Novinka:V Bruselu se právě zrodila Nová Evropa podle smlouvy z Aachenu, dvě nejmocnější pozice v Evropské unii obsadí německo-francouzský tandem dvou žen!
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 03 červenec 2019 - 01:06:25

V Bruselu se právě zrodila Nová Evropa podle smlouvy z Aachenu, dvě nejmocnější pozice v Evropské unii obsadí německo-francouzský tandem dvou žen! První studovala v Londýně na Rothschildově škole a byla 4x hostem Bilderbergu, naposledy letos, druhá je šéfkou Mezinárodního měnového fondu a má se stát šéfkou ECB! Skupina V4 odmítla marxistu Franse Timmermanse z Holandska, aby se vzápětí postavila za ženu, která je elitním kádrem Bilderbergu! Mocenský tenzor v nejkrutější variantě, až se tají dech!

Právě v těchto okamžicích probíhají v Bruselu usilovné rozhovory a vyjednávání a novém složení vrcholných funkcí Evropské unie po nedávných Evropských volbách. Situace se zdramatizovala poté, co došlo k oznámení kandidáta na post šéfa Evropské komise po odstupujícím Jean-Claude Junckerovi. Dosavadní místopředseda komise a holandský politik ze socialistické Strany práce Frans Timmermans narazil na obrovský odpor zemí ze Střední Evropy. Proti jmenování Franse Timmermanse šéfem Evropské komise se v Evropské radě postavilo hned osm zemí v čele se skupinou V4.

Tyto země se ostře postavily proti kandidatuře Franse Timmermanse, protože je horlivým zastáncem vítání migrantů, přerozdělování migrantů a migračních kvót. Nedávno dokonce vyhrožoval zemím skupiny V4, že na ně budou podány žaloby za to, že se nepodílí na sdílení migrační zátěže v Evropě. Jedná se o tyto země:

Česká republika
Slovensko
Maďarsko
Polsko
Itálie
Bulharsko
Chorvatsko
Irsko

Prudký odpor proti Fransi Timmermansovi zaujal Andrej Babiš, který v rozhovoru v Bruselu pro média uvedl, že je pro Českou republiku naprosto nepřijatelný a díky tomu, že se k odporu připojily i další země, tak se podařilo Franse Timmermanse zablokovat. To byla jedna z mála pozitivních zpráv z Bruselu dnes dopoledne. Jenže, pokud čtete Aeronet, tak už víte, co to jsou dlouhodobé procesy a tzv. mocenský tenzor. Jeho krutá varianta byla dnes naplno realizována jen několik hodin po obědě.

Ursula von der Leyen nahradí Jean-Claude Junckera, ale možná budeme na “opilce” ještě vzpomínat, protože nová šéfka “se nezakecá”

Německá média začala před několika desítkami minut pouštět informaci, že se novým šéfem Evropské unie stane současná ministryně obrany Německa a členka CDU Ursula von der Leyen, pravá ruka Angely Merkel. A podle německých médií doslova před několika minutami už je hotovo, Ursula von der Leyen se opravdu oficiálně stala šéfkou Evropské komise. Její jméno známe velmi dobře na Aeronetu, protože to byla právě ona, která za německý Bundeswehr podepsala s bývalým českým ministrem obrany Martinem Stropnickým smlouvu o převodu vojenského velení nad elitní 4. brigádou rychlého nasazení z Žatce pod německý Bundeswehr.

O skandálním převodu české protektorátní armády pod německé velení jsme informovali v článku zde: https://aeronet.cz/news/stropnicky-zverejnil-smlouvu-s-bundeswehrem-na-dukaz-toho-ze-ceska-brigada-nespada-pod-nemecke-veleni-jenze-cele-je-to-jinak-a-jeste-mnohem-horsi-co-jsme-zjistili/ . A právě tato ministryně by se teď měla s největší pravděpodobností stát šéfkou Evropské komise. Zatímco Frans Timmermans je svým založením marxista, Ursula von der Leyen je mnohem nebezpečnější, je totiž vychovaným kádrem globalistů se špičkovými předpoklady pro práci ve prospěch Domu Sion. Její historie je dechberoucí.

Nová šéfka Evropské komise studovala v Londýně na Rothschildově LSE pod anonymním pseudonymem a všechno cajk, nikdo nekřičí, že použila krytí jako Aeronet

Ursula von der Leyen (roz. Albrecht) se narodila v roce 1958 v Bruselu, je matkou 7 dětí a žila a studovala ve Velké Británii a v USA. Jejím otcem je Ernst Albrecht, věhlasný politik CDU, který od roku 1976 do roku 1990 šéfoval zemské vládě v Dolním Sasku. Od roku 1977 do roku 1980 studovala v Londýně na Rothschildově škole London School of Economics (LSE), kde studovala mj. i česká ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD.

Ursula von der Leyen se za studium na LSE styděla v době svých studií, protože se bála o život kvůli útokům levicových studentů na LSE koncem 70. let, kdyby se dozvěděli, že její otec je premiérem za CDU v Dolním Sasku v době, kdy CDU politicky bojovala proti levičáctví a také proti Frakci Rudé armády, západoněmecké teroristické organizaci.

Z tohoto důvodu Ursula von der Leyen studovala na LSE v Londýně pod pseudonymem Rose Ladson . Použila pro svoji ochranu pseudonym stejně, jako používáme my v roli redaktorů na Aeronetu. Ursula von der Leyen tak bez problému vystudovala univerzitu pod pseudonymem. Nám ale média rovnou nasazují psí hlavu za články pod pseudonymem. To jsou ty dvojí metry.

