Pátek 24 květen 2019
Pionýři, flákači, mamánkové a nehákes volí Piráty! Volby do EU 2019   
Pridal tk Pátek 24 květen 2019 - 06:26:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Musí si další generace zažít vše včetně válek, aby pochopila?

Tak se nám to vyvrbilo: schválně, kolik dětí si myslí, že létají pečení holubi do huby, budou brát půl milionu měsíčně jako Jourová a nedělat nic, dokonce se přisát na Evropské dotace s lukrativním výpalným?

Kolik Masarykových univerzit natáhlo čtyřkaře jako závisláky dotací ve formě budoucích politologů, politických geografů či třeba mluvčích vděčných za mzdu za loajalitu?

Mládí vpřed, hlásali soudruzi. A dnes?

Ti soudruzi díky záloze bolševiků v SSM viděli budoucnost. Stejně jako Piráti míří do škol za podvodné účasti Člověka v tísni - neziskové organizace, kterou nezajímá vzdělání dětí na univerzitách, ale stejně jako Pirátům, stejně jako bolševikům vytváří prostředí, aby vyrobili stádo tleskačů, stádo tupých ovcí, aby měli zajištěnu budoucnost a konkurence výhrůžkou či udáním zmizela.

Ta pointa tkví v tom

dáme dětem a nezkušeným naději a oni stádně nám, božským politologům poděkují. Dáme jim naději peněz, dáme jim naději pečených holubů, naději miliard eur, dolarů a oni uvěří. My starší jsme toto zažili. Pochody pionýrů, svazáckých žen, a život? Naši rodiče zažily Piráty: SSM volala do zbraně proti kapitalismu, Hitlerjugent volala, že v mládí je ta správná budoucnost. Stáří je tupé, dětí jsou nad ně. Pak zestárly, odešly z domova, začaly platit nájem, plenky, sunar a dětskou výživu. A pochopily. Hesla, nadšení a extáze je jedna věc, reálný život a dřina druhé.

Jak dopadly Hitlerjugent se svojí jednotnou Evropou? Jak dopadli svazáci SSM se stejnými žaludky a stejnými odměnami za práci? Jak dopadli dokonce američtí Hippies se svými naivními ideály?

Důležité (pro militantní cenzory)

Hitlerjugent není srovnání zrůd nacismu a dnešních Pirátů, ale naivita těch, co na ideologii naskočí. Piráti naprosto nejsou zrůdy nacismu z pohraničí, ale naivitou nezkušeného mládí. Někteří se poperou se životem od patnácti a vítězí, někteří chodí na univerzity a dopadnou jak sedláci u Chlumce. Jack London se v patnácti létech dokázal postavit na vlastní nohy, nebyl mamánek, nebyl závislý na dotacích a ač dnes mrtev, zná a bude ho znát celý svět. Pochopil život a následné. Realitu.

Tihle mamánkové chtějí, abychom jim zaplatili byty, mobily, dovolené a oni nám ukáží, jak dokáží žít! Hlavně je zvolit.

A co za pět, deset let?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2500-pionyri-flakaci-mamankove-a-nehakes-voli-piraty-volby-do-eu-2019


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1609 sec,0.0821 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,268kB