Sobota 10 srpen 2019
Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu!   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:32:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu! Jenže po 7 minutách se novináři do sálu mohli vrátit, protože mediální poradce Gretě volal na telefon, že se chová jako Trump, když vyhazuje novináře! Ta holka to dělá jako Trump, ale stydí se za to, protože nesmí kopírovat jeho procesy řízení! Úsměv pro budoucnost se na konferenci nedostavil, za frustraci delegátů prý mohou mainstreamová média!

Švédská nezletilá klimatická aktivistka Greta Thunberg se postarala ve švýcarském Lausanne na juvenilní konferenci o klimatu o pořádný skandál. Konference s názvem Úsměv pro budoucnost je novým formátem tzv. juvenilních konferencí v rámci juvenilní justice a juvenilní globální agendy, kdy nezletilé děti jsou zapojeny do politických a klimatických procesů. Jenže na této konferenci panuje velká skepse a frustrace, protože juvenilní aktivisté z celého světa na konferenci tvrdí, že kromě mediálního zájmu o protesty nedochází jinak ze strany světových vlád k žádným jiným změnám. Část delegátů navrhuje zostřit klimatický boj, zahájit protestní stávky ve školách, zablokovat silnice, dopravu, přivázat se řetězy k benzínovým pumpám apod.

S tímto zostřením boje nezletilců ovšem část účastníků konference nesouhlasí. Novináři o tom ihned zčerstva informují, že mezi delegáty konference jsou samozřejmě i dospělí, ale nesoulad v postojích, jak dál pokračovat v klimatické agendě prý média nafukují a označují to za rozkol v juvenilním hnutí Grety Thunberg, což prý není pravda. Greta se tudíž přihlásila o slovo a vyzvala účastníky aktivu, aby odhlasovali vyloučení novinářů z konference. Návrh prošel a novináři byli ze sálu vysáčkováni. Jenže, po zhruba 7 minutách se otevřely dveře, a že prý novináři se mohou vrátit. Někteří už přitom byli na odchodu a chtěli o tom napsat, že byli Gretou vyhozeni. Hotový sólokapr.

Manažer Grety zvedl telefon a domluvil jí, aby novináře zavolala zpátky

Na Facebooku se totiž provalilo, k čemu došlo. Asi 2 minuty po vyhození novinářů zazvonil Gretě Thunberg telefon. Byl to její mediální poradce Ingmar Rentzhog, což je klíčová figura jejího mediálního týmu. Ingmar není na místě, je pracovně ve Francii, ale ihned dostal prý na telefon echo, že Greta udělala chybu. Někdo z dohlížitelů, kteří na mentálně postiženou Gretu Thunberg dohlížejí (má diagnostikovánu Aspergerovu poruchu), zřejmě ihned dal echo jejímu mediálnímu poradci. Greta prý kývala do telefonu a po skončení hovoru řekla: “Musíme je sem poslat zpátky, novináře prý vyhazuje jenom Trump. Zavolejte je zpátky.” A novináři se mohli vrátit. Tato epizoda pouze ukazuje, že jakkoliv může být Greta schopná, v žádném případě nerazí klimatickou agendu sama o své vůli, ale je naprosto oddanou loutkou PR poradců a mediálních manažerů.

Dělejte to jako Trump! Tohle heslo bylo v roce 2016 hlavním leit motivem všech politických procesů pro alternativní strany, ale jak se zdá, je velmi snadné tyto procesy kopírovat a nezkušená Greta zkrátka zareagovala jako Donald Trump a jako alternativa. Pokud novináři informují zaujatě a nepravdivě, není důvod je zvát na akce. Koneckonců, podobně se zachovala i SPD po volbách 2017, když nepustila mainstreamové novináře do svého volebního štábu. A podobně se zachoval i Miloš Zeman v roce 2018 po svém druhém zvolení prezidentem. Zkrátka, byli pozváni jen ti novináři, kteří nepsali lži a bláboly o prezidentovi. A takových novinářů bylo požehnaně.

Greta kvůli mentální poruše nemá cit pro politiku a komunikaci s médii, potřebuje neustálý dozor

Jenže Greta Thunberg je nástrojem globalistů a jejím úkolem je mít mainstreamové novináře na své straně. Takže chudák Ingmar Rentzhog, když mu zavolali, co Greta Thunberg provedla za věc, okamžitě musel hasit situaci. To je právě ten problém s autisty, protože mají problém s emocemi a jejich kontrolou. Nad těmito lidmi proto musí být neustálý dozor a kontrola, protože tito lidé nechápou politiku a její důsledky. Mainstreamoví novináři jsou nástrojem globalistů a Greta Thunberg je nástrojem globalistů, takže Greta a novináři musí spolupracovat. Jakmile Greta Thunberg začne novináře vyhazovat, začíná se tím chovat jako Donald Trump a jde proti mainstreamu. Toto je právě důsledek toho, že Greta Thunberg má Aspergerův syndrom a tyto souvislosti a nuance nechápe.

Samotná agenda juvenilní politiky a juvenilního aktivismu je velmi nebezpečnou formou zaangažování nezletilých dětí do globalistických procesů proti dospělým lidem a mnohdy i proti rodičům. Globalisté postupně dávají dětem volební a rozhodovací práva, ale nebezpečí je v tom, že děti jsou velmi snadno ovladatelní. To jsou sice i dospělí, ale u dospělých lidí to není tak efektivní, a hlavně, u dospělých to není zadarmo.

Děti se ale nechávají lehce zmanipulovat úplně grátis, prostě jenom tím, že se ulejou ze školy a místo toho jdou ven protestovat a ještě jsou v televizi a jsou slavní. No, kdo z dětí by to nebral? V tomto ohledu globalčiky uvažují geniálně a nic je to nestojí. Inu, židovský sionistický proces řízení se zde nezapře, za málo peněz hodně muziky. Jenom se musí ty děti pořád hlídat, aby neprovedly nějakou botu, jako třeba se stalo dnes s vyhozením novinářů.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/greta-thunberg-vyhodila-na-konferenci-v-lausanne-ze-salu-novinare-protoze-pry-psali-fake-news-a-nepravdive-informovali-o-prubehu-juvenilni-konference-o-klimatu-jenze-po-7-minutach-se-novinari/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOnkolog odhalil sedm příznaků rakoviny   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:16:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hlavní expert sítě center nukleární medicíny PET Technologies Sergej Abašin odhalil sedm symptomů, kterým je nutné věnovat pozornost, aby člověk dokázal odhalit onkologické onemocnění v počátečním stádiu.

Lékař uvedl sedm příznakům, kterým by lidé měli věnovat pozornost:
jakékoliv neobvyklému krvácení nebo vylučování:

1. zatvrdlinám na těle;
2. jakékoliv dlouho nehojící se ráně;
3. problémům se střevy nebo močovým měchýřem;
4. ochraptělosti nebo dlouhodobému kašli;
5. žaludečním potížím nebo problémům s polykáním;
6. jakýmkoliv pozorovatelným změnám v bradavicích nebo znaménku.
7. Odborník zdůraznil, že rakovina už není fatálním onemocněním.

„Naučili jsme se rakovinu léčit. Dokonce ji dokážeme zcela vyléčit, pokud je odhalena v počátečním stádiu,“ oznámil lékař v rozhovoru pro časopis Profil.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská vojska v Idlibu odrazila útok teroristů   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:12:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské Centrum pro usmíření znesvářených stran v Sýrii informovalo, že vládním vojskům se podařilo odrazit útok teroristů, ke kterému došlo nedaleko Abu Dali. Novináře o útoku informoval generálmajor Alexej Bakin.

Ředitel Centra pro usmíření znesvářených stran v Sýrii generálmajor Alexej Bakin oznámil, že útok byl zahájen v 6:05. Na následky ostřelování a odvrácení útoku teroristů zemřelo deset syrských vojáků, dalších 21 vojenských příslušníků bylo zraněno.

„Vládním vojskům se podařilo odrazit útok teroristů a protiútokem se radikály podařilo zatlačit až za jejich předchozí pozice,“ oznámil generálmajor.

Navíc teroristé raketomety ostřelovali severní části Abu Dali. Na následky tohoto útoku zemřel jeden civilista, další dva byli zraněni. Teroristé poškodili obytné doby a zemědělskou produkci.

Ostřelování teroristů a návrat uprchlíků

Ve zprávě centra je také uvedeno, že v době od 6:00 do 6:20 byly z minometů ostřelovány i pozice vládních vojsk v obcích Achan a Abu Omar.

Centrum také uvádí, že za uplynulých 24 hodin teroristé 30 ostřelovali obce v provinciích Aleppo, Idlib a Latákie.

Nehledě na neustálé boje se do obcí vracejí i uprchlíci. Pracovníci ruského centra zajišťují fungování deseti přechodů, včetně jednoho vzdušného a jednoho námořního, a také nerušené fungování humanitárního koridoru.

Situace v Sýrii

Ozbrojený konflikt v Sýrii probíhá od roku 2011. Na konci roku 2017 bylo vyhlášeno vítězství nad skupinou Islámského státu. Nyní přichází do popředí politické urovnání, obnovení Sýrie a návrat uprchlíků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8UR3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická média varovala, že špatná obchodní politika povede k americké hospodářské recesi   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:07:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký list The Wall Street Journal vydal 8. srpna komentář, ve kterém varoval, že špatná obchodní politika povede k americké hospodářské recesi.

Tento komentář s názvem Navarrova recese kritizuje ředitele Národní obchodní komise amerického Bílého domu Petera Navarra. Uvádí, že minulý týden, kdy americký prezident Donald Trump začal hrozit uvalením nových cel proti Číně, vznesli ostatní ekonomičtí poradci, kromě Navarra, námitky.

V komentáři se uvádí, že předchozí opatření Trumpovy vlády, včetně snížení daní a uvolnění regulačních politik, podpořila ekonomický růst USA, ale od eskalace sporu v americkém zahraničním obchodu v roce 2018 se důvěra a kapitálové výdaje amerických společností postupně snižovaly a začaly mít negativní dopad na americký ekonomický růst. V současné době se tempo růstu americké ekonomiky zpomalilo z téměř 3 % na 2 % a průměrný měsíční počet nových pracovních míst klesl z 223 tisíc v roce 2018 na 165 tisíc v letošním roce.

Komentář klade otázku: „Je si Donald Trump vědom toho, že obchodní deficit se nezlepší?"

Komentář také uvádí, že Trump nechápe, že jeho obchodní politika způsobuje nestabilitu směnného kurzu a zhodnocování dolaru. Uvalení cel Spojenými státy na Čínu vede ke snížení tržní poptávky po RMB. Čína nemanipulovala směnný kurz a kolísání směnného kurzu RMB je odrazem vztahu mezi nabídkou a poptávkou. Komentář varuje, že špatná obchodní politika povede k americké hospodářské recesi.

Podle ekonomů vzrostla pravděpodobnost recese americké ekonomiky v příštích 12 měsících z červencových 30,1 % na současných 33,6 %.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská ústřední banka varovala, že perspektiva globálního růstu se možná dál zhorší   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:06:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská ústřední banka vydala 8. srpna ekonomické prohlášení, ve kterém varovala, že perspektiva globálního růstu se možná dál zhorší.

Podle prohlášení je díky stabilnímu pracovnímu trhu zatím růst globální osobní spotřeby dobrý. Ale ve druhém čtvrtletí došlo k celosvětovému snížení indexu nákupních manažerů (PMI) služeb, což přináší riziko poklesu perspektivy osobní spotřeby. Kromě toho se v posledním čtvrtletí zpomaloval také růst globálních investic. Hlavní příčinou je nárůst neurčitosti a zpřísnění podmínek financování.

V prohlášení se také uvádí, že dlouhodobá nejistota brání růstu eurozóny, zejména odvětví výroby. V této souvislosti je inflace v eurozóně stále slabá a inflační očekávání také poklesla. Eurozóna stále potřebuje stimulaci měnové politiky, aby výhodné podmínky pro financování podpořily ekonomickou expanzi

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMnoho amerických ekonomů je proti označení Číny za „manipulátora směnného kurzu"   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:04:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mnoho amerických ekonomů nedávno podalo námitky proti rozhodnutí amerického ministerstva financí o zařazení Číny mezi „manipulátory směnného kurzu". Uvedli, že směnný kurz RMB do určité míry znehodnocuje, což je výsledek tržních sil, a rozhodnutí amerického ministerstva financí poškodí růst globálního hospodářství.

