19. 4. 2024

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Patrick O’Carroll: Skutečnou příčinou srdečně-cévních onemocnění je chlór v pitné vodě

Kolem roku 1970 Čína naskočila do stejného vlaku jako zbytek světa. Po spuštění vlastního byznysu se srdečními chorobami odstartovala i vlastní program chlorování vody.

„Úžasnou náhodou“ byly srdeční choroby a mozkové mrtvice v Číně dosud prakticky neznámé. Po spuštění chlorování vody se počet kardiovaskulárních chorob v Číně prudce zvýšil. Toto se nazývá průmyslový a společenský „pokrok“.

Koncem šedesátých let 20. století doktor Joseph M. Price dokázal, že u 95% kuřat pijících chlorovanou vodu se vyvinula ateroskleróza (kornatění cév). Dospěl k následujícímu závěru:

„Základní příčinou aterosklerózy, srdečních infarktů a většiny forem mozkových mrtvic je chlór obsažený v upravené pitné vodě.“

Ve své knize „ Coronaries, Cholesterol, Chlorine “ (Arterie, cholesterol a chlór), původně vydané v roce 1969, Dr. Price přesvědčivě dokázal souvislost mezi chlorací vody a aterosklerózou, při které se v tepnách hromadí ochranný povlak složený hlavně z cholesterolu, což nakonec vede k ucpání, případně k prasknutí arterie a následnému infarktu nebo mrtvici.

Tělo totiž používá cholesterol k „obvazování jizev“ v cévách, ale jizvy způsobuje chlór.

Dr. Price prokázal fakt za faktem, důkaz za důkazem, že můžete jíst potraviny, jaké jen chcete a stále se vyhnout srdečním chorobám pouhým dodržováním jeho pokynů k stranění se chlorované pitné vody.

Poznámka redakce: Vodu z vodovodu je možné zbavit chlóru 15 minutovým vařením vody nebo necháním odstát po dobu 24 hodin.

Dr. William Campbell Douglass nazval tuto knihu od Dr. Josepha M. Pricea „jednou z deseti nejlepších knih o výživě dvacátého století“. Podle něj je „tato úžasně originální kniha o toxikologii životně důležitá pro každou živou duši na této planetě“.

Po 1. světové válce se aliance západních zemí potýkala s „neočekávanými“ nadměrnými zásobami chlóru, které zůstaly z války. Uskladňovat a likvidovat tento chlór bylo příliš nákladné, a tak se rozhodli nakrmit jím otroky (své občany).

Chloru se zbavují podobně jako fluoru

Fluorid je notoricky známý vedlejší produkt výroby hliníku. Namísto drahé likvidace ho mnohé západní země také začaly přidávat do vody (prý na prevenci zubního kazu). Je to totiž mnohem levnější, než kdyby museli utrácet spoustu peněz na jeho správnou likvidaci.

Poznámka redakce: Fluor se do pitné vody na Slovensku a v Česku nepřidává. Přidávají ho pouze anglicky mluvící země jako USA, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nový Zéland.

Všechny „zákony“ lze snadno obejít. V banánových republikách, jako jsou USA nebo Evropa, byznys s hliníkem uplácí loutkových politiků, aby přivřeli oči. Tak jednoduché!

Ale pojďme zpátky k chlóru…

Západní země už před první světovou válkou plánovaly použít chlór. Británie odstartovala svůj byznys kolem srdečních chorob prvním spuštěním chlorování vody ještě v roce 1905. Americké Rockefellerovy firmy spustily svůj byznys na vydělávání zisku ze srdečních chorob prvním spuštěním chlorování vody v roce 1908.

Kolem roku 1970 Čína naskočila do téhož vlaku a otevřela svůj vlastní byznys se srdečními chorobami, když spustila svůj vlastní program chlorování vody.

V zásadě je mocenská elita (neboli „ilumináti“) všude závislá na vylidňování. No a militarizovaný chlór je jednou z jejich oblíbených metod k zabíjení těch, které nazývají „zbytečnými jedlíky“.

V ideálním případě chtějí, aby se každý otrok dožil 50 let a poté „zemřel za svou zemi“ tak, že si nikdy nebude nárokovat svůj důchod.

Co kromě chlórování komunálních vodovodů obsahuje chlór?

Rafinovaná sůl (NaCl) vás zásobuje militarizovanou formou chlóru.

Namísto ní byste měli používat kamennou nebo mořskou sůl. Pokud žijete blízko mořského pobřeží, měli byste si jít zaplavat a absorbovat přes pokožku 60-70 životně důležitých minerálů dostupných z mořské vody, zvláště pokud není ozářena Fukušimou.

Poznámka redakce: Určité množství soli člověk potřebuje, jednak kvůli sodíku, který tělo využívá jako elektrolyt a také chlór, který je součástí kyseliny chlorovodíkové v žaludku.

Pod rouškou „dezinfekce“ se chlór vždy používal velmi široce v celém mlékárenském byznysu. Mnohé farmaceutické přípravky také obsahují nadměrné množství chlóru.

Další deriváty chloru se i dnes používají v nemocnicích pod rouškou „dezinfekce“. Sanitace bazénů je také náročná na chlór a ten se lehce vstřebává do těla přes lidskou pokožku.

Cholesterolový mýtus

Cholesterol je „leukoplast“, který si lidská játra vytváří na ochranu zjizvených arteriálních stěn.

Obviňovat cholesterol ze srdečních chorob je jako obviňovat hasiče ze založení požáru jen proto, že hasiči byli přistiženi na místě činu ve stejnou dobu jako oheň.

Více než 100 let Rockefellerova nadace platila „svobodný“ tisk a média, aby psala nebo šířila příběhy o tom, jak byl cholesterol vždy příčinou srdečních chorob a dalších kardiovaskulárních problémů.

Více než 50 let Rockefellerova nadace platila „svobodný“ tisk a média, aby ignorovala zjištění Dr. Pricea v naději, že chlorování vody, mléčných výrobků, léčiv a dezinfekčních prostředků bude nadále zabíjet desítky milionů otroků „vyspělých“ národů.

„Úžasnou náhodou“ je Rockefellerova nadace úzce spjata s Rockefellerovým farmaceutickým byznysem péče nikoli o zdraví, ale o smrt.

Na světě je ale hodně náhod, že? A to vše pod hlavičkou „svobody“ a „demokracie“.

Závěr

Tématu vysokého cholesterolu a přírodním způsobem čištění zanesených cév se samostatně věnujeme v elektronické knize, kterou jsme publikovali před časem. Více informací o ní najdete ZDE  ao české verzi e-knihy  ZDE .

V knize se dozíte věci jako například to, jaké jsou příznaky ucpaných cév, jaká jsou všechna rizika léků proti cholesterolu (statinů), co dělat, pokud vám lékař nechce dovolit tyto léky vysadit, jaká je pravda o nízkotučné stravě, jaké jsou další příčiny ucpávání cév (kromě již zde zmiňovaného chloru ve vodě), jak vyčistit ucpané cévy a spoustu dalších užitečných informací.

Autor: Patrick O’Carroll, Zdroj: henrymakow.com

 

Sdílet: