Pátek 01 leden 2021
Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele...   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 19:34:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu do temene hlavy a nakonec se oběsil na teplákové bundě, kterou si vyžádal, protože v cele asi nešlo ústřední topení a byla mu zima! Generál Lučanský jako první Matovičův umučený politický vězeň?

Nový rok 2021 je tady a začíná horším způsobem, než by si člověk uměl představit. Slovenskem v posledních hodinách otřásá neuvěřitelný skandál, který vykresluje brutální fašizační procesy v zemi pod Tatrami, ke kterým začalo docházet po nástupu nové vlády Igora Matoviče vloni na jaře. Bývalý slovenský policejní prezident a generál Milan Lučanský totiž za záhadných okolností zemřel ve vyšetřovací vazbě a údajně spáchal sebevraždu.

Na veřejnost však unikly informace a včera dokonce i lékařská zpráva, které vykreslují neuvěřitelně brutální příběh plný násilí, podle všeho mlácení a fyzických útoků, které nakonec vedly ke smrti policejního ex-prezidenta. Ten se podle informací slovenských alternativních médií, ale i opozičních politiků, stal prvním umučeným politickým vězněm Igora Matoviče. My jsme včera posunuli uniklou lékařskou zprávu našemu kolegovi, lékaři, aby zhodnotil informace v nálezové lékařské zprávě. A zhodnocení je naprosto zdrcující.

Nejprve si řekněme, jak to celé začalo. Vláda Igora Matoviče spustila koncem loňského roku operaci “Jidáš” zaměřenou na zatýkání vysoce postavených soudců a policistů podezřelých z korupce a podplácení, kterého se měli dopustit za vlády Roberta Fica a jeho strany SMER-SD. Národní kriminální agentura (NAKA) začala provádět razie po celém Slovensku a podle unikajících zpráv jsou zadržení vyslýchání a nuceni k tomu, aby vypovídali o lidech a osobách napojených na minulou vládu Roberta Fica a všechny politicky exponované činitele strany SMER-SD a rovněž HLAS-SD, což je odštěpené politické křídlo Ficova SMERu pod vedením Petera Pellegriniho.

Bývalý slovenský policejní prezident utrpěl před sebevraždou těžké poškození oka bizarním a neuvěřitelným způsobem, který vyvolává pochybnosti

Podle slovenských médií byl Lučanský podezřelý z braní úplatků ve výši přes půl milionu EUR za údajné krytí podvodů stíhaného podnikatele z Nitry Norberta Bödöra. Lučanský byl obviněn také v případu, ve kterém policie prý výměnou za úplatek v minulosti nestíhala synovce bývalého ministra hospodářství Petera Žigy. Bývalý policejní prezident Milan Lučanský pobýval v zahraničí a počátkem prosince se vracel z Chorvatska. Slovenská policie ho chtěla zadržet již předtím, ale nemohla, protože byl v cizině. Generál Lučanský ale pro média uvedl, že nemá problém a bude vypovídat a skutečně se 2. prosince na Slovensko vrátil. Okamžitě byl zatčen a byla na něj uvalena vazba. Od tohoto okamžiku se začaly odpočítávat poslední dny jeho života.

Večer 9. prosince utrpěl generál Milan Lučanský ve vazební věznici v Prešově těžké zranění. Neznámo jak prý upadl na posilovací činku, přičemž není jasné, kde se tato činka ve vazební cele ocitla. Lidé ve vazbě nemají režim podobný věznicím, kde mohou volně chodit a navštěvovat různé části budovy, posilovny, kulturní místnosti atd. Jedinou možností je, že policie dovolila Lučanskému posilovací činku na vazební cele. Rozměr a velikost této činky je rovněž nejasný, určitě se nejednalo o vzpěrací činku s tyčí, ale o činku posilovací do jedné ruky.

A tím vyvstává neuvěřitelná záhada, jak mohlo dojít ke zranění s popisem, jak uvádí slovenská policie v této kauze. Podle slovenské policie generál Milan Lučanský spadl na položenou posilovací činku tak nešťastně, že si prorazil oční klenbu pravého oka a došlo k těžkému zranění. Druhý den byl převezen do vojenské nemocnice v Ružomberoku na ORL kliniku, kde došlo k vyšetření zranění. A právě včera na veřejnost unikla fotografie zachycující lékařský počítač s otevřenou lékařskou zprávou Milana Lučanského.

Lékařská zpráva zachycuje devastující poškození pravého oka tupým předmětem a rovněž zranění zadní části hlavy po pádu na zem, údajně z vozíčku

V dokumentu je spousta lékařských termínů a výrazů, takže jsme dokument poslali našemu kolegovi, lékaři, aby nám zhodnotil, co vlastně se v dokumentu nachází. A popis zranění nám doslova vyrazil dech. Milan Lučanský utrpěl podle této zprávy devastující zranění pravého oka, při kterém došlo k uvolnění oční bulvy v oční jamce a oko bylo vraženo do nosní dutiny. Došlo k poškození nervových vláken oka, přičemž z lékařské zprávy vyplývá, že ošetřující lékař si není jistý, jestli dvojité vidění, které pacient popisuje v následku zranění, je způsobeno poškozením oční bulvy a její optiky, anebo se jedná o poškození nervových drah z oční bulvy do mozku.

Lékař proto ve zprávě navrhuje lékařské neurochirurgické konzilium, aby určilo samotnou povahu zranění, sám lékař si tak na určení diagnózy netroufl, uvádí náš kolega. Návrh na konzilium lékaři provádí podle Hippokratovy přísahy v situaci, kdy si nejsou jistí povahou zranění a způsobem léčby, takže nemohou rozhodnout samostatně a sami, musí přizvat další odborníky pro určení povahy zranění a usnést se společně v konziliu.

Uniklá lékařská zprávaV lékařské zprávě se uvádí kromě jiného i částečná paréza očního nervu, tedy ochrnutí očního nervu, dále diplopie, tedy dvojité vidění v horizontálním směru, tedy poškození stereoskopického obrazu ve směru do stran, dále otok očních víček nahoře i dole, krev v očním bělmu a rovněž edém oka. Lékařská zpráva ovšem uvádí i další šokující informaci, že pacientovi se ráno 10. prosince před cestou na toto prvotní vyšetření podvrtl invalidní vozíček natolik bizarním způsobem, že nad tím zůstává rozum stát. Při převozu na vyšetření se prý vozíček převrátil vzad a generál Lučanský se uhodil do temene hlavy a způsobil si hematom.

