Úterý 19 leden 2021
Uprchlíci z Afganistánu zbili švédského fotbalistu do bezvědomí, v base posedí 9 měsíců a deportováni nebudou   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 08:48:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Švédský soud v Helsingborgu vynesl rozsudek nad skupinou 3 agresivních uprchlíků, kteří v srpnu 2019 surově zbili 26 letého známého švédského fotbalistu. Mladík opouštěl Helsingborský stadion se svojí přítelkyní a její kamarádkou. Ženy začali obtěžovat 4 mladíci z Afganistánů (3 z nich jsou bratři), tak se jich mladá Švéd pokusil zastat. Načež byl agresivními uprchlíky surově zbit do bezvědomí včetně toho, že do něj uprchlíci kopali, když již ležel bezvládně na zemi.

Soud jim nyní vyměřil trest 18 měsíců vězení, což ale ve skutečnosti znamená, že budou za nejdéle 9 měsíců z vězení venku. Deportováni pochopitelně ze Švédska nebudou, vždyť mají přece nahradit bílého gojima, proto je sem dovezli.

Jestli Češi (Slováci) nechtějí dopadnout podobně, tak ať se rychle od západní Evropy oddělí, jinak je stáhne s sebou do propasti.

dopisovatel ze Švédska
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigranti nezatěžují náš zdravotní a sociální systém? Hemodialýza stojí pro jednoho ročně 750 tis. kč a jeho příspěvek je méně než 30 tis, často dokonce žádný!   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 08:43:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jisté kruhy dlouhodobě šíří mantru, že náš sociální systém se bez imigrantů neobejde. Prý nám budou vydělávat na důchody, prý nezatěžují sociální systém. Realita je ale jako obvykle úplně jiná. Stačí se podívat na pár oddělení jedné velké pražské nemocnice.

Třeba hemodialýza (pří “nedostatečné” funkci ledvin) stojí ročně pojišťovny kolem 750 000 kč (často i víc) a celkové zdravotní náklady na pacienta s dalšími spojenými obtížemi kolem 1 mil. Kč. Ale reálně cizinec většinou OSVČ, nebo podnikatel platí ročně zdravotní pojištění kolem 30 tis kč. Pro méně chápavé krátká lekce z počtů: 1 000 000 – 30 000= -970 000kč ročně!

Na oddělení se léčí několik Vietnamců, všichni právě oni OSVČ, podnikatelé. Jedná se většinou o relativně mladé lidi a na hemodialýzu musí docházet do konce života, pokud nedostanou transplantovanou ledvinu. Takový imigrant Vietnamec pak stojí české pojišťovny každý rok skoro milion! Ten milion pak pochopitelně chybí pro české pacienty. Stejně jako chybí jimi obsazená místa na hemodializačních přístrojích, nebo jim transplantované orgány nedostane český čekatel na transplantaci. Podobná situace je i v dalších českých nemocnicích.

Další zajímavé oddělení je diabetologie. I tady vidíme značný nárůst počtu nebílých imigrantů opět především Vietnamců a černochů. Průměrná léčba diabetu 2 typu. stojí asi 40 tis Kč. K tomu si musíte ale připočíst dalších X tisíc za spojené komplikace (kardio, cévní, oční atd.). To je opět mnohem víc než 30 tisíc, které imigrant zaplatí. Je pro informaci podle odhadů jednoho diabetologického centra je mezi Černochy a Araby v ČR asi 3- 000 diabetiků a mezi Vietnamci v ČR asi 5-10 000 diabetiků – jde asi o 8-10% z nich, což je průměr i mezi českou populaci! Tak opět stačí vzít do ruky kalkulačku a počítat náklady/ztráty.

Pokračovat můžete na kardiologii, interně,… všude to bude stejné.

To byli ti “legální”. Nemocnice ještě ošetří řadu z nich, kteří žádné pojištění nemají, nebo se léčí na kartičku někoho jiného. Vyprávěl mi známý, že u nich ve špitále mají pacienta (imigranta z Asie), který má snad všechny nemoci. Dokonce se některé navzájem vylučují. Prý má hypertenzi (vysoký krevní tlak) a hypotenzi (nízký krevní tlak)! Každý ví, že se na jeho kartičku využívá několik dalších pacientů.

Jenže nikdo si nedovolí něco říci, protože by se hned ozvali politici, kteří podobné menšina zde zastupují. (Poznámka redakce například EU poslanec ODS J. Zahradil otevřeně prohlašuje, že bojuje o hlasy vietnamských voličů) nejspíš by dotyčného pak vláčela media jako rasistu a xenofoba a musel by z ústavu odejít. Někteří zase po ošetření odejdou pryč a v účet jednoduše nezaplatí.

Poslední kapitolou jsou tzv. “uprchlíci”, kteří mají oficiálně nárok na zdravotní péči zdarma. Oficiálně sice žádní uprchlíci neexistují, ale v nemocnicích reálně na ošetření chodí a není jich zrovna málo. Byť občas to bývá komické, když se ošetřujícího lékaře ptají, “Germany”? (Poznámka redakce asi ji řekli, že je vezou do Německa a oni skončili v ČR).

Všem výše uvedeným se dostává stejně kvalitní péče jako českým pacientům a lékařská péče u nás je na velmi vysoké úrovni. Třebaže některá media píší občas něco jiného! Jinak by se asi některým imigrantům nevyplatilo dovážet sem své příbuzné, aby se tu pak na náklady českého plátce zdravotního pojištění léčili.

Výše uvedená čísla ale nejsou žádné překvapení. Celá Západní Evropa doplácí na zdravotní péči barevných imigrantů/uprchlíků. Proč by to mělo být u nás doma jinak? Otázkou je, jak dlouho to bude český člověk trpět?

-prometheus-
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč stále někteří tupí voliči i dnes tvrdí, že Klaus zrušil důchodový účet?   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 08:23:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Protože jim Babiš sprostě o Klausovi lhal a lidé si neověří

Odůvodnění

Informace, že byl důchodový účet zrušen, se čas od času ve veřejném prostoru diskutuje. Ministerstvo financí 30. ledna 2014 (shodou okolností den po nástupu Babiše do tohoto úřadu) v odpovědi na žádost podle zákona o svobodném přístupu uvedlo následující:

„Od počátku padesátých let (kdy zákon č. 102/1951 Sb., o přebudování národního pojištění,učinil příjmy a výdaje nemocenského a důchodového pojištění od 1. ledna 1952 součástístátního rozpočtu) se datuje financování sociálního pojištění (tedy i důchodů) ze zdrojůstátního rozpočtu a po následující období čtyřiceti let na tomto organizačníma finančním uspořádání nebylo v zásadě mnoho měněno. V roce 1993 došlo k tomu,že v souvislosti s daňovou reformou byla zákonem č. 589/1992 Sb., o pojistném na sociálnízabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, stanovena odvodová povinnost pojistného (předtím byly všechny odvody zahrnuty v dani z příjmu), nicméně vazba na státnírozpočet se nezměnila.

V roce 1993 tedy nedošlo k žádnému zrušení důchodového účtu, protože neexistoval. Důchodový systém funguje v rámci státního rozpočtu na tzv. průběžném principu - pojistné se odvádí do státního rozpočtu a ze státního rozpočtu se hradí výdaje na důchody.

Jde o mandatorní výdaj, tedy ten, na který je zákonný nárok a výplata všech důchodů musí být ze státního rozpočtu pokryta i v případě, že vybrané pojistné je nižší než objem prostředků potřebný na výplatu důchodů. Nejde tedy o fondový způsob hospodaření, kdy by příjmy plynuly na jeden účet, z kterého by též byly hrazeny i výdaje, a který by končil saldem, které by v případě „přebytku“ bylo možno použít na jiné účely).“


Málokdo totiž navíc tuší, že naopak:

Za rok 2012 skončil důchodový účet v deficitu (v propadu) 49,4 miliard Kč, každoročně se roční deficit zvyšuje. Částka, kterou stát na důchodech vyplatil, se vyšplhala téměř na 360 miliard korun.

Za rok 2020 měl Babiš systém penzí už v září v propadu 30,4 miliardy korun, za poslední čtvrtletí se schodek víc než zdvojnásobil. Přesto Babiš a Schillerová drze vytvořili další šílený dluh, aby důchodcům dali 5000 Kč a státním zaměstnancům navýšili platy, ač ti, co je živí, byli vyhozeni na ulicii a žebrají, aby mohli otevřít v nějakém bezpečném režimu služby a neskončili na pracáku. Kdo pak bude vyplácet daně pro důchodce a státní zaměstnance?

A ještě tupě ti, co dojí státní rozpočet na dluh, vyřvávají: co tam ten Klaus a další na Staromáku dělají? Přece prosí a protestují, aby mohli pracovat a živit ty, kteří do rozpočtu nedávají ani korunu a jenom ho dojí! Včetně neziskovek!

Oni totiž nemohou za to, že:

Babiš a Schillerová totálně rozvrátili náš stát!!!

Babiš se Václavu Klausovi nikdy neomluvil!

Autor článku v Haló novinách lhal. Daleko horší je, že Babiš si toho musel být vědom, ale přesto vědomě lže o Václavu Klausovi a jeho (nejen jeho) fanatičtí voliči tomu věří: přece Babiš je Bůh...

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/ekonomika/3744-proc-stale-nekteri-tupi-volici-i-dnes-tvrdi-ze-klaus-zrusil-duchodovy-ucet

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDonald Trump zahájil vyklízení z Bílého domu, na místě jsou stěhovací auta a odváží dokumenty a soukromé věci Donalda Trumpa a jeho rodiny..   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 08:14:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Donald Trump zahájil vyklízení z Bílého domu, na místě jsou stěhovací auta a odváží dokumenty a soukromé věci Donalda Trumpa a jeho rodiny. Poslední americký prezident se rozloučí 20. ledna s americkými voliči na rozlučkové ceremonii na letecké vojenské základně Andrews AFB v Marylandu, odkud zamíří posledním letem Air Force One do Palm Beach na Floridě! Přinášíme analýzu pádu americké republiky a proč polovina Američanů nenávidí Trumpa, proč davy potřebují vůdce a nikoliv politika, a proč alternativa potřebuje konceptuální gramotnost a ne virtuální realitu!

Americký prezident Donald Trump nařídil v neděli ráno zahájení vyklízení Bílého domu. Před západní křídlo Bílého domu přijelo po sobě hned několik stěhovacích vozů a začaly nakládat krabice s papíry a dokumenty, kusy nábytku, knihy, výpočetní a kancelářskou techniku a další věci. Podle informací Alexe Jonese zevnitř okruhu lidí prezidenta došlo k pádu americké republiky, Donald Trump již oznámil, že namísto Bidenovy inaugurace, které se nezúčastní, uspořádá na nedaleké letecké základně Andrews Air Force Base rozlučkový ceremoniál ve stejném čase, jako bude probíhat Bidenova inaugurace. Donald Trump prý chce otestovat, kdo bude mít větší sledovanost, i když americká mainstreamová média dají přednost inauguraci, Donald Trump bude mít určitě velkou sledovanost na internetu.

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vczghr-donald-trump-zahjil-vysthovvn-z-blho-domu-s-volii-se-rozlou-na-zkladn-andre.html

Podle informací naší redakce bude mít rozlučkový ceremoniál, pokud všechno klapne, jedno překvapení, které vlastně asi nebude překvapením. Donald Trump má podle těchto informací už dopředu oznámit, že se v roce 2024 vrátí a v mnohem větší síle, s mnohem větší základnou voličů, protože tyto 4 roky Bidenovy vlády prý nikdo z Američanů do konce života nezapomene. Uvnitř amerického Deep State však probíhají obrovské tlaky na to, aby Donald Trump žádnou kampaň neoznamoval, protože se bojí, že Donald Trump povede volební kampaň celé 4 roky a bude si budovat vlastní politickou a dokonce mediální platformu. Hovoří se o spuštění Trumpovy vlastní televize, vlastní sociální sítě a hlavně, vlastního politického hnutí, které zatím nebude usilovat o odtržení od Republikánské strany, bude mít tedy víceméně funkci platformy uvnitř Republikánské strany.

Donald Trump se pokusí vrátit za 4 roky, ale Amerika se mezitím systémově změní

Přesto však je zjevné, že Donald Trump bude potřebovat nové a silné spojence, aby se mohl vrátit. Trumpův odchod je však hořkou pilulkou pro všechny jeho příznivce, protože ukradené volby nikdo nevysvětlil, soudy je neodsoudily a kongres krádež legalizoval, a to dokonce s podporou hlasů republikánů. Krádež byla tedy certifikována jako legální cesta i do budoucna, protože americké soudy krádež přehlížely a kongresmani krádež posvětili. Takže to samé se může Trumpovi přihodit i v roce 2024. A navíc Trumpovi bude v roce 2024 už 78 let, věk se nezastaví. A pokud Joe Biden splní své sliby a zlegalizuje 11 milionů nelegálů v USA, překreslí tím volební mapy v klíčových jižanských státech a v roce 2024 již nebude mít Donald Trump ani teoretickou šanci na získání 270 hlasů volitelů.

Amerika se zkrátka změní za 4 roky, o to se demokraté postarají, protože ovládli obě komory Kongresu a budou mít i svého prezidenta. Prosadí a prohlasují cokoliv. Alex Jones již oficiálně ohlásil pád americké republiky a mnoho procesů, které se začnou od 20. ledna odehrávat, již pojede samovolně a bezstrukturně v USA, bez participace Donald Trumpa. A pro alternativu musí nastat okamžik katarze a hledání úlohy ve světě, kde nebezpečně sílí poptávka po virtuální realitě nejen v oblastí počítačových her, ale i v oblasti politiky a chápaní politických souvislostí.

V Rusku v roce 1918 i v USA v roce 2021 propadly struktury odporového řízení až na ulici, kde už se řídí bezstrukturně a samovolně

Pokud jste poslouchali v pátek můj pořad na Svobodném vysílači CS, velmi podrobně jsem vysvětloval proces uličního řízení, které je prototypem davového řízení, ale na rozdíl od davového řízení se liší tím, že uliční řízení se řídí bezstrukturně, samo, a tedy nemá žádné nadřazené konceptuální řízení a kádry. Situace v USA je přesně ve stavu počátku roku 1918 v carském Rusku. Z komentářů pod mým minulým článkem jsem pochopil, že mnoho lidí to nepochopilo.

Když v roce 1917 padl ruský car (rovná se Donald Trump), jeho poddaní, kteří na něj přísahali, kteří mu slibovali věrnost, kteří se chtěli za něj bít (rovná se voliči Donalda Trumpa), ztratili vůdce, který rezignoval na procesy použití silového odporu. Car nepověřil ani své generály, ani svou armádu, nechtěl vidět krveprolití, a tak pro změnu bolševici 17. července 1918 prolili krev cara a jeho rodiny, brutálně je povraždili v domečku na okraji Jekatěrinburgu. To samé může čekat Donalda Trumpa a jeho rodinu v USA. Naprosto nepřeháním, nenávist k Trumpovi a jeho rodině je u poloviny populace v USA tak obrovská, že se nedá ani ničím změřit.

Ruský car Mikuláš II. čelil bolševické revoluci financované a řízené židovskými rodinami z Evropy, především Rothschildovou rodinou, která zafinancovala cestu Vladimira Uljanova počátkem roku 1917 do Ruska. Jenže, pozor. V povraždění carské rodiny se nepřímo podílel i britsko-německý královský rod Saxe-Coburg und Gotha. Britská královská rodina byla příbuzensky spjata s Romanovci a ruský car Mikuláš II, jeho manželka Alexandra Fedorovna a německý císař Wilhelm II. byli všichni bratranci a sestřenicemi britského krále Jiřího V. A právě Jiří V. neudělal pro záchranu ruské carské rodiny vůbec nic.

Ovšem poprava cara a jeho rodiny přišla 17. července 1918 přesně rok poté, co se britská královská rodina 17. července 1917 přejmenovala na Dům Windsor (The House of Windsor), aby ze svého jména vymazala v té době již židovské německé rody Coburg a Gotha. Bolševici popravili carskou rodinu právě na den 1. výročí změny jména britského královského rodu, aby byl vyslán signál, že když nedojde platba a není zaplaceno, rukojmí zemřou.

Bolševickou revoluci v Rusku i neomarxistickou v USA řídily síly ze zahraničí

Bolševici totiž očekávali, že britský král Jiří V. sáhne do peněženky a zachrání příbuzné v Jekatěrinburgu. K tomu však nedošlo. V té době totiž o procesech v Rusku již rozhodoval The House of Rotshchild a výkupné za carskou rodinu by způsobilo obrovské problémy. Pokud by carská rodina skončila v exilu, stále by mohla uplatňovat nároky na celičkou Rus a na její majetky a zlato uložené u evropských, britských a švýcarských, ve všech případech židovských, bank. Pokud ale celá rodina zahyne, nebude v podstatě nikdo, kdo by se mohl o zlato a cennosti ucházet, s výjimkou britské královské rodiny, v té době zadlužené kvůli 1. sv. válce u Rothschildových bank.

