Neděle 17 květen 2020
Pojedou Babiš a další čeští oligarchové letos na dovolenou na Máchovo jezero? Nebo mezi řepková pole? Máte astmatické dítě, které potřebuje k moři?   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 06:01:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Léto se neúprosně blíží a ním i čas dovolených, které mnozí Češi trávili tradičně v zahraničí. Nejenom ti bohatí, ale i ti běžní pracující. Letos to ale bude nejspíš jiné. “Česká” vláda je toho názoru, že Češi mají sedět doma, cestování přece nepotřebují.

Vláda se de facto posmívá českým občanům, prý za hranice vyjet mohou, ale nikdo jen nikam prý nepustí. Na dovolenou v zahraničí mají zapomenout. Češi prý mají zůstat doma a nikam necestovat. Pro jistotu jim ještě jeho vláda připravuje chytrou karanténu, která je bude špehovat na každém kroku a případě potížistů je “posadí do karantény”. Přirozeně vše pro naše dobro! Sice se některé tradiční destinace oblíbené našinci jako Chorvatsko, Řecko, Itálie snaží nalákat naše turisty, ale úřady začínají strašit “druhou vlnou”, či mimořádnými požadavky jako covid test po návratu. Ten stojí necelé 3000 (má být prý zlevněn na ca necelé 2000, což se ještě uvidí) na osobu. To je pro 5 člennou osobu extra 10-15 tisíc. Možná prý ty testy budou potřeba i před výjezdem z ČR, pak by to byl dvojnásobek.

Jen by mě zajímalo, zda dovolenou v ČR plánuje i sám Babiš a další čeští oligarchové? Hádám, že nikoliv. Ti v klidu odletí soukromými letadly do svých zahraničních rezidencí a budou si užívat každoroční dovolené v zahraničí. Kontrola žádná nebude, kdo by snad dělal potíže, ten skončí v chytré karanténě (už si jí prý stáhlo 100 000 naivních nešťastníků). Nebo věříte tomu, že A. Babiš (a i ostatní členové “elity”) pojedou stanovat k Máchovu jezeru, nebo se budou kochat pohledem na nekonečná řepková pole? (Největší příjemce dotací z nich je právě A. Babiš.)

Má vaše dítě astma, nebo atopický ekzém, které se velmi zlepšuje u moře? Tak to máte smůlu, stejně jako desítky tisíc dalších rodin… Vaše osudy a zdraví vašich dětí “české elity” nezajímají.

Ještě ale existuje jedna skupina osob, která hranice zavřené nemá a může cestovat podle libosti. Uprchlíci! Asi jste zaznamenali, jak si nedávno syrský uprchlík z Afganistanu v klidu přejel údajně uzavřené (pro Čechy a Němce) hranice k nám a kontroly ho bez problémů pustily. Co vy na to pane Babiš, Hamáček a spol?

Brunclík

Poznámka redakce: Včera premiér Babiš přiznal, že pojede v srpnu do Řecka a o Mácháči a utrácení svých miliard v ČR nic neříkal.

Zdroj: https://ceskavec.com/2020/05/babis-a-dalsi-cesti-oligarchove-pojedou-letos-na-machovo-jezero-nechate-ze-sebe-dal-delat-blazny
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdo sponzoruje cenzorský spolek “Manipulátoři”? Nadnárodní korporace a “anonymní dárci”!   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:54:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spolek manipulátoři ( www.manipulatori.cz ) se údajně věnuje odhalování haoxů, fake news a mediálních nepravd. Jeho hlavní tváří je jistý Jan Cemper, který je z dřívějška znám jako anarchista a gay aktivista. Já se dnes ale budu zabývat financováním spolku, který se honosí svojí “otevřeností a pravdomluvností”.

Pro informaci spolek sídlí na adrese Rybná 24, Praha 1. V tomto nenápadném domě v exklusivní části Prahy sídlí dalších 3746 společností! Takže se ve skutečnosti o žádné sídlo spolku manipulátoři nejedná a jeho skutečná adresa není známa. Zkrátka taková transparentnost par excellence hned na začátku!

Ve výroční zprávě za rok 2019 spolek vykázal příjmy ve výši 272 146,- kč a výdaje ve výši 194 616,- kč.

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2601569525

Jako největší dárce jsou uvedeni “drobné dary” , které zajišťuje nadace Via. To bylo celkem 84 654,- kč, 80 tisíc dala nadnárodní korporace T Mobile, 50 tisíc Prague security studies institut (mezi jeho sponzory patří třeba polostátní ČEZ a Afgánská ambasáda) a 20 tisíc spolek Transition.

První problém začíná u té nadace via, protože na údajně transparentním učtu spolku manipulátoři nevidíte skutečného dárce! Cempere, kdo vás vlastně platí? Tohle je ta vaše transparentnost? Ti skuteční drobní dárci jako třeba VAŠÍČEK FILIP, WUNDERLICH MICHAL, Poulová, Štěpánka, JOSEF MATYAS a Ježková Blanka,Mgr. to tou občasnou stokorunou nevytrhnou (nikdo z výše uvedených nedaroval více než 150 kč poznámka redakce).

Dále je divné, že spolek neplatí žádný nájem za sídlo společnosti! To je společnost symplyoffice a její vlastník office factory a.s. (kde nelze dohledat skutečné vlastníky) tak velkorysá? Hádám, že ostatní nájemci virtuálních adres takové štěstí nemají a nájem platit musí!

Nikoho nepřekvapí, že spolek utratí celých 74 procent všech nákladů na mzdy!

(poznámka redakce, autore a čtenáři nelakoťte! Přejte Cemperovi nějakou tu korunu, však ten liberálně demokratický a gay aktivismus musí lézt pěkně pěkně do peněz!)

Je to další ukázka, jaká podivná parta a existence stojí za bojem za “liberální demokracii”.

Karl M.
psáno pro www.ceskavec.com

Zdroj: https://ceskavec.com/2020/05/kdo-sponzoruje-cenzorsky-spolek-manipulatori-nadnarodni-korporace-a-anonymni-darci

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPoučení z historie   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:43:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Chci říci, že si musíme uchovat tuto fotografii záchodové mísy v Praze 9. května na místě pomníku Koněva. Uchovat a zanechat odkaz dětem a vnukům. Je to nejdůležitější poučení. Rusové dělají stále tu stejnou chybu. Snažíme se vážit si cizích problémů za cenu vlastních životů. Patrně s předpokladem na vstřícnou vděčnost.

Zde je záznam z oficiálních dokumentů:

"...Právě maršál Koněv musel ochraňovat Prahu před americkými bombami, jelikož naši spojenci ji pravidelně zahrnovali do seznamu strategických objektů pro bombardování - vždyť po celé roky války četné české podniky svědomitě zásobovaly Wehrmacht zbraněmi a municí.

Ale, jelikož se Praha nacházela v linii působnosti sovětských vojsk, všechny objekty pro nálety letectva se musely koordinovat s velením 1. ukrajinského frontu. A maršál stále systematicky Prahu vyřazoval z amerického seznamu objektů, podléhajících stejnému totálnímu zničení, jako do základů spálené Drážďany nebo Magdeburg..."

Je dochována na toto téma korespondence s americkým velením.

A dál. V době osvobození Prahy od fašistů vydal rozkaz, aby bylo v době útoku minimálně použito těžké dělostřelectvo. V důsledku toho se počet obětí na naší straně významně zvýšil.

Pro informaci:

"Během Pražské operace dosáhly celkové ztráty sovětských vojsk 49 348 osob, z toho zahynulo 11 265 vojáků a důstojníků."

Když byly vůči Koněvovi vysloveny námitky, vysvětlil, že sovětský důstojník musí myslet na zachování tak krásného města pro budoucí pokolení.

Do té bílé záchodové mísy bylo 9. května 2020 spláchnuto několik tisíc životů našich dědů a pradědů. I proto, že jsme chtěli, abychom se jevili v očích ostatního světa morálními a lidskými.

Řádně si to zapamatujme. Já to určitě uchovám i pro vnuka, i pro vysvětlení na seminářích v týmu Cognitive, jaké jsou rozdíly mezi partnerem a nepřítelem.

Olga Usková
Autorka je známá podnikatelka v oblasti IT. Působí v řadě ústředních orgánů

Text vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Je nám z toho na zvracení. Vlaďka
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFacebook dosadil do cenzurního orgánu aktivistku napojenou na islámské extremisty   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:37:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Členka nového orgánu dohledu na Facebooku, který bude mít kontrolu nad kontrolou obsahu platformy sociálních médií, vyjádřila podporu muslimskému bratrstvu. Ve středu Facebook oznámil prvních 20 členů dozorčí rady, která má poslední slovo v tom, jaký obsah generovaný uživatelem platforma odstraní. Mezi členy patří držitelka Nobelovy ceny míru Jemena Tawakkol Karman, která byla oceněna za svou roli v Arabském jaru.

Zdá se však také, že má vazby na muslimské bratrstvo, které je jako teroristická organizace zakázáno několika zeměmi, včetně Saúdské Arábie, Ruska a Bahrajnu. Muslimské bratrstvo uvedlo, že jeho cílem je vytvořit stát, který se řídí zákonem šaría. Je také předchůdcem Hamasu.

Zdroj: https://www.mena-watch.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIKEA útočí na Foldynu kvůli jeho odporu k glorifikaci nacistů. Víte kdo vybudoval IKEA? Švédský nacista ...   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:35:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Firma IKEA se zapojila do politických bojů kolem sochy glorifikující spojence nacistů. Záměrně dehonestující poslance Foldynu. No nedivím, se když si vezmu, že firma IKEA byla vybudována švédským nacistou Kampradem.

Citují z článku v americkém deníku Washington Post:

Kamprad and Ullmann’s camaraderie was an unlikely one. Around the same time he started Ikea, Kamprad joined Sweden’s fascist movement. He regularly attended meetings with pro-Nazi extremist groups, maintained a long-running friendship with a leading Swedish fascist and, according to some accounts, was an active member of the Swedish version of the Hitler Youth.

Ti Švédové mají celkově nějakou zálibu v totalitních ideologiích, nejprve podporuji nacisty a dnes podporují islám ...

Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNovotný plánoval past na Foldynu na Den vítězství. Neuvěříte, co chtěl udělat   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:31:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný vypověděl pro Mall TV, co plánoval na Den vítězství, pokud do jeho městské části přijeli motorkáři z klubu Noční vlci. Novotný předtím nechal v Řeporyjích instalovat pomník kolaborantům s německými nacisty – vlasovcům.

„Den vítězství měl být především den mého velkého triumfu. Já jsem od rána poskytoval rozhovory u pomníku vlasovců a samozřejmě jsem jedním okem sledoval po Praze jedoucí kolonu Nočních vlků s Jardou Foldynou, mým novým kamarádem z televize Barrandov,“ řekl Novotný.

„Jarda vstával velmi vlasteneckou nohou. Měl fantastickej projev na Olšanech. Z toho jsem viděl, že jeho kanada došlápne opravdu na každého nepřítele Ruska. A od novinářů jsem měl informace o tom, že v té koloně se vede velká debata o tom, že se pojede do Řeporyjí. Sem k nám. Tak jsem připravil past,“ dodal starosta Řeporyjí.

Novotný měl podle svých slov připravenou duhovou vlajku a hlášeno obecního rozhlasu.

