Pondělí 21 říjen 2019
Z pirátské „transparentnosti“ a protikorupčního tažení je už jen cár papíru   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 18:35:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hezky dál obelhávají jejich voliče. Nejprve minulý týden rezignovala na funkci předsedkyně Pirátů v pražském zastupitelstvu bývalá pornoherečka Michaela Krausová, protože se veřejně provalily včetně důkazních fotografií její schůzky s manažerem firmy JCDecaux Tomášem Tenzerem souzeným za korupční jednání a manipulace s veřejnými zakázkami, které Krausová neuvedla na pirátském webu, kde mají být přitom zveřejňovány všechny schůzky členů strany s podnikateli a lobbisty.

A stejný skandál teď potkal také nově zvoleného předsedu pražských pirátských zastupitelů Viktora Mahrika, na kterého se ihned provalilo, že se s Tenzerem rovněž dvakrát sešel, a opět je neuvedl do evidence schůzek lobbistických kontaktů. Napsal je tam až nyní pod tlakem, jelikož to na něj veřejně prasklo. Krausová i Mahrik zůstávají nadále vlivnými pirátskými zastupiteli na Magistrátu Hl. m. Prahy.

Transparentnost je přitom jednou z proklamací, kterou se Piráti neustále ohánějí. Skutečnost je ale úplně jiná. Pražský magistrát vedou Piráti v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem a točí se tam doslova miliardy korun. K čemu je tedy ten transparentní pirátský web, kterým se Piráti neustále chlubí, když tam stejně neuveřejňují všechny schůzky! Navíc s lidmi stíhanými za korupci!

Spolupráce Pirátů a firmy JCDecaux si média všimla již vloni, jelikož Piráti dostali při komunálních volbách velmi nestandartní slevu na reklamu ve volební kampani 60 až 75 procent. Vyplývá to z faktur. Holt asi něco za něco…

To opravdu voličům Pirátů nevadí, že z nich dělají pirátští politici ovce?

Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNedržme už Babiše u vesla - začíná být pro nás nebezpečný   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:41:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ano, Chvilkařům a Kavárně navzdory držíme Babiše přes všechny jeho průšvihy u moci a bavíme se jejich běsněním.

Ale Babiš teď již zachází opravdu příliš daleko. Pod jeho soft vedením směřujeme k budoucnosti islamizovaného zemského státu Německa.


Babiš se pyšní Českou republikou jako bezpečnou zemí. Zeptejme se ho tedy, proč nyní nechává svého ministra vnitra tuto bezpečnost likvidovat? Proč se teď zavádí legislativa, která nám znemožní odsunout migranty, kteří páchají zločiny, zpět, do zemí jejich původu? A je úplně jedno, zda budou mít azyl nebo ne.

Netvrdil snad, že si o tom, kdo zde s námi bude žít, budeme rozhodovat sami?

A teď se má najednou dávat přednost bezpečnosti zločinců před bezpečností řádných občanů České republiky?

Zde už Babiš se svým soc. dem. mouřenínem zašel příliš daleko.


A jak je vůbec možné, že v ČR dáváme azyl např. Čečenci, který již před udělením azylu spáchal trestné činy? Navíc když v Čečně žádná válka není. A jak dlouho zde budeme takového Čečence držet v režimu strpění, když v Čečně žádná válka není?

Dokud mu bude v Čečně hrozit trestní stíhání? Tedy napořád? A co když se dopustil zločinů proti lidskosti a je stíhán právem?

A neměl náhodou ten Čečenec zažádat o azyl v prvním státě Schengenu? Neměli jsme ho vrátit do prvního státu vstupu podle platné Dublinské dohody? Proč dáváme azyl Iráčanům a dalším? Kudy vstoupili do EU, jak se k nám dostali – to sem všichni dorazili letecky?

Jak vlastně dělá ministr vnitra v Babišově vládě svou práci?

A nyní by nám zde chtěli nechávat ještě i zločince bez uděleného azylu do nekonečna v jakémsi režimu strpění? Přejímá snad také Polsko či Maďarsko tuto legislativu?

O tom by se dalo jistě s úspěchem pochybovat.

Kdo prověřil, že migranti nejsou skutečnými zločinci, kteří prchají před spravedlivým trestem – vždyť u nás také páchají trestné činy - snad ne neziskovky a OSN?

Co asi udělají hordy afrických zločinců, až se dozvědí, že u nás mohou klidně vraždit a loupit a ve vězení jim bude pořád lépe než v Africe a nikdy je nikdo nevyhostí? Budou u nás trvale žít bez azylu a zcela pravdivě tvrdit, že jim v jejich zemích hrozí stíhání a pronásledování?

A my si je sem všechny za asistence Babišova soc. dem. mouřenína nasáčkujeme!?

Proč nejednáme s migranty jako Maďarsko? Vždyť teď EU dokonce zakazuje vracet podle Dublinu migranty do Maďarska. Není to to, co právě potřebujeme? Aby EU zakázala ostatním zemím vracet k nám migranty?

V lednu 2019 nám Německo nacpalo zpět 19 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 25 migrantů.

V únoru 2019 nám Německo nacpalo zpět 14 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 30 migrantů.

V březnu 2019 nám Německo nacpalo zpět 3 migranty, celkem k nám bylo vráceno 19 migrantů.

V dubnu 2019 k nám Německo nacpalo 13 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 19 migrantů.

V květnu 2019 k nám Německo nacpalo 11 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 22 migrantů.

V červnu 2019 k nám Německo nacpalo 19 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 23 migrantů.

Červenec se Ministerstvu vnitra někam vypařil.

V srpnu 2019 nám Německo nacpalo zpět 23 migrantů, celkem k nám bylo vráceno 36 migrantů.

Údaje za červenec, září a říjen ostudně chybí.

Celkem nám letos evropské státy nacpaly zpět 174 migrantů + ještě nějaké další, které pan Hamáček opomněl zapsat na web.

A kromě těchto vrácených migrantů jsou zde ještě migranti, kteří proniknou do ČR a žádají zde o azyl a ochranu.

V lednu bylo žádostí 194, z toho opakovaných 27.

V únoru bylo žádostí 434, z toho opakovaných 64.

V březnu bylo žádostí 619, z toho opakovaných 86.

V dubnu bylo žádostí 778, z toho opakovaných 119.

V květnu bylo žádostí 944, z toho opakovaných 150.

V červnu bylo žádostí 1065, z toho opakovaných 171.

Červenec se Ministerstvu vnitra někam vypařil.

V srpnu bylo žádostí 1383, z toho opakovaných 225.

Údaje za červenec, září a říjen ostudně chybí.

Azyl a ochrana byly uděleny jen v desítkách případů.

Pokud by se však Hamáčkovi podařilo prosadit novou legislativu, museli bychom si na našem území - azyl neazyl – nechat všechny, kdo by tvrdili, že jim v zemi původu hrozí pronásledování.

Dá se předpokládat, že to budou tvrdit všichni, kdo žádají o azyl a ochranu - .tedy 4575 migrantů+ ještě nějací další, které pan Hamáček opomněl zapsat na web – a to jen za necelý rok 2019.

Podle OSN Globálního zákona pro migraci – který se nám, ač jsme ho nepodepsali, rozhodnutím Evropského soudu dere do legislativy zadními vrátky – mají tito migranti právo na slučování rodin. Můžeme tedy jejich počet – když budeme hodně skromní – rovnou vynásobit pěti.

Hamáčkův legislativní návrh by nám pak jen v tomto roce dopomohl k nejméně k 22.875 migrantům.

A to kromě vrácených migrantů a migrantů žádajících v ČR o azyl, zde máme ještě nelegální migranty, kteří se v ČR pohybují, aniž by je někdo zařadil do statistik.

Neměli bychom tedy konečně začít chránit naše hranice, přestat poskakovat, jak Německo píská, a nepřizpůsobovat naší legislativu za každou cenu té německé, pane Hamáčku a Babiši?

Vždyť své občany před těmito zločinci chrání i některé africké země.

Nedávno uzavřela před podobnými „uprchlíky“ hranice i Uganda, která byla doposud vzorovou zemí s otevřenými hranicemi. A také Nigérie, kde zločinecké hordy (migrantů placených přes mobil či MasterCard Organizací spojených národů, která požaduje, aby nebyli drženi v uprchlických táborech) přepadají a unáší vesničany a pasažéry vlaků a chtějí po vládě vysoké částky za jejich propuštění a také unášejí těhotné dívky a pašují je do tzv. továren na děti a narozené děti pak prodávají.

Samozřejmě, že tyto státy nyní čelí silnému nátlaku nadnárodních organizací - No fuj, ti xenofobové a rasisté/fašisté/odpůrci volného obchodu! - a Nigérie se pod tímto tlakem rozhodla hranice opět otevřít - ale s podmínkami.

Nigerijský stát Ekiti zavádí pro všechny zločince, kteří spáchají znásilnění, chemickou kastraci, protože i tam spolu s volným pohybem migrantů neúnosně narůstá počet znásilnění a dalších násilných zločinů.

Generální prokurátorka a komisařka pro spravedlnost Ekiti, Wale Fapohunda, uvedla, že změna zákona by mohla zahrnovat „lékařskou kastraci, povinný psychiatrický test a vyloučení pachatelů z vládních sociálních programů.“

„Vyzýváme shromáždění, aby urychleně a komplexně zvážilo pozměňovací návrh k tomuto návrhu zákona, protože má poskytnout právní rámec nulové toleranci guvernéra Kayode Fayemiho pro všechny formy násilí na základě pohlaví,“ uvedla.

„Rostoucí množství případů znásilnění a obtěžování malých dětí na Ekiti vyžaduje naléhavou pozornost.“

První dáma, paní Fayemiová, která také vystoupila, uvedla, že její kancelář je od roku 2018 zavalena stížnostmi na všechny formy násilí, páchaného zejména proti ženám.

Řekla, že změna zákona se stává nezbytnou, aby poskytla obětem násilí hlas a aby se pachatelé zodpovídali ze svých činů.

První dáma dodala, že nejhorší formou nespravedlnosti v jakékoli společnosti je, když jsou pachatelé propuštěni bez opodstatněných důvodů.

„Tento zákon nevyjadřuje mou vůli, ale vůli mužů a žen Ekiti. My ho pouze prosazujeme. Je to ochrana nás, naší rodiny a společnosti před všemi formami diskriminace, abychom mohli všichni žít životem v úctě a důstojnosti.“

„Násilí páchané na ženách na Ekiti neustále roste. Vyzýváme Parlament, aby tento zákon urychleně schválil.“

Z výše uvedeného vidíme, že masová migrace má všude stejný průběh. Do otevřených hranic se nahrnou především úchylové, zločinci a násilníci.

Mimochodem všimli jste si, jaký rozdíl je mezi reakcemi afrických politiků na toto násilí a reakcemi politiků EU, která se neustále pokrytecky a velkohubě zaštiťuje ochranou lidských práv?

Politici těchto afrických států se snaží CHRÁNIT občany svých zemí – pane Hamáčku, Petříčku a Babiši – a netvrdí jim – jako vyspělá Evropa se svými HODNOTAMI a Chartou lidských práv – že si na tyto zločiny musí zvykat.

Otevřené hranice, prosazované OSN a jejími neziskovkami, působí i v Africe bezpečnostní a zdravotní katastrofu.

Stoupá počet lidí prchajících před různými ozbrojenými (většinou muslimskými) bandami, politika otevřených hranic nahrává mafiím a zločincům. OSN každým rokem hlásí vyšší a vyšší počty uprchlíků a požaduje stále více peněz. Ale je to právě OSN a její politika volného pohybu migrantů a otevřených hranic, která se na rostoucích počtech lidí bez domova spolupodílí.

Zároveň se jako další důsledek této politiky šíří nákaza TBC, HIV a malárie.

A OSN Světová zdravotnická organizace za této situace vytrubuje, že proud uprchlíků evropské občany nijak zdravotně neohrozí, zatímco se Big Pharma, zastoupená touto organizací, těší na vzrůstající zisky …

Babiš až dosud představoval menší zlo, ale teď již tomu tak není.

Musíme se ho zbavit, protože pod jeho vedením se stále více připoutáváme k islamizovanému (a nyní i fašizujícímu) Německu.

To za Babiše byli podřízeni čeští vojáci německému Wehrmachtu a Babiš se podílel na vládě, když bylo německé policii dovoleno zasahovat na našem území.

To za Babiše šaškují naši vojáci v Pobaltí a v Afganistánu, místo aby chránili Českou republiku.

To za Babiše chce Hamáček postavit české domobrany mimo zákon.

To za Babiše se spolčují dva bývalí kovaní komunisté – zjevný politický aktivista, předseda Ústavního soudu Rychetský a ombudsmanka Šabatová s nejvyšším státním zástupcem Zemanem - aby si s českou Ústavou vytřeli za*ky a zavedli nám zde po třiceti letech opět „mírnou svobodu slova v mezích zákona“.

To za Babiše řádí politické neziskovky v českých školách.

To za Babiše ničí inkluze kvalitu českých škol.

To za Babiše se protlačuje OSN Istambulská dohoda, která dovolí nestíhatelnému nadnárodnímu orgánu odebírat bez soudního rozhodnutí české děti rodičům.

To za Babiše byl podepsán OSN Globální zákon pro uprchlíky, který považuje za uprchlíky i lidi, kteří prohlásí, že prchají před klimatickými změnami.

To Babišova vláda (ministr Brabec) se spolupodílela na kůrovcové katastrofě českých lesů .(57:42), kterou se teď snaží zastavit.

To za Babiše se v reformě penzí marginalizuje průběžný penzijní systém a zvažuje se přesunutí zátěže na soukromé spoření.

Jen pro příklad si to rozeberme.

Předpokládejme, že lidé mají do penze odpracovat 35 let, chtěli by si našetřit na penzi 18.000 Kč měsíčně a zároveň by předpokládali, že ji budou brát 20 let.

Na penzi tedy potřebují našetřit 20 x 12 x 18.000 =4.320.000 Kč

Pokud budou pracovat 35 let tj. 35 x 12 měsíců =420 měsíců, musí každý měsíc ušetřit částku 4.320.000/420=10.286 Kč. Jeden každý.

Manželé by museli po 35 let každý měsíc odkládat na penzi 20.572 Kč.

Ano, bude prý jakási základní penze hrazená státem. Předpokládejme tak 4.000 Kč. A jakási zásluhová penze podle toho, kolik kdo odváděl na daních. Je otázkou, zda někdo ocení i rodiče, kteří sice nebudou odvádět vysoké částky na daních, ale vloží veškeré své příjmy a čas do výchovy dětí a vychovají z nich přínosné členy společnosti. Zatím se na toto hledisko kašle a vysokými penzemi jsou odměňováni lidé, kteří se celý život starali jen sami o sebe a o svůj byznys.

I kdybychom snížili předpokládanou částku pro manželský pár na polovinu – tedy na 10.286 Kč měsíčně, není to pro většinu rodin únosné.

Mnozí platí hypotéky a během života se jistě stane, že budou někdy nezaměstnaní, špatně placení, na částečném úvazku, nemocní či zranění a na tak vysokou spořící částku prostě nebudou mít peníze.

Navíc musí počítat s inflací, s finančními krizemi, s bankroty bank, s nárůstem jen částečných pracovních úvazků, s marginálními (a možná i negativními) úrokovými sazbami bank atd.

Na tomto příkladu vidíme, že přenášet hlavní zátěž financování důchodů na soukromé spoření, je zcela nezodpovědné a zločinné jednání.

A přitom by stačilo zdanit banky a miliardáře, zabránit rozkrádání veřejných financí a úniku peněz do zahraničí, znárodnit strategická odvětví státu, přestat financovat politické neziskovky, greténské projekty, vojenské eskapády a EU a bylo by peněz dost.

ANO s ČSSD a KSČM prostě poslušně plní OSN Agendu udržitelného rozvoje 2030 stejně, jakoby ji plnili Piráti, KDU-ČSL, ODS, TOP09 a STAN . A Babiš se dokonce chlubí, jak je Česká republika v plnění SDG (cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030) úspěšná.

Čí program to ale vlastně plní – Gatese, Rockefellerů, Sorose a Rothschildů?

Občané České republiky pro takový program ve volbách nehlasovali.

Je prostě na čase přestat Babiše podporovat.

Stává se pro český národ čím dál více nebezpečnou osobou.

Po uzávěrce píše autor

Dobrý den,

narazil jsem dnes na článek v Aeronetu, ve kterém je názorně vidět, pokrytectví ANO. Šlo o hlasování ve sněmovně. Členka Trikolóry navrhla procedurální změnu a usnesení, kterým se na příští středu mělo svolat jednání k předkládané novele azylového zákona (institut strpění) a současně se měla vyzvat sněmovna k usnesení, že poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby předkládanou novelu ministerstvo vnitra stáhlo a vůbec neprojednávalo.

O tomto návrhu se hlasovalo. Téměř celé ANO se zdrželo stejně tak jako většina poslanců kromě SPD. Tím, že se poslanci zdrželi hlasování,,zablokovali přijetí návrhu.

Článek obsahuje výsledky hlasování, které jsou velmi zajímavé a ukazují pokrytectví ANO.

Prosím tedy, zda ho nelze přejmout nebo alespoń dopsat k mému článku doplnění, které na tento článek v AE poukáže.

Autor: Maru

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/10/8062-nedrzme-uz-babise-u-vesla-zacina-byt-pro-nas-nebezpecny.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSraz inkvizitorů v sídle Ústavního soudu. Mráz vane od Pavlů Zemana a Rychetského. Už brousí křesadla a sirky k pálení „haterů“?   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:28:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly, zní známé úsloví. Nejsem si však jist, zda tady vůbec o dobré úmysly jde. „Lidé by měli vědět, že interpret není anonymní, a to, co tam napíší, že tam zůstane, že to je dohledatelné a že za to mají odpovědnost, mnohdy i tu trestní,“ řekl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Než jako jakékoliv upozornění na mě tato slova působí jako hrozba a vyhrožování občanům této země. Připomíná mi Bobliga z Edelstadtu a vykonstruované čarodějnické procesy ve Velkých Losinách. A předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský známý svým voláním po cenzuře jako třešnička na dortu.

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, ombudsmanka Anna Šabatová a nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman uspořádali v sídle Ústavního soudu odbornou konferenci na téma „Nenávist na internetu“ určenou zejména policistům, státním zástupcům a soudcům s cílem hledat způsoby, jak tomuto nebezpečnému jevu účinně čelit a předcházet, uvádí se na webech těchto institucí.

Odstraňování „závadného“ obsahu z internetu. Cenzura? Jen pravda a láska

Účastníci konference se prý zabývali nejen otázkami definování trestné činnosti z nenávisti na internetu, rozlišení extremismu a nenávistných projevů, ale také problémy praxe v oblasti dokazování, „přechodu“ mezi trestným činem a přestupkem, rolí znalců, nebo také odstraňováním závadového obsahu z internetu. Podstatná věc: „odstraňování závadového obsahu z internetu“. Určí to vrchní inkvizitoři, Pavlové Zeman a Rychetský. A po závadovém obsahu přijdou na řadu závadní lidé a přijde internace, převýchova a vaporizace. Jen abychom věděli, o co ve skutečnosti šlo.

„Hate speech je nemoc této doby. Pokud ji nebudeme léčit, budou se opakovat útoky jako ten na synagogu v německém Halle“, řekl mimo jiné Pavel Zeman. A pán je milosrdný léčitel, dodávám já. Já mám pocit, že nemoc této doby je spíše politická korektnost a pokrytectví. Ale pan Zeman je zřejmě větší bedna.

„Otázka nenávistných útoků, které jsou v současné době šířeny zejména prostřednictvím internetu, je otázkou nejen morálky, ale kulturnosti celé společnosti. Bojím se, že pokud nezasáhneme včas proti těmto projevům, může to skončit podobnými tragickými událostmi, jako byl útok na synagogu v německém Halle minulý týden.“

Násilnosti migrantů a prolomení Benešových dekretů je jim putna?

Je zajímavé, jak nejvyšší tuzemský státní zástupce má neustále obavy z nenávisti na internetu. Z nenávisti, která je živena právě lidmi jako on, pan Rychetský či paní Šabatová, kteří odklánějí pozornost od skutečných problémů k těm banálním, režimu žádoucím. Tzv. „hate speech“ a „nenávist“, kterou chtějí korigovat (rozuměj cenzurovat), je právem každého – je-li přes čáru, pak může být podle platných českých zákonů náležitě trestán.

Zatímco tento týden jen během jednoho dne byl u soudu u nás Libyjec za znásilnění nezletilé dívky a Egypťan za přípravu vraždy své expartnerky, řeší nejvyšší postavy soudnictví virtuální útoky právě často proti lidem tohoto ražení. Co nedávné prolomení Benešových dekretů v kauze Walderode, které bude ČR stát v první fázi několik miliard, ve fázi druhé pak ani nechci domýšlet. To nejvyššího státního zástupce Zemana ani šéfa Ústavního soudu Rychetského asi moc netankuje.

„Nemůžeme připustit masivní státem řízené zavedení cenzury… ale současně nemůžeme ponechat úplně volný prostor pro trestnou činnost, která vede k šíření nenávisti, k podněcování rasové nesnášenlivosti, xenofobie a přihlížet tomu, abych tak řekl, s prázdnýma rukama. Hledáme tedy společné nástroje… Trestání je až to poslední. Na prvním místě by bylo velmi dobré rozšířit jasně definovanou tezi… nevěřte všemu, co se na těch sítích objeví. Bohužel je exaktně dokázáno a zjistila to jedna americká univerzita ve svém průzkumu, že lež se na internetových sítích šíří sedmkrát rychleji než pravda,“ uvedl v návaznosti na konferenci Pavel Rychetský pro ČT.

Hutka nebo Novotný budou mít utrum natotata

„Skutečnost, že velká část populace v celé naší civilizaci, ale v naší zemi zvlášť, není spokojena se svým životem, nemá pocit, že ten život je naplněn, nemá pocit, že politická reprezentace ji skutečně zastupuje a zastupuje její zájmy. Tato skutečnost vytváří právě prostor pro všechny ty, to šíření té nedůvěry, té zloby, někdy i nenávisti, protože bezmocný nebo bezradný člověk se chytá jakékoliv možnosti, která ho jakoby dá dohromady s ostatními nespokojenými,“ uvedl dále Rychetský. Prefabrikovanou formulkou si trošku naběhl a má zřejmě na mysli pány Jaroslava Hutku, Jana Hrušínského, Pavla Novotného nebo Pavla Bělobrádka. Nebo tyhle ne? Pakliže to páni cenzoři myslí objektivně, pak by museli být Hutka s Novotným již na hranici.

„Mailovou, někdy velmi urážlivou, komunikaci dostávám denně a řeknu vám jednoduše, co s tím činím. Mažu to,“ doplnil na závěr stylově Rychetský. A když bude moci, tak smaže všechny a všechno, co nesouzní s jeho správným a žádoucím pohledem na svět. Nebo?

Na závěr si dovoluji zmínit dvě citace lidí moudřejších, než jsem já sám. První jsem někde slyšel a byla přisuzována Janu Werichovi, ale nevím, co je na tom pravdy: „Nemám rád lidi, kteří neklejou, protože pak jdou a někoho zabijou.“ A druhý od Benjamina Franklina: „Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu, ani bezpečnost.“

Tož tak. Jak říkáme u nás, na Moravě - nebo jak říká Tereza Spencerová.

Tomáš Vyoral
20.10.2019 iPrima

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa Uralu (O Rusku jak ho neznají ti, kteří o něm nejvíce mluví)   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:25:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Shodou okolností jsem dostal možnost připojit se k nevelké skupině členů ČS obce legionářské, kteří vyrazili na přelomu září a října na Ural. Zajímalo je, zda jsou pravdivé informace o neudržovaných, případně poškozených pomnících československých legionářů, které šířila některá česká média v souvislosti s ostudným ničením pomníku maršála Koněva v Praze. Na hřbitově v Jekatěrinburgu jsme neshledali žádné závady, natož poškození, nanejvýš něco popadaného podzimního listí. Kytice a věnce od předchozích návštěv nepoškozené. Pomník byl v pořádku, čistý, nepoškozený, doslova zářil. Naopak okolní hřbitov byl poměrně zpustlý, některé hroby zarostlé i vysokou trávou.

Rodiny pravděpodobně vymřely, nebo se odstěhovaly. Pomník v Čeljabinsku je na veřejném prostranství, blízko frekventovaného nádraží. Rovněž byl nepoškozený a ve vynikajícím stavu. Zde je třeba připomenout, že ve vyspělé průmyslové oblasti Jekatěrinburgu byli naši legionáři vnímáni pozitivně, a to i levicovými politiky a dělníky, jako ochrana před řáděním Trockého bolševiků, jejichž omezený fanatismus připomíná současné německé i další zfašizované euromarxisty. Právě v Čeljabinsku došlo k osudné roztržce mezi legionáři a bolševiky. Legionáři podle ruských pamětníků podarovali potravinami hladové rakouské a maďarské zajatce, kteří mířili na západ. Ti se jim při odjezdu odvděčili hozenou litinovou nohou od kamen, přičemž tamní sovět se postavil na jejich stranu. Ostatní vývoj je poměrně známý.

Informace o ničení legionářských pomníků se tedy ukázaly jako lživé. Pravděpodobně záměrně, aby podpořily protiruské mediální štvanice organizované z pražského magistrátu atomovým Hřibem (Piráti) a z radnice Prahy 6 garážovým Kolářem (TOP 09). Je vcelku jasné, že celé nízké a sprosté mediální divadlo kolem odstranění pamětní desky ze Staroměstské radnice a hanobení pomníku maršála Koněva, které je zároveň porušením mezinárodní smlouvy mezi naší republikou a Ruskem z roku 1993 slouží pouze jednomu cíli. Tím je odvedení pozornosti od snahy získat pozemek kolem pomníku maršála Koněva ke stavbě garáží. Proto garážový Kolář, aneb, za vším hledej peníze, bez ohledu na řečnění o morálce a jiné ideologické žvásty pražské havlérky. Protiruská mediální štvanice je jen třešničkou na dortu a podlézáním euromarxistům a sudeťákům z Berlína, kteří se již třicet let snaží přepsat historii s cílem dalšího ponižování a zotročování českého národa a postupující kolonizace naší země, prodejem české vody cizákům počínaje. Bez domácích politických a mediálních slouhů by něco takového nebylo možné.

Návštěva Ruska na prahu Asie byla zajímavá z hlediska dalších informací. Bohužel nejen v Moskvě a Petrohradě, ale rovněž v Jekatěrinburgu se Rusko stále více podobá EU. Moderní současné oblečení obyvatel, plné obchody, záplava nových aut. Nejen podle mne bylo v Jekatěrinburgu víc nových a udržovaných aut, než v Praze na počet obyvatel. Žigulík je raritou. Jsou tam dopravní zácpy jako v Paříži. Mohutně se staví bytové domy i komunikace. Jekatěrinburg je od osmnáctého století centrem zbrojního průmyslu, neboť v tamním prostoru jsou doly, které produkují železnou rudu o vyšší kvalitě, než je švédská, nebo anglická. V okolí jsou obrovské prostory lesů a jezer, která mají větší plochu, než jezera v celé Evropě mimo Ruska. To vytváří obrovský ekonomický potenciál, který je cílem závisti a chtivosti cizáků.

Jekatěrinburg je rovněž centrem kultu posledního ruského cara Mikuláše a jeho rodiny, které zavraždila bolševická ochranka v době, kdy se blížili českoslovenští legionáři. Prokázat identitu posledních dvou obětí se podařilo prokázat až v posledních letech. K jejich uctění byl postaven rozsáhlý memoriální komplex spravovaný pravoslavnou církví. Některé stavby jsou retro ze dřeva, naopak některé historické kostely a chrámy jsou monumentální stavby s nádhernou vnitřní výzdobou. Zabývají se tam rovněž zdravotnictvím a výrobou přírodních léčiv. Ruská pravoslavná církev je na rozdíl od současných evropských vlastenecká. Carský kult inicioval prezident Jelcin, který byl v tamní oblasti dlouhodobě stranickým funkcionářem. Proto je v oblasti Jekatěrinburgu vnímám nejen jako opilec, který zaprodával Rusko cizáckým zájmům.

V tamní oblasti jsou rovněž zajímavá muzea. Největší se nalézá ve Věrchnoj Pišme, což je město nedaleko Jekatěrinburgu. Založil je vlastenecký majitel tamních měďných dolů. Majitel pravděpodobně soupeří s majiteli dvou podobných muzeí na okraji Moskvy, nicméně je zde jistý rozdíl. Muzeum v Pišme, má dvě části. První je vojenská a zabývá se především historií ruské a sovětské armády od první světové války, přičemž hlavní část sbírkových předmětů spadá do období od konce třicátých let do současnosti. Součástí sbírek je poměrně rozsáhlá kolekce britské a americké obrněné a automobilní techniky ve velmi dobrém stavu. Některá historická sovětská vozidla a letadla jsou repliky vyrobené s využitím originálních dílů a skupin ve velmi dobré kvalitě. Na některých údajně pracovali čeští odborníci. Součástí muzejního komplexu je rovněž sbírka civilních automobilů, umístěná ve čtyřpatrové rozsáhlé budově. Nalézá se tam přehled vývoje aut od repliky vozidla Benz Victoria až do devadesátých let. Fantastická je kolekce amerických automobilů, počínaje Fordem T, kde dominuje rozsáhlá sbírka limuzín z období mezi světovými válkami. Úžasná je rovněž sbírka několika desítek limuzín sovětských vůdců od Stalina, až po Jelcina, včetně doprovodných policejních motocyklů. V rozsáhlé sbírce historických motocyklů se vykytují rovněž čtyři naše Jawy a ČZ, navrch Pionýr známý jako „pařez“ a moped Stadion. Vínová Tatra 613 tam patří k menším autům. Terénní Poběda 4x4 je možná prvním historickým SUV. Majitel připravuje vytvoření samostatné rozsáhlé letecké expozice.

Jekatěrinburg se podobá Moskvě a Petrohradu, a bohužel i EU nejen auty, obchody a oblečením obyvatel, kteří, většinou ženy, neustále zírají do mobilů, iphonů a tabletů. Obyvatelé brblají na vysoké ceny, nízké platy a důchody. Při porovnání platů, důchodů a cen jsou na tom hůře, než obyvatelé EU, případně i značná část našich. Na druhé straně jsou zde výrazně levnější elektřina a pohonné hmoty, kdekdo z nich byl na dovolené v Itálii, nebo Španělsku a při prostém výpočtu jejich příjmů na tom nejsou zrovna špatně. Dokladem jsou i ta auta. Prakticky všichni, s nimiž jsme se setkali, věděli o smrti Karla Gotta. Vyskytuje se tam lokální patriotismus, který připomíná Brno. Stěžují si tam na moskevské vedení, které údajně odvádí peníze z Uralu. Přitom mnozí se do Moskvy stěhují. Především mladí počítačoví specialisté mají zájem pracovat v USA, kde předpokládají vyšší platy. Stejně jako naši počítačoví specialisté, nebo lékaři, kteří vystudovali za peníze daňových poplatníků a poté odcházejí do Británie, či Německa. Rovněž tamní vesnice kopíruje evropské trendy. Především se vylidňuje. Některé vesničky jsou tvořeny dřevěnicemi, které pamatují dobu před druhou světovou válkou, některé možná i před první. Některé nevypadají dobře. V těch bydlí většinou chudí důchodci. Putinova vláda sice neustále zvyšuje důchody, ale je to pomalé ve vztahu k rostoucím cenám. Jako u nás. Některé domy ve vesnicích slouží jako chaty obyvatel, kteří žijí a pracují ve městech. Zároveň se ve vesnicích objevují zcela nové stavby, některé i zateplené. Je vidět značné rozdíly v životní úrovni, místy větší, než u nás. V posledních pěti letech obyvatelé uvádějí zpomalení růstu a nástup ekonomické krize. Prakticky stejné myšlení (s výjimkou vlastenectví), životní styl a problémy jako u nás. A euromarxistická propaganda tvrdí, že Rusko není evropskou zemí. Pokud si porovnáme rasové složení obyvatel Ruska oproti Francii, Německu, nebo Švédsku, má Rusko podstatně dál k primitivní Africe, než uvedené euromarxistické demokracie.

Na rozdíl od slovanských a balkánských zemí současné EU mají Rusové obrovskou výhodu v tom, že jejich zemi nezotročují a nerozkrádají cizáci. Realizuje se tam propopulační politika, chybí podpora sexuálních úchylek a ekologistických zlodějin, které likvidují EU. Zůstala jim národní hrdost a obrovský přírodní potenciál, kterému mohou konkurovat pouze USA. Rusko nedováží afroislámské migranty a nepodporuje povalečství a protinárodní politické neziskovky. Tvrdě pracovat je tam normální a vesměs se to vyplácí. Do určité míry připomíná Rusko svým rozvojem USA značné části minulého století. Má blíže k modernímu demokratickému státu, než německá EU posedlá sebevražednými pseudosocialistickými totalitářskými experimenty euromarxistických samozvaných elit a bezuzdným byrokratickým šikanováním vlastních obyvatel. Ruští muslimové jsou vesměs pracovití. Po porážce čečenských teroristů a narkomafiánů, islámský extremismus a terorismus, podporovaný ze zahraničí, vymizel do značné míry z Ruska i z okolních zemí SNS. V EU má možnost získat doživotní placenou dovolenou. Rovněž bychom neměli zapomínat, že do Ruska odešly z ukrajinského ráje čtyři miliony obyvatel, mimo obyvatel Krymu a Donbasu. Důležitá je rovněž ekonomická a bezpečnostní spolupráce Ruska s Čínou, což napomáhá stabilizovat ruskou ekonomiku napadanou všemožnými sankcemi a snižuje pravděpodobnost vypuknutí třetí světové války. V ruských městech je plno čínských turistů, kteří přinášejí peníze.

V ruských médiích probíhá již řadu let rozsáhlá a kritická sebereflexe na téma historie od carů, až po současnost. Diskutuje se o všech sporných tématech, volněji, než bychom si mohli představit v takové protinárodní ČT. Nedávná návštěva Uralu, stejně jako letní v Moskvě, mne opět přesvědčila o tom, že Rusko je civilizovanou evropskou zemí s obrovským potenciálem, vlasteneckým vedením a vlasteneckými občany. Viděli jsme i nedostatky. Rusko má, stejně jako kterýkoli jiný stát řadu problémů, ale také schopnost a zájem je pozitivně vyřešit ve prospěch občanské většiny, což v koloniální části Evropy vidět není. Dařilo by se to rychleji bez nenávistných a válkychtivých štvanic ze strany EU a NATO, ekonomických embarg, které ohrožují a ničí obě strany a všemožných majdanistických demonstrací sluhů cizáckých zájmů. Rusko nemá zájem na agresi, válce, přepisování historie s cílem podlézání cizákům a zotročování cizích lidí, což vidíme naopak v praxi EU. Co má EU, co Rusko nemá? Co by Rusko převzalo po jaderné válce ve střední a západní Evropě? Realitu je dobré vidět, nikoli pouze poslouchat jednostrannou propagandu z většiny českých médií a úst slouhů cizáckých zájmů.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠlendrián, neznalost zákona, nebo součást zločineckého syndikátu?   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:23:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Občané se obracejí na Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) a žádají, aby vymahatelnost práva a spravedlnosti platila pro všechny. Aby všichni státní zástupci znali zákony a svoji neznalost nezakrývali pláštíkem „právního názoru“ a s tím spojené beztrestnosti a zodpovědnosti za škody jimi způsobené. Nejedná se jen o neznalost zákonů, či jejich výklad, ale dokonce i v některých případech „objednaného“ stíhání, či nestíhání, kdy mohou takto konat s klidným vědomím své beztrestnosti. Žádáme nápravu systému, což jsme již mnohokráte u zákonodárců uplatnili.

