Úterý 01 říjen 2019
„Nikdo na světě nedokáže otřást základy tohoto národa.“ Největší přehlídka vojenské moci ČLR v její historii   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 17:44:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Čínské lidové republice proběhla u příležitosti 70. výročí založení země ta největší vojenská přehlídka v historii Číny. Na ní byla demonstrována národní vojenská síla a nároky na vedoucí postavení ve světě.

Dané přehlídky, která proběhla v úterý 1. října na Náměstí Nebeského klidu v Pekingu, se zúčastnilo 15 tisíc vojáků, více než 150 letadel a vrtulníků, 580 kusů vojenské techniky, včetně mezikontinentálních raket, které mohou být vybaveny jadernými zbraněmi.

Náměstek generální štábu ozbrojených sil ČLR poukázal na to, že všechny zbraně představené na přehlídce jsou výhradně čínské výroby, což dle jeho slov ukazuje na „nezávislý inovační potenciál čínského obranného průmyslu“. Zdůraznil také, že čínská armáda bude rázně bránit národní suverenitu, bezpečnost a zájmy ČLR v oblasti svého rozvoje.

Vojenskou přehlídku zahájil čínský prezident a generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny Si Ťin-pching v otevřené černé limuzíně Rudá vlajka. Si Ťin-pching v průběhu přehlídky uvedl, že „nikdo na světě nedokáže otřást základy tohoto velkého národa“ a zastavit „progresivní pokrok čínského národa“.

Čínské vojenské vedení rovněž prohlásilo, že v den výročí nemá v úmyslu „ukazovat svaly“, i přesto však hlavním motivem oslav zůstává demonstrace vojenské síly.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena...   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 12:10:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena v ukrajinské těžební společnosti Burisma, která sloužila jako pračka na špinavé peníze! Zisky z drog a prodeje zbraní odcházely na Kypr! Rudy Giuliani disponuje výpisy o převodech, důkazy a svědeckými výpověďmi! Ve skandálu jede Hunter Biden, jeho otec Joseph, bývalý prezident Porošenko a hlavním svědkem je ukrajinský generální prokurátor, kterého sundal Porošenko na příkaz viceprezidenta Bidena!

Ruská televize Rossija 1 v pořadu Vesti odvysílala včera nejvýbušnější záběry a důkazy, které dokazují, že Joe Biden, bývalý viceprezident Baracka Obamy a jeho syn, Hunter Biden, se podíleli na obrovské korupci na Ukrajině. Skandál otřásá americkými médii a Demokratická strana vyhlásila nejvyšší poplach a pohotovost, snaží se celý skandál zakrýt tím, že volají po impeachementu Donalda Trumpa, který se prý o tuto korupční kauzu zajímá, aby ji využil při volební prezidentské kampani příští rok. Jenže tato snaha o impeachement bude pouze znamenat ještě větší rozmazávání této špíny Bidenovy rodiny na veřejnosti, protože začnou vyplouvat na povrch nechutné souvislosti a americké korupci v zemích 3. světa, mezi které je Ukrajina pochopitelně počítána.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/363386179

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Celé to začalo již v roce 2014 po Majdanu, když celá Bidenova rodina přijela na Ukrajinu. Začal se odehrávat proces, který vedl až k současnému skandálu. Syn Josepha Bidena, Hunter Biden, se totiž stal členem ve vedení ukrajinské ropné a plynové těžební společnosti Burisma. Ta vznikla tak, že ukrajinský ministr pro ekologii Nikolaj Zločevský v roce 2014 vydal těžební koncese na plyn a ropu sám sobě, resp. spoplečnosti Burisma, kterou ovládala spolu s rodinou amerického viceprezidenta a s dalšími politiky z Evropy.

Těžba probíhala de facto načerno. Hunter Biden vedl v Burismě právní oddělení a obdržel od firmy několik milionů dolarů, které odešly přes Pobaltí na Kypr. Burisma těžila a těží břidlicový plyn na Ukrajině, ale vykazuje zisky, které neodpovídají objemu těžby. To je typické znamení toho, že Burisma negeneruje primárně svůj zisk těžby, ale z praní špinavých peněz, především z drog a prostituce.

Bývalý americký viceprezident zastavil trestní stíhání svého syna na Ukrajině nátlakem na Petro Porošenka

V roce 2015 se nad Burismou začala stahovat mračna, ukrajinská generální prokuratura se rozhodla proti Burismě zakročit. Generální prokurátor Ukrajiny Viktor Šojkin oznámil v roce 2015 americkému velvyslanci v Kyjevě Jeffreymu Payettovi, že prokuratura začne stíhat lidi ve vedení Burismy, a že ve vedení je i syn amerického viceprezidenta v té době. Bylo to citlivé. Americký velvyslanec tehdy ujistil, že USA zahájí proti Hunteru Bidenovi trestní stíhání a USA budou s ukrajinskou prokuraturou spolupracovat.

Jenže, záhy to dopadlo úplně jinak. Jakmile se to dozvěděl americký viceprezident Joseph Biden, že jeho syn Hunter na Ukrajině bude čelit trestnímu stíhání ukrajinské prokuratury, okamžitě sedl do vládního letadla a odletěl na Ukrajinu, kde si okamžitě došlápla na prezidenta Petro Porošenka, že musí okamžitě vyrazit z funkce generálního prokurátora Šojkina a vyšetřování Burismy a jejího vedení musís být zastaveno.

Joe Biden počátkem roku se sám přiznal na konferenci Council for Foreign Relations (CFR), že Porošenkovi přikázal, že musí generálního prokurátora vyhodit nejpozději za 6 hodin, protože po 6 hodinách Joe Biden odlétá zpátky do USA. Ruská televize odvysílala i tajné záběry ze zasedání Porošenkovy vlády, kde Joe Biden sedí v čele stolu a poslušný Petro Porošenko sedí na straně jako jeden z mnoha. Záběry ukazují, že zasedání ukrajinské vlády v čele stolu řídil Joe Biden a nadával členům ukrajinské vlády, jací to jsou dobytkové, a jakou že to korupci mají ve své zemi.
Přitom samotný Joe Biden a jeho syn jsou největší korupčníci široko daleko. Generální prokurátor Viktor Šojkin nakonec rezignoval po několika měsících, tlak od Porošenka byl tak obrovský, že se nedal ustát. Nyní Viktor Šojkin je ochotný svědčit, proti Petro Porošenkovi, proti Hunteru Bidenovi, a rovněž o jeho otci. Kyjevská prokuratura nechce vyšetřování Burismy obnovit, protože je tam tolik špíny, že by zařvalo mnoho lidí, nejen Bidenova rodina, ale i Petro Porošenka a celá řada politiků, která se namočila do operací Burismy.

Trumpův právní poradce disponuje usvědčujícími důkazy o korupci Huntera Bidena, syna viceprezidenta Baracka Obamy

Rudy Giuliani, který pracuje jako právní poradce Donalda Trumpa, zahájil vyšetřování a na americké televizi šokoval moderátorku CNN, která nebyla schopna slov, protože Rudy Giuliani ji uzemnil tím, že disponuje výpisy z účtů, bankovními příkazy k převodům, kompletně všemi doklady o tom, jak ukrajinská těžební společnost Burisma fungovala jako pračka na špinavé peníze, kdy na jedné straně Burisma těží břidlicový plyn, kterého na Ukrajině mnoho není, ale na straně druhé firma deklaruje obrovské zisky, které neodpovídají produkci těžby.

Firma je tedy pračka na peníze, kdy do firmy se nasypou špinavé peníze CIA z obchodů s opiem z Afghánistánu a na druhé straně z Burismy vypadnou čisté peníze deklarované jako zisk z prodeje vytěženého plynu, který ale v takových objemech nikdy neexistoval. Peníze z opia a černého prodeje zbraní z Ukrajiny jsou tak rázem vyprané jako příjem z těžby plynu na Ukrajině.

Abyste pochopili celý skandál, problémem není to, že nějaký Hunter Biden je v představenstvu těžební společnosti na Ukrajině, ale problém je v tom, že ukrajinská prokuratura zjistila už v roce 2015, že Burisma těží břidlicový plyn jenom jako, pouze v malých objemech, ale ve skutečnosti deklaruje mamutí zisky z tržeb, což je jasný důkaz toho, že Burisma je pračka na peníze, nikoliv seriozní těžební firma.

A jak ukazují důkazy, Hunter Biden dostal od Burismy miliony dolarů, které si poslal přes několik účtů přes Pobaltí na anonymní účet na Kypru. Jinými slovy, rodina demokratického kandidáta na prezidenta v roce 2020 je namočena do korupčního skandálu s praním špinavých peněz na Ukrajině za pomoci bývalého ministra ekologie, za pomoci bývalého ukrajinského prezidenta a za pomoci bývalého amerického viceprezidenta. Tento skandál dosahuje nedozírné velikosti a nepřekvapí, že Česká televize našlapuje okolo kauzy jako okolo horké kaše, protože kauza odhaluje korupci bývalého amerického viceprezidenta a jeho syna na Ukrajině.

Deep State je v šoku, s odhalením této špíny v rodině Josepha Bidena se pro volby v roce 2020 nepočítalo

Představte si, kdyby se jednalo o ruského prezidenta, nebo premiéra a jeho syna, kdyby se ukázalo, že se podíleli na korupci v nějaké jiné zemi v souvislosti s těžbou plynu a provozem firmy, která fungovala jako pračka na špinavé peníze. To by bylo řevu a skandálu, to by bylo speciálních pořadů na ČT k tématu, diskuse odborníků atd. Jakmile se ale jedná o bývalého amerického viceprezidenta, který se vměšoval do vyšetřování na Ukrajině a bránil tamnímu generálnímu prokurátorovi v práci, a dokonce se postaral o jeho vyhazov, aby vyšetřování bylo zameteno pod koberec, tak v takovém případě ČT o takové kauze nechce nic slyšet. A nejhorší psí hlavu má nakonec Donald Trump, který volal novému prezidentovi Zelenskému na Ukrajinu, že musí obnovit vyšetřování této korupce, jinak USA zastaví pomoc Ukrajině. Demokratická strana řve, že Donald Trump tlačí na ukrajinského nového prezidenta, aby začal vyšetřovat korupci. To je ale chucpe.

Takže, vedení Demokratické strany v USA chce impeachment Donalda Trumpa kvůli tomu, že Donald Trump chce po ukrajinském prezidentu Volodimiru Zelenském, aby obnovil vyšetřování korupce, které předchozí prezident na příkaz předchozího amerického viceprezidenta zametl pod koberec tím, že vyrazil z křesla ukrajinského generálního prokurátora. To je neuvěřitelné, jakým způsobem funguje americký neoliberální Deep State. Kauza samozřejmě povede k tomu, že Joe Biden nakonec odstoupí z primárek, nic jiného se ani nedá čekat, protože ten tlak a špína, která se na něho začne provalovat, bude zkrátka příliš pro vedení prezidentské kampaně.

Demokratická strana ale nemá jiného silného kandidáta, takže zkouší nemožné a zkouší se zbavit Donalda Trumpa jinak než ve volbách, a to impeachementem. Je však zjevné, že na to nemají Demokraté dostatek sil a hlavně hlasů v Senátu. Nicméně vidíte, že alternativa zase měla pravdu, když jsme psali od roku 2014 o korupci amerických elit na Ukrajině. A opět se tato “konspirace” znovu potvrdila. Šiřte a sdílejte prosím tento článek, ať lidé vidí, jak se vyplňují “konspirační” informace a mění se nakonec v realitu a fakta.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-ruska-televize-odvysilala-vybusne-dukazy-o-korupci-syna-byvaleho-americkeho-viceprezidenta-josepha-bidena-v-ukrajinske-tezebni-spolecnosti-burisma-ktera-slouzila-jako-pracka-na-spinave-penize/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČlenkou Rady vlády pro národnostní menšiny se stala obdivovatelka hrdinů SS a vlastizrádců!   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 05:05:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
6. 8. 1945 spadla jaderná puma na Hirošimu a 6. 8. 2019 usedla na židli v Radě vlády pro národnostní menšiny Eugenie Číhalová. Přišla do Strakovy akademie zastoupit ruskou menšinu žijící v České republice. Jak se jí to přihodilo? To nám zatím nikdo nevysvětlil.

Je to aktivistka aktivní. To se zpochybnit nedá. Užívala si Pražský Majdan, spoluorganizovala demonstrace proti Miloši Zemanovi, dává o sobě vědět na akcích Milionu chvilek pro demokracii a hoří odporem vůči současnému Rusku. Horuje pro odstranění sochy Koněva z pražské Bubenče, dbá o hroby Vlasovců a adoruje nacistické generály. Velebí Evropskou unii, Václava Havla, Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a starostu Prahy 6. Je takový člověk schopen objektivně zprostředkovat vládě problémy ruské národnostní menšiny žijící v ČR? Je vůbec schopen nekonfrontačně komunikovat s těmito lidmi? To sotva.

Teatrálním položením věnce k hrobu nacistického válečného zločince generála Helmutha von Pannwitze se navíc paní Číhalová, jež označuje Koněva za masového vraha, chtě nechtě veřejně přihlásila k protislovanské ideologii nacistů. Dala najevo, že si váží vlastizrádců, které Pannwitz pod svým praporem shromáždil. Ale bojem s bolševiky přece nelze ospravedlnit společné vraždění s esesáky.

Nemohu se ubránit dojmu, že Eugenie Číhalová se stala členkou Rady právě proto, že má ty správné názory a nadává tím správným směrem. A nezapomeňme, že Rada také navrhuje to správnou dělbu peněz! Nicméně čeho je moc, toho je příliš.

Stanislav Novotný
30.9.2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKe Koněvovi...   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:54:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pánové

MUDr. Zdeněk Hřib, primátor Hlavního města Prahy,
Mgr. Zdeněk Kolář, starosta MČ Praha 6.

Je obludnou hanbou počínání vedení Prahy, zvláště pánů Koláře, starosty Prahy 6 a především primátora Prahy p. Hřiba.

Pamatuji si den příjezdu maršála Koněva do Prahy. Prahou se řítila kolona rudoarmějců v čele s Koněvem a Praha křičela radostí, lidé plakali štěstím. Pražané tahali rudoarmějce s tanků, každý se s nimi chtěl obejmout. Dnes však k hanbě českého národa po jejich památce, hrdinství, plivou jedinci s nevyvinutým prenatálním myšlením.

Praha ještě v onen čas nestačila pohřbít rudoarmějce, kteří padli při osvobozování Prahy a mrtvé, kteří byli vražděni hitlerovci při pražském květnovém povstání.

Pane Koláři, prohlašujete, že nemíníte blýskat ruské generálské holinky.Vždyť o to nikdo nestojí. Možná však, že byste je s gustem blýskal některému germánskému vojenskému hodnostáři. Nyní navštěvuje Českou republiku „velký přítel českého národa“ B. Posselt, vůdce seskupení potomků válečných zločinců - Landmanschaftu. Vítají ho s přátelskými gesty i osoby, které zastávají místa ve vládě ČR. Zde je možnost blýskání holínek.

Zazlíváte maršálu Koněvovi zásah v Maďarsku v roce 1956 a u nás srpen 1968. Koněv byl voják, plnil nejvyšší rozkaz vedení státu a Varšavské smlouvy. USA by se nechovaly jinak, mocenský zásah by též uplatnily při podobné situaci. Jim však k zásahu stačí cizí naftová ložiska.

Oficiální zprávy nás informovaly o hrůzách, odehrávajících se v Maďarsku v r.1956. O zvěrstvech na druhé straně Dunaje vyprávěli i příslušníci voj. základní služby ČSLA, kteří byli přiděleni k Dunajské plavbě. Uřezané hlavy, nabodnuté na kůly, byly dílem nevyhnilých fašistických šípovských band.Tato zvěrstva bylo nutné zastavit!

Je nepochopitelné, že těm, kdo přišpendlili destičky k soše maršála Koněva s úmyslem jeho památku zhanobit, nepřijde vůbec na mysl, nepřipomenou si spojenecké nálety, bombardování Prahy za slunného dne, bombardování Kralup n/Vltavou (byl tam totiž soustředěn potravinářský průmysl), roztřískanou Škodovku , i když Němci byli již asi 3 dny z Plzně. Byly to ještě další idiotské, zbytečné spojenecké zásahy. Nikdo už nespočítá mrtvé české dělníky a mladé lidi, nasazené na totalarbait, kteří přišli tímto dílem o život. Kdo z těch dnešních tupých řvounů ví o hloubkařích, kteří nalétávali a stříleli za bílého dne do pražských tramvají.

Pan primátor Hřib urputně zabraňuje vrácení desky na Staroměstskou radnici s poděkováním Rudé armádě za osvobození Prahy. Nevadí mu - ani snad o tom neví - Němci vypálená Staroměstská radnice a její nenávratně zničené nádherné renesanční křídlo. Možná se přijde omluvit „přítel českého národa“ B. Posselt. Je nesrovnatelné porovnání osoby p. Hřiba s osobností prvního československého pražského primátora Dr. Baxy.

Přikláníte se, pánové, na stranu těch, kteří díky své negramotnosti nevědí, čemu český národ díky ruské, sovětské vojenské pomoci ušel. Němci měli dokonale zpracovaný plán likvidace českého národa, dali si na to lhůtu 6 let. Vy svými postoji podporujete rasovou nenávist, rusofobii a nacistické myšlení chátry. Jen se projděte obcemi, městy a promluvte s lidmi na dané téma. Dozvíte se, jak vás lidé nemají rádi! Jednoznačné mínění zní: „Vždyť oni by vůbec nebyli, ani my, kdyby nepřišli Rusové !“

Zdravému jádru českého národa dojde trpělivost a do šrotu půjdete vy, i celé to nynější pražské panoptikum!

Ještě vám připomenu slova ruského klasika, jehož si váží celý svět:

Rusko nebude mít a ještě nemělo takových nenávistníků, závistivců, pomlouvačů a dokonce zjevných nepřátel, jako všechna ta slovanská plemena, jakmile je Rusko osvobodí a Evropa dá souhlas uznat je za osvobozené.

Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Deník spisovatele , 1877.

Jana Machová,
24. září 2019. Příbram

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVšechno nejlepší k narozeninám, pane prezidente, hlavně (některými lidmi tolik zpochybňované) pevné zdraví!   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:51:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak je jistě bohužel, ne všem občanům známo, dne 28. září, oslavil pan prezident Miloš Zeman své 75. narozeniny, k čemu mu lze upřímně gratulovat a přát všeho nejlepšího!

Jsou tu však také lidé, kteří panu prezidentu zas až tolik toho zdraví nepřejí a hledají všechno možné, jak jeho zdravotní stav zpochybnit a využít jej pro jeho odvolání.

A nedaří se, to je fakt k vzteku. Pan prezident byl na vyšetření v nemocnici, mu nic závažného nezjistili, kromě dehydratace, kterou (pokud je to správně interpretováno) na místě řešili tzv. „rehydratační a minerální‘ infuzí přímo do krve. Že prezident Zeman trpí jistou nemocí nohou je všeobecně známo, i když někteří „dobráci“tuto chorobu při chůzi považují za příznak prezidentovy opilosti. Blbci!

Nicméně, jsou i tací lidé, kteří zdravotní stav prezidenta považují za vážný nebo také kritický, neboť se najdou lidé, kteří se k jeho zdravotnímu stavu vyjadřují velmi odborně a sice laicky. Podle některých dokonce prezident Zeman trpí rakovinou, jiní zase, že má podlomené zdraví z kouření a nadměrného požívání alkoholu, někteří jej mají zase za postiženého stařeckou demencí atp. Idioti!

S novým pohledem a dobrozdáním o prezidentově zdraví přišel renomovaný lékař MUDr. Martin Jan Stránský, známý už z jeho aktivit a iniciací, když s partnerem panem doktorem Janem Hnízdilem byl v aktivitách skupiny lékařů a politiků blízkých Václavu Havlovi, kteří hledali možnost odvolání prezidenta republiky Václava Klause pro jeho údajné psychické onemocnění v době, neboť odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu.

Jeho odmítání měl být důvod psychického onemocnění! Jak prosté, Watsone! Doktor Hnízdil podnikal kroky k otestování této možnosti již v květnu 2009 a dr. Stránský měl být jako jeho hlavní spoluiniciátor! Není tedy divu, že i dnes se pan doktor Stránský angažuje v nalezení důvodu či příčiny, jak zpochybnit prezidentovo zdraví a dosáhnout tak kýženého cíle jeho odvolání když už ne z důvodů vyloženě politických, tak alespoň zdravotních. Zkušenosti, byť s neúspěšným efektem, jak výše uvedeno, má víc jak dost. Zoufalec!

Doktor Stránský mimo jiné uvedl, že při dehydrataci a nedostatku minerálů by mělo stačit vypít jen pár sklenic minerální vody. Infuzi pak považuje za něco jiného. No, snad by podle pana doktora Stránského někdy stačilo třeba jen pacientovi řádně vynadat že simuluje a také by tím nemocného možná „uzdravil“. V případě Zemanova vyšetření v nemocnici, kterého se pan dr. Stránský sice nezúčastnil, přesto prezidentův zdravotní stav zpochybňuje a k jeho stavu vydává vyjádření, které by mělo vypovídat o něčem jiném, bohužel lékařsky patřičně nezdokumentovaném a tedy neprokazatelném.

