Pondělí 01 červenec 2019
Mají přivandrovalí muslimáci vůbec nějakou důstojnost, když se chovají jako zvěř?   
Pridal tk Pondělí 01 červenec 2019 - 05:14:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich „mravy“, včetně práva šaría.

Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich „mravy“, včetně práva šaría.

Dienstbier požaduje důstojnost pro všechny přistěhovalecké „papulky“. Těší mne, že na něj národ kašle a má z něj akorát tak srandu. Někdy si říkám, že náš tisk a naši politici je jedna velká šaškárna a šašci. Naprosto mne fascinuje pitomost pana Jiřího Dienstbiera.

Ten člověk je buď naprostý blbec a nebo si dělá ze všech srandu. Ovšem z toho bych ho zase tak nepodezřívala, protože jak ho vidím já, tak v sobě žádný humor nemá. Jeden čas se usadil v senátu po smrti svého otce. Bylo to docela snadné, protože jméno Dienstbier si každý spojil s jeho otcem a ne s tímto nepovedeným šaškem co nám káže o lidských právech.

Na Dienstbiera byla podána žaloba panem Vejsadou vlastníkem FC Bohemians Praha, což pan Dienstbier bral jen jako úsměvnou záležitost. To mne nepřekvapuje, protože takových vykutálenců máme v politice mraky. Já tedy nevím, ale každý slušný člověk se soudům vyhýbá, a rozhodně když se dostane do potíží, nepovažuje to za bezva legraci.

Tak tento člověk nám káže o tom, že všichni uprchlíci si zasluhují důstojnost a naši plnou podporu. Nejde vzít důstojnost někomu, kdo ji nikdy neměl a mít ani nebude. Nevím, kde on čerpá svoje informace, nebo je slepý, blbý a hluchý, protože se stačí podíval na internet, vyhledat ty důstojné tmavé pány a člověka přejde všechna radost ze života.

Proč nemohou mít důstojnost a proč odmítám vše, čemu oni říkají svatá víra:

sex s malými děvčátky, které často zemřou na potrhání vnitřností,
vynucený sex na komkoliv,
vynucený spojený se sadismem na komkoliv,
sex se zvířaty, protože ta zvířata jsou nevinné oběti,
kamenování,
upalování,
sekání hlav,
mučení lidí i zvířat,
hromadné vraždění.

I maličkosti se počítají:

močení a kálení na veřejnosti,
kálení uprostřed hotelů kde jsou ubytováni,
ničení vybavení ubytoven,
fyzické napadání lidí, co je přijali do své země,
vulgární pokřikování na místní obyvatele,
plivání na lidi,
vnucování jejich mravů svým hostitelům,
krádeže.


Nejhorší je, jejich naprostá neschopnost tolerovat naše mravy a jejich naprostá urputnost vnutit nám jejich „mravy“, včetně práva šaría.

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/maji-privandrovali-mu-slimaci-vubec-nejakou-dustojnost-kdyz-se-snad-chovaji-jako-zver
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1068 sec,0.0424 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,274kB