Novinka:Skandál v Brně! Vedení knihy vyhodilo spisovatele Hampla z knihovny po nátlaku úderky levicových studentů
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Čtvrtek 16 květen 2019 - 06:04:46

Spisovateli a sociologovi Petru Hamplovi byla zrušena beseda v Brně rozhodnutím vedení Knihovny Jiřího Mahena. Podnětem k zrušení byla aktivita levicových studentů... Aneb opět se vracíme do doby, kde jsou knihy cenzurovány. Spisovatelé pronásledování a to vše ve jménu obecního blaha.

Za bolševika na to měli nádherný paragraf o rozvraceni socialistického zřízení. Dnes je paragrafem zločin odporu k multikulturalismu a neomarxismu. Nakonec nechtěli by studenti a vedení knihovny Jiřího Mahena uspořádat veřejné pálení Hamplových knih, aby tak ještě víc ukázali, že stojí na správné straně?

Jsem rád že jsem mohl Hamplovu knihu Prolomeni hradeb zařadit do nabídky našeho knihkupectví (podrobnosti zde: http://www.lukaslhotan.cz/Multikulturalismus/101-Prolomen%C3%AD-hradeb-Pro%C4%8D-z%C3%A1padn%C3%AD-civilizace-podl%C3%A9h%C3%A1-isl%C3%A1mu ) a začínám si víc a víc říkat, jestli bych neměl začít uvažovat o nějakých skrýších pro ukrytí knih, které dnešní probruselská, neomarxistická úderka chce zakázat a zabránit jejich šíření. Protože již možná brzy budou fanatičtí studenti brát moc do svých rukou a budou ničit vše, co je v rozporu s jejich neomarxistickým přesvědčením. Tak jako to dělali jejich předchůdci, mladí lidé zblbnutí nacismem či komunismem.

Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.24738 )


Vygenerováno za:0.0506 sec,0.0298 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:862,080B