Generálovi byla zima, vyžádal si bundu a potom se na ní oběsil. Lékař s praxí ze soudního lékařství to naší redakci rozporuje jako vysoce nepravděpodobné

Převrátit se na vozíčku tak nešťastně, aby člověk padl zezadu hlavou na zem, to se opravdu jen tak nevidí. V lékařské zprávě se uvádí, že si pacient na všechno pamatuje, a že nezvracel, což by jinak ukazovalo na otřes mozku. Tyto neuvěřitelné popisy z lékařské zprávy vypadají, jako kdyby se Milan Lučanský účastnil nějaké brutální rvačky a pěstního souboje, kdy mu někdo uštědřil takovou ránu, že došlo k dispozici oční bulvy do nosní dutiny, k otoku oka a víček, a rovněž k poškození očního nervu, způsobujícího ochrnutí hybnosti oka. Jenže, generál nebyl někde v baru, ale ve vazební cele. A bizarní narativ oficiální teorie tady nekončí.

Dne 29. prosince se generál Milan Lučanský pokusil ve vazbě o sebevraždu. Podle slovenské policie mu byla zima a vyžádal si proto teplákovou bundu. Ve slovenských vazebních věznicích je zřejmě taková zima, že si tam lidé musí žádat o bundy, protože asi nefungují radiátory. Každopádně oběšení bývalého policejního prezidenta na teplákové bundě ve vazební cele je takový bizár, kterému většina slovenské veřejnosti prostě nevěří. Milan Lučanský byl prominentní vězeň a byl pod dozorem a kontrolou.

Pokud by opravdu použil teplákovou bundu k sebevraždě, potom by takové věšení bylo velmi nespolehlivé, protože teplákovina není konopný provaz. Teplákovina má tendenci se natahovat a když se zatočí a smotá do provazu, smyčka nedokáže na krk vytvořit tlak na zaškrcení vzduchové trubice, protože smotaná bunda je příliš tlustá a rozkládá tlak a hmotnost na širokou plochu krku, upozorňuje náš kolega a uvádí příklad.

Oběšení nelze provést s kdečím, protože při tlustém provazu nebo smotaném hadru dojde jenom k částečné asfyxii a člověk umírá dlouhé hodiny, jsou známy i dny

Nejrychlejší sebevražda oběšením je ocelovou strunou z piána, případně z kytary. Plocha struny je tak malá, že hmotnost lidského těla se nedokáže na strunu rozložit a dojde k proříznutí krku, tepen, Eustachovy trubice a je to velmi rychlé. Naproti tomu smotaný kus jakékoliv látky je přesným opakem, protože hmotnost těla se rozloží na širokou plochu smotaného kusu látky. Člověk se neudusí, pouze nebude moci mluvit, ale k zaškrcení dýchací trubice dojde jen částečně, nastane tzv. parciální asfyxace, tzn. částečné dušení, a to hlavně kvůli tomu, že smyčka smotaného hadru se podsune pod lebku a netlačí tak na krk a na ohryzek.

Podle lékaře dojde k částečné asfyxii a člověk umírá dlouhé hodiny a jsou známy případy, kdy člověk přežil i několik dnů na smotaném prostěradle. Pokud by se Lučanský opravdu oběsil na smotané bundě, mohl by tam viset i celý den a pořád by žil. Lučanský měl být donucen, aby začal vypovídat proti politikům stran SMER-SD a HLAS-SD. Z tohoto důvodu nebyly ve vazbě Lučanskému v rozporu se zákonem dovoleny návštěvy rodiny, ani telefonáty s rodinou, aby si nemohl stěžovat, že ho ve vazbě např. mlátí, týrají atd.Oficiální příběh tak připomíná onen sarkastický vtip o sebevraždě oběšeného muže v lese, který měl v zádech 11 bodných ran a v čele průstřel od 9mm pistole. Lidé oficiálnímu příběhu nevěří. Pojďme si říct jinou verzi příběhu a sami posuďte, jestli zní reálněji. Generál Milan Lučanský toho věděl hodně a nemusel mluvit o Ficovi a Kaliňákovi, mohl ale mluvit o mnoha současných politicích Matovičovy vlády.

Pokud si myslíte, že nákup 10 milionů antigenních testů pro celoplošné testování Slováků premiérovi spřízněnou trnavskou firmu podnikatele, do jehož soukromé školy chodí obě Matovičovy děti a ve školní radě dva roky seděla i manželka Igora Matoviče (více v článku zde: https://aeronet.cz/news/manzelka-slovenskeho-premiera-sedela-v-managementu-soukrome-skoly-v-trnave-kterou-ovlada-stejny-podnikatel-jenz-ridi-i-spolecnost-eurolab-lambda-viteznou-firmu-v-podivnem-tendru-na-mamuti-zakazku/ ), je prostě jenom náhoda, tak opravdu žijete v nějaké sluníčkové bublině pokřivené reality. Tito lidé okolo Igora Matoviče mají své páky a styky, ze kterých profitují a bývalý policejní prezident o těchto lidech věděl velmi mnoho detailů a informací.

Policejní ex-prezident podle reálnější verze dostal pěstí s navlečeným boxerem přímo do oka a úder ho odhodil na zem, kde si navíc zranil temeno hlavy

To není tak, že můžete zatknout bývalého policejního prezidenta a myslet si, že na vás nic nemá, že neví, jaké kostlivce máte ve skříni. Takže asi víme, k čemu došlo. Generál Milan Lučanský prostě věděl na mnoho lidí příliš mnoho informací a neměl proto vůbec strach a obavy. Proto se úplně bez obav vrátil z Chorvatska na Slovensko, i když dopředu věděl, že ho slovenská policie chce zatknout, byl si absolutně jistý, že se mu nic nestane. Tu jistotu mu muselo něco dávat a sami teď se zamyslete, jestli to bylo naivní čisté svědomí, anebo informace a kompromitační olovo, kterým disponoval proti lidem okolo Igora Matoviče a současné vlády.

Jakmile byl ve vyšetřovací vazbě, najednou se někde vzala činka a hned poté devastující zranění pravého oka. Kdyby ta činka v cele nebyla, těžko by mohlo devastující zranění nastat. Pokud by v cele došlo k devastujícímu zranění oka, těžko by se to vysvětlovalo, kdyby v cele nebyl nějaký těžký předmět, na který lze čirou náhodou upadnout, že? Takže, do cely musel být umístěn předmět, který by omluvil zranění, které ale nenastalo od činky, ale od brutální bomby vedené pěstí s navlečeným boxerem na prstech pravačkou a direktem na pravé oko generála.

Pokud nejste zocelený boxer, tak člověku oční klenbu holou pěstí neprolomíte, lebka je natolik tvrdá, že k proražení lebky potřebujete kovový nástroj. Boxer je ideální a lze jej zamaskovat činkou na místě činu, že se řekne, byl to pád okem na činku. Zranění je totiž totožné, tupý úder tvrdým kovovým předmětem na lebku, prolomení nadočnice, dispozice a vychýlení oční bulvy do nosní dutiny v důsledku tlaku předmětu na oko a oční klenbu.

Pokud k lékaři přijde pacient s rozbitou oční klenbou, vyoseným okem, s poškozením očního nervu, s otokem oka a s hematomem vzadu na hlavě, bude si lékař myslet, že šlo o rvačku, direkt na oko a pád na záda a třísknutí do hlavy po dopadu na zem po direktu

Hematom na temeni hlavy, pád na záda a úder zezadu do hlavy pádem z vozíčku vzad je ta samá nepravděpodobná událost. Naše verze je tato: Generál po úderu boxerem vedeným na pravé oko padl na záda a praštil se logicky do temene hlavy na zemi, kde skončil po přímém direktu. Možná se hlavou navíc zranil právě o ten radiátor, který netopil.

Takže hematom temene hlavy po obdržení úderu boxerem do hlavy nám v redakci připadá jako věrohodnější vysvětlení, než náhodné upadnutí okem generála na činku ležící na zemi. Nejjednodušší vysvětlení je obvykle to nejvíce pravdivé. Pokud jste lékař, nic o kauze nevíte, a přivezou vám pacienta, který má rozbité a oteklé oko a navíc má z druhé strany poškozené temeno od pádu na zem, tak co vás jako lékaře napadne?

Že k tomu došlo náhodným upadnutím pacienta na činku na zemi a poté pádem pacienta z vozíčku vzad na záda, když chtěl jet na vyšetření oka? Anebo vás napadne jednodušší vysvětlení, že pacient dostal dělovku a bombu na oko boxerem tak silně, že padl na záda a rozbil si ještě temeno hlavy? Ano, nemusím vám vysvětlovat, která z těchto variant je uvěřitelnější.

Oběšení prominentního vězně na smotané teplákové bundě, která se do cely dostala prý poté, co generálovi byla zima, je takový bizár, který opravdu hlava nebere. Náš kolega lékař k tomu uvádí, že daleko lepším nástrojem na oběšení by byly kalhoty, protože ty na rozdíl od teplákoviny nepruží. Kdyby se generál chtěl oběsit na oděvním textilu, nepotřeboval by teplákovinu, oběsil by se na svých kalhotech, ale trvalo by to několik hodin, než by zemřel. V obou případech totiž smotaný textil má příliš velký průměr a plochu, na kterou se váha lidského těla rozloží, takže nedojde k snadnému zaškrcení krku.

Policejní ex-prezident věděl podle všeho příliš mnoho na lidi z okolí Matovičovy vlády, ale neměl nachystanou pojistku a Dead Man’s Switch

Generál Milan Lučanský je tak možná prvním umučeným a zavražděným politickým vězněm na Slovensku po roce 1989 a slovenská sórošovská korporátní média kauzu bagatelizují a relativizují. Prominentní vězeň a bývalý policejní prezident zkrátka věděl příliš mnoho informací na představitele současné vlády Igora Matoviče a neměl podle všeho sjednanou pojistku pro tyto případy, neměl nachystaný Dead Man’s Switch na uveřejnění kompro materiálů na členy Matovičova mocenského úchopu v případě své náhlé smrti. Mnoho těchto lidí dělá tu chybu, že si myslí, že znalost výbušných kompro informací na někoho člověka ochrání. To samo o sobě nestačí, člověk musí mít pojistku pro případ, že by se mu něco stalo a nepřítel o této pojistce musí vědět, že existuje, aby měla funkčnost a svůj efekt.

Generál Lučanský tuto pojistku zjevně neměl, podcenil situaci a pokusil se pojistku aktivovat až v době, kdy byl ve vazební cele, jenže to bylo pozdě, tím si podepsal rozsudek smrti. Pojistka musí být vytvořena předtím, musí být nastavený Dead Man’s Switch a teprve poté pojistka splní svůj účel. Kauza tak pouze potvrzuje, že na Slovensku se k moci dostala vláda, okolo níž se najednou začínají objevovat mrtvoly zjevně politických vězňů. Nikdy by k tomu přitom nedošlo, kdyby v roce 2018 neproběhla ve slovenských ulicích barevná revoluce zorganizovaná sórošovými korporátními médii. Slováci teď budou platit svojí krví za tuto fatální chybu připuštění únosu slovenské politiky blázny a manipulanty, kteří nyní uchopili veškerou moc a začali přepisovat slovenskou ústavu.

Naše redakce tímto vyslovuje hlubokou soustrast pozůstalé rodině po generálu Milanu Lučanském a věříme, že svoboda, pravda a spravedlnost na Slovensku zvítězí, i když zatím to vypadá na temnou zimu bez světel na konci tunelu.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtevřený dopis českých vlastenců členům a vedení SPD a Trikolóry   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 18:20:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení páni předsedové, vlastenci, občané,

letošní krajské a senátní volby ukázaly, že nepodaří-li se navázat fungující spolupráci relevantních pronárodně zaměřených subjektů SPD a Trikolóry, může se lehce stát, že po příštích sněmovních volbách bude hlas zdravého rozumu v české politice ještě slabší než dnes.


Výsledky krajských voleb ve středočeském kraji, kde se díky vzájemnému odebrání hlasů obě hnutí vzájemně vyšachovala a potřebnou pětiprocentní hranici nepřekročilo ani jedno z nich, stejně jako výsledky senátních voleb, kde se díky vzájemné konkurenci nedostal ani jeden kandidát SPD a Trikolóry ani do druhého kola, by měly být pro obě hnutí dostatečným varováním.

Ve hře je totiž mnohem více než jen volební výsledky obou subjektů. Pokud by se k moci dostal tzv. demoblok vedený Piráty, byly by brzy zničeny nejen poslední zbytky naší státní suverenity, ale ohrožena by byla samotná existence našeho národa a státu. Jednou z cest, jak tomuto neblahému vývoji předejít, je dle našeho názoru dohoda obou vlasteneckých hnutí na společné kandidátce.

Jako voliči obou vlasteneckých hnutí se již nechceme rozhodovat komu dát přednost. Jsme přesvědčeni, že pokud by šla obě hnutí do podzimních voleb proti sobě, přineslo by to oslabení národních sil v české Sněmovně, které by se mohlo stát pro osvobození národa na delší dobu osudným.

Víme, že není snadné najít konsenzus pro společný politický postup u subjektů, které si za normálních okolností konkurují, jsme ale zároveň přesvědčeni, že tak jako se to podařilo našim ideovým odpůrcům, tak je třeba se o to pokusit i v táboře českých patriotů.

Zvažte prosím tuto možnost spolupráce a ve jménu příštích generací se pokuste překonat vzájemné animozity a sváry, které vždy v minulosti vedly k porážce našeho národa.

Dejte nám tolik potřebnou naději, aby se letošní rok stal rokem vlasteneckého vítězství.

My, čeští patrioté a vlastenci, vám v tom budeme rádi nápomocni.

V Praze dne 1. ledna 2021

PhDr. Petr Hampl, Ph.D. – sociolog, publicista a spisovatel

Mgr. Stanislav Novotný – předseda Asociace Nezávislých Médií

pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel – lékař, velitel Národní domobrany

Josef Nos – písničkář

MUDr. Alice Tomková – lékařka, pořadatelka setkání Vlastenců v Příčovech

Ladislav Větvička – publicista, bloger

Zdroj: https://petrhampl.com/otevreny-dopis
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponToto není žádné očkování, ale nenapravitelná manipulace našeho genetického kódu   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 17:59:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je to opravdu podivné. V minulosti to byli vždy lékaři a zdravotní personál, kteří nás informovali o nutnosti očkování a byli ochotni předložit důvody. Dnes nás tito lidé vesměs proti novému očkování varují. Zato prolhaná media a zrádní politikové neustále vyvolávají do světa důvody pro naprostou nutnost tohoto zákroku a dokonce by rádi trestali ty, kteří očkování odmítají. Politikové si zabalí půlku obličeje do hader, z nichž mnohé připomínají spíš spodní prádlo a pak se nechávají fotografovat! Za chvíli budou portréty s rouškami i na oficiálních dokumentech a od muslimských žen nás všechny bude dělit už jen ten šátek.

Prý jedině očkování zastaví tuto plándemii. Předtím to byly jedině roušky a karanténa a nic z toho nefungovalo, případů je stále víc. Takže je naprosto na místě očekávat, že ani očkování fungovat nebude. Však i sám Dr. Fauci prohlásil, že „očkování nezabrání přenosu nemoci mezi lidmi.“ Jen pro zajímavost, tento neslavně známý lékař, kterému mnozí přezdívají Dr. Faust řekl nedávno novinám „New York Times,“ že jeho úloha není úloha vědce, ale manipulátora.

Koronavirus byl předpovězen v r. 2014

V r. 2014 předvídal badatel a spisovatel Anthony Patch, že přijde koronavirus, který bude uměle-vyrobená nemoc. Bude to prohlášeno za epidemii, ale jako nemoc to nebude doopravdy nebezpečné. Ten účel, proč bude něco takového rozšířeno do světa bude ten, aby se lidé hromadně dožadovali očkování. A proč se budou lidé dožadovat se očkování? Protože to očkování v sobě bude mít něco, co ti, kteří manipulují s celosvětovou lidskou populací budou chtít vpravit do našich fyzických těl. To něco bude DNA manipulátor, který okamžitě změní naše DNA a přidá k němu třetí část.

Jakmile budeme očkováni, přestaneme být lidmi a staneme se hybridními bytostmi. A zároveň projde celkem okamžitě naše DNA podstatnou změnou a my ztratíme vědomí o tom, že jsme tím pozbyli nezávislost, že jsme pozbyli schopnost myslet a rozhodovat se sami na svých, že jsme pozbyli veškerou víru a to jak víru náboženskou, tak víru v morální, etické a právní zásady. A v ten moment se staneme snadno kontrolovatelnými otroky našich manipulátorů.

Jak funguje nové, genetické mRNA očkování

Britský lékař, Dr. Andrew Wakefield vysvětluje funkci nového očkování následovně: DNA je základ naší genetické struktury a nachází se v každé buňce. Jeho úkolem je vyrábět bílkoviny s použitím posla RNA (messenger RNA, neboli mRNA). Takže mRNA je prostředníkem mezi geny a buňkami, které dokáže přimět k výrobě bílkovin. To, co podnítí imunitní reakci není mRNA, ale jsou to bílkoviny. Stejně tak v očkování, účinná látka je bílkovina. Protilátky zkoušejí pouze infekci zastavit, ale na její zničení jsou naprosto nutné bílkoviny.

Nová očkování, také zvaná „RNA očkování“ nejsou v žádném případě očkování, protože neobsahují bílkoviny, které jsou nutné pro vyburcování imunitního systému. Takže RNA očkování je ve skutečnosti genetické inženýrství, neboli genetická manipulace.

Namísto vyprodukování svých vlastních bílkovin se tyto cizí mRNA obrátí na naše vlastní buňky a zkouší tyto donutit, aby výrobou bílkovin podnítily imunitní systém ke zvýšené činnosti. Když k tomu opravdu dojde, imunitní systém tyto útočníky napadne, jenomže tím napadá své vlastní buňky, napadá součásti sebe samého, neboli dojde k auto-imunitní reakci.

Nemoci, které jsou dnešní lékařskou vědou (z nedostatku lepších informací) považovány za auto-imunitního původu jsou:

Cukrovka č. 1, revmatická artritida, psoriáza, roztroušená skleróza, lupenka, zánětlivá nemoc střev, Addisonova nemoc (ledviny), Gravesova nemoc (porucha štítné žlázy).

Ta možnost, že se novým očkováním něco nesmírně pokazí, je obrovská. Za rok, za dva, nebo za pět, kdy už budou očkovány miliardy lidí, to bude skutečná katastrofa. Věda zde zkouší získat nadvládu nad přírodou, ale příroda si to rozhodně líbit nenechá.

Už když lékaři zkoušeli opravit chybný gen, o kterém věděli, že způsoboval určitou nemoc, změna se jim nepodařila, ale zato způsobili dominový vliv v celém genetickém systému člověka, kdy všecky jeho geny byly tímto zasaženy, takže toho museli zanechat.

To proto, že nikdo doopravdy nerozumí tomu, jak lidské tělo funguje.

Už jen když si uvědomíme, že mRNA očkování, které bylo vyvinuto laboratoří Moderna je jakýsi unikát, protože Moderna ještě nikdy, za 10 let své existence nevyvinula ani jedno skutečně funkční a použitelné očkování.

Očkování firmy Pfizer, které je rovněž mRNA, bylo vyvinuto ve spolupráci s laboratoří BioNTech v Německu, jejíž zakladatel, Dr. Ugur Sahin se honosí tím, že nové očkování bylo navrženo během načisto pár hodin, přes konec týdne. Něco takového se ještě nikdy nestalo. To nejrychleji vyvinuté očkování zabralo 4 roky. Dr. Sahin založil BioNTech firmu v r. 2008 spolu se svojí manželkou Özlem Türeci.

Výrobci očkování AstraZeneca spolupracují s Britským eugenickým hnutím. Eugenika znamená potraty, kontrola porodnosti, záměrné vyhubení nemocných, postižených a starých. Nové očkování vyvinuli ve spolupráci s Universitou v Oxfordu.

Co říkají o novém očkování odborníci

Virolog Dr. Sucharit Bhakdi říká, že tato tak démonizovaná chřipka byla ve skutečnosti velice mírná a úmrtnost na ni u lidí pod 70 let je skoro nulová. Veškerá úmrtnost je nad 70 let a to ještě tam, kde jsou přidružené vážné zdravotní potíže. Jenže jakmile někdo zemře a má koronu, anebo je podezření, že by ji mohl mít, jeho smrt je okamžitě klasifikována jako úmrtí na koronu. Však jen za tento detail na úmrtním listu dostávají lékaři a nemocnice extra příplatky. To je samozřejmě podvod, ale celý svět si to nechává líbit a ještě tomu věří.

My všichni jsme od přírody vybaveni obranou proti virům ve formě lymfocytů, což je základní kámen imunologie. Celá staletí se lymfocyty úspěšně staraly o naši ochranu proti nemocem tím způsobem, že zničily buňky, do nichž cizí viry vnikly za účelem rozmnožení. Za normálních okolností zůstanou viry v plících. Ale když je do nás injekčně vpraven virový gen, který je v nových očkováních, ten se rozšíří kamkoliv si zamane a to i tam, kde je to nežádoucí.

A přesto je zde snaha naočkovat nám genus viru a tím náš systém geneticky změnit. Všichni brojí proti geneticky ovlivněným potravinám a to, že budou sami geneticky změněni nějakým očkováním, to jim záhadně nevadí. A pak nás ještě budou strašit s dlouhodobými následky koronavirového onemocnění! Jaképak dlouhodobé následky? Vždyť o tom nejsou vůbec žádné informace, vůbec žádné důkazy. Je to pouhé plácání do prázdna.

Jistý lékař (nejmenovaný), který pracoval ve Wuhanu a podařilo se mu dostat se do Ameriky, hlásí obrovské množství mrtvých v Číně, jejichž smrt byla způsobena očkováním proti koroně. Rovněž potvrzuje, že všichni očkovaní skutečně tuto chřipku dostanou.

Hlavní lékař firmy Moderna varuje, že očkovaní lidé musí nadále dodržovat preventivní příkazy, protože očkování působí pouze proti velmi vážné formě této nemoci. Tím pádem je na místě očekávat, že očkovaní budou ještě určitou dobu roznášet virus do svého okolí.

Přesto, že je neustále zdůrazňována 90% účinnost nového očkování, je dokázáno, že z každého milionu očkovaných pouze 141 lidí nedostanou koronu. To je asi 0.01% - má to pak cenu nechat se očkovat a podlehnout jeho následkům, které donutí mnoho očkovaných (jejichž množství je před námi tajeno) do kritických oddělení místních nemocnic?

Co ukazují vědecké studie a testování

Vědecké studie opravdu dokázaly že ti, kteří byli očkováni živým virem na příklad proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, šířili tyto nemoci ještě týdny a někdy i měsíce poté a infikovali jak očkované, tak i neočkované! A v mnoha případech tyto nemoci roznášeli aniž by sami měli jakékoliv příznaky a opět, nakazili jak očkované, tak neočkované.

Takže očkování je ve skutečnosti velké ohrožení celé lidské společnosti. Jak to, že se dále s tímto nesmyslem pokračuje?

Jak to, že nikdo neinformuje lidi o tom, že neúčinnost očkování je běžná, že tímto způsobem získaná imunita je dočasná a že po opakovaném očkování jsou lidé více náchylní na další infekce, včetně degeneračních chorob, jako je Parkinsonova a Alzheimerova? Že náhlá rozšíření infekčních nemocí vznikla pokaždé tam, kde byli všichni očkováni?

Jak to, že nám potom namlouvají, že ti očkovaní budou imunní a budou moci chodit všude a bez hader přes obličej a budou moci dokonce i cestovat? Vždyť tito lidé budou mnohem více infekční pro všecky jak očkované, tak neočkované ve svém okolí! Co je tady v nepořádku?

Další problém týkající se všeho očkování je v tom, že jejich testování je navrženo se záměrem nepřijít na žádné záporné výsledky. Jinými slovy, je zde zjevná snaha docílit za každou cenu a co nejrychlejší schválení patřičnou organizací, přijetí na trhu a ziskem podmíněný prodej. Nějaké důkladné zkoumání vlivu očkování a zodpovědné posouzení nepřipadá v úvahu. Není divu, že je k očkováním všeho druhu tento lehkomyslný a nezodpovědný přístup, když jeho výrobci nejsou postižitelní v případě ublížení na těle, nebo smrti. Však se taky Gates prvně stará, aby získal uzákonění soudní imunity v zemích, kde chce svá očkování na populaci nanutit.

Jedna z hlavních lékařských odborníků organizace WHO (Světová organizace pro zdraví), Dr. Soumya Swaminathan přiznala během tiskové konference, že doposud neviděla nejmenší důkaz účinnosti očkování proti koronaviru.

„Nemyslím, že máme důkazy o žádném z těchto očkování, abychom mohli s důvěrou potvrdit, že ochrání očkované před touto infekcí a že zabrání jejímu rozšiřování,“ řekla.

Mnoho dalších lékařů a zdravotních odborníků proti očkování varuje a zasazují se za to, aby nebylo používáno. Krátké video na stránce. Tito lidé riskují svá zaměstnání, své kariéry a možná i své životy, aby varovali svět před nebezpečím, které nová očkování představují. Jsou to lidé, kteří rozumí podstatě celého problému lépe než my a dovedou si opravdu věrohodně představit jeho následky. A ty následky budou opravdu děsivé, pokud se nevzpamatujeme a tvrdě se proti těmto útokům nepostavíme.

Co radí dokumentace o novém očkování

Když vezmeme dokument americké státní organizace CDC (Centrum pro kontrolu nemocí), kde shrnují požadavky pro použití a administraci očkování firmy Pfizer a Moderna, můžeme se mezi řádky ledacos dočíst. Na několika místech je psáno, že „… v současné době nemáme žádné údaje o bezpečí a účinnosti mRNA COVID-19 očkování …“ což by nám všem mělo jasně dát najevo, že jsme bráni za pokusné králíky a že ve skutečnosti nikdo neví, ani výrobci sami, co doopravdy toto očkování způsobí. Už to by mělo odradit kdejakého nadšence.

Očkovaným dále není doporučováno se několik dalších dnů stýkat s jinými lidmi, protože tím, že se nechali očkovat, se ve skutečnosti stali nositeli a šiřiteli této infekce. „Těhotní lidé jsou více ohroženi …“ Jednak, namísto „těhotné ženy“ používají výraz „lidé,“ což je slizská podlízavost vůči imbecilům jako jsou BLM a Antifa, neboli politicky-správné, i když biologicky, eticky a lidsky špatné vyjádření. Je to, jak říká George Orwell, „novořeč,“ neboli „newspeak.“ Ale ještě uhýbají od toho, aby napsali naplno, že těhotné ženy mohou buď potratit, anebo se jim narodí dítě s genetickou vadou.

Důležité jsou body, které mluví o škodlivých vlivech a opatrnostních opatřeních. Na několika místech je zdůrazňována „anafylaktická reakce,“ neboli alergická reakce, která může být velmi vážná, někdy i smrtelná. Lidé s alergiemi na látky, v těchto očkováních obsažené, by neměli být očkováni. Ovšem není snadné posoudit, jestli je někdo alergický na látku jménem „SM-102,“ což je nějaký výrobek laboratoře Moderna, jehož podstata není nikde vysvětlena.

Už to je zlé, že hodně z nás bude mít silnou reakci na polyetylen glykol (PEG), který se vyrábí z etylen glykolu, což je hlavní součást produktů proti zamrznutí jak do aut, tak i jiných zařízení. Polyetylen glykol bývá obsažen v krémech, v zubních pastách a je to značně sporný produkt, protože hodně lidí má na něho záporné reakce. V lékařství je používán v projímadle před kolonoskopií a také v některých lécích a injekcích.

Některá očkování mají také obsahovat látku zvanou Squalene, což je výrobek ze žraločích jater. Takže kdo má alergii na ryby, což je velmi častá alergie, nemůže toto očkování dostat.

Je jasné, že nové mRNA očkování je pokusné a je o něm zveřejněno velmi málo informací, které navíc zamlčují všecko záporné a škodlivé. Přes naprostý nedostatek informací je nám říkáno, že je to očkování „bezpečné a spolehlivé“ a i když se již vyskytlo několik úmrtí a velké množství vážných onemocnění, očkování je rozšiřováno do celého světa jak nejrychleji to jde. Některé vlády dokonce chtějí své občany očkovat bezplatně, jiné chtějí vyřadit ze života ty neočkované.

Ovšem je daleko rozumnější dát na radu zdravotních odborníků a nenechat se v žádném případě očkovat, než dát na nezodpovědná a lživá media a proradné politiky.

A nakonec ještě otázka: proč – k čertu – nemáme k dispozici léky? Proč zrovna očkování? Co je tady v nepořádku? Snad se všichni zbláznili?

Autor: Jane K. / NWOO

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětová zdravotnická organizace “nenápadně” změnila definici stádní imunity...   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 06:04:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová zdravotnická organizace “nenápadně” změnila definici stádní imunity. Nyní již jí lze prý získat pouze očkováním. Tohle není poprvé! Hlavní sponzoři WHO jsou G. Gates a nadace výrobců vakcín Gavi!

Světová zdravotnická organizace (WHO) nenápadně v říjnu 2020 změnila původní a obecně uznávanou definici tzv. stádní imunity (herd immunity). Mezi lékařskou komunitou je stádní imunita definována jako přímá ochrana před infekcí, kterou lze získat buď očkováním, nebo tím, že infekci prodělá dostatečné vysoké procesy populace. Podle WHO to ale již neplatí a stádní imunitu prý lze již získat pouze očkováním!

Podobně “nenápadně” změnila WHO na podzim 2019 před vypuknutím pandemie koronaviru definici pandemie. Ta dříve byla označována jako epidemie, která má vysokou úmrtnost, vysokou nakažlivost a postihuje všechny kontinenty. WHO z nějakého záhadného důvodu vyškrtla hned 2 kritéria a to vysokou úmrtnost a nakažlivost – zůstaly pouze ty kontinenty. To se stalo 2 měsíce před tím, než začala celosvětová pandemie koronavirus. Trochu to připomíná izraelské vědce, kteří začali na vývoji vakcíny pro koronavirus “čistě náhodou pracovat” dávno před jejím vyhlášením!

WHO nemá již s ochranou zdraví nic společného a odchází na smetiště dějin jako globalistická PR agentura. Nikoho nepřekvapí, že hlavními sponzory WHO je nadšený propagátor očkování a depopulace planety B. Gates a nadace výrobců vakcín Gavi.

-vědátor-
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak prosté, milý Navalný   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:58:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Následující text bude vypadat jako silvestrovský vtip. Není tomu tak. Jde o zcela reálnou a bohužel vážně míněnou zprávu, kterou před několika dny zveřejnila světová i naše média.

Navalný se rozhodl dokázat, že za jeho otravou stojí ruská Federální služba bezpečnosti. Člověk by řekl, že to je sice hezký nápad, jenomže jak ho provést?

Ale na to je, přátelé, jednoduchá odpověď. Navalný brnkul přímo ruské Federální službě bezpečnosti a tam mu to řekli. Takhle prosté to bylo.

První agent, kterému se dovolal mu položil telefon, protože Navalného poznal. Nyní pomineme, proč si nikdo z novinářů ze seriózních médií nepoložil naprosto zásadní otázku (když přijmeme tuto šílenou verzi): Jak Navalný věděl, kterým konkrétním agentům má zavolat? Předpokládám, že ve FSB slouží minimálně několik stovek zaměstnanců. A jak získal telefonní čísla obou agentů? To se zeptal na ústředně?

Tak dál. Zatímco první agent FSB mu praštil telefonem, tak u druhého agenta měl kliku. Ten se totiž v uvedený den musel srazit s koněm, jak se později ukáže.

