Novinky - Info kuryr
Úterý 22 srpen 2017
Mráz přichází z Berlína, aneb totalita se vrací   
Pridal tk Úterý 22 srpen 2017 - 06:07:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes si připomínáme okupaci Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy z 21. Srpna 1968. A dnešní propaganda toto výročí jistě využije k dalším štvanicím proti současnému Rusku.
Jenže situace se změnila od základů. Jsem dalek toho omlouvat tehdejší sovětskou diktaturu kvůli svému hlubokému zklamání z politiky západu, zjm. Evropské unie, která v mnohém začíná lehce onen „socializmus“ připomínat.

Po 1968 za tzv. normalizace se zavíralo za kritiku režimu, za kritiku tehdejších okupantů či za projev sympatií ke Spojeným státům. Včera jsem se dočetl, kterak v současném Mnichově odsoudili na půl roku vězení nepodmíněně novináře Michaela Stürzenbergera za jeho článek, v němž zmiňoval spojenectví islamistů s nacisty, nejvíce soudu vadila fotografie Hitlera s tehdejším palestinským muftím Al Huseiním..., ti dva se za války skutečně sešli, neboť je pojila společná nenávist k židům.

Brutální Německo: Novinář jde do kriminálu. Za srovnání islámu s Hitlerem

Takže už nejde jen o nálepkování a špinění lidí v masmédiích za nepohodlné názory, ani „jen“ o vyhazovy ze zaměstnání, už se za nepohodlné názory dávají nepodmíněné tresty vězení, podobně jako u nás před rokem 1989.

Co byly tehdy „agenti CIA“, to jsou dneska „agenti Kremlu“, co byli tehdy „deklasované živly“, to jsou dnešní tzv. „xenofobové“, „homofobové“ či „islamofobové“, tehdy se zakazovaly knížky pana Foglara, dneska švédský režim údajně zakazuje některé díly Pipi dlouhé punčochy kvůli údajným „rasistickým“ pasážím, ačkoli jsou to díla světově proslulé švédské spisovatelky Astrid Lindgrenové.

Švédové už údajně začali pálit knihy: Pipi (ne)multikulturní punčocha


Za komunistů jsme tu měli pro děti Pionýra a pro mládež SSM, na školách se učil marxizmus-leninizmus, ale to je nic proti naší multikulturní výchově na školách (tzv. globálně-rozvojová témata...) nebo proti švédským genderovým školkám, kde jsou zdravé (netranssexuální) děti vedeny k tomu, aby se svobodně rozhodly, jestli chtějí být kluk nebo holka, stát tehdy nepodporoval výrobu dětí odsouzených nikdy nepoznat buď tátu nebo mámu, protože táta je anonymním dárcem spermatu, nebo naopak máma dítě pouze odnosí a pak je přenechá dvěma „tatínkům“. Tohle si nedovolil ne jen Husák, ale dokonce ani Gottwald!

Švédové velebí genderově korektní školku, kde se „ona“ či „on“ neříká

Takže až vám budou ne jen při dnešním výročí podsouvat, jak máte být šťastní, že žijete ve svobodě a demokracii, garantované naší příslušností k „západu“, tedy k NATO a Evropské unii, vzpomeňte si na toto mé malé srovnání minulé a současné nesvobody a pseudodemokracie – tehdy se jí říkalo „socialistická demokracie“, dneska „liberální demokracie“. Ale pokud jde o mě, chci demokracii bez přívlastků, tj. skutečnou vládu lidu, nikoli nějaké úzké skupinky, ať si říkají „předvoj dělnické třídy“ či „obránci evropských hodnot“!

Autor: Adam Mikulášek

Zdroj: http://adammikulasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=619657
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2] 3 ... 1877 1878 1879
Rusko splatilo poslední dluh SSSR tk @ (22 srp : 05:44) (Ze světa)
Asad poděkoval Rusku tk @ (21 srp : 00:50) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:2.6373 sec,2.5867 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,204kB