Pátek 16 srpen 2019
YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s více než 18 000 odběrateli...   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 05:19:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s více než 18 000 odběrateli, důvodem prý byla předsudečná nenávist a výbušné pořady o prorůstání mafie do bezpečnostních složek České republiky! Ke smazání došlo přesně v den, kdy Hamáčkovo vnitro vydalo novou čtvrtletní zprávu o extrémismu v ČR! Náhoda? Před půl rokem totéž proběhlo v USA, kde YouTube smazal kanály Alexe Jonese, Infowars a dalších pravicových MAGA aktivistů podporujících Donalda Trumpa! Procesy se kopírují z USA do Evropy se zhruba půlroční prodlevou!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 došlo k nemilému překvapení pro tisíce odběratelů největšího alternativního rádia v České republice. Sociální síť YouTube smazala kanál Svobodného vysílače CS, který k dnešnímu dni měl 18 317 odběratelů a patřil tak k suverénně největšímu kanálu ze všech alternativních rádií, která fungují v České republice. Oficiálním důvodem pro zrušení kanálu bylo prý šíření předsudečné nenávisti, která je od loňského roku na YouTube zařazena v aktualizované podobě mezi zakázané projevy, které se nesmí ve videích na YouTube objevovat. Naší redakci se však podařilo doslova před několika málo okamžiky získat informaci o skutečném důvodu smazání kanálu. Hlavním důvodem pro smazání měla být série pořadů o prorůstání české mafie do bezpečnostních složek v ČR a do vysokých politických struktur.

Série pořadů byla odvysílaná již na počátku tohoto roku a obsahovala několik kauz, které se týkaly rozkrývání závažné trestné činnosti podnikatelského sektoru, propojení na policejní struktury a vysoké politické kruhy, zejména v některých mediálně a v minulosti výbušných kauzách, po kterých se slehla zem a mainstreamová média nechtěla tyto kauzy nadále řešit. Prostor pro otevření těchto kauz se ale našel právě na Svobodném vysílači CS, který poskytl prostor dvěma vyšetřovatelům z operativních orgánů státní správy, kteří se dodnes zabývají rozplétáním těchto kauz, nicméně už mimo Svobodný vysílač CS. Ten se mezitím v odvetě dostal do hledáčku NCOZ, jejíž pracovníci začali některé redaktory rádia tzv. “zahajovat” a prošetřovat v souvislosti s odvysílanými materiály o mafii na počátku tohoto roku.

Dnes vyšla čtvrtletní zpráva vnitra o extrémismu… a YT kanál největšího alternativního rádia v ČR je pryč!

YouTube smazal kanál Svobodného vysílače CS právě 15. srpna, tedy ve stejný den, kdy ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka publikovalo novou čtvrtletní zprávu o stavu extrémismu v ČR. Shoda náhod? To si domyslete sami. V této nové čtvrtletní zprávě je zpravodajská alternativa nově označována za subkulturu, která prý žije ve vlastním informačním prostoru. Tuto komunitu prý nekriticky uvažujících osob lze považovat za rizikovou s možností budoucí radikalizace, stojí v dokumentu.

Dále prý Hnutí SPD je v symbióze s některými weby na alternativní scéně, které šíří předsudečnou nenávist. To ovšem jaksi nesedí a vyvolává to značný otazník, protože na konkurenčním alternativním rádiu (pozn. Svobodné rádio), kde pravidelně vystupují právě poslanci SPD včetně Tomia Okamury, sice zaznívají podobné názory na migraci jako na Svobodném vysílači CS, ale YouTube kanál Svobodnému rádiu nikdo zjevně nemaže. Není to zvláštní? Zřejmě Svobodné rádio vůbec nevadí. Ale jakmile začne Svobodný vysílač CS vysílat pořady o závažných kauzách mafie v ČR, která prorůstá až do vysokých politických struktur, kanál je smazán bez varování.

Procesy se kopírují přímo z USA, předsudečná nenávist vznikla jako novotvar a pojem v dílnách Google koncem minulého roku

Předsudečná nenávist je hadr na čerta. Jakýkoliv názor, který má kritický náboj, lze označit za předsudečný a dokonce i nenávistný, protože když publikujete informace o mafiánovi, který páchá trestnou činnost, tak se v lidech, kteří to poslouchají, zvedne zlost. Jenže, to se zvedne pokaždé, bez ohledu na to, jestli informace zaznívají na alternativě, anebo na mainstreamu. Nicméně pro vnitro Jana Hamáčka to je podstatný rozdíl.

Když kauzu rozebírá Česká televize, je to investigace. Když ale kauzu probírají na alternativním rádiu bývalí pracovníci státní správy, kteří všude narazili na hradbu mlčení a nezájmu ze strany mainstreamu, až teprve alternativa jim dala prostor, tak už to najednou není investigace, ale je to předsudečná nenávist, protože se informuje o lidech namočených do operací mafie a mezi posluchači prý vzniká vztek a nenávist.

Určitě si pamatujete, že jsem v několika svých pořadech říkal, že procesy řízení se z USA do Evropy kopírují s určitým zpožděním, obvykle půl roku. Vidíte, že to opravdu tak funguje. Před více jak půl rokem americké sociální sítě smazaly kanály a účty největšího amerického alternativního serveru Infowars a Alexe Jonese. Důvod byl stejný tehdy jako dnes v případě Svobodného vysílače CS, tedy údajné šíření předsudečné nenávisti. Ve skutečnosti to byla záminka, protože v Americe se blížily doplňovací volby do Senátu a Kongresu v listopadu a americký Deep State nechtěl, aby Infowars a Alex Jones měli vliv na volby.

Když dva dělají totéž, není to totéž! Předsudečná nenávist sluníček a liberálů zjevně nevadí

A tak sociální sítě smazaly Alexi Jonesovi jeho profily kvůli předsudečné nenávisti, zatímco profily Antify, hnutí Mee Too a další profily nikdo nemaže, přestože jsou plné nenávisti vůči jiným lidem s jiným názorem. Je to podobné jako v ČR, kde Pavel Novotný jako herec a bavič v nové roli starosty v Řeporyjích v Praze vulgárně zaútočil na Miloše Zemana, když mu napsal, že si přeje, aby umřel! Sociální sítě výrok nesmazaly a neoznačily za předsudečnou nenávist, a to ani po několika výzvách. A to není všechno, o Jaroslavu Foldynovi z ČSSD napsal, že je šmejd a krysa. Sociální sítě nijak nezareagovaly, mlčely, nic nemazaly.

Tato licoměrnost pouze ukazuje, že procesy z USA se postupně kopírují a české alternativní servery budou na sociálních sítích čelit stejnému holokaustu a vymazávání, jako začalo v USA před více jak půl rokem. Američané, kteří podporují hnutí MAGA Donalda Trumpa, jsou banováni a mazáni ze sociálních sítí takovým tempem, že i americký prezident varuje, že je potřeba proti velkým internetovým společnostem zasáhnout, protože překreslují informační prostor internetu ve svůj prospěch a jednostranný pohled.

Na firmu Google, majitele YouTube, praskla informace, že vede přísně tajný seznam zhruba 500 webů, které diskriminuje ve svém vyhledávači, aby se tyto weby nezobrazovaly na předních pozicích první stránky Google Search, anebo dokonce ani na druhé stránce. Black list Google najdete zde: https://www.projectveritas.com/wp-content/uploads/2019/08/news-black-list-site-for-google-now.txt . Na seznamu je kromě Infowars i Drudge Report a další servery, především pravicového směřování, i když lze v seznamu najít pár levicových neoliberálních serverů.

Alternativa musí srovnat krok s útočníky, kteří usilují o její likvidaci

Svobodný vysílač CS pochopitelně přijme určitá opatření a zajistí nová řešení pro posluchače, aby mohli pohodlně poslouchat záznamy pořadů z mobilu a pokud možno z YouTube, ale tyto procesy opět zcela jasně ukazují, že ve svých pořadech opravdu nemluvím do větru. Mnohokrát jsem varoval, že procesy z USA se okopírují s určitým zpožděním i do Evropy a alternativa na to musí být v ČR připravena. A jak je vidět, není připravena. Největší zbraní hromadného ničení je dnes internet, dámy a pánové.

Internet může hromadně zničit politické plány stran, hnutí, jedinců i celých skupin, svobodné šíření informací a názorů je pro neoliberály a jmenovitě hroutící se ČSSD nebezpečný proces, který se snaží řešit stejně jako Deep State v USA, mazáním kanálů a profilů na sociálních sítích. Kdokoliv dnes řekne nahlas svůj názor, může se dostat do problémů. Alternativa by měla být o krok vpřed, ale mám pocit, že místo toho je o krok vzad. Zatímco alternativa pořád ještě teprve hledá důvody své blokace, neoliberálové pro alternativu už dávno mají nachystanou likvidaci! Říká se tomu nepochopení vývoje procesů. Proto si zapamatujme: “Jak v Americe, tak o půl roku později v Trojmoří v Evropě!”

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/youtube-smazal-bez-varovani-kanal-nejvetsiho-alternativniho-radia-v-ceske-republice-s-vice-nez-18-000-odberateli-duvodem-pry-byla-predsudecna-nenavist-a-vybusne-porady-o-prorustani-mafie/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpáchá Hamáček sebevraždu? A co "Ňafík Petříček" alias Půlpoche?   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 05:00:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jděte už do pryč a neměňte nic!

To, jak se ČSSD zoufale drží zuby nehty ministerstva vnitra a ministerstva sociálních věcí i kdyby je prezident Zeman mlátil holí po hlavě už něco významného naznačuje. Kolik miliard se tam točí, kolik Rathů odhalí případný audit a vrátí se trestní oznámení na Marksovou a rozvrat MPSV, až se prověří hospodaření a katastrofa za miliardy na nefunkčních programech?

Divadlo, teatre, divadlo a stále dokola

A to ani nemluvě na rozvratu inkluzivního školství pod uječenou Valachovou. ČSSD se drží zdrojů jak klíště a Hamáček už se nestydí ničeho. Normální člověk by se propadal hanbou, ale Hamáček, Poche, Šmarda, Maláčová či Valachová?

Jasně, z cizího krev neteče a pokud penízky připlují i k této prapodivné straně, tak proč opouštět topící se loď? Zda je Šmarda na funkci svéprávný nelze od internetu posoudit, ale prezident Zeman a lidé mají pravdu, že se chová a mluví jako blb. A z ČSSD už si dělají legraci snad i malé děti.

A pokud se přidají extremistické výroky RRTV pod vůdcem Krejčím z ČSSD, neziskové organizace, kudy protékají desítky miliard a odčerpávají mladé lidi od skutečné práce, takže vláda si najímá ukrajinské, bulharské a bůhvíjaké gastarbajtry, je jasné, že i prezidentu Zemanovi musela dojít trpělivost, i když "lepší lidé" řvou jak pomatení a Piráti udávají jak za zlaté éry udavačské nacistické pod Adolfem Hitlerem. I když Piráti a slušnost byl, je a bude vždy protimluv a dokonce chvíli se tak tvářili a mnohé děti poblouznili.

Prostě nastává horký podzim a politická scéna česká se musí vyčistit. Z gruntu a od podlahy. Snad tomu pomůže i brexit a lidem se rozsvítí, že to není katastrofa, ale vítězství.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2670-spacha-hamacek-sebevrazdu-a-co-nafik-petricek-alias-pulpoche

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMarxismus-multikulturalismus   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:54:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A je to zpět. Pomalu, ale jistě. Krok za krokem. Nová doba jen přináší novou verzi 2.0 starého známého schématu, který byl dříve nazýván marxismus-leninismus. Princip a důsledky jsou ovšem stejné.

Ale podívejme se na věc z té optimističtější stránky – celá V4 je velmi dobře připravena z minula, takže by to mohlo jít do kopru trošku rychleji. Určitě není náhodou jistá podobnost s finálem minulým, kdy za osobu nejpomazanější byl u nás vyzdvižen krejčí Milouš, o kterém se tradovalo, že jej doprovází poznámka „nepouštět na saka“. Dnes je vzývanou modlou autistické dítě, podle vzhledu bych usoudil na blízkost Downova syndromu. Zpochybnění jejího úsudku nebo myšlenky je ovšem světozrada a těžký ideozločin. Milouš se proslavil stupidním proslovem z Hrádku, Gréta zatím úspěšně kontruje vyhozením novinářů ze švýcarského kongresu ...někomu s mozkem pak sice došlo, že bez nich je s propagací a celým humbukem kolem amen, tak je raději pozvali na závěr zpět. Stupidita obou projevů je srovnatelná.

Takže, co máme nyní společného s dobou minulou – vnucování lásky k Sovětskému svazu bylo vystřídáno vnucováním lásky k multi-kulti. Lidi s jiným legitimním názorem již neoznačujeme jako imperialistické agenty, nepřátele socialistické myšlenky, zaprodance a ztroskotance, ale nově xenofob, islamofob, člen Putinovy úderky atd. Zajímavě se ovšem přistupuje k starším lidem, pamatující minulé praktiky – nově to je skupina zmanipulovaných nevzdělanců, kteří správně nepochopili výhody a myšlenku socialismu multikulturalismu. Zastaralé rušičky rozhlasového vysílání moderně nahradily automatické softwarové filtry, místo rádia si dosaďte sociální sítě. Z našich daní si už neplatíme cenzory v ouřadě s názvem „Úřad pro tisk a informace“, ale nově se to jmenuje „Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám“, který vede bývalý pornoherec ... ochotní lidé s morálním kreditem asi došli. Trestné činy proti socialistickému zřízení nahradily projevy předsudečné nenávisti. Princip ovšem zůstal – kdo nejde s námi, jde proti nám. Odlišný názor již nebrzdí, netorpéduje a nepodrývá úspěchy při budování rozvinuté socialistické společnosti, ale korektní mluvou řečeno jen škodlivě rozděluje společnost a brání jejímu multi-kulti rozvinutí. Pozitivní taky je, že občané s jiným názorem zatím mohou chodit po chodníku, do kin, používat hromadnou dopravu a nemusí mít našitý žádný viditelný znak na oblečení. Zatím. Taky doba nepřeje novým multi-kulti monstrprocesům, kdy by nepřátelé myšlenky byli fyzicky odstraněni z cesty. I když ... tady si nejsem až tak jistý, zda vlaštovkou není případ člověka v Británii, jehož jméno se nesmí ani napsat. Ono dát odsouzeného vědomě do vězení spolu s gangy jeho nepřátel by jeden mohl považovat za „humánní odstranění“ tzv. cizíma rukama.

Mainstream se vrátil k osvědčenému – nesdělovat fakta, ale obšírně a detailně vysvětlovat, jak chápat vybrané momenty. Pokud už fakta opravdu nejdou zamést pod koberec, tak se informuje stylem, který mainstreamem milovaného poraženého označí jako druhého a nežádoucího vítěze jako předposledního. Socialistické zpravodajství, přesněji soustavná manipulace, zkreslování, zamlčování, vychovávání a lhaní, místo prostého informování, tedy vymývání mozků agenturou TASS a RUDÝM PRÁVEM bylo vystřídáno tím samým tentokrát od CNN a ČT. Roli popichovačů s poukazováním na nekorektní fakta pak převzaly po Hlasu Ameriky alternativní weby.

Společné taky je, že lid tehdá radostně budoval socialismus, ovšem lidi na to s*ali. Dnes lid musí veřejně souhlasit s multi-kulti pomocí a integrací, ale lidi jsou pak konkrétně celkem proti. Jo, taky je společné to, že při prosazování vyššího dobra létají třísky a na paragrafy, které stojí v cestě se moc nehledí. Jak píšu, zatím se nepopravuje, jen mažou a blokují nepohodlné profily. Napsat do životopisu pro většího zaměstnavatele, že nesouhlasíte s multi-kulti agendou je stejně moudré, jako se za bolševika vyznat k náklonnosti k Západu.

Je tady ale občas nějaká ta kuriozita – za bolševika poukázat na nepohodlná fakta získaná ze Západu se samozřejmě neodpouštělo. Kupodivu, ale po změně světových stran, je opět nebezpečné publikovat fakta zdrojem na Západě ... přestože by to dnes měl být náš vzor. Dříve napsat fakt, že Německo je ve dvou světový konfliktech na hlavu poražený národ a Sověti~Rusové mají hlavní podíl na poslední porážce Němců by bylo kvitováno zcela jistě kladně. Ovšem dnes takový učitel dějepisu musí být zmaten, jak lesní včela, nad úkolem, kterak tato pravdivá historická fakta předat žákům, když např. zástupce poraženého Německa se zúčastnil oslav spojenců v Normandii.

Na co se připravit – děti by si měly zase zvykat, že doma a mezi „svými“ se může mluvit otevřeněji a upřímněji, než ve škole nebo na veřejnosti, protože jinak to bude mít neblahý vliv na kariéru. U dospělých bude taky nutnost oprášit schopnost dvojího myšlení a připravit se na nějakou formu PŠM (Politického Školení Mužstva) – tady bude asi první vlaštovkou připravovaný pořad na ČT, kdy nám tupcům bude vysvětlováno, jak multi-kulti pravdu správně politicky chápat. Třeba nám hned v prvním díle vysvětlí, kterak pochopit a chválit hodné, laskavé, demokratické a měkké obušky španělské a francouzské a správně označovat za tuze zlé a nedemokratické ty tvrdé moskevské ... bude to jistě komedie jako za minula.

No, jako dobré bych opravdu viděl, že „víme do čeho jdeme“, máme know-how ... na rozdíl od těch totalitou nepolíbených na Západě. Doporučuji taky oprášit a modifikovat některá hesla – třeba:

◾S multikulturalismem na věčné časy! ... dovětek „ale ani o vteřinu déle“ raději zatím neuvádět.
◾S EU na věčné časy a nikdy jinak!
◾Znásilňováním a obtěžováním žen za lepší multi-kulti zítřky!
◾Poctivou elektromobilizací zachráníš světové klima!

A závěrem nebezpečná hesla na hraně ideo-zločinu:

• Pravda vyplave na povrch, jak olej na hladinu.
• Loajalitu, náklonnost a lásku na bodácích vysedět nelze.

Řečnická otázka nakonec – Neříkali jsme tomu dříve náhodou „totalita“?

P.S. Ještě jsem chtěl napsat vzkaz: Orwell knihu „1984“ vydal jako román, nikoliv jako návod!!! ... dementi!

David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/08/7998-marxismus-multikulturalismus.htm


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:51:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V sobotu Prahou prošel další "průvod hrdosti", který zakončuje týdenní festival Prague Pride, pořádaný tzv. LGBT(Q...) komunitou. Samotný festival je téměř neznámý; česká laická veřejnost vždy zaznamená až zmíněný průvod, pořádaný od roku 2011. Otázkou dodnes zůstávalo, zda se jedná o decentní akci ubohých, zasmušilých homosexuálů, dnes a denně nelítostně šikanovaných a tvrdě perzekvovaných pro svou odlišnou sexuální orientaci. Nebo zda se jedná o drzou provokaci mocné, nedotknutelné páté kolony, využívané v cizím zájmu při rozvracení a vydírání původní, většinové společnosti. Kde je tedy pravda?

První možnost okamžitě zamítne každý soudný člověk, který se neživí jako placený troll ve službách globálního politicko-finančního impéria strýčka Sorose. Homosexuálové v ČR nezažívají žádnou nelítostnou šikanu a kruté pronásledování ze strany státu nebo občanů. Nikdo vás tu za homosexualitu nebude odvolávat z pozice veřejného činitele či státního úředníka; nikdo vás tu nebude vyhazovat z armády. Nikdo vás tu za otevřenou náklonnost ke stejnému pohlaví nezlynčuje, neukamenuje, ani nezavře do vězení. Kdyby ano, měla by akce Prague Pride decentní formu tichého, skromného, ilegálního shromáždění zakřiknutých a roztěkaných účastníků.

Místo toho tu máme docela opačnou situaci. Vychechtaní, bezstarostní, halasní exhibicionisté a fetišisté se okázale baví za velkého zájmu angažovaných novinářů a pod pečlivou ochranou státních bezpečnostních složek. Tisíce duševně chorých jedinců s dráždivou touhou veřejně exhibovat a otevřeně provokovat většinovou společnost. Jejich jednání je útočné, agresivní, zastrašující. Nemá pranic společného s oficiálně proklamovanou láskou a tolerancí. Normálním, slušným lidem nemocní devianti pyšně demonstrují svou aroganci, svou moc, svou nadřazenost... a svou nedotknutelnost.

Každý rozumně myslící člověk z většinové společnosti si musí položit otázky: Co se to děje? Kde se stala chyba? Odkdy si sexuální úchylka zaslouží takovouto megalomanskou pozornost? Kdy přijdou na řadu okázalé průvody jiných deviantů? Kdy nám pedofilové, zoofilové či nekrofilové kromě své "lásky" budou pyšně demonstrovat i svou aroganci, svou moc, svou nadřazenost... a svou nedotknutelnost? I pedofilové, zoofilové či nekrofilové přece čelí ve svém okolí nepochopení a netoleranci. I oni přece čelí negativním, generalizujícím stereotypům a předsudkům. I oni musí svou odlišnou orientaci tajit před svými příbuznými a přáteli. I na ně přece platí pokrytecký slogan tzv. LGBT(Q...) komunity, že "všichni mají právo milovat koho chtějí, a způsobem, kterým oni chtějí". Připravíme tedy i pro ně teatrální show?

Prague Pride a vůbec celá tzv. LGBT(Q...) komunita se mimo jiné snaží většinové společnosti vnutit názor, že homosexualita a vztah mezi stejnými pohlavími jsou zcela normální. Že jsou rovnocenné s heterosexualitou a přirozeným vztahem muže a ženy. Až tuto lživou demagogii bude opět nějaký placený troll šířit v internetové diskuzi, televizní debatě nebo na akademické půdě, odpovězte mu následovně:

"Když se početná skupina homosexuálů hypoteticky sebere a přesídlí na neobydlenou, ale jinak rajskou planetu, kde je nebudou obtěžovat žádná pravidla a ústrky od heterosexuálů - jak dlouho taková homosexuální civilizace přežije v ráji a blahobytu bez přirozeného vztahu muže a ženy? Stejný příklad platí i pro hypotetické přesídlení početné skupiny neoplodněných lesbických žen. I ony by nám mohly názorně demonstrovat, jak dlouho přežijí na neobydlené, ale jinak pro život hojně obdařené planetě bez jediného mužského protějšku. Samozřejmě v přirozených, standardních podmínkách, bez vědeckofantastických abnormalit a zásahů zvenčí. Jde přeci o potvrzení nebo vyvrácení argumentu, že vztah mezi stejnými pohlavími je zcela normální a rovnocenný s přirozeným vztahem muže a ženy."

Výsledek pokusu nikoho nepřekvapí. Homosexualita je prokazatelně nenormálnost, úchylka. Vztah mezi stejnými pohlavími není v žádném případě totožný s přirozeným vztahem muže a ženy. Homosexualita má přímý destruktivní vliv na budoucnost lidské civilizace; vede k jejímu okamžitému zániku. Pro dnešní placené trolly je samozřejmě velmi snadné prezentovat homosexualitu jako normalitu ve světě, který homosexuálům poskytuje všechny výhody tradiční, přirozené, smíšené heterosexuální společnosti, na které parazitují. Ve vlastním světě by však homosexuálové i lesby vyhynuli jako dysfunkční devianti ještě během původní, první generace.

Jaký je tedy smysl celé homosexuální politiko-ideologické agendy tzv. LGBT(Q...) komunity a každoročně se opakujícího divadla zvaného Prague Pride? Proč se v jiných evropských městech pořádají identické duhové průvody? A proč se využívají jako lakmusový papírek pro zjišťování údajné míry svobody a demokracie v dané zemi? Vždyť je to nesmysl. Tyto drzé demonstrace síly, nadřazenosti a nedotknutelnosti nemají se svobodou a demokracií pranic společného. Naopak. Nápadně připomínají pompézní vojenské přehlídky okupačních vojsk na dobytých územích, před zraky pokořených domácích obyvatel. Skutečnost je dokonce mnohem tragičtější. Nemocní devianti v evropských městech zastrašují většinové obyvatelstvo pod oficiálním patronátem zkorumpovaných domácích politiků a s plnou podporou zkorumpovaných domácích masmédií. To vše v systému, který se ironicky nazývá "demokratický". Odkdy znamená demokracie nadvládu privilegovaných menšin nad porobenou většinou, tot' otázka.

Co dodat závěrem? Věřím tomu, že obyčejný homosexuál má stejné starosti jako obyčejný heterosexuál. Chodí do práce, snaží se uživit. Nemá potřebu se někde předvádět, exhibovat, vyčleňovat se. Nemá potřebu nechutně provokovat své okolí, dělat ze sebe nadřazenou, privilegovanou bytost a ostentativně upozorňovat na svou úchylku. Stejně jako tyto potřeby nemají (zatím) skrytí pedofilové, zoofilové, nekrofilové a jiní sexuální devianti. Možná za své touhy opravdu nemůžou. Ale uvědomují si je a v rámci tolerance ke svému okolí je neprojevují veřejně... ...a v případě soudně uvažujících pedofilů ani soukromě.

Průvod Prague Pride má však s homosexualitou společné jen vnější znaky. Jeho organizátoři homosexuální komunitu samozřejmě nezastupují a nikdy nezastupovali. Ve skutečnosti se jedná o jeden ze stovek projektů vzešlých z dílny globálního politiko-finančního impéria strýčka Sorose. Funguje jako organizovaná nátlaková skupina k zastrašování a vydírání volených zástupců lidu a státních úředníků. Ovšem šikovně, mimo legislativní rámec oficiální politické soutěže. Navzdory tomu je takový politický projekt placený přímo z našich peněz (ano, z peněz zlých "normálů"), a tyto penězovody si Sorosova mafie pečlivě hlídá.

Ironicky si v údajné demokracii platíme nemocné, exhibující devianty z vlastních kapes. Defilujícím okupantům nedobrovolně, proti naší vůli odvádíme povinný desátek. Oni nám za odměnu se smíchem na rtech demonstrují každoročně svou nadřazenost a svou nedotknutelnost. Reprezentanti ilegálního politického hnutí, sdruženi v neziskovkách a parazitující na veřejných penězích, se skvěle baví za poklonkování zkorumpovaných novinářů a politiků. Pompézní přehlídce zvrhlosti musí bezmocně přihlížet porobené obyvatelstvo. Ať žije liberální demokracie; ať žije otevřená společnost.

Valentin Dobrotivý

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/08/7996-prague-pride-demagogie-lzi-a-pokrytectvi-sorosovy-mafie.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Rakousku vás taxi se psem neodveze, protože to uráží muslimské řidiče. Islamizace je rychlejší než jsme čekali   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:42:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Innsbrucku si se psem taxíka nezavoláte, i kdyby to bylo trpasličí plemeno v přepravním boxu.

To, že neberou velké slepecké psy, už je klasika. Podle dispečinku totiž většina řidičů z náboženských důvodů odmítá psy vozit a oni s tím prý nemohou nic dělat, protože se jedná o živnostníky pracující na smlouvu.

Jde to rychleji, než jsem čekal.

Autor: Martin Gust

Zdroj: https://www.jihadwatch.org


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRakouská BIS-ka to vidí jinak: Největším nebezpečím jsou islámisti!   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:38:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ačkoli je Rakousko daleko více zájmovou zemí zahraničních zpravodajských služeb než Česko, rakouská BIS-ka, Úřad na ochranu Ústavy, to ve své právě zveřejněné zprávě za r.2018 vidí jinak než česká. Největším nebezpečím je nikoli Rusko, ale islámisti, zejména navrátilci („Foreign Terrorist Fighters“) z Iráku a Sýrie. Rusko už je v Česku takový Jára Cimrman, je všude, hlavně tam, kde se nedostává schopností či znalostí...

Imigrantských islámistů je v Rakousku řádově stovka, mimo dalších, kterým bylo zabráněno do válečných oblastí vůbec vycestovat. Jejich nebezpečnost vidí rakouská kontrarozvědka v jejich nevypočítatelnosti a radikalizaceschopnosti. Naprotitomu levicový a pravicový extrémizmus v minulém roce nevykazoval žádný významný nárůst.

Zdroj: https://www.salzburg24.at/news/oesterreich/verfassungsschutz-islamistischer-terror-weiter-groesste-gefahr-74817865
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkamura vysvětlil, proč ČSSD nevyhoví Zemanovu požadavku o odborně vhodnějšího kandidáta na ministra kultury   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:29:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hnutí SPD plně podpořilo včerejší odmítnutí prezidenta Miloše Zemana jmenovat místopředsedu ČSSD Michala Šmardu ministrem kultury. Předseda SPD Tomio Okamura v tom vidí projev určité odpovědnosti prezidenta a výběr nového kandidáta bude podle jeho názoru pro ČSSD obtížný. Na své stránce na Facebooku vysvětlil proč.

Prezident Miloš Zeman dne 14. srpna zamítl návrh, aby se ministrem kultury místo Antonína Staňka stal místopředseda ČSSD Michal Šmarda. Na Facebooku to oznámil tiskový mluvčí českého prezidenta Jiří Ovčáček. Zároveň se uvádí, že Zeman požádal předsedu sociálních demokratů a vicepremiéra Jana Hamáčka o navržení někoho jiného.

Toto prezidentovo rozhodnutí pobouřilo hodně českých politiků, kteří v tom vidí eskalaci politické krize v zemi. Tomio Okamura a jeho hnutí SPD mají však jiný názor. Zemanovo rozhodnutí považuje Okamura za logické:

„Vzhledem k tomu, že ministra jmenuje prezident, tak má také jistou odpovědnost za to, koho jmenuje, a právo diskutovat o jménech ministrů využívali také prezidenti Havel i Klaus a je logické, že tak činí i prezident současný,“ napsal.

Co se týče návrhu nové kandidatury na místo ministra kultury, podle Okamury to bude pro ČSSD těžký krok:

„…ministerské křeslo je výsledkem boje o koryta uvnitř ČSSD, kde odbornost nehraje žádnou roli. V ČSSD si možná mysleli, že prezident bude jen loutkou v jejich vnitrostranických handlech. Určitě nebude. Premiér Babiš by měl vzít návrh na Šmardovo jmenování zpět a postavit se na stranu prezidenta,“ uvedl.

Reakce premiéra

Andrej Babiš v reakci na Zemanovo odmítnutí jmenovat Šmardu prohlásil, že stanovisko prezidenta bere na vědomí. „Hned po návratu z dovolené se setkám s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem,“ sdělil České televizi.

Předseda ČSSD Hamáček je také na dovolené. Předsedové koaličních stran by se tak mohli sejít příští týden.

Vládní krize

Antonín Staněk (ČSSD) byl odvolán z ministerstva kultury koncem července. Došlo k tomu přesně dva měsíce a jedenáct dní poté, co podal demisi. Až do jmenování nového ministra povede úřad Staňkův ekonomický náměstek René Schreier.

