Úterý 12 leden 2021
Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 18:35:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak se pandemie blíží svému prvnímu výročí, vlády a zdravotníci stále slibují, že uzamčení jsou pouze dočasné. Ale jsou? Důkazy ukazují, že naopak mohou být velmi dobře navrženy tak, aby pokračovaly nekonečně.

I když se „oficiální“ uzamčení zruší, představitelé světové technokracie si představují pandemické strategie, které představují neviditelné uzamčení prostřednictvím digitálního sledování, které určí omezení toho, kam můžete jít, co můžete dělat a jaké služby můžete získat, v závislosti na vašem zdraví - a COVID stav infekce.

Tyto strategie by umožnily to, co spisovatel MIT Technology Review Gideon Lichfield nazývá legální diskriminací proti komukoli, kdo je nakažen virem. Díky datům z mobilních telefonů a dalším funkcím sledování lze lidi identifikovat podle jména a odepřít jim vstup na schůzky, zábavné akce, veřejnou dopravu a podniky.

„Tvrzení, že pokud se budete snažit vyjít, všechno se vrátí do normálu“, není nic jiného než podvod, říká Brandon Smith z Alt-Market. "To, co elity chtějí, je nikdy nekončící blokování." Neexistuje žádný program na záchranu životů nebo zploštění křivky. Celý zdravotní argument je naprostý nesmysl. Nic, co bylo dosud učiněno, nepodporuje představu, že veřejné zdraví je prioritou. Místo toho to, co vidíme, je šílený úprk k totalitě s použitím COVID jako omluvy a úsilí selhává. “

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky


ZDROJE: Alt-Market 30. prosince 2020, Technology Review 17. března 2020,
https://www.globalresearch.ca/video-great-reset-dystopian-sc...


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská stopa v „nesrovnalostech“ při volbě prezidenta USA   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 18:10:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Data, která exkluzivně získal zpravodajský web The American Report dokazují, že prezidentské volby 2020 byly hacknuty z adres v Číně, Rusku, Hongkongu, Německu, Kanadě a České republice. K napadení softwaru volebního systému údajně došlo ve státech Michigan, Georgia, Pensylvánie a Nevada. Hacknutí voleb umožnilo připojení sčítacích stojů k internetu, které zákony těchto států výslovně zakazují.

V článku je uvedeno, že:

Data o internetovém provozu ukazují, že IP adresy vlastně čínskou společností Huawei Cloud a centrály Huawei hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii. Jedna adresa Huawei hackla i jednu IP adresu v Michiganu.

Další IP adresy vlastněné čínským státem a společností China Unicom, hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii.

Aliyun Computing Co., vlastní několik adres, které se „vlámaly“ do IP adres v Michiganu. Aliyun Computing je také znám jako Alibaba Cloud.

Další IP adresy, které se nabouraly do IP adres v Nevadě, patří čínskému poskytovateli internetu ChinaNet.

Jedna adresa z Ruska, vlastněná firmou Kaspersky Lab, hackla IP adresy v Michiganu. Kaspersky je ruská softwarová a cybersecurity firma. Tato firma byla Trumpovou vládou vyřazena ze všech vládních zakázek kvůli podezření z narušení národní bezpečnosti USA.

Jedna adresa, vlastněná univerzitou ve Stuttgartu, hackla v den voleb IP adresy v Michiganu.

Datová služba Amazonu v Torontu v Kanadě, hackla při volbách IP adresy V Michiganu. Na okraj - společnost Dominion Voting services má sídlo v Torontu.

IP adresy vlastněné vyhledávačem Seznam, stejně tak adresy vlastněné společností O2 Česká republika, poskytující mobilní služby, hackly během voleb prezidenta USA IP adresy v Michiganu.

Čínská „U Cloud Information Technology“ se sídlem v Šanghaji také hackla IP adresy v Michiganu, 3. listopadu 2020.

https://theamericanreport.org/.../exclusive-proof-china.../

Ivan David
Nová republika
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe světě se odehrává revoluce a média mlčí   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 13:19:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Konečně se objevila nová sociální síť, která je schopna konkurovat Facebooku a Twitteru, a tak ji světové korporace s neziskovkami v zádech, ke dnešku kompletně vyply!

