Čtvrtek 14 květen 2020
Twitter začal cenzurovat “nesprávné příspěvky” o koronavirové epidemii   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 08:02:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Velké sociální sítě se aktivně zapojily do boje za správné názory na koronavirovou epidemii. Po youtube se přidal i Twitter.

Twitter zavedl tento týden novou politiku, která bude označovat “nesprávné” příspěvky na koronavirovou krizi. Za nesprávné jsou považovány ty, které jsou odlišné od těch oficiálních názorů WHO (B. Gates), vládní úřady atd. (Twitter dokonce použil slovo authoritative – což lze přeložit jako autoritativní/diktátorský).

Kdo se tedy odmítá nechat děsit údajnou strašlivou pandemií a ukazuje na nejrůznější nesrovnalosti a podvody u oficiálních verzí průběhu pandemii, ten bude cenzurován.

Tak to je vážení ta občanská západní společnost, kam chtějí nejrůznější Hřibové, Kolářové a jim podobní patřit… Nějak ta občanská společnost začíná s cenzurou připomínat režimy před rokem 1989. Není divu, autoři obou jsou stejní lidé.

KPI
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická molekulární bioložka v rozhovoru odhalila komplot a spiknutí okolo Covid-19 hysterie a sociální sítě zareagovaly okamžitým banováním a mazáním jejího rozhovoru!   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 07:56:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká molekulární bioložka v rozhovoru odhalila komplot a spiknutí okolo Covid-19 hysterie a sociální sítě zareagovaly okamžitým banováním a mazáním jejího rozhovoru! Vakcinační lobby je založena na jednoduché premise povinné vakcinace všech na základě paniky a dosáhne se toho umělým navyšováním čísel onemocnělých a zemřelých! Americké soukromé kliniky berou za každého nakaženého pacienta příplatek 13 000 dolarů, pokud se mu ale přitíží a dostane se na ventilátor, klinika dostane od vlády a pojišťoven za pacienta skoro 40 000 dolarů! Cílem nemocnic je teď generovat co nejvíce pacientů pozitivních na Covid-19 a dokonce se snažit o to, aby se jim přitížilo a mohli být připojeni na ventilátory! Doktoři mají instrukce označovat zemřelé za oběti Covid-19, i když zemřeli na něco jiného!

Zatímco v České republice je hrdinkou molekulární bioložka MUDr. Soňa Peková, která se nebála vyjádřit své podezření, že Coronavirus může mít laboratorní původ, tak ve Spojených státech mají svoji americkou obdobu Soni Pekové, ovšem s mnohem delší a výbušnou historií. Ano, řeč je o Dr. Judy Mikovits, která proslula svým skandálním článkem v časopisu Science před mnoha lety, když publikovala informace o tom, že vakcinační průmysl nejen v USA, ale v celém západním světě, používá k výrobě vakcín roztoky z lidské a zvířecí plodové tkáně, které způsobují na celém světě devastující pandemie chronických chorob, od diabetu, přes alergie, autismus, poruchy pozornosti, hyperaktivitu, až po Alzheimerovu chorobu. Jako první a současně poslední vědkyně odhalila, jak se vyrábí vakcíny a šok, který to zanechalo ve vědecké obci, vedl k její profesní likvidaci a konci její kariéry.

Bývalá laboratorní vědkyně z největší americké referenční laboratoře Fort Detrick v Marylandu a později ve Whittemore Peterson Institute v posledních letech odhalila, jak se pro výrobu vakcín používají viry jako např. Ebola, izolované viry z opic, paviánů, orangutanů, šimpanzů, z prasat a rovněž psů. Mnoho dnešních moderních vakcín je postaveno na bojových virech z vojenského výzkumu, a to kvůli tomu, že zejména v americké populaci vzrostla rezistence proti antibiotikům. Již počátkem 90. let se v USA začalo zjišťovat, že pro vývoj účinných antibiotik a antivirotik je nutné zahájit výzkumy těch nejagresivnějších virů na této planetě.

Tedy výzkum virů z laboratorní třídy ochrany BSL-4 a skupiny virů jako jsou Ebola, Lassa, Marburg apod. Hlavní myšlenka farmaceutických firem spočívala v tom, že tyto viry se upraví tak, aby dopravily díky své agresivitě do lidských buněk látky, které tam jinak dostat nelze, a naprogramují lidský imunitní systém pro boj s pokročilými zmutovanými bakteriemi, které jsou odolné na ATB léčbu. Tyto testy s Ebolou se prováděly právě ve Fort Detrick v Marylandu v USA, jak v rozhovoru potvrdila Dr. Judy Mikovits.

VIDEO: Molekulární bioložka jako první a zatím poslední vědkyně odhalila děsivé postupy a složení vakcín vyráběných v USA

VIDEO ZDE: https://www.otevrisvoumysl.cz/plandemic-skryta-agenda-za-covid-19-cast-1/

Když publikovala v roce 2009 svůj výzkum v časopisu Science, všimla si toho, že chronický únavový syndrom v USA, který byl tehdy zpozorován u části americké populace, je přímo souvislý s vysoce nakažlivým retrovirem XMRV z hlodavců, který způsobuje akutní a prudce se rozvíjející rakovinu prostaty. V dokumentu navrhovala únavový syndrom léčit pomocí léků na lentaviry, konkrétně léky vyvinutými pro léčbu AIDS. Tato publikace otřásla americkou odbornou veřejností, protože její objev odhalil, že virus XMRV, který způsobuje leukémii, je součástí většiny amerických vakcín proti chřipce. Níže uvedené video s českými titulky bylo na YouTube záhy smazáno a český překlad pochází z kanálu “Otevři svou mysl”, který video otitulkoval. Děkujeme za skvělou práci.

Jak v rozhovoru zaznívá, američtí vojáci očkovaní na chřipku jsou ve skutečnosti mnohem náchylnější k onemocnění koronavirem. XMRV virus je právě jedním z těch velice agresivních retrovirů, u něhož se ve vakcínách používá jeho chování, že provádí interakci s lidskými buňkami za účelem vyvolání žádoucí imunitní reakce. Je to však za tu cenu, že XMRV virus je natolik labilní, že nelze garantovat jeho oslabení ve vakcíně. A oslabení viru je naprosto zásadní pro vakcínu, protože jinak je vakcína naopak zdrojem prudké a velice odolné nákazy.

Na doktorku poslali zásahovku a 5 let nesměla promluvit o ničem ze své práce a z výzkumu

Dr. Judy Mikovits se po publikování článku dostala do mašinérie neuvěřitelné odvety. Do jejího domu vtrhla zásahová jednotka SWAT, která hledala údajně uniklé dokumenty z laboratorního výzkumu, byla zadržena a strávila nějaký čas ve vězení, bez vznesení obžaloby, bez přístupu k právníkovi, na základě tvrzení, že utíká před spravedlností, jenže zatykač na ni vydán nikdy nebyl, a tak ani logicky nemohla před ničím utíkat. V listopadu 2011 byla tedy ve svém domě zatčena, byla křivě obviněna z toho, že v laboratoři Whittemore Peterson Institute ukradla záznamy a poznámky k výzkumu a také počítač.

Po několika dnech ve vězení ale byla propuštěna, Whittemore Peterson Institute obvinění stáhl a celé to působilo jako vyslání vzkazu. Soudce nařídil Dr. Judy Mikovits, že po dobu 5 let nesmí s nikým o ničem mluvit, o své práci, o výzkumu, o poznatcích, prostě o ničem. Za tu dobu byla její kariéra zničena. Na všech platformách je onálepkována jako zdiskreditovaná vědkyně, která šíří konspirace. Profesně ji úplně zničili, a to všechno kvůli jediné publikaci na serveru Science, který odhalil, že americké vakcíny obsahují plazmatickou látku z hlodavců, která způsobuje leukémii. Dovolila si odhalit složení amerických vakcín, které zaplavily po roce 1989 i český i slovenský očkovací trh.

Nemocnice v USA berou horentní částky za nakažené pacienty ze státního rozpočtu

V jejím rozhovoru dále zaznívají důležité informace o tom, že v USA daňoví poplatníci platí soukromým univerzitám výzkum virů a bakterií, a následně soukromé osoby si tyto výzkumy patentují a profitují z výroby vakcín a léčiv. Jak v reportáži zaznívá, američtí lékaři jsou zděšeni, jaké papíry jim posílají ze shora majitelé nemocnic a klinik. V těchto dopisech lékaře instruují, že mají zemřelé pacienty, kteří zemřou na jakoukoliv nemoc, ale je u nich detekován jakýkoliv kmen koronaviru, označit do úmrtní zprávy jako zemřelé na koronavirus. Soukromé kliniky a nemocnice totiž za každého pacienta dostávají od pojišťoven a od vlády 13 000 dolarů, a pokud se pacientovi přitíží a dostane se na plicní ventilaci, tak nemocnice dostane dalších skoro 40 000 dolarů.

Je to doslova zlatý důl, hotový Klondike pro americké soukromé zdravotnictví, které vydělává v této době závratné a astronomické částky, jaké nevydělávalo nikdy v minulosti. Čím více pacientů je pozitivně testováno a hospitalizováno, tím větší zisky nemocnice mají. A tak se nelze divit, že se v USA objevují kontaminované testy na Covid-19, protože to vyhovuje nejen vakcinační lobby, ale hlavně i nemocnicím a klinikám, které jsou štěstím bez sebe, když covidový test ukáže, že pacient je pozitivní. Ta neskutečná radost majitelů nemocnic prostě nejde popsat. Zaplať pánbůh za cinknuté a kontaminované testy, říkají si majitelé klinik. Za každého pozitivního pacienta máme vejvar!