Ursulu von der Leyen navrhl na post šéfky EK přímo Emmanuel Macron. A zadarmo to nebylo, Francie za vstřícnost dostane post šéfky ECB

Další souvislostí do skládačky je informace, že Ursulu von der Leyen do funkce doporučil a jako první navrhl Emmanuel Macron. Ten je bývalým makléřem The Rothschild Bank, více v článku zde: https://aeronet.cz/news/desivy-pribeh-emmanuela-macrona-byvaly-zamestnanec-rothschild-bank-absolvent-a-premiant-skoly-pro-vychovu-elit-muz-odnikud-s-podporou-sionistu-ktery-chce-zakazat-vyuku-tory-ale-posilit-talmud/ A co je zajímavé, skupina V4 podle posledních informací s nominací Ursuly von der Leyen souhlasí. Pokud si myslíte, že paní Ursula je jakási neškodná paní, která určitě nebude horší než Frans Timmermans, tak se svými úsudky zadržte, protože to zdaleka není všechno.

Ursula vn der Leyen se v posledních 5 letech, s výjimkou jediného roku, zúčastnila všech schůzek skupiny Bilderberg. První schůzky se zúčastnila v roce 2015, když v Evropě právě propukala migrační krize. Od té doby je zvána na schůzky Bilderberg každý rok a připravují ji tam jako kádra pro budoucí řízení procesů v Evropě. Ta chvíle právě nadešla. Kádr Bilderbergu usedne na křeslo nejmocnější osoby v Evropě, šéfa Evropské komise.

No, ale teď pozor, protože tím se to teprve všechno otevírá. Druhou nejmocnější pozicí v Evropě je křeslo šéfa Evropské centrální banky (ECB) a podle informací se šéfem stane opět žena, dosavadní šéfka globalistického Mezinárodního měnového fondu (IMF) Christine Lagarde. A to je pro změnu pravá ruka Emmanuela Macrona. Takže, najednou to začíná do sebe zapadat jako skládačka. Emmanuel Macron vyjde vstříc Angele Merkel, pustí Německu křeslo šéfa Evropské komise, Angela Merkel pro změnu pustí Francii křeslo šéfa Evropské centrální banky.

Vidíme v přímém přenosu porcování moci v EU mezi Německem a Francií podle Aachenské úmluvy z ledna tohoto roku, Nová Evropa je tímto oficiálně zahájena

Vidíme tak německo-francouzské souručenství v praxi, které 22. ledna 2019 v Aachenu (Cáchách) podepsali Angela Merkel a Emmanuel Macron v podobě smlouvy o nové vizi federalizované Evropy pod vedením Německa a Francie, psali jsme o tom zde: https://aeronet.cz/news/nova-evropa-nemecko-a-francie-dnes-podepsaly-v-cachach-klicovy-dokument-o-vzniku-dvourychlostni-evropy-podpis-se-odehral-necelych-40-kilometru-od-maastrichtu-za-pritomnosti-vrcholneho-nemeckeho/ A kruh se nám uzavřel, dámy a pánové. Šéfkou Evropské komise bude německá ministryně obrany a pravá ruka Angely Merkel. No, a šéfkou Evropské centrální banky bude Christine Lagarde, pravá ruka Emmanuela Macrona. To, co vidíme před sebou, není nic jiného než naplňování smlouvy z Aachenu v praxi.

A to pouhých 6 měsíců po jejím podpisu. To je rychlost. A blázni se radují, že se podařilo zablokovat profláklého marxistu Franse Timmermanse. Mocenský tenzor dnes ukázal, že když se chcete zbavit marxisty, místo něho přijde někdo mnohem horší, výkonný kádr Bilderbergu a kůň realizace nové říšské smlouvy z Aachenu. Procesy jsou dány a Nová Evropa byla právě oficiálně zahájena. Skupina V4 pomohla k dosazení Rothschildových koňů Ursuly von der Leyen a Christine Lagarde do dvou nejvyšších mocenských funkci v sionistickém projektu zvaném Evropská unie.

Po nástupu německo-francouzského řízení začnou mít malé země ve Střední Evropě zásadní problémy, první na řadě bude Sudetoněmecká otázka a “Český problém”, jak nazývají fundamentálně naladění Sudeťáci existenci českého národa ve středu Evropy

A zkuste hádat, co se teď začne v Evropě dít, třeba v otázce Benešových dekretů, když Německo a Francie právě dnešním dnem odpálili a odstartovali likvidaci Schengenu a jeho nahrazení Aachenem. Nebylo dovoleno, aby se k procesům řízení dostal někdo, kdo není Němec nebo Francouz. Po podpisu smlouvy z Aachenu to prostě již nemohlo být dovoleno. Jakmile dojde na obsazování pozic moci v Evropě, všude najednou vidíte lidi a kádry, kteří studovali na Rothschildově LSE v Londýně, nebo se účastnili schůzek Bilderbergu.

Jak proboha chce alternativa reformovat Evropskou unii v čele s novou šéfkou komise, která jezdí každoročně na Bilderbergy a pod pseudonymem vystudovala školu u Rothschilda? Pamatujete, co jsem říkal před evropskými volbami na SVCS? Říkal jsem, že po skončení voleb začnou probíhat procesy, nad kterými se nebudeme stačit divit. Procesy realizace Nové Evropy podle smlouvy z Aachenu. Teď vidíte, že je vymalováno. Situaci samozřejmě probereme v pátek na SVCS jako přednostní téma. Teď to teprve začne, a nebude to pro český národ nic pěkného.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/v-bruselu-se-prave-zrodila-nova-evropa-podle-smlouvy-z-aachenu-dve-nejmocnejsi-pozice-v-evropske-unii-obsadi-nemecko-francouzsky-tandem-dvou-zen-prvni-studovala-v-londyne-na-rothschildove-skole/
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25193 )


Vygenerováno za:0.0665 sec,0.0455 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:903,456B