A protože Velká Británie byla v té době stále ještě v 1. sv. válce, potřebovala britská královská rodina peníze na válku. A ty se mohly půjčit u Rothschilda, ale muselo se něčím ručit, např. zlatem, jantarem a drahokamy v depozitních sejfech carské rodiny v bankách po celé Evropě. Britská královská rodina totiž byla jediným příbuzným, a tedy nárokovým dědicem na majetky po carské rodině. Tohle tajemství si dodnes královská rodina střeží jako největší tajemství, za které se stydí, protože celý rod Windsor je kvůli tomu prokletý a má na rukách krev carské rodiny. Proč o tom píšu v souvislosti s Trumpem?

Protože on a jeho rodina se nachází ve stejné situaci jako ruská carská rodina. Do USA vtrhla revoluce, ale nevznikla uvnitř, byla a je organizována a financována z ciziny, fondy George Sorose, který financuje v USA Antifu, protesty BLM a desítky aktivistických hnutí, které rozvrací americkou republiku. A zafinancoval i zmanipulování voleb, ovládl firmu na výrobu softwaru pro hlasovací mašiny v USA, americké hlasy se sčítaly na serverech v Německu a podle posledních informací dokonce i v Itálii, takže znovu vidíte, že stejně jako v roce 1917, i dnes jde o revoluci řízenou ze zahraničí.

A znovu vidíme, že Donald Trump stejně jako Mikuláš II. namísto síly a armády na potlačení revoluce používá pasivní odpor, nečinnost a nakonec rezignuje a nepříteli předává veškerou moc nad státem, stejně jako Mikuláš II. a jeho vláda, která už předtím předala bolševikům část moci během neúspěšných reforem v roce 1917. Vojáci by šli bojovat za cara, ale ten nedal rozkaz. Američtí vojáci by šli bojovat proti neomarxistické revoluci, ale nedostali od Trumpa rozkaz. Tato dvě osudová rozhodnutí dělí od sebe 103 let.

Ameriku čekají masivní čistky na všech úrovních státu a médií jako prováděla Čeka v SSSR od roku 1918

V obou případech tato pasivita vedla a povede k pádu říše. Pokud si bělogvardějci mysleli v roce 1918, že situaci zvrátí tím, že už bez cara, který byl internován s rodinou jako rukojmí, provedou vojenské operace a odstraní bolševiky od moci, byli na naprostém omylu. Bolševici během pár měsíců po uchopení moci provedli takové změny a procesy v armádě, že naděje na zvrácení procesu vzaly rychle za své.

Byli okamžitě identifikováni organizací Čeka všichni sympatizanti s carem v řadách armády a byli zastřeleni. Čistky běžely dnem i nocí, střílelo se masově, na úrovních armády, policie a státní moci nesměl zůstat nikdo, kdo sympatizoval s carem. To samé v příštích týdnech a měsících čeká USA, začnou probíhat masivní čistky v americké armádě, v tajných službách, v policii, ve státních orgánech, v médiích, na internetu, nikde nebude smět zůstat nikdo, kdo jenom náznakem sympatizoval s Donaldem Trumpem. Všichni budou propuštěni, přeřazeni a budou mít záznam, že jsou nebezpeční, protože podporovali Trumpa.

Pokud za 4 roky Donald Trump přijde do volební kampaně a zúčastní se primárek, bude šokován, že nikde nenajde své podporovatele v orgánech státu, ani mezi vojáky, ani mezi policisty. Nikde nenajde oporu a sympatie u složek moci a státu. Jeho výchozí pozice se tak stane katastrofálně hendikepovanou, protože na něj bude pohlíženo již oficiálně jako na nepřítele. To, k čemu došlo v carském Rusku v roce 1918, to byl pád procesů řízení úplně dolů až na ulici, kdy najednou carovi věrní ztratili vůdce, ztratili Cara, ale rozhodli se, že bez něho a tedy bez vedení zvrátí revoluční proces.

Nezvrátili, bylo pozdě, protože uliční řízení proti konceptuálnímu řízení nemá šanci. A to samé vidíme v USA, kdy Donald Trump o víkendu na pohodičku hraje golf v privátním golfovém klubu, zatímco jeho podporovatelé se fanaticky snaží o zázrak na poslední chvíli, na zázrak ve stylu řeckého Deus Ex Machina se snese neznámá síla, zabrání Bidenovi v převzetí moci a Trump bude vládnout další 4 roky. Tohle už nemá nic společného s podporou Donalda Trumpa, to už je iracionální projekce virtuální reality do hlav milionů lidí. A podílí se na tom mnoho serverů alternativy ve chvíli, kdy alternativa musí naopak varovat, že Trump padl a my se musíme již připravit na to, co bude následovat po pádu americké republiky.

Donald Trump selhal v konečné fázi stejně jako car Mikuláš II. a oba dva se zalekli výměny svých rolí ze státníků na vůdce

Donald Trump se v poslední chvíli ukázal jako politik a státník, který nechce krveprolití a nechce použít proti Deep State a proti neomarxistické revoluci sílu a armádu. Bohužel, to je chyba. V této chvíli Amerika potřebuje vůdce, ne státníka. Ve chvíli, kdy Donald Trump spatřil, že nepřítel ovládá americké soudy, včetně toho Nejvyššího, a ve chvíli, kdy spatřil, že Kongres tento zločin přikryl, v tom okamžiku státnictví mělo skončit a měl nastoupit vůdce a tvrdou silou potlačit neomarxistické povstání řízené Deep State.

Donald Trump revoluci nepotlačil, stejně jako se k tomu v roce 1917 neodhodlal car Mikuláš II. Ve chvíli, kdy ulicí proudí davy, národ potřebuje vůdce, ne politika. Politik je zapotřebí v právním státě, kde všechno funguje a kde orgány moci fungují. Ovšem ve státě, kde se za bílého dne falšují volby, kde za bílého dne soudy toto falšování přehlížejí, a ve chvíli, kdy zákonodárci v Kongresu zfalšovaného vítěze za bílého dne potvrzují, už není pro proces řízení postačující politik, ale místo něho musí přijít vůdce.

Alternativa bude rovněž muset najít určitou rovinu a projít katarzí a procesem identifikování hodnot, protože v poslední době vidíme okolo sebe neuvěřitelný a nebezpečný nárůst virtuální reality šířené fanatickými zastánci idolu, který přitom mezitím hraje golf a stěhuje se z Bílého domu do Palm Beach, takže na rozdíl od svých podporovatelů se zdá, že má v p*či na lehátku, takže jeho příznivci budují informační virtuální realitu okolo jeho kroků, z nichž nakonec žádné nepřijdou ve skutečnosti, protože existují jen ve virtuální realitě.

Donald Trump se pokoušel použít všechny možnosti, ale nakonec ztratil i podporu generálního štábu americké armády. Tam nastala tečka veškerého snažení Donalda Trumpa a následují už pouze stěhovací vozy a golfový klub. Musíme pouze věřit, že Donald Trump a jeho rodina nebudou kopírovat osud carské rodiny, protože to, co se chystá v USA, si s bolševickými procesy z roku 1918 v Rusku rozhodně v ničem nezadá. Neomarxistická revoluce po 103 letech z Ruska dorazila do USA a neomarxisté zvítězili.

Nenáviděli a milovali cara v Rusku. Nenáviděli a milovali Trumpa v USA

Polovina Američanů Donalda Trumpa nenávidí. Je to stejné jako v Rusku v roce 1917, kdy polovina lidí cara nenáviděla, a ten přitom se snažil o ochranu Ruska, o chránění ruských zájmů, doslova o Rusko na prvním místě. Chápete tu souvislost? Stejně jako byl car, rovněž i Donald Trump je elitář. Rovněž i Trump chce svoji zemi na prvním místě, to nejlepší pro národ. A stejně jako v tom Rusku, i dnes ho polovina lidí nenávidí. A ta nenávist vyplývá z toho, že veškeré útrapy lidu jsou kladeny za vinu jemu.

Jako v carském Rusku, kde chudoba a hlad byla kladena za vinu carovi, ale přitom car každý rok zvyšoval výdaje na nákupy obilí, pro posilování zemědělské výroby, ale jednotliví gubernátoři prostředky zpronevěřovali, peníze mizely ve zkorumpovaném státním aparátu. Jako v USA, když lidé přijdou o práci, může za to Trump, protože do země pustil koronavirus. Nikdo neviní guvernéry, starosty a místní politiky, kteří vyhlašují nesmyslné lockdowny. Za všechno špatné totiž může car, tedy Trump. V obou případech.

Revoluce potřebuje svého nepřítele, aby mohla fungovat a mít svůj terč. A tím nepřítelem je Donald Trump, stejně jako v Rusku to byl car Mikuláš II. Zfanatizované davy jsou zasypávány informacemi médií o tom, co všechno zlého Donald Trump udělal, jak může za úplně všechno špatné, co se Američanům stalo. A tato propaganda šířená 4 roky, 24 hodin denně, prostě našla odezvu u poloviny Američanů. U mnoha z nich je navíc rozhodující výchova z liberálního a proti-trumpovského a proti-národního amerického školství.

Největší demonstrace proti Trumpovi v USA totiž neorganizují černoši nebo jiné menšiny, ale hlavně mladí běloši do 40 let. To je tzv. americká sójová generace, která miluje neomarxismus, tedy genderovou, rasovou a sociálně-kulturní rovnost. A toto je dnešní skutečná Amerika, ta pravá, která právě svrhla svého posledního legitimního prezidenta stejně, jako bolševici v roce 1917 svrhli svého posledního cara. A to nejhorší, co v této kritické situaci může alternativa dělat, jsou projekce virtuální reality. My musíme naopak připravit lidi na konfrontaci se světem, ve kterém vítězí neomarxisté, protože první co udělají, to budou čistky a útoky na rodiny těch, kteří podporovali Trumpa, a útoky na svobodná média a servery, které podporovaly Trumpa.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa Ukrajině proběhla druhá vlna totální ukrajinizace   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 08:00:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jazykový problém Ukrajiny je politickým problémem jejího národa

16. ledna vstupuje na Ukrajině v platnost norma zákona o totální ukrajinizaci, podle které má celá oblast služeb přejít na tzv. „мову“ (translit.: movu, čes.: ukrajinský jazyk) jako jediný úřední jazyk.


Týká se to podniků, institucí a organizací všech forem vlastnictví, včetně podnikatelů, a také subjektů elektronické komerce, do které patří též internetové obchody. Na přání zákazníka může jeho obsluha proběhnout za použití jiného jazyka přijatelného pro obě strany.

Informace o výrobcích, zboží, práci nebo službách musí být poskytovány v úředním jazyce, avšak povoluje se použití slov, zkratek, abreviatur a znaků v angličtině nebo s využitím písmen latinské abecedy nebo řecké alfabety. Cokoliv, jen aby to nesmrdělo ruštinou! Týká se to ceníků, instrukcí, technických popisů, značení, vstupenek, menu atd.

Na ukrajinský jazyk musí přejít všechny dětské skupiny a sekce výuky, sportovní haly a knihovny, banky, lékárny, autoservisy, sociální sféra a lékařské služby. Co se týče škol s vyučováním v ruském jazyce, s těmi bylo skoncováno hned 1. září 2020.

Pokutováni budou nikoliv kupující či prodejci, ale podniky. Mají měsíc na odstranění porušení a jestliže během roku poruší zákon opakovaně, inspektor vystaví protokol na 5,1-6,8 tisíc UAH.

Krátce před zavedením zákazu ruského jazyka vyvinul neobyčejnou aktivitu člověk jménem Taras Kremiň, který získal funkci „zmocněnce pro ochranu státního jazyka“. Na svém facebookovém profilu zveřejnil podrobné instrukce a uvedl poštovní a elektronickou adresu pro ty, kteří rádi píšou udání. Udání lze psát také na oficiálních stránkách zmocněnce, přijímají se prvních šest měsíců ode dne přestupku.

Snadno lze uhádnout, co tento jazykový virus udělá se sférou služeb. Můžeme uvést řadu příkladů, jak minulý rok psychicky nevyrovnaní ochránci „movy“ vyvolávali hysterii a skandály kvůli tomu, že s nimi prodejci, řidiči autobusů, učitelky v mateřských školách nebo lékaři jednali prostřednictvím ruského jazyka. Nyní zuřiví zastánci „movy“ pořádají štvanici na ruské a ruskojazyčné spoluobčany.

Dokonce solidní americké vydání časopisu The National Interest okomentovalo novou vlnu ukrajinizace kriticky s konstatováním, že toto nové zavedení nevyhnutelně vyvolá další konflikty v zemi, ve které asi třetina obyvatelstva upřednostňuje komunikaci v ruském jazyce, a kde se jeho většina domnívá, že vládní omezení pro výběr jazyka je narušením lidských práv.

Podle průzkumu, provedeného v srpnu minulého roku, zaměřeného na „Sociální monitoring“ se ukrajinským jazykem v rodinách dorozumívá 36,3 % obyvatelstva, 10,3 % rusky a 26,8% oběma jazyky. V prosinci minulého roku společnost Google představila nejpopulárnější vyhledávané dorazy Ukrajinců za rok 2020. Převážná většina byla v ruštině a u dotazů typu „co je to koronavirus?“ chybí ukrajinský jazyk úplně.

Aktivisté hnutí „Prostor svobody“ na konci října provedli monitoring šesti ratingových televizních stanic (1+1, „Ukrajina“, STB, „Nový kanál“, „Inter“ a ISTV). Ukázalo se, že programy, vysílající v ukrajinském jazyce zabraly 41 % vysílacího času, v ruském jazyce 46 %, v obou jazycích 13 %. A to nehledě na to, že podle zákona nemá být ukrajinský jazyk ve vysílání zastoupen více než 75 %. Ukrajina se nechce ruštiny vzdát!

Odborníci z Benátské komise ještě před dvěma lety ukázali, že zákon o totální ukrajinizaci, schválený Vrchní radou, odporuje Evropské chartě regionálních jazyků a jazyků menšin a také ukrajinské Ústavě. Ale ukrajinskou vládu to nezajímá.

Osazenstvo sekretariátu, zplnomocněné pro ochranu úředního jazyka tvoří 50 lidí, na jeho fungování bude v roce 2021 z poklady vydáno 20,4 mil. UAH. Kremiň se chystá navýšit počet inspektorů na 75 pro obsáhnutí celé země. Mrzí ho, že během lockdownu, který bude trvat do 28. ledna, nemůže „riskovat zdraví svých podřízených“ a posílat je do obchodů jako tajné zákazníky (dozor). Ale v únoru se Kremiň a jeho špioni pustí do práce.

Zplnomocněnec má napoleonské plány. Chce převzít zkušenosti z Lotyšska, kde existuje digitální monitoring úředního jazyka za pomoci mobilní aplikace „Jazykový přítel“. Aplikace umožňuje digitalizovat udání a odesílat „oznámení o možných porušeních úředního jazyka“.

V červenci 2021 vstoupí v platnost ještě jedna norma „movnogo zákona“, která předpokládá povinné složení zkoušky z úředního jazyka. „Zkoušky budou muset absolvovat všichni – od školáka až po prezidenta. Je to normální demokratická praxe“, ujišťuje Kremiň. To znamená, že Švýcarsko, kde jsou tři oficiální jazyky – německý, italský a francouzský, nebo USA, kde jsou v řadě států oficiálními jazyky spolu s anglickým také španělský, francouzský a havajský, považuje za nenormální.

Jazykový problém Ukrajiny je politickým problémem jejího národa. Kučma a Janukovič nezvítězili v prezidentských volbách naposledy proto, že slíbili zavedení ruštiny jako oficiálního jazyka. Po vítězství však bezpodmínečně klamali národ.

V říjnu 2020 Kyjevský mezinárodní sociologický institut provedl průzkum, podle kterého jsou za hlavní problémy Ukrajiny považovány válka v Donbasu (63 %), korupce (53 %), nezaměstnanost (43 %), vysoké komunální poplatky (29 %). Tak co při takovém výčtu problémů hodlá získat ukrajinská vláda, která prohlubuje diskriminaci lidí v podstatě jazyka?

Vladimír Pojmanov

На Украину обрушилась вторая волна тотальной украинизации vyšel 15.1.2021 na fondsk.ru. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8575-na-ukrajine-probehla-druha-vlna-totalni-ukrajinizace.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolsko připravuje zákon proti cenzuře sociálních sítí   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 07:54:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polsko promptně v reakci típnutí mediálními oligarchy amerického prezidenta Donalda Trumpa připravuje návrh zákona proti cenzuře sociálními sítěmi. Odstraněn může čelit jen obsah, který je v rozporu s polským právem. Zákon předpokládá zřízení Rady pro svobodu projevu, která bude řešit stížnosti uživatelů. V případě neoprávněného – soudem potvrzeného - zásahu do svobody projevu, budou pachatelé-poskytovatelé čelit pokutě až 50 mil. zlotých.

Zákon by měl vejít v účinnost v roce 2022. Ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro prohlásil, že zákon bude polským občanům garantovat svobodu projevu na sociálních sítích. Politickou korektnost sociálních sítí před tím již kritizoval i polský premiér Mateusz Morawiecki, a prohlásil, že Polsko bude stát na obraně evropského právního řádu. Tedy věci, za kterou Polsko peskuje eurokomisařka Jourová. Polsko tak vyráží do protiútoku za obranu základních lidských práv a fundamentálních evropských právních norem, které v západní Evropě značně zvětšily a berou za své. Nakonec to může být Polsko, kdo proti zlevicovatělému Západu bude stát na pozicích evropského práva. Teď se teprve ukáže, za koho a za co Jourová vlastně kope, a zda není pro německou EU jen "novým koštětem které dobře mete"

Zákon se může stát fantastickou přihrávkou polským sociálním platformám, do jejichž bezpečí polského právního pořádku se uchýlí miliony uživatelů ze zahraničí (jen v USA přišlo o mediální střechu nad hlavou přes 80 mil. uživatelů, kteří teď hledají kam se vrtnout...). Budeme mít "český" seznam.pl..? Jde o miliony. A polská exilová eurabia.pl je taky ještě volná...

euRabia

Zdroj: https://www.krone.at/2320787
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický Kapitol byl uzavřen kvůli „vnější hrozbě“   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 04:23:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký Kapitol je údajně uzavřen kvůli možné "vnější hrozbě", píše agentura Reuters s odkazem na očité svědky. Na místě probíhala zkouška inaugurace nové prezidenta, byla ale zrušena.

Lidé účastnící se zkoušky inaugurace byli evakuováni.

Policie Kapitolu varovala, aby se lidé drželi dál od vnějších oken, dveří a ukryli se, pokud se nacházejí na vnějších prostranstvích.

​Uzavření Kapitolu bylo vyvoláno požárem, který vypukl v nedalekém kempu bezdomovců. Požár byl uhašen a bezpečnostní opatření byla zrušena s tím, že nebezpečí bylo eliminováno.

​Na sociálních sítích se mezitím vyrojilo několik videí, kde je vidět stoupající kouř za budovou Kapitolu. Policie publikovala zprávu, kde říká, že k žádnému požáru nedošlo „na území Kapitolu“.

​Zvýšená bezpečnostní opatření u Kapitolu platí od 6. ledna, kdy se skupině protestujících podařilo proniknout do budovy amerického Kongresu. V tu dobu tam probíhal proces schvalování volby nového prezidenta země. Pro zvýšení bezpečnostních opatření byla na místo přivezena americká národní garda. Americké bezpečnostní složky se bojí vypuknutí nových protestů poté, co bude nový prezident Joe Biden uveden do úřadu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Faxm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo stojí za Trumpovým zařazením čínského gigantu Xiaomi na černou listinu?   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 04:12:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čínský výrobce smartphonů Xiaomi Corp. se po téměř 11 letech vzestupů a pádů proměnil v globální technologický kolos.

Ve čtvrtek se stal nejnovějším přírůstkem „černé listiny“ společností odcházejícího amerického prezidenta Donalda Trumpa s takzvanými vazbami na čínskou armádu.

Společnost bude podléhat obnovenému americkému zákazu investic podepsanému ve středu prezidentem Donaldem Trumpem, který požaduje, aby američtí investoři odprodali své podíly na společnostech na černé listině do 11. listopadu 2021.

Akcie společnosti Xiaomi klesly po novém kole sankcí USA v pátek ráno v Hongkongu o více než 10 procent.

Dodavatelský řetězec společnosti Xiaomi však nebude vážně otřesen, protože nový příkaz neklade na společnost Xiaomi licenční požadavky na export, reexport a převod určitých položek do USA.

Technický behemoth uvedl, že přijme vhodná opatření k ochraně zájmů společnosti a akcionářů a přezkoumává možné důsledky incidentu.

Vzestup Xiaomi

Společnost, která je téměř synonymem pro levné, ale kvalitní výrobky, se vyhýbá utrácení peněz za reklamu a spíše se spoléhá na věrné zákazníky po celém světě.

V počátcích společnost Xiaomi prodávala své produkty přímo pouze zákazníkům online ve snaze snížit režijní náklady. Nové položky byly exkluzivně k dispozici na jejich oficiálních webových stránkách, což umožnilo je získat včasným předplatitelům.

Na základě takového obchodního modelu získala společnost Xiaomi příval věrných uživatelů, plynulý peněžní tok a dostatek finančních prostředků a prostřednictvím neustálých upgradů se neustále přibližovala ke špičkovým produktům.

Zatímco svět mobilních počítačů lze obecně rozdělit do dvou táborů - Android nebo iOS - operační systém Xiaomi MIUI založený na Androidu má obrovské množství svých jedinečných funkcí.

Společnost Xiaomi, založená v roce 2010, zdvojnásobila své dodávky smartphonů v roce 2017 a stala se čtvrtým největším výrobcem smartphonů na světě, podle Counterpoint Research, a také odolává globálnímu zpomalení prodeje sluchátek.

Technologický titan poté učinil svou první veřejnou nabídku na Hongkongské burze cenných papírů v červenci 2018, i když jeho akcie poklesly až o 6 procent v souvislosti s oceňováním.

Xiaomi obsadil třetí místo v globálním žebříčku. Ve třetím čtvrtletí roku 2020 prodal 47,1 milionu telefonů, což je nárůst o 45 procent oproti předchozímu roku, uvedla firma Canalys zabývající se průzkumem trhu.

V Číně byl Xiaomi jedinou značkou, která zaznamenala vzestup v těžkém roce, kdy došlo meziročně k růstu prodeje o 8 procent. Celkový čínský trh se smartphony se nadále zmenšoval a dodávky klesly o 14 procent.

Společnost Xiaomi založila největší světovou spotřebitelskou platformu IoT (internet věcí) s více než 213,2 miliony chytrých zařízení (kromě smartphonů a notebooků) připojených k její platformě, uvádí oficiální oficiální web.

Ačkoli se podnikání v oblasti smartphonů stalo zdrojem hotovosti společnosti, vyrábí také domácí spotřebiče a gadgety připojené k internetu, včetně skútrů, čističek vzduchu a vařičů rýže.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBavorsko stanovilo povinné používání masek FFP2 v obchodech a v dopravě   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 04:09:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá spolková země Bavorsko začne od pondělí vyžadovat masky FFP2 v obchodech a ve veřejné dopravě.

Když bylo oznámení učiněno minulé úterý, státní premiér Markus Söder prohlásil, že jde o „zvýšení bezpečnosti každodenního života“.

Vzhledem k tomu, že loni v dubnu bylo v Bavorsku povinné nošení krytů obličeje, lidé mohli nosit skoro všechno, co jim zakrývalo ústa a nos. Tyto „komunitní masky“, řekl Söder, byly použity k ochraně ostatních, „masky FFP2 vás také ochrání.“

FFP2 nebo jejich ekvivalent N95 nebo KN95 v jiných částech světa filtrují až 94 procent částic, kapiček a aerosolů ze vzduchu a již nějakou dobu se používají v mnoha oborech, jako je stavebnictví a zdravotnictví.

Zatímco ostatní národy odolávaly tomu, aby je pověřily, aby se vyhnuly jakýmkoli problémům s dodávkami pro ty, kteří pracují v první linii COVID, Söder říká „dostupnost v obchodě je dostatečně zaručena“, zatímco bavorský ministr zdravotnictví Klaus Holetschek říká „trh se neuvěřitelně rozvinul."

Přesto nabídka a cena pro širokou veřejnost vzbuzují určité obavy. Jednorázová maska FFP2 stojí jednotlivě mezi 2,40 až 6 USD, zatímco u mnoha maloobchodníků, kteří je prodávají, ceny rostou.

Státní úředníci slíbili dva a půl milionu bezplatných masek FFP2 lidem v nouzi, přesto mnoho lékáren cítí, že zůstaly odpovědné za jejich vlastní distribuci bez jakékoli státní pomoci.

Stefanie Salb, majitelka Lackner Pharmacy v Mnichově, řekla: "Nezískali jsme žádnou podporu. Dostali jsme pouze informaci, že musíme masky prodávat. Abychom masky získali, museli jsme se sami spojit s prodejci, abychom je mohli získat.“

Salb říká, že věří v nové nařízení a chce pomoci lidem se zásobováním, ale bylo to pro ni obtížné.

„Opravdu se snažíme každému pomoci, a pokud to není možné, určitě to není možné,“ potvrzuje. „Mnoho rozhodnutí, která jsou přijímána politiky, jsou přijímána ad hoc a my jsme ti, kdo je pak musí provést.“

Mnoho lidí v ulicích Mnichova říká, že s novou vyhláškou souhlasí na základě veřejného zdraví a bezpečnosti.

Obyvatel Mnichova Benni Harvey pro CGTN Europe řekl: „Myslím, že je to skvělá věc, protože se ukázalo, že fungují dobře, lépe než ostatní masky, takže si myslím, že není důvod je nenosit. Ale pokud si je lidé nemohou koupit, myslím, že by jim měl stát pomoci.“

„Ano, nemám vůbec žádný problém,“ řekl 79letý Karl Taxis. „Jsou cenově dostupné a já jsem dostal 12 v jednom obchodě. Jediné, co je znepokojující, je ucho (řemínek), takže někdy to posunu trochu dolů.“

Dokonce i opoziční strany ve státě toto nové opatření relativně podporují a německé centrum pro kontrolu nemocí, Institut Roberta Kocha, říká, že masky FFP2 jsou účinné, pokud jsou nošeny správně, těsně a zakrývají ústa a nos.

Německo od začátku pandemie hlásilo více než dva miliony infekcí COVID-19 a denní počet nezaznamenal výrazný pokles navzdory celostátnímu uzamčení, které začalo v listopadu.

Zatímco implementace masek FFP2 ze strany Bavorska platí pouze v tomto spolkovém státě, německý parlament bude nyní diskutovat o tom, zda budou povinné v celé zemi.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCovidové úmrtí/očkovaný   
Pridal tk Úterý 19 leden 2021 - 04:05:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na každých 100 tisíc Čechů, kteří se nechají očkovat proti covid-19, se 43,96 z nich nemocí nakazí a projeví příznaky. Toto přesné číslo je založené na výsledcích klinických studií Pfizeru a BioNTechu, schválených Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA). (Osm z 18,198 naočkovaných lidí projevilo symptomy.)

Další blíže nespecifikovaný počet očkovaných Čechů se zjevně virem nakazí, ale nevykazuje žádné příznaky. Každý den umírá zhruba 300 Čechů, je tedy jen otázkou času, kdy nás opustí očkovaný člověk, který projeví covidové příznaky, nebo je virem nakažený. Příčina smrti možná nebude mít nic společného s očkováním nebo infekcí, ale vláda zatím uvádí každého, kdo zemře s covidovou infekcí, jako covidové úmrtí.

Vzhledem k tomu, jak si epidemiologové rádi hrají s pravdou, můžeme nyní očekávat, že se budou snažit změnit pravidla pro naočkované lidi. Místo toho by měli vytvořit novou kategorii: covidové úmrtí/očkovaný.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1464 sec,0.0258 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,329kB