Úterý 19 únor 2019
Výzva   
Pridal tk Úterý 19 únor 2019 - 05:07:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení přátelé, dnes jsem četl docela hrůznou předpověď jak dopadnou volby do EU. Vzhledem k tomu, že většina zákonů vychází z EU a my je musíme přejímat, tak nezájem vlasteneckých voličů o volby do eruroparlamentu je hrozivý. Přes to, že dostávám od vás mnoho zpráv, jak hlasovali dosavadní europoslanci proti naší republice, tak málokdo z vlastenců je ochoten volit do parlamentu EU.

Jenže tam vzniká to všechno, co nás ohrožuje. Proto ROZUMNÍ kandidují v koalici s Národní demokracií do europarlamentu. Protože právě tam je nutné zamezit tomu, abychom byli nuceni přijímat migranty, abychom byli nuceni si pořizovat drahé elektromobily (chtějí postupně zakázat diesely a později zakázat i starší benzinová auta), Je potřeba lobovat za to, aby naši myslivci mohli i nadále používat olověné náboje (což chce EU zakázat a nařídit drahé náboje z komponentů, na něž by naši myslivci nemohli finančně vůbec dosáhnout), aby rybáři mohli používat k rybaření olůvka atd, atd. Těch buzerací je nekonečná řada.

I když s EU nesouhlasíme a nejraději bychom z ní vystoupili, tak je nutné těm šílenostem zamezovat na místě, protože prostě nás EU ze svých spárů nepustí (podívejte se jak se chovají k silné Británii). Mimochodem, já jsem pro vstup do EU nehlasoval, neboť jsem tušil, kam to povede.

Já sám mluvím pěti jazyky a na rozdíl od většiny těch, co tam jsou dnes a neumí žblebnout pomalu ani dobrý den, tak bych snad dokázal lobovat jako europoslanec za zdravý rozum a zájmy ČR a našich lidí (hlavně důchodců, aby nás nenutili přijmout euro, protože to by byla pro důchodce katastrofa). Důchody a mzdy po přijetí zůstávají pomalu na stejno a ceny rostou šíleně. Jen se zeptejte slovenských důchodců, jak vyžijí se svými 400 eury na měsíc.

Vážení přátelé, k tomu, abychom na sebe upozornili alespoň nějakými inzeráty, aby i lidé, kteří nemají internet o nás věděli, potřebujeme i vaši pomoc. Na rozdíl od SPD, které dostává ze státního rozpočtu 170 milionů v průběhu 4 let, my si platíme všechno ze svého a stát nám nedá ani haléř.

Proto prosím, kdo máte možnost nám poslat byť i malou částku 100 kč a více, prosím, pošlete na tento oficiální účet 2901125336 / 2010 (vedený u Fio banky) do variabilního symbolu napište datum narození např. kdo se narodil 5.8. 1969, tak napište var. symb.050869 a prosím na platebním příkazu někam uveďte město či obec, ve které bydlíte např. Ostrava (není nutná celá adresa).

U částek nad 1000 Kč je třeba vyplnit darovací smlouvu, kde je nutné vypsat celou adresu. Do 1000 Kč to není třeba.

Já vím, že nemáte peněz nazbyt. Tato výzva je určena těm, kdo mohou pomoci.

Omlouvám se těm, které moje výzva nepotěší, ale jak se říká "líná hu.., holé neštěstí" Ti, kdo pomoc nemohou, nechť, prosím, o nás hovoří se svými známými a přesvědčí je, aby šli volit a volili ROZUMNÉ.

Děkuji mnohokrát za pomoc.

Váš Petr Hannig


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1002 sec,0.0544 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,037kB