Středa 13 květen 2020
“Úmrtnost na koronavirus je 50-85 krát nižší než se oficiálně tvrdí”, přední americká universita provedla velké testování obyvatel a tady jsou výsledky. “Lidé uklidněte se,” vyzývá přední vědec   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 11:22:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přední americká univerzita Stanford v Kalifornii provedla 3 rozsáhlé studie koronaviru a poslední nedávno prezentoval dr. John Ionnidis, který tyto výzkumy vedl. V okrese Santa Clara (Santa Clara County) testovali vědci 3 300 osob a výsledky jsou šokující. Ukázalo se, že 2,5-4,2% mělo v těle protilátky na COVID19, což znamená, že v nedávné době se setkali s tímto virem, ale většina z nich neměla žádné (nebo pouze velmi mírné) příznaky. Z uvedených čísel pak plyne, že počet lidí s koronavirem je asi 50-85 krát nižší než myslelo a proto také úmrtnost na COVID19 je 50-85 krát nižší než tvrdí oficiální místa! Což je plně srovnatelné s běžnou sezonní chřipkou! Lidé by se měli uklidnit, protože “katastrofické scénáře” se nikde nenaplnily!

Podle doktora Ionnidise budou zdravotní následky “opatření k potlačení” mnohem horší než následky “pandemie COVID19”. Například z předchozích ekonomických krizí je známo, že v USA každé procento zvýšení nezaměstnanosti znamená plus 1 procento ve statistice sebevražd. Nyní je v USA čerstvě 25 milionů nezaměstnaných díky “pandemii (to je skoro 7 procent celé americké populace včetně dětí a důchodců!). Rovněž v dobách ekonomických krizí jdou nahoru počty úmrtí na infarkt, rakovinu, významně roste počet mentálně nemocných.

Ukazuje se také, že mnoho lidí zemřelo díky tzv. “nosocomialní infekci“, kterou se nakazili po příchodu do nemocnice nikoliv na COVID19. To také podle něj vedlo k nárůstu počtu obětí v přetížených nemocnicích v Itálii, Španělsku a USA. Proto doporučuje, aby lidé bez vážných příznaků raději nechodili do nemocnice, protože právě tam mohou nějakou vážnou infekci chytnout!

Riziko úmrtí na COVID19 pro lidi mladší 65 let bez podle aktuálních dat na úrovni, že pojedete autem do práce a přitom zemřete!

Ukazuje se, že lidé bez problémů porazí COVID-19 aniž si vytvoří protilátky. Proto vakcíny nemusí mít vůbec žádný vliv na tento virus! Je oprávněně podezřelé, že se mluví o nutnosti vakcinaci a korona pasech – třeba B. Gates a WHO. Navíc historické zkušenosti s vývojem vakcín pro jiné druhy koronaviru byly velmi negativní a při testování na zvířatech naopak vedly často k úmrtí očkovaných zvířat! Proto máme být podle doktora Ioannidise být velmi opatrní při jejich plošném zavádění bez velmi odborného a pečlivého zkoumání možných přínosů a negativ. To ale bude určitě trvat několik let! B. Gates slibuje do roka 7 miliard vakcín pro celou populaci. Jde o mu o naše zdraví, nebo naopak o jeho redukci?!

Rovněž řada opatření v rámci tzv “social distancing” (udržování odstupu) měla velmi pochybné výsledky a byla ve skutečnosti vlastně škodlivá. Včetně uzavírání škol! Naopak měla by se podrobně studovat a poučit se z nich pro příště.

Opatření by měla být přijímána na základě dat, nikoliv mediální hysterie! Což se ukazuje třeba v případě WHO a řady oficiálních vědců, kteří radili vládám v přijímání řady velmi pochybných opatření a neměli by trvat na svých mylných opatřeních a radách. To platí i u nás.

Podle něj jsou tzv. “chytré karantény” užitečné pouze na úplném začátku nějaké epidemie. Přineslo to určité výsledky na Taiwanu, V J. Koree, ale nejsou příliš užitečné v pozdějších fázích epidemie.

Dr. J. Ioannidis je jeden z nejvýznamnějších vědců na poli medicíny dnešních dnů. Patří mezi nejvíce citované vědce vůbec.

Potřebuje ještě někdo další důkazy, že se jedná o globální PR divadlo, kde o nějakou “pandemii” vůbec nešlo a “pandemie” měla naopak přikrýt zcela jiné procesy! Necháte se dál strašit lidmi jako Babiš, Adam, Prymula a manipulativními oficiálními medii a jejich globálními pány?

Budete jim dál věřit ty pohádky, jak zachránili tisíce životů? Necháte si od nich dál ničit své životy?

Juraj Jánošík
Česká věcSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDěti mladší 4 let by se měly učit masturbovat. Světová zdravotnická organizace vydala nový manuál pro sexuální výchovu   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 11:14:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světová zdravotnická organizace (WHO) nezapomíná ani v době zuřící pandemie koronaviru na další důležité oblasti lidského zdraví. Mezi ně patří progresivní sexuální výchova dětí.

WHO proto teď vydala “Standarty pro sexuální výchovu v Evropě“. Má to být návod pro politiky, učitele, zdravotníky a další odborníky jak vzdělávat děti od kojeneckého věku v sexuální výchově.

Ta podle WHO má začít již u batolat! Děti ve věku 0-4 let by se měly ” dostávat informace o potěšení z dotyku svého těla… masturbace” (information about enjoyment and pleasure when touching one’s body… masturbation). Podle WHO se děti mají učit masturbovat dříve než začnou mluvit nebo chodit! To je přátelé ta správná výchova našich dětí! Také by děti mladší 4 let měly dostávat informace o genderové identitě a měla by být respektována jejich “jiná sexuální orientace”!

Ve veku 4-6 let by se dětem již měly poskytovat informace o stejnopohlavních vztazích a pomáhat jim budovat respekt k odlišným normám sexuality”.

Tolik globalistická WHO. Nepochybně dojde k pokusům zavádět podobné “novinky” i do českého vzdělávacího systému. Tomu musí rodiče co nejrozhodněji čelit. Naše české děti jsou to nejdůležitější pro přežití národa a českého státu!

V mediích zuří “epidemie” a běžný občan je děšen strašným virem a strachem se klepe v karanténě a zatím vedle toho potichu probíhají zcela jiné procesy a události, které by normálně vzbudily odpor veřejnosti. Pro mnohého vyděšeného občana bude asi konec epidemie velmi nepříjemným překvapením.

Juraj Jánošík
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11 milionů obyvatel Wuhanu...   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 11:01:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11 milionů obyvatel Wuhanu, včetně kojenců, a to kvůli pouhým 6 novým případům s pozitivním testem na Covid-19 o víkendu! Dosud přitom není vyšetřena kontaminace čínských testovacích sad, kterou odhalil na tiskové konferenci prezident Tanzanie! Peking oznámil, že celé město dokáže otestovat za pouhých 10 dní, odborníci to ale zpochybňují, že testování celého města je neproveditelné! Podle pozorovatelů jde o pilotní test proveditelnosti, zkoušku nanečisto, která bude posléze použita v USA a v Evropské unii! Je to generální zkouška na plošné očkování a nucené čipování obyvatelstva!

Každým dalším dnem se potvrzuje, že budoucnost této planety nebude nijak radostná. Současný vývoj této iterace, ve které se nacházíme, vede nezadržitelně ke Znamení šelmy, které je ztělesněním nejen čísla 666, ale projekce Kapitoly 6 Syndikátu, která zobrazuje planetární vývoj civilizace směrem k redukci populace planety, k migraci a posléze k exodu z povrchu tohoto planetárního tělesa. Určitě jste zpozorněli, když před necelými 2 měsíci hlavní český epidemiolog Roman Prymula hovořil o promoření české populace a současně se všude hovořilo o tom, že by bylo dobré plošně otestovat všechny, nejprve v rámci nějaké malé lokality, potom okresu a nakonec celé republiky. Kvůli omezeným finančním možnostem české státní pokladny od toho bylo upuštěno, ale to není případ Billa Gatese, Světové zdravotnické organizace (WHO) a Číny. Toto globální uskupení totiž dnes vytáhlo svůj hlavní trumf, plošné testování. A to se má stát generální zkouškou na plošné očkování.

Čína totiž dnes oznámila, že provede plošné otestování všech 11 milionů obyvatel Wuhanu, naprosto všech, a to včetně dětí a novorozenců. Záminkou pro tuto mamutí operaci je pozitivní test na Covid-19 zjištěný o víkendu u 6 osob v jedné čtvrti ve Wuhanu. Peking začal mluvit o tom, že je to 2. vlna nákazy, protože se jedná o první pozitivní testy ve Wuhanu od 3. dubna. Po celou tu dobu ve Wuhanu nebyl ani jeden nový případ a hygienici tak považují těchto 6 nových pozitivně testovaných osob za počátek 2. vlny koronavirové nákazy. Reakce je ovšem neuvěřitelně přehnaná.

Dokonce i čínští epidemiologové namítají, že otestovat plošně 11 milionů lidí ve Wuhanu je nereálné, ovšem jak se zdá, v Pekingu již bylo rozhodnuto. Testování budou provádět nemocnice, mobilní jednotky, soukromé firmy a čínská armáda spolu s policií, která bude na celou operaci dohlížet. Testování je povinné, nikdo se mu nesmí vyhnout, pokud osoba odcestuje mimo město, bude otestována hygieniky v místě svého pobytu v jiném městě, předání informací zajistí čínská policie a epidemiologický informační systém.

Wuhan o velikosti České republiky bude otestován na Covid-19 úplně celý, více jak 11 milionů obyvatel, včetně malých dětí

Dosud přitom není uspokojivě vyšetřeno a vysvětleno, jestli Čína už napravila problémy s výrobou svých testů, které jsou kontaminovány Coronavirem, jak před několika dny zjistili zdravotníci v Tanzanii, kteří odebírali čínské standardní testy od Pekingu, a ono se ukázalo, že ty testy falešně detekují koronavirus u pasteveckých koz, ptáků a dokonce i u tropického ovoce. Čína se k obvinění nijak nevyjádřila, nikdo z čínských představitelů na to nereagoval, a dá se tedy předpokládat, že k žádné nápravě nedošlo.

Čínské testy tedy podle všeho i nadále mohou být kontaminované, a jistě si dovedete představit, co to bude znamenat, když pomocí 11 milionů testovacích sad otestují 11 milionů čínských obyvatel města Wuhan. To výsledně skóre bude opravdu děsivé, kolik pozitivních testů se jako najednou vynoří. A pokud se ptáte, k čemu je toto testování dobré, tak odpověď je absurdně snadná: Hledá se zdůvodnění a ospravedlnění pro povinné a plošné očkování obyvatelstva spolu se zavedením povinného sledování a povinného nošení sledovacích zařízení osob v souvislosti s karanténami a nákazou.

Tady je potřeba si to vysvětlit, protože mnoho lidí stále nechápe, jak funguje tato globalistická rovnice o nákaze, karanténě, pohybu a sledování osob. Každému z vás je doufám jasné, že není možné kvůli virové nákaze mít zavřené podniky, obchody, živnosti a průmysl permanentně, plošně, rozsáhle a dokonale. Stejně tak není možné omezovat kontakt lidí na neomezeně dlouhou dobu. Přesto však se zdá, a je to zřejmě záměr, že Coronavirus tu zůstane, nikam neodejde, bude trvale v populaci přítomen. Takže, k čemu to povede?

Povede to ke znamení šelmy, naprosto nevyhnutelně. A hned to vysvětlím. Tato virová krize je směřována k tomu, aby v určité chvíli WHO prohlásila, že Coronavirem je zasažena a nakažena trvale podstatná míra světové populace. Tady pozor, k permanentnímu sledování osob nestačí jenom vyhlásit pandemii, k tomu je potřeba něco navíc. Je nutné plošně otestovat velké skupiny populace a na základě těchto testů prohlásit, že virus je prokazatelně a permanentně neustále v populaci a nikam neodchází. K tomu je zapotřebí provést plošné testy celých států, národů, tedy mluvíme o milionech a desítkách milionů testů v jednotlivých zemích.

Otestování 11-milionového Wuhanu je zkušební test proveditelnosti před spuštěním testování celých států a národů v Evropě a v USA na podzim

A kde je možné takový pokus, resp. pilotní projekt plošného otestování v řádech 10+ milionů lidí provést, aniž by to vzbudilo paniku? No, je to možné pouze v Číně, kde se řekne, že se plošné otestování týká “jen” jednoho města, i když jeho populace je větší, než kolik obyvatel má celá Česká republika. Čína je laboratoří globalizace, to je rčení, které už jste určitě slyšeli, a právě i plošné testování 11-milionového Wuhanu je takovým pokusným laboratorním testem, podle kterého se bude v budoucnu testovat v celém zbytku světa. Testování ve Wuhanu má především otestovat schůdnost a organizaci, procesní řízení a management takové monstr-operace. Budou se sledovat problémy, komplikace, bude sledována rychlost testů, nasazení lidí, logistika, informační systémy, komunikace mezi štáby, práce policie a armády.

To všechno se vyhodnotí, aby znalosti a zkušenosti bylo možné zpracovat a poskytnout ostatním zemím světa pro 2. vlnu nákazy, která je naplánována na podzim. A právě tato plošná celostátní a povinná testování lze na sklonku léta a počátkem podzimu očekávat ve zbytku světa, především potom v Evropě a v USA. A teď to hlavní, odpověď na otázku, proč se prostě na to někdo nevykašle, když stejně nemoc Covid-19 má fatální průběh hlavně jen pro velmi staré lidi?

To plošné testování má totiž za úkol poskytnout globalistům do ruky důkaz, argument, že virus je všude v populaci v určitém procentu, a tito lidé jsou nakažliví. Virus nezmizí, bude trvale přítomen, plošné testy to potvrdí. Co přijde poté? Jakmile toto bude ležet na stole jako argument a důkaz, přijde okamžitě reakce, doslova Pavlovův reflex, a globalisté začnou bubnovat na poplach, že v zájmu zabránění další vlně pandemie je potřeba povinně očkovat obyvatelstvo. A tady přichází ten hlavní bod celého spiknutí.

Plošné testování je logistickou zkouškou před plošným očkováním a s ním spojeným plošným čipováním obyvatelstva na rozlišení skupin očkovaných a neočkovaných

Nebude možné prosadit povinné a plošné očkování v zemích západního světa, protože by to bylo proti lidským právům. A tady pozor, to si musíme vysvětlit. Na alternativě panuje silné přesvědčení, že globalisté chtějí plošně očkovat všechny lidi. To je ale nepochopení toho, o co usiluje Dům Sion. Globalisté chtějí něco jiného, a to plošné sledování všech lidí. Očkování je jen nástroj, jak toho sledování docílit. A toho se dosáhne právě očkováním, kterému ale miliony lidí budou odporovat. A to je přesně ten plán Domu Sion, s tím oni přesně počítají. Pořád to nechápete? Je to plán založený na očekávaném odporu, který se stane argumentem pro vynucení jiného, dopředu nachystaného plánu. Je to konceptuální trik jako v zápase judo. Síla protivníka, jeho odpor, je využit proti němu. Bude to probíhat přibližně v následující podobě.

Po provedení plošného testování bude nařízeno plošné očkování. Část lidí se nebude chtít nechat očkovat. A v tom okamžiku se toto stane argumentem a důvodem pro označkování, resp. očipování všech lidí. Bude se argumentovat přitom lidskými právy, že nikdo nemá právo povinně nutit očkovat lidi proti jejich vůli, ale na straně druhé se musí zajistit sledování a kontrola lidí a jejich pohybu kvůli nakažlivosti, což umožní sledovací zařízení. Nepůjde hned o podkožní čipy, i když v Izraeli minulý pátek už takový návrh zazněl od Benjamina Netayahua. V počátku půjde o aplikace v mobilních telefonech a ve druhé fázi o náramky, které používá vězeňská služba pro lidi v domácím vězení.

Tento model už zvažovala nová slovenská vláda Igora Matoviče, kdy slovenští občané po návratu z ciziny by už nemuseli nastupovat do státního internačního zařízení na karanténu, ale dostali by na ruku nebo na nohu vězeňský náramek, který udává svoji polohu a tím pádem polohu odsouzeného, v tomto případě občana v karanténě. Toto sledování umožní omezit pohyb neočkovaných lidí ve společnosti. Jenže, toto sledování se bude týkat i těch, kteří budou očkovaní. Slovensko ale nemá dostatečný počet těchto náramků, a tak se prý domácí karanténa na Slovensku bude kontrolovat jinak, a to pomocí fotografií z mobilu [5], kdy fotografie bude obsahovat GPS údaj a čas pořízení fotografie. To, že existují aplikace na fejkování GPS polohy chytrého telefonu, to je další problém, který tomuto sledování dává další úsměvný rozměr.

Globalistické judo, kterým dojde k ukotvení sledování celých populací kvůli tomu, že ne všichni budou očkovaní

Když totiž očkovaní lidé budou chtít někam cestovat, nebo někam vstoupit, budou muset mít identifikaci, že jsou očkovaní. A to bude zase nějaký certifikát, který bude v první fázi elektronicky v mobilu, ale mobil lze někomu půjčit, neočkované osobě, nebo zapomenout doma atd. To znamená, že bude opět vyvíjena snaha a tlak na náramky, které nejdou snadno sundat, a opět se tím pádem dostáváme k vězeňským náramkům, které nikdo nebude chtít nosit, pokud vůbec budou k dispozici, takže to povede k podkožním mikročipům.

Důvod bude oficiálně epidemiologický a na vině budou lidé, tedy část populace, která se nechce nechat očkovat. A protože v takovém případě nelze určit na první pohled, kdo je a kdo není očkovaný při vstupu lidí do vozu MHD, nebo při vstupu do obchodu, do kina, do školy, tak z celé logiky prostě vyplyne, že je nutné všechny lidi očipovat, aby bylo jasné, kdo je očkovaný, a kdo není. Nemůžeme lidi nutit se očkovat, řeknou globalisté, ale v tom případě musíme zajistit trvalé, permanentní a průkazné označení očkovaných osob a osob neočkovaných. Ano, znamení šelmy.

Čip totiž tuto informaci ponese nejen k účelu informace očkování, ale bude i průkazem totožnosti a rovněž i platebním identifikátor pro realizaci plateb. Paradoxně daleko větší problém by nastal pro globalisty ve chvíli, kdy všichni lidé v populaci, bez výjimky, by chtěli očkování, a chtěli by ho povinně. V takovém případě by globalisté nemohli argumentovat potřebou čipování pro rozlišování očkovaných a neočkovaných lidí ve společnosti. To jsou paradoxy, že? Jenže, oni vědí, že to se nikdy nestane, protože lidé se očkování děsí, a mají k tomu dobré důvody s ohledem na děsivé látky, ze kterých jsou vakcíny vyrobeny, to by bylo na jinou diskusi.

Vždycky tak bude existovat velká skupina lidí v populaci, která nebude chtít očkování. Proto plošné testování ve Wuhanu je počátkem projektu na konečné očipování obyvatelstva a rozlišení očkovaných a neočkovaných osob, což umožní vytvořit mamutí globální sledovací systém celé populace planety, o které se Orwellovi ani nesnilo. Mistrovské dílo Domu Sion tak není o tom, že prosadí to, co chtějí a vy nechcete, ale že prosadí to, co chtějí pomocí toho, čím podmíní ústupek z toho, co nechtějí lidé odmítající očkování. Čím více lidé budou odporovat očkování, tím snadněji prosadí čipování lidí na jejich sledování. To je neuvěřitelně zvrácené, že? Vítejte v nosaté realitě vyšších procesů řízení globalizace.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmci se zbláznili?   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:41:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Velké otazníky nad postupem vlád. I té naší

Německá vláda předkládá do Bundestagu návrh zákona na zavedení imunitních karet pro všechny německé občany, a to podle doporučení Billa Gatese, který totéž v USA nazývá Covid pasy! Imunitní karta bude obsahovat informaci o prodělané nemoci Covid-19 a budou ji vyžadovat němečtí dopravci, úřady, zdravotnická zařízení atd. Kartu dostanou jen ti, kdo se uzdravili z nemoci Covid-19, nebo proti ní byli očkováni. Přitom neexistují vědecké důkazy o tom, že lidé se po prodělání choroby nemohou znovu nakazit, stejně jako neexistuje spolehlivá bezpečná vakcína.

Kdo nebude mít kartu, stane se občanem druhé kategorie. Neprošel jsi nemocí a nechceš se nechat očkovat? Tak to jsi podezřelý a potenciálně nebezpečný, jsi extrémista, ne-li rovnou terorista. Pokud nenecháte očkovat dítě, do školy ho nepustí, sociálka vám ho sebere a naočkuje bez vašeho souhlasu. Rostou obavy, že toto povede k fašizaci společnosti a tvrdé diskriminaci lidí bez karty nejen v dopravě a na úřadech, ale i napříč společností. A tím ke stigmatizaci ala židé za války.
Imunitní karta bude mít i elektronickou podobu a umožní tak šmírování majitele, co kdy kde (ne)dělá. Aby kartu neztratil, nebo schválně nenechal doma, bude snaha ukládat ji na čip pod kůži. A pak už vás bez karty nepustí nikam (úřady, banky, školy, divadla, kina, nákupní centra, MHD atd.), zaměstnavatel vás kdykoliv vyhodí a vymluví se, že nemáte kartu, čímž ohrožujete firmu.

Jenomže tady něco nehraje! Tím nemám na mysli zveličování nebezpečnosti této chřipky, ani lživé statistiky, kdy se na účet coronaviru připisuje i útok žraloka, měl-li virus někdo z pozůstalých. Nemám na mysli ani 13 tisícovou odměnu za každý výkaz úmrtí na Covid-19 a trojnásobnou za umístění pacienta na ventilátor, který ho kvůli chybné léčbě pravděpodobně zabije. Dokonce ani obavu z nechvalně proslulých vakcín z laboratoří Billa Gatese, které zabíjely a mrzačily snad už na všech kontinentech. Ne, jde mi o něco zásadnějšího. Jak to, že vláda dává zelenou takovýmto nebezpečným nesmyslům, a současně umožňuje volný pohyb bez roušek nakaženým migrantům, stejně jako novodobým otrokům z Rumunska dřít až 17 hodin denně na německých farmách?

A další zásadní nesrovnalost: proč vláda zavádí takovéto obstrukce kvůli kovidové chřipce a nevadí jí nemoci nesrovnatelně nebezpečnější jako je žloutenka, ebola, aids, meningitida, černý kašel, neštovice, dýmějový mor, herpes, prasečí chřipka, tuberkuloza, spála, malárie, vzteklina atd.? Navíc v době, kdy stále více odborníků přiznává, že Covid-19 je podvod. Není náhodou za tak přehnanou péčí vlády o zdraví populace něco úplně jiného? Co takhle povinná vakcinace (a kšeft) made in Gates, po které ti očkovaní chřipku velmi pravděpodobně dostanou, jen ve variantě mnohem horší, nemluvě o nanočipech, kterých se nejde zbavit a jejichž prostřednictvím lze na dálku ničit zdraví?

Co by se stalo, kdyby ochranu před nějakou nebezpečnou infekcí řešil každý stát po svém? Kdyby např. Francouzi zavedli povinný pas na aids, Italové na ebolu, my na tuberkulózu apod. To by byl, panečku, na letištích guláš! „Copak se svět se zblázní kvůli Makrele a Lejnu s Jourou v pozadí?“ rozčiloval se pán, kterého jsem vždy považoval za seriózního občana, a pokračoval: „Víte, že i ty testy jsou falešné? Tanzánský prezident John Mugufuli nechal otestovat vzorky z kozy, ovoce (papája) a kdoví z čeho ještě a představte si, že test vykázal infekci! A ten Covid-19 prý zjistili v testovacích soupravách i Britové a Kanaďané! A doktor Buttar tvrdí, že každý, kdo byl očkován proti chřipce, dokonce i kočky, které nikdy CV-19 vystaveny nebyly, má testy pozitivní!“

A jaképak záměry má asi naše vláda s námi? Věřme, že selský rozum jí dobře poradí!)

Oldřich Luká

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOpojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:37:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Agent Babiš a americký ministr zahraničí Mike Pompeo podepsali deklaraci o 5G sítích…ochránit sítě před narušením a manipulací a zajistit v nich ochranu soukromí a práv občanů…proces výběru důvěryhodných dodavatelů nepřispěje jen k národní bezpečnosti…

Rudolf Hruboň v Národních Novinách však chápe tu „důvěryhodnost“:

"Představitelé naší zahraniční politiky se zejména v poslední době často ohánějí hesly o tom, že jsme samostatná země, která si nenechá zasahovat do našich vnitřních záležitostí. Ale je evidentní, že záleží, kdo údajně chce do našich záležitostí zasahovat a kdo už do nich aktivně zasahuje. To, že cizí stát získá přístup a vliv na rozhodování o našich strategických investicích se vůbec neshoduje s proklamovanou samostatností naší země. Navíc lze očekávat, že tyto technologie budou pod dohledem americké strany prošpikovány jejich špionážními prostředky…"

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17084/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak byl zadržen generál Vlasov   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:29:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Otevírané ruské archivy a jejich historici mají stále co říct. Třeba o vlasovcích a jejich posledních dnech na našem území. Také o tom, jak a kým byl Vlasov dopaden. Stalo se 12.5.1945.

Na úvod si řekněme pár stručných informací. Poté, co sovětské vrchní velení zjistilo, že se Vlasov a jeho vojáci na frontě ztratili, vypravilo do týlu německých vojsk více než deset operativních skupin o síle od tří do sedmi mužů. Cílem bylo generála najít a pomoci mu ze zajetí. Všichni tito muži při plnění úkolu zahynuli. A poté, co vyšlo najevo, že Vlasov zradil a přešel k Němcům, byly na Němci okupovaném území vysazeny operační skupiny 4. Správy NKVD. Ty měly generála, který zradil, zajmout, anebo likvidovat. Neuspěla žádná z nich. Také proto, že Vlasov a jeho nejbližší neustále měnil časy a trasy svého neustálého pohybu.

Obávaná SMERŠ, neboli vojenská kontrarozvědka, se do pátrání po Vlasovovi a dalších čelných představitelích ROA vložila až koncem války. Z její strany nešlo o speciální operace, spíše o zevrubné, hodně široké pátrání. Tím se dostáváme ke květnu 1945 a událostem na území naší republiky.

Po osvobození Prahy se sovětská rozvědka dozvěděla, že zhruba 40 kilometrů od Plzně je dislokována 1.divize ROA (mimochodem tato divize nosila i označení 600. divize wehrmachtu) které velel generál Buňačenko (v momentě, kdy přeběhl na druhou stranu byl v hodnosti plukovníka a Sověti tak jeho generálskou hodnost nikdy neakceptovali). Byla to přesně ta divize, která podpořila pražské povstalce v jednom ze dnů povstání. Jejich vystoupení mělo ovšem spíše podobu účasti některých jejich jednotek ve sporadických bojích, než o nějakou vážnější vojenskou operaci, které by se početně nijak malá jednotka o síle divize účastnila jako celek.

Nejblíže dislokaci těchto jednotek ROA v té době byla 162. tanková brigáda 25. tankového sboru 1.ukrajinského frontu. V sestavě brigády působila jednotka vojenské kontrarozvědky, které velel major Vinogradov.Její síly byly ovšem malé a tak velitel brigády plukovník Miščenko tuto skupinu, určenou v tu chvíli k pátrání po vedoucích představitelích ROA, posílil lidmi z motostřeleckého praporu, jemuž velel kapitán Jakušov.

Tato skupina se 12.května 1945 v několika automobilech vydala směrem k prostoru, kde již operovala americká armáda a kam mířily jednotky Buňačenka. Cestou narazila na několik důstojníků ROA. Byl mezi nimi i velitel jednoho z praporů kapitán Kučinskij. Ten po zadržení uvedl, že se nikdy neúčastnil bojů proti sovětským jednotkám a že se díky tomu spoléhá na milosrdnější jednání. Následně Jakušov dopravil kapitána ROA do štábu 162.tankové brigády. Jeho výslech vedl velitel skupiny SMERČ Vinogradov. Následně došlo k dohodě a Kučinskij, jako agent - identifikátor kontrarozvědky souhlasil, že pomůže s ustanovením totožnosti velících důstojníků ROA, které, včetně Vlasova, dobře znal.

Následně zvláštní skupina objevila pohyb kolony automobilů, které mířily k Plzni. Vůz, ve kterém seděli major Jakušov a Kučinskij, řídil Kučinského řidič Dovgas. Auto kolonu předjelo a tím, že se zabrzdilo napříč silnice, kolonu zastavilo. Osádka začala prohlížet zastavená auta. Na Buňačenka a další důstojníky se přišlo hned, překvapením však bylo, že v jednom z vozů seděl sám Vlasov. Ten se snažil klást odpor, který byl ovšem zlomen i za přispění jeho osobního řidiče, jistého Komzolova. Vše proběhlo již v americké zóně, ale Američané proti tomu nijak nezasáhli.

Později byli Vlasov a s ním i Buňačenko dopraveni do Moskvy. Tam, na Lubjanke, oba osobně vyslýchal tehdejší šéf Hlavní správy kontrarozvědky SMERŠ Viktor Abakumov. Vše skončilo, jak muselo. Všichni, Vlasov, Buňačenko a dále Truchin, Malyškin, Žilenkov, Meandrov, Zakutnyj a další byli v létě 1946 popraveni.

Pětice velících sovětských důstojníků, kteří se podíleli na zadržení Vlasova byla vyznamenána Řádem Suvorova II.stupně, což bylo ocenění, které se udělovalo zcela výjimečně za úspěšné vojenské operace. Ne dosti na tom. Příslušníci kontrarozvědky, kteří se bezprostředně podíleli na zadržení vysokých důstojníků ROA ,dokázali přesvědčit nadřízené orgány, aby vyznamenáni byli také lidé, kteří jim pomohli. Řád Vlastenecké války I.stupně tak obdržel Kučinskij, který si navíc mohl ponechat i vyznamenání, která dostal do svého přechodu k vlasovcům a řidiči Komzolov a Dovgas se stali držiteli Řádu Vlastenecké války II.stupně.

Inu i taková byla válka...

Petr Sedláček
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko uzavřelo Američanům průchod do Arktidy   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:24:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko uzavřelo část Barentsova moře pro vodní dopravu a průlet letectva. To vyloučilo možnost provedení vojenského cvičení loděmi Severoatlantické aliance u ruských hranic.

Válečné lodě NATO vpluly v těchto dnech do Barentsova moře a prokázaly tím nepřátelský akt. Torpédoborce USA mají na palubě křídlaté rakety, které jsou schopny zasahovat strategické oblasti Ruska, včetně základny Severní flotily Severomorsku. Jsou na ní soustředěny atomové ponorky, válečné lodě a další výzbroj.

Do Barentsova moře vplul ruský křižník "Maršál Ustinov". Je schopný zabezpečovat obranyschopnost protilodních úderných skupin a také plnit náročné úkoly ve vzdálených oblastech světového oceánu. Křižník provedl v regionu cvičební bojové střelby.

Experti připomínají, že v devadesátých letech lodě NATO často Severomorsk navštěvovaly. V současné době provádějí v Arktidě provokace vůči Rusku. USA, stejně jako i další světové mocnosti mají ekonomické zájmy v daném regionu.

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuž z Moskvy   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:20:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Z letadla vystoupil muž středních let s černými brýlemi značky Wayfarer Black. Měly v sobě zabudovanou vysílačku, televizi, kameru a v případě nutnosti se daly použít i jako mikrovlnka. Rozhlédl se kolem sebe. Je na místě.

Na Letišti Václava Havla v Praze.

Říkají mu Vasil Čistič. Muž pro zvláštní operace. Tentokrát má za úkol eliminovat tři místní komunální politiky, kteří obsadili místní ministerstvo zahraničí, ministra izolovali na půdě ...a sami řídí zahraniční politiku této země. Špatným směrem, říkal Vladimír Vladimírovič.

Je v České republice. Musí být opatrný. Zdejší kontrarozvědka patří k nejlepším na světě. V podstatě je úplně nejlepší. Ostří hoši, žádní čučkaři!

Muž potěžkal svůj kufřík a zamyslel se. Ten nápad jeho šéfa použít ricin se mu jevil jako dalekosáhlá pitomost. Už jednou ho varoval. Když tenkrát vymýšlel plán s Novičokem, který měl prošlou dobu spotřeby. Taky to tak dopadlo.

Muže trápila ještě jedna věc. Při letu z Moskvy do Prahy vypil několik stakanů vodky. Vlastně popíjel ještě než nastoupil do letadla. Má takový neurčitý pocit, že všem v letadle ukazoval tu zatracenou flašku s ricinem a holedbal se, že je to medicína pro tři zlobivé hochy.

Jejich jména a adresy se naučil ještě v Moskvě, ale jak se zdá, teď po vypité vodce všechno zapomněl. Bude se muset někoho zeptat.

Mužovo oko spočinulo na chlápkovi, který stál na přistávací ploše a na mikině měl cedulku PRESS.

Novinář. Ten bude vědět!

FB Franty Kašpárka
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHYSTERIE KOLEM HISTORIE   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:15:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Patřím k oné, rychle se zmenšující množině lidí, kteří si ještě pamatují bombardování z dob poslední velké války v Evropě, ba dokonce svistot ruských kaťuší, který vyhnal vojáky v šedých uniformách z městečka, v němž jsem žil.

Je samozřejmé, že mne z toho důvodu daleko víc, než většinu současníků zajímalo co se, v roce půlkulatého výročí konce války, zase dovím nového o událostech, které jsem prožil.

Již v minulých letech jsem byl kupříkladu z Amerických filmů poučen, že ve druhé světové válce Německo porazila Americká armáda, když jí v tom Rusové nezanedbatelnou měrou pomohli. Byl jsem už rovněž informován, že rudoarmějci se při svém tažení na Německém území dopouštěli nepředstavitelných zločinů, a že jen žen znásilnili asi šest set tisíc. A je samozřejmé, že jsem také už věděl, jak po válce zběsilí Čechové zabíjeli německé starce, ženy a děti při jejich násilném odsunu, který si před tím na vítězných Západních mocnostech vybrečeli.

Mé letošní očekávání nových poznatků o minulosti bylo vysoce naplněno. Především jsem se dověděl, že za vznik té strašné války může stejnou, ne-li vyšší měrou než nacistické Německo, bolševický Sovětský svaz. V té souvislosti neušlo mé pozornosti, že Hitler byl v médiích vždycky vůdcem, zatím co Stalin diktátorem. Což mé ucho, citlivé na jemnosti češtiny, mi opět velmi pomohlo posuzovat zážitky z mého dětství.

Za druhé jsem se dověděl, že Osvětim osvobodila spojenecká vojska. To jsem obzvlášť vysoce ocenil, protože šlo o přiznání, že Rudá armáda skutečně patřila mezi spojence, kteří Německo společně porazili. V té souvislosti mně pak bylo potvrzeno, že to byl staletý antisemitismus Čechů, který jejich území vyčistil od Židů. To jsem se sice již kdysi dočetl z pera zavilých nepřátel Československa, ale nyní jsem se to dověděl od spojence nejdůvěryhodnějšího, konkrétně z knih, které byly vydána v USA. V nich mi k minulým poznatkům ony prameny přidaly, že vlastně jsme se podíleli na holocaustu, ba že možná to byl i náš nápad.

Letos mi bylo rovněž z mnoha míst Evropy potvrzeno, že Sovětský svaz neosvobozoval Evropské země od fašismu a nacismu, leč že to jenom vzpomínaný diktátor obnovoval velikost carského Ruska tím, že okupoval Evropu až po Labe, u jehož břehů se kdysi ruští otrhanci setkali s udatnými voji spojenců.

Jelikož jsem prožil konec války daleko od Prahy, tak mne letos její současní velikáši lehce přesvědčili, že naše matička se vlastně osvobodila sama, se znatelnou pomocí vlasovců a že ten zločinec Koněv se svými ešelony si přijel k hotovému. Takže už tehdy vhodným PR byla z něj vytvořena figurka legendárního osvoboditele. Sice jsem o tom také kdysi něco málo zaslechl ze šeptu nositelů jediné pravdy, ale nyní to bylo konstatováno nad vší pochybnost činy mluvčích jediné pravdy.

Přiznám se, že jsem si nezapisoval všechny nové poznatky, kterými veřejnost oblažovali „moderní“ historici. Ne, že bych snad netoužil po poznání, ale prostě proto, že oni samotní několikrát inzerovali, že pod obrovskou tíhou nových dokumentů budou muset přepsat dějiny dvacátého století. Takže stejně ty kusé informace, o kterých i já tady píši, jednou dostanou ucelený a komplexní výraz.

Jsem již dost starý a zkušený, abych si byl vědom několika vědomostí o dějinách. Za prvé jsem nezvratně přesvědčen, že minulost nelze změnit. Lze ji jen různě interpretovat. Také souhlasím s těmi, kdo tvrdí, že minulost nelze nikdy vyčerpávajícím způsobem popsat, protože to by ji bylo nutné celou znova prožít, ovšem především pouze a jenom se znalostmi jejich tehdejších aktérů. Víc jak půl století se rovněž přikláním k názoru, že celá ta slavná nauka nazývaná historiografie, čti, dějepis, je pouze takovou interpretací minulosti, jakou ji pro své zájmy potřebuje její tvůrce, či přesněji ti, co si ho platí.

S vysokou pravděpodobností bych vůbec nepsal tento text, protože si jsem jist, že každý moudrý člověk ví všechno to, co v něm píši dokonce daleko lépe. Na druhé straně rovněž vím, že ty, kdo mají jiné přesvědčení, tento kratičký článeček vůbec ani neosloví, nadtož aby je přesvědčil.

Napsal jsem jej především proto, že mne silně, tedy víc než je třeba, zaujalo tvrzení pracovníka jednoho našeho ústavu, který má „poslaneckou licenci“ na tvorbu moderních dějin. V posledních dnech, kdy jsme si připomínali konec druhé světové války totiž napsal že, cituji: „Existují tisíce dokumentů dokazujících spolupráci Sovětského svazu a nacistického Německa“. Jelikož předpokládám, že se už nedožiji publikování té haldy dokumentů, tak píši následující tři odstavce.
Uvedené interpretace dějin má jednu zásadní chybu. Neexistují tisíce, leč desetitisíce dokumentů o spolupráci Sovětského svazu a Německa. A nejenom to. Je nesporně dokázáno, že bez Německa, konkrétně císařského generálního štábu v první světové válce, by Sovětský svaz vůbec, ale nikdy ani nevznikl.

Německo navíc, po zdrcující porážce v první velké válce Evropy dvacátého století, pak nemělo sil k tomu, aby se zapletlo do občanské války v Ruské revoluci na straně nepřátel bolševiků. Takže když ti boje občanské války vyhráli, obrátili se na tehdy technologicky velmi vyspělou a fakticky jedinou zemi, jež se přímo zasloužila na vzniku SSSR, aby její technici bolševickému Rusku vybudovali nejen průmysl, ale dokonce i armádu. A o tom existuje nepochybně ona spousta dokumentů.

Sovětský svat se ještě snažil odvrátit útok nacistů na svou zem, ale dokumenty o tom už nelze hodnotit jako důkazy o spolupráci. Pokud třeba Mnichovskou dohodu nechceme hodnotit jako spolupráci Britů a Francouzů s vůdcem Tisícileté říše. A od napadení SSSR už asi těžko i ti největší géniové mezi našimi „moderními historiky“ najdou důkaz o spolupráci obou vlád. Čili tvrdit, že existují dokumenty o spolupráci nacistického Německa se Sovětským svazem je tvrzení naprosto neodpovídající té době. Řečeno kulantně. V dějepisectví totiž nemohou existovat lživé výroky. Jsou jen a pouze tvrzení, která určité dokumenty zdůrazňuji, a jiné zamlčují.

