Středa 06 září 2017
Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat! Bystřanský starosta Vinický si nahrabal statisíce!   
Pridal tk Středa 06 září 2017 - 09:44:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Padni komu padni, to jsou slova ministra zahraničí z ČSSD Zaorálka, jenže tento jeho výrok platí jen a jen pro obviněného Babiše a ne pro jeho straníky! Na kandidátku do parlamentu za ČSSD se v Ústeckém kraji chtěl dostat i politický turista a starosta za ČSSD v Bystřanech Ivan Vinický.

Tato obec v blízkosti Teplic se stala dojnou krávou pro tohoto vykuka a jeho rodinu, nejen že si na obecním úřadě zaměstnává rodinné příslušníky za super mzdu, o které se vám ani nesnilo v poměru za odpracované hodiny, ale i si nechával kolegy zastupiteli obce za ČSSD odhlasovat vyplácení odměny ve statisícové výši! Celkově si tento vykutálený človíček, díky svým spolustraníkům socialistům, přišel na bezmála tři čtvrtě milionu korun.

V čem to spočívalo? Každé volby si nechal Vinický odhlasovat mimořádnou odměnu za jejich zdárné uspořádání a organizaci, jenže tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! Pan starosta Vinický na odměnu za uspořádání voleb neměl totiž nárok, protože je to v náplni jeho práce, coby starosty. Po dotazu občanů na Ministerstvo vnitra ČR bylo sděleno, že je tomu opravdu tak, a Vinický tím porušil zákon a neoprávněně se obohatil o statisíce! Když se v toto záležitosti obrátili občané na Polici ČR v Teplicích, Službu kriminální policie a vyšetřování dostali po roce odpověď, že se prakticky vůbec nic nestalo. Vinický vrátil pouhých cca 80 tisíc do obecní pokladny a dalších více jak půl milionu korun mu zůstalo v kapse.

Jenže celá aféra Vinického tím neskončila, naštvaní občané požádali o prošetření inspekci a další orgány činné v trestním řízení postupu policie v Teplicích. Ukazuje se jen pravidlo, že zákony platí jen pro někoho. Každopádně již za první republiky bylo známé heslo o sociálních demokratech: Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3444 sec,0.2734 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,203kB