Středa 13 leden 2021
P.C.Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 19:58:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi, vyhlášený 11. ledna mluvčí Sněmovny poslanců Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem, představuje první salvu, vypálenou proti červeným (Trumpovým) státům. Což má zřejmě být ilustrací Bidenova slibu zemi sjednocovat.

Co je záměrem tohoto rozhodnutí? Jistě jím není vypuzení Trumpa z úřadu. Trump totiž opustí úřad dřív, než senát bude mít možnost o impeachmentu hlasovat. A není též možno projednávat impeachment kohokoli, kdo už není v úřadu. Takže impeachment nemá s odstraněním Trumpa z úřadu nic společného.
Oč tedy jde?

Je to pomsta vítězů.

Jak po ukradených volbách asi sjednocuje zemi, když voliči prezidenta, kterému byly ukradeny volby, se teď dovídají, že tento jejich prezident má být navíc podroben i procesu impeachmentu? Ke zranění přidat ještě i inzultaci je cosi, co ještě víc rozdráždí 74 milionů Trumpových voličů i mnohé čestné Demokraty, kteří taktéž považují poslední volby za ukradené.

To, co je pro Američany i lidi v zahraničí největším překvapením těchto voleb, je počet oficiálně uznaných hlasů, které Trump ve volbách získal. Těch hlasů bylo 74 222 958 , což je vyšší počet, než jaký byl ve prospěch jednoho kandidáta v amerických volbách kdy odevzdán (ovšem s výjimkou Bidena, který těch hlasů – ovšem z velké části ukradených – získal ještě skoro o 10 milionů víc).

Ale 74 miliony jsou 74 miliony, jde přinejmenším o půlku národa, která je, jak jsem naznačil, s jeho zbytkem sjednocována nyní tak, že.jeho vedoucí figuře (Trumpovi) , hrozí ponižující impeachment, a ze všech demokratických končin je vyhrožováno nejen jemu, ale i jeho příznivcům.

Sledoval jsem vystoupení nezávislých expertů tří státních zákonodárných sborů, předkládajících podrobné důkazy, prokazující mimo jakoukoli pochybnost, že v tzv. swingovýh (nejistých) státech se volby skutečně kradly. Někteří z těchto expertů, vysvětlující, jak se tato krádež prováděla, byli lidé i jiné barvy než bílé, a mnozí z nich podepsali přísežná prohlášení o volebních podvodech, kterých byli přímými svědky. Tato prohlášení i důkazy nebyly ovšem nikdy médií sděleny veřejnosti, a volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti a Kongres je odmítly přijmout k přezkumu či i jen k nahlédnutí.

Jestliže věříte tomu, že Biden, bezesporu nejméně charismatický prezidentský kandidát americké historie, dostal 81 milionů hlasů (což je nejvíc v americké historii), pročpak Pelosiová a Demokraté tak moc touží impeachmentem ještě víc rozdráždit dobrou polovinu země? Která už teď považuje Bidena za prezidenta nelegitimního a celý tábor Demokratů za společenství totalitní a demokracii nepřátelské? A čeho asi chce Pelosiová dosáhnout tím, že tento nevábný obraz demokratů ještě dál utvrzuje? Vždyť tím jak sobě, tak svoji straně škodí.

Proč to tedy dělá?

Odpověď je jednoduchá: snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců. Demokraté zkrátka a dobře používají otevřeně bezostyšnou pomstu k tomu, aby si zemi podrobili. Šíří strach, sbírají videa, aby měli k dispozici seznam lidí, kteří se shromáždili např. u Kapitolu. Ty a též jiné si bude policie zvát k výslechům a tíseň a úzkost ovládnou zemi. Bude se udávat a denuncovat, jak už dnes denuncuje např. Fiona Hillová, někdejší členka Trumpovy Rady národní bezpečnosti, která v minulých dnech obvinila Trumpa z toho, že přivedl zemi „až na okraj občanské války“. Takže nebyla to krádež voleb, která zemi přivedla „až na okraj občanské války“, ale byl to protest proti této krádeži který to způsobil.

Účelu bylo zkrátka dosaženo. Namísto krádeže voleb se řeší, kdo byl či nebyl u Kapitolu a kdo to tedy přivedl zemi „až na okraj občanské války“. A Američané v souvislosti s tím vším cítí, že se v mnoha směrech stávají lidmi bez vlasti.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/01/12/democrats-launch-their-assault-on-red-state-america/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Nejsem ten, kdo káže vodu a pije víno.“ Klaus zúčtoval s politiky   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 18:26:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý prezident Václav Klaus okomentoval mediální kauzu, která se točí okolo jeho úterní návštěvy pražské restaurace, kde měl strávit přes hodinu a prý neměl roušku. Jeho chování prý nemá špatný vliv na veřejnost.

