Středa 14 srpen 2013
Je po podvržených 150 mil. a kilech zlata i Nagyová podvod?   
Pridal tk Středa 14 srpen 2013 - 17:08:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud se to potvrdí, tak by to byl neuvěřitelný zločin v novodobé historii České republiky!

Ano, při propuštění pana Páleníka, který s naprostou jistotou a naprosto jasně vyslovil, že toto neskončí, dokud se neočistí z podvodného nařčení jsem zatápal. Taková suverenita znamená dvě možnosti: buď je lepší herec než Alan Delon a Jean-Paul Belmondo dohromady, nebo, nebo je to šílený skandál jak z italských mafiánských filmů.

Jenomže další a další výroky, podpůrné důkazy a pochybnosti se přiklánějí ke druhé možnosti a naprostá nečinnost nejvyššího státního zástupce už je za hranou! Ta podezření jsou příliš silná a indicie tomu nasvědčují. A když se vezme předešlé účinkování v kauze „Čunek“, kauza Vesecká a její odvolání, až příliš toho směřuje na Ištvana – hledače prostoru obžaloby mezi řádky zákonů!Navíc advokáti, kteří měli možnost výslechy už vidět to zpochybňují způsobem, až zamrazí. Jistě, mohou mystifikovat, přilhávat, ale takto? Obhájce Milana Kovandy popírá, že by přiznal svoji vinu v kauze Nagyová. Ištvan tvrdí opak. A dokonce tvrdí stejně jako Páleník, že žádná sledovačka ve smyslu shromažďování kompromitujících materiálů nebyla, natož sledovačka, kam kdo chodí! Není to příliš mnoho indicií? Jistě, můžeme si stále říkat, Páleník to hraje, advokáti si vymýšlejí na ochranu klientů....

Jenomže zcizené peníze a následná mystifikace občanů České republiky Ištvanem a Šlachtou existuje. Je důkazná, je průkazná. Peníze byly zcizeny úplně někomu jinému a ten se o ně hlásil ihned, jak se to dozvěděl. Ištvan se Šlachtou to zatajili a původ se občané dozvěděli, až padla vláda!!!

To vážně vše dohromady nezavání policejním pučem, jehož hlavu zatím neznáme, ale pozadí už ano?

Společný tým, který aktivně rozjížděl série žalob na ODS ( a občas na Klause) jmenovitě Láska, Janeček (protikorupční komando Evoluční), Uhl a další zmizel po puči jak pára na hrncem a nechali v tom plácat pouze Ištvana a Šlachtu. Další prošetřování senátním výborem iniciované senátorem Čunkem na objasnění zatýkání Nagyové a předání ombudsmanovi Varvařovskému – jak jinak, Maštalíře z ČSSD najednou nezajímá. A odjel do Opavy, kde má prý zásadnější věci. Nějaký zinscenovaný pád vlády je prostě pro ČSSD komedie. Zajímavé.

Všechny tyto pochybnosti poskládané podle autentických a dohledatelných indicií způsobují, že původní aktivní a všude viditelní aktéři se stávají náhle neviditelnými, až záhadně mizejícími postavičkami, nic neznající, nic nevidící a vůbec. Tady nějaká vláda Nečase byla?

Kam se ještě dá obrátit, kdy dokonce prezident Zeman pozve Ištvana na Hrad, aby prý posílil jeho sebevědomí, ale zaručeně, skutečně zaručeně ani v soukromí nebude chtít znát detaily z otevřených svazků?

Dostali Ištvan se Šlachtou odměnu za to, že vyšetřovat nevyšetřené budou tak dlouho, dokud neproběhne volební kampaň a bude ustanovena nová vláda, aby se ODS nemohla vrátit?

V čích rukách je režírovaná akce Ištvangate?

Zdroj: paratdnes.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 2 3 ... 1828 [1829] 1830 ... 2086 2087 2088
Zajímavé skutečnosti! Odsun? tk @ (14 srp : 08:14) (Z domova)
KLDR si pořídila armádu hackerů a trollů tk @ (14 srp : 07:58) (Ze světa)
Fidel Castro slaví 87 let tk @ (14 srp : 07:43) (Ze světa)
Hackeři napadli web Dalajlámy tk @ (14 srp : 07:32) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:4.7157 sec,4.6397 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,158kB