19. 4. 2024

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Češi musí říct jasné NE válce proti Rusku za americko-židovské zájmy!

Rétorika předních představitelů kolonie zvané Česko nenechá nikoho na pochybách, že Češi mají být zapojeni do války pro Rusku na Ukrajině. Ukrajinci došli, jsou buď mrtví, nebo na útěku před odvody a je třeba dodat další lidské maso do bojů proti Rusku.

Za čím zájmy mají jít Češi do války, která se jich de facto netýká? Za čí zájmy mají umírat a chudnout? O Ukrajince nejde a nikdy nešlo. Těm na Ukrajině nic nepatří a o ničem nerozhodují a ani se s nimi nepočítá.

Hlavními aktéry války proti Rusku je od samého začátku tzv. „Západ“ a jeho vazalové. Co to ve skutečnosti znamená? Západ znamená USA jako nástroj globálního řízení v rukách „globálních elit“. Západ na Ukrajině rovněž znamená boj za židovské zájmy. Zemi vládne židovský prezident, jeho nejbližší spolupracovníci a klíčové politické figury jsou rovněž židovského původu, Ukrajina je de facto vlastněna židovskými oligarchy,

Za tohle mají Češi bojovat a umírat?! Proč by to měli dělat? Dostalo by se jim reciprocitní pomoci z americko-židovských kruhů, či jejich místní diaspory? Nedostalo, ta spolupráce je vždy jednosměrná „vy nám vše, my vám nic“.

Češi musí říct jasné NE válce za cizí – americko-židovské zájmy. Válka na Ukrajině není v českém zájmu a nenechte se do ní zatáhnout. Příklad Maďarska a Slovenska ukazuje, že to možné je!

Joe Nowak, Chicago, USA

 

Sdílet: