19. 4. 2024

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Media tají výsledky voleb na Ukrajině. Proč?!

Podle ukrajinské ústavy měly o víkendu proběhnout ukrajinské prezidentské volby. Asi se divíte, že?! Media, která jsou plná zpráv z Ukrajiny, o nich mlčí. Proč?!

Prezident Zelenský měl obhajovat svoji politiku od zvolení v roce 2019. jeho politka je natolik úspěšná, že se raději rozhodl letošní volby zrušit – prý není mezi lidmi chuť jít k volbám!!!. ¨Musel by se prý zrušit výjimečný stav a to se Zelenskému a jeho suitě nechce. Přitom válečný konflikt je omezen pouze na východ země a pořádání voleb ve zbytku země nic nebrání! To je ta pravá liberální demokracie! Proč se párat s volbami, vždyť už teď vládnou ti nejlepší a vyvolení! Úděl Ukrajinců je je umírat v cizí válce, volit už je režim nenechá. Ještě by mohli dělat potíže a kdo pak má ty volby falšovat?!

Dovedete si představit ten řev, kdyby se něco i jen vzdáleně podobného dělo v Rusku, Maďarsku apod.….?! V případě Ukrajiny je ale ticho po pěšině. Ministr v zahraničí Lipavský mlčí, mlčí i „teta z Vinohrad“ alias min. obrany J. Černochová. mlčí premiér Fiala, mlčí oficiální media a váleční aktivisté.

Když se podíváme na liberálně demokratické volby v Evropě a v USA, tak je to vlastně jedno. Mají se volby falšovat, nebo rovnou zrušit?! Je to „pěšky, jako za vozem“….!

A. Fisher

 

Sdílet: