Pátek 08 leden 2021
Ve státě New York mají zákon umožňující zatčení a povinné očkování “infekčních” osob   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 08:26:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V americkém státě New York platí nově zákon SB416, který umožňuje zadržení a následnou internaci osob, které představují riziko pro veřejné zdraví, nebo jsou infekční. Zákon rovněž umožňuje povinnou (násilnou) vakcinaci těchto osob. Kdo posoudí, kdo je “nebezpečím pro veřejné zdraví” je ale zcela nejasné. Důvod přijetí podobného zákona je zřejmý. Mít možnost se “legálně” zbavit opozice a kverulantů.

Vzpomínáte jak mainstreamová media tvrdila, že stavěné internační tábory jsou fake news a konspirační teorie?! Nyní se objevují jako realita. Amerika jako maják svobody rychle bere za své a nová totalita se stává realitou. Češi by to měli vzít na vědomí a rychle se zbavit “elit”, které je v americkém područí chtějí nadále držet.

Sára Stein, NYC, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon93 norských starostů požaduje víc muslimských uprchlíků   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 08:20:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Starostové 93 norských měst požadují po vládě víc muslimských uprchlíků, především “dětí”.

Jak takové dítě vypadá, si jistě čtenáři pamatují z případů europoslankyně KDU – Šojdrové.

Starostům se asi zdá, že Norsko má málo problémů s imigrantskou kriminalitou, nikdy nepracujícími uprchlíky, kteří celý život žijí ze sociálních dávek.

Nedělejte si ale iluze, že současní starostové Prahy, Brna, či Olomouce jsou lepší. I oni tajně sní o tom, že ukáží zahraničním pánům, jak pracují na zničení své vlasti.

-vědátor-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu!   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 08:13:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tento projev Donalda Trumpa prý je hlavní příčinou a roznětkou, která vyprovokovala dav prezidentových příznivců ke vtrhnutí do budovy amerického Kongresu! Už to dál nebudeme snášet, co se děje v této zemi! A po těchto slovech to začalo. V řadách lidového úderu na sídlo Deep State sice bylo několik členů Antify, ale i veteránka z Iráku, která na chodbě Kongresu našla smrt, ochranka ji střelila přímo do krku! První výstřely 2. americké občanské války zazněly právě v Kongresu! Trump ztratil podporu Republikánské strany, ale získal podporu 75-milionové milice Američanů!

Pokud po dramatických událostech ze včerejška na dnešek máte pocit, že tím to končí, mám pro vás zásadní zprávu. Nic nekončí, všechno naopak teprve začíná. Výstřely, které včera zazněly v chodbách Kapitolu v hlavním městě Spojených států, tedy v hlavním sídle amerického Deep State, a které ukončily život 35-leté vojenské veteránky Ashli Babbitt, která podle informací sloužila 4 turnusy v rámci amerického letectva v zahraničí a v armádě strávila 14 let, byly ve skutečnosti výstřely 2. americké občanské války.

Donald Trump v noci na dnešek poznal, kdo je jeho spojenec a kdo se jenom tak tváří. Výsledek je brutální. Po obnovení zasedání Kongresu v noci nad ránem se drtivá většina republikánů odkopala a třeba v Senátu při hlasování o námitkách proti hlasům volitelů z Pensylvánie se na stranu Donalda Trumpa postavilo jenom 7 republikánu, 45 jich hlasovalo proti Trumpovi. Ve Sněmovně reprezentantů to bylo o něco lepší, ale ani tam námitky neprošly, a tak Joe Biden byl hladce zvolen vítězem voleb a spolu s ním viceprezidentka Kamala Harris.

Projev, který všechno odstartoval. Už to nebudeme snášet! (video v odkazu)

https://rumble.com/vciqty-projev-donalda-trumpa-kter-pr-odstartoval-tok-davu-na-americk-kongres.html

Ráno se začaly v USA dít věci. Nejprve začal úřadovat Big Tech a suspendoval Trumpovi jeho účet na Twitteru na 12 hodin. Lhůta už dávno vypršela, ale Trumpův Twitter pořád mlčí, žádný nový tweet, takže se spekuluje, že už nejde o 12-hodinový ban, ale o blokádu účtu až do 20. ledna. Přesně takto se před hodinou zachoval Facebook, protože Mark Zuckerberg oznámil, že Donald Trump představuje hrozbu pro bezpečnost komunitní sítě, že vyvolává svými texty a videi násilí, a proto Facebook zablokoval Trumpův účet až do 20. ledna 2021, tedy do dne inaugurace nového prezidenta. A to není všechno. Společnost Shopify dala na blacklist online obchod s propagačním zbožím kampaně Donalda Trumpa, kde se dali koupit kšiltovky, šály, placky, prostě všechno s motivy MAGA a Donalda Trumpa.

Kam zmizel Trump?

Samotný prezident mlčí. Včera večer ve 21 hodin místního času měl vystoupit v televizi, ale podle Alexe Jonese všechny americké televize odmítly přenášet jakýkoliv další Trumpův projev. A podle informací navíc prý bylo vyhrožováno pro-trumpovským stanicím Newsmax a NTD, že přijdou o kabelové licence v USA, které teprve nedávno získaly, pokud odvysílají projev Donalda Trumpa. Alex Jones neuvedl, odkud tuto informaci má, protože to by bylo opravdu vážné, to by znamenalo, že Deep State se snaží Donalda Trumpa mediálně úplně odříznout od komunikace se světem a se svojí členskou základnou. Trump přes Twitter svého poradce údajně uvedl, že provede klidné předání moci 20. ledna 2021, ale že porážku neuzná a boj bude pokračovat. Je to podivné, že toto neuvedl v televizi, v předtočeném záznamu, jakkoliv jinak a důvěryhodně, takže tento tweet může něčím smrdět.

Místo pobytu Donalda Trumpa je další záhadou. Rozhodně prý není v Bílém domě, potvrdily zdroje americké CNN a později i CBS, na alternativě se objevily neověřené informace, že Donald Trump je na letecké vojenské základně v Texasu, ty jsou ale ve státě celkem 3 a pokud je to pravda, můžeme z toho spekulovat a odvozovat bez nějakých důkazů i ty nejdivočejší teorie, od exilu Donalda Trumpa s pomocí US Air Force do zahraničí, přes ochranu prezidenta a rodiny na základně mezi věrnými a loajálními vojáky, až po tiché zatčení Donalda Trumpa a jeho internaci mimo Washington, D.C. až do 20. ledna tohoto roku. Všechny možnosti jsou na stole. Včerejší události Donalda Trumpa zaskočily, protože ani on nevěřil, že se něco takového stane, jeho video, kde posléze vyzýval lidi, aby šli domů v pokoji, zjevně zachycovalo, že je zaskočený, že s něčím takovým nepočítal, ale v konečném důsledku je to jedno.

Bývalý ministr obrany navrhl pro Trumpa vyhnanství v exilu

Jeho viceprezident Mike Pence ho totiž v noci na dnešek v Senátu podrazil, nevyužil své pravomoci a neodmítl hlasy volitelů ze sporných států, Mike Pence se zachoval zbaběle a podvolil se Deep State. Nemůžete se mu úplně divit, má rodinu a Deep State umí na politiky zatlačit, přes rodiny, přes děti, přes vnoučata, umí vyslat vzkazy, aby politici přišli k rozumu. Donald Trump je jiná liga. Je to kádr Chabad Lubavitch, takže Deep State si nedovolí na Trumpa a jeho rodinu fyzicky sáhnout, i když by velice rádi, ale místo toho mohou Trumpa vyštvat z USA jako psance.

A s tímto nápadem dnes ráno přišel bývalý ministr obrany a generál James Mattis, který pro média uvedl, že za to, co Donald Trump provedl, myšleno ten projev včera před Bílým domem, který máte ve videu nahoře v tomto článku, si prý Trump zaslouží, aby USA už nebyla jeho země. Výrok okamžitě převzala americká média, protože to znělo doslova jako podnět k tomu, aby Donald Trump byl vyhoštěn do exilu. Deep State se chce Trumpa mermomocí zbavit, protože jeho přítomnost v USA vyvolává hrozbu občanské války. A zabít ho nemohou, protože je pod ochranou nejvyšších okultních procesů řízení, pod ochranou Halachy. Jedině, že by smrtí Trumpa bylo sledováno uvržení USA do ještě většího chaosu.

Deep State se pokusí Donalda Trumpa izolovat od jeho voličské základny

Donald Trump je zvoleným 46. prezidentem USA, to je třeba si uvědomit. Deep State to ví moc dobře, že Joe Biden nikdy nebude legitimním prezidentem a budou na něj mířit zbraně a pušky 75-milionové milice amerických občanů, kterým bylo ukradeno vítězství. Takže, plánem Deep State je v první fázi totální izolace Donalda Trumpa od jeho voličské 75-milionové základny, která už není základnou volební, ale je to základna občanské milice. Pokud je pravda, že Donald Trump je v Texasu, potom by opravdu nebylo překvapivé, kdyby tam byl držen v izolaci a bez přístupu k internetu.

Donald Trump jako nepřítel Deep State č. 1 v této chvíli

Jenže, tento krok by byl velice nebezpečný. Pokud by se jeho voličská základna dozvěděla, že Trump byl unesen, došlo by k propuknutí nekontrolované občanské války a k tažení stovek tisíc Američanů na vojenskou základnu. Proto se spíše přikláním k názoru, že pokud Trump je na letecké základně, je tam mezi svými loajalisty a zvažuje další kroky, buď vojenskou intervenci v hlavním městě v D.C., anebo exil do zahraniční, který není hned, musí se vyjednat, trvá to nějaký čas a mezitím musí být Donald Trump v bezpečí. Včerejší vtrhnutí několika stovek lidí do Kongresu bylo akci, na které se podílelo několik osob, které byly identifikovány na internetu jako členové Antify, ovšem Ashli Babbitt rozhodně v Antifě nebyla a do budovy vtrhla rovněž.

Fotografie: Identifikovaný člen Antify má na ruce tetování srpu a kladiva
Můžeme teoretizovat, jestli členové Antify prolomení policejního kordonu iniciovali, ale pravdou je, že jakmile došlo k prolomení kordonu, tisíce a tisíce příznivců Donalda Trumpa se valily na Kapitol a dovnitř. V téhle situaci je to tak, že pokud by nedošlo k útoku na Kapitol včera večer, došlo by k němu nad ránem poté, co zrádce Mike Pence podrazil Donalda Trumpa, a poté, co ho podrazili republikánští senátoři a jeho nejbližší v obou komorách kongresu. Ten vztek a zrada by skončila stejnou reakcí davu, útokem na Kapitol, to prostě by nedopadlo jinak.

Spoléhání se na institucionální orgány Deep State nemohlo skončit jinak, Trumpovi zůstala ale nejsilnější armáda v dějinách, která byla okradena o volby a ještě navíc o spravedlnost u soudů

Donald Trump se pořád tvářil a věřil, že když půjde cestou práva a pořádku, že se dočká spravedlnosti. Nedočkal se jí ale ani u státních soudů, ani u federálních soudů, ani u Nejvyššího soudu, ani v Senátu a ani ve Sněmovně reprezentantů. Všechny tyto instituce a orgány totiž ovládá Deep State, to jsou životně klíčové orgány Deep State a bylo by naivní si myslet, že orgány Deep State vyhoví Trumpovým žalobám a volání po spravedlnosti. Výstřely v Kongresu mají ale jeden výsledek, je to zahájení 2. občanské války v USA, protože 75 milionům Američanů nejen, že byly ukradeny volby, ale bylo jim zabráněno dovolání a spravedlnosti u všech soudů.

A to je daleko horší, než samotné zmanipulování voleb. 75 milionů Američanů teď nevěří už americkému právu a soudům, nevěří spravedlnosti, nevěří pilíři demokracie. Joe Biden se tak stane hrobařem americké republiky. A Donald Trump přesto bude prezidentem v roce 2021. Jenom nebude prezidentem pro všechny Američany, ale jen pro jejich větší polovinu. Větší proto, že velká část těch 80 milionů hlasů pro Bidena je vyrobena v počítačích, anebo jde o mrtvé duše ze hřbitovů, které volily staříka z Delaware. Deep State včera zboural poslední zbytky fasády a přetvářky o americké demokracii. Už žádná nezbyla, celý svět byl toho svědkem, jak ta slavná a zářná americká demokracie dohnala Američany nakonec až k násilnému vtrhnutí do hnízda Deep State.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNeskutečné pokrytectví!   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:57:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právě jsem poslouchal Treye Gowdyho a několik dalších „hlavounů“ z Republikánské strany, jak odsuzují „hrozné porušení zákona“, kterého se dnes protestující dopustili. Smekám klobouk před těmito lidmi: jsou to skutečně pokrytci světové úrovně.

Když policisté a starostové odmítají chránit nevinné, právní stát si vede skvěle!

Když agentury Nového údělu (tj. agentury federální vlády, které byly vytvořeny jako součást plánu New Deal prezidenta F. D. Roosevelta, pozn. překl.) utratí miliony za typický hon na čarodějnice, právní stát si vede skvěle!

Když největší technologické společnosti ničí První dodatek Ústavy USA, právní stát si vede skvěle!

Když korporační sionistická média bezostyšně umlčí prezidenta a jednoduše neinformují o zásadních událostech, právní stát si vede skvěle!

Když jsou ukradeny volby, právní stát si vede skvěle!

Když soudy odmítnou prosazovat právo, právní stát si vede skvěle!

Když Nejvyšší soud odmítne hájit Ústavu, právní stát si vede skvěle!

Ale když lidé, doslova ti, které mají volení představitelé zastupovat, celý den pokojně demonstrují a poté několik z nich, dokonce ne nezbytně Trumpových příznivců (pomocí davu je velmi snadné zorganizovat akce pod falešnou vlajkou!), vtrhne do sálů Kongresu, pak „hlavouni“ z Republikánské strany vyletí a začnou lamentovat nad „tragédií“ toho, že je porušován zákon.

Žádná země a žádný režim nemohou stavět na tak skutečně astronomických úrovních „doublethinku“ (tj. současné zastávání dvou protichůdných názorů, pozn. překl.), pokrytectví a zbabělosti.

To je začátek konce tohoto režimu.

Dnes jsou moje myšlenky s „ubožáky“. Prorockými slovy George Orwella:

„Kdyby existovala naděje, musí spočívat v proletářích, protože jen tam, v těch hemžících se ignorovaných masách, osmdesáti pěti procentech populace Oceánie, by mohla být vytvořena síla, která by zničila Stranu. Strana nemůže být svržena zevnitř. Její nepřátelé, pokud by měla nějaké nepřátele, by neměli žádný způsob, jak se spojit, nebo dokonce identifikovat jeden druhého. Dokonce i kdyby legendární Bratrstvo existovalo, což by možná mohlo, bylo by nemyslitelné, že by se jeho členové mohli vůbec shromáždit ve větším počtu, než jen ve dvojicích nebo trojicích. Povstání by znamenalo pohled do očí, změny tónu hlasu; nanejvýš příležitostně zašeptané slovo. Ale proletáři, kdyby si jen mohli nějakým způsobem uvědomit svou vlastní sílu, by nemuseli osnovat spiknutí. Musí se jen zvednout a otřást se, jako když kůň setřásá ze sebe mouchy. Kdyby chtěli, mohli by zítra ráno rozmetat Stranu na kusy. Jistěže dříve nebo později je musí napadnout to udělat.

Orwellovští „proletáři“ jsou naši „ubožáci“. A přes veškerou zcela zřejmou bezmocnost a mylné představy je třeba říci, že oni jsou jediní, kteří zbyli, a to doslova, a budou muset být půdou, ze které bude muset osvobození USA začít.

Z ostatních se mi zvedá žaludek.

The Saker

Mind blowing hypocrisy! vyšel 6.1.2021 na thesaker.is. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8565-neskutecne-pokrytectvi.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVelké fiasko plošné vakcinace ve Francii   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:53:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
27.prosince odstartovala ve Francii kampaň za hromadnou vakcinaci a zde také začala na plné čáře propadat.

Francouzský premiér Jean Castex představil 16. prosince francouzskému Národnímu shromáždění plán kampaně ve třech etapách: asi milion starších občanů a opatrovníků v domovech důchodců naočkují do nového roku, poté 14 milionů lidí z „rizikových skupin“ do konce února, nakonec ostatní do konce jara.