Navalný vymyslel geniální plán. Vydával se za vysokého činitele ruské bezpečnostní rady, která zjišťuje, proč se Navalný stále potuluje po tomhle světě, načež mu agent, který prodělal srážku, do telefonu všechno vyklopil, včetně několika pikantních detailů. Třeba, že Navalnému strčili Novičok do trenek (např.aktuálně.cz, 21.12, CNN a další). Tady měl Navalný trochu přibrzdit, protože nahrávka telefonního rozhovoru, kterou vzápětí poskytl světovým médiím, mohla být poněkud dvojsečná. Možná by se někdo ze seriózních médií mohl zaměřit právě na ty trenky. Nemyslím to dvojsmyslně, jen čistě pragmaticky. Aby došlo k časové shodě od kontaktu s Novičokem do prvních příznaků, musel by si je Navalný oblékat až v letadle, případně na letišti, čehož by si asi někdo všiml. Alespoň si to myslím.

Zůstává záhadou, proč by ruští špióni měli pořád tak lpět zrovna na Novičoku. Více to raději nebudu rozvádět.

Solidní média vždycky autorům omlátí o hlavu, když připomenou, že ta či ona vládní verze událostí je děravá jako řešeto. Nazvou to s neskrývaným despektem konspirační teorií.

Ovšem vysvětlení, jak Navalný odhalil, kdo ho otrávil, je zřejmě vrcholem investigativní žurnalistiky s použitím důvěryhodného zdroje (nahrávka, kterou mohl pořídit kdekoliv s kýmkoliv).

Já si naopak myslím, že ujetější spikleneckou teorii jsem zatím ještě neslyšel. Navíc je na úrovni, jako by ji vymyslel Pepek Vyskoč, nebo někdo z respektovaného časopisu.

Autor: František Kašpárek

Zdroj: https://blog.idnes.cz/blog.aspx?c=763210

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětová zdravotnická organizace schválila nouzové použití Pfizeru   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:43:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V posledních hodinách roku 2020 schválila Světová zdravotnická organizace (WHO) nouzové použití vakcíny Pfizer. V opatrnicky formulovaném stanovisku WHO uvádí, že její experti dospěli k názoru, že kvalita, míra bezpečnosti a účinnosti vakcíny Pfizer vyváží potenciální rizika...

V Evropě jsou ovšem státy a politici, pro které - aniž by podrobili vakcínu přísnému přezkumu - stanovisko WHO nic neznamená...

Pfizer je ovšem na druhou stranu vůbec první anti-covidovou vakcínou, které WHO udělila svůj opatrnický souhlas. Lze předpokládat, že obdobný souhlas vytáhne WHO ze šuplíku i pro Sputnik V - ale až v roce 2021, aby nebyl prvním, a WHO se tak zavděčila USA, které z ní za Trumpa chtěly vystoupit, čímž by ztratila svoji prestiž.

Zdroj: https://www.20min.ch/story/who-erteilt-impfstoff-von-pfizer-biontech-notfallzulassung-343478727021

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNařčení Posselta z etnické čistky není jen pobuřující. Jde zde o hrozbu, na kterou musí Česko razantně odpovědět   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:38:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řeč sudetského předáka Bernda Posselta o tom, že poválečné vyhnání sudetských Němců z Československa bylo důkladně plánovanou etnickou čistkou, i nadále vyvolává ostré reakce známých českých osobností. Tentokrát se k celé věci v článku pro Haló noviny vyjádřil bývalý místopředseda KSČM Josef Skála.

„Němci tomu říkají Kinderstube. My Češi – slušné vychování. Kdo je má, před Vánocemi si dává záležet dvojnásob. Bernd Posselt je z jiného pytle. K svátkům nám nadělil nehoráznou drzost. O „neoprávněném vyhnání Němců“, jehož jsme se měli dopustit po válce. Už si je troufá vydávat za „etnickou čistku“, ba „chladnokrevně plánovanou“,“ uvedl Skála.

Politik se však s tímto tvrzením vůbec nedokáže ztotožnit, neboť Česko podle jeho poznámky o odsunu Němců ani nerozhodovalo. Udělali to antihitlerovské mocnosti, zatímco iniciátorem byl Londýn.

„Dlouho razil i mnohem tvrdší postih. Závěry Postupimské konference jaktěživ nezpochybnili ani západní signatáři. Československo zvolilo humánnější postup. Z odsunu vyloučilo antifašisty i desetitisíce odborníků. Komu nechybí Kinderstube, děkoval by zdvořile i dnes,“ poznamenal Skála.

Pokračoval pak, že reálnou variantou odsunu bylo naproti tomu uplatnění předmnichovských zákonů. „Desetitisíce vlastizrádců by skončily za mřížemi. Na desítky let. Spoustu Hitlerových hrdlořezů by neminul hrdelní trest,“ líčil Skála.

„Posselt nás uráží jménem landsmanšaftu. Založili ho zavilí revanšisté. Nacistickými grázly se hemžil i pak. Žízeň po pomstě páchla z desítek jejich lejster. Už je snad někdo zneplatnil? Omluvil se za ně aspoň zpětně? Jen šaškárnou je i „zrušení“ těch, které si brousí zuby na české majetky. Tohle farizejské gesto zneplatněno bylo. Německým soudem a neprodleně,“ upozornil politik.

Skála je přesvědčen, že Posselt svými slovy „zlehčuje zločin, nemající obdoby“.

„Z jeho kompliců dělá nebohé oběti. Zločin chce přišít zemi, která je poslala „Heim ins Reich“. Legitimního postihu se tím velkoryse zřekla,“ všiml si Skála.

Politik při této příležitosti poznamenal, že suverenitu země určuje to, nakolik si smí odepřít dvojí metr. Zavzpomínal tak například na kauzu s ricinem, v jejímž důsledku byli dva ruští diplomaté vyhoštěni zpátky domů. „Žalostná ptákovina tak urazila zemi, která nás před genocidou zachránila,“ upozornil Skála.
Všímá si pak, že v případě Posselta však žádné podobné následky ale nepřicházejí.

„Německý velvyslanec na koberec nemusí. Aby se jeho vláda distancovala, nikdo nežádá. Petříček vysílá českého velvyslance na Posseltovy srazy. Landsmanšaft chce jeden z příštích konat rovnou u nás,“ podotkl Skála.

„Sprostota překročila meze. Nařčení z „etnické čistky“ není jen pobuřující. Zakládá obvinění, za něž padají těžké tresty i dnes. A tedy i „nárok“ na mamutí „odškodnění“. Od země, která se ne a ne dočkat reparací za nacistické zločiny,“ poznamenal Skála.

Politik ale trvá na tom, že tato nespravedlnost by neměla být ponechána bez odpovědi.

