Novinka:Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! I kdyby vyhráli volby ve svých zemích, jejich kandidáty na posty eurokomisařů odmítnu!”
(Kategorie: Z domova)
Napsal tk
Pondělí 06 květen 2019 - 03:01:49

Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! I kdyby vyhráli volby ve svých zemích, jejich kandidáty na posty eurokomisařů odmítnu!” Prezident Evropské komise zopakoval pro polský deník na plnou hubu to, před čím Aeronet varuje už několik týdnů! Změna v Evropě může přijít jen zevnitř národních států, ne z Bruselu! Maďarský model ukazuje cestu, ale ta je příliš radikální i pro české voliče! Juncker promluvil o “zákonu času”, za pár let nás nacionalisté již prý trápit nebudou!

Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker poskytl už 28. dubna exkluzivní rozhovor polskému listu Rzeczpospolita a polské redaktory šokoval výrokem, který by spíš někdo přisuzoval mým článkům na Aeronetu, ale slova prezidenta Evropské komise jsou natvrdo a doslova se nad nimi ztrácí dech. Juncker se v rozhovoru dostal i na téma voleb do Evropského parlamentu a řeč přišla na to, že polská strana Právo a spravedlnost (PiS) je silně protibruselská a naopak v poslední době kopíruje politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa a odpor proti migraci. Ve Francii navíc podle průzkumů Národní shromáždění Marine Le Pen má našlápnuto vyhrát volby do Evropského parlamentu a logicky tak Marine Le Pen by dosadila do jednoho z křesel eurokomisařů svého člověka. Jenže, Jean-Claude Juncker toto vyvrátil a šokoval redaktory.

Juncker uvedl: “Ti, kteří v těchto volbách propagují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! Nikdo neví, že posledně jsem odmítl 6 kandidátů na eurokomisaře, které mi nabídly jednotlivé členské země EU. Zapamatujte si, že vlády zemí EU pouze navrhují komisaře, ale je to prezident Evropské komise, který je jmenuje a přiděluje jim jejich resorty a rozsah působení!” Juncker těmito výroky tak natvrdo odhalil procesy, o kterých jsem nechtěl ani na SVCS příliš hovořit, abych lidem nebral iluze a naděje, protože bez naděje se nedá žít, život bez naděje se stává peklem a očistcem, ale když prezident EU komise toto odhalil před volbami a natvrdo, není důvod to nadále tajit.

Demokracie po jejich: “Volte si jak chcete, my jmenujeme vaše kandidáty do úřadu také tak, jak my chceme!”

Evropská unie je nereformovatelná a neopravitelná. Její mechanismy, jak sami právě vidíte přímo na výrocích Jeana-Claude Junckera, jsou nastaveny úmyslně tak, aby jednotlivé národy a lid nemohl nikdy ve skutečnosti v Evropské unii uchopit moc. I když v nějaké zemi se lid vyjádří ve volbách, co chce, v Evropské unii to bude ignorováno a křesla komisařů obsadí pouze pro-evropští kádři, nikdo jiný. Možná si pamatujete na rakouského prezidenta Alexandera Van der Bellena, který vyhrožoval, že když v Rakousku vyhrají Svobodní, že nepověří jejich předsedu Norberta Hofera sestavením nové vlády. Nakonec vyhrála Lidová strana s mladičkým Sebastianem Kurzem, kteří potom přizvali Svobodné do vlády, ale pokud by vyhráli Svobodní, Van der Bellen by Hofera sestavením vlády nepověřil, bez ohledu na vůli občanů ve volbách.

A toto se stalo uvnitř Rakouska v jejich politickém procesním systému. Kdo se potom chce divit tomu, že totéž a v mnohem větším měřítku probíhá v Bruselu? Prezident EU komise vyhrožuje, že ať skončí volby jak chtějí, národně ukotvené partaje v EU své komisaře v Evropské komisi prostě mít nebudou, i kdyby se na hlavu postavily. Jenom připomeňme, že systém jmenování eurokomisařů je zakotven v zakládacích listinách EU a také v Lisabonské smlouvě a případná změna jmenování členů Komise, o které mluví Marine Le Pen, že se pokusí prosadit reformu i v oblasti jmenování eurokomisařů, by vyžadovalo s největší pravděpodobností souhlas všech 27 zemí EU.

Zákon času pracuje pro globalisty jako největší zabiják protivníků na světě

Změny zakládacích listin EU a pravidel obsazování křesel po volbách by vyžadovaly souhlasy všech národních parlamentů a v některých zemích by kvůli tomu musela být i referenda. Strach eurofederalistů, že by do EU komise mohli vstupovat i kádry nepřátelské EU federaci, nejen národní strany, ale i pro-americké kádry v Evropě, je spolehlivým garantem toho, že by se minimálně našel jeden parlament, který by změnu vetoval. Ke změně základních listin EU by totiž byl stále nutný souhlas všech členských zemí. A právě z tohoto titulu vyplývá, proč je EU nereformovatelná. Je to z toho důvodu, že i kdyby pro změnu byly všechny země, Německo pro takovou změnu nebude. A spolu s Německem ani ty země, které jsou k Berlínu ve vazalském postavení. Jistě víte, o jakých zemích se zde bavíme.

Jean-Claude Juncker však pro polský deník odhalil i něco z oblasti procesů řízení, zavedl totiž řeč na “Zákon času”, tedy закон времени z koncepce řízení pomocí nože největšího zabijáka na světě, kterým je čas. Prezident EU komise totiž uvedl, že Evropská unie je založena na vládě práva a i když v některých zemích EU jsou vlády, které dělají EU problémy v závislosti na politickém cyklu v dané zemi, tak je přesvědčený, že za pár let nás tyto problémy již trápit nebudou.

Díky zákonu času si stačí jenom počkat, děti národů dnes vychovávají globalistické školy

Juncker tím vyslal jasný vzkaz ve vztahu k zákonu času, o kterém často hovořím na SVCS v různých příležitostech. Šéf evropské komise měl na mysli to, že každý rok vyrůstají noví Evropané, nepřátelé nacionalismu a plně oddaní globalisté vychovaní v globalistickém a multikulturním školství. Za pár let budou volební elektoráty zemí Střední a Východní Evropy, které dělají migraci, multikulti a globalistům největší problémy, demograficky překresleny novým voliči, kteří vycházejí ze škol.

Globalisté nemusí ani nic dělat, protože to hlavní udělali v posledních 30 letech v Evropě, zcela reformovali školství v post-komunistických zemích s cílem indoktrinace globalismu do hlav nové populace. Dnes už jim stačí si jenom počkat, až vyjdou ze škol a demograficky překreslí volební elektoráty ve svých zemích, protože stará populace, která byla národně ukotvená z dob komunismu, postupně stárne a konečně v důsledku stárnutí umírá. To je Zákon času, který je největším zabijákem světových politických procesů a změn.

Pokud na 1. prioritě globalisté vychovají naše děti, přijdeme v budoucnu, až dospějí, o naše vlastní národy a kultury. Proto pořád a neustále burcuji a alarmuji, že změna je pouze v ochraně 1. kruhu a rodiny. Tam leží odpověď, jak odporovat zániku národů a jak zvítězit nad Zákonem času. Když globalisté ve školách vychovají Evropany namísto vlastenců, s národy bude definitivní konec.

Na demonstracích vlastenců okolo Marine Le Pen a dalších úplně chybí Fidesz a lidé od Orbána. Proč?

Prezident Evropské komise je dobrá figura ke sledování právě proto, že si nedává pozor a vypouští natvrdo pravdivé informace o tom, jaká je doopravdy Evropská unie a jak to v ní doopravdy funguje. Občanům se slibují reformy EU, které jsou falešným slibem falešných proroků. Národ musí především sledovat procesy, které vedou k výsledku. Procesy v Maďarsku a vnitřní odpor proti migraci ze strany národně ukotvené Orbánovy vlády. Mnoho voličů si všimlo, proč minulý čtvrtek v Praze na Václavském náměstí chyběl Viktor Orbán, nebo někdo z vysokých představitelů Hnutí Fidesz.

Není to poprvé, kdy Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura pořádají akce, ale z Maďarska není nikdo pozván. Přitom právě Maďarsko by mělo mít vedoucí úlohu v odporu proti migraci, protože jako jediné se v roce 2015 postavilo Evropské komisi a postavilo plot proti migrantům. Maďarsko má nejvíce zkušeností s odporem proti migraci. O to více je podivné a podezřelé, že na akcích těchto tzv. vlasteneckých stran se neobjevují vrcholní zástupci Maďarska, největšího odpůrce migrace v celé EU. Maďarsko by totiž mohlo ukázat, jak změnit domácí politické scény v jednotlivých zemích. Zkušeností má Fidesz a Viktor Orbán na rozdávání.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/juncker-poslal-vzkaz-okamurovi-a-le-penove-ti-kdoz-prosazuji-blahovy-nacionalismus-za-to-zaplati-i-kdyby-vyhrali-volby-ve-svych-zemich-jejich-kandidaty-na-posty-eurokomisaru-odmitnu/

Tato novinka je z -Info kuryr
( http://www.infokuryr.cz/news.php?extend.24631 )


Vygenerováno za:0.0626 sec,0.0443 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:895,248B