Novinka:Dlouhodobě zanedbávaná problematika bydlení ohrožuje demografickou existenci našeho národa
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pátek 23 srpen 2019 - 05:17:27

Současná politika předraženého a nedostupného bydlení dlouhodobě ohrožuje existenci obyvatelstva našeho národa - jeho demografický vývoj, který je poznamenán špatnou demokracií, vládou oligarchů a kmotrovské...

Současná politika předraženého a nedostupného bydlení dlouhodobě ohrožuje existenci obyvatelstva našeho národa - jeho demografický vývoj, který je poznamenán špatnou demokracií, vládou oligarchů a kmotrovské mafie.

Nejhorší je, že se lidé bojí zakládat rodiny, když mají podprůměrné příjmy a vysoké ceny nájmů, zboží a služeb. To nelze dlouhodobě utáhnout!

Hlavně že v Praze pochodovala organizace Milión chvilek pro demokracii (spíše demagogii) a její pomatení příznivci.

Právě Praha pod nadvládou Pirátů a zrůdné koalice vůbec neřeší problematiku bydlení místních lidí.

Ostatní města a regiony trpí též uvedeným chorobným zdražováním nemovitostí a nájmů. Rodina, dostupnost bydlení, důstojné zaměstnání, jistoty - to jsou v dnešním režimu sprosté pojmy!

Raději se bude řádit cenzurou, byrokracií, tunelováním a zadlužováním země dál!

Nižší a nižší rozlohy zmíněných předražených bytů škodí lidskému zdraví a vývoji! I handicapovaní to nemají vůbec lehké, stejně tak senioři, rodiny s dětmi!

Kdo nemá vlastní nemovitost, jakoby neexistuje v tomhle režimu, který je nepřátelský k životu. Být nájemníkem a podnájemníkem je v dnešní době potupou. Úplnou potupou je býti úplně bez domova - pod mostem!

Náš stát musí mít kvalitní zákony, dále mu musí být vráceno původní bohatství a majetek, lidé si zaslouží lepší stát, který myslí na lidi a kvalitní životní prostředí.

Václav Kovalčík, Zlín
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25614 )


Vygenerováno za:0.0644 sec,0.0463 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,712B