„Nemyslím si, že to má špatný vliv na veřejnost. Je na každém člověku, ať si z mého chování vezme, co uzná za vhodné. Já nejsem ten, kdo káže vodu a pije víno, jako někteří politikové, kteří svou návštěvou restaurace porušili svá vlastní pravidla. Já tato pravidla od počátku kritizuji,“ citují slova bývalého prezidenta novináři. Bývalý prezident svými slovy poukázal na kauzu okolo bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka.

„S existujícími a stále prodlužovanými příkazy a zákazy se nesmíme smiřovat. Ve svobodné zemi má mít člověk právo jít, kam chce. Je-li mu to odpíráno, má se snažit posouvat hranice možného – ne jen pro sebe, ale pro všechny,“ dodal Václav Klaus.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDánsko již brzy zavede “korona pasy” pro očkované jedince. Kdy s tím vyrukují Babiš a Prymula?   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 08:26:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dánské ministerstvo zdravotnictví uveřejnilo zprávu, že v zemi budou brzy zavedeny očkovací korona pasy pro osoby, které již mají očkování na koronavirus. těmto osobám bude umožněno cestovat letadly bez testů. Dánsko prý bude modelem pro ostatní evropské země.

Proto lze v brzké době očekávat nějakou EU iniciativu v tomto směru, ke které se bezpochyby přihlásí i “čeští” politici a odborníci jako Babiš, červený svetr a “obchodní zástupce farmaceutických firem” Prymula.

O zavedení statusu “privilegovaných” osob pro očkované se ostatně mluví u nás doma již zcela otevřeně. Že je to protiústavní? Koho to zajímá, že?!

-vědátor-
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAtributy nezávislého státu jsou: kvalitní vzdělání, vysoko-technologický výzkum a národní armáda, která to dokáže ubránit!   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 08:23:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co dělá stát suverénní a nezávislý? To nejsou oficiální formální instituce, ale společensko-ekonomické atributy.

1. Kvalitní vzdělání, které vede k rozvoji tvůrčího myšlení a poskytuje dobrou bázi pro život. To jsou především obory jako matematiky, fyzika, přírodověda, chemie atd… není náhodou, že se proti kvalitnímu vzdělání ze strany “nových pánů” vede systematický útok již od roku 1989. Začalo to cíleným útokem proti učitelům. Jen si vzpomeňte, kdo tady začal šířit “rádobyvtipné” bonmoty “… kdo neumí učí…” apod.? Kdo dnes bojuje za snižování úrovně vzdělání, proti maturitám z matematiky? Stále stejná skupiny z řad nejstarší mafie světa, podporovaná jejich zahraničními kumpány!

2. Vysoce technologický výzkum. Jak jinak můžete udržet vysokou technologickou úroveň společnosti a armády? Pokud nevlastní stát vysoké technologie, tak je velmi zranitelný a snadno ho lze zničit. Vzpomeňte si na osud amerických indiánů, nebo původních obyvatel Austrálie… Dnes propagovaná představa, že si “vysoké technologie” koupíme, je velmi nebezpečná a záměrně šířená manipulace. Když si koupíte radary z Izraele, kde máte garanci, že v době konfliktu nám je “někdo” na dálku nevypne? Stejně jako vrtulníky z USA?

3. Národní armádu, která tohle všechno dokáže ubránit. Národní armáda slouží především k odstrašení potenciálního agresora a případně jako opora národních sil při pokusech o rozvrat z vnitra. Proto musí být dostatečně velká, moderní a národně orientovaná.

Co z toho dnešní Česká republika má?

-vědátor-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDonald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy!   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 08:17:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy! Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

Americký prezident Donald Trump v noci na dnešek podepsal prezidentský dekret, kterým vyhlásil výjimečný stav na území Distriktu státu Kolumbie, tedy v hlavním městě ve Washingtonu a udělil pravomoci FEMA a ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Podle serveru Infowars je nyní rozmístěno v hlavním městě už 25 000 příslušníků Národní gardy a tento výjimečný stav je prezidentem podepsán na období od 11. ledna do 24. ledna 2021. Národní garda má oficiálně dohlédnout na bezpečnost inaugurace nového prezidenta, kterým by se měl stát Joe Biden.

Ovšem není jasné, proč se americký Kongres snaží urychleně Donalda Trumpa odvolat z funkce, a to již nejpozději do pátku tohoto týdne, přestože šance na impeachment je mizivá, protože v Senátu by muselo pro odvolání Trumpa hlasovat minimálně 65 senátorů, takže demokraté by se svými 50 senátory na odvolání nedosáhli, muselo by se k nim připojit alespoň minimálně 15 republikánských senátorů, a to by byla politická sebevražda pro Republikánskou stranu. Proč tedy Donald Trump vyhlašuje výjimečný stav a proč dochází k nasunování Národní gardy?

Podle posledních informací je to kvůli zabránění násilných protestů, které chystá Antifa pod rouškou a maskováním za členy hnutí MAGA. V kongresu totiž leží draft zákona, kterému se pracovně už říká New Patriot Act, který by měl vládě Joe Bidena dát pravomoci k zařazení 75 milionů amerických voličů Donalda Trumpa ke členství v organizaci MAGA (Make America Great Again) a tato organizace by tímto novým zákonem byla zařazena na seznam teroristických organizací.

Členové nebo onálepkování sympatizanti Donalda Trumpa by tak nemohli držet zbraně, jako sympatizanti teroristické organizace by vlastně nemohli nikde ani pracovat, nemohli by mít bankovní účet, nemohli by mít platební karty, nemohli by létat letadly, nemohly by jezdit autobusy a vlaky, nemohli by jezdit metrem, nikdo by s nimi nesměl obchodovat a prodávat jim zboží. Násilné protesty ve Washingtonu v den inaugurace Joea Bidena se tak mají stát záminkou pro Deep State k přijetí New Patriot Act stejně, jako nacisté v roce 1933 zinscenovali zapálení Reichstagu a svalili to na německé komunisty, aby se Adolf Hitler dostal k neomezené moci na základě Zmocňovacího zákona.

Twitter smazal 70 000 účtů sympatizantů QAnon

Donald Trump chce tomuto scénáři zabránit, protože taková událost by vedla k tomu, že by byl označen za vůdce teroristického hnutí, byl by zbaven možnosti kandidovat znovu na prezidenta, a podle všeho by byl zatčen a odvezen na Guantánamo na Kubě. Situace je ještě horší, než si myslíte, protože Deutsche Bank dnes ukončila s Donaldem Trumpem veškeré styky a přestala poskytovat finanční služby jemu, jako fyzické osobě, a všem jeho firmám, především řetězci hotelů Trump. A ihned poté se přidala newyorská banka Signature Bank. Ta dokonce aktivisticky vyzvala, aby Trump rezignoval na funkci prezidenta. To je neuvěřitelné, nosatá banka nařizuje prezidentovi rezignaci.

A to není všechno. Twitter dnes smazal přes 70 000 účtů sympatizantů hnutí QAnon, kteří podle všeho mají být právě ti, kteří 20. ledna povedou v hlavním městě násilné protesty a demonstrace, jak už je to prý dopředu Deep State naplánováno, jak dnes varoval Alex Jones na Infowars. Podle jeho názoru zfalšované video s Donaldem Trumpem z Bílého domu, kde oznámil poklidné předání moci, je právě vytvořené QAnon a DeepState k vyprovokování povstání, na jehož základě bude v Kongresu potom hladce schválen New Patriot Act. Deep State potřebuje velké násilí, přehlídku krve, aby mohl takový zákon protlačit v Kongresu, protože zákon bude opravdu brutální a mnoho kongresmanů by s ním mělo jinak problém.

V kongresu leží draft New Patriot Act označující 75 milionů Trumpových voličů za sympatizanty s teroristickým hnutím MAGA a s prezidentem Trumpem jako vůdcem teroristů

New Patriot Act má prostě ze 75 milionů Američanů udělat občany 2. kategorie, méně cenné lidi, kteří budou vyvrženi na okraji společnosti, čímž vznikne největší apartheidový systém, jaký kdy planeta Země zažila. Sociální síť Facebook dnes zabanovala a dala na blacklist výraz “Stop the Steal”, tedy Zastavte krádež. Není bez zajímavosti, že dcera Johna McCaina, Meghan McCain, dnes navrhla, že teroristé z hnutí MAGA, kteří vtrhli do Kapitolu, by měli být odvezeni na Guantánamo a měli by je krmit psím žrádlem. Dceruška válečného hrdiny McCaina se tak pěkně vybarvila.

Donald Trump se od minulého týdne skrýval v Texasu a není jasné, jestli vůbec už má sílu zastavit celou operaci Deep State v hlavním městě, protože státní elity podle všeho kontrolují procesy v Kongresu a procesy v Nejvyšším soudu. Dnes se Donald Trump poprvé objevil před Bílým domem, a to před návratem zpátky do Texasu. Oficiálně tam jede kvůli dokončení jedné části zdi na hranici s Mexikem, ale tomu už nevěří ani jeho příznivci. V této situaci nějakou zeď může vzít čert, je to jen zástěrka.

Z chování Nancy Pelosi v Kongresu lze ale vyčíst, že Deep State nekontroluje Pentagon, minimálně ne Sbor náčelníků spojeného velení, protože jinak by už Donald Trump byl zatčen vojenskou policií a označen za vůdce teroristické organizace MAGA. Armáda je podle mého názoru stále na straně Donalda Trumpa, ale… to nebude zadarmo a Trump bude nucen zaplatit armádě strašlivou daň.

Válka s Íránem na poslední chvíli?

Mike Pompeo včera vystoupil na stanici Voice of America a dnes znovu vystoupí a kromě jiného se opět brutálně opře do Íránu a včera obvinil Teherán, že poskytuje útočiště Al Kajdě. Trpělivost USA s Íránem je prý u konce. A právě dnes Alex Jones dostal informaci, že úder na Írán je na spadnutí a Donald Trump by měl dnes večer během projevu z města Alamo v Texasu oznámit kroky proti Íránu, možná letecký útok na Írán. Podpora armády Donaldu Trumpovi není zadarmo, protože mít podporu armády znamená mít podporu amerického vojensko-průmyslového komplexu.

Donald Trump nechtěl během svého prezidentování žádnou válku, byl to prezident, který během svého mandátu žádnou novou válku nevyvolal. Proto mi nepřipadá reálné, že na poslední chvíli by Donald Trump tento odkaz chtěl změnit, a že by na poslední chvíli rozpoutal válku s Íránem. Nicméně pozor, pamatujte si, že pokud se Mike Pompeo usmívá jako sluníčko, je v tom čertovina a nic nelze vyloučit. Neustálé odkládání Trumpova projevu tak může mít své snadné vysvětlení, možná probíhají jednání s veliteli Sboru náčelníků a ladí se noty na úder proti Íránu.

Deutsche Bank a Siganture Bank přestaly Trumpovi poskytovat bankovní služby, privátní i pro jeho hotely, protože Donald Trump je podle obou bank vůdcem teroristické skupiny MAGA

Donald Trump výměnou za novou válku může dostat od vojensko-průmyslového komplexu a americké armády něco na oplátku. Jestli to bude inaugurace 20. ledna, nebo doživotní ochrana a pojistka Trumpovy rodiny, nebo něco jiného, to není jasné. Deep State se rozhodl Donalda Trumpa zlikvidovat tak, že z něj udělají vůdce teroristické organizace MAGA, zatknou ho a pošlou na Guantánamo Bay na Kubě jako otřesný a exemplární příklad. Nebo si snad naivně myslíte, že Twitter zabanoval osobní účet amerického prezidenta, a následně i oficiální prezidentský účet POTUS jenom tak svévolně a z plezíru? Donald Trump je stále ještě prezident, stále je ve funkci, ale oni se ho rozhodli umlčet. Svévolně? Kdepak, to byste byli moc naivní. Přišlo to na povel od Deep State, povel k likvidaci.

Nejprve Trumpovi zamezili komunikaci. Zrušili mu účty. Dnes mu Deutsche Bank a Signature Bank začaly likvidovat jeho privátní hotelový business. Všichni jeho sympatizanti a právní poradci byli zabanováni na sociálních sítích. A v Kongresu leží návrh zákona na označení hnutí MAGA za teroristickou organizaci a členů hnutí za teroristy. A kdo je vůdcem MAGA? Donald Trump! A na teroristy se vztahují zákony, nesmí jim žádná banka otevřít bankovní účet, ani úvěr. Žádný obchodník s nimi nesmí obchodovat, nikdo jim nesmí nic prodat, ať už je to párek v rohlíku nebo osobní automobil. Žádná dopravní společnost jim nesmí prodat lístek.

Pokud Trump nic neudělá, po inauguraci Joe Bidena nastanou v USA mohutné čistky ve všech úrovních společnosti a po přijetí New Patriot Act se z USA stane Spojená sovětská Amerika, United Soviet America

Deep State je krůček od totálního vítězství v USA. A pokud zvítězí, stane se z USA de facto United Soviet America, tedy Spojené sovětské státy. Neomarxismus tím zvítězí v USA a začnou probíhat čistky, ve státní správě, na všech úrovních. FBI včera varovala, že její zdroje mají informace, že se chystají násilné a ozbrojené protesty 20. ledna ve všech 50 státech americké unie. To je další indicie toho, že Deep State toto použije jako záminku pro přijetí drakonické podoby New Patriot Act v americkém Kongresu.

A ředitel zpravodajství americké stanice ABC Rick Klein dokonce uvedl, že zbavit se prezidenta bude ta snadnější část, ale hlavním úkolem bude, jak se zbavit hnutí MAGA, kterému Donald Trump velí. Už je to naprosto jasné, Deep State nestačí ukončení mandátu Donalda Trumpa, potřebují zlikvidovat jeho obrovské hnutí MAGA. Pokud Trump nic neudělá, pokud nevyužije pravomoc k ochraně Ústavy a Insurrection Act, po skončení Trumpova mandátu začnou čistky, nastane exodus a útěk části Američanů z USA do Evropy, druhá část se v USA chopí zbraní. USA stojí na křižovatce dějin a je to Donald Trump, který má osud země v rukách. Pokud neudělá nic, naplní tím plány globalistů, z USA vznikne United Soviet America.

Aktualizace 22:00

Projev Donalda Trumpa v Alamo, TX žádné zmínky o Íránu neobsahoval, takže naštěstí tato informace Alexe Jonese se zatím nenaplnila. Ovšem projev vyvolal obrovské zklamání, prezident působil odevzdaně a jeho projev připomínal spíše rekapitulaci 4 let mandátu a jeho dosažených úspěchů ve funkci prezidenta. Projev, ze kterého bylo cítit loučení. Rozbor Trumpova projevu přineseme ve středu.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDavid Martin - Vakcína proti COVID-19 NENÍ podle definice vakcína   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 07:58:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve zkratce: David Martin a Judy Mikovitsová v tomto videu vysvětlují, proč současná vakcína proti COVID-19 není vakcínou, ale něčím jiným

VIDEO ke stažení zde v odkazu:

https://rumble.com/vcmbgi-david-martin-vakcna-proti-covid-19-nen-podle-definice-vakcna.html

Přepis:

David Martin: Rocco, něco si vyjasněme. Shodněme se na tom, že tohle není vakcína. Ano. Musíme to říct jasně. Používáme výraz vakcína, abychom tuto věc dostali do výjimek v rámci veřejného zdraví. Tohle není vakcína. Tohle je mRNA zabalená v tukové obálce, která se dostane do buňky. Je to lékařské zařízení navržené ke stimulování lidské buňky, aby začala tvořit patogen. Není to vakcína… vakcíny jsou ve skutečnosti právně definovaný výraz. Jsou právně definovaným výrazem v rámci zákonu o veřejném zdraví a v rámci standardů CDC a FDA.

Konkrétně vakcína musí stimulovat jak imunitu u osoby, co ji přijímá, ale také musí narušit přenos. A to tato vakcína nedělá… jasně nám říkají, že kmen mRNA, který putuje do buňky, nezabrání přenosu viru. Je to léčba. Ale pokud by se o tom mluvilo jako o léčbě, veřejné zdravotnické orgány by to tak ochotně nepřijalo, protože lidé by se pak ptali: Jaké další léčby existují? Používání výrazu vakcína je přehnané jak v rámci právní definice vakcíny, ale také protože to potlačuje otevřenou a svobodnou debatu. Tím, že to označíte za vakcínu, zaškatulkujete to jako něco, kdy jste „pro to” nebo „proti tomu”.

Pokud byste ale o tom mluvili jako o léčbě… a pamatujte na to, že firma Moderna začínala s chemoterapiemi na rakovinu, ne jako výrobce vakcín pro SARS. Kdybychom řekli, že dáme lidem preventivní chemoterapii na rakovinu, kterou nemají, vysmáli by se vám… protože je to stupidní představa. A to je přesně tohle. Tohle je mechanické zařízení ve formě velmi malého balíčku technologie, který se vpichuje do lidského systému, aby aktivoval buňku, aby začala vyrábět patogen.

A já odmítám, v jakékoliv konverzaci, říkat, že tohle je záležitost vakcíny. Jediný důvod, proč ten výraz používají, je ten, aby zneužili soudní případ Jacobsona z roku 1905, který byl od svého sepsání překroucen. Pokud bychom byli upřímní, nazvali bychom to podle toho, co to je. Je to přístroj chemického patogenu, který má v buňce vyvolat výrobní činnost chemického patogenu. Je to lékařské zařízení, ne léčivo. Splňuje totiž CDRH definici zařízení. Není to živý systém, není to biologický systém, je to fyzická technologie, která má akorát velikost molekulárního balíčku.

Musíme mít velmi jasno a nenaletět na jejich hru, protože jejich hra je, že když o tom budeme mluvit jako o vakcíně, pak zabředáme do konverzace o vakcínách. Ale tohle, dle jejich vlastního přiznání, není vakcína. Musí být všem posluchačům jasné, že nenaletíme na tuto nesprávnou definici, tak jako nenaletíme na jejich industriálně-chemické definici zdraví. Obě jsou totiž funkčně mylné a přímo porušují právní konstrukt, který se zneužívá.

Rocco: Judy, jako vědkyně, mohla bys to říct jednoduchými slovy pro chlapce z venkova? Davide, tvoje definice je skvělá a beru ji, ale pro ty lidi, kteří ji třeba nebudou schopni pochopit… a to nemyslím jako urážku, Davide.

David Martin: Jasně… frustruje mě, když slyším aktivisty, právníky a ostatní říkat: Budeme bojovat proti vakcíně. Pokud budete tvrdit, že je to vakcína, už jste bitvu prohráli. Není to vakcína.

Rocco: Jak bych tomu měl říkat? Chemická látka?

Judy Mikovitsová: Ano. Je to syntetický patogen. Doslova používají patogenní část viru a ten vpichují do těla.

Rocco: Když říkáš patogen, to si představuji, že mě to udělá nemocným.

Judy Mikovitsová: Přesně tak.

David Martin: Je to navržené tak, aby tě to udělalo nemocným. Rocco, pamatuj, že 80 % lidí, co je údajně vystaveno údajnému SARS-CoV-2… do té králičí nory nezabředávejme, ale 80 % lidí, co je údajně viru SARS-CoV-2 vystaveno, nemají žádné příznaky, říká se jim asymptomatičtí nosiči. 80 % lidí, kteří si tohle do sebe nechají píchnout, mají klinický nepříznivý účinek.

Judy Mikovitsová: Přesně tak.

David Martin: Dostáváte injekci s chemickou látkou, která má vyvolat onemocnění. Ne, aby vyvolala imunitně-transmisní odpověď. Jinými slovy, nezabrání vám v přenášení čehokoliv. Tohle je o tom, abyste onemocněli, a aby vaše vlastní buňky byly to, co vás udělá nemocnými.

Rocco: Takže to spustí auto-imunitní odpověď?

Judy Mikovitsová: Ano, a…

David Martin: Mimo mnoho dalších věcí…

Judy Mikovitsvová: Ano. Může to přímo způsobit roztroušenou sklerózu, Lou Gehrigovu chorobu, Alzheimera, a bude to způsobeno vyjádřením/expresí té patogenní obálky…. může to způsobit zrychlenou rakovinu… jde o vyjádření/expresi toho kousku viru… o tomto mechanismu se ví už desítky let.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/david-martin-vakcina-proti-covid-19-neni-podle-definice-vakcina/?fbclid=IwAR3v1Z5Y7J7X1eSf00yNI9gjy1mi2f0modBGihdgVSwZjQVmp9cqKoPeVOg

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmbasáda USA ... v USA   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 07:48:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bejvaly doby, kdy svět byl relativně v pořádku a tehdy platil celkem jednoduchý, srozumitelný a logický předpoklad - jedinou zemí, kde nemůže nastat barevná revoluce jsou USA, protože tam nemají ambasádu USA.

Jenže svět jde nezadržitelně vpřed a co bylo včera nemožné, stává se dnes realitou. Něco mi říká, že ta správná show právě začíná, myslím, že bychom se měli v bezpečí domova pohodlně usadit v křesle a držet si klobouky.


Problémem jsou kvalitní informace. Mainstream nás z pochopitelných důvodů neinformuje o podstatném, jejich titulní strany zabírají zprávy typu, kterak těžkooděnci rozehnali nějakou párty, kde se lidé normálně bavili ... tohle je přece dneska už zakázané, to ví každé malé dítě ... bavit se, kdo to kdy viděl ... Internet zatím ještě funguje, takže jsou k dispozici zprávy lokálních médií v USA a pak i zprávy a videa Čechů žijících ve výspě svobody a demokracie. A z té strany ty zprávy moc povzbudivé nejsou ... jsou to ukázkově černo-černé konspirace ... jak jinak, že?

Jenže pak tady máme kategorii zpráv, na kterých se shodnou obě strany - mainstream i ti zlí, nepřejícní konspirátoři, zkrátka Putinova úderka. Pojďme se na ně podívat a zauvažujme.

Stále oficiálně úřadující prezident USA, tedy člověk, který bývá označován za nejmocnějšího na planetě Zemi je suspendován na hlavních sociálních sítích. Twitter blábolí něco o trvalém banu, FB se opatrně přidává. O čem to svědčí? Buď si loutkovodiči jsou tak jisti svou skutečnou mocí, že otevřeně ponížili prezidenta USA nebo jim řádně teče do bot a v tom případě jdou servítky a jemnocit stranou. Tipnul bych si, že za b) je správně.

Vzteklá Nancy Pelosi je na hraně infarktu, jak vyšiluje. Vzteky je bez sebe, už jen zbývá záznam, jak dupe nožičkama do koberce a buší pěstičkama do stolu v místě, kde měla svůj počítač ... je tam prázdno, protože jí ho při nedávné nečekané návštěvě Kapitolu čmajzli. Putinova úderka z USA ústy nějakého vysloužilého generála US Army hlásí, že počítač je v držení SPDT (Sdružení a Přátel D. Trumpa) a že obsah je na trest smrti za vlastizradu, min. však na doživotí. Těžko říct, zda to je pravda, nicméně Nancy vyšiluje řádně. Jde tak daleko, že požaduje okamžité odstranění Trumpa 10 dní (!) před jeho řádným koncem ... tohle už smysl zdánlivě nedává. Echt demokraté mohou namítnout, že tím se jednou provždy zabrání dalšímu zvolení DT za prezidenta USA. Tohle je blbost, protože pokud zfixlovali volby jednou, zfixlují je i podruhé ... ve zkratce: Trump nebo někdo podobný při stávajícím mechanismu prostě být podruhé zvolen nemůže, to je jistota a fakt. U stávajícího mechanismu totiž není důležité kdo volí, ale jak pravil moudrý báťuška Stalin - kdo hlasy počítá. Pak tedy jsme zpět u otázky, nač ten spěch soudruzi ... Navíc v tom vyšilování ji řádně podporuje i mainstream - tak se zaměřme tímto směrem.

Trumpovi příznivci prej houfně začali používat síť Parler místo FB a Twitteru. A tady jsou oficiální zprávy fakt zajímavé - Google v rámci zachování férovosti a volnosti v tom kapitalistickém podnikání zablokoval aplikaci pro Parler. Zkrátka, kdo má aplikaci Parlel již v Androidu nainstalovanou, ten ji má k dispozici (ale je mu to houby platné - viz dále), noví zájemci o instalaci mají smůlu. Do Androidu si ji prostě z Google play už nestáhnete a nenainstalujete. Apple se zachoval naprosto stejně - ten kdo investoval do jablek je tak taky uchráněn před nevhodným vlivem Parleru. Drobounkým problémem byl fakt, že ta zpropadená sociální síť byla dostupná z PC pře webový prohlížeč a samozřejmě i z hlupych mobilů jejichž majitelé odmítli aplikaci deaktivovat nebo rovnou uvědoměle smazat. Ale i tohle soudruzi řádně vyřešili - Parler totiž běží na serverech cloudu Amoazonu. vlastně už asi neběží ... Amazon totiž usoudil, že to není vhodná sociální síť ... Ono se zřejmě najde nějaký ruský agent, který nabídne hostování na nějakém jiném serveru, ale tohle chvíli může trvat, každá minuta výpadku a ztráty koordinace se počítá.

Co z těch útržkovitých zpráv vyplývá? Někdo má enormní snahu za každou cenu okamžitě odstranit D. Trumpa. Opravdu za každou cenu - už se ani nehraje divadlo, kdo je skutečným vládcem a že platí nějaká pravidla. Někomu zkrátka asi hodně teče do bot a další vývoj bude určitě ještě zajímavý.

David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8570-ambasada-usa-v-usa.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo je šok! Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 07:44:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Europoslankyni Kateřině Konečné za KSČM vadí, že ona ani další poslanci Evropského parlamentu nemohou až na jednu výjimku vidět smlouvy s výrobci vakcín proti covid-19. „Hlavně nejsem spokojená s tím, že nám poslancům Evropská komise zpřístupní k nahlédnutí pouze jedinou smlouvu na hromadné nákupy vakcín z šesti možných, a to se společností CureVac,“ uvedla Konečná.

Vadí ji, že europoslanci nemohou vidět ani smlouvu se společností Pfizer a BioNTech ani se společností Moderna. Očkování vakcínou vyvinutou společnostmi Pfizer a BioNTech už probíhá i v Česku.

Z jediné přístupné smlouvy s CureVac (která ještě ani nemá schválenou vakcinu!) si mohou podle Konečné dělat europoslanci výpisky pouze tužkou a o tom co vyčtou, nemohou s nikým mluvit a už vůbec ne s médii. „Takže nulová veřejná kontrola smluv pokračuje dál."
_____
Haha. Hihi. Mám z toho radost. To zmrdství těch firem by mohlo pohnout některými nerozhodnými.

Co dodat! Ukázka evropsko-unijní demokracie. Lid coby dobytek snese všechno! Je třeba se rázně proti tomu postavit a povolat naše politiky, Babišem počínaje, k zodpovědnosti. Škody, které nám vznikly ať se zaplatí z konfiskace jejich majetků a ne z našeho společného státního rozpočtu, kam musíme všichni přispívat!


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠvédsko ničí nezvládnutá integrace imigrantů   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 07:36:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Masivní vlna imigrantů z muslimských zemí a jejich nezvládnutá integrace učinila z kdysi jedné z nejbezpečnějších zemí světa stát, kde jsou přestřelky mezi různými kriminálními gangy na denním pořádku. Může za to „politika otevřených dveří“ levicových vlád, které si s důsledky svého počínání nevědí rady. A proto strmě roste popularita krajní pravice.

Islamizace na vzestupu

Švédsko patří společně s Německem k zemím, které přijaly vůbec nejvíc muslimských imigrantů ze všech zemí EU. Tato „politika otevřených dveří“ není záležitostí posledních pár let, ale trvá už několik desetiletí a vyvrcholila v roce 2015, kdy bylo podáno přes 160 tisíc žádostí o azyl, tedy v poměru k počtu obyvatel nejvíce v Evropě. To výrazně proměnilo etnické složení této severské země – zatímco na počátku devadesátých let zde žilo asi 160 tisíc lidí neevropského původu, nyní je jich kolem milionu. Na švédské půdě se už narodila do zločineckého prostředí generace mladých mužů, kteří se považují za nedotknutelné. Hlavní problém představuje organizovaný zločin, přestřelky kriminálních gangů na periferiích velkých měst, pouliční násilí, vraždy střelnou zbraní, sexuální a drogové delikty, bombové útoky a existence no-go zón – městských čtvrtí, kam se za bílého dne neodvažuje vstoupit ani policie. Malmö, Göteborg i Stockholm tak svojí každodenní realitou začínají připomínat Bagdád. Např. jen v Malmö bylo v roce 2019 provedeno na tři desítky bombových útoků, ve Stockholmu dvě desítky.

Bezradnost vlády a mlčení médií

Švédská veřejnoprávní média katastrofálně selhávají v plnění své role a o zločinnosti imigrantů v rámci politické korektnosti vesměs neinformují. Stát fakticky přestává plnit jednu ze svých klíčových funkcí – zajištění práva, bezpečí a ochrany obyvatel. Vládní politici se po každé další tragické události zmůžou jen na otřepané kondolence a bezduché fráze vyjadřující znepokojení a zděšení. Některá dílčí opatření sice byla uskutečněna – např. vznikla speciální jednotka zaměřená na boj s pouličními gangy, posílily pravomoci zaměstnanců bezpečnostních služeb, kteří mají pomáhat policii, jejíž rozpočet byl navýšen, ale efektivně potírat organizovaný zločin se stále nedaří. Je evidentní, že Švédsko by tyto problémy vůbec nemuselo řešit, pokud by po desetiletí neprovozovalo extrémně liberální azylovou politiku. Minoritní vláda sociální demokracie a zelených se ocitá pod stále větším tlakem nespokojené veřejnosti. Již v předvolební kampani v roce 2018 byla migrace dominantním tématem a jsou to právě sociální demokraté, kteří vládli desítky let a mají na současném marasmu největší díl viny. Ostatně, je to současný premiér Stefan Löfven, který proslul výrokem „Moje Evropa nestaví zdi“ a ostrou kritikou zemí V4 za jejich odmítavý postoj k uprchlickým kvótám.

Švédští demokraté míří k vítězství

Rostoucí nespokojenost slušných a pracovitých lidí s politikou menšinové levicové vlády, nárůstem kriminality a nezvládnutou integrací se začíná odrážet i v průzkumech předvolebních preferencí. Ačkoliv půjdou Švédové k volbám až v příštím roce, trend vzestupu krajní pravice je zjevný. Poslední zveřejněný průzkum agentury Sentio z 11. – 14. prosince sice přisuzuje prvenství sociální demokracii (24,1 %), ale v těsném závěsu jsou nacionalističtí Švédští demokraté (23,2 %), kteří zaznamenali ze všech politických stran největší nárůst oproti výsledkům posledních voleb (+ 5,7 %). Na třetím místě je liberálně-konzervativní Umírněná strana (22,1 %) a na čtvrtém Levicová strana (11,3 %) – obě formace mírně posilují. Podpora ostatních uskupení výrazně stagnuje. Liberálně agrární Strana středu by získala 6 %, křesťanští demokraté 4,8 %, Strana zelených 3,2 % a Liberálové 2,6 %. V souhrnu strany vládní či vládu tolerující (sociální demokraté, zelení, centristé, liberálové) přišly o téměř 11 % hlasů.

Závěr

Löfvenova menšinová rudo-zelená koalice je nejslabším kabinetem za posledních sedmdesát let. V poslední době se však objevují jisté náznaky změny azylové politiky, neboť Stockholm odmítl přijmout migranty z vypáleného uprchlického tábora Moria a poslal do Athén pouze finanční pomoc. Lze očekávat, že sociální demokracie před volbami účelově změní rétoriku, aby se udržela u moci a vzala vítr z plachet stále oblíbenějším Švédským demokratům. V případě, že by Švédští demokraté zvítězili, hrozí, že se proti nim ostatní strany spojí a sestavit vládu jim neumožní. Naděje na změnu je tak stále v nedohlednu.

Filip Andler

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFacebook blokoval stránku Visegrad24 a zcenzuroval obsah   
Pridal tk Středa 13 leden 2021 - 07:33:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Facebooková stránka „Visegrad24“ Visegrádské skupiny – aliance Česka, Polska, Slovenska a Maďarska - byla v pondělí administrátory firmy Marka Zuckerberga na určitou dobu zablokována. Stalo se tak po zveřejnění polského návrhu zákona proti cenzuře digitálních gigantů.

Administrátor stránky obdržel od Facebooku informaci o „vypnutí účtu“ z důvodu „porušení standardů společnosti“, přičemž čím byly porušeny, nebylo sděleno. Součástí upozornění byla zpráva, že do 30 dnů je možné proti rozhodnutí odvolat. Po několika hodinách Facebook konstatoval, že po verifikaci konstatuje, že standardy společnosti nebyla narušeny. Stránka Visegrad24 uveřejňuje zejména přímé citáty lídrů aliančních států. Po opětovném zprovoznění stránky se však neobjevily texty o návrhu polského Ministerstva spravedlnosti týkající se svobody vyjadřování názorů na internetu. Podle některých komentářů tento cenzurní krok Facebooku přispívá k rozšíření vědomí o polském návrhu.

Jan Urbach
Vaše věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1709 sec,0.0509 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,306kB