Kolem historie druhé světové války vznikla letos v české kotlinečce a já si myslím že pouze v Praze, doslova hysterie. Jsou odborníci, kteří v ní vidí záměrné rozdmýchávání nepřátelství k Rusku, které má v budoucnu i z našich občanů udělat jakýsi kanonefutr v nové válce s Ruskem. Lidé jiného přesvědčení zase v hysterii indikují snahy českých slouhů Německých zájmů, dostat naši zemičku definitivně do stáda velkoněmecké budoucnosti. Platí samozřejmě obojí. Ovšem pod trendem klimatických změn vidím další důvod. Světovládci mají zájem s definitivní platností skončit už jednou pro vždy s českou nadvládou nad střechou Evropy, i když třeba jen té kontinentální. Konec konců i móda globalizace přinese tento kolaterální výsledek – zánik našeho národa.

Stanislav A Hošek
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTENTOKRÁT PRO LIDI V ČESKU, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVĚDÍ!   
Pridal tk Středa 13 květen 2020 - 10:09:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Přátelé, došlo k neslýchanému svinstvu. Včera se lidé sešli u místa pomníku maršála Koněva, aby vyslovili poděkování za vítězství a oběti, které naší zemi přinesly mír. Nikdo z nás ale netušil, co neoliberální hyeny opět chystají.

Všichni víme, jakým nestoudným způsobem s pomníkem tomuto hrdinovi naložil obvodní starosta Prahy 6 - Ondřej Kolář se svým týmem, za podpory vlastníka pozemku hlavního města Prahy - primátora Hřiba. "Zaskvěl" se při tom i starosta 20 km čtverečních s názvem Řeporyje - Pavel Novotný. Potajmu, jako zloději, na neoprávněném mimořádném zasedání (protože v nouzovém stavu směli jednat pouze o viru) rozhodli o odstranění pomníku maršála Koněva. Hrdiny, vyznamenaného řády půlky světa.

Hned ráno byl pomník odstraněn a odvezen kamsi do skladu.
Byla tím hrubě porušena nejen mezinárodní smlouva, ale také Ústava ČR, protože podle článku 10, jsou mezinárodní smlouvy nadřazeny národním zákonům. To už Ruská federace ale nenechala být a podala žalobu. Podle ruských zdrojů hrozí v případě odsouzení, panáčkům rok nápravných prací v Rusku.

To ale bylo zřejmě "výtečníkům" málo, proto "někdo" na podstavec maršálovy sochy, umístil záchodovou mísu. Hanebnost a nedůstojnost tohoto činu nemůže zůstat bez odpovědi. V tomto okamžiku byly překročeny nejen rámce elementární slušnosti. Tu už od našich rusofobů nelze čekat. Ale je to hrubá urážka nejen ruského státu, ale každého občana Ruské federace. Už nehovořím o tom, že je to urážka i nás, za naše padlé. A bylo jich 365 tisíc. Ale pro naše "gauleitery" jak je pokřtili v Rusku, to evidentně nic neznamená.

Pan Novotný se bude raději klanět Vlasovcům, těm fašistickým zrádcům, kteří byli řádně odsouzeni Norimberským procesem.
Někdo už ale zřejmě pochopil, že je to hodně "přes čáru", takže dnes byla v tichosti mísa odstraněna. V době, kdy jsme oslavovali skutečný den Vítězství 9. května na Olšanských hřbitovech. V tichosti a v domnění, že si toho snad moc lidí nevšimlo. Opak je pravdou.

Přátelům v Rusku jsem poslala vysvětlující dopis, kde jsem jim popsala, jak se to celé odehrávalo, protože jestli se chtějí k tomuto svinstvu hlásit vládní činitelé, naši poslanci a senátoři, jejich věc a jejich ostuda. Normální český občan, se k tomu nikdy hlásit nemůže a nebude.

Ano, očekávám, že Rusko už tentokrát opravdu tvrdě odpoví, protože snad ani dějiny takové svinstvo nepoznaly. Na to můžeme doplatit všichni, ale je v tom vina i naší vlády, která k těm prvním svinstvům držela důsledně bobříka mlčení. A jak víme všichni od dětství - mlčení znamená souhlas. Kdyby ty úředníky městského a obvodního formátu vláda, která nese odpovědnost za zahraniční politiku naši země, klepla hned přes prsty, nemuselo dojí k takové odporné skutečnosti. Ano, je to i naše vina, protože si je tento národ zvolil. Věřme, že k tomu už nedojde.
Přátelům v Rusku jsem poslala hlubokou omluvu jménem všech slušných lidí, kteří s takovým odporným jednáním nesouhlasí. A je nás hodně.

A kdyby se někdo chtěl ptát, co jsme dělali na Olšanech v době karantény, tak my máme právo se ptát, jak to, že policie nedostala příkaz zakročit, protože ve chvíli "instalace" rovněž nemohli vykonavatelé tohoto hnusu dodržovat dvoumetrové rozestupy.

Ještě jednou se chci omluvit přátelům v Rusku, i když pro takový čin se omluva hledá jen těžko.

Zamýšleli jste se ale, proč tolik zesílil ten tlak na konání svinstev vůči Rusku? Někdo chce evidentně vyvolat střet mezi naším a ruským národem, mezi našimi lidmi. Je důvodem Jalta II, nebo je ve hře ještě něco víc? Nějaké svinstvo, o němž zatím nevíme. Doufám alespoň, že k tomu nedojde.

Šiřte prosím tu zprávu dál i se svými názory. Žádný střet mezi naším a ruským lidem, nesmíme dopustit!!!

FB - Radka Zemanová-Kopecká
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1471 sec,0.0741 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,437kB