23. 7. 2024

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Paul Craig Roberts: V roce 2024 přestanou USA existovat

2024: Rok, kdy Amerika přestane existovat

Za 234 let americké historie nebyl nikdy žádný prezident obviněn z trestného činu. Celý svět ví, že trestní a občanskoprávní obvinění proti Trumpovi jsou vykonstruovaná. Je zřejmé, že Demokratická strana používá právo jako zbraň proti politickým oponentům, stejně jako Stalin. Demokraté jsou nejhorším a nejnebezpečnějším nepřítelem, kterého kdy ústava a americký lid měli.

Problém mají demokraté, kteří se zaměřují na udržení a rozšiřování svého státu jedné strany. Bidenovo vlastní ministerstvo spravedlnosti ho prohlásilo za nekompetentního za ohrožení bezpečnosti Spojených států nezákonným držením dokumentů národní bezpečnosti a ponecháním dokumentů národní bezpečnosti Spojených států na nezabezpečených místech. Jak tedy může Biden kandidovat na prezidenta, když je duševně nezpůsobilý stanout před soudem za zločin?

Jak jsem napsal na tomto webu a řekl v rozhovorech, existuje východisko pro demokraty, kteří jsou nejhoršími nepřáteli Ameriky, kteří legitimizují sexuální zvrácenost, kteří udržují hranice otevřené, aby Američané mohli být zaplaveni imigranty podporovanými daňovými poplatníky, kteří. .. Udržování nepřátelství vůči Rusku, Číně a Íránu, a tím vybízení ke zničení Ameriky, znamená nahradit Bidena Hillary.

Druhou možností, a možná obě jsou využity společně, je, že loutka vládnoucí elity v Bílém domě spolu s členem Světového ekonomického fóra, guvernérem Texasu, zorganizují pohraniční konflikt a možnou hrozbu „občanskou válkou“. stanovit stanné právo a odůvodnit přerušení prezidentských voleb.

Není potřeba mnoho inteligence, abyste si uvědomili, že obojí již probíhá.

V celém bílém západním světě vidíme bílé vlády, které diskriminují bílé občany ve prospěch ukrajinských uprchlíků a imigrantů ze třetího světa. Dnes jsem se dozvěděl, že životní úroveň ukrajinských uprchlíků a imigrantů v Irsku, kterou platí Irové, je vyšší než průměrná životní úroveň irských občanů. Irští farmáři čelí zničení svého bohatství, protože vláda plánuje zničit milion ovcí a 200 000 krav, aby splnila svůj program globálního oteplování.

Izraelská genocida na Palestincích není jedinou genocidou, která je dnes spáchána. Bílé vlády západních zemí páchají genocidu na vlastních bílých občanech. Spojené státy, Evropa a Kanada mají otevřené hranice, ale ne pro bělochy, ale pro barevné lidi, kteří nepatří k západní tradici. Zkuste do země přivést evropskou přítelkyni a uvidíte, že imigrace není pro bílé lidi.

Každá západní vláda má plné ruce práce s likvidací bílé civilizace. Tyto vlády jsou našimi smrtelnými nepřáteli. Ale indoktrinovaní lidé to nikdy neuvidí.

ZDROJ

 

Sdílet: