Neděle 20 říjen 2019
Halíku, nejsi Gott, tvůj pohřeb v chrámu Sv. Víta nebude   
Pridal tk Neděle 20 říjen 2019 - 06:48:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ne knězi, zaprodaný ďáblovi, ty ne. Co o tobě čtu, je jen samá „havlovina“. Na stranu jdi, poslanče zla a dej mistru Gottovi pokoj.

Náhodou jsem narazil na článek, jež by mě tolik nezaujal, kdyby v něm Halík neponižoval pohřeb Karla Gotta a Gotta samého. S naprostou lhostejností ho nazývá „hvězdou normalizačního zábavního průmyslu”, což já jsem vzal jako...”řádového bulvárního baviče”, jeho pohřeb v chrámu Sv. Víta považuje za “šílený a nevkusný nápad”, a dovršuje to výkřikem “je to další pokus zatáhnout náboženské a církevní symboly do politiky zemanovsko-babišovského populismu”.

Jednoduše skrytá i přímá urážka za urážkou. Je opojen nenávistí k Zemanovi a jiným dnešním politikům. Církev na lidi tlačí, vždyť celý život se tím zabývá a když chce jeden pohřeb s farářem za rakví tak je to “další pokus, zatáhnout naboženské a církevní symboly do populismu”. Co tedy chceš?

Kdo mu dal slovo aby se “vyzvracel” nad rakví zpěváka, ktereho třeba dirigent a publicista pan Hybš označil za něko, kdo se tu mezi námi již nikdy neobjeví. Chtěl jistě říct: ”Gott byl jen jeden národe. Nikdy nepřijde druhý Karel. Nikdy.“

Halík by v ty dny udělal největší službu Českému národu a Gottově rodině, kdyby odcestoval, nebo se zamknul ve svém bytě, či začal trénovat své vlastní skroky do rakve a tím neměl čas na vypouštění svých jedovatých slin.

Pohřeb se státními poctami, konaný v jedinečném chrámu Sv. Víta byla pro Halíka rána pod pás. To nečekal. Byla to “další morální zkouška církve, dilema mezi věrností prorocké tradici odpůrců zla a kýčové, nemravné servilitě vůči jakékoliv moci,” uzavřel svou jedovatou hubu zastánce nesmyslných církevních blábol, farář Halík.

Když vám stát vracel vaše nakradené pozemky a jinak nazváno majetek, to byl z toho Halik na větvi. Kdyby ten pohřeb se státními poctami navrhnul Havel, vzdával bys mu úctu nad své síly, ale Babiš? Pokrytec jsi Halíku. Pokrytec a maš štěstí, že ta vaše pohádka co lidem tlučete do palic o nebi a pekle, je jen pohádka a Bůh jen vymyšlená figurka. Jinak jsi byl v pekle strážmistrem.

Autor: Frank Krejčí

Zdroj: https://frankkrejci.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=732266

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1191 sec,0.0458 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,327kB