Kampaň, na kterou vláda vyčlenila 1,5 mld. eur pro r. 2021, bude, jak oznámil Castex, probíhat pod hesly „úplné průhlednosti“, „absolutní bdělosti“ a „neotřesitelného odhodlání“. Takové vlastnosti se spíše hodí pro vojenskou kampaň: vláda musí vlastně bojovat proti svým občanům, z nichž většina si očkování nepřeje.

Podle sociologického průzkumu, provedeného Národní zdravotnickou agenturou počet Francouzů, odmítajících vakcinaci (des réfractaires au vaccin) roste každým dnem. Jestliže v červenci r. 2020 by chtělo „určitě nebo pravděpodobně“ podstoupit vakcinaci 64 % respondentů, v listopadu se počet zájemců snížil na 53 % a na konci prosince projevilo odhodlání dát se očkovat jen 40 % dotázaných.

Na začátku oficiální kampaně se „Francie stala světovým šampionem ve vyhýbání se vakcinaci“, píše Le Figaro.

Průzkum, provedený společností Ipsos Global Advisor, ukázal, že 72 % francouzských odpůrců má obavy z vedlejších účinků vakcín Pfizer a Moderna. „Zdravé pochybnosti mají právo na existenci, a proto bychom se neměli vysmívat těm, kteří se vakcinace obávají“, prohlásil člen Národního shromáždění, populární matematik Cédric Villani.

„Zdravé pochybnosti“ Francouzů umocnil skandál kolem prezidenta společnosti Pfizer, jednoho z hlavních dodavatelů vakcín na světový trh. 22.prosince lídr gaullistické strany „Vzhůru republiko!“ (Debout la France!) Nicolas Dupont-Aignan informoval Uživatel LCI na Twitteru, že prezident Pfizeru Albert Bourla se očkovat nehodlá. Ten se ihned hbitě ohradil, že jednoduše čeká, až na něho přijde řada, to už ale nikoho nepřesvědčí.

Ministr zdravotnictví Olivier Véran tvrdí, že „vakcína zásadně neovlivní vývoj epidemie“. Pokud však vakcína nic nezmění, na co je potřeba? Aby přinesla zisk jejím výrobcům a prodejcům?

Mezi francouzskými ženami je téměř dvakrát méně zájemkyň o očkování než mezi muži, kvůli obavám z možných negativních vlivů vakcíny na plodnost. Otázka o vlivu vakcíny Pfizer na fertilitu není jasná; v podstatě se to týká i jiných vakcín. Imunolog Eric Billy vysvětluje, v čem je „háček“, takto: „Kdybychom se chtěli za každou cenu dočkat vyjasnění tohoto problému, museli bychom čekat 10 let“. A farmaceutický byznys čekat nechce.

Do kategorie „covidových disidentů“ teď můžeme zařadit více než čtyři pětiny francouzského obyvatelstva: Už 82 % Francouzů se domnívá, že nové vakcíny nejsou bezpečné. V červenci bylo takových skeptiků jen 67 %.

K 31. prosinci 2020 bylo naočkováno … 352 Francouzů, v té době už v Německu dalo souhlas s očkováním 80 tisíc Němců (ačkoliv v poměru k 83 milionům německého obyvatelstva je to podobně zanedbatelný počet).

Když ministr zdravotnictví Olivier Véran říká, že v nejbližší době vakcinace v zemi nabere tempo, nikdo mu nevěří. „Nejsme připraveni“ – odpovídá Philippe Juvin, ředitel oddělení neodkladné péče Evropské nemocnice Georga Pompidou.„Francouzům,“ říká „dochází, že jsou klamáni“.

Prezident Emmanuel Macron nedávno prohlásil, že k vakcíně od Pfizeru přistupuje s velkou opatrností a přiznal, že ve vládě o této vakcíně „nevěděli všechno“.

Deník Midi Libre se ptal obyvatel města Montpellier na důvody celkové nedůvěry k vakcínám. Typická odpověď zněla: „Farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna si pospíšily s vývojem své formule. Nemoc existuje teprve krátce, na vytvoření vakcíny jsou potřeba roky a ony mají jako mávnutím kouzelnou hůlkou vakcínu pro celý svět“. Obyvatel Montpellieru Boris Czajka se vyjádřil ještě otevřeněji: „Čím více mě budou k očkování přesvědčovat, tím méně to budu chtít. Nedůvěřuji jim, ani vládě, ani medicíně“.

„Důvod, kvůli kterému Francouzi odmítají očkování, je právě nedůvěra k vládě“, potvrdila v rozhovoru pro FSK odbornice z Pařížské geopolitické akademie Alesya Miloradovič. „Mnozí francouzští vědci na všech možných místech hovoří, že toto všechno je podvod. A venkov jednoduše odmítá jak roušky, tak i vakcíny. Z toho důvodu Pařížané odjíždějí na venkov. Ceny nemovitostí výrazně poklesly. Kdo může, odjíždí. A tradičně Francouzi nejvíce důvěřují svým rodinným lékařům a ne politikům. Moje endokrinoložka řekla, že jestli ji budou v práci nutit k očkování, raději půjde do důchodu“.

V souvislosti s velkým fiaskem plošné vakcinace ve Francii slyšíme o zavedení privilegií pro očkované. Poslankyně Národního shromáždění Valérie Six zahájila kampaň za vytvoření „zeleného cestovního pasu“, který by lidem umožňoval navštěvovat restaurace, muzea, koncerty a sportovní akce. Zatímco však francouzská vláda rozhoduje o zavedení privilegií pro očkované s vytvořením dvoukastové společnosti, v sousedním Německu už se z důvodu takové perspektivy zvedá vlna veřejných diskusí?

Ještě jeden fakt o růstu politického napětí jako důsledku „boje s pandemií“. 21. prosince vládla představila návrh zákona o zavedení „stabilního režimu pro řízení mimořádných situací v oblasti zdravotnictví“, který vyvolal takový skandál, že byl stažen. Ve 2. části článku 1 návrhu zákona se předpokládalo, že „premiér může… rozhodnout o přemístění lidí, jejich přístupu k dopravním prostředkům nebo do určitých míst a také o realizaci určitých činností v závislosti na předložení výsledků testu, který by prokázal, že člověk není nakažený. Poté by následovala kontrola nad preventivní léčbou, která by zahrnovala také nasazení vakcíny“. V hlavním titulku návrhu zákona je uvedené, že se u něj předpokládá přijetí „urychleným postupem“.

Členové francouzského Národního shromáždění obvinili vládu z toho, že se „snaží okolními cestami, mimo kontrolu parlamentu, zavést povinné očkování“. „To je v podstatě totalitní nařízení“, řekla Marine Le Penová. Vláda ustoupila. Na nějaký čas.

Vladimir Prochvatilov

Оглушительный провал всеобщей вакцинации во Франции — Фонд стратегической культуры vyšel 5.1.2021 na fondsk.ru. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8564-velke-fiasko-plosne-vakcinace-ve-francii.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerika se vrací ke svým kořenům: bez krve a občanské války to nepůjde   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:50:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ne že bych se chtěl chlubit tím, jak jsem prozíravý, ale připomínám, že vzápětí po výsledcích prezidentských amerických voleb jsem již v listopadu minulého roku napsal sérii tří článků pod názvem „Půjde to bez krve? Těžko…“.

Dovozoval jsem, cituji, „že je naprosto vzdálené předpokládané budoucnosti, že proběhlé americké volby skončí něčím tak banálním, jako že jeden republikán uzná svou porážku a stane se prezidentem demokrat. …To banální a trochu nudné střídání je vyloučeno především proto, že Donald Trump rozhodně nebyl republikánem, protože odmítal všechna ustálená pravidla této strany. Proto mohl být například podporován i mnou bývalým socialistou, kterého s ním spojoval odpor k agresivním válkám, které USA, demokraté či republikáni organizovaly společně a nerozdílně a které přivodily milióny obětí i zhroucených států. Proto mně s ním spojoval odpor k NATO, která bylo nástrojem tohoto agresivního imperialismu a ze kterého málem při první účasti vystoupil. Proto mně s ním spojovala potřeba spolupráce s Ruskem, která by ve druhém období už zcela jistě nastala“ a dodával jsem: „ I proto si myslím, že to se v USA děje je, možná i v důsledku bouří proti vlastní historii, kdy se Biden sebemrskačsky postavil do čela hnutí Black Lives Matter a progresivistických liberálů v té či oné podobě, bude hledat opověď na výzvy občanské války, která fakticky vytvořila dnešní USA a rozpory jen narostly.“

Momentálně všichni západní politici jsou zděšeni a pohoršeni tím, co se stalo včera v Kapitolu. Je to samozřejmě úlitba nově nastupujícímu prezidentovi, ale možná je to i úlek z toho, že se modlí k něčemu, co si žádný respekt nezaslouží.

