Středa 14 srpen 2019
Prezident ví, co dělá. Sázka na Rusko se mu vyplácí   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 02:21:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čas od času je dobré mrknout, jaké jsou nálady mezi lidmi. Poslední výzkumy agentury STEM se týkaly jednak výsledků politických institucí, jednak postoje k jednotlivým zemím světa.

Uprostřed trvalého běsnění chvilek, jedné demonstrace za druhou, uprostřed nevybíravých útoků opozice, uprostřed primitivních výlevů kulturních elit, uprostřed Senátem podané ústavní žaloby na prezidenta je podpora 57% pro prezidenta Zemana skvělým výsledem.

Mimochodem, co by za to dal takový sluníčkář a „Evropan“ Macron, který v posledním průzkumu YouGovpoll obdržel podporu jen 22 procent a nespokojenost činí 72 %.

To jen aby naši Piráti, TOP 09, KDU/ČSL, STAN a zejména trvale nachmelený Kalousek byli v obraze a mohli srovnávat.

Stejně tak je zajímavý postoj Čechů, Moravanů a Slezanů k jednotlivým zemím světa a hlavně dynamika jejich vývoje.

I tady naše pravicová a pirátská opozice zapláče…

I když sice stále vedou před Ruskem, zaznamenaly západní velmoci USA, Francie, Německo, Velká Británie za posledních 18 měsíců dramatický pokles v důvěře českých občanů, a Rusko za stejné období téměř stejný dramatický nárůst.

USA pokled o 9 bodů, Francie pokles o 7 bodů, Německo ztratilo 6 bodů a Velká Británie mínus 5 bodů.

A Rusko? Rusko si za stejné období polepšilo o 4 body.


Závěr je jasný: Přes veškerou nenávistnou protizemanovskou a protiruskou kampaň má prezident stále solidních 57%, zatímco západní spojenci dramaticky s důvěrou oslabují a Rusko za stejné období v podstatě stejně dramaticky posiluje.

Je otázka, jak úspěšná může být naše opozice se svou kampaní: Chceme na Západ.

Řekl bych, že už dávno Čechy ten Západ zase tak fanaticky nebere.

Jsme prostě někde jinde.

Konec konců nejvíce milujeme Slovensko a Rakousko, prostě naši bývalou společnou domovinu.

Jiří Vyvadil

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMainstream se opravdu snaží poškodit SPD při každé příležitosti   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 02:17:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nikoliv, redaktoři nejsou nijak zvlášť přiblblí, jen "dělají svoji práci" a dobře vědí, za co jsou placeni. Tentokrát v dojemné shodě napsali a odvysílali tutéž zprávu, dokonce pod stejným titulkem, tedy patrně vyrobenou v naprosto nezávislém objektivním veřejnoprávním ČTK. Nalezl jsem ji v přehledu tisku, který dostávám. Lidové noviny, Mladá fronta Dnes, Radio City, TV Prima, ČRo Radiožurnál, ČRo Plus, ČT1, ČT24, a jistě další, které v přehledu nejsou napsaly či elektronicky šířili prakticky totéž.

"Za hajlování na akci SPD uložil soud podmínku." Ve zprávě o hajlování nikde SPD nechybí. Jakoby hajlováni na akci jiné strany nebo třeba v hospodě trestné nebylo. "SPD" je samozřejmě pečlivě uváděna v této souvislosti proto, aby se mezi povrchnimi konzumenty informací, a těch je mezi polykači mainstreamových zpráv většina, utužil stereotyp "SPD - fašisti." Marně by se v programu či v jiných oficiálních prohlášeních SPD hledalo cokoli fašistického. SPD je zkratka "Svoboda, přímá demokracie". Co mají svoboda, či přímá demokracie společného s fašismem? Jde prostě o standardní sviňárnu redaktůrků z těchto médií. Že je pravda, že nějaký blbec hajloval na akci SPD? A je to nutné zdůrazňovat v nadpisu? Možná to byl opravdový příznivec fašismu, který popleten podobnými zprávami radií, televizí a novin myslel, že je mezi svými. Možná jen dobře placený provokatér a možná proto tak mírný trest.

Jako obvykle nejde o objektivní zpravodajství, ale o nenávistnou propagandu. Pokud by blbeček hajloval na technoparty či podobné akci (což se občas vyskytne), média by se o tom ani nezmínila.

Ze stejného důvodu například je v barevných diagramech volebních preferencí SPD pravidelně značena hnědě, ačkoli v její symbolice či logu nelze hnědou najít.

Rovněž nešťastný pan Balda jednal pod vlivem duševní poruchy a nikoli pod vlivem SPD, jak mediální manipulátoři dokolečka opakují. Nikdo z desítek tisíc sympatizantů a statisíců voličů nic podobného jako pan Balda nečinil. Chyběla jim ona paranoidní porucha. Soud však dospěl k názoru, že obžalovaný neměl jednat pod vlivem bludu a mohl své jednání ovládnout, ačkoli znakem bludu je, že postižený pod jeho vlivem jedná, neboť své přesvědčení samozřejmě nepokládá za blud. Pod vlivem bludu postižení také někdy vědomě vytvářejí podvržené důkazy. Například zablokování vlaku jako důkaz muslimského teroru.

Média, která si takto počínají jsou prostě nepřátelé SPD, redaktoři jsou žoldáci majitelů médií nebo vlivových skupin, které ovládly veřejnoprávní média. To co proti SDP šíří jsou nenávistné projevy "hate speech" a typické desinformace, neboť mají za cíl vytvořit ve čenářích, posluchačích nebo divácích falešnou představu o reálném stavu věcí. Pokud propagandisté upřímně uvěřili vlastní propagandě, nic to na věci nemění.

Podprahová propaganda je stejně nemravná jako přímá a zjevná, ale záludnější. Na zaujaté komentáře mají soukromá média právo, veřejnoprávní na ně nemají nárok, stejně jako na podprahovou propagandu. Na nepravdivé zprávy nemá právo nikdo.

Ivan David

Zdroj: Nová republika
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo májí společné minulý a současný režim   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 02:15:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vedle toho, že si mnozí prominenti komunistického režimu bezostyšně přivlastnili roli elit ve státě kde byl komunismus zákonem prohlášen za zločinnou ideologii je to i další okolnost. Režim, který byl u nás u moci od roku 1948 do podzimu 1989 byl protiústavní, tedy nezákonný.

Prezident Beneš měl po demisi většiny ministrů své vlády v roce 1948 povinnost rozpustit vládu a vyhlásit předčasné volby. To požadovala ústava.

Eduard Beneš odvahou zrovna neoplýval. Nedokázal se postavit ani nacistům, ani komunistům i když v obou případech měl slušnou šanci na úspěch. Po mobilizaci v roce 1938 měla československá armáda cca milion mužů ve zbrani. Německé ozbrojené síly čítaly 1 100 000 mužů. Československé zbraně byly v té době světovou špičkou (např. v roce 1936 jsme byli největším vývozcem zbraní na světě). Většina Čechoslováku chtěla bojovat a Hitler by zřejmě tvrdě narazil.

Také proti komunistům mohl Beneš účinně zasáhnout. Armáda by splnila jeho rozkazy.

Současný režim je rovněž nezákonný. Je jím proto, že při rozdělení republiky politici porušili jednoznačně stanovený ústavní zákon - o rozdělení republiky může rozhodnout pouze referendum.

Proč respektujeme a podřizujeme se nařízením nelegitimního režimu, který navíc výrazně poškozuje tuto zemi i její obyvatele? Slávek Popelka


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOd duhové vlajky k masovým vraždám   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 02:08:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
830 nebezpečných slov o důsledcích protirodinné politiky. Varování: Následující text obsahuje narativy, které v pražské a brněnské kavárně vyvolávají výbuchy vzteku...

Stoupenec Antify zavraždil 10 lidí, a dalších 27 vážně zranil. Pro odpůrce Antify, jako jsem já, by to mohla být nahrávka na smeč, ale je dobré si v takových případech zachovat férový přístup. Magoři se objevují všude, a nezdá se, že existovala systematická souvislost mezi tímto druhem zločinnosti a politickým přesvědčením.

Záhadě skutečné motivace takových pachatelů bychom ale měli věnovat pozornost i my v České republice, protože mnohé z toho, co se odehrává v USA, a co z evropského pohledu působí jako naprosto bláznivé, to v Evropě o pár let později přijde taky.

Americké veřejné vraždy tu nebyly odjakživa. Za celá 80. léta došlo v celých USA k pouhým čtyřem takovým případům, což dnes odpovídá měsíční bilanci. Do konce 70. let byly ještě vzácnější. Přitom střelné zbraně byly ještě snadněji dostupné než dnes a působily velmi podobné politické ideologie. Co se tedy změnilo?

Změnila se podoba rodiny a změnily se výchovné vzorce. To je zatím asi jediný faktor, který všechny ty zločince spojuje. Všichni vyrůstali v nefunkčních rodinách (většinou bez otce). Všichni měli psychické problémy, které se dají v takové situaci očekávat. Mladý muž bez vzorů, bez vztahů, bez životní perspektivy, bez základního řádu v životě. Když jsou takových miliony, čistě statisticky se musí čas od času stát, že v hlavě někoho z nich dojde k příslušné poruše – v kombinaci s dalšími faktory, jako jsou sociální sítě.

Nefunkční rodiny tu byly odjakživa, jenže naše doba je přece jenom jiná. Neúplná nebo nefunkční rodina bývala chápána jako něco problematického a dospělí se to snažili nějak kompenzovat. Dnes děti vyrůstají v atmosféře, kdy „všechny druhy rodiny jsou stejně dobré a všechny typy výchovy jsou stejně dobré.“ Nejsou. A co hůře, vychovávají je rodiče, kteří sami v takové atmosféře vyrostli.

Za druhé. Vymizely fyzické tresty. I kdybychom připustili, že některým dětem ta změna prospěla, pro určitou část dětí to je komplikace. Mimo jiné právě pro kluky, co si nevědí rady s vlastní agresivitou.

Za třetí. Společnost měla určité nástroje, jak případy kluků z nefunkčních rodin řešit. Mladý muž mohl jít do armády. Mohl se nechat najmout na velmi těžkou práci, třeba do dřevorubeckého tábora nebo na ropnou plošinu. A pak tu byly paramilitaristické organizace, které poskytují striktní kázeň, trénink a intenzivní fyzickou námahu. To obtížní mladí muži potřebují! Nikoliv psychoterapeutická sezení a přednášky o toxické maskulinitě. Jenže takových organizací ubývá, protože jsou označovány za údajně nebezpečné. Ubývá i odpovídajících pracovních příležitostí.

„Bojíte se silných mužů? No tak ještě nevíte, co dokážou udělat slabí mužové,“ nechal se nedávno slyšet kanadský psycholog Jordan Peterson. Slabí mužové vyrůstají, když je maskulinita potlačována a kluci nemají šanci vyrůst v silné muže. Přibývá bezradnosti, přibývá poruch. V Evropě k tomu přistupuje ještě etnický tlak. Mnoho mladých Němců, Angličanů, Švédů a dalších je fakticky vyřazeno ze života jen kvůli tomu, že se narodili s bílou barvou kůže a mluví jazykem své země. V žádné oblasti nedostanou férovou šanci. Dokonce i v oblasti partnerství narazí na vládní programy přesměrovávající dívky k imigrantům. Někteří se uzavřou k počítačovým hrám, ale Martin Konvička nedávno připomněl, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci, a že můžeme čekat nevypočitatelné násilné jednání. Obávám se, že jeho prognóza byla správná a přesná.

Tím se dostáváme k podstatnému bodu. Pokud lidé svým zločinným jednáním sledují nějaký cíl, může fungovat represe. Třeba, když se chtějí dostat k penězům nebo šířit islám nebo prosadit nějaký politický cíl. V těch případech může fungovat kalkulace: Co když se začnu chystat a hned budu přistižen? Jakému trestu budu vystaven? Vyplatí se riskovat? Jaký celkový dopad to bude mít na můj záměr? Taková kalkulace zpravidla není zcela vědomá, nicméně když je vysoký trest i riziko přistižení, odstrašení funguje.

Zhroucenou osobnost ale odstrašíte jen velmi obtížně. Pachatel cítí psychickou bolest a nedokáže ji snášet. Chce vše ukončit a chce způsobit bolest co největšímu počtu dalších lidí. Jak ho můžete odstrašit represí? Snad mu můžete zabránit v přístupu ke střelné zbrani, ale on použije sirky. Zabráníte mu v přístupu k sirkám a použije automobil. Zabráníte mu v přístupu k automobilu a otráví jídlo. Pokud se ve společnosti systematicky vyskytuje porucha, která takové vadné typy vytváří, je prakticky nemožné zabránit občasnému neštěstí.

Dalo by se tedy čekat, že v takové situaci bude vláda usilovat, aby rodiny fungovaly aspoň jakž takž a aby se klukům dostávalo takové péče, jakou kluci potřebují. Jenže místo toho čteme, že branné spolky jsou údajně nebezpečné. A státní správa na všech úrovních pracuje na tom, aby poslední funkční rodiny zmizely. Nesmí existovat žádná oblast, kde by rodiče a děti mohly žít nerušeny. Tradiční rodiny nesmí být pocit, že jejich život je normální a přirozený. Proto nejrůznější x-pride a všechny možné další programy. Otevřenější aktivisté tvrdí, že „to, že heterosexuálové mají neférovou výhodu ve schopnosti plodit, musí být státem posuzováno jako porušení principu rovnosti" a požadují zákaz výchovy dětí v heterosexuálních rodinách, zatímco podle vyjádření pražského primátora Hřiba je podpora tradiční rodiny pouze „projevem nenávisti.“

Počítejme tedy, že poruch bude přibývat a že některé z nich budou vražedné. Odpovědnost nesou ti, kdo mávají nad magistrátem duhovými vlajkami. Uvědomují si to? Ani náhodou! Jejich mozek není vycvičen, aby dokázal cítit odpovědnost. Je vycvičen k tomu, aby si mysleli a cítili přesně to, co je požadováno. Momentálně je požadováno bát se klimatické změny a prezidenta Zemana.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 12.8.2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRadnice v Amsterodamu se rozhodla předhodit staré Nizozemce uprchlíkům. Sexuální nasili na starých ženách je reálne   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 02:00:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Odvrácená stránka vítačství zblízka - radnice v Amsterodamu se chystá umístit ubytovnu pro odmítnuté žadatele o azyl do čtvrti, kde přes 70 procent obyvatel tvoří lidé nad 70 let, převážně ženy. Už v dubnu tady jiný 20letý azylant znásilnil a brutálně umlátil 68letou paní.

Jedná se o osoby, jejichž žádost byla odmítnuta, ale které systém nedokáže/nechce deportovat.

Pokud podají žádost znovu často dostanou odklad, někdy až na 5 let. Existují ale v právním limbu, takže nesmějí oficiálně pracovat a dostávají podporu 50 EUR na týden.

Na obavy místních z napadení reagovala starostka výrokem, že dají prosekat pouliční zeleň, aby bylo místo přehlednější.

Autor: Martin Gust

Zdroj: https://video.dtube.top

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVyhrocená situace v ČSSD: Hamáček vyzývá Foldynu k respektování ČSSD, jinak hrozí vyloučením ze strany   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:57:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanec Jaroslav Foldyna by podporoval rekonstruovanou vládu Andreje Babiše (ANO) i kdyby ji opustila jeho strana ČSSD. Řekl to rozhovoru pro server iDNES.cz. Předseda ČSSD Jan Hamáček pro Novinky.cz sdělil, že pokud Foldyna nebude respektovat rozhodnutí a politiku ČSSD, nebude členem strany.

V rozhovoru pro portál iDNES.cz poslanec Jaroslav Foldyna přiznal, že pokud by ČSSD opustila vládu, tak by ve Sněmovně toleroval rekonstruovaný kabinet bez účasti jeho strany.

Foldyna se pak vyslovil také k Hamáčkovi, jenž je podle něj slušným člověkem, ale příliš podléhá tlakům lidí ve vedení.

„Když bude sociální demokracie pokračovat v tom trendu co nyní, hrozí jí, že bude mít v krajských volbách kolem pěti procent, možná ani to ne, a to krajskou reprezentaci vyžene na barikády a může dojít k nějakým změnám. Ještě před krajskými volbami,“ dodal Foldyna.

To naštvalo šéfa ČSSD Jana Hamáčka:

„Pan Foldyna buď bude respektovat politiku a rozhodnutí sociální demokracie, nebo nebude členem sociální demokracie,“ napsal v SMS zprávě Novinkám.cz Hamáček.

Kritika Jaroslava Foldyny ze strany členů ČSSD

V poslední době se poslanec Jaroslav Foldyna stal už několikrát za své výroky terčem kritiky ze strany ostatních členů strany, kteří uvádějí, že se poslanec otevřeně rozchází s programem ČSSD a jejími hodnotami.

Tak například poté, co se Foldyna zúčastnil sobotního Vlasteneckého setkání Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, na kterém účastníci vystupovali za ochranu tradiční rodiny, místopředseda ČSSD Petříček mediím řekl, že všechny Foldynovy kroky z poslední doby jen ukazují, že se s programem a hodnotami strany otevřeně rozchází.

„K aktivitám pana Foldyny už považuji za zbytečné se vyjadřovat. Všechny jeho kroky z poslední doby jen ukazují, že není ani sociálním, ani demokratem a s naším programem a hodnotami se otevřeně rozchází,“ reagoval na celou událost místopředseda ČSSD a ministr zahraničí Tomáš Petříček.

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová zase uvedla, že by pan Foldyna měl spíše pracovat, než aby na sebe upoutával pozornost na „obskurních akcích“. Podle ministryně tím dlouhodobě ubližuje ČSSD.

Foldyna v rozhovoru pro iDNES.cz odpověděl, že Petříček by spolu s vedením mohl vyvodit odpovědnost například za neúspěchy strany v několikerých volbách. Petříček či Maláčová podle něj prezentují názory, kterým někdy dají za pravdu liberální voliči, ti však nevolí ČSSD, ale Piráty. Skutečná témata ČSSD podle něj převzala hnutí ANO a SPD. Ze strany zatím Foldyna odejít nechce.

„Myslím, že hnutí ANO prezentuje sociálnědemokratickou politiku, proto řada voličů ČSSD přešla a volí hnutí ANO. Sociální demokracie jakoby ztratila svůj azimut a převzaly ho jak hnutí ANO, tak SPD,“ uvedl.

Případný odchod ČSSD z vlády

ČSSD zvažuje odchod z vlády kvůli několikaměsíčnímu sporu o výměnu ministra kultury Antonína Staňka za Michala Šmardu. Premiér navrhl Staňkovo odvolání již na konci května. Prezident Miloš Zeman však s rozhodnutím přijmout Staňkovu rezignaci několik měsíců otálel. Podle něj Staněk na ministerstvu kultury odhalil korupci a za to by neměl být odvoláván. V závěru července po dvou měsících prezident Miloš Zeman vyhověl návrhu na odvolání Antonína Staňka, nejmenoval však dosud jeho nástupce.

Pro ČSSD budou klíčové následující dny. Prezident Zeman má totiž v polovině srpna oznámit, zda vyhoví sociální demokracii a po několikaměsíčních průtazích jmenuje Michala Šmardu ministrem kultury. Pokud Šmardu nejmenuje, ČSSD by mohla odejít z vlády, jak už několikrát deklarovala. Hamáček dlouhodobě opakuje, že pro stranu nemá cenu sedět v kabinetu, když si nemůže rozhodovat o svých ministrech.

Zeman v červnu řekl, že odchod ČSSD z vlády, kterým strana hrozila v dosud nedořešeném sporu o výměnu ministra kultury, by znamenal pouze rekonstrukci kabinetu. Premiér Andrej Babiš sdělil, že v případě odchodu ČSSD by vyjednával s ostatními stranami o dalším postupu včetně jejich možné podpory pro rekonstruovanou vládu. Předčasné volby nepovažuje za vhodnou variantu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8W4n
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump komentuje výbuch rakety v Rusku: Naše technologie jsou lepší   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:51:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy mají podobné rakety jako Rusko, ale lepší. V pondělí večer to prohlásil americký prezident Donald Trump, který tímto komentoval výbuch raketového motoru v Rusku. Při nehodě zahynulo pět lidí.

Dne 8. srpna došlo k nehodě v Archandělském regionu na severozápadě Ruska během zkoušek raketového pohonu. Během nehody zahynulo pět pracovníků státní korporace Rosatom a další tři byli zraněni.

Americká média spekulovala, že mohlo dojít k výbuchu rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon. Mělo se údajně jednat o střelu Burevestnik, která v kódovém označení NATO nese název SSC-X-9 Skyfall.

„Spojené státy se hodně učí z nepodařeného výbuchu rakety v Rusku. Máme podobné, ale mnohem vyspělejší. Výbuch ruského Skyfallu vyvolal obavy u lidí kvůli vzduchu kolem objektu a mimo něj. To není dobře!“ napsal Trump na Twitter.

V pondělí šéf Rosatomu Alexej Lichačov potvrdil, že zaměstnanci jeho korporace, kteří zemřeli v Archandělském regionu, se podíleli na testech nových zbraní. Dodal, že práce na jejich vývoji bude dokončena.

„Vzdali jsme poslední hold našim kolegům, kteří tragicky zahynuli během testů nového produktu. Zůstali věrní až do hořkého konce a zesnuli jako skuteční hrdinové,“ uvedl Lichačov, kterého cituje tiskové oddělení Rosatomu.

„Tito lidé jsou chloubou našeho jaderného průmyslu. Naše další práce na nových zbraních, která bude bezesporu dokončena, bude pro něj tou největší poklonou. Splníme příkaz naší vlasti a její bezpečnost bude zaručena,“ dodal Lichačov.

V korporaci Rosatom dříve oznámili, že dalším třem zraněným zaměstnancům Rosatomu se dostává té nejlepší léčby, a dodali, že věří v jejich brzké zotavení. Zahynulí odborníci budou doporučení ke státnímu vyznamenání.

Dříve některá světová média jako The New York Times psala, že došlo k výbuchu malého jaderného reaktoru. Podle Rosatomu však došlo k výbuchu během technických prací na izotopových zdrojích energie pro raketový motor. Samotná nehoda se odehrála na mořské platformě.

„(pozn. Výbuch) byl způsoben kombinací několika faktorů. Během testů nových technologií tyto věci nejsou ojedinělé (…). Naši zaměstnanci byli bezpochyby obeznámeni o významu a potenciálních rizikách těchto zkoušek,“ uvedli v agentuře Rosatom.

Kromě toho portál televizní stanice Al-Džazíra vydal fotografie exploze na muničním skladě na Sibiři, ke kterému došlo 5. srpna, za výbuch v Archandělské oblasti. Fotografie proto mohly vzbudit dojem, že došlo k výbuchu jaderné bomby. Stejné fotografie zveřejnily i další média, včetně MSNBC nebo AP.

Martin Mazaný

Zdroj: https://sptnkne.ws/8Wnv
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍrán varoval Izrael, že vstup do Perského zálivu pravděpodobně způsobí válku   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:42:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy íránské televize, velitel námořnictva Íránské islámské revoluční gardy Alireza Tangsiri 11. srpna varoval, že pokud se Izrael připojí k takzvané „Eskortní alianci" a vstoupí do Perského zálivu, vyvolá to pravděpodobně válku.

Alireza Tangsiri při rozhovoru pro novináře libanonské televize řekl, že jakákoliv přítomnost Izraele ve vodách Perského zálivu je nezákonná a může vyvolat regionální konflikt a válku a Spojené státy a Velká Británie ponesou odpovědnost za všechny následky.

Spojené státy nedávno přesvědčovaly své spojence, aby se připojili k takzvané „Eskortní alianci" pro ochranu bezpečnosti v Perském zálivu. Analytik se domnívá, že Spojené státy úmyslně šíří „íránskou hrozbu", aby dál tlačily na Írán. Izraelský ministr zahraničí Yisrael Katz nedávno uvedl, že Izrael se připojí k „Eskortní alianci", kterou navrhly Spojené státy založit v Perském zálivu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecký úředník zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu"   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:41:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý ředitel pro evropské a mezinárodní záležitosti v německém Hesensku Dr. Michael Borchmann nedávno zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu".

V článku se uvádí, že Dr. Michael Borchmann je právník. Už během období na univerzitě se zaměřil na veřejnou moc, zejména na státní instituce. Bez pevných státních institucí by lidstvo i svět upadly do chaosu. Některé nedávné změny v Německu ho přiměly k obavám. Během summitu G20 v roce 2017 došlo v ulicích Hamburku k teroristickému zločinu. V září tohoto roku může nastat ještě větší chaos. Arogantní skupina oznámila, že bude bránit hladkému průběhu autosalonu ve Frankfurtu a veřejně mobilizovala lidi na internetu k páchání zločinů.

Potvrzuje, že Ústava zaručuje svobodu projevu a shromažďování, ale to neznamená, že lze používat násilí k omezování svobody druhých. Demonstranti v Hongkongu mohou veřejně vyjádřit různé názory na návrh zákona státní agentury, ale nemohou vyvolat v Hongkongu chaos a nepokoje. To je pohrdání státním pořádkem!

Pokud jde o situaci v Hongkongu, německá média ji ve svých nedávných zprávách popisují výrazem „velká stávka". „Stávka" znamená přerušení práce, ale současný problém v Hongkongu zahrnuje násilí. „Demonstranti" v Hongkongu zablokovali železniční tratě a vlaková nádraží, což způsobilo přerušení železniční a autobusové dopravy, silnice jsou neprůjezdné a hongkongské letiště bylo nuceno zrušit 200 letů.

Schvalování návrhu zákona bylo pozastaveno, ale chaos stále pokračuje. Od tohoto bodu je jasně vidět, že radikálům nejde o konkrétní zákon.

Mluvčí kanceláře čínské Státní rady pro záležitosti Hongkongu a Macaa Yang Guang (Jang Kuang) řekl, že násilníci by neměli podceňovat pravomoc policie a soudů Zvláštní administrativní oblasti Hongkong. Zločinci by neměli považovat zdrženlivost čínské vlády za slabost. Tito násilní zločinci budou nakonec potrestáni.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2118 sec,0.0537 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,804kB