Pátek 02 srpen 2019
Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:59:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu spáchaného migrantem! V celém městě probíhaly celý den policejní manévry a hon na útočníka, policie nakonec vraha dopadla, ale prý je duševně nemocný a zřejmě vysadil léky! Němci už neví, jestli se mají smát, anebo bát, protože v Německu je každý terorista nakonec odhalen jako pacient, který chodí ke cvokaři! A všechno legální migranti s doklady!

V Německu dnes došlo k dalšímu teroristickému útoku. Pachatel identifikovaný jako muž syrského původu ubodal v rezidenční čtvrti ve Stuttgartu ve čtvrti Fasanenhof německého muže (36), který měl etnický původ v Kazachstánu. Na silnici před paneláky, kde si hrály děti, vytáhl útočník samurajskou katanu a muže ubodal k smrti. Z místa ujel na kole. V celém městě byl vyhlášen policejní poplach a byl spuštěn obrovský hon na pachatele, kterého se nakonec podařilo zadržet. V tomto článku níže Vám naše redakce přináší dvě originální a necenzurovaná videa. Pokud máte slabší žaludek, nespouštějte ani jedno z nich!

Police již informovala, že muž je duševně labilní a zřejmě vysadil léky, tedy stejná diagnóza jako před pár dny švýcarský Eritrejec ve Frankfurtu, který prý po vysazení prášků na nervy začal vraždit a shazovat lidi pod vlak. Němci začali v podvečer zaplavovat sociální sítě sarkastickými komentáři, že v Německu je už tak dokonale bezpečno, že už vraždí jenom lidé, kteří chodí ke cvokaři. Tyto sarkastické komentáře pouze vykreslují absurditu současnosti v Německu, kde sice Němci vědí, že všechno je špatně v politice, ale nikdo nemá sílu a odvahu s tím něco udělat a změnit to.

Němci už nevěří, že to zvládnou

Útočníkem je podle informací muž ve věku 28 let a policie od počátku tvrdí, že nemá o muži více informací, ovšem to je lež, protože na webu AfD se už objevila informace, že policie muže legitimovala a jedná se prý o muže syrského původu. Později policie přiznala, že útočník je opravdu Syřan. Se svojí obětí se prý znal. Není jasné zatím, jestli vrah je migrant s azylovým statusem, anebo již má občanství, případně se v Německu již narodil a má pouze syrský původ. Každopádně Německo začíná být nebezpečnou zemí a tyto útoky se najednou stávají součástí života.

Lidé najednou zjišťují, že okřídlené heslo “Wir schaffen das!” (To zvládneme!), které v roce 2015 pronesla Angela Merkel o migrační vlně mířící do Německa, se prostě nenaplňuje a Německo etnickou arabskou a africkou migraci naprosto nezvládá. Migranti se chovají jako zvěř, nechodí do práce, páchají kriminalitu, znásilňují a vraždí, je to lidský odpad, který je ovšem chráněny a nikdo se migrantů nesmí dotknout, jinak jde sedět, až zčerná, a to za rasově motivovaný útok. A platí to i pro točení videí.

Video, za které si autor asi půjde sednout podle německých zákonů

Autor videa, na kterém je útočník zachycený při vraždě na ulici, již byl kontaktován policií. Policie podle úhlu záběrů zjistila, z jakého bytu byl záznam pořízen a muž bude obviněn podle zákona o zákazu propagace předsudečného materiálu, který vyvolává negativní obraz o menšinách. Podle tohoto zákona, který platí od 1. ledna 2017 nesmí německý občan pořizovat fotografie a ani videa, která by jakýmkoliv způsobem vyvolávala předsudečnou nenávist. Natočením videa zachycujícího Syřana, jak vraždí člověka na silnici, se autor vide dopustil šíření předsudečné nenávisti.

Video č. 1

https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/?&evpi=fwdevpPlayer0&t=0h0m05s

Přesně tutéž a stejnou kopii tohoto německého zákona převzalo české ministerstvo vnitra a Jan Hamáček chce předsudečnou nenávist implementovat i v ČR, čímž dojde k trestnosti zhotovování fotografií a videí, která budou obsahovat jakýkoliv obsah, který může vzbudit nenávist nebo negativní nahlížení na skupinu obyvatel, např. migranty nebo jinou minoritu. Přesně toto je účel předsudečného zákona, umlčet informace a vystrašit lidi, aby nic nefotili, nic netočili, o ničem nepsali, nic nepublikovali, nic nevysílali a nic nešířili.

ČSSD jako škůdce, ale než skončí v politice, nechají po sobě potopu a zkázu, zejména v ohledu na občanské svobody a svobodu projevu

Proti předsudečné nenávisti se musí postavit všichni vlastenci a všechny politické strany, které se honosí přívlastkem vlastenecké, všechny musí odmítnout kriminalizaci svobody slova a sdílení informací, protože hroutící se ČSSD se chystá za sebou prásknout mohutně dveřmi a zanechat za sebou dílo, které se bude rovnat kráteru po termonukleárním výbuchu.

Video č. 2

https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/?&evpi=fwdevpPlayer1&t=0h0m04s

Kopírování procesů z Německa do Prahy funguje jako za okupace, Berlín napíše, Praha převezme. Migrace je nástrojem likvidace vlastního národa a socani z ČSSD nemají problém se fotit s muslimy na dvorech muslimských center a mají odvahu se dokonce zastávat arabské migrace. Všichni doufám vidíte, co je cílem Arabů v Evropě. Kdo maká v montovnách, kde prý akutně chybí lidé? Arabové? Tady v Německu makají jen gastarbeiteři z východní Evropy a z Ukrajiny, po nějakých Arabech ve výrobě není ani vidu, ani slechu.

Německo plné importovaných analfabetů z Afriky, které nikdo nezaměstná

Každý den je vidím válet se ve Frankfurtu v centru na lavičkách, podél řeky, na schodech před budovami, obsazené restaurace a zahrádky, ženy zahalené v hidžábech. Nikdo je nechce zaměstnat, ale ne kvůli rasismu, ale protože nic neumí, ani ten jazyk by nebyl problém, je spousta prací, kde není potřeba německy mluvit, ale oni jsou prostě negramotní, pochází z míst, kde nikdy nechodili do školy.

V tomto ohledu jsou výjimkou Syřané, ti mají vzdělání, i když zjevně jen to základní, ale Afričani, to je tragédie. Úřady jim rozdávají obrázky, aby věděli, kolik má jaká eurová bankovka hodnotu ve vztahu ke zboží. Takže mají obrázek se 2 burgery a naproti je zobrazena 5 EUR bankovka apod. A s takovými lidmi nemůže ani Angela říkat “Wir schaffen das!” a každý mlčí, protože kdyby něco řekl, měl by na krku Hamáčkův, tedy pardon, Angelin předsudečný paragraf.

Politici natahali do Evropy chátru z Afriky a arabských zemí, která je neslučitelná s evropskou civilizací, a jedna z těchto civilizací musí odejít. Pokud to nemáme být my jako bílá rasa, budeme muset zostřit mediální boj na alternativě a tvrdě udeřit na všechny alternativní politiky, kteří odmítnou tvrdě bušit do Hamáčkova resortu, do procesů proti kriminalizaci alternativy, která jako jediná stojí na straně pravdy a ochrany národa.

Alternativa musí více zatlačit na politiky, kteří se už dlouhou dobu zaštiťují jejím jménem a volebními hlasy

Nesmíme tolerovat takové krysy, jako je jistý poslanec SPD, který před pár dny vrazil dýku do zad české alternativy slovy o tom, že podvrací českou národní bezpečnost, nesmíme dovolit, aby politici, kteří se zastřešují alternativou, si naši podporu udržovali jen kecy o nelegální migraci, která už dávno neexistuje a v Německu už skoro každý 3. den vraždí jen azylovaní, naturalizovaní anebo dokonce rodilí migranti s německým občanstvím.

Pomalu nám chtějí utáhnout smyčku okolo krku, v pátek přineseme výbušné téma a video jako první server v ČR, abyste viděli, jaké zrádce má naše vlast, ale dokud budeme držet jako alternativa pospolu, dokud lidé budou ochotni získávat informace a jít dokonce do sporu s vlastními dětmi, které rodičům zakazují alternativu, tak do té doby budeme mít naději, protože dokud národ kouše politiky, je to dobře. V okamžiku, kdy se politik přestane národa bát, je nakročeno k diktatuře a despocii, o tom ani na okamžik nepochybujte.

Pokud jste viděli demonstraci Milionového chlívku na Letné, to byl proces Občanské společnosti, stejný proces, který použila Zuzana Čaputová na Slovensku, je to proces, o kterém se dozvíte více v pátek. Jejich cílem je zničení politických stran a jejich nahrazení NGO sektorem, který ovšem je řízen sionisty ze zahraničí. Jenže, nejprve se musí vypořádat s bílým člověkem, který se nechce progresivně zliberalizovat. A jestli chcete vidět ten proces, tak na připojených videích nahoře je vidíte. Schaffen wir das?

Aktualizace 02-08-2019 01:53am

Pachatel je nakonec podle policie prý Palestinec a v Německu žije 4 roky na falešné doklady!

Německá vláda má další problém. Německý server TAG 24 s odkazem na policejní zdroje ve Stuttgartu uvedl, že pachatel je nakonec Palestinec a v Německu už žije 4 roky na falešné doklady. Takže, vypadá to, že máme konečně na světě toho toužebně očekávaného “nelegálního” migranta! Jenže pozor… celé se to zamotává.

Redakce TAG 24 se obrátila na německou centrální prokuraturu a ta kategoricky odmítla, že by šlo o Palestince, a že by byl v Německu ilegálně. V Německu je prý legálně registrovaný jako Syřan a věk v papírech má uvedený, že je mu 28 let. Podle policie ve Stuttgartu je to ale prý a zřejmě Palestinec, a je mu 30 let! Mluvčí policie ale připustil, že při registraci migranta při žádosti o azyl a pobytové povolení v minulosti mohlo dojít k pochybení. Jinými slovy, policie připouští, že neví jistě, jestli je pachatel Syřan, Palestinec, anebo pochází úplně odjinud, a zjevně ani s tím věkem to u něj nebude úplně jasné. Komedie na německý multikulti způsob tak bude mít několik pokračování, toto je teprve počátek. Děkujeme našemu čtenáři za bleskovou notifikaci na tuto novinku.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-brutalni-necenzurovane-zabery-syrskeho-utocnika-ze-stuttgartu-ktery-katanou-ubodal-na-ulici-nemce-zakavkazskeho-puvodu-autor-videa-jiz-byl-zatcen-nemeckou-policii-za-zverejneni-zaberu/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



ČT to opět dokázala: Černoch, co strčil ženu s dítětem pod vlak, byl duševně nemocný!   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:45:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Myslel jsem si, že po tom zločinu, co černoch strčil pod vlak ženu s dítětem, dojdou konečně zrůdným obhájcům genocidy Evropy argumenty, ale mýlil jsem se. V ČT najali jakousi Báru Procházkovou, kterou představili jako novinářku a politoložku. A víte, co se Bára neštítila říct do kamery? "Ten okupant byl duševně nemocný." (Nepoužila slova "okupant", použila slova "člověk", což je ovšem eufemismus.)

A víte, jak to budou v Německu (a brzy také u nás) řešit? Jednoduše. Nebudou vpouštět lidi na nástupiště, dokud vlak nezastaví.

Co se týče posouzení viny a trestu zmíněného černocha, bude nejspíš dočasně hospitalizován na psychiatrické klinice a až povyk utichne, s omluvou v tichosti propuštěn, protože za svůj čin nebude shledán odpovědným.

Krása!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



V britské armádě vznikl nový útvar pro kybernetické bránění Rusku   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:32:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V armádě Velké Británie vznikl útvar pro bránění kybernetickým hrozbám. Takzvaná Šestá divize umí mimo jiné ovlivňovat veřejné mínění, reagovat na kybernetické útoky a provádět preventivní útoky. Píše The Daily Telegraph.

Podle generála Ivana Jonese, velitele britských pozemních sil, bude divize působit „nad a pod prahem obyčejného konfliktu“. Jako nedůležitější cíle vytvořené novou vojenskou strukturou Daily Telegraph nazývá bránění „nebezpečné činností Ruska a hrozbám technologicky vyspělých teroristických skupin, jako je IS“.

„Musíme rozvíjet naši asymetrickou převahu a soustředit své úsilí na organizaci zpravodajské a informačně-operativní činnosti, na vedení válek v kyberprostoru, na elektronické války a netradiční metody vedení válek,“ řekl Jones.

Generál také dodal, že v současné době se hranice mezi konvenčními a netradičními metodami válčení stále více stírají, k čemu se musí ozbrojené síly země adaptovat.

Uvádí se, že šestá divize byla vytvořena z řad zaměstnanců pravidelné armády i záložníků. Většina zaměstnanců byla převedena z jiných jednotek královské armády, zbytek ze struktur královského letectva a námořnictva. Podle britských novin až dosud západní obranné a vojenské organizace zdlouhavě reagovaly na ruskou agresi v kyberprostoru.

Ruské velvyslanectví v Británii dříve prohlásilo, že kybernetické útoky, o nichž britští ministři mluví, nejsou skutečným problémem, ale jedním z důvodů eskalace protiruských nálad. Na diplomatickém zastupitelství poznamenali, že Rusko opakovaně a na různých úrovních nabízelo britským partnerům spolupráci v oblasti kybernetických útoků, ale k žádné reakci Londýna nedošlo, což svědčí o nedostatku zájmu o profesionální vzájemně respektující dialog.

Zdroj: The Daily Telegraph
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Británie nebude vyměňovat tankery s Íránem, řekl nový britský ministr zahraničí   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:15:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Britský ministr zahraničí Dominic Raab 1. srpna sdělil, že London neplánuje jednat s Íránem ohledně návrhu oboustranného propuštění zadržených ropných tankerů. Diplomat vyzval Teherán, aby se choval „zodpovědně“ v normalizaci vztahů se Spojeným královstvím.

„Pokud lidé nebo národy nezákonně zadržují lodě pod vlajkou Spojeného království, musí být dodržen zákon a mezinárodní právo. Nebudeme vyměňovat loď, která byla zadržena legálně, na loď, která byla zadržena nezákonně,“ řekl Raab.

29. července Raab se už vyjadřoval ohledně "quid pro quo" výměny zadržených tankerů mezi Británii a Íránem, odkazoval na to, že vůči íránským lodím se britské úřady chovaly podle zákona, avšak íránské kroky proti britské lodí označili za nelegální.

Dříve íránský prezident Hasan Rúhání uvedl, že v případě propuštění zadrženého v Gibraltaru íránského tankeru ze stany Londýna, úřady ze země propustí britskou loď. Dodal, že „pokud Británie odstoupí od nesprávných akcí v Gibraltaru, Írán odpoví náležitě“.

Válka tankerů

Večer 19. července vojenské námořnictvo Íránských revolučních gard (část Ozbrojených sil Íránu) zadrželo v Hormuzském průlivu v íránských územních vodách britský tanker Stena Impero a poté ho doprovodilo do přístavu Bandar Abbás. Posádka tankeru, která se skládá z 23 lidí včetně tří Rusů, zůstává na palubě, ale majitel lodi se s ní nemůže spojit. Íránské úřady uvedly, že posádka je zdravá a tanker byl ukotven v přístavu. Majitelé lodi podali oficiální žádost o návštěvu námořníků na palubě lodi a čekají na odpověď úřadů.