„A to je hrozba, již nelze přejít jen pár komentáři. Smést ji se stolu musí český stát. Razantně a bez všech okolků. Jménem těch, koho k tomu zavazuje Ústava,“ uzavřel věc dotyčný.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EQBq

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKamarád Lučanského odpálil bombu: Dozorci dříve Milana zbili a museli ho odvézt do nemocnice, mohl čelit vydírání   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:34:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenský bezpečnostní analytik Milan Žitný promluvil o tom, co se ve skutečnosti mohlo odehrát v nemocnici v Prešově. Podle jeho slov se Milan Lučanský před třemi týdny dostal do konfliktu s dozorci, v důsledku čehož byl generál převezen do nemocnice. Dotyčný přitom nevylučuje, že by se slovenský generál mohl stát objektem vydírání a zastrašování.

Oficiální verze Ministerstva spravedlnosti SR o tom, že se bývalý policejní prezident Milan Lučanský dne 9. prosince zranil při cvičení v oblasti oka, podle analytika Milana Žitného neodpovídá skutečnosti. Žitný, jenž se osobně znal s generálem Lučanským, ve svém rozhovoru pro slovenský deník Pravda vyjádřil přesvědčení, že se tehdy jednalo o fyzický konflikt mezi dozorci a bývalým policejním šéfem. Nemá sebemenší pochyby ani o tom, že ministryně spravedlnosti SR Mária Kolíková, stejně jako řada dalších členů vlády, celou dobu lhali o tom, co se dělo s Milanem Lučasnkým.

„Ať už je každému jasné, že lže ministryně spravedlnosti Kolíková, stejně jako každý, kdo tvrdil, že si Lučanský zranil oko při cvičení. Pravda je taková, že došlo ke slovní potyčce s dozorci, strkání a ti Lučanského zbili a dokopali tak silně, že ho museli převézt do nemocnice,“ uvedl Žitný.

To ale nebylo všechno, s čím se mohl bývalý ředitel slovenské policie potýkat ve vazbě v Prešově. Podle Žitného totiž mohl být slovenský generál dokonce vydírán a zastrašován.

Jednání členů současné vlády, a sice ministryně spravedlnosti Kolíkové, považuje Žitný za zcela nepřijatelné. Slovenský analytik rovněž obvinil ze lži i ministra vnitra Romana Mikulce. Podle jeho názoru tito politici lhali veřejnosti již od začátku a nyní by měli nést politickou odpovědnost za své kroky. Tragický incident s Milanem Lučanským je důsledkem selhání veškerých státních orgánů, tvrdí Žitný.

Fico předpověděl dalekosáhlé politické následky

Tragická smrt Lučanského tak bezpochyby bude mít dalekosáhlý dopad na politické dění v republice a na postoj společnosti vůči současné vládě, myslí si lídr Směru-SD Robert Fico. Expremiér rovněž netajil své zklamání z toho, že řada vysoce postavených úředníků doposud neudělala nic, aby byla zjištěna skutečná podstata toho, co se s generálem Lučanským stalo.

Velkou tragédií je podle Fica také to, že nikdo z politiků, policistů a prokurátorů nenese žádnou odpovědnost za tento incident. A Fico se zmínil i o dvojím metru ze strany Evropské unie.

„Kdyby se to, co se stalo generálovi Lučanskému, stalo jakémukoliv Romovi, černochovi anebo novináři bez jakýchkoliv zásluh, celé Slovensko a EU by byly vzhůru nohama a Sorosovi otroci by volali do zbraně,“ podotkl opoziční politik.

Zdroj: https://sptnkne.ws/EQAe

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVíce než 2 miliony dětí v USA byly infikovány novým koronavirem   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:28:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle nejnovější zprávy vydané Americkou akademií pediatrie a dětské nemocniční asociace 29. prosince, byla od propuknutí epidemie COVID-19 tato nemoc diagnostikovaná u 2 milionů dětí ve Spojených státech. Zpráva uvádí, že ke dni 24. prosince hlásily Spojené státy celkem 2.000.681 potvrzených případů COVID-19 u dětí, což představuje 12,4 % z celkového počtu potvrzených případů ve Spojených státech, a 2.658 infekcí na 100.000 dětí.

Data ukazují, že od 12. listopadu se počet potvrzených případů COVID-19 u dětí ve Spojených státech zvýšil přibližně o 1 milion. Během týdne od 17. do 24. prosince bylo ve Spojených státech potvrzeno téměř 180 tisíc nových případů COVID-19 u dětí. Definice věku dětí se ve Spojených státech liší a většina států definuje věk dětí od 0 do 19 let.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrchněte ze Seattlu – jestliže ovšem najdete hlupáka, který koupí váš dům   
Pridal tk Pátek 01 leden 2021 - 05:26:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zvolení zástupci amerického města Seattle mají v úmyslu přijmout zákon, který bytovým zlodějům umožní volný prodej předmětů, které při svých bytových vykrádačkách ukradli - a to v tom případě, že dosvědčí, že svůj lup provedli k uspokojení svých základních životních potřeb. Stejně tak nebude pro bezdomovce trestné utábořit se na vašem pozemku, jestliže dosvědčí, že jiný úkryt před nepohodou se jim najít nepodařilo. A tucty dalších zločinů, včetně přepadení a osobního obtěžování, budou pardonovány v těch případech, kdy pachatelé těchto skutků budou shledání buďto chudými, duševně nemocnými nebo závislými na drogách. Tato nová plánovaná opatření budou spadat pod označení OCHRANA PŘED CHUDOBOU a možní soudcům městských soudů přehlížet ty zločiny, které byly spáchány jako důsledek chudoby či duševní poruchy jejich pachatelů.

Dokonce i proslavené liberální levici pobřežního města Seattle se tato navrhovaná opatření zdají být přece jen až trošku moc. Nicméně návrh na ně byl městské radě předložen v rámci projednávání městského rozpočtu na rok 2021 už před několika týdny a setkal se zde s podporou naznačující, že obrat dosavadního řádu města vzhůru nohama je skutečně aktuální – a to už od počátku nového roku.

Jde o ideu, která by měla na město ničivý dopad a v nahlížení na zločin by znamenala naprostý odklon od toho, jak se na zločin pohlíží ve zbytku země. A jak se ozývá z reakcí znepokojených obyvatel města by její přijetí nebylo ničím jiným než legalizací většiny všech zločinů na území města páchaných.

Ani moc nepřekvapuje, že pojednávaná idea vzešla z „vlny aktivizmu a historických protestů po policejním zavraždění George Floyda v Minnesotě“ píše k případu jeden z listů města Seattle.

Z redakčního článku webu Judicial Watch vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0619 sec,0.0281 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,289kB