Anthony Fauci nařídil stáhnout z amerického trhu dostupný, levný a účinný lék proti Covid-19

Rozhovor Dr. Milkovits s Mikki Willisem je jedním z nejdůležitějších videí současné doby, které by měl zhlédnout každý, kdo chce vědět, jaká je pravda okolo současné virové krize, která nemá nic společného ani s epidemií, ani s pandemií původního významu, je to nástroj hned několika použití, jednak ukotvení permanentního sledování a kontroly obyvatelstva, a rovněž i nástrojem obrovského výdělku pro soukromé nemocnice a kliniky, které jsou doslova za bílého dne finančně svými vládami motivovány, aby reportovaly co nejvíce nakažených.

V rozhovoru zaznívá, proč v USA zmizel a byl stažen z trhu účinný lék proti Covidu-19, lék nazvaný Hydroxychloroquine. Je to standardní antimalarikum, které je vysoce účinné pro léčbu Covid-19, ovšem takto laciná léčba by udělala čáru přes rozpočet jak očkovací lobby, tak i Big Pharma a výrobcům léčiv. Za stažením Hydroxylchloroquinu z trhu v USA stojí poradce amerického prezidenta pro zdravotnictví Anthony Fauci. Lék se nyní prodává dál na Darknetu za přemrštěné ceny.

Veškeré očkovací látky, které mají původ v západních laboratořích, mají původ v amerických patentech a postupech. Nechat si dobrovolně do těla vpíchnout roztok z myší, ze psů, nebo z opic, které obsahují prudce nakažlivé viry způsobující rakovinu, je znakem šílenství a genocidy obyvatelstva. Právě proto ortodoxní Židé mají zákaz očkování svých dětí, stejně tak zákaz mimo-rodinných transfúzí, od cizích lidí. Charedim v New Yorku i v Izraeli mají své vlastní rodinné krevní banky, s vlastními zásobami krve a plazmy, aby nemuseli v případě potřeby vystavovat sebe nebo své děti kontaminaci lidí s krví nakaženou vakcínami z Fort Detrick, které jsou vyrobeny za použití bojových a prudce nakažlivých virů. Když farmaceutická lobby zničí kariéru molekulární bioložce za to, že odhalí pravdu, tak doufám že chápete, čeho všeho jsou schopni a co udělají pro to, aby se pravda nedostala na světlo.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTechnofašismus: Spalování digitálních knih v totalitní době   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 07:43:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rychle se stáváme národem - no spíše světem - který spaluje knihy.

Na papíře sice máme technicky vzato svobodu mluvit - alespoň podle Ústavy USA - avšak ve skutečnosti můžeme mluvit svobodně jen do té míry, do jaké nám to vláda a její korporátní partneři, jako je Facebook, Google nebo YouTube, dovolí.

To není moc svobody. Zvláště pokud máte sklony vyjadřovat takové názory, které mohou být vykládány jako spiklenecké nebo nebezpečné.

Vezměte si například Davida Ickeho.

Icke je populární komentátor a autor, který je svými kritiky často označován za konspiračního teoretika. Nedávno mu smazali jeho stránku na Facebooku a kanál na YouTube (který vlastní společnost Google) kvůli porušení zásad, neboť „šířil dezinformace o koronaviru“.

Centrum pro boj s digitální nenávistí (CCDH), které hlasitě volalo po odstranění Ickeho platformy, se také snaží odstranit všechny další stránky a jednotlivce, kteří propagují obsah z Ickeho stránky, ve snaze údajně „zachránit životy“.

Překlad: CCDH evidentně věří, že veřejnost je příliš hloupá na to, aby sama přemýšlela, a proto musí být chráněna před nebezpečnými myšlenkami.

Toto je nepřiměřené opečovávání ze strany státu - opatrující „státní chůvy“ - snažící se nás ochránit před námi samými.

Koneckonců časem bude tato „bezpečnostní“ kontrola (cenzura a rušení účtů všem, kteří zpochybňují to, co uvádějí mainstreamová média) daleko horší, než jen to, že znemožní lidem myslet sami za sebe.

Novinář Matt Taibbi to napsal výstižně: „Lidé, kteří chtějí připojit cenzurní režim ke zdravotní krizi, jsou tisícinásobně nebezpečnější a hloupější, než prezident, který lidem říká, aby si aplikovali dezinfekční prostředek.“

Nevěřte jejich propagandě.

Tato internetová cenzura nejedná v našem nejlepším zájmu, aby nás ochránila před nebezpečnými, dezinformačními kampaněmi o nemoci covid-19 - viru, jehož příčina a chování se vymyká chápání lékařských kapacit. Nyní k tomu pokládají základy, takže Icke je snadný cíl, neboť tímto způsobem předcházejí jakýmkoli „nebezpečným“ myšlenkám, které by mohly zpochybnit moc elity a jejich úplnou kontrolu nad našimi životy.
Takto umírá svoboda.

Nezáleží na tom, jaké dezinformace mohl Icke šířit o covid-19. O to nejde.

Jak komentátorka Caitlin Johnstone uznala, cenzurování Davida Ickeho ze strany těchto internetových mediálních gigamtů nemá nic společného s Ickem: „Jde o to, že jsme svědky konzistentního a zrychlujícího se vzorce mocných plutokratických institucí, spolupracujících s impériem s centrem v USA, kontrolujících, jaké nápady je lidem po celém světě umožněno sdílet mezi sebou, a to je velmi nebezpečná trajektorie.“

Vítejte v době technofašismu.

Technofašismus, oděný do tyranské povýšenosti, je poháněn technologickými kolosy (korporátními i vládními), pracujícími v tandemu. Jak uvedl novinář Chet Bowers: „Úroveň účinnosti technofašismu a totalitní potenciál mohou snadno vést k represivním systémům, které nebudou tolerovat odpor.“

Internet, oslavovaný jako „superinformační dálnice“, se stále více stává tajnou zbraní policejního státu. Tento „dohled nad myslí“ je přesně to nebezpečí, před nímž varoval autor Jim Keith, když předpověděl, že „informační a komunikační zdroje budou postupně spojovány do jediné digitalizované sítě, takže poskytnou příležitost pro dosud neznámou kontrolu nad tím, jaké informace budou šířeny, co se bude říkat a nakonec také to, co se bude myslet“.

Ocitneme se tak krůček od toho, kdy budou cenzurovány tzv. nezákonné myšlenky, a bude umlčována pravda.

Nakonec, jak předpovídal George Orwell, sdělování pravdy bude revoluční čin.

Už jsme se dostali téměř do tohoto bodu.

To, čeho jsme nyní svědky, je moderní ekvivalent spalování knih, zahrnující odstraňování nebezpečných myšlenek - legitimních či nikoli - a lidí, kteří se k nim hlásí.

V dnešní době se silám politické korektnosti, pracujícím v součinnosti s korporátními a vládními agenturami, daří místo spalování skutečných knih spalovat knihy intelektuální.
Můj dobrý přítel Nat Hentoff, vyznávající purismus a svobodu projevu, výstižně říkával o tomto dvojitém standardu: „Svoboda projevu pro mě, ale ne pro tebe“.

Jde však o mnohem víc, než o svobodu projevu. Je to o represi a kontrole.

S každým dalším dnem jsme posouváni stále více směrem k totalitní společnosti, kterou charakterizuje vládní cenzura, násilí, korupce, pokrytectví a netolerance - to vše je balíček pro náš údajný prospěch v orwellovské novořeči národní bezpečnosti, tolerance a tzv. „vládních řečí“.

Důvody pro tuto cenzuru jsou různorodé - od politické korektnosti, přes bezpečnostní obavy a zastrašování, až po národní bezpečnost a zločiny z nenávisti, ale konečný výsledekzůstává stejný: úplné vymýcení toho, o čem Benjamin Franklin mluvil jako o „nejdůležitějším pilíři svobodné vlády“.

Konečným výsledkem všech těchto úprav, rozborů, uvalování zákazů a umlčování je vznik nového jazyka, který George Orwell označoval jako „newspeak“, jenž dává totalitnímu státu moc kontrolovat jazyk.

V takovém systému se jazyk stává zbraní, která mění způsob, jak lidé myslí, neboť mění slova, která lidé používají.

Konečným výsledkem je kontrola.

Policejní stát by nemohl chtít lepší občany, než ty, kteří provádí svou vlastní cenzuru, špionáž a policejní činnost: tímto způsobem změníte národ svobodných lidí na rozšířený policejní stát, který je vševědoucí, všemocný a všudypřítomný, a v celém tomto procesu se občané obrátí jeden proti druhému.

Chovejte se opatrně: Orwellův román 1984, který líčí zlověstný vzestup všudypřítomných technologií, fašismu a totalitarismu, se stal provozním manuálem pro současný, všudypřítomný a dozorčí stát.

Román 1984 vykresluje globální společnost s totální kontrolou, v níž není lidem dovoleno mít myšlenky, které by se jakkoliv lišily od korporátního státu. Neexistuje osobní svoboda a pokročilé technologie se staly hnací silou ve společnosti, kde vládne dozor a sledování. Práskači a kamery jsou všude. Lidé spadají pod myšlenkovou policii, která se vypořádá s každým, kde se proviní ze spáchání ideových zločinů. V čele vlády neboli „Strany“ stojí Velký bratr, který se objevuje všude na plakátech se slovy: „Velký bratr tě sleduje“.

Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že vláda nefunguje sama. To ani nemůže.

Vláda potřebuje komplice.

Tudíž stále složitější bezpečnostní potřeby silné federální vlády, zejména v oblasti obrany, dozoru a správy dat, byly naplněny v korporátním sektoru, což se samo o sobě ukazuje jako mocný spojenec, který jednak závisí na růstu vládního přesahu, tak jej také živí.

Jak objasňuji ve své knize Bojiště Ameriky: Válka proti americkému lidu, technologičtí giganti Big Tech v úzkém propojení s Velkou vládou se stali Velkým bratrem, a nám nyní vládne korporátní elita, jejíž chapadla se rozšířila po celém světě.

Vstoupili jsme do globálního stavu tyranie.

John W. Whitehead

Technofascism: Digital Book Burning in a Totalitarian Age vyšel 5. května 2020 na thedailybell.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/05/8306-technofasismus-spalovani-digitalnich-knih-v-totalitni-dobe.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSankce a vězení za zpochybňování karantény   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:55:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Bolívii vstoupila v platnost nová sankce za zpochybňování karantény, 'šíření nejistoty' a 'ohrožování zdravotní bezpečnosti' s ohledem na lavinově šířící se videa a publikace sociálních sítí, jež upozorňují na neustálé podvody a manipulace za účelem ospravedlnění drakonických opatření. Prý se to netýká novinářů, jež budou 'regulováni' jinou normativou snad v naději, že se tím zmírní jejich kritika režimu. Tato opatření se týkají nejen těch, jež vytvářejí, ale i pouze sdílejí publikace ostatních uživatelů, což je případ mnoha lidí dnes.

V posledních dnech došlo doslova k výbuchu nespokojenosti a nesouhlasu s karanténou zejména poté, co na podvod začali upozorňovat i významné osobnosti a bylo poukázáno na účinnost alternatvních postupů, kdy i dlouhodobí skeptici začínají měnit názor. Po nesouhlasu presidentů USA, Mexika či Brazílie se objevilo svědectní z Tanzanie, kdy president John Magufuli poukázal na 'závadnost' testů na koronavirus, kdy nejen testovaní lidé a zvířata měli pozitivní výsledky, ale dokonce i různé druhy ovoce, dřevo či motorový olej. "Toto musí být dílo lidí s velkým množstvím peněz", poukázal.

Již na základě dosavadních opatření bylo mnoho lidí uvězněno či pokutováno typicky za řízení bez povolenky, nebo za nedovolené vycházení, definované číslem OP, kdy každý má přidělen jeden den v týdnu od 6-12 hodin na nakoupení potravin, kromě víkendů, kdy platí úplný zákaz vycházení. Pouze lidé ve věku 18-65 let mohou vycházet. Veškerá doprava je pozastavena a není možné se nikam dostat.

Trestní sazba za zpochybňování karentény je až 10 let vězení, proti tvz. 'digitálním bojovníkům', jež šíří opačné názory a informace, než jaké mají úřady. Již bylo údajně 68 lidí zadrženo, z nichž 37 vykonává trest po zkráceném řízení, během kterého prý nejsou ověřována obvinění obžaloby, ale stačí pouze tvrzení.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17085/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrontální útok na Rusko - Petříček si nevidí do úst, Duka pomateně káže, Gabal volá: všichni je musíme nenávidět   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:40:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdyby to nebylo už až skoro směšné, bylo by to velmi znepokojivé až nebezpečné, ty hrátky, které se u nás rozehrávají s cílem podsunout lidem bezbřehou nenávist vůči Rusku a všemu, co pochází a pocházelo z této velmoci na východě, která nás a Evropu z největší části osvobodila od zrůdného Německého nacizmu a fašizmu.
Sice se novodobí přepisovači dějin, historie, falešní a uplacení historici, snaží seč mohou, aby podsunuli hlavně mladé generaci opačný, převrácený výklad dějepisu (a nejenom oni, žel i někteří politici a společensky známé osobnosti), fakta a paměť ještě žijících svědků toho strašného, zrůdného, co Němci a jejich zvrácený nacizmus a fašizmus napáchali za druhé světové války, se vymazat tak úplně nedají.

Až hysterická nenávist ke všemu ruskému, popřípadě sovětskému, která se tady v poslední době rozsévá, doslova vnucuje společnosti, rodí sporadicky, ale o to více viditelněji, své odpudivě nahnilé plody.

Směšné až nechutné karikatury politiků, ať už těch vládních některých (vlastně jednoho, ministra zahraničí), anebo těch pár komunálních, těch třech starostů především, dokonce za své odpornosti plná, nenávistná, podlá a lživá tvrzení a činy proti Rusku, má i policejní ochranu. Ono vyhrožovat veřejně ministru zahraničí Ruska smrtí, vyhlašovat jim tragikomicky válku z multikáry, následně instalovat památník SSmanům, anebo podle, zbaběle kácet sochu jejich maršála, hrdinu bojů s německým nacizmem, natož prohlašovat do médií lež o mizivém nebo žádném podílu Rudé armády na osvobození naší země, to jsou prostě věci, na které je Rusko dodnes neskutečně a právem citlivé. Už jenom proto, že v té válce, kterou rozpoutalo nacistické Německo a zvěrsky ničilo přitom Evropu a jejich, sovětskou zemi nejvíc, jich zahynulo přes dvacet milionů a snad není v tom bývalém Sovětském svazu rodiny, ve které by nebyl nějaký padlý. Dnes jsou za to uráženi a jejich nezměrné hrdinství je právě těmi darebáky zpochybňováno.

Samozřejmě se nic těm nedovzdělaným výtečníkům, mizerům, co si hrají na politiky, neděje, jediné čeho se jim dostává měrou vrchovatou, je pohrdání a verbálně odsouzení, i těmi uráženými Rusy. Vyprávěnky o nějakých pokusech je otrávit agentem z Ruska, jsou směšné a určitě museli dát dost práce jejich stvořitelům vymyslet je. I když je výsledek víc jak marný a hloupý.

Náš tragicky neschopný ťululum ministr zahraničí, v běhu následných událostí (ale jenom u nás doma, a ještě napůl smyšlených), kdy byl diplomat z Ruska obtěžován našimi bájkaři presstituty a Ruská diplomacie se právem ozvala, opět předvedl své, s prominutím, pověstné hňupství. Protože přes média, teda naši/jejich ČT, vzkázal velvyslanci Ruska tvrdě nediplomaticky, že je tady hostem a nemá si co hrát na mediálního komentátora. Tak to jeden nevymyslí, střízlivý už vůbec ne. Ale náš ministr zahraničí ano. Přes média vzkáže nediplomaticky hostovi, velvyslanci (ke kterému se má chovat slušně a diplomaticky), jak se má chovat, jak nemá nic přes média komentovat. Docela chucpe, takový nacistický způsob jednání. Budeš se chovat tak, já já ti dovolím. Inu, jak káží jeho loutkovodiči, našeptávači.

Církevní prelát Duka zveřejnil své kázání ke konci druhé světové války. Pomateně, jednostranně a hodně zavádějícím způsobem. Dokonce si dovolil dehonestujícím způsobem zpochybnit hrdinství našeho bývalého pana prezidenta, generála Ludvíka Svobodu. Ani slovem se nezmínil o zrůdnostech Německých nacistů a desítkách milionů padlých hrdinů, kteří nás osvobodili. Ta role osvoboditele nebyla rozporuplná, Duko, ani z ní nevzešlo bahnisko, ale byla obětavá a plná právě padlých hrdinů. Také jste zapoměl, jak jinak, na aktivní účast církve římskokatolické ve válce, kdy její také preláti žehnali zbraním Německých nacistů. Že i církevní pelát v dnešní době seje mezi lidi nenávist a zpochybňování role Ruska při osvobození naší země od Německého nacizmu, je tristní, ovšem nic nového pod sluncem. Církev byla vždy pokrytecká, farizejská a zasévala svár, nenávist ve společnpsti.

Takovou třešničkou na dortu nenávisti a zášti k Rusku je zcela zvrácený názor sociologa Ivana Gabala, který má za to, že né naši tři, dnes připodělaní starostové, hrající si na politiky větší než malé, jakými ve skutečnosti jsou, ale to zlé Rusko provokuje a vměšuje se do našich záležitostí. Ve své bublině na sociální síti uspořádal anketu. „Bránit se ruskému vlivu,“ zvítězilo u stovky lidí na Twitteru a Gabal má jasno. Lidé prý mají „zájem na obraně před ruským vměšováním“ a opozice by měla jednat". A hned nabízí řešení - "Mazat, omezovat, nedávat prostor, vyhodnotil výsledky". A co potom, po vyhodnocení těch "výsledků", pane Gabale? Stíhat, zavírat, do koncentráků autory nevhodných názorů? Tady je předvedena perfektní novodobá diktatura, pravda, liberální. Ti mazači, omezovači, prostor chrániči a vyhodnocovači se liberálně = svobodně rozhodnou, kdo, co a kde smí napsat, říct, prohlásit? To už ale, pane sociologu, zavání sociopatií.

Děkujeme, nechceme.

Závěrem cituji Tomia Okamuru a s jeho slovy plně souhlasím: "Nejsme proruští, proameričtí, probruselští, pročínští. Jsme vlastenci." A jenom dodávám - vážíme si každého, kdo položil svůj život za naši svobodu, kdo za ní bojoval.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Zdroj: Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHej Slované, …žije duch slovanský!   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:36:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ta píseň v 19.století burcovala české, slovenské, polské, srbské, rusínské, ….. slovanské národy. Ty v té době prožívaly své národní obrození. V revolučním roce 1848, monarchie ještě zúčtovala s touto snahou, ale se svým rozpadem a koncem války roku 1918 se slovanské národy své svobody dočkaly.

Dějiny se ale nezastavily, valily se dál Evropou…. Nástup fašismu, Mnichov 1938 a zrada západních spojenců, okupace a Protektorát. Po zrádném Mnichovu následoval „Drang nach Osten“, tažení Německa na Východ. Národy slovanské měly být zotročeny, vyvražděny… ! Agresory lákalo jejich přírodní bohatství, rozloha i pracovitost. Koncentrační tábory se plnily. Začal boj o holou existenci Slovanů... Obstáli ! Vydrželi ! Nakonec i zvítězili ! Jejich vítězná cesta vedla až do Berlína. Nestyďme se říkat : „ Ano jsme Slované a jsme na to hrdi“ ! Obstáli jsme v dějinné zkoušce !!

Je to již 75let, co slovanské národy zachránily Evropu před nacismem. Nesly největší tíhu II.světové války. Přinesly také největší oběti. Rusko, největší slovanský národ, za cestu svobody platil miliony svých padlých, umučených, popravených…, jeho vesnice hořely v tisícovkách. Podobně, jako další slovanské národy. Zejména Ukrajina, Bělorusko, Polsko, Srbsko, … i naše bratrské národy platily životy za svou svobodu, za naší i tu evropskou. Počty československých obětí jdou do statisíců…. Bojovali jsme na všech frontách poslední války…

Dnes prý máme zapomenout. Místo hrdosti, vlastenectví máme zase žmoulat poddanskou čepici… Místo monarchie, Protektorátu, čekat na novou vrchnost ? Cítíme ty snahy potlačit duch slovanský, ty snahy jsou zcela zjevné, jdou sice nenápadně, ale jdou krok za krokem…. Cílem je ovlivnit novou generaci, předložit jim nové idoly a naopak vymazat z paměti „nevhodné“ české osobnosti. Přepsat dějiny, vrazit klín do slovanské jednoty, vrátit duch monarchie a přes konzumní drobky, nastolit bruselský protektorát s omezenou samostatností. A tak novodobí tvůrci dějin dávají nám nostalgický pokřivený obraz císaře Františka Josefa I. a jeho doby, přidávají k tomu i amerického strýčka.

Místo našich hrdinů se regály knihkupectví prohýbají pod memoáry německých generálů,… a že za jejich taženími byly miliony obětí ? Drobnost ? Místo hrdinů jsou velebeni kolaboranti, zrádci… A tak nám mizí z paměti, z učebnic, z náměstích mnohé význačné osobnosti národa. Je zpochybňována doba husitská, postupně mizí takové slavné husitské osobnosti, jako byl Jan Želivský, Jan Žižka, Jan Hus, ,… Z dějin i povědomí národa jsou vytlačováni naši buditelé a vzory národa, Karel Havlíček Borovský, … ale i hrdinové druhého odboje Dr.Edvard Beneš, Ludvík Svoboda, Julius Fučík, …. Mnozí jsou opětně kádrováni, pomníky hrdinů jsou káceny. Největší slovanský národ je provokován, urážen, její cesta k vítězství je znevažována… Místo vděku, hrdosti na národy slovanské, malověrní hledají novou vrchnost, žmoulají poddanskou čepici. Pokukují po bruselském drobečku, ze směšných figurek se vyrábí hrdinové...

Přesto ti stateční přibývají, zvedají hlavu i prapor, duch slovanský žije

„ Hej Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije. Žije, žije duch slovanský, bude žít na věky. Hrom a peklo, marné jsou, proti nám vaše vzteky.

Přemysl Votava
Národní socialisté


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Česko není právním státem.“ Vyvadil nabízí právní pomoc „ruskému agentovi“ a varuje před militantní protiruskou opozicí   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:32:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Advokát Jiří Vyvadil se omluvil údajnému ruskému agentovi, jenž měl podle řady médií dopravit do Česka ricin. Komunální politiky, kteří byli vzati pod policejní ochranu, označil za fašisty a nabídl ruskému diplomatovi právní pomoc.

Bývalý poslanec a nyní advokát Jiří Vyvadil zveřejnil na svém Facebooku otevřený dopis pověřenému řediteli Ruského střediska vědy a kultury v Praze Andreji Končakovovi. „Podle Kundry a Petříčka zabijáka, který měl odstranit naše udatné fašisty,“ doplnil. V něm se omlouvá za štvanici, která vznikla poté, co ho server Seznam Zprávy a pořad ČT 168 hodin označili za onoho ruského agenta, který měl podle týdeníku Respekt dopravit v kufru do Česka ricin.

„Dovolte mi, abych Vám popřál pevné nervy, protože útoky, kterých se vůči Vám dopouští má země v podobě nenávistných novinářů a stejně nenávistného ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka, který vyvíjí intenzivní snahu po co nejhorším zostření vztahů s Ruskem, jsou nemalé,“ napsal.

Vyvadil je přesvědčený, že kvůli počínání ministrů sociální demokracie Jana Hamáčka a Tomáše Petříčka bude ČSSD pro většinu lidí nevolitelná.

Vyvadil dále připomíná, že coby zakladatel facebookové skupiny Přátelé Ruska v České republice je sám „protiruskou kavárnou řazen mezi Putinovy agenty či ruské šváby“. „To mě velmi těší,“ poznamenává k tomu.
Podle něj smysluplný rozvoj Česka by byl nemožný, pokud by „vládu převzala dnešní militantní a mimo jiné též protiruská a prosudetskoněmecká opozice“. Připomíná, že podal trestní oznámení jak na Pavla Novotného ve vztahu k pomníku vlasovcům, tak i na Ondřeje Kundru, Tomáše Petříčka a Týdeník Respekt, u kterých je přesvědčen, že se v ricinové kauze dopustili zločinu šíření poplašné zprávy.

„Já osobně pak nehodlám jen tak pasivně přihlížet tomu, jak se zlo šíří v českém politickém prostředí,“ vysvětluje své pohnutky Vyvadil.

Ruské velvyslanectví dříve odmítlo tvrzení, že by Končakov do Česka dovezl jed či by představoval hrozbu pro české komunální politiky. Ruští diplomaté dále upozornili, že po zveřejnění jeho jména mu začali chodit výhružky, a proto požádali českou stranu o policejní ochranu.

„Vaše velvyslanectví požádalo o Vaši ochranu. Dlužno dodat, že nevěřím, že se vám jí dostane. Česko není právním státem a je prakticky vyloučeno, aby ministr vnitra či policie politicky připustila, že se Vám děje příkoří,“ míní Vyvadil.

Dále oznámil, že podává oznámení i proti starostovi Prahy 6 Ondřeji Koláři a nabídl Končakovovi právní pomoc, stejně jako i ruskému vyšetřovacímu výboru, který zahájil trestní řízení ve věci odstranění sochy maršála Koněva.

„Troufám si tvrdit, že s výjimkou Prahy, která je většinově protiruská a fašistická, zbytek republiky cítí k jednání těchto pachatelů v převažujícím měřítku hluboký odpor,“ dodal.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CvC9
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské ministerstvo zahraničí: Politizace pouze poškodí zájmy amerických investorů   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:25:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uměle vytvořené překážky pro vstup amerických investorů na čínský trh z důvodu takzvané národní bezpečnosti pouze poškodí zájmy amerických investorů. Dnes to v Pekingu řekl mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian (Čao Li-ťien).

Podle zprávy americká vláda nedávno požádala americký Federální penzijní fond o zastavení nebo dokonce stažení investic na čínském akciovém trhu. V odpovědi na související otázky Zhao Lijian uvedl, že uměle vytvořené překážky pro vstup amerických investorů na čínský trh z důvodu takzvané národní bezpečnosti pouze poškodí zájmy amerických investorů. Dodal, že hospodářská spolupráce mezi Čínou a USA je vzájemně prospěšná a oboustranně výhodná.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy začaly prodávat elektronické cigarety v roce 2007, proč v minulém roce vypukla nemoc týkající se elektronický cigaret?   
Pridal tk Čtvrtek 14 květen 2020 - 04:22:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle statistiky Univerzity Johnse Hopkinse dosáhl celkový počet potvrzených případů pneumonie nového koronaviru ve Spojených státech 1.344.512 a nemoci podlehlo 80.087 lidí.

V loňském roce, krátce po uzavření americké vojenské základny ve Fort Detricku v červenci loňského roku, vypuklo v blízkém okolí neznámé „e-cigaretové onemocnění", klinické příznaky pacientů byly velmi podobné onemocnění, které způsobuje nový koronavirus.

Ve Spojených státech a na mezinárodní úrovni v poslední době panují stále větší pochybnosti, a veřejnost žádá vládu USA, aby oznámila skutečný důvod uzavření biologické základny Fort Detrick, vyšetřila příčiny uzavření a „chorobu elektronických cigaret" a vztah mezi chřipkou a novou pneumonií.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1682 sec,0.0355 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,454kB