Incident se Stena Impero byl reakcí íránských úřadů na zadržení íránského tankeru úřady britského Gibraltaru dne 4. července. Loď Grace 1 byla podezřelá z porušení sankcí EU vůči Sýrii. V rámci vyšetřování případu policie zadržela kapitána, hlavního asistenta tankeru a dva další členy posádky. Soud prodloužil jejich vazbu do 15. srpna.

Dominic Raab je ministrem zahraničních věcí Spojeného království v kabinetu nedávno zvoleného premiéra Borise Johnsona. Ten obsadil post 24. července 2019.

Raabův otec byl český žid, jehož rodina uprchla do Velké Británie z Československa po Mnichovské dohodě.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8Rfq

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Syřan popravil ve Stuttgartu muže na ulici mečem za bílého dne   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:11:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Stuttgartu v městské části Möhringen byli lidé svědky brutální vraždy na ulici za bílého dne. Na videu je vidět vražda muže mečem před mnoha svědky. Místním obyvatelům se podařilo vše natočit na video.

Na videu je slyšet křik. Dvě ženy stojí vedle malého auta, za ním dochází k vraždě. Někdo to celé natáčí a říká: „Ten ho ubodá k smrti.“

Útočník zvedá obě ruce nad hlavu, aby ubodal muže (36), který očividně leží před ním na silnici.

Oběť útoku zemřela, informovala policie v tiskové zprávě.

Z vyjádření německých strážců pořádku je patrné, že 31. 7. došlo na ulici Fasanenhofstraße ve Stuttgartu k vraždě okolo 18:15 místního času. Obětí je muž ve věku 36 let. Ten nehledě na okamžitý příjezd záchranářů podlehl svým zraněním. Podezřelý po činu z místa utekl na kole. Police nasadila do pátrání po něm vrtulník, muž byl následně zadržen. Probíhá další vyšetřování, zdali se skutečně jedná o podezřelého.

Podle informací televizní stanice RT Deutsch policie následně sdělila, že podezřelým je 28letý Syřan.

Zadržený podle všeho žil s obětí ve stejné čtvrti na ulici Fasanenhofstraße. Motiv zatím zůstává nejasný.

Německý portál Bild informoval o tom, že obětí je německý Kazach. „Desítky obyvatel a procházejících lidí se staly svědky tohoto krvavého útoku,“ píše portál.




Vražda dítěte ve Frankfurtu nad Mohanem

Před několika dny na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem hodil muž původem z afrického státu Eritrea do kolejiště pod právě přijíždějící vysokorychlostní vlak ICE matku s jejím osmiletým synem. Chlapec zemřel a jeho matka vyvázla se zraněním.

Eritrejec se pokusil strčit do kolejiště ještě jednu 78letou ženu. Ta podle slov očitých svědků ale upadla přímo na peróně a neskončila tak pod koly vlaku. Muž se po činu pokusil z místa utéct, podle agentury DPA ho ale zadrželi kolemjdoucí, kteří ho pronásledovali až před nádražní budovu.

„Němečtí a švýcarští vyšetřovatelé oznámili, že zatčený Eritrejec trpí psychickou poruchou. Vzhledem k tomu, jak často v posledních letech v Německu slyším, že pachatelé těžkých zločinů mají psychické problémy, tak mi skoro připadá, že policie zločince pronásleduje hlavně proto, aby je předala psychiatrům,“ napsal na svých sociálních sítích k případu vlivný český politolog Petr Robejšek žijící v Německu.

Zdroj: Bild, TV RT Deutsch, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Wang Yi se setkal s americkým ministrem zahraničí Mikem Pompeem   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:00:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člen čínské Státní rady, čínský ministr zahraničí Wang Yi (Wang I) se v thajském hlavním městě Bangkoku setkal se svým americkým protějškem Mikem Pompeem.

Wang Yi se vyslovil v tom smyslu, že čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) a americký prezident Donald Trump v červnu v japonské Ósace dosáhli shody, která ukazuje směr čínsko-amerických vztahů. V současné době je nejdůležitější, aby americká strana usilovala společně s Čínou o uskutečnění této shody, řešila spory na základě vzájemného respektu, rozšiřovala spolupráci na základě vzájemných výhod a podporovala harmonické, spolupracovní a stabilní bilaterální vztahy.

Wang Yi řekl, že pan ministr zahraničí nedávno v projevu uvedl, že Čína a Spojené státy nemají stejné hodnoty, ale mají společné zájmy. Obě strany by měly provádět spolupráci v mnoha oblastech. Čínská strana se také domnívá, že obě strany by měly upevnit koordinaci, omezit chyby v úsudku a hledat způsob k dosažení společného vítězství, což odpovídá zájmům obou stran a všeobecnému přání mezinárodního společenství.

Wang Yi se vyslovil v tom smyslu, že Čína a Spojené státy by měly správně pohlížet na strategické záměry druhé strany. Pokusy bránit čínskému procesu rozvoje jsou nespravedlivé a nelze k nim přistupovat. Protože Čína má právo na rozvoj. Čínský rozvoj je mírový, má silnou vnitřní energii a je nezastavitelný. Obě strany by měly plně uplatňovat strategickou funkci diplomacie vedoucích představitelů při vedení čínsko-amerických vztahů, vést dialog na vysoké úrovni a upevňovat koordinaci v různých oblastech. Čínská strana naléhá na Spojené státy, aby dodržovaly princip Jedné Číny a tři čínsko-americká společná prohlášení a opatrně přistupovaly k záležitostem týkajícím se tchajwanské otázky. Obě strany by měly rozšířit spolupráci. Doufá, že americká strana usnadní bilaterální výměnu a nebude vytvářet překážky.

Mike Pompeo řekl, že setkání Donalda Trumpa s prezidentem Xi Jinpingem v Ósace ukazuje směr dalšího rozvoje bilaterálních vztahů. Je ochoten znovu zdůraznit, že prezident Trump a americká vláda nechtějí bránit čínskému rozvoji. Jsou ochotni provádět s Čínou širokou spolupráci. Americká strana bude nadále trvat na třech čínsko-amerických společných prohlášeních a na principu Jedné Číny a podporovat bilaterální kulturní výměnu.

Obě strany si také vyměnily názory na situaci na Korejském poloostrově.

Ministr Wang Yi současně objasnil čínské stanovisko v otázce Jihočínského moře, v otázkách týkajících se Xinjiangu (Sin-ťiang) a Hongkongu. Požádal americkou stranu, aby respektovala čínské jádrové zájmy a důležité obavy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Americká vláda vyhlásila sankce proti íránskému ministru zahraničí Džavádu Zarífovi   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 05:57:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vláda vyhlásila 31. července sankce proti íránskému ministru zahraničí Džavádu Zarífovi.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo téhož dne v prohlášení uvedl, že Džavád Zaríf a íránské ministerstvo zahraničí „poslouchají" Chameneího a jsou jeho nástrojem k provádění „destabilizační politiky". Spojené státy budou i nadále uplatňovat diplomatickou izolaci a extrémní tlak na Írán.

Podle sankcí budou zmrazena aktiva dotčených jednotlivců a subjektů ve Spojených státech a Američané s nimi současně nebudou moci obchodovat. Zahraniční finanční instituce, které obchodovaly s dotčenými jednotlivci a subjekty, budou také postiženy sankcemi.

Džavád Zaríf téhož dne reagoval tak, že nemá majetek mimo Írán a americké sankce nemají na něj a na jeho rodinu žádný vliv.

Americký prezident Donald Trump vyhlásil 24. června letošního roku sankce proti íránskému nejvyššímu vůdci Chameneímu a institucím pod jeho vedením.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.org



www.slevyusteckykraj.cz



TOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3104 sec,0.1530 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,781kB