Úterý 30 červenec 2019
Předsudečná nenávist v praxi: Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak matku s dítětem, další žena se mu ubránila!   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:46:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předsudečná nenávist v praxi: Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak matku s dítětem, další žena se mu ubránila! Němci útočníka honili po nádraží s výkřiky “Chyťte ho, chyťte toho negra!” a do příjezdu policie na něm sedělo 5 lidí, aby neutekl! Policie mlčí a začíná se šířit informace, že útočil Islámský stát, který Německu nedávno pohrozil teroristickými útoky! Je to již druhý útok za 9 dní, kdy útočník v Německu shodil oběť pod projíždějící vlak! Německý ministr vnitra ruší dovolenou, bojí se občanských nepokojů!

Ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu dnes došlo k brutálnímu teroristickému útoku, který s vysokou pravděpodobností provedl Islámský stát. Německá tajná služba BfV už v květnu předala kancléřce Angele Merkel tajnou zprávu o tom, že Islámský stát se po své porážce v Sýrii v důsledku vstupu Ruské armády do konfliktu v roce 2015 začíná transformovat z polovojenského tělesa do teroristické a skryté organizace, která si buduje své základny zejména v Německu a také ve Francii.

Německá média už v dubnu varovala, že do země se vrací němečtí občané z Iráku, kde sloužili v řadách Islámského státu. Již koncem minulého roku varoval The Guardian, že islamisté spustí v Evropě novou vlnu teroristických útoků, které budou mít ale jinou formu a jako zbraně nebudou použity střelné zbraně, ale jiné nástroje a způsoby zabíjení. Dnes dopoledne jsme zde ve Frankfurtu na vlakovém nádraží mohli jeden takový útok vidět.

Dopoledne krátce po 10. hodině čekali lidé na vysokorychlostní vlak ICE Sprinter na 7. nástupišti. Podle informací svědků se najednou do čela fronty čekajících pasažérů dostal černoch černý jako uhel, podle svědků většina lidí na místě si myslela, že jde o Nigerijce. Teprve později policie oznámila, že je to občan Eritree. Tento muž čekal, až vlak vjede do stanice a v předstihu před příjezdem vlaku strčil do kolejiště ženu (40) a spolu s ní o několik vteřin později i jejího malého syna (8). Přestože mainstreamová média tady v Německu mají generální zákaz na šíření podrobností, na Facebooku a Twitteru