12. 6. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Blbečci

Často se setkávám s komenty ve kterých blbečci ukazují na Rusko s opovržením. Jak je to chudá země a zemljanky a bla bla bla…

V této souvislosti mně napadla jedna věc. Pamatuji si moc dobře, když jsem jel poprvé do německého otroctví v devadesátém prvním. Jak jsme jen chodili po městě a s otevřenými hubami jak sedláci ve městě jsme očumovali vše co bylo do té doby pro nás tak nevídané.

To jsme ještě netušili,že to vše je jen kapitalistické pozlátko něčeho,co se nám nikdy nedostane. S úžasem jsme očumovali nablískané meďáky na ulici a lesk toho pozlátka nás tak zaslepil,že jsme neviděli tu špínu celého toho systému a naivně jsme si mysleli,že brzo to bude už i u nás tak vypadat. V tom jsme se,žel,nepletli. Pokud jde o systém rozdělující lidi na horních deset tisíc a spodní lůzu,vše se nám splnilo do puntíku.
Je to až k smíchu sledovat všechny ty blbečky jak dnes ukazují s opovržením na Rusko a na Putina coby diktátora. My jsme měli před Putinem několik let náskok než se dostal k moci a jak to dopadlo? Putin,který zdědil po předchůdcích Rusko skutečně zbídačené ho za několik let zvedl z bláta a buduje ho dál s nevídanou rychlostí. A co jsme dokázali my? Myslím,že ti blbečci kteří ukazují těmi prsty na Rusko,by si měli ty své prsty strčit hluboko do prdele,protože jedině tam můžou ukázat na to,co se v naší zemi vybudovalo za 32 let.
Jen několik úchylných uměleckých děl a jeden ještě úchylnější tančící dům v Praze. Když kritizujete Rusko tak ukažte nejdříve co jsme dokázali my?! Třikrát prodražený a časově prodloužený tunel Blanka. Než se postaví par kilometrů dálnic trvá roky jen než se vysoudíme se zelenou havědí a jinak jen flekujeme staré dálnice které postavili ti zlí komunisti. A to nemluvím o metru. Kdyby i to komunisti nepostavili měli by jsme leda hovno. Zatím co Putin Rusko buduje tak my jsme svou zem nechali akorát rozebrat kámen po kameni a na to jsme hrdí? Naši politici místo toho aby se starali,aby zem rozkvétala,rvou se akorát jen o koryta a koukají jen po tom kde co vytunelovat a jak si narvat kapsy.
Blbečci si ve své tuposti ani neuvědomují realitu. Všechny bych je poslal do toho “zaostalého” Ruska,jen ať se tam jdou podívat a pak ať ukazují prstem. Celý tento zasraný a prohnilý systém se už rozpadá a spod pozlátka už vylézají akorát sračky. Co nevidět se budou dějiny opakovat jen s tím rozdílem,že nebudeme jezdit na západ ale právě do toho Ruska aby jsme pro změnu tam s otevřenými hubami jak sedláci ve městě očumovali a se závistí obdivovali skutečnou civilizaci,lidskost a kulturu.
Pokud nás tam ovšem pustí. Nebudu se divit,že nás budou brát jen jako nějakou primitívní chamraď ze západu. A možná se pak i v ruských obchodech ukážou nápisy “Češi nekraďte” a budeme opět tam kde jsme byli před třiceti léty. V prdeli. Pořád budeme jen ta žebrota s otevřenými hubami a proč? Prostě proto,že máme nenažrané a chamtivé politiky kterým je u prdele kam jde naše země,jen ať se naplní kapsy a o tom to celé je.
/Lupo/
PS: Na obrázku je nová Moskva City,která se začala stavět v r.1995. Kolik let by trvalo u nás než by se postavil jen jediný takový mrakodrap???

Sdílet: