Pátek 05 červenec 2019
Shoda na setkání mezi čínskými a americkými vedoucími představiteli je prvním krokem, který podporuje obchodní jednání   
Pridal tk Pátek 05 červenec 2019 - 05:31:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Setkání čínských a amerických vedoucích představitelů dosáhlo důležité shody, což je „prvním krokem", který podporuje bilaterální obchodní jednání. Výše uvedená slova řekla v interview bývalá americká obchodní zástupce Carla Andersonová Hillsová.

Hillsová se domnívá, že Čína a Spojené státy souhlasily s tím, že se znovu budou konat ekonomická a obchodní jednání na základě rovnoprávnosti a vzájemného respektu. Americká strana neukládá nové tarify na čínské zboží. To je prvním krokem k dosažení obchodní dohody. Obě zemi na tomto základě musí nepřetržitě a soustavně přijímat pozitivnější kroky, což více přispěje k ekonomice obou zemí a k budoucím bilaterálním vztahům.

Hillsová uvedla, že podnikatelé obou zemí jsou naplněni nadějí ohledně řešení sporů, které nejenom narušily ekonomiku obou zemí, ale také přinesly obrovské nejistoty.

Hillsová se vyslovila v tom smyslu, že až do současnosti pokroky čínsko-amerického obchodního jednání přinesly americkým obchodním kruhům, dělníkům a farmářům více naděje. Očekávají, že další bilaterální jednání by mohlo získat větší pokrok a další pozitivní výsledky. Apelovala na to, aby ekonomické a obchodní skupiny obou stran konaly pravidelná a rychlá setkání.

„naše cíle jsou v řešení současných neshod a v položení silných a trvalých ekonomických základů pro budoucí americko-čínské vztahy."

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1868 sec,0.1385 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,025,856B