Pondělí 18 leden 2021
NEDĚLNÍK ADAMA B. BARTOŠE (XX.) TÁBOR JE NÁŠ PROGRAM   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 18:36:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
T. G. Masaryka nemám příliš v lásce. Proč? To by bylo na dlouhé povídání. První československý prezident je pro mne ztělesněním všeho protinárodního. S jednou jeho větou nicméně přesto souhlasím: „Tábor je náš program“. To se mu povedlo.

Ale popořadě. Tato slova Masaryk pronesl, když se – už jako v nepřítomnosti zvolený prezident – vracel z USA do Československa. Jeho čtvrtá zastávka byla právě v Táboře, kde tato slova 21. prosince 1918 vyřkl. Odkazoval tím na reformaci, která podle Masaryka inspirovala i národně-osvobozenecké snahy 19. století, které se vznikem samostatného státu podařilo naplnit.

Spíše by se ale dalo říci, že tato slova Masarykovi jaksi uklouzla. Českou reformaci chválil, ale spíše tu pacifistickou. Chelčického. Komenského. Žižkovo násilí odmítal. Masarykovým ideálem byla spíše Jednota bratrská a její humanistický odkaz – hloubání nad knihami, odříznutí se od státu a světského života vůbec. Za první republiky se o tomto vedly ideové spory na stránkách tisku – pravice Masarykovi vyčítala, že vyzdvihováním pacifistické Jednoty bratrské ničí morálku národa – vede ho k malosti a nestatečnosti.

Tábor byl naproti tomu místem spojeným nejen s náboženskou reformací, ale i s vojenskými úspěchy vojevůdce Jana Žižky, který byl stavěn jako vzor a protipól hloubajících filosofů jako byl Chelčický či Komenský.

Tábor je tudíž symbolem odporu, revoluce, oddanosti bojovné myšlence, statečnosti.

Od názvu města se také začalo používat sousloví „Tábor lidu“, které my, v Národní demokracii, máme tak v oblibě. To bylo zase 19. století, konkrétně období let 1868-1871. V podstatě novinka – lidové hnutí, protestní akce spojené s mystickými místy, nejčastěji na památných kopcích či hradech (hnutí začalo 10. května 1868 mohutným, dvacetitisícovým táborem lidu na hoře Říp, následovaly tábory na Střeleckém ostrově v Praze, Bezdězu, Blaníku, Košumberku, Kaňku, Potštejně, na Lipské hoře u Lipan, na Karlštejně, Orebu atd.)

Otázku do pranice, jak tato shromáždění nazývat, vyřešil až historik Jaroslav Goll, který místo cizích výrazů („Meetingy“) navrhl právě označení „Tábor lidu“. Jen tak mimochodem: Goll byl tchánem národního demokrata Františka Xavera Hodáče, který zase byl otcem herečky Nataši Gollové.

V pozdějším Národním sjednocení se slovo „tábor“ používalo jako výraz pro místní organizaci strany. Tak byl tábor libeňský, tábor rokycanský, tábor kupříkladu liberecký nebo tábor třebas klidně i táborský.

Ale proč tu o Táboře píšu?

Právě jsem se z něj vrátil. Taková malá tradice, že v Táboře slavím své narozeniny spolu s Ivanem Cíchou, který je také Kozoroh. Zatímco loni jsme ještě – nic netušíc – slavili v hospodě, letos jsme si museli improvizovanou hospodu udělat svépomocí. Ale stálo to za to.

Sešla se nás tam zajímavá společnost a vedly se zajímavé řeči. Ale hlavně, zjistil jsem, že dědictví Tábora – odvaha a připravenost k pomyslnému „boji“, rozuměj občanské neposlušnosti – jsou mezi táborskými rodáky stále přítomny. Ne pacifistické teze ukňouraných Českých bratří, ale Žižkovo „hrrr na ně, nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte.“

Docela mne to povzbudilo. Ne všude si lidé nechají srát na hlavu. Tábor bude stát v odporu proti covidové totalitě. Na náhodou ho i ten Masaryk označil za druhé hlavní město po Praze…

Tento text budiž poděkováním za milou společnost mých přátel a přátel mých přátel v Táboře tuto sobotu…

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Německu již oficiálně oznámili “koncentrační místa” pro “porušovače korona karantény. Kdy s podobným nápadem přijde Prymula, nebo Hamáček?   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:42:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Německu korona totalita “přituhuje“. Některé spolkové země již oznámily, že pro osoby porušující korona karanténu mají nachystané “koncentrační místa”. Do těch budou odvezeni policií a stráženi tam budou “strážní službou”. Prý se bude jednat o kliniky, “centrální sběrná zařízení” (zentrale Sammelstellen) a věznice pro mladistvé! Jak dlouho budou dotyční muset v podobných zařízeních zůstat, není zatím známo. Dalším opatřením mají být velké pokuty za nedodržování ochranných opatření. Například Bádensko-Württembersko má již vyčleněné 2 kliniky. V Bavorsku se podobná zařízení urychleně připravují s cílem přivést občany k poslušnosti (oficiální vyjádření v mediích!), v Schleswig-Holsteinsku to bude vězení pro mladistvé, V Brandenbursku vazební věznice a v Sasku se připravuje “ubytovací objekt”. Podobně to je v i Berlíně a dalších spolkových zemích. V praxi to asi bude fungovat tak, že dotyčný bude zatčen a odvlečen policií a držen v nějakém výše uvedeném “koncentračním táboře”. tam bude muset nedobrovolně setrvat blíže neurčenou dobu.

V celé zemi se připravuje další zpřísnění již zavedených opatření a vážně se na úrovni vlády hovoří o zákazu pohybu více než 15km od místa bydliště!

Korona totalita zde nabírá neuvěřitelné tempo. V Německu mají s těmi “koncentračním tábory” z minulosti velké zkušenosti a tak je na co navazovat.

Něco podobného se vyzkoušelo již na Slovensko, které je aktuálně hlavní “sociálně inženýrskou laboratoří” EU? Kdy o tom začne nahlas mluvit ministr vnitra Hamáček z ČSSD, nebo vládní “epidemiologický odborník” Prymula? Vždyť to tak krásně funguje. Původní obyvatelstvo bude doma drženo v karanténě a zatím jim tam vlády navozí miliony “uprchlíků: Až vyděšený bílý Evropan vyleze po půl roce ven, tak zjistí, že žije v chudé Africe a nikoliv v dříve prosperujících Německu a relativně slušné Slovensku, nebo České Republice.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZaměstnanec Twitteru natočil video, ve kterém ředitel Jack Dorsey vysvětluje plán na mohutnou a řízenou cenzuru po nástupu Joea Bidena do funkce prezidenta...   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:36:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zaměstnanec Twitteru natočil video, ve kterém ředitel Jack Dorsey vysvětluje plán na mohutnou a řízenou cenzuru po nástupu Joea Bidena do funkce prezidenta, která má za úkol vrátit Twitter do starých kolejí před rokem 2016 a předtím, než Donald Trump přišel do politiky! Dosáhne se toho umlčením a uzavřením všech účtů na Twitteru, které jakkoliv sympatizují s myšlenkami Donalda Trumpa, a tím prý rozdělují americkou společnost! Joe Biden plánuje legalizovat 11 milionů nelegálů v USA, čímž dojde k překreslení volebních map v jižních státech USA ve prospěch demokratů!

Americká organizace Project Veritas přinesla v pátek výbušné video, které zevnitř společnosti Twitter vypustil jeden ze zaměstnanců. Ředitel Twitteru Jack Dorsey totiž ke skupině svých zaměstnanců pronesl několik poznámek ve video konferenci a v ní zazněly věci, ze kterých prostě některým zaměstnancům začalo být nevolno. A jeden z nich video nahrál a poskytl organizaci Veritas, kterou vede James O’Keefe. Ta se zabývá investigací velkých podniků a korporací, které pracují proti americkým národním zájmům a podporují globalizaci. Z vystoupení Jacka Dorseyho vyplynulo, že Twitter se chystá na tzv. velký návrat do starých kolejí, což je označení pro situaci na Twitteru, která tam panovala před rokem 2016, tedy než se Donald Trump vrhl do vysoké politiky, do primárek, voleb, a než se stal americkým prezidentem.

VIDEO V ODKAZ:

https://rumble.com/vcxp11-zamstnanec-twitteru-vynesl-video-kde-editel-jack-dorsey-hovo-o-plnu-dlouhod.html

Podle Dorseyho je americká společnost kvůli Trumpovi rozdělená a hlavním úkolem zaměstnanců Twitteru tak bude toto rozdělení ukončit a uzavřít ty účty, které toto rozdělení společnosti způsobují. Jinými slovy, Jack Dorsey mluvil před zaměstnanci o cenzuře ve smyslu kompletního uzavírání účtů a odstraňování jiných názorů z platformy Twitter. Jack Dorsey ve videu vysvětluje, že přestože se cenzura a ukončování účtů vztahovalo hlavně na účet Donalda Trumpa, tak ve skutečnosti tento proces čištění platformy se u jednoho účtu nezastaví a bude pokračovat týdny a měsíce po inauguraci Joea Bidena.

Podle Dorseyho prý příspěvky Trumpových stoupenců vyvolávají násilí, stejně tak jako příspěvky samotného Trumpa a Twitter prý chce zůstat bezpečnou platformou, která si zachová integritu, tedy jednolitost, jediný názor, jediný postoj. O řediteli Twitteru je známo, že je levicový fundamentalista, který vypadá tak trochu jako bezdomovec, ovšem jeho názory jsou naprosto jasné a kopírují postoje americké Antify ve vztahu k Trumpovi a jeho stoupencům.

Po likvidaci Parleru je dalším na řadě sociální platforma Minds

V této chvíli po pádu Donalda Trumpa probíhá mohutná operace na likvidaci svobodných platforem. Po zničení sítě Parler, která byla svobodnou alternativou k Twitteru, přichází další útok, tentokrát proti svobodné síti Minds, která se stala alternativou k Twitteru. Společnost Google dala síti Minds ultimátum po dobu 24 hodin, že vývojáři aplikace Minds na Google Play musí odstranit funkce vyhledávání příspěvků, zobrazování příbuzných témat a dokonce musí dojít k odstranění sekce komentářů.

Tyto nástroje prý slouží podle Google k podněcování nenávisti a k organizování násilných akcí v USA. Spoluzakladatel Minds se již k tomu vyjádřil, že sociální síť nic na aplikaci pro Android měnit nebude, a že očekává ban na Google Play, takže lidé si mají stahovat aplikaci přímo z webových stránek Minds, ale v telefonu si musí lidé povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů, protože jinak telefony Android dovolují instalovat jen aplikace z jednoho jediného místa, z obchodu Google Play.

V Americe začínají probíhat mohutné čistky na všech úrovních jako v Rusku v roce 1918 po uchopení moci bolševiky

Likvidace veškerého odporu a svobodných médií v USA pokračuje zběsilým tempem spolu s tím, jak se zhroutil systém obrany proti Deep State a Donald Trump ztratil podporu velitelů spojeného velení americké armády, přestože Trump podporu u amerických vojáků má, o rozkazech rozhoduje generální štáb, ale ten Donalda Trumpa nepodržel. V USA dojde ke stejným procesům jako v carském Rusku v roce 1918, kdy začaly mohutné čistky ve všech úrovních společnosti po VŘSR v listopadu 1917.

První na řadě byla svobodná média, noviny, totéž nyní vidíme v USA, kdy dochází k likvidaci svobodných názorových platforem a ředitelé mainstreamových platforem plánují cenzuru a likvidaci opozičních názorů. Umlčení amerického prezidenta na Twitteru bylo bezprecedentním krokem, který v historii žádné země na světě nemá obdoby, aby úřadující prezident byl umlčován a bylo mu bráněno ve zveřejňování názorů a postojů.

Vojensko-průmyslový komplex rozhodl za americké generály, koho armáda podpoří za nového prezidenta

Došlo k tomu ve chvíli, kdy bylo už jasné, že Donald Trump nemá podporu spojeného velení a sboru náčelníků americké armády. Do té doby, dokud nebylo jasné, jak se zachová armáda, se Deep State držel zpátky, ale jakmile se generálové rozhodli, že přijmou Joea Bidena za prezidenta, bylo vymalováno. Joe Biden totiž americké armádě podle všeho slíbil novou a nákladnou válku, která bude během Bidenova funkčního období rozpoutána, takže generální štáb se rozhodl přiklonit na stranu Joe Bidena.

Donald Trump během svého mandátu totiž žádnou novou válku Pentagonu nejen nepřinesl, ale ještě navíc začal stahovat vojáky z Afghánistánu, z Iráku a ze Sýrie. Výsledkem tak je nespokojenost amerického vojensko-průmyslového komplexu s Donaldem Trumpem, a právě tento komplex má mohutnou moc nad Pentagonem, protože je prodlouženou rukou Deep State. Všechny americké války orchestrované Deep State by nebyly možné, kdyby nebyly koordinované s americkým vojensko-průmyslovým sektorem.

Biden chce zlegalizovat 11 milionů ilegálů v USA a demokraté na to mají dostatek hlasů v Kongresu

A zkuste se vžít do role šéfů zbrojovek a představte si další 4 roky, kdy USA nerozpoutají ve světě žádnou další válku. Celkem 8 let bez nové války by bylo pro americký vojensko-průmyslový sektor zničující a likvidační. Nová válka přitom nemusí být v cizině, tato válku může být na americké půdě. Všechno je možné v této situaci. Proto bylo zatáhnuto za potřebné páky a generálové Pentagonu tak Donalda Trumpa odstavili na vedlejší kolej. A Deep State má již připravený monstrózní plán, jak už nikdy nedovolit Trumpovi návrat do funkce prezidenta, ani kdyby se nepovedlo ho odvolat v impeachmentu a zabránit mu tak v kandidatuře.

Joe Biden totiž v rozhovoru pro LA Times uvedl, že jeho jedním z prvních kroků v Bílém domě bude návrh zákona na legalizaci více jak 11 milionů nelegálních migrantů v USA, z nichž drtivá většina se nachází v jižních státech v USA, a paradoxně ve státech, kde dosud volby vyhrávají republikáni, tedy na Floridě, v Alabamě, v Missouri, v Louisianě, v Texasu a v Arizoně. Drtivá většina těchto 11 milionů nelegálů je právě soustředěná v jižních státech USA a pokud dojde k jejich legalizaci, získá Demokratická strana 11 milionů nových voličů a republikáni skončí, už nikdy nebudou schopni vyhrát prezidentské volby. Ztratí totiž Floridu, ztratí i Texas, pokud ten se dříve raději neodtrhne od USA, protože matematika 11 milionů nových voličů je neúprosná.

Poslední prezident USA má hodně společného s posledním ruským carem

Donald Trump podle všeho byl posledním prezidentem USA. Jakou podobu budou mít USA za 4 roky, jaké státy unie se od USA odtrhnou, kolik Američanů emigruje, v jakých státech unie dojde k povstání, to se teprve udiví. Americká republika padla ze stejných důvodů jako carské Rusko, car na revoluci a povstání uvnitř země, které bylo financováno z ciziny, reagoval příliš diplomaticky, příliš slabě a příliš pozdě. Car Mikuláš II. měl na reformy v Rusku spoustu času a byla to 1. sv. válka, která zvedla mezi Rusy odpor pro pokračování ve válce. Donald Trump měl 4 roky na vypořádáni se s Deep State, ale neudělal vůbec nic.

Neudělal, protože nemohl a nebylo mu to dovoleno, od samého počátku byl v defenzivě a namísto toho, aby útočil na Deep State, tak se sám bránil, nejprve obvinění ze spolupráce s Rusy, potom čelil impeachmentu. A nyní čelí 2. impeachmentu, takže je jasné, že vysušování bažiny nejen neuspělo, ale vlastně do ní spadli i mnozí republikáni, o kterých se myslelo, že s ní nemají nic společného, jako např. Mike Pence, Trumpův viceprezident. Likvidace opozice a odporu je vždy prvním krokem po vítězné revoluci, po vítězném svržení cara / prezidenta, nehodící se škrtněte. A stejně tak všechny následující a tvrdé čistky mají své Džeržinské, své Dorseye, své Beriji, kteří dohlíží na čištění a ideovou čistotu informačního prostoru s cílem zabránění kontrarevoluce.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPákistánský uprchlík se pokusil v Řecku znásilnit místní holčičku (5)   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:25:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
“Syrský válečný uprchlík” z Pákistánu (20) se pokusil kousek od Athén znásilnit malou holčičku (5). Té se podařilo uprchnout a vše řekla matce, která zalarmovala policii. Policie nyní zkoumá, zda pedofilní uprchlík nemá podobných skutků na svědomí víc.

Se zprávami o znásilňování dětí uprchlíky se v poslední době roztrhl pytel. Před 3 týdny znásilnil na ostrově Lesbos uprchlík 3. leté dítě. Pár dnů před tím zase jiný uprchlík znásilnil školáka (8).

Uprchlíci jsou zkrátka obohacení všude, kde se objeví. jen si to místní nějak nemohou připustit. Pod rouškou koronavirové plandemie se do Čech valí tajně zástupy uprchlíků a tak je jen otázkou času, kdy se podobný případ objeví i u nás doma.

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDemokraté zahájili útok na „červené“ státy USA - Občanská válka se rozhořívá   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:22:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úvodní salvou proti „červeným“ státům USA (tj. státy s tendencí volit republikány, pozn. překl.) je bod obžaloby proti prezidentu Trumpovi, který 11. ledna přednesla šéfka Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová a demokratičtí představitelé David Cicilline, Ted Lieu a Jamie Raskin. Tolik ke slibu Bidena o „sjednocení země“.

Co je záměrem tohoto bodu obžaloby? Nemůže to být odstranění Trumpa z funkce, protože Trump opustí úřad ještě předtím, než Senát bude moci hlasovat o impeachmentu. Neexistuje nic takového, jako obžalování osoby, která už není ve funkci. Takže je evidentní, že impeachment nemá co dělat s odstraněním Trumpa z úřadu.

Jak tohle sjednocuje zemi po ukradených volbách? Obžalobou prezidenta, jehož lidé, kteří ho zvolili, považují za oběť ukradených voleb? Další urážkou, která jen více zraní a rozlítí minimálně 75 milionů Trumpových voličů a mnoho čestných demokratů, považujících volby za ukradené?

Hodně Američanů a lidí v zahraničí nechápe, že ve volbách v roce 2020 Trump oficiálně získal 74 222 958 hlasů. To je oficiální číslo, které je sníženo o 10 milionů zatajených hlasů, které byly použity proti němu. Při „prohře“ Trump tedy získal 74 222 958 oficiálních hlasů, což je více, než kterýkoli zvolený prezident kdy získal, s výjimkou Bidena, jehož počet hlasů byl navýšen o 10 milionů podvodných hlasovacích lístků. Jak může být země sjednocena, když je jedna její polovina démonizována? Copak jsou hrozby a odvetná opatření ze strany demokratů proti Trumpovi a jeho příznivcům nějakým sjednocením?

Sledoval jsem prezentace nezávislých odborníků ke třem státním legislaturám, týkající se podrobných důkazů, které bezpochyby ukazují, že volby byly v nerozhodných státech ukradeny. Někteří odborníci, vysvětlující ukradené volby, byli lidé barevné pleti, stejně jako mnoho jiných lidí, kteří pod trestem křivé přísahy podepsali místopřísežné prohlášení o volebním podvodu, jehož byli svědkem. Média tyto informace nikdy nesdělila veřejnosti, ani žádná média, volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti nebo Kongres neprozkoumali důkazy. Zdrcující důkazy jsou ignorovány.

Ať už věříte tomu, že Biden - nejnudnější a nejvíce mdlý prezidentský kandidát v dějinách Ameriky - získal 81 milionů hlasů (nejvíce v dějinách USA vůbec), proč Pelosiová a demokraté chtějí, aby je polovina země ještě více nenáviděla a nedůvěřovala jim, když obvinili prezidenta, jemuž ukradli znovuzvolení?

To je jako sypání soli do rány. Vždyť již polovina země považuje Bidena za nelegitimního prezidenta a demokraty za totalitáře, posedlé touhou po moci, nepřátelské k demokracii. Co Pelosiová dosáhne tím, když bude prohlubovat tuto image demokratů? Zatracuje tím svoji stranu i sebe. Proč?

Odpověď zní: vyvolat strach u republikánů a příznivců Trumpa.

Demokraté uplatňují otevřenou bezostyšnou odplatu, aby vystrašili republikány a příznivce Trumpa. Kamkoli se podíváte - republikánští členové Kongresu, jak ve Sněmovně, tak v Senátu, současní i bývalí členové Trumpova kabinetu, současní i bývalí zaměstnanci Bílého domu - všichni Trumpa veřejně odsuzují a izolují se od něj. Naposledy to byla Fiona Hillová, dříve členka Trumpovy rady pro národní bezpečnost. Odsoudila Trumpa za to, že „nás přivedl na pokraj občanské války“. Všimněte si, že pro republikánku Fionu Hillovou to nejsou „ukradené volby“, které „nás přivedly na pokraj občanské války“, ale protest proti ukradeným volbám. Tohle je pozice Republikánské strany. Jinými slovy, republikáni to vzdali. Pro národ jsou zbyteční.

Jak je patrné z mnoha videí, jež zpřístupnili lidé, kteří se účastnili demonstrace, policie Kapitolu umožnila protestujícím vniknout do Kapitolu. Trumpovi příznivci však nebyli dost chytří na to, aby neskočili na vějičku. Jakmile byli uvnitř, demokraté z toho udělali „povstání“ a „útok na Kapitol“.

Splnilo to svůj účel. Zastavilo to předkládání důkazů Kongresu o ukradených volbách. Republikáni, vyděšení z presstitutů, jednohlasně prohlašujících, že to byl pokus o převrat, ochabli a zachraňují si své politické životy, neboť vědí, že jinak by byli obviněni z „napomáhání a podněcování Trumpova povstání“.

Demokraté mají v úmyslu je nechat, a tohle je právě důvod impeachmentu.

Příznivci Trumpa se tomu také nevyhnou. FBI, která byla ruku v ruce s demokraty během aféry Russiagate a mystifikace kolem impeachmentu, jde nyní po těch, kteří se zúčastnili demonstrace na podporu Trumpa. Jména osob, pro které FBI nevymyslí důvody k zatčení, předá presstitutům, kteří už se postarají o to, aby byli tito lidé propuštěni z práce. Za účast na demonstraci na podporu Trumpa již byli propuštěni různí policisté, korporátní zaměstnanci a řídící pracovníci, včetně finančního ředitele, umělcům poklesli nabídky. Naočkovaní, tupí školáci přivedli své rodiny na mizinu, neboť udávali své rodiče za to, že se účastnili demonstrace, načež je propustili z práce.

Děti udávající své rodiče médiím představují asi tu nejhorší část útoku demokratů na Ameriku, neboť to poukazuje na to, že liberální propaganda, která platí za školní vzdělávání, ničí solidaritu a loajalitu v rodinách. Bez rodin však neexistuje žádná společnost. Bez rodin nemůže v zásadě země existovat.

V mnoha ohledech jsou nyní Američané lidé, kteří nemají zemi.

Jak ukazuje nehorázná veřejná krádež prezidentských voleb, demokracie je pro elity a instituce ve Spojených státech mrtvou hodnotou. Slovo demokracie však bude i nadále používáno jako krytí pro oligarchickou vládu v zájmu několika málo lidí. Všichni ti, kdo najdou odvahu zpochybnit vládu několika málo lidí, budou démonizováni jako „nepřátelé demokracie“. Tohle už zažíváme. Prezident Trump a jeho „ubožáci“ jsou již prohlášeni za „nepřátele demokracie“.

Bez ohledu na to, zda Američané věří, že Trump a jeho podporovatelé jsou nepřátelé demokracie, mnoho z nich dostane strach a bude jednat v souladu s tím. V opačném případě to budou právě oni, kdo bude vyřazen, propuštěn z práce a soudně stíhán.

Nejsem vůbec optimistický. Jeden z důvodů nedostatku mého optimismu je to, že žijeme v době dezinformací. Establishment používá dezinformace k tomu, aby se veřejnost přizpůsobila jejich agendě. Dezinformace jsou používány k transformaci společnosti bílých. Dezinformace dokonce používají i Trumpovi příznivci ve snaze uchovat naději, že ukradené volby budou zvráceny nebo že Trump bude znovu zvolen za čtyři roky.

Další důvod, proč nejsem optimistický, je ten, že čtu komentáře na webových stránkách odvážných a bystrých komentátorů v naději, že se setkám s inteligencí a větším uvědoměním, které by mohlo vést k účinnému odporu. Ale co nacházím? Neschopnost lidí pochopit, co si přečetli. Narcisty, schovávající se za falešná jména. Hnidopišství namísto dobře rozvážené prezentace. A všudypřítomné trolly, ponižující autory obviňováním ad hominem, které se šíří do sociálních médií.

Nejsem také optimistický kvůli tomu, když vidím, že Trump, který si zažil zlé síly establishmentu, si ještě neuvědomil, že poslední úder, kterým může zasáhnout establishment, je omilostnění Assangeho a Snowdena, kteří jsou perzekuováni za zveřejňování pravdy. Důvodem je však také možná to, že mnoho vlasteneckých příznivců Trumpa uvěřilo verzi establishmentu, že Assange a Snowden jsou ruští agenti, kteří jednali proti Americe.

Ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu, ve Velké Británii a v celé západní Evropě je říkání pravdy kriminalizováno. V důsledku toho budou zničeni lidé, kteří říkají pravdu. To platí i na univerzitách. Vládne politika identity a agendy establishmentu. Když to překročíte, jste vyřazeni.

Objektivní pravda byla nově definována jako „bílý konstrukt“, který slouží „systémovému rasismu“ a misogynistům. Bílým lidem, zejména heterosexuálním bílým mužům, byla připsána role, kterou dal Karl Marx kapitalistům. Jsou to záštiplná, vykořisťovatelská stvoření, která musí být zničena démonizací a indoktrinací. Tento proces již nějakou dobu probíhá ve školách a na pracovištích v rámci „výcviku na zvýšení citlivosti“.

To je ideologie Demokratické strany. Vnucované ideologie pošlapávají fakta.

Jak domorodý Američan říká postarší ženě ve filmu Psanec Josey Wales s Clintem Eastwoodem: „Peklo přichází k snídani.“ Bílí lidé mohou očekávat peklo. Abyste to vnímali, museli byste se podívat na schůzky Bidenova ministerstva spravedlnosti.

Američané si teprve nyní začínají uvědomovat, že drahé vzdělání, které platili svým dětem, má za následek to, že jim byly děti ukradeny. Jeden můj kamarád mi nedávno říkal, že jeho syn s přítelkyní odjeli z demokratického státu, kde je nařízený brutálně tvrdý lockdown, a přijeli k němu do republikánského státu, kde život stále pokračuje a neliší se příliš od normálu. Po mnoha rozhovorech s nimi zjistil, že syn s přítelkyní litují toho, že se narodili bílí.

Ke svému zděšení pochopil, že jejich lítost nad tím, že mají bílou pleť, není kvůli kvótám na zaměstnání a povýšení, které limitují jejich úspěch jako bílých lidí, nebo ponižujícím školením o rasismu, které musí podstoupit jako „systémoví bílí rasisté“. Jejich lítost je způsobena úspěšnou indoktrinací, že jako bílí rasisté jsou zodpovědní za nedostatek úspěchu černých Američanů. Byl z toho zmatený, a zeptal se mě: „Jak můžeme vzdorovat tyranii, která je nám vnucována, když mladší generace věří, že jsme se provinili, a že nám nemůžou věřit s našimi svobodami?“

Ano, dobrá otázka. Jak?

Mohli jste si všimnout, že na demonstraci na podporu Trumpa ve Washingtonu, za níž demokraté snadno učinili zodpovědného Trumpa, byli převážně starší lidé. Kde byli mladí? Zůstali doma a udávali své rodiče.

Mladí Američané se nenarodili do svobodné společnosti. Nikdy nezažili svobodnou společnost. Nejsou přizpůsobeni životu ve svobodné společnosti. Nemají tušení, co je za hranicí přístupu k internetu.

Bylo to před dvěma desetiletími, kdy Bushův režim prosadil zákon PATRIOT Act. Bylo to před dvěma desetiletími, kdy republikánský prezident Spojených států vyhodil „habeas corpus“ (listina se soudním rozkazem, kdy se nespravedlivě vězněná osoba může dovolat nestranného soudce; je to procesní záruka osobních svobod, pozn. překl.) z okna a vymohl si, že výkonná moc bude zadržovat americké občany na neurčito, bez předložení důkazů soudu. Žádná advokátní komora, žádná právnická fakulta, žádný soud, žádný Kongres, a rozhodně žádná presstitutní média nežádala impeachment pro Bushe kvůli jednostrannému uplatnění protiústavní výkonné moci.

Během následujícího režimu, kdy se Obama stal prvním americkým černým prezidentem, který získal méně hlasů, než Trump v roce 2020, byli popravováni američtí občané bez řádného soudního procesu. Nikdo však nepožadoval impeachment pro Obamu kvůli protiústavnímu a nelegálnímu vraždění amerických občanů.

Jestli zrušení Listiny práv není rebelií, tak co potom je?

Oproti tomu prezident Trump, který napadl mediální monopol kvůli cenzuře, napadl vojensko-bezpečnostní komplex za vmanipulování Ruska do role nepřítele, zpochybnil různé „obchodní dohody“ kvůli tomu, že práce střední třídy byla přesunuta do zahraničí - jinými slovy, výjimečný prezident, který zastupoval americký lid - a tento prezident byl zničen establishmentem a jeho mediálními a intelektuálními děvkami.

Zkorumpovaný a zkažený establishment, jednající prostřednictvím Demokratické strany s podporou monopolu nad veškerými komunikačními, měnovými a mocenskými zájmy vojensko-bezpečnostního komplexu a Wall Streetu, posílený nenávistí politické identity, která sahá až na akademickou půdu, do veřejných škol, advokátních komor, korporací, soudnictví a indoktrinačních seminářů, které jsou běloši donuceni absolvovat, dosáhl větší moci, než si kdy Stalin a Hitler dokázali představit.

Spojené státy nejsou dnes hrozbou jen pro své občany, ale také hrozbou pro celý svět. Víra amerického establishmentu ve svou hegemonii činí ze Spojených států největší hrozbu, jakou kdy svět zažil.

Složky, ovládající Spojené státy, popírají existenci objektivní pravdy. Jelikož establishment definuje pravdu, pravda je jen to, co slouží agendám vládnoucí elity.

Neexistuje žádná jiná pravda.

Kromě jiných hrůz to znamená, že obviněná osoba se již nemůže bránit. Jak ukázal soud s přeživším bratrem údajného pachatele bombových útoků na bostonském maratonu, podle vlastních důkazů FBI nebylo umožněno soudu předložit důkaz o jeho nevině, pouze vykonstruovaný „důkaz“ jeho viny. Když k tomu došlo, bylo jasné, že vláda Spojených států považuje právní řád za postradatelný, kdykoli zasahuje do jejich vlastní agendy.

Jak novinářka Jekatěrina Blinova okamžitě postřehla, že v důsledku ukradených voleb bude vytvořena vláda jedné strany ve Spojených státech. Demokraté samozřejmě nebudou vládnout. Vládnout budou zájmové skupiny, za něž se demokraté postaví. Jelikož republikáni opustili americký lid a připojili se k veřejnému pranýřování „povstaleckého Trumpa“, zůstalo jen málo voličů, kteří budou volit republikány. Republikánská strana se sama zničila svojí zbabělostí.

Co se dá dělat? Čekám na odpovědi. Když o tom přemýšlíte, říkáte si, jestli Američané mají dostatek inteligence a uvědomělosti, aby přežili. Uvažujte o alternativní sociální síti Parler, která necenzuruje. Proč si Parler myslel, že může být nezávislý, když je závislý na společnostech Apple, Amazon a Google? To, že si šéfové sítě Parler mysleli, že jim vládnoucí establishment umožní svobodu projevu, musí být zřejmě nový znak americké bezstarostnosti.

Amerika se hroutí na všech frontách - morálně, ekonomicky, sociálně, politicky i vojensky. Všechny americké instituce jsou zkorumpované. Zhroucení Ameriky bude velký kolaps a ovlivní to celý svět.

Paul Craig Roberts

Democrats Launch Their Assault on Red State America – Civil War Heats Up vyšel 12.1.2021 na thesaker.is. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8574-obcanska-valka-se-rozhoriva.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚmrtnost v České republice v období koronaviru, resp. Covidu-19, aneb Ať žijí nebožtíci (sorry jako)!   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:12:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Denně se na internetových stránkách dovídáme statistiku o vývoji pandemie Covidu-19, tj. kolik bylo v ten den nově nakažených, uzdravených (čím a jak?), hospitalizovaných a v neposlední řadě také počet zemřelých.

Právě ta statistika v případě zemřelých je poněkud zavádějící. Podle souhrnné statistiky od března 2020 do cca 10. ledna 2021 zemřelo v ČR něco málo přes 14 tisíc občanů. Z tohoto počtu zemřelých však není zřejmé za a) zda to byly úmrtí jednoznačně v důsledku virového onemocnění Covidem-19, za b) zda to byly úmrtí s podporou Covidu-19, protože občan trpěl nějakou vážnou chorobou, za c) zda se jednalo o úmrtí lidí kategorie senioři, nebo za d) to byli také mladí lidé, v jakém věku a jaká byla přímá příčina jejich úmrtí.

Jinými slovy, statistika úmrtí není blíže konkretizována, což vyvolává pochybnosti, že jen na Covid-19 zemřelo v ČR denně v průměru 150 lidí.

Podle jiné statistiky v České republice zemře ročně v průměru 13 500 občanů ze všech možných důvodů (nemoc, dopravní nehody, sebevraždy, vraždy, přirozená smrt, úmrtí dětí atd.), což činí denní průměr cca 37 zemřelých osob. Zdá se tedy dost nepravděpodobné, že by jen na Covid-19 zemřelo víc jak 14 tisíc lidí za 10 měsíců.

Podobně zavádějící statistika je v případě pohřbu a zpopelňování zemřelých. V ČR existuje 27 krematorií, které jsou (podle velikosti), schopny za den zpopelnit v průměru 8-10 zemřelých, což vynásobeno 27 je v průměru cca 240 pohřbům a zpopelněných za den. Pokud informace v tisku či TV konstatují, že některé krematoria „nestíhají“, nestačí kapacita chladících boxů apod., pak je s podivem, že při průměrném úmrtí cca 150 zemřelých denně není 27 krematorií schopno tento počet zemřelých zpopelnit.

Avšak pokud všech těch 150 lidí nezemřelo výlučně na následky Covidu-19 (což lze předpokládat), pak ne všichni nebožtíci museli či musejí být nutně zpopelněni. Ostatně podle vyjádření jednoho ředitele Pohřební služby je „jen“ zhruba 40 % zemřelých s Covidem-19. Co těch zbylých 60 %? Jsou započítání mezi oběti Covidu-19, nebo jsou to „ostatní“ úmrtí všeho druhu bez vlivu Covidu-19?

Jiří Baťa


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSmazat a kriminalizovat   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:09:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Probíhá koordinovaná snaha ztotožnit všechny Trumpovy příznivce s davem protestujících, který pronikl do Kapitolu. To je záměrná a zákeřná lež. Je to plán, jak Trumpovy příznivce zastrašit a umlčet.

Facebook odstraňuje všechny příspěvky s výzvou "Stop the Steal" ("Zastavte krádež voleb") – přestože existuje dostatek důkazů o volebních nesrovnalostech a nutnosti volební reformy. Twitter pozastavuje, odstraňuje a maže stovky tisíc uživatelů. Účet na Twitteru byl smazán i prezidentovi Trumpovi. Nejvyššímu vůdci Íránu, ájatolláhu Sajjidovi Alímu Chameneímu, který veřejně hlásá "Smrt Americe!", ale naproti tomu účet na Twitteru zrušen nebyl.

Donald Trump ve svém projevu řekl: "Pokud nebudeme bojovat jako diví, tak přijdeme o svoji zemi." Tato věta je teď kvalifikována jako "podněcování k povstání". To je ubohá a průhledná lež! Vzpomeňte si na to, jak často politici vyzývají k "boji", aby povzbudili a aktivně zapojili veřejnost do politiky. "Bojujeme" za zdravotní péči, spravedlnost, lidská práva, za svoje nároky, občanská práva – a dokonce bojujeme i za mír.

Protiprávní používání soukromé e-mailové schránky Hillary Clintonovou, ruský hoax, falešný ukrajinský impeachment, zneužívání soudních příkazů FISA, zpolitizovaná a zkompromitovaná FBI – to všechno je "v pohodě" – ale když Donald Trump řekne svým příznivcům, aby bojovali za svoji zemi – tak TO je důvod k impeachmentu?

Biden ve volbách nezvítězil přesvědčivě. Mnozí američtí občané se cítí být zbaveni svých politických práv.

Vítejte v zemi, kde právě probíhá americká kulturní revoluce.

Cílem čínské kulturní revoluce (1966-76) bylo očistit čínskou společnost a ekonomiku od zbytků "nesprávných" nemaoistických názorů a od "nesprávného" myšlení. Bylo to radikální období pronásledování.

Dnes zažíváme v Americe zvrácené a nebezpečné úsilí očistit Ameriku od všeho, co jakkoliv souvisí s Trumpem – co je však ještě důležitější – od tradičních konzervativních hodnot milionů Američanů. A přitom nejde jen o jejich vymazání, ale i o jejich kriminalizaci. Obyčejní Američané, kteří podporují prezidenta Trumpa – a hlasovalo pro něj nejméně 75 milionů Američanů – jsou cílem obrovského úsilí o zesměšnění a marginalizaci jejich názorů. Profesionální politici a novináři z východního i západního pobřeží Ameriky na Trumpa tvrdě a rychle útočí ve snaze jej eliminovat. Probíhá koordinovaná snaha ztotožnit všechny Trumpovy příznivce s davem protestujících, který pronikl do Kapitolu. To je lež jako věž. Je to plán, jak Trumpovy příznivce zastrašit a umlčet.

Facebook odstraňuje všechny příspěvky s výzvou "Stop the Steal" ("Zastavte krádež voleb") – přestože existuje dostatek důkazů o volebních nesrovnalostech a nutnosti volební reformy. Twitter pozastavil, odstranil a smazal stovky tisíc účtů. Účet na Twitteru byl smazán i prezidentu Trumpovi. Nejvyššímu vůdci Íránu, ájatolláhu Sajjidovi Alímu Chameneímu, který veřejně hlásá "Smrt Americe!", ale naproti tomu účet na Twitteru zrušen nebyl.

Protesty z 6. ledna 2020 byly vážně poznamenány smutnou a zbytečnou smrtí pěti Američanů. Smrt policisty Briana Sicknicka sloužícího v Kapitolu je tragická. Stejně tak je tragická i smrt neozbrojené veteránky Letectva Spojených států amerických Ashli ​​Babbitt. Jiná "veřejná" úmrtí v posledních devíti měsících vyústila v obrovské veřejné protesty a města, jako je Portland v Oregonu, několik týdnů hořela. Smrt Briana Sicknicka a Ashli Babbitt žádnou takovou reakci nevyvolala. Člověk se diví proč. Kdepak jsou teď Antifa a BLM? Proč jsou tak potichu? Bez spravedlnosti není mír! – mám pravdu? Asi ne.

Mnozí se mezitím dožadují okamžitého odvolání Donalda Trumpa z funkce. Donald Trump ve svém projevu řekl: "Pokud nebudeme bojovat jako diví, tak přijdeme o svoji zemi." Tato věta je teď kvalifikována jako "podněcování k povstání". To je ubohá a průhledná lež! Vzpomeňte si na to, jak často politici vyzývají k "boji", aby povzbudili a aktivně zapojili veřejnost do politiky. "Bojujeme" za zdravotní péči, spravedlnost, lidská práva, za svoje nároky, občanská práva – a dokonce bojujeme i za mír.

To pokrytectví je dechberoucí – a nebezpečné. Trumpovi příznivci mají být umlčeni, vyloučeni z veřejné diskuse a vystaveni novým zákonům kriminalizujícím bez řádných soudních procesů vše, v co věří a co podporují – protože Trumpovi se podařilo narušit politický establishment ve Washingtonu, D.C., ale bohužel se mu nepodařilo vybojovat druhé prezidentské období.

Protiprávní používání soukromé e-mailové schránky Hillary Clintonovou, ruský hoax, falešný ukrajinský impeachment, zneužívání soudních příkazů FISA, zpolitizovaná a zkompromitovaná FBI – to všechno je "v pohodě" – ale když Donald Trump řekne svým příznivcům, aby bojovali za svoji zemi – tak TO je důvod k impeachmentu?

Pro některé lidi je "děsivá" dokonce jen diskuse o těchto tématech. Raději by "počkali, až se věci urovnají", nebo "počkali, jak bude vypadat inaugurace nového prezidenta Joea Bidena a první dny vlády nové administrativy" než vznesou jakékoliv námitky proti odpírání občanských práv příznivcům Donalda Trumpa. To je příliš málo a příliš pozdě. Mnoho kritiků Trumpa příliš tlačí na pilu. Cítí slabost a snaží se trvale pohřbít jakoukoliv naději, že by se trumpismus mohl znovu projevit na americké politické scéně. Je čas založit "Uniparty" ("Stranu národní jednoty") a dosáhnout konsensu. Trumpovi odpůrci chtějí vrátit zpět čas a chtějí se vrátit ke starým pravidlům hry ve Washingtonu, D.C. Dokonce si již i naplánovali "akci", která to má symbolizovat. Je velkou ironií, že se jedná o pokládání věnců na Arlingtonském národním hřbitově, kterého se zúčastní celý establishment. Budou tam všichni, proti kterým Trump bojoval a také bývalí prezidenti. Existuje mnoho Američanů, kteří nechtějí mít nic společného s těmito bývalými prezidenty a s tím, co reprezentují. Biden ve volbách nezvítězil přesvědčivě. Mnozí američtí občané se cítí být zbaveni svých politických práv. Mazání a kriminalizace názorů a hodnot těchto Američanů jen prohloubí hluboké příkopy v americké společnosti.

Chris Farrell
je bývalý operativní důstojník kontrarozvědky. Posledních 20 let působí jako ředitel pro vyšetřování a výzkum konzervativní neziskové organizace Judicial Watch.

Překlad původního textu: Erase and Criminalize Překlad: Libor Popovský, Helena Kolínská

Zdroj: https://cs.gatestoneinstitute.org/16959/smazat-kriminalizovat
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPopírání identity arménského dědictví je pokusem o kulturní drancování   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 08:04:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Komentář Anny Naghdalyanové, tiskové mluvčí ministerstva zahraničí Arménie, k prohlášení prezidenta Ázerbájdžánu učiněná během setkání s generálním ředitelem ISESCO:

Prohlášení prezidenta Ázerbájdžánu Ilhama Alijeva ze dne 13. ledna během setkání se Salimem bin Mohammedem Al-Malikem, generálním ředitelem ISESCO, znovu ukazují, že arménské kulturní dědictví na územích pod ázerbájdžánskou kontrolou je vážně ohroženo a stát Ázerbájdžán nemůže být garantem řádné ochrany kulturního a náboženského dědictví. Zkreslení identity arménského dědictví je pokusem o kulturní drancování, což je také hrubým porušením příslušných mezinárodních právních nástrojů.

Tisíce arménských náboženských a světských památek byly vytvořeny staletí před vznikem Ázerbájdžánu a nemají žádný vztah k ázerbájdžánské identitě. Pokusy o odcizení těchto památek arménskému lidu nemají žádné historické, náboženské ani morální důvody

Je pozoruhodné, že za účelem ospravedlnění zničení arménských křížových kamenů (chačkarů) v Nakhijevanu Ázerbajdžán rovněž předložil „tezi o albánizaci“, což ukazuje na nebezpečnost praxe ničení a narušení identity arménských památek.

Falešná teze o prezentaci křesťanského dědictví Arménů nebo jiných národů v regionu jako kavkazskoalbánských nemá mimo Ázerbájdžán vážný oběh a mezinárodní akademická komunita jej nevnímá..

Prezident Alijev učinil toto prohlášení zejména za přítomnosti generálního ředitele Islámské světové vzdělávací, vědecké a kulturní organizace, čímž se pokusil vnést náboženský rozměr do problematiky ochrany kulturního dědictví. Oslabením snahy mezinárodního společenství zaměřeného na zachování kulturního dědictví Arcachu Ázerbajdžán nadále brání přístupu mezinárodních specializovaných organizací, zejména UNESCO, do regionu a obviňuje je že zaujatosti. Ve skutečnosti mezitím Ázerbajdžán nezodpovědně spekuluje náboženském faktorem, zatímco Arménie vždy prováděla politiku mezináboženského dialogu a spolupráce mezi civilizacemi, přičemž kulturní dědictví považovala za univerzální a společnou hodnotu.

Zachování mnoha arménských historicko-kulturních a náboženských památek, které spadaly pod ázerbájdžánskou kontrolu, musí být důležitou součástí mírového procesu, s přihlédnutím k četným skutečnostem systematického ničení arménského kulturního a náboženského dědictví v minulosti. V této souvislosti musí ázerbájdžánské vedení a státní propagandistický stroj okamžitě skoncovat s příšerným přístupem ke zpronevěře identity arménských kostelů a přinejmenším prokázat náležitou úctu ke kulturním a náboženským památkám.

Zpronevěra a zkreslení kulturních hodnot arménského lidu, porušování práv arménského lidu nepřispívá k regionálnímu míru. V tomto ohledu může řádná ochrana náboženských míst z fyzického i duchovního hlediska vytvořit předpoklady pro mír v regionu.

velvyslanectví Arménie
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTragicky osud německého otce. Přivedu vás zpět od islámských teroristů   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 07:59:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Popis: Otec hledá své syny v pekle Islámského státu - skutečný příběh. Joachim Gerhard je německý občan, který žil normální život a vychovával své dva syny. Když bylo Jonasovi 21 a Lukasovi 17, rozhodli se konvertovat na muslimskou víru. Do té doby byli obyčejnými německými kluky, studovali, sportovali, chodili za holkami, popíjeli s kamarády...

Pak se všechno změnilo, začali se modlit pětkrát denně, zavrhli sport i kamarády, radikalizovali se. A pak náhle zmizeli do "svaté války", do Sýrie. Pro jejich rodiče, ale hlavně tátu Joachima Gerharda začala noční můra. Rozhodl se, že přivede syny zpět. Cestuje po nebezpečných místech, své syny aktivně hledá, vyjednává s pašeráky lidí....


Jedna ze zajimavých recenzí na tuto knihu z webu Databazeknih.cz - Pragoslovak:

Kniha je hlavne osobnou výpoveďou otca, ktorý sa usiluje nájsť synov a zároveň si neustále kladie otázky ako sa to mohlo stať a kde sa tomu dalo zabrániť. Jeho deti žili v materiálnom dostatku a pokiaľ mu možno veriť i chápavom a milujúcom prostredí. Popisuje mechanizmy ako funguje náborový systém Islámskeho štátu, ako manipuluje skrze pocity viny a ochotne napĺňa potreby "spirituality" vrámci vyprázdnenej doby.

Knihu můžete koupit zde v odkazu:

http://www.lukaslhotan.cz/Zivotopisy/180-P%C5%99ivedu-v%C3%A1s-zp%C4%9Bt-od-Isl%C3%A1msk%C3%A9ho-st%C3%A1tuSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Česku byly u 70 lidí zaznamenány vedlejší účinky vakcíny proti koronaviru, tvrdí Státní ústav pro kontrolu léčiv   
Pridal tk Pondělí 18 leden 2021 - 04:26:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na konci prosince 2020 se u nás začalo očkovat proti covidu-19. Údaje ministerstva zdravotnictví uvádí, že zatím bylo vykázáno 70 680 očkování, ale dle sobotního vyjádření premiéra Andreje Babiše bylo očkováno přes 105 000 lidí. V pátek se ale objevilo asi 70 podezření na nežádoucí účinky vakcíny, které evidoval Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Tuto informaci dnes potvrdila také Česká televize, která se odvolala na na ředitelku daného ústavu Irenu Storovou.

Za zmínku stojí to, že se vedlejší účinky vyskytly u přibližně 0,07 procent očkovaných (sedmi lidí z 10 tisíců). Uvádí se také, že oproti tomu má koronavirus těžký průběh u 10 až 20 % nakažených a přibližně 1,5 % nakažených covidu-19 podlehne. Stejně tak údaje hovoří o tom, že u starších lidí je smrtnost ještě mnohem vyšší, a sice u lidí starších 75 let činí přes 17 %.

Pokud jde o samotné následky očkování, lékaři či pacienti nejčastěji hovoří o zarudnutí kůže kolem místa vpichu. Často se však jedná také o příznaky, které se podobají lehčímu virovému onemocnění, poznamenala Storová.

A to vše je jen špička ledovce! Co nám všechno tají šmejd Babiš a spol. se zatím nedozvíme!

Zdroj: https://sptnkne.ws/EZXt
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1604 sec,0.0293 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,332kB