Situace se jeví být neúnosná, proto jsme požádali, jak představitelé parlamentních stran, tak ministryni spravedlnosti Benešovou o nápravu a to v připravované novele zákona o státním zastupitelství. Dopis naleznete: www.institut-av.eu

„Podivného“ přístupu orgánů činných v trestním řízení (státních zástupců) jak z níže uvedeného vyplývá, si všímá dokonce Nejvyšší soud. Jeho citaci níže uvádíme z Usnesení Nejvyššího soudu o zrušení a přikázání:

„Nejvyšší soud má potřebu na tomto místě ještě poznamenat, že se zřetelem na obecně vnímaný princip spravedlnosti, k jehož naplnění je právo společenským nástrojem, měla být patrně věnována orgány trestního řízení přinejmenším stejná pozornost osobám, činným v aktuální době rozhodovacích procesů o udělení či neudělení licencí pro fotovoltaické elektrárny, jako byla věnována osobám, majícím v časovém odstupu řádu roků zpětně posuzovat korektnost tehdejších rozhodnutí při ne zcela vyhraněných náhledech na právní stav věci.“

Závažnost této poznámky vnímáme o to citlivěji, když vláda Andreje Babiše zcela opomíjí devastující dopad fotovoltaického boomu na naše hospodářství a životní náklady obyčejných občanů a spoluúčastníky přípravy fotovoltaického boomu opětovně vrací do významných státních institucí na vedoucí pozice. Nesčetné dotazy veřejnosti na IAV v této věci neumíme zodpovědět a proto se obracíme otevřeným dopisem na předsedu vlády Andreje Babiše s níže uvedenými dotazy.

1. Jak bude vláda řešit nevymahatelnost práva a spravedlnosti, ve které důležitou roli má nefunkční státní zastupitelství?

2. Proč vláda jmenuje do vrcholných pozic ERÚ osoby jednoznačně spjaté s nechvalným „fotovoltaickým boomem“, dále bez praxe v energetice?

3. Proč vláda zavádí podporu biometanu, ačkoliv jsme se doposud nevypořádali s fotovoltaickým tunelem a jeho devastujícími dopady na ekonomiku?

4. Jaký dopad na životní prostředí má výroba biometanu?

Více viz otevřený dopis na premiéra Andreje Babiše, který je k dispozici na www.institut-av.eu

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
Hlučín, dne 20. 10. 2019


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína, Turecko, Španělsko: Tři země, tři masakry, tři přístupy   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:18:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína versus Hongkong, Turecko versus Kurdové v Sýrii, Španělsko versus Katalánsko. Právě dnes a všem na očích státní moc masakruje národnostní skupiny za to, že si dovolují žádat sebeurčení.

Země první:

V Hongkongu protestují proti vlivu kontinentální Číny. Chtějí demokracii, sebeurčení, nezávislost.

Státní moc je mlátí, vyslýchá a zadržuje na policii /2/.

Ano, Čína je zlá. Celý Západ se na ni za to zlobí ještě více, než kdykoli předtím. Následuje bezpočet veřejných odsudků, sankcí, politických proklamací. Uděláme jí za to "Ty ty ty!" A napíšeme to na klávesnici nebo mobilu vyrobeném v Číně. Pokud to tedy nebude Huawei, tam už jsme začali být zásadoví. Ale podléháme módě. Co se Číny týče, bývalo v kurzu upozorňovat na Tibet. Dnes nás trápí Ujguři. Zítra může přijít do módy Xiaomi.

Země druhá:

Turecko provádí invazi do Sýrie s cílem vyhnat z pohraničního pásma Kurdy. Vraždí se, znásilňuje se, vyhání se civilisté /3/

Turecko je náš spojenec v NATO. Západ s Tureckem opatrně nesouhlasí a vyhlásil sankce pro některé turecké politiky a prý mu přestane dodávat zbraně. Nějak se v tom předstíraném rozhořčení zapomíná na americké jaderné bomby umístěné na tureckých základnách. Patrně bude Turecko zdvořile požádáno, aby je vrátilo zpět do USA, když už teď nejsou tak dobří kamarádi. Napjatě čekáme, zda tuto žádost pan Erdogan stejně jako poslední dopis pana Trumpa také hodí do koše. Dál už raději ani neuvažujeme. Sledujete ty zprávy na televizi Toshiba nebo JVC? Jsou to jen obchodní značky. Obojí made in Turkey.

Země třetí:

Ve Španělsku Katalánci protestují v Barceloně proti tvrdým trestům pro jejich politiky, kteří si v té demokratické a svobodné zemi dovolili vyhlásit referendum o nezávislosti.

Státní moc do nich střílí gumovými projektily, mlátí je, odvádí je do vazby /1/.

Španělsko je náš vážený spojenec v NATO a člen EU, nejsvobodnějšího a nejdemokratičtějšího svazku států spojeného pevnými "evropskými hodnotami", těmi nejlepšími, jaký kdy svět poznal. Západ k postupu španělské moci vůči občanům mlčí, tak strašně tiše mlčí, až to práská dveřmi a katalánská krev vře ještě více, než kdy předtím. Očekávám ovšem průběžně další hlasité protesty proti týrání zvířat ve Španělsku: Ty býčí zápasy jsou opravdu ošklivé. Katalánce je ovšem mlátit povoleno. Poslechněte si to třeba se sluchátky španělské značky Energy Sistem.

Máme ještě nezpochybnitelné morální zásady, nebo už jen přelétavé a cynické zájmy? Jak dokážeme Číně a Turecku, že jsme morálnější, že právě my máme právo určovat, co je správné, co je špatné, co je morálka, co je právo, co je svoboda a co je diktatura?

Ne, jistě, že takto heslovitě nelze situaci v těchto třech regionech popsat. Ale k zamyšlení to snad stačit může.

Zdroje: 1) https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/z-novin-katalanci-se-dal-bouri-a-hrozi-novym-referendem-40300399?dop-ab-variant=15&seq-no=1&source=hp

2) https://www.lidovky.cz/svet/protesty-v-hongkongu.K218086

3) https://www.denik.cz/z_domova/poruseni-mezinarodniho-prava-snemovna-odsoudila-utok-turecka-na-syrii-20191015.html#utm_content=freshnews&utm_term=turecko útok sýrie&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Autor: Lukáš Burget

Zdroj: https://burget.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=732254
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHolky, můžete se těšit, aneb nestoudný výrok V. Žilkové   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:13:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Veronika Žilková: „Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směrovat k novým samcům. Je třeba zavést ve školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět!“

Jen Bůh ví, co vede paní Žilkovou k takovým úvahám, názorům a konstatováním. Zda je to důsledek vědomí angažovanosti manžela ve vysoké politice, který oddán jistým vyšším principům nikoli mravním, ale politicky proevropsky multikulturním, nebo to jen provokativní proklamace, která má paní Žilkovou poněkud zviditelnit. Těmito, do značné míry nepřijatelnými větami totiž nepochybně provokuje českou občanskou veřejnost, která zásadně nesouhlasí s eurounijní multikulturní politikou, která se zabývá otázkami a problematikou dalšího, perspektivního přijímání imigrantů v ČR a zemích EU.

Nicméně, z hlediska známých, pravdoláskařských výkřiků z řad pražské kavárny o rozdělování naší společnosti, které se dává za vinu prezidentu M. Zemanovi, je paní Žilková živým důkazem, kdo vlastně společnost rozděluje. Pokud bychom dali na misky vah názory veřejnosti na imigraci, přijímání uprchlíků a názory spolu s naprosto nepřijatelným požadavkem na zavedení multikulturní výchovy ve školách paní Žilkové, nepochybně by paní herečka a zastupitelka Žilková pohořela jak papírový čert. To na straně jedné, pokud jde o všeobecnou multikulturní (imigrantskou) problematiku.

Je tu však něco, nad čím lze zapochybovat o soudnosti a psychickém zdraví paní Žilkové. Je celkem pochopitelné, že nemá-li člověk osobní (negativní) zkušenosti a všech pět „P“ pohromadě, může jen stěží posuzovat některé situace, zvláště pak ty, které se staly jiným. Skutečnost, kdy člověk hodlá veřejně vyjádřit svůj názor, měl by si být vědom, zda nejde hlavou proti zdi , zda to jeho (jejímu) egu přinese něco pozitivního, nebo jen ostudu. Vyjádření paní Žilkové o tom, že zvěrstva muslimských, potažmo islámských imigrantů, spáchaných na ženách (přepadávání, pokusy a dokonané znásilnění apod.) není podle paní Žilkové „sexuální agrese“, ale přirozený „silný pud přírody“, není u ní psychické vyšinutí mysli, ale spíše důsledek jejího snažení o zviditelnění se a veřejnou angažovanost, které vyústily v naprostou debilizaci jejího kritického myšlení.

Zda ji k této úvaze či názoru vedly vlastní zkušenosti „samice“, alias „ramlice“, nebo zase jen názor, který jde v proudu manželovy euiroujijní politiky je otázka, každopádně to svědčí o tom, že o čistotu vlastní, tedy české, resp. slovanské rasy velkým zájmem neoplývá, stejně jako o charakteru islámu, Koránu, zákonu Šaríje atd., toho mnoho neví (zda vůbec). Asi je jí ukradené utrpení evropských (ale i jiných) žen a dívek, které byly díky „silnému pudu přírody“, lépe řečeno zvlčilosti muslimských imigrantů poctěni jejich „milým zacházením“, asi ji nezajímají osudy muslimských žen, které jsou bity, mučeny nebo ukamenovávány za živa, jako matce je jí naprosto lhostejné, jakým ponižováním a utrpením musí projít malé děvčátka (obřízky), když veřejně proklamuje, že „mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směrovat k novým samcům“.

Není proto od věci paní Žilkové připomenout, že to nejsou či nebudou jen nadržení samci, ale hlavně islamisté se svými náboženskými (zlo)zvyky, zákony, násilnostmi, bezohledností a teroristickými tendencemi. Paní Žilková by jistě velmi rychle změnila názor, kdyby se její dcery Kordulky třeba „časem ujal“ nějaký milý islamista, coby „silný pud přírody“!


Paní Žilková jistě nemá nízké IQ, nicméně by se měla nad svým výrokem vážně zamyslet, protože jejá výrok je opravdu na hraně morální únosnosti. Má-li jen trochu cti a svědomí, měla by se také za svá značně irelevantní slova omluvit, protože jsou to slova, která mohou bolet ženy a dívky, které se ocitly v „milém“ násilnickém sevření muslimských samců, vedených „silným pudem přírody“!. Také jsou to slova, která mj. podporují migraci, islám, násilí, zločinnost, případně teror v Evropě! Apropó, kdyby si snad některá z našich žen před paní Žilkovou uplivla, pak zcela poprávu. Lidé s vyšinutým myšlením a názory totiž patří do ….

Jiří B a ť a
20.10.2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIstanbulská úmluva a naše právo   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 07:10:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právní řád v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zajišťuje rovnost mimo jiné z pohledu pohlaví a trestá násilí na lidech z jakéhokoli důvodů. Zde úmluva nic nepřináší. Naše úprava o trestání násilí je dostatečná. Dojdeme-li k závěru, že je třeba ji změnit, můžeme tak učinit i bez istanbulské úmluvy.

Úmluva a migrace

Úmluva posiluje migraci. Dává větší práva cizincům a povinnost státům poskytnout azyl z důvodu gendrové příslušnosti. Ovšem, jak je tento pojem nově chápán, nejde jen o násilí na ženách, ale například to, že někdo se považuje za ženu, i když je muž, a jeho stát původu nepreferuje transsexualitu či veřejné projevy sexuální orientace. To jsou oblasti, kdy je tvrzení migrujících osob těžko ověřitelné. Úmluva stanoví povinnosti států v oblasti migrace s výhodami pro cizince. Avšak státy vznikly, aby prvotně pečovaly o zájmy svých občanů.

Posílení nátlakových organizací

Úmluva obsahuje obecné a neurčité pojmy, které se dají ideologicky zneužít. Vyzývá státy k posílení různých nátlakových organizací s politickými cíly. Fakticky jsou státy tlačeny do jejich finanční podpory. Přitom financování nátlakových organizací s politickými cíly z veřejných peněz je u nás kritizováno jako nehospodárné nakládání s veřejnými prostředky. Některé závazky v úmluvě, jako snaha vymýtit nevhodné zvyky a tradice a to, že muži a chlapci budou aktivně zapojeni do prevence za účelem naplnění úmluvy, působí stejně jako před rokem 1989 působila ideologická školení mužstva v komunistické armádě. Úmluva tlačí na státy, aby více regulovaly své občany.

Budoucí nebezpečí úmluvy

Nebezpečí úmluvy není v jejím textu, ale v budoucí aplikaci. Stále více moci přechází od moci výkonné a zákonodárné, které vznikají z voleb občanů, k soudní moci. Soudci jsou ve funkci trvale a někteří propadli aktivistické touze měnit svět k lepšímu. Není nic horšího než snaživý úderník v taláru, který chce vynutit své vidění dobra. Přitom vtahování různých konceptů dobra do práva bylo příznakem totalitních režimů, činili tak nacisté i stalinisté.

Nějaký soudce může užít istanbulskou úmluvu a její obecné a neurčité pojmy k prosazení svých priorit i proti vládám a parlamentům. Nedivil bych se, kdyby soud v budoucnu na základě úmluvy prohlásil za protiprávní velikonoční tradici pomlázky.

Příkladem může být Nejvyšší soud USA, který v roce 2015 prohlásil zákaz homosexuálních sňatků praktikovaný některými státy americké unie za protiústavní. Uznal těsnou většinou 5:4 nové pojetí manželství i jako svazek dvou žen nebo dvou mužů a argumentoval přitom americkou ústavou. Jsem přesvědčen, že tvůrci americké ústavy z roku 1787 by se divili, co jim to Nejvyšší soud v 21. století dává do úst. V tehdejší době bylo manželství jinak než jako svazek muže a ženy nemyslitelné. Pět soudců se tak nadřadilo nad tisíce členů kongresů USA a jeho členských států, kteří jsou z ústavy oprávněni k ústavní změně. Proto je správné, aby náš stát úmluvu neratifikoval.

Zdeněk Koudelka

zdroj: https://www.ceska-justice.cz/blog/istanbulska-umluva-nase-pravo/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrancie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům i Macronovi v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastence   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 06:55:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům s prezidentem Macronem v čele v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastence. Většina Arabů a Afričanů tam žije odděleně od původní populace v no-go zónách, kde je přítomnost bělochů stále méně a méně tolerována. Většina Arabů a Afričanů se nepovažuje za Francouze – ale přitom prohlašují, že jim Francie bude jednou patřit. Na konkrétních příkladech na to upozornil profesor Pařížské univerzity a autor 27 knih o Francii a o Evropě Guy Millière. Muslimští imigranti skandují na ulicích „Smrt Francii“ a rabují. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Británie či jiné islamizované země západní Evropy a neděla se tu podobná zvěrstva, podporujte prosím hnutí SPD.

Například 14. července 2019, v den výročí pádu Bastily, se několik hodin po vojenské přehlídce v blízkosti Arc de Triomphe (Vítězný oblouk) shromáždily tisíce mladých Arabů z různých předměstí Paříže. Přišli „oslavovat“ vítězství alžírského fotbalového týmu tím, že rozmlátili výlohy a obchody vyrabovali. Všude byly alžírské vlajky. Davy křičely: „Ať žije Alžírsko!“, „Francie je naše!“, „Smrt Francii!“. Tabulky s názvy ulic byly nahrazeny tabulkami se jménem náboženského a vojenského vůdce Abd El Kadera, který bojoval proti francouzské armádě v době kolonizace Alžírska. Policie se omezila jen na lokalizaci násilí v naději, že se nebude šířit.

V pátek 19. července 2019 alžírský fotbalový tým zvítězil znovu. Hordy mladých Arabů se znovu shromáždily u Arc de Triomphe, aby „oslavovaly“. Škody způsobené všude kolem byly ještě větší než posledně. Policie tam tentokrát vyslala více policistů, ale ti skoro vůbec nezasahovali.

12. července, dva dny před výročím pádu Bastily, se nahrnulo několik stovek ilegálních migrantů z Afriky do Pantheonu, kde jsou hrobky hrdinů, kteří formovali dějiny Francie. A na tomto posvátném místě migranti oznámili založení hnutí „Černých vest“ a vznesli požadavek na „regulérní přijetí“ všech ilegálních imigrantů nacházejících se na francouzském území a zajištění jejich bezplatného ubytování. Objevila se policie, ale odmítla zasáhnout.

Guy Millière upozorňuje, že francouzská policie se při svých zásazích proti pokojným demonstrantům chová brutálně, ale na druhé straně nedokáže zabránit násilí páchanému skupinami, jako je sluníčkářská Antifa. Proto se teď ke konci každé pokojné demonstrace objeví Antifa na scéně. Francouzská policie jedná s mladými Araby a ilegálními imigranty obzvláště opatrně, protože dostala pokyny shora. Policisté vědí, že mladí Arabové a ilegální imigranti by mohli rozpoutat rozsáhlé nepokoje. Před třemi měsíci pronásledovala policie v Grenoblu dva mladé zloděje – Araby – na ukradeném motocyklu. Ve snaze uniknout policii havarovali. Nato začalo v Grenoblu pět dní chaosu…

Macron, zatímco Araby nechá beztrestně řádit, současně proti svým odpůrcům nasazuje totalitní nástroje. Zákon přijatý v únoru 2019 umožňuje francouzské policii zatknout kteroukoliv osobu podezřelou z plánované účasti na jakékoliv demonstraci; bez nutnosti schválení soudcem a bez možnosti odvolání.

Macron předložil ve francouzském parlamentu zákon, který by téměř úplně zrušil právo na protest a presumpci neviny, a který by umožnil zatčení kohokoliv, kdekoliv, dokonce i bez důvodu. A tento zákon byl parlamentem schválen.

V červnu schválil francouzský parlament další zákon, který přísně trestá každého, kdo řekne nebo napíše něco, co by mohlo být označeno jako „nenávistný projev“. Zákon je tak neurčitý, že americký právní znalec Jonathan Turley o něm napsal: „Francie se nyní zařadila mezi země, které jsou největší hrozbou pro svobodu slova.“

„Vůči násilnickým anarchistům Macron autoritativně nevystupuje. Když čelí mladým Arabům a ilegálním migrantům, vypadá jako slaboch,“ píše Millière.

Millière uvádí, že většina Arabů a Afričanů žije odděleně od původní populace v no-go zónách, kde je přítomnost bělochů stále méně a méně tolerována. Většina Arabů a Afričanů se nepovažuje za Francouze – ale přitom prohlašují, že jim Francie bude jednou patřit. Průzkumy ukazují, že většina jich Francií hluboce pohrdá a západní civilizaci odmítá. Zdá se, že stále více z nich staví požadavky svého náboženství nad kulturní zvyklosti francouzské společnosti, mnozí se zdají být zradikalizovaní a jsou připraveni bojovat.

Muslimská populace ve Francii v příštích letech raketově poroste. Ekonom Charles Gave nedávno napsal, že do roku 2057 bude mít Francie muslimskou většinu. Macron si uvědomuje, že bude brzy nemožné, aby byl kdokoli zvolen prezidentem, aniž by získal muslimské hlasy, a podle toho jedná.

Macron podle Millièra rovněž nevěnuje ani špetku pozornosti rostoucí kulturní katastrofě, která zahlcuje Francii. Státní vzdělávací systém se rozpadá. Rostoucí procento studentů absolvuje střední školu, aniž by bylo schopno napsat pár slušných, srozumitelných vět bez gramatických chyb. Křesťanství vymírá. Většina nemuslimských Francouzů se už za křesťany nepovažuje. Požár, který zpustošil katedrálu Notre Dame, byl oficiálně prohlášen za „nešťastnou náhodu“, ale v poslední době byl chrám Notre Dame pouze jednou z mnoha křesťanských budov, které byly ve Francii poničeny. Za všeobecné lhostejnosti veřejnosti je ničení kostelů na denním pořádku. Jen v první polovině roku 2019 ve Francii vyhořelo 22 kostelů.

Tristní situace ve Francii se dle Millièra neliší od situace v mnoha jiných evropských zemích. Před několika týdny vydal africký kardinál Robert Sarah knihu „Le soir approche et déjà le jour baisse“ („Večer přichází - již se stmívá“). „Hlavní příčinou kolapsu Západu je kulturní krize a krize identity. Západ už neví, čím je, protože neví a nechce vědět, co ho formovalo, co ho tvoří, čím byl a čím je. (...) Takové nihilistické sebepojetí přirozeně vede k dekadenci, která otevírá cestu [do Evropy] barbarským civilizacím,“ píše kardinál. Přesně to se děje ve Francii – i v celé, především západní, Evropě.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Británie či jiné islamizované země západní Evropy a neděla se tu podobná zvěrstva, podporujte prosím hnutí SPD.

Autor: Radim Fiala

https://www.euportal.cz/…/21643-kolaps-francie-se-pomalu-pr…
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVrahy z Islámského státu pouštějí na svobodu a soudí bojovníky proti IS. Anglie již definitivně zešílela   
Pridal tk Pondělí 21 říjen 2019 - 06:39:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Do Britanie se před časem podobně vrátil jeden takový pán, označený tajnými službami jako "nebezpečný" No tak ho zatkli. Jenze pán se překvapivě k ničemu nepřiznal, dokonce nečekaně odmítl policii odpovidat na otázky typu "Zabil jste v Sýrii někoho?" No tak ho zase pustili.

Ne vzdy je ovšem britský systém stejně bezzuby. Pred soudem teď naopak stojí britský občan, který spolu s Kurdy bojoval proti Islámskému statu. YPG je totiz právně považována za teroristickou organizaci a tim, ze u nich prošel výcvikem, se dopustil trestneho činu pobytu v teroristickém výcvikovém táboře.

Ten se sice do trestního zákoníku dostal jako nástroj boje proti islámskému terorismu, ale když uz tam jednou je, tak holt plati pro vsechny.

Budoucnost liberální Evropy nebyla nikdy světlejší.

Autor: Martin Gust / eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2257 sec,0.0520 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,790kB