Novinka:Ti všichni mají na svých rukou krev a bolest zavražděných a znásilněných Evropanů, mužů žen i dětí
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 07 srpen 2019 - 17:13:50

Je to opravdu tak jak píšu a říkám již dlouhou dobu: zločin páchané migranty, jsou zločiny, které by zde bez šílenců, kteří je zvali, financovali, dopravovali a "integrovali" nebyly! Proto opět obviňuji všechny vítače, aktivisty, vítačské a integrační neziskovky stejně jako státní orgány, zodpovědné za migraci a přesuny nelegálních migrantů, obviňuji nejvyšší patra vedení EU a soudu pro lidská práva ve Štrasburku, který tak hájí práva migrantů a kašle na právo Evropanů na poklidný život!

Ti všichni mají na svých rukou krev a bolest zavražděných a znásilněných Evropanů, mužů žen i dětí! Ti všichni jsou vinni, že se rozpadá právní systém Evropy!

Vy všichni jste spoluviníky a já věřím, že se jednou dočkáme spravedlnosti a budete se zodpovídat z toho, co jste Evropě způsobili.

Overtonovo okno akceptace brutality a násilí migrantů vůči Evropanům se otevírá o další stupeň. Podle Sadiq Khana si máme na násilí zvykat. Hm. A nyní už vraždí i malé děti. Také si máme zvykat? Na co ještě si podle těchto zvrácených ideologií máme zvykat? Na daň z práva na život? Zpoplatní nám čerstvý vzduch? Na zotročování našich spoluobčanů a násilí na našich ženách?

Za sebe říkám, že tohle odmítám na celé čáře!!!

Je čas abychom se spojili a začali křičet jasně a nahlas svoje NEEEE!!!!

Autor: Jirka KobzaTato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25470 )


Vygenerováno za:0.0382 sec,0.0239 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,600B