Pátek 31 červenec 2020
Ústava ČR není obojek!   
Pridal tk Pátek 31 červenec 2020 - 08:37:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Názor MUDr. V. Jordána je velmi zajímavý. V každém případě nebude zveřejněn na ČT.

"Covid je chřipkový virus, který se opakuje každou zimu. Jde o záměrné vyvolávání strachu. Zcela natvrdo říkám- do roušky vdechujeme odpady ze svého těla a nemůžeme se imunizovat s okolím. Rouška patří do nemocnice, jinak se celý svět imunizuje! Na žádný virus neexistuje dokonalá imunita. Rouškou ztrácíme svou tvář, svůj reálný pohled na svět a z hediska národohospodářského budeme víc nemocní a sníží se HDP státu. Rouška a vypnutí státu rovná se snížení a zboření systému. A o to tady jde!

Zásadně nesouhlasím s tím, že by se roušky měly nosit ve veřejném prostoru. Je to v celém světě jako politikum. Dokonce jako nová zbran! Roušky by měly nosit jen ohrožené skupiny- starší lidé s srdečními nemocemi, diabetes atd. Ostatní by měli sundat roušky. Sundejme roušky a usmívejme se, protože strach je hrozný a proti strachu působí jen radost.

At mi vysvětlí všichni politici, proč je vyhlášena epidemie, když atributy epideme nebyly splněny dle zákona, nařízení a vyhlášek! Parametry pandemie už vůbec nepřichází v úvahu!!! Je to zařízeno tak, aby lidé o tom nediskutovali, aby se báli. Mluví se o tom, že přijde další vlna. Vždy, každým rokem přišla další vlna na jaře a na podzim. Očkování je zbytečné, protože virus se každým rokem mění.

Toto omezení je špatné v tom smyslu, že nebude fungovat. Domnívám se, že to souvisí právě s uchopováním státu do jakési, nechci říct diktatury, ale je to výrazně hraná hybridní hra, kde je uchopen každý z nás emocí strachu. Strach je velmi nebezpečný. Ochromuje vás a snižuje vaši odolnost vůči prostředí a vůči sobě samému. Zvyšuje i psychosomatické nemoci.
Domnívám se, že musí dojít k imunizaci, svět se musí promořit. Svět je v genetické válce. Lidé a ostatní živí tvorové jsou stále v boji s RNA virovou a DNA bakteriální. Přirozený výběr jde tak, že se lidé imunizují. Dáte-li jim zeď přes dýchací orgány, tak dojde k tomu, že ztratí možnost kontaktu jednoho s druhým a tím pádem, až si sundají roušky, tak může dojít k opravdu k nějaké epidemii, protože národ nebude imunizován.

Dnešní situace může do budoucna výraznou změnou zhoršit stabilitu naší ekonomiky /vypínání státu, velmi vysoká nemocnost virovými nemocemi díky ztrátě imunity/. Rouška zvyšuje okamžitou náchylnost do budoucna k virovým a bakteriálním nemocem !! Myslím si, že to mnozí epidemiologové vědí! Není to jen názor můj, ale mnoha lékařů na celém světě.
Rouška není náhubek, poslušnost není vodítko a ústava ČR není obojek! Domnívám se, že s rouškou se pokládají na zem Základní listina práv a svobod člověka!"

Miroslav Petr
Zdroj-Megazprávy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1960 sec,0.1425 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,198kB