Novinka:ANO je převlečená kavárna
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Středa 03 červenec 2019 - 00:32:50

Babiš odmítá po případných předčasných volbách spojit se s SPD. Dvacet šest jeho zaměstnanců, pardon, členů ANO, mu vyhrožuje, že vystoupí z ANO, bude-li Bureš spolupracovat s SPD. Logicky z toho vyplývá jediné:

Burešovi a části ANO jsou voliči ukradení, vůbec jim nejde o blaho a bezpečnost českého národa. V opačném případě by už přes rok záměrně neodkládali zákony SPD, například pomoc milionu, opakuji- milionu /!/ dlužníků. Má tato strana vůbec sociální cítění? Další zákon SPD, který přes rok ANO záměrně odkládá- o týrání zvířat. Potřebuje to vůbec komentář? Další velmi důležitý protiimigrační zákon o zákazu zahalování také ANO odmítá. Jde vůbec Burešovi a ANO o bezpečnost českého národa? Ve Švédsku je dnes každé půl hodiny znásilnění. Čeká snad Bureš a company až tato hrůzná statistika přijde k nám?

Mimochodem, tato vláda zvýšila důchod o pouhých tři sta kč. Šest set kč je dle zákona, počítá se dle výše HDP. Údajně ukradených 36 miliard bývalými vládami je v skutečosti přeplatek od EU, tak jako byl dvakrát "vyrovnaný" rozpočet díky přeplatkům z EU. Ve skutečnosti byly oba rozpočty schodkové.

Soudružka Schillerová má smysl pro humor nebo už blábolz cesty. Podle ní ODS závidí /?!/, že ANO zavedlo EET, které je prý tak úspěšné, že jej ODS nikdy nezruší...Příliš černý humor! Byla-li by to pravda a byla-li by pravda, že kontrolují úspěšně i velké firmy, měl by být rekordní výběr daní. Pak je divné, že Alence chybí pouhé promile- jedna miliarda na sociální účely. A světě div se, rozpočet na příští rok je stejný, takže sociální problém se bude opět opakovat. Je to právnička, která vůbec nerozumí základům ekonomie. Jinak by znala velmi jednoduchý způsob, aby se s minimem úředníků vybralo co nejvíc daní. Zná to každý ekonom začátečník a stačí k tomu zdravý selský rozum. Je to první ministr financí, který není schopen rozeznat náklady švadleny a megafirmy Agrofert.

Ještě není půl roku a už je dluh 50 miliard+19 miliard vybraných ze železné rezervy na horší časy- z restitučního fondu. Jak by Alenka řešila kritickou situaci, napřílad záplavy?Za celých třicet let se této rezervy nikdo nedotknul, až tato vláda, která přes to nemá miliardu pro sociální účely a půl druhé miliardy /pouhé jedno a půl promile z rozpočtu!/ na moderní armádní vozidla. Naše armáda má totiž historické vozy staré půl století..

Bojovník proti korupci už má kromě svých afér další aféry týkající se ANO- Brno, Jermanová, utajená půjčka Faltýnka synovi...

Pokud jde o EET, Burešovci tleskají zdraženému pivu a jídlu v restauracích. Budou tleskat i zdražené kadeřnici, zedníkovi, švadleně, malířovi pokojů a dalším řemeslníkům a službám? V okolních státech vláda zastropovala ceny elektřiny, naše vláda na to kašle. Stále věříte, že bude líp? A komu?

Miroslav Petr
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25190 )


Vygenerováno za:0.0807 sec,0.0657 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:870,288B