Americký nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman zveřejnil podepsaný článek v listu The New York Times, ve kterém uvedl, že někteří američtí politici označili devalvaci RMB za „manipulaci směnného kurzu", ve skutečnosti Washingtonu předtím hrozil 10% zvýšením celních tarifů na čínské výrobky vyvážené do Spojených států v hodnotě 300 miliard amerických dolarů, proto je devalvace RMB přirozená reakce trhu a Čína je „nevinná".

Vedoucí centra pro trvale udržitelný rozvoj Kolumbijské univerzity Jeffrey Sachs na webových stránkách CNN poukázal na to, že rozhodnutí amerického ministerstva financí je „svévolné", devalvace RMB je výsledek tržních sil a neexistuje důkaz, že by Čína „manipulovala směnný kurz" s cílem získat nespravedlivé obchodní výhody. Jeffrey Sachs v článku píše, že americké ministerstvo financí vypracovalo vlastní takzvaný standard pro „manipulátory směnných kurzů", kterému Čína neodpovídá, natož potom objektivnímu standardu obecně uznávanému mezinárodním společenstvím. Sachs v článku dodává, že „jediný manipulátor" je americká vláda, americká politika na zvýšení celních tarifů způsobila vážná poškození americké ekonomiky, světové ekonomiky i globálního obchodu.

Vysoký výzkumník Yaleovy univerzity Stephen Roach v rozhovoru pro americké novináře řekl, že zařazení Číny na seznam „manipulátorů směnných kurzů" Spojenými státy má politický podtext.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínská železniční stavební společnost se účastní výstavby moskevského metra   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:03:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od letošního ledna do července Moskva dále upevňuje rozvoj dopravy a celkem dokončila výstavbu 17,9 km metra.

Moskevské metro, které bylo otevřeno v roce 1935, je považováno za nejkrásnější metro na světě a bývá nazýváno „podzemním uměleckým palácem". Současně je to jedno z nejrušnějších meter na světě, které každý den přepraví přes 8 milionů cestujících. V současné době probíhá výstavba třetí okružní linky moskevského metra, která bude dlouhá 67 km a bude na ní 31 stanic.

S neustálým zlepšováním čínsko-ruských vztahů v různých oblastech se čínské stavební podniky postupně staly novou silou při výstavbě moskevského metra. V roce 2017 získala Čínská železniční stavební společnost (CRCC) smlouvu na výstavbu 4,6 km a tří stanic na třetí okružní lince moskevského metra. Je to poprvé, kdy Rusko zapojilo do výstavby metra zahraniční podnik, a také poprvé, kdy čínská technologie, technologická zařízení a stavební tým vstoupili na evropský trh v oblasti podzemní dráhy.

Ředitel Čínské železniční stavební společnosti odpovědný za tento projekt Xue Liqiang (Süe Li-čchiang) se vyslovil v tomto smyslu:

„Přinesli jsme s sebou všestranné řízení, naše vyspělé technologie a sofistikované vybavení. Naše poslání je vytvořit vynikající mezinárodní značku metra."

Podle plánu moskevské vlády do roku 2023 se zvýší délka linek o 100 km, několik desítek stanic a šest dep. Do roku 2028 je cílem, aby 90 % moskevských obyvatelů žilo v pěší dochodné vzdálenosti od metra. Čínské podniky a pracovníci musí vynaložit velké úsilí na dosažení tohoto cíle. Ředitel Xue Liqiang řekl:

„Moskevské metro je první projekt metra Čínské železniční stavební společnosti v evropském městě. Tento projekt má důležitý význam pro výstavbu Pásma a stezky a Euroasijskou ekonomickou unii. Stojí to za naše úsilí."

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1932 sec,0.0541 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,743kB