Nicméně, nějakou příčinu nebo důvod se rozhodl pan dr. Stránský hledat a jak se zdá, tak „něco“ přece jen našel. Je to sice jen opodstatněná domněnka a pochybnost ale i ta je dobrá k tomu, aby se o prezidentově zdraví mohlo zdárně, mezi jeho „přáteli“ pochybovat. A to až tak, že by to nakonec vedlo ke stejným snahám, jaké inicioval pan doktor Stránský v případě Václava Klause, viz výše! „Absence informací o skutečném zdravotním stavu prezidenta je naprosto cílená. To dokazuje jeho stále omezenější vystoupení na veřejnosti včetně oznámení, že se nehodlá zúčastnit výročí sametové revoluce. Mnozí se tedy ptají – na co tedy máme prezidenta? Pokud se na veřejnosti vyskytne, nelze si prý také nevšimnout jeho časté usínání na mezinárodních veřejných ceremoniálech, stejně jako pokračující omezenosti chůze a koordinace kvůli cukrovce, která bohužel pokračuje v ničících efektech i při optimální léčbě. O efektu alkoholu, jak v minulosti, tak v současnosti, raději nemluvme,“ s jakýmsi vnitřním uspokojením konstatuje doktor Stránský.

K tomu je také dobré dodat, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde! Z uvedeného vyplývá, že dr. Stránský hůl nejen hledal, ale i našel. A i když to není z lékařského hlediska oficiální diagnóza, jsou to když už nic jiného, alespoň „závažné lékařské domněnky a zpochybňování“, která budou zase pro někoho dost dobré k tomu, aby měli důvod prezidentův (nejen) zdravotní stav napadat! Jako by oni sami byli zdraví jako řípa, že? Ubožáci!

Jiří B a ť a
29. září 2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Last minute“ pro Hamáčka …............aneb Slovo velitele Národní domobrany   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:49:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Již od srpna vím o tom, že Hamáčkovo ministerstvo vnitra chystá „pogrom na domobrany“ a 20.9.2019 jsme se dočkali.

Rubriky Seznam – zprávy a Aktuálně.cz přinesly poselství o tom, jak se domobranci v České republice brzy stanou štvanci a lovnou zvěří špiónů a práskačů, pokud je systém donutí přejít do ilegality, což si nikdo z nás nikdy nepřál a neměl k tomu také ani jediný pádný důvod...

Celou tu dobu, tedy více než měsíc, přemýšlím, co k tomu pana Hamáčka a jeho komplice vede? Vždyť ještě přece jeho předchůdce, ministr vnitra Chovanec, navíc také z ČSSD, začal vcelku racionálně vymýšlet způsob, jak domobranu legalizovat a její příslušníky využít (nikoliv zneužít) ve prospěch státu a nebo raději, jak my domobranci říkáme, pro potřeby naší vlasti, tedy domoviny.

Abychom pochopili, jak se věci mají, musíme si zde na počátku ujasnit dva základní pojmy. Kdo jsou to domobranci a kdo je to Hamáček a jeho družina !

Definice Národní domobrany říká, že Národní domobrana je nezávislou, veřejně apolitickou a nadstranickou iniciativou občanů, jejíž existence a konání je plně v souladu se zákony České republiky (což bude zcela jistě platit až do jejího hamáčkovského lynče). Národní domobrana spoléhá na občanskou odvahu, osobní iniciativu a systematickou práci rady, skupin a jednotlivých domobranců. Hlavním úkolem je za „výjimečných situací“ bránit své domovy, životy, zdraví a majetek a napomáhat k udržení společenského klidu, stability a zákonnosti.......viz dále například na stránkách Národní domobrany, www.narodnidomobrana.cz

A teď tedy jednoduše a prostě. Jsme občané, mnozí bývalí vojáci, kteří přísahali věrnost Československé nebo České republice, jsme otcové od rodin a potomci předků, kteří za naši vlast po staletí krváceli na bitevních polích a nebo vzdorovali útlaku dobyvatelů. Jsme vlastenci, lidé, kteří cítí silné pouto ke své domovině a jsou ochotni za ni bojovat se zbraní v ruce. Přejeme si, aby naše vlast byla znovu suverénní a nezávislou zemí, schopnou svůj věrný lid uživit a ochránit.

Kdo je Hamáček? Já osobně vím o jediném kladu, který tento politik za celou svou kariéru projevil, a tím je jeho údajný (ne však nějak zvlášť viditelný) boj proti americkému radaru v Brdech, alespoň se to říká. Velmi brzy však „vystřízlivěl“ a mimo to jej lze charakterizovat již pouze a jen jako naprosto bezskrupulózního slouhu cizí(ch) mocnosti(í), především té jedné, u jejíž ambasády pravidelně a ochotně leští kliky za účelem osobního prospěchu a zajištění své další existence poté, co úspěšně pohřbí to, co zbylo z proradné a nevyzpytatelné, kdysi tak mocné ČSSD.

A ještě jednu zálibu má pan Hamáček! Bratříčkovat se s muslimskou komunitou v Česku a zobat jí z ruky, přičemž vypouští z úst výroky, nad kterými často zůstává rozum stát a v souvislostech se situací v západní a severní Evropě při nich stydne krev v žilách...

A on to ví, že dělá špatné věci, ví, že zrazuje vlast a její občany. Ví, že vystavuje lid této země nesmírnému riziku, plynoucímu z nesoběstačnosti a naprosté závislosti naší vlasti, neschopnosti jakékoliv obrany proti vnějšímu, ale i vnitřnímu nepříteli, jemuž navíc v podobě masové migrace otevírá tak usilovně dveře a snaží se ji učinit tzv. „legální“, když to nešlo nelegálně... Ví to a není mu dobře při pocitu, že jsou zde lidé, kterým na jejich vlasti záleží, mají ji rádi, mají zde své rodiny, žijí zde a nehodlají ji dát zadarmo... Nejjednodušší tedy bude, kriminalizovat tyto lidi, dehonestovat je, postavit je mimo zákon a sankcionovat, pokud se opováží vystrčit nos... Tohle všechno je pan Hamáček a jeho družina!

V naší zemi jsem „nejdéle sloužícím domobrancem“, spoluzakladatelem Národní domobrany, nositelky domobranecké myšlenky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a představitelky domobranectví obecně. Mám proto právo říci, navzdory výročním zprávám BIS, navzdory nálepkování ze strany mainstreamu a řady politiků, že Národní domobrana a ostatní domobranecké organizace se ničím a nikým nikdy nezpronevěřily své základní myšlence a kázní a disciplinou svých členů vždy dokázaly dostát svým zásadám, aniž by porušily zákony České republiky. Nabídli jsme pomoc při ostraze státní hranice v rámci migrační krize, nabídli jsme přesně definovanou spolupráci ozbrojeným silám jako druhá dobrovolná záloha Armády České republiky. Školíme se a zdokonalujeme v oblasti civilní ochrany obyvatelstva a nabízíme své služby starostům obcí a měst.

Školíme a vzděláváme děti a mládež a vychováváme je k vlastenectví a brannosti, ke spoluodpovědnosti za obranu vlasti. A to je zřejmě špatně. To se nehodí hamáčkovské strategii další (ne)existence naší země.

Vážíme si politiků a politických subjektů, které téměř okamžitě a jasně odmítly Hamáčkovu „kletbu“. Zejména postoje Tomia Okamury a celé SPD, ale také poslance Ondráčka, Foldyny, ČSNS, ANS, ND a dalších, kteří se jasně vymezili ve prospěch domobranectví v naší vlasti.

Národní domobrana za dobu svého působení zformulovala řadu stanovisek a postojů, za které byla ostouzena a nálepkována, ať již stran migrační krize, hrozby války, globální ekonomické krize, naprosté absence civilní ochrany obyvatelstva, mimořádných situací přírodního nebo „man-made“ charakteru, přičemž řadu z nich dnes přebírají a přebrali různí bezpečnostní experti a analytici a v televizních debatách nad nimi žasnou statisíce diváků naší „nezávislé veřejnoprávní“ žumpy a zjišťují, že věci nejsou tak, jak jim dlouhodobě servírovala mainstreamová média...

Nad Hamáčkem a jeho polomrtvou stranou se však smráká a chcípající kobyla bude tudíž ještě chvíli kopat, než odejde na smetiště dějin, protože „to přestane sypat“.

My domobranci však pracujeme zadarmo, respektive za své, ve vlastním čase, obětujeme mnohé ze svého pohodlí a na výpady vlastizrádných politiků a sluníčkářských havloidů, pravdoláskařů a virtuálních demokratů jsme zvyklí. My svůj boj nevzdáme a jsme si naprosto jistí, že v něm nejsme sami.

Marek Obrtel

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMediální boj proti diskusi o očkování se rozjel plíživě, ale naplno. Po internetových gigantech se k němu otevřeně přihlásila i Česká televize. Googlu už nejde věřit vůbec   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:47:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Již v březnu jsme byli svědky toho, že Facebook a Instagram vyhlásily boj kritickým informacím k očkování: „Společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, oznámila, že hodlá bojovat s konspiračními teoriemi okolo očkovacích vakcín.

Omezíme dosah těchto konspirací a zároveň poskytneme uživatelům pravdivé informace k této problematice.“ (viz článek na irozhlas.cz – Konec konspirací o očkování, hlásí Facebook a zavádí nová opatření proti dezinformacím) To znamená jediné. Někdo bude určovat, jaké informace jsou ty „správné“, a cokoliv, co se farmaceutické lobby nebude líbit, bude označeno za „konspirační“ a bude mazáno.

Pokud si sami chcete zkusit, jakým způsobem již nyní vyhledává nejpoužívanější vyhledávač Google informace kritické k očkování, zadejte do vyhledávání jednoduché heslo „očkování“. Webová stránka poockovani.cz, která patří k nejsledovanějším kritickým stránkám, obsadila osmé místo na osmnácté stránce! Tedy pěknou 188. pozici. Když stejné heslo zadáte do alternativního vyhledávače duckduckgo.com, který na rozdíl od Googlu nešpehuje, získala místo 19. Na seznam.cz 18. Stěží lze věřit tomu, že jde o náhodný rozptyl. Zjednodušeně, poockovani.cz je v Googlu na indexu. Vyvstává tak otázka, co dalšího je na tomto indexu. Po tomto zjištění jsem se s Googlem definitivně rozešel a jako primární vyhledávač jsem zvolil ten „kachní“. Pokud chcete při vyhledávání na internetu získávat relevantní informace, je zřejmě nutné starý dobrý Google vyhodit do smetí.

Nyní se k boji proti názorům, které se nelíbí farmaceutické lobby, zcela otevřeně přidala i Česká televize. Ještě před spuštěním nového „zábavného“ pořadu To se ví se pro média vyjádřil jeho spoluautor Miloš Gregor: „Například není pravda, že očkování proti spalničkám způsobuje autismus (…) tahleta lež (…) a stejně jsou lidé, kteří tomu věří. A tohle jsou příklady, kdy prostě asi nebudeme se bát říct, tomuhle nevěřte, to je lež.“ (viz video – cca od 7:15 – Pravda o očkování a lžích politiků,...).

Na jednu stranu má Gregor pravdu, autismus nezpůsobuje samotné očkování proti spalničkám, protože monovakcína proti spalničkám se skoro nepoužívá, ale trojkombinace MMR – očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím. Tak to však zcela určitě nemyslel. Nepravdivost tvrzení Miloše Gregora potvrzuje zcela jistě i to, že souvislost mezi očkováním MMR a výskytem autismu v černošské populaci potvrdil Roman Prymula, náměstek ministra zdravotnictví, jehož rozhodně nemůžeme podezřívat z boje proti očkování. Je to člověk, který nese osobní zodpovědnost za poškozování dětí současnou očkovací politikou. Od firem, které vyrábějí vakcíny, prokazatelně dostal desetimilionové částky. Proč, to si může každý domyslet sám.

Skutečně by naše „veřejnoprávní“ televize měla bojovat proti diskusi o důležitých tématech? V době, kdy se očkovací program ve svém současném nastavení stává hrozbou pro zdraví celé populace? Dřívější možnost diskuse o přínosech a rizicích očkování v médiích se postupně mění na jedinou „pravdu“, kterou někdo diktuje, a vše ostatní je označováno za fakenews a mazáno z médií tak, jak u nás bylo zvykem za hluboké totality. Velká mainstreamová, internetová, ale i veřejnoprávní média se tak postupně stávají pouhým kanálem propagandy.

Česká televize se však snahou o humorný propagandistický pořad sama zesměšnila. Viliam Buchert ve svém článku v Reflexu uvádí: „Kvůli vlastní reputaci by ČT měla pořad zrušit. Raději hodně rychle.“ Nezávislí „hodnotitelé“ na Česko-Slovenské filmové databázi ohodnotili pořad sedmnácti procenty. Toto hodnocení v podstatě znamená, že je pořad „nekoukatelný“.

Václav Hrabák

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká Katolická církev prý směřuje ke ‚schizmatu‘ a odtržení od papeže a Vatikánu   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:44:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ŘÍM – Liberální Katolická církev v Německu zjevně pod vlajkou „synodality“ přijímá kroky ke schizmatu s Římem, tvrdí veteráni mezi pozorovateli Vatikánu.

Pod vedením kardinála Reinharda Marxe z mnichovského Resingu se „církev v Německu chystá prosadit radikální ‚cestu závaznosti synod‘, v níž prosazuje odpojit se od stanoveného církevního učení ve jménu ‚synodality‘,“ varoval v neděli úvodník v USA sídlícího National Catholic Register.

Německá církev v otevřené opozici vůči papeži Františkovi a hlavním vatikánským činitelům v úzkém partnerství s Ústřední komisí německých katolíků protlačuje kontroverzní plán, do kterého patří vytvoření „Synodálního shromáždění“, což je „laická skupina, která se dožaduje vysvěcení žen, skoncování s celibátem kněží, posvěcování svazků stejného pohlaví Církví a nové uvážení katolického učení o sexualitě,“ uvádí úvodník.

V reakce na tento německý plán vyhlásil prefekt Biskupské kongregace kardinál Marc Oullet, že takové návrhy jednostranného synodiálního procesu jsou v rozporu s papežem vydanými pokyny a postrádají „eschatologickou platnost.“

Úvodník uvádí, že je neskutečnou ironií, že zatímco liberální Katolíci chrlí proti věřícím konzervativním americkým katolíkům obvinění ze „schizmatických záměrů“, tak skutečná hrozba schizmatu přichází z Německa a ne z Ameriky.

Tato ironie neušla ani jiným expertům na Vatikán, jak ukázala nedávná televizní rozprava mezi prominentními katolickými žurnalisty.

Minulý čtvrtek v noci diskutoval moderátor EWTN The World Over Raymond Arroyo o fámách o údajném schizmatu, který vře mezi americkými konzervativci s Edwardem Pentim z National Catholic Register a s Damianem Thompsonem z britského magazínu the Spectator.

Zatímco liberální žurnalisté a k papeži Františkovi podlézaví agitátoři fantazírují o schizmatu konzervativních Američanů, tak němečtí biskupové Vatikánem otevřeně opovrhují zřízením nezákonného synodálního shromáždění, které zpochybňuje církevní učení o sexualitě, celibátu kněží a vysvěcování žen, řekl.

„Žasnu nad tím, že ty samé strany, které pořád přichází s povídačkami a vyfabulovanými ságami plnými konspiračních teorií o schizmatu ze Spojených států s dobře financovanými spikleneckými kabalami v pozadí, tohle vůbec nekritizují,“ řekl Arroyo.

„Naopak úplně toto německé skutečné uzurpování papežských pravomocí a autority naprosto ignorují,“ pokračoval.

„Ti se přetváří na své vlastní magisterium a nikdo o tom nešpitne ani slovo, a to ani tady v Americe.“

Ty povídačky o „americkém spiknutí“ proti papeži pochází od lidí blízkých Františkovi, tvrdil Edward Pentin.

„To je naprostá pomluva a očerňování a z okolí papeže přichází naprosté lži,“ řekl Pentin. „Nikdy předtím jsem to neviděl. Chci tím říci, že je to pro mě neuvěřitelné.“

„Všechno, co o celém tom spiknutí povídají, je naprostý mýtus.“

Ve skutečnosti američtí katolíci „Církev milují,“ řekl Pentin. „Milují papežství. Milují i papeže, dělá jim ovšem starosti to přesměrování, jímž Církev prochází, a o tom to všechno je.“

Za svou stranu Damian Thompson prohlásil, že ta povídačka o americkém spiknutí je projevem vzteku nad tím, že to papežovo pochlebování liberálům je políčkem do tváře toho „vitálního“ ortodoxního katolicismu, zatímco liberální katolicismus „hyne na úbytě.“

„Je to jen k odlákání pozornosti v první řadě od chaosu kolem té Amazonské synody, kterou se myslím lidé jako Austin Ivereigh a Massimo (Faggioli) naprosto ztrapnili, když jsou rozumně dobře vzdělaní a dost mladí, aby jim došlo, že tohle je oprašování zastaralých úletů z 60. let,“ řekl Thompson.

„A všichni takoví chtějí odvrátit pozornost od toho, co vypadá jako situace skutečného schizmatu, k níž dochází v Německu, kde německá církev, která už má neoficiální pravomoc oddávat rozvedené lidi a protestanty, se teď dožaduje nějakého druhu závaznosti od národní biskupské synody a od laických spolků,“ řekl.

Johannes Simon/Getty Images

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

Zdroj: www.reformy.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIráčané si udělali ze Švédska dojnou krávu. Využívají tomu sociální podporu pro postižené   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:41:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Švédsku zjistili, že mají mezi pečovateli v sociálních službách překvapivě vysoký počet Iráčanů. Funguje to jednoduše - zaplacená agentura zajistí pracovní vízum na práci pečovatele. Pečovatel s povolením k pobytu zažádá o sloučení s rodinou. Příbuzní dostanou víza a překvapivě se mezi nimi najde někdo starý nebo postižený.

Placený pečovatel pečuje o rodinného příslušníka.

Zdroj: https://www.expressen.se

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSankce USA za „zasahování do voleb“ byly uvaleny na společnost, která byla zaregistrovaná v ČR   
Pridal tk Úterý 01 říjen 2019 - 04:39:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
USA rozšířily sankce proti ruským občanům a společnostem za „zasahování do voleb“, uvedlo americké ministerstvo financí. Do sankčních seznamů byli zařazeni Denis Igorevič Kuzmin (nar. v roce 1990) a Igor Vladimirovič Něstěrov (nar. 1985). Podle údajů Washingtonu jsou spojeni s Agenturou internetových výzkumů.

Kromě nich se omezení dotknou společností Autolex Transport Ltd. a Berateх Group Limited, zaregistrovaných na Seychelských ostrovech, a také Linburg Industries Ltd., která je zaregistrovaná v ČR.

Podle informací Ministerstva financí USA jsou tyto firmy a fyzické osoby spojené s ruským byznysmenem Jevgenijem Prigožinem.

Předtím bývalý zvláštní prokurátor Robert Mueller sdělil třinácti Rusům a třem ruským společnostem obvinění ze „spiknutí proti USA“ a „podvodu“.

V obžalobě jsou uvedeni: Jevgenij Prigožin, Michail Bystrov, Michail Burčik (známý také jako Abramov), Alexandra Krylovová, Anna Bogačovová, Sergej Polozov, Marija Bovdová, Robert Bovda, Džejchun Aslanov, Vadim Podkopajev, Gleb Vasiljenko, Irina Kaverzinová, Vladimir Venkov.

Reakce Ruska

Ruské ministerstvo zahraničí je v rozpacích kvůli novému rozšíření sankcí. Moskva nenechá tento krok bez odpovědi, uvádí se v komentáři oddělení informací a tisku resortu.

„Vyjadřujeme absolutní nepochopení dalšího balíku protiruských sankcí uvalených americkou administrativou 30. září. Vztahují se na náhodně vybrané Rusy, občana Tchaj-wanu, obchodní organizace, které jsou registrované na Seychelách, v České republice a v několika dalších zemích, několik letadel a lodí. Co donutilo Washingtonské byrokraty spojit je všechny do jednoho seznamu, jaký vztah mají letadla a motorové lodě k, jak uvádějí, zasahování do amerických voleb, není jasné,“ uvedlo MZV RF.

Ministerstvo upozornilo na skutečnost, že proti některým lidem jsou sankce „již zavedeny podruhé a potřetí“.

Zpráva zvláštního vyšetřovatele USA Roberta Muellera

Mueller dva roky vyšetřoval „ruský zásah“ do voleb v roce 2016, který Moskva kategoricky odmítá.

Nakonec Mueller potvrdil obvinění ze zasahování, ale nenašel nic, co by dokazovalo „spiknutí“ mezi vítězem voleb Donaldem Trumpem a Ruskem, které popírali jak v Bílém domě, tak i v Kremlu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9U3e

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2131 sec,0.0492 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,742kB