Je to země neskutečně rozdělená za čtyři roky nenávisti šířené demokraty, liberálními médii a agresivními členy BLM, po kterých přichází přirozená, byť nepěkná reakce ze strany stoupenců dnes již pomalu bývalého prezidenta Trumpa.

Občanská válka započala už v předchozím volebním období a může pokračovat i nyní.

Krev tekla a zřejmě zase bude téct.

Jiří Vyvadil
Vaše věcSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZahraniční speciální služby a pátá kolona Srbska připravují svržení Vučiče   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:42:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Srbsko zahájilo rozsáhlé vyšetřování zaměstnanců Zvláštní vyšetřovací služby ředitelství kriminální policie, kteří nelegálně odposlouchávali rozhovory srbského prezidenta.

Jak publikaci řekl důstojník státní bezpečnosti Božidar Spasič, v Srbsku došlo k „pokusu o tichý státní převrat“ s cílem podkopat bezpečnostní systém kolem prezidenta, způsobit zmatek a podkopat jeho reputaci, zejména na globální úrovni.

Podle novinářských informací vyšetřování, které je přísně utajeno, nezačalo včera a je prováděno sekcí vnitřní kontroly srbského ministerstva vnitra. V případu jsou zároveň podezřelí zaměstnanci služby zvláštních vyšetřovacích metod Ředitelství kriminální policie, do jejichž působnosti patří mimo jiné provádění operativního odposlechu.

„Za odposlechem prezidentových telefonních hovorů stojí několik vlivných zahraničních speciálních služeb, které se opírají o určité struktury našich služeb, stejně jako o opozici, určité oligarchy a část zločinců,“ komentoval situaci plukovník kontrarozvědky ve výslužbě Luban Karan.

„Všichni se zajímají o to, aby Vučič opustil úřad, aby mohli realizovat své vlastní zájmy.“

Informace, že se vyšetřuje rozsáhlý případ odposlechu srbského prezidenta, potvrdil šéf ministerstva vnitra Alexandr Vulin.

(Na snímku srbský prezident Alexandr Vučić na návštěvě u jednotky srbské armády. Vzhledem k hrozbám vyjádřenými kosovsko albánskými lídry slíbil zvýšení početního stavu srbské armády a modernizaci bojové techniky.)

Janinna
České Národní Listy
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrávě vyšla nová kniha: Islámská doktrína o křesťanech a židech   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:34:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právě vyšla nová kniha "Islámská doktrína o křesťanech a židech", v nakladatelství Lukáš Lhoťan ji již balí pro zákazníky, kteří si ji objednali.

Kniha je přelomovou, jednoduchou publikaci zasvěcující do islámského postoje k židům, křesťanům, ale i ateistům.

Knihu vydalo Centrum pro studium politického islámu a jejich další knihy si také můžete výhodně zakoupit v e-shopu nakladatelství Lukáš Lhoťan, které se specializuje na problematiku islámu, multikulturalismu a masové migrace.

Knihu si můžete zakoupit zde v odkazu:

http://www.lukaslhotan.cz/Krestanstvi-a-islam/178-Isl%C3%A1msk%C3%A1-doktr%C3%ADna-o-k%C5%99es%C5%A5anech-a-%C5%BEidech
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž i v Rakousku chtějí svrhnout levicovou vládu jako v USA!   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 07:28:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Inspirováni děním v USA, rezolutně konzervativní Rakušané také chtějí povstat proti multikulturní levicové vládě kancléře Kurze a ministra vnitra Nehammera.

Příznivci pravicové strany Svobodných (FPÖ) na facebooku volají po svržení rakouského parlamentu po vzoru USA!

Kontrarozvědka spolu s bezpečnostními složkami mají napilno.

