19. 4. 2024

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

CIA podporuje teroristické útoky v Rusku, Francie mobilizuje vojáky pro operace na Ukrajině

CIA aktivně spolupracuje s ukrajinskou vojenskou rozvědkou na provádění terorismu v Rusku. Scott Ritter uvádí, že CIA a britská MI6 spolupracují s ukrajinskou vojenskou rozvědkou (GUR) od roku 2014 na provádění teroristických činů  v  Rusku. Patří mezi ně pokračující útoky na ruské město Belogord, které nedávno zahrnovaly útok s 5000 ruskými nacionalistickými vojáky, 30-40 tanky a dělostřeleckou podporou. Účelem tohoto útoku bylo  napadnout Rusko.

Plukovník Douglas Macgregor také uvádí, že  CIA a MI6  byly přímo zapojeny do teroristického útoku na ruskou koncertní síň v Moskvě, při kterém zahynulo 150 ruských civilistů a 200 dalších bylo zraněno.

Ritter vysvětluje  : „Prezident Spojených států nařídil Ústřední zpravodajské službě, aby v Rusku provedla násilné činy zaměřené na podkopání autority Vladimira Putina a narušení [prezidentských] voleb, které se konaly začátkem tohoto měsíce. CIA (a britská MI6) poté nařídila ukrajinské vojenské rozvědce provést teroristické útoky uvnitř Ruska.

Velvyslanectví  USA v Moskvě varovalo před teroristickými útoky v Moskvě 7. března  a také uvedlo, že  terčem útoku mohou být koncerty  . Ruský velvyslanec v USA říká, že o americkém útoku nebyl nikdy informován. Útok zabil více než 150 ruských civilistů (mnoho dětí a rodin) a více než 200 zranil.

Původní datum útoku na moskevskou koncertní síň mělo být 8. března (před ruskými prezidentskými volbami), protože tam měla vlastenecký koncert ruské superstar, kterého se mělo zúčastnit mnoho vysoce postavených lidí. Kvůli vysoké ruské bezpečnostní situaci byl ale útok odložen a proveden o pár dní později.

To je skutečně  šílená  politika americké vlády, která už roky odsuzuje „ruské vměšování do amerických voleb“.

Tyto (probíhající) útoky sponzorované USA a Spojeným královstvím jsou jednoznačně  válečnými činy proti Rusku  . Rusko to nebude déle tolerovat; Kdy se rozhodnou vrátit úder americkému a britskému vedení odpovědnému za tyto činy?

Mezitím Francie zmobilizovala jednotky, které mají být poslány do Rumunska a poté na Ukrajinu. To je přímá cesta k jaderné válce s Ruskem.

Scott Ritter hlásí, že francouzské rozmístění 2 000 vojáků na Ukrajinu je součástí plánu na vyslání 60 000 vojáků NATO na Ukrajinu. Ritter říká, že Francouzi to konzultovali s Čechy, Poláky, Brity a pobaltskými státy, kteří řekli, že pošlou své vojáky, aby se připojili k francouzským jednotkám, pokud Francie půjde jako první. Myslím, že Washington tuto diskusi sledoval. Jakmile francouzská vojska dosáhnou Ukrajiny, připojí se k nim jednotky z dalších zemí NATO a poté postoupí na Ukrajinu. (Spojené státy mají také 101. výsadkovou brigádu v Rumunsku, která cvičila pro nasazení na Ukrajinu.)

Putin opakovaně prohlásil (včetně svého projevu o stavu Unie k Rusku jako prezidentovi), že Rusko zničí všechna vojska NATO, která napadnou Ukrajinu  . Ritter říká, že pokud by jednotky NATO byly skutečně umístěny na Ukrajině, ve skutečnosti by je Rusko zničilo. Ritter říká, že NATO by reagovalo na takové ničení sil NATO útokem na letecké základny v Rusku. Přímý vojenský útok NATO na Rusko by mohl vyvolat jadernou válku.

Doufáme, že vojenští představitelé zabrání Francii a dalším zemím NATO v cestě do Rumunska a poté na Ukrajinu, protože je naprosto jasné, že neexistuje žádná naděje, že Francie nebo síly NATO zvítězí nad Ruskem. Jinými slovy, jde o sebevražedný krok Francie.

Pokud se však Francii nezabrání poslat tyto jednotky na Ukrajinu, Washington a Evropa zavedou lidstvo do jaderné propasti.

Sdílet: