Novinka:ČTĚTE POZORNĚ, AŤ JSTE V OBRAZE
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 09 červenec 2019 - 02:29:16

Nedávno jsem byl na církevním zájezdu v Izraeli a v autonomních palestinských oblastech. Byl to krásný zájezd, poznávání svaté země a historických míst Bible. Nejvíce mne dojalo, že slovo Češi je v Izraeli slovo kouzelné, Izrael nás má opravdu velmi v oblibě a díky tomu jsme nebyli za celý zájezd ani jednou kontrolováni. Zájezd mi zároveň otevřel oči v otázkách uprchlické krize, jelikož jsme navštívili oblasti na území Palestiny, kde se nachází mnoho uprchlických táborů

BYL JSEM NAPROSTO V ŠOKU!

Na zdech byly načmárány hákové kříže, uprostřed ulice se zrovna konaly hovězí jatka a všude špína a nepořádek. Uprchlické tábory byly velmi odlišné, nějaké se podobaly luxusním hotelům a některé pavilónu opic. Chvíli jste mohli mít dojem, že je tam těžká chudoba, ale ten dojem byl mylný. Ta špína a nepořádek není otázkou peněz, ale otázkou mysli, jim to prostě nevadí. Navíc uprchlické tábory jsou tučně sponzorovány OSN. Život uprchlíka není tak těžký, jak nám zde vsugerovávají česká šmejdovská "sluníčka" - uprchlíci se mají lépe než většina Evropanů !!!!!

Život uprchlíka v Palestině:
**********************************
§ žádné zákony pro něj neplatí, protože je jako uprchlík nemusí znát.
§ pokud provede něco nezákonného – třeba i znásilnění, tak hádejte, co se mu stane…něco podobného, jako když u nás nezletilý vykouří cigaretu.
§ ačkoliv je nabídka práce, tak většina uprchlíků nepracuje. Proč? Vždyť vše zaplatí OSN !!!
§ silná většina uprchlíků jsou muslimové, tudíž mají právo na všechny církevní a duchovní procedury…hádejte, kdo to platí, můžete třikrát !!
§ v případě, že potkají Izraelce, tak neváhají ani sekundu a použijí všech možných prostředků, aby ho zabili, čím brutálněji, tím lépe !!!!!
§ vynikají ovšem v mnoha věcech, během minuty dokážou sestrojit Molotovův koktejl, který umí skvěle používat.
§ skvěle umí provozovat jatka, nejlépe brutálně a veřejně, aby každý viděl, jací jsou to šikulové.
§ stravování mají lepší než v českém Grandhotelu Pupp, každých 14 dní fasují metrákové zásoby delikátního jídla - převážně skopové maso na všechny různé způsoby, popř. hovězí, či drůbeží…dost záleží na tom, jak právě mají mlsný jazýček.
§ samozřejmě také musí dostat kapesné na zmrzlinu – 10 dolarů denně.
§ ošacení mají stylové, většinou vyřazené outlety z obchodů, žádné druhořadé ani secondhandové zboží.
§ na vzdělání, kulturu a cestování mají právo…stačí otevřít ruce a říct částku.
§ mají vlastní nemocnice se špičkovým vybavením.
§ v případě, že se poblíž nachází nějaká památka, či historický komplex (např. Šalamounovy bazény v Betlémě), tak ji velmi rádi zkulturní svým stylem, ke svému umění potřebují hlavně odpadky.
§ v případě, že se uprchlík rozhodne postavit svůj vlastní dům, tak nepotřebuje žádné povolení (jako ostatní), ale může si svévolně stavět, kde chce a jak chce…na vlastní bydlení dostane samozřejmě dotaci, ale i tak toho využije velmi zřídka, jelikož by ztratil statut uprchlíka, což by se mu nevyplatilo

Ačkoliv Miloše Zemana nemám příliš v oblibě, tak jeho vztah k Izraeli a odpor k Palestině je úžasný, v Izraeli je velmi váženou osobou. Nejvíce nyní Izraeli pomůžeme, když mu vyjádříme podporu a distancujeme se od Palestinců (Filištínů) a hlavně nebudeme přijímat tyto ekonomické vyčůránky. Pokud vás ale opravdu tíží srdce, že chcete mermomocí na podobné účely finančně přispět, tak doporučuji házet peníze do záchodu, spláchnutí vyjde levněji než poštovné.

ONDŘEJ SYROVÝ
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25231 )


Vygenerováno za:0.0812 sec,0.0586 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:873,208B