Novinky - Info kuryr
Sobota 21 říjen 2017
EU navazuje na Třetí říši, i když hranice již není třeba odstraňovat za pomoci Wehrmachtu. Stačí dovézt lidi z Afriky a Arábie a vytvořit euroregion Sudeten...   
Pridal tk Sobota 21 říjen 2017 - 06:50:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Krátká pohádka o Němcích a budoucnosti Evropy

EU navazuje na Třetí říši i když hranice již není třeba odstraňovat za pomoci Wehrmachtu

Kdybychom v minulosti mlčeli a zůstali němí, mohli jsme se stát Němci. Této příležitosti jsme se, bůhví proč, v 19. století vzdali. Uznejte sami, nebyla to chyba?

Němci jsou totiž nesporně nejtalentovanější evropský národ. Ty méně talentované národy, dokonce i Angličany, to už vícekrát velmi rozčílilo. Nemluvě o ostatních, kteří se mohli Němci stát a nestali. Proč třeba musel psát Palacký Schuselkovi, že do Říše, tehdy teprve připravované, my Češi nechceme? Mohli jsme být Češi a nechat si to pro sebe, jak radil Švejkovi nadporučík Lukáš.

Němci jsou talentovaní v pracovní disciplíně, vědě, technice, vojenském myšlení, ale i v myšlení filosofickém a jsou schopni důsledně promyslet i praktické věci. Ostatní Evropané to bohužel nechápou, zvláště ti sousední.

Němci třeba, díky Rosenbergovi, byli schopni promyslet vyšlechtění nové, čistě árijské rasy, která by byla ještě dokonalejší, než ta stávající. Tato nová rasa pak mohla budovat nový evropský řád v novém prostoru, Lebensraumu, jak říkali. Prostor by byl, Lebensraum by se bez hranic obešel, jsou to beztak jen jizvy dějin, které by Wehrmacht chirurgicky odstranil. Úspěšně je po jistou dobu odstraňoval a rány historie hojil.

Tento pokus však selhal na závisti Angloameričanů i nepochopitelném lpění na sebeobraně SSSR. I když i Angloameričané věděli, že ten Stalinův systém podle německých nápadů Karla Marxe, je hrozný. Byli z kontinentu nešťastní, dlouho nevěděli, na čí stranu se přidat.

Ani Rusové už nejsou takoví, jako donedávna bývali. A mají atomovky, které ani Jelcyn nepropil. A spoustu ropy a plynu. To všechno Němci nemají. Co když se zase dají dohromady, jako kdysi a Angloameričané budou muset mezi nimi vybírat dřív, než se tak stane.

Němci své schopnosti prozatím uplatňují pilně dál, vynalezli dokonce jiný způsob jak dosáhnout svých dokonalých cílů. Například antirasistické vyšlechtění nového člověka dle Kalergiho, je budoucností fungl nové Evropy, tentokrát pod názvem Evropská unie, i když mnozí zlomyslníci říkají, že je to jen krycí název pro Čtvrtou říši.

Stačí dovézt lidi, ze sousedního kontinentu. V hitlerovském Německu byl jakýkoliv kontakt s takovými Hauttypy považován a odsuzován režimem za Rassenschande (hanobení rasy). V dohledné době to asi bude povinné a v Norimberku k tomu zase vydají nějaký befel nebo rovnou zákony.

Ale jinak to bude úplně naopak. Spousta věcí se musí změnit, aby bylo zase všechno jako kdysi: Čtvrtá říše je totiž úplně jiná než ta Třetí.. I když třeba hranice nebudou důležité a kosmeticky je odstranit Bundeswehrem nebude třeba. Stane se tak prostřednictvím budování různých přeshraničních euroregionů. Než se nadějeme, nebudou České země, ale např. euroregion Beskydy nebo i Sudeten ...a další. Obyvatelům euroregionu se dostane spousta peněz z eurofondů, na budování cyklostezek, akvabazénů, golfových hřišť a jiných pro život potřebných staveb. Budou z euroregionu šťastni až ho budou na bicyklech projíždět, bez hraničních kontrol.

Jsou bohužel lidé, kteří dobro nesené Němci, odmítají a myslí si to, co kdysi Trójané. "Nevěřte Danajským, ani když dary přinášejí". I když to rčení díky novému inkluzivnímu vzdělaní už brzo znát nebudou, tak jako trojčlenku.

Autor: Petr Trombik

Autor je kandidátem pro říjnové volby na pátém místě na kandidátce Okamurova SPD v Praze.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2] 3 ... 1926 1927 1928
Friday Edition: Babiš diktátorem? tk @ (21 říj : 06:32) (Z domova)
P.C.Roberts: Washington ničí americkou moc tk @ (21 říj : 06:30) (Ze světa)
Co nás rozděluje, a co nás spojuje tk @ (20 říj : 11:26) (Z domova)
Koho nevolit? tk @ (20 říj : 04:56) (Z domova)
Putin obvinil Evropu ze vzniku ukrajinské krize tk @ (20 říj : 04:26) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:2.7315 sec,2.6772 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,348kB