Novinka:Fenomén Minář
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Úterý 02 červenec 2019 - 03:22:55

Normálně to nedělám, ale tento synek mi jaksi v mysli nedal pokoj. A tak jsem mu šel etiologicky po stopě. Přátelé, nic moc hezkého jsem se nedozvěděl.

Dopátral jsem se několika lidí z jeho místa trvalého pobytu Vodňany, a jeho bývalých spolužáků z oné fakulty, kterou se zaštiťuje. Jména zdrojů mých informací neuvedu, protože ti lidé se obávají msty ze strany těch, co Mináře použili a kterého zneužili v jeho existenční, sociální situaci.

Mikuláš Minář je synem z rodiny, která neoplývá majetky, jeho otec pracuje ve Vodňanech v jedné hospodě jako pingl. Ke studiu ho přiměla jeho babička, která má vzdělání a je věřící katolička. Nicméně, student Minář měl pernamentně probl&e acute;my se školským řádem, a byl podezřelý i s distribuce drog. Není tajemstvím, že se angažoval i ve spolku tzv "Kliniky".

Podle vyjádření jeho spolužáků to byl nevyzpytatelný člověk, a potvrdili, že byl někdy počátkem jara ze školy vyloučen. Bylo mu to nabídnuto vedením - pokud tak učiní sám, bude to bez skandálu."Projekt" Milion chvilek pro demokracii, není nápad Mináře, ale neziskové organizace Člověk v tísni a další. Protože byl Minář dobrým a zapáleným řečníkem, byl dosazen jako "lídr".

Ty demonstrace jsou organizovány v koprodukci i s Antifou z Německa, našimi Piráty, Zelenými a KDU - ČSL zajišťovala svoz demonstrantů z Moravy a jiných míst. Pan Minář tam působí jako nula a kdo to sleduje, tak mu neuniklo ... že se v poslední době po Minářovi slehla zem.

Já se domnívám, že ho jaksi odstavili, když poznali, že to byl s ním fatální omyl.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.25185 )


Vygenerováno za:0.0807 sec,0.0583 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:863,288B