Sociální demokraté trvali na výměně ministra kultury Antonína Staňka za Michala Šmardu. Prezident Miloš Zeman v srpnu odmítl návrh, aby se ministrem kultury místo Antonína Staňka stal místopředseda ČSSD Michal Šmarda. Jak vyplývá z prezidentova prohlášení, které uveřejnil tiskový mluvčí Jiří Ovčáček, Miloš Zeman si myslí, že Šmarda není k vedení resortu kultury kompetentní, a proto od předsedy ČSSD Jana Hamáčka požaduje jiné jméno. Hamáček prostřednictvím Twitteru na oficiální stránce své strany uvedl, že ČSSD se rozhodně nechystá kandidáta měnit.

„Nevidím k tomu důvod. Ústava neumožnuje prezidentovi hodnotit nominace. Chci se potkat hlavně s premiérem, až se vrátí z dovolené, a budu chtít slyšet jeho řešení. Ke schůzce s prezidentem v této fázi nevidím důvod,“ uvádí ČSSD Hamáčkova slova.

Kvůli počínání prezidenta Zemana Senát dne 24. července schválil návrh ústavní žaloby. Hlasovalo pro něj 48 ze 75 přítomných senátorů, k Ústavnímu soudu ale půjde jen v případě, že by jej podpořila i ústavní většina poslanců.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8Xs7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle americké zprávy poškodí další vystupňování čínsko-amerického ekonomického a obchodního tření Spojenými státy jejich maloobchodní podnikání   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:20:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bílý dům v poslední době neustále stupňuje čínsko-americké ekonomické a obchodní tření, k čemuž americké médium uvedlo, že toto chování Bílého domu dál poškodí americké maloobchodní podnikání.

Americký Columbia Broadcasting System (CBS) nedávno oznámil, že americká hrozba dalšího zvyšování celních tarifů na čínské výrobky si vyžádala uzavření více obchodů amerických maloobchodních podniků a růst počtu nezaměstnaných.

Zpráva citovala vyšetřovací zprávu souvisejícího podniku, podle které bylo v letošním roce zavřeno víc maloobchodů než v loňském roce a nezaměstnanost v maloobchodním podnikání je nejvyšší v posledních 10 letech. Až do července se počet pracovních míst v americkém maloobchodním podnikání snížil o téměř 43 tisíc, což je o 40 % vyšší než ve stejném období loňského roku.

Kromě toho, bude podle zprávy v letošním roce uzavřeno ve Spojených státech více než 12 tisíc maloobchodních podniků, což je dvakrát víc než v loňském roce. Zpráva poukázala na to, že zvýšení celních tarifů vyvolalo zvýšení nákladů, což značně oslabilo schopnost maloobchodníků hradit dluhy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCísař Naruhito vyjádřil v den výročí porážky Japonska hlubokou introspekci   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:19:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes je 74. výročí porážky Japonska. Téhož dne se japonský císař Naruhito objevil na národním vzpomínkovém obřadu na památku obětí války, který uspořádala japonská vláda v hale Nippon Budókan v Tokiu, a pronesl projev.

Císař Naruhito v projevu vyjádřil hlubokou introspekci ohledně minulé historie a současně projevil upřímnou naději, že válečná katastrofa už se nebude nikdy opakovat.

Pamětního obřadu se zúčastnilo přes 6500 lidí, včetně japonského premiéra Šinzó Abeho, předsedů senátu a sněmovny reprezentantů a zástupců přeživších války. Šinzó Abe se v projevu vyslovil v tom smyslu, že je třeba zapamatovat si lekci z historie. Ale nebyla zmíněna odpovědnost za škodu způsobenou asijským zemím.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán: Bezpečnost plavby v oblasti Perského zálivu by měla být zajišťována samotnými pobřežními zeměmi   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 04:14:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Íránský prezident Hasan Rúhání dne 14. srpna na zasedání kabinetu řekl, že bezpečnost plavby v oblasti Perského zálivu by měla být zajišťována samotnými pobřežními zeměmi. Pevně se staví proti zapojení vnějších sil. Pokud budou v oblasti Perského zálivu zapojeny vnější síly, vytvoří se v Perském zálivu a v Ománském zálivu takzvaná „aliance", která nepřispěje k regionální bezpečnosti.

Spojené státy vyzvaly v poslední době své spojence, aby se připojili k „Doprovodné alianci", a aby společně zajišťovali bezpečnost plavby v oblasti Perského zálivu. Analytici se domnívají, že cílem tohoto amerického kroku je zveličovat „íránskou hrozbu" a vyvíjet další tlak na Írán.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2286 sec,0.0669 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,848kB