Pátek 12 duben 2013
Africké děti ochrnuly po vakcíně proti meningitidě   
Pridal tk Pátek 12 duben 2013 - 07:31:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejméně 50 dětí ochrnulo po vakcíně, kterou podporuje Bill Gates.

Bill a Melinda Gatesovi jsou nejméně poslední desetiletí na křížové výpravě, jejíž cílem je naočkovat každé dítě na světě. A jedním z jejich hlavních cílů je Afrika, kde špatné hygienické podmínky a nedostatek čisté vody vytvořily podmínky pro nekontrolované šíření nemocí jako meningitida nebo malárie. Ale místo obstarání základních potřeb vytasili multimiliardáři a jejich spojenci na domorodé obyvatelstvo vakcíny, které následně vyvolaly vlnu případů ochrnutí u mladších obyvatel Afriky.

Jak zjistila investigativní novinářka Christina England z Vactruth.com, padla malá vesnice Gouro v severním Čadu za oběť temné stránce vakcínové agendy, když tam ochrnulo nejméně padesát dětí po obdržení „MenAfriVac,“ [web produktu] což je nová vakcína proti meningitidě a byla vyvinuta speciálně pro Afriku. I když je tato vakcína nabízena jako prevence proti meningitidě, tak způsobila každému dítěti halucinace, křeče a nakonec i ochrnutí.

Podle bratrance dvou dětí takto postižených dětí se začaly strašlivé účinky MenAfriVac objevovat do 24 hodin od vakcinace. Mnoho dětí začala okamžitě bolet hlava a začaly zvracet, později upadly do „nekontrolovatelných křečí.“ Ale když se rodiče s místními orgány snažily dovolat vládních úředníků, aby přijali opatření a pomohli postiženým dětem, tak byla jejich petice ignorována.

Čadská vláda se pokusila uplatit rodiče, aby mlčeli

Tento stejný bratranec, známý jako „pan M.,“ dodal, že když se v Gouro objevil téměř týden po incidentu čadský ministr zdravotnictví a ministr sociálního zabezpečení, rozhodli se evakuovat těchto 50 paralyzovaných dětí do nemocnice nejméně 300 km od vesnice, protože jedině tam je dostupný lékař na celý region Gouro.

Nešlo jim však o to zjistit, proč MenAfriVac způsobila takové závažné komplikace a ihned zastavit distribuci vakcíny. Místo toho se představitelé čadské vlády snažili podplatit trpící rodiče, aby o incidentu mlčeli. Podle pana M. se představitelé raději zajímali o zakrytí nebezpečí MenAfriVac, místo aby ochránili vesničany před nebezpečím.

„Vláda a média o této tragédii mlčí, přitom jsou zde ještě fakta vyžadující další objasnění,“ uvedl v e-mailu pan M. o incidentu. V tomto okamžiku se prakticky žádná média nezmínila o tomto příběhu. „To vše nás znepokojuje a bojíme se nejhorších důsledků pro budoucnost. Je velmi smutné, že byla celá obec paralyzována.“

Gates Foundation, lži WHO o bezpečnosti MenAfriVac

Horší je fakt, že Bill a Melinda Gatesovi, Světová zdravotnická organizace (WHO) a Meningitis Vaccine Project (MVP), všichni tihle otevřeně podporují MenAfriVac a otevřeně lhali o bezpečnosti vakcíny opakovaným tvrzením, že může být přepravována bez chlazení. Přitom příbalové informace vakcíny jasně uvádí, že musí být skladovány v chladu a chráněny před světlem.

„Proč tak významné organizace utratily 571 milionů dolarů za projekt s vakcínami, když může být jedna studna pro přístup k vodě postavena za méně než 3 tisíce dolarů? Proč tento program vakcinace nebyl pozastaven? A co udělají tyto organizace ohledně zvěrstva, které se stalo v Gouro?“
Zdroj:FreePub
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0664 sec,0.0265 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,030,312B