Sociální síť Parler, byla vytvořena v roce 2018, jako alternativa pro Facebook a Twitter, uživatelským rozhraním spíše podobná Twitteru.


Na plno se její funkce a hlavně uživatelé rozjeli teprve před pár dny, a to když Twitter definitivně zablokoval profil končícímu americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Nejen jeho podporovatelé, ale i oponenti, svobodného smýšlení, si začali na Parleru masově zakládat účty.

V posledních dnech Parlel zaznamenal milióny nových uživatelů z celého světa.

Síť je založena na principu minimální cenzury a skutečné svobodě slova a to je právě důvod, proč byla vypnuta.

Je prakticky nemožné, aby momentálně na světě existovala konkurence pro Facebook a Twitter. Když si to korpotáty nepřejí, síť bude zlikvidována.

A přesně to se stalo.

V sobotu šel Parler ještě stáhnout na Apple store, z Google Play byl ale stažen už v pátek. Během několika hodin se v ČR přihlásilo ohromné množství lidí. Jen já jsem během 5 ti hodin získala 650 followerů, které jsem znala z Facebooku a Twitteru. Skutečné statistiky ale získat ani nelze neboť za 1) o tom média vůbec nemluví a za 2) síť byla dnes v noci totálně vypnuta, jelikož měla servery u společnosti Amazon, která taktéž táhne za jeden provaz Applem a Googlem.

Parler teď musí během krátké doby sehnat stabilní servery a pravděpodobně řídit síť z jiného státu, než je USA neboť zákony budou nyní měněny tak, aby nemohl existovat.

O situaci, kterou považuju za velmi vážnou a svobodu omezující píší pouze na BBC a také na českém techmagazínu LUPA.cz

https://www.bbc.com/news/technology-55608081

Autor: Jordanka Jirásková

Zdroj: https://jordankajiraskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=763737
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Psychicky narušený mladík” napadl a zbil francouzského kněze při mši svaté   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 08:15:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve francouzském městě Colmar napadl v kostel Sv. Pavla mladý muž kněze a zbil ho. Knězi přispěchali na pomoc věřící a muže zpacifikovali a předali policii. Podle policie se jedná o známou firmu, která má již v záznamech násilí a napadení. V tomto případě ale prý jednal jako “psychicky” narušení jedinec a žádná náboženská nenávist za tím není. Policie rovněž nezveřejnila národnost útočníka.

Evropané mají za poslední roky mnoho zkušeností s “psychicky” narušenými uprchlíky většinou muslimského původu. Stovky bílých Evropanů již za jejich činy zaplatily životem, ale jelikož to prý bylo tím “narušením”, tak útočníci většinou skončili na psychiatrii a byli potichu za čas propuštěni.

Na psychické problémy se vymlouval k onen černý uprchlík, který znásilnil u Terezína nezletilou českou dívku a také byl první instancí odsouzen k ústavní léčbě.

Jan Mouton
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak hospodaří vietnamské večerky? Čísla mluví jasně: nulové daně, podvody na sociálních a zdravotních odvodech. Tihle lidé prý budou Čechům vydělávat na důchod   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 08:04:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vietnamské večerky vzbuzují řadu kontroverzí. Mnozí se podivují, jak a z čeho vůbec mohou žít. Někteří zase na ně nedají dopustit, že prý jsou jejich provozovatelé plně integrovaní, platí daně a budou nám Čechům vydělávat na důchod. Dokonce existují politické strany, které se těchto lidí otevřeně zastávají a hájí jejich zájmy. Především ODS, Zelení a TOP 09.

Podívejme se tedy na pár vietnamských večerek prismatem jejich oficiálních finančních výkazů a každý ať si obrázek udělá sám.