„Kromě duhový vlajky na radnici a dalších píčovin jsem teda vymyslel s televizí, že až Noční vlci přijedou k pomníku vlasovců, vypnou motorky a začnou tady dělat bordel, tak se z českého rozhlasu v Řeporyjích ozve ‚Pozor, hlášení místního rozhlasu. Přehlídka košťat zdarma u pomníku vlasovců na náměstí,“ uvedl starosta.

„A takhle připravenej jsem očekával Jardu Foldynu a Noční jezdce. Bohužel došlo k hádce už na Olšanech, kdy Foldyna říkal „jedeme do Řeporyjí“, ale zapařenci tušili podraz ode mě,“ dodal.

Noční vlci na Den vítězství

Členové mezinárodního motorkářského klubu Noční vlci v pátek 8. května v Praze uspořádali ceremoniál, aby vzdali hold osvoboditelům, kteří zemřeli v bitvách s nacisty za osvobození města.

Okolo 100 lidí, včetně veřejných aktivistů a ruských krajanů, přišlo k hrobům vojáků Rudé armády na Olšanských hřbitovech za podmínek nouzového režimu kvůli koronaviru.

„Kláním se vojákům Rudé armády. Dobře víme, že hlavní zásluhu ve vítězství má Sovětský svaz a jeho Rudá armáda. Ti, kteří se pokoušejí přepsat historii 2. světové války, se snaží vzbudit nenávist (mezi národy a zeměmi – red.),“ prohlásil poslanec Parlamentu České republiky Jaroslav Foldyna, jenž se aktivně podílí na činnosti české pobočky klubu Noční vlci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Cxxn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHlavní média na světě negativně ohodnotila Pompea   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:24:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V poslední době se hlavní média v Číně a USA úžasně shodla, že společně kritizují amerického ministra zahraničí Mikeho Pompea. Podle indexů na webu Baidu sledovanost Pompea někdy převýšila amerického prezidenta Donalda Trumpa a doposud zůstává na vysoké úrovni. Tak co se stalo?

Tento vrchol se objevil dne 28. dubna, během jednoho týdne China Media Group v televizním pořadu Zprávy pětkrát kritizoval Pompea za jeho činnosti, které očernily Čínu.

Hlavní média V USA, včetně CNN, také kritizovala Pompea a v jejich programu citoval i slova China Media Group.

Podle statistiky skoro 80 procent slov Pompea je proti Číně. V období epidemie, jeho slova jsou hlavně o zdroji víru, čínském pokrývání epidemických informací a čínské odpovědnosti.

V současnosti epidemie v USA nemůže být účinně kontrolována, americký ministr zahraničí Pompeo nedělá starost o bezpečnosti svých obyvatelů, ale snaží se přesunovat odpovědnosti ostatním. Tím očerňuje sám sebe a také dělá ostudu jeho zemi.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump osobně přiznal, že dne 11. ledna USA zahájila vyvíjet vakcínu   
Pridal tk Neděle 17 květen 2020 - 05:22:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 15. května americký prezident Donald Trump prohlásil, že USA už dne 11. ledna zahájila zkoumat vakcínu proti novému koronavíru, s očekáváním, že by mohla být uvedena na trh ještě před koncem letošního roku. Poté čas 11. ledna vyvolal pozornost lidí.

Jde vlastně o dva měsíce dřív než vypuknutí epidemie v USA, ke kterému došlo v polovině března. Dne 12. ledna Čína sdělila se světovou zdravotnickou organizací informaci o sekvenci virového genomu, varovala světu o této epidemii.

Jak Čína teprve objevila virovou sekvenci, Američané se již pustili do vývoje vakcíny?

Kvůli neúspěšné prevenci se USA stala epicentrem pandemie nového koronavíru, Trump ale vždy přesouvá odpovědnost na Čínu. Teď Trump osobně řekl o času zahájení vývoje vakcíny, zda to znamená, že USA již předtím věděla o novém koronavíru? USA to musí vysvětlit světu.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1562 sec,0.0343 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,364kB