Zdroj: https://www.oe24.at/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKlaus ml. si o dění v USA nebral servítky: Africký styl demokracie, proč nikdo nemluví o obětech Black Lives Matter?   
Pridal tk Pátek 08 leden 2021 - 04:20:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řádění Black Lives Matter se toleruje, ale frustrace z afrického stylu demokracie se odsuzuje, napsal na svém Facebooku předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší. Politik poukazuje na pokrytectví při podávání informací o nepokojích ve Spojených státech. Zdůraznil, že jakékoli násilí je nutné odsoudit.

Klaus se připojil k řadě politiků, kteří komentují středeční násilnosti ve Washingtonu, kdy zasedání obou komor Kongresu přerušila část stoupenců prezidenta Donalda Trumpa, kteří násilím vnikli do budovy Kapitolu.

Podle šéfa Trikolóry se dalo očekávat, že lidé budou vyjadřovat nespokojenost nad kontroverzním průběhem listopadových prezidentských voleb. Dění v USA porovnal s procesy v zemích třetího světa.

„Likvidace tradiční formy voleb v USA. Nekonečné sčítání hlasů. Zvrat ve výsledcích po třech dnech sčítání. Blokování projevů prezidenta. Africký styl demokracie. Není divu, že polovina Američanů je naprosto frustrována (měla by být i ta druhá polovina, jejichž kandidát ‚vyhrál‘) a někteří protestují,“ míní Klaus.

Ačkoli útok na Kapitol neschvaluje, všímá si, že se politici a média staví ke středečním protestům jinak než k protestům Black Lives Matter, které vypukly po zabití George Floyda.

„Násilí není pochopitelně žádné řešení, ale nelze si nevšimnout bagatelizování nejméně 19 obětí nepokojů ‚Black Lives Matter‘ a škody za 2 miliardy dolarů a politickou podporu těchto protestů,“ uvedl Klaus.

Kromě toho upozorňuje i na dlouhodobé násilí a zastrašování konzervativních občanů i republikánských politiků jak ze strany levicových aktivistů, tak i představitelů demokratů v Kongresu. Zkritizoval i „naprostou politizaci amerických médií“.

„Jsme proti jakémukoli násilí, nejenom proti některému,“ zdůraznil Klaus.

Násilnosti v USA

Nepokoje v americkém hlavním městě vypukly po skončení demonstrace, kterou svolal Trumpův štáb v době, kdy v Kongresu měl být stvrzen výsledek hlasování volitelů. Americký prezident prohlásil, že volby vyhrál, ale demokraté ukradli jejich výsledek. Dále vyzval viceprezidenta Mikea Pence, aby hlasy volitelů z některých států za jeho protikandidáta Joea Bidena nepočítal. Pence to odmítl.

Po skončení demonstrace se část Trumpových stoupenců vydala ke Kapitolu, kde Kongres zasedá, a po střetech s policií do něj pronikla. V potyčkách s pořádkovými silami zemřeli čtyři lidé. Přinejmenším čtrnáct policistů bylo zraněno. Ve městě byl vyhlášen zákaz vycházení a do Washingtonu dorazila Národní garda.
Pořádkovým silám se k večeru podařilo demonstranty z budovy Kapitolu vytlačit a zasedání Kongresu opět pokračovalo. Američtí zákonodárci na něm potvrdili hlasy volitelů, podle nichž se příštím prezidentem stane Joe Biden.

Násilnosti v USA byly odsouzeny i v Česku. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) se jednalo o útok na demokracii.

„Co se stalo ve Spojených státech, je bezprecedentní útok na demokracii, při kterém zemřeli čtyři lidé. Předání moci mezi prezidenty musí být vždy plynulé a klidné. Pevně doufám, že tyto incidenty nebudou pokračovat,“ uvedl premiér na Twitteru.

Český prezident Miloš Zeman prostřednictvím svého mluvčího vzkázal, že se nelze pokoušet výsledky voleb zvrátit násilím.

„Porážku je třeba nést důstojně a nepokoušet se násilím zvrátit výsledek,“ tlumočil vyjádření prezidenta Jiří Ovčáček.

„USA už zažily vlnu násilí v řadě měst spojenou s ničením kulturního dědictví. Nyní jsme byli svědky násilí a ničení přímo v srdci země. Násilí, levicové nebo pravicové, ukazuje na nemocnou demokracii. Lékem je národní usmíření, dialog, jasný respekt k názoru druhého,“ dodal Ovčáček.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EUev

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1703 sec,0.0538 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,281kB