Například jednu pražskou večerku provozuje firma Coitrangco s.r.o. vlastněná jistým Nguyenem Van Coiem. Firma je to vskutku pozoruhodná. Za časový úsek 2003-2016, kdy jsou na serveru www.justice.cz veřejně přístupné její hospodářské výsledky, prošla zajímavým vývojem. Od nepatrných zisků ze začátku podnikání až do hlubokých ztrát v současnosti. Jedna věc je ale pozoruhodná, ve večerce pracuje několik zaměstnanců, ale firma platí zdravotní a sociální odvody (a i mzdu) pouze za jednoho z nich!!! V některých letech dokonce neplatila zdravotní odvody žádné, třebaže nepřerušila činnost! Někdy je dokonce k podivení, jak mohla firma nezkrachovat. Když například v jednom roce měla obrat 801 tis. při marží 40% je pak hrubý zisk 66 tisíc měsíčně, z toho se odečte 55 tisíc na sociální odvody a majiteli zbyde 10 tisíc na zaplacení najmu, energií, poplatků a na jeho živobytí. Majitel přitom vlastní několik drahých automobilů, chodí hrát do kasina a má rodinu, která si nežije špatně.

Rok:: zisk/ztráta::sociální a zdravotní odvody
2003:: 8 :: 44
2004:: 11 :: 0
2005:: 12 :: 33
2006:: 16 :: 55
2007:: 16 :: 67
2008:: 26 :: 0
2009:: NA :: NA
2010:: -594 :: 41
2011:: -140 :: 38
2012:: -402 :: 18
2013:: -178 :: 24
2014:: -378 :: 25
2015:: 58 :: 25
2016:: -104 :: 19

Hospodaření firmy Coitrango s.r.o je veřejně přístupné na www.justice.cz, Všechny údaje jsou v tis. kč.

Další příklad je firma FU LEFENG s.r.o. Večerka s non stop provozem, opět zde pracuje nejméně 5 zaměstnanců. Firma ale platí jen za jednoho a to ty nejnižší možné. Je logické, že v non stop provozovně musí být víc zaměstnanců, že imigrant dokáže pracovat každý den 24 hodin, snad věří jen u člověka v tísni. Firma se až na jednu výjimku, kdy byla v zisku 1 tisíc (slovy jedentisíc) kč, pohybuje v hluboké ztrátě. To ale majitelům opět nabrání mít několik drahých automobilů, pronajímat si dům a žít velkorysý životní styl. Také se divím, jak mohl majitel vyžít při obratu 899 tis kč?!

Rok :: zisk/ztráta::sociální a zdravotní odvody::Obrat
2014:: -53 :: 231
2015:: 1 :: 899
2016:: -320 :: 53 :: 1097
2017:: -538 :: 53 :: 1617
2018:: -307 :: 53 :: 2013

Takhle podle oficiálních dokumentů hospodaří firma FU LEFENG s.r.o. Všechny údaje jsou v tis. kč

Tak bych mohl pokračovat do nekonečna.

Co mají vietnamské (asijské) večerky všechny společné?

1. Žádné nebo minimální placení daní
2: Zjevné podvody při vykazování tržeb
3. Zjevné podvody při platbách sociálního a zdravotního pojištění, které je ze zákona povinné!


Kontroly z finančních úřadů nepochybně žádné a pokud na to někdo upozorní, tak se na něj vrhnou politici z multikulturních stran a media.

Někdy je sranda číst notářské zápisy vietnamských firem, kdy třeba jistý Huong Ly Pham dále prohlašuje, že ovládá český jazyk.

Sranda ale skončí, když si uvědomíte, že tihle lidé mohou zdarma využívat náš sociální systém zdravotnictví, školství atd. Nemluvě o tom, že mnoho z nich má oficiální podnikání pouze jako krycí skořápku nelegálních aktivit – především pak prodeje drog. Potřebujeme tu tyhle lidi? Nebylo by nám bez nich lépe? Jestli tohle je u nich doma normální, tak neznamená, že to je normální i u nás!

MIRO
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCovid slouží agendě zničení svobody, zavedení digitální měny   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 04:05:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nahromaděné důkazy zcela nasvědčují tomu, že covid je instrument, jehož účelem je eliminovat lidskou autonomii a učinit z konceptu svobody vulgární slovo, neboť svoboda vám způsobí onemocnění covidem a smrt.

Jelikož fyzická měna je jednou z nezbytností lidské autonomie, globalisté pracují na jejím nahrazení digitálními penězi. Papírová měna, mince, peněžní poukázky a šeky kolují z ruky do ruky, a tím údajně přenáší možnou infekci covidem. Digitální peníze jsou oproti tomu virtuální. Nikdo se jich nedotýká. Ještě důležitější pro globalisty je to, že nemohou být vybrány z účtu ve fyzické podobě a hromaděny nebo ukryty. Nemůžete učinit anonymní platbu digitální měnou. Z vašeho života zmizí soukromí. Stanete se zcela transparentními.

Někdo doufá v to, že lidstvo bude mít své vlastní soukromé digitální peníze ve formě kryptoměn. Avšak nezapomínejte, že převodům mezi oficiálním digitálním peněžním systémem a soukromými kryptoměnami lze zabránit. Kromě toho platby soukromými kryptoměnami za nájem, ​​hypotéky, půjčky na auta, platby v obchodech, atd., mohou být zakázány a dodržování může být vynuceno. Ekonomika soukromých kryptoměn by musela fungovat mimo ekonomiku oficiálních digitálních peněz. Jelikož účelem digitální měny je eliminovat lidskou autonomii, taková paralelní ekonomika by byla potlačena.

To samé platí pro platby zlatými a stříbrnými mincemi. Mohli byste zaplatit za soukromou službu nebo soukromě vypěstované potraviny ze zahrady, pokud by byly zahrady povoleny ve světě umělých potravin, vyráběných v továrnách, což právě systém „Great Reset“ - návrh Světového ekonomického fóra - zahrnuje. Nemohli byste si však koupit dům, auto ani letenku za zlato nebo stříbro.

Lidé uvítali digitální revoluci, aniž by si uvědomili totalitní důsledky. Lidé milují své chytré telefony, internet, videohry, sociální média, online platby, možnost pracovat z domova. Zřejmě by většina lidi souhlasila s tím, že se vzdá nezávislosti a autonomie za tyto vymoženosti. A i kdyby ne, tak by pravděpodobně stejně skončili uvěznění v tomto systému, než by si vůbec uvědomili důsledky.

Ne že by takováto varování nebyla všude kolem. Šéfredaktor časopisu MIT Technology Review Gideon Lichfield nám říká, že po pandemii covid už nebude možné vrátit se zpět do normálu. Kontrola našeho chování je nový normál. Svoboda, volnost a občanská práva nejsou slučitelná s covidovým světem a systémem Great Reset, využívajícím covidový svět pro své zavedení. Světové ekonomické fórum se nestydí popisovat, co se pro nás zavádí.

Změna, kterou nám elity přinášejí, je tak radikální, že ji lidé zamítají. Ale jejich chytré přístroječky je již lapily do této změny.

Budoucnost, která se odvíjí, je jako návrat do starověku, kdy lidé byli systematicky ovládáni kněžími nebo druidy. Jakákoli osoba, která vykazovala jakékoli známky nezávislosti, byla hlavním kandidátem na obětování bohům. V západním světě se to již děje těm, kteří říkají pravdu. Manningová, Assange, Snowden.

Pokud lidé chtějí být svobodní, budou muset eliminovat globalisty a zbavit se miliardářů. Úplně všech. Je nesmyslné pokojně protestovat, protože jak jasně ukazují ukradené americké prezidentské volby, elity vůbec nemají respekt vůči demokracii a hlasu lidu. Nesnášejí koncepci vlády, která by byla odpovědná lidem.

Upřednostňovaná vláda je ta vláda, která je odpovědná elitám, stejně jako byly starověké vlády odpovědné kněžím, druidům a faraonům. Zdá se být dostatečně jasné, že to je tento směr, jakým se ubírá západní svět. Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab se 13. května 2019 na půdě Chicagské rady pro globální záležitosti vyjádřil jasně - éra svobody skončila.Všimněte si, že se „nám rýsuje“ nová éra absence svobody.

Proč se „rýsuje nám“? Jak je možné, že je nezávislá na „nás“? Zahájil snad Bůh novou éru? Ne. Hrozí nám to proto, že tohle nám dělají elity. Globální elity nás nutí myslet si, že to je nařízeno a nelze se tomu bránit. Pokud tomu uvěříme a dovolíme to, budeme zodpovědní za zničení naší vlastní svobody. Proč místo toho nezničit ty, kteří se snaží zničit nás?

Je možné se jim bránit. Jediné, co je třeba udělat, je pozatýkat hrstku totalitních globalistů. Žádné oběti, jako byly např. během bolševické revoluce, americké revoluce nebo Velké francouzské revoluce, nejsou třeba. Svoboda nestojí proti velkému množství lidí, o kterých bylo rozhodnuto, že budou eliminováni. Pouze proti několika málo globalistům, kteří mají moc, zatímco lidé se krčí v koutě a nelíbí se jim to.

Pokud nebudou globalisté odstaveni, eliminují nás ve smyslu naší autonomie, naší nezávislosti, schopnosti vyjádřit jiný názor, než je stanovisko elity, názor naší lidskosti.

Těchto několik posledních řádků jistě vyvolá otázku, zda obhajuji a podporuji násilí. Nic takového. Jen popisuji situaci a kladu otázky. Ztrácíme naši svobodu. Uděláme s tím něco?

Možná se mýlím. Na základě dostupných informací je však zřejmé, že vlády v západním světě páchají násilí proti vlastním lidem, které údajně zastupují.

Násilí proti lidem jde daleko za zatýkání kvůli tomu, že nenosí roušku, a daleko za pokuty kvůli nedodržování rozestupů.

Lockdown připravuje lidi o jejich podnikání, zakazuje rodinná setkání a svobodu sdružování. Jedná se o masivní zásahy do lidských práv, přičemž trvalo staletí, než jsme si je vydobyli. Tohle všechno je stejně k ničemu, protože úmrtnost na covid je nepatrná.

Západní svět, ztuhlý strachy kvůli lžím a propagandě, se vzdal svobody.

Budou obyvatelé západního světa akceptovat násilí proti nim, které bylo uzákoněno, a zrušení jejich práv?

Pokud lidé západního světa nebudou bránit svou svobodu, nebudou ji mít.

Paul Craig Roberts

Covid Is an Orchestration for Serving an Agenda: The Destruction of Freedom, The Imposition of Digital Money vyšel 5.1.2021 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8568-covid-slouzi-agende-zniceni-svobody-zavedeni-digitalni-meny.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘEKNĚME NE NUCENÉMU OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU!   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 04:00:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vláda potichu plánuje zavést stav, kdy lidé, kteří se nechají naočkovat proti Covid-19, budou mít řadu výhod oproti neočkovaným. Hovoří se např. o volném přístupu na kulturní či sportovní akce, zatímco neočkovaní lidé tam vpuštěni nebudou, popř. jen s čerstvým negativním testem. To by znamenalo rozdělení lidí na dvě kategorie s různými právy, což odporuje Ústavě ČR.

Národní demokracie proti tomu ostře protestuje. Požadujeme, aby neočkovaní lidé měli stejná práva jako ti očkovaní. Považujeme za nepřípustné, aby vláda rozdělovala lidi na „nadřazené“ a „podřadné“ podle jejich názoru na vakcinaci a následně podle toho, zda ji absolvují. Očkování musí být svobodným rozhodnutím každého člověka a nesmí být vynucováno zákony ani sociálním tlakem.

Vakcíny navíc neprošly klinickým testováním v plné míře a mohou být tudíž potenciálně nebezpečné. Po jejich vpravení byla zaznamenána řada vedlejších účinků a již i úmrtí. Navíc se nabízí otázka, zda bude vakcína vůbec účinná, neboť viry tohoto typu jsou náchylné k mutacím, a tudíž se mohou proti vakcínám snadno stát imunní. V takovém případě bude nutné vakcínu stále opakovat, což bude značnou zátěží pro imunitní systém člověka. To jsou další důvody, proč by vakcinace měla být svobodnou volbou.

Považujeme za alarmující, že i opozice (např. ODS) se v tomto směru přidává k vládě a tento protiústavní postup schvaluje. To je dalším důkazem toho, že současné opoziční strany nejsou alternativou a že je potřeba dostat do politiky nové strany a nové lidi. Proto bude Národní demokracie kandidovat v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny. Naším cílem bude (mimo jiné) zastavit nucenou vakcinaci a zajistit pro neočkované stejná práva jako pro očkované.

dne 8. 1. 2021
předsednictvo Národní demokracie
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerika má problém s demokracií: Merkelová nabízí USA Marshallův plán na záchranu demokracie!   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 03:54:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jakkoli levicová demokratická scéna supí na amerického prezidenta Donalda Trumpa a všemožně se ho snaží zapudit, demokracie ve své kolébce a někdejším vývozci dostává pořádně na frak. Že účel ne vždy světí prostředky už nyní upozorňuje první dáma Evropy de facto, Angela Merkel.

Upření Trumpovi prostoru v sociálních médiích je přinejmenším problematické, sepsula sociální sítě Angela Merkel. USA sklouzávají tak někam na úroveň těch, které označovaly za nedemokracie a diktatury, které pošlapávají základní lidské právo - svobodu projevu. A to je přinejmenším dvojsečné, neboť nejen historie jim to nezapomene...

Rovněž francouzský ministr hospodářství Bruno Le Maire je šokován přístupem digitálních ologarchů a vyzval k zamezení jim rozhodovat o mediálním bytí či nebytí.

V pregnantním diskuzním pořadu "Večer s Vladimírem Solověvem" na Rossia 1 hodil včera Solověv Západu rukavici: A kde je teď jejich Je suis Trump? (když se zde rovněž jedná o svobodu slova)? Západní demokracie si vstřelila vlastní gól...

Zdroj: https://www.forbes.com/sites/stephaniefillion/2021/01/11/angela-merkel-criticizes-trumps-twitter-eviction/?sh=363d4a67813d

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKontroverzní moderátorka ČT Fridrichová zaútočila na exprezidenta Klause kvůli očkování   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 03:52:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Moderátorka České televize Nora Fridrichová po demonstraci proti vládním opatřením proti koronaviru, která proběhla v Praze, zaútočila na bývalého prezidenta Václava Klause za to, že se nenechá očkovat.

Podle jejího názoru jsou to právě lidé, jako je Václav Klaus, kvůli nimž je zavřená „celá země“.

„Veřejný výrok exprezidenta Klause o tom, že se nedá očkovat, považuju za mimořádně nezodpovědný. Ať si pan Klaus dělá osobně, co chce, ví ale, že může mít vliv na lidi své generace, kteří mu věří? Klausovi je 79 let a právě kvůli lidem jeho věku je zavřená celá země, lidi nesmějí chodit do práce, děti do škol a to vše jen a právě proto, abychom chránili ty nejvíc ohrožené, tedy lidi z Klausovy generace (průměrný věk covid úmrtí je 79-80 let, zdroj MZ),“ napsala Fridrichová na svých sociálních sítích.

Podle jejího názoru je vzor, který prezident vytváří pro lidi své věkové kategorie, velmi chybný.

„Pan exprezident se domnívá, že „lidé si imunitu musejí vytvořit sami“, čili navrhuje promořování. Bože, opravdu si ještě nezjistil, jak rozsáhlé ztráty na životech by toto přineslo právě lidem jeho věku? Co a proč to vykládá? Je velká chyba, jaký příklad dává exprezident své generaci, a i toto bude příčinou, proč se z této krize nedostaneme snadno,“ uvedla moderátorka.

Svůj komentář doprovodila i fotografií anglické královny s jejím manželem s popisem: „Na snímku senioři, kteří včera oznámili, že byli na očkování.“

Klaus

Bývalý prezident Václav Klaus během včerejší demonstrace podpořil demonstranty proti vládním opatřením, kteří se sešli na Staroměstském náměstí. Na akci vystoupil s projevem, v němž veřejně zkritizoval přístup vlády.

Klaus na demonstraci prohlásil, že vládní protikoronavirová opatření jsou bezpředmětná a nikam nevedou.

„Uzavírání země a uzavírání společnosti k ničemu nevede,“ nechal se slyšet na pražské demonstraci.

Ačkoli přiznal, že naše vláda přijímá podobná opatření jako kabinety sousedních zemí, ta naše nefungují.

„Myslím, že je třeba přiznat, že česká vláda dělá věci obdobně jako vlády kolem nás. Problém je v tom, že nechápe, že tyto plošné zákazy nejsou nic platné. Koronavirus si dělá, co chce sám, bez ohledu na to, jak hlasitě PES štěká,“ uvedl.

„Vláda postrádá politické osobnosti, které by se dokázaly postavit této politice. Tito lidé jsou tady, na Staroměstském náměstí,“ ocenil demonstranty.

Exprezident se podle vlastních slov vakcinovat nenechá, jelikož zastává názor, že si lidé musí imunitu vytvořit sami. Myslí si také, že očkování nesmí být povinné.

„Slibují nám, že vše vyřeší zázračná vakcína, když se jí necháme očkovat. Žádná zázračná vakcína neexistuje,“ dodal včera prezident.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EWvg
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Přesně to chce Věra Jourová.“ Generál Blaško promluvil o odstraňování lidí ze sociálních sítí   
Pridal tk Úterý 12 leden 2021 - 03:45:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generál Hynek Blaško uvedl, že česká eurokomisařka Věra Jourová usiluje o to, aby lidé přestali mít možnost organizovat se pomocí sociálních sítí.

V rozhovoru pro Parlamentní listy Blaško odpovídal na otázky okolo událostí probíhajících ve Spojených státech amerických. Moderátor upozornil na skutečnost, že protestující, kterým se podařilo proniknout do amerického Kapitolu, svoje akci organizovali pomocí Facebooku. Jejich skupina ale byla smazána. Poukázal také na skutečnost, že velké sociální sítě smazali profily amerického prezidenta Donalda Trumpa. Moderátor položil otázku, zdali by se sociální sítě neměly regulovat.

„To je přesně to, co chce Věra Jourová a jí podobní. Prostě odstřihnout lidi od toho, aby byli schopni se dát dohromady. Podívejte se, co se tady děje. Jenom u nás, v tom našem dolíku mezi těmi dvěma kopci. Vidíte strach, když už se trochu zvedáme z prachu, tak zase přijde zpráva, že vypadávají z ostravského krematoria rakve s mrtvolami a musejí je vozit. Děs, neustále pouštět na lidi děs, aby nezvedli hlavy. A tohle omezování na Facebooku, na různých sociálních sítích, které takzvaně závadné příspěvky mažou… kdo je strážcem pravdy? Kdo je vykladač jen té správné cesty?“ odpověděl pro portál Hynek Blaško.

„Normální člověk vůbec nemůže přijmout jejich postoj k celé situaci. Jakým právem to dělají a kdo jim to právo dal? Aby mě omezovali na mých právech, abych si nemohl napsat, co chci? Já jsem zodpovědný za to, co píšu. Hrozné. Dnešní doba to je skutečně unikát,“ dodal český generál, který v současné době působí jako poslanec Evropského parlamentu.

Blokace prezidenta USA

Některé velké sociální sítě zablokovaly přístup prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, včetně například Twitteru, který americký prezident v době svého prezidentství aktivně používal.

Trump se po blokaci jeho účtu na Twitteru nechal slyšet, že se ho nepodaří „umlčet“.

„Čekal jsem, že se to stane. Jednáme s různými dalšími webovými stránkami a brzy budeme mít velké oznámení. Posuzujeme také možnost vybudování vlastní platformy v blízké budoucnosti,“ uvedl Donald Trump.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EWvf

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1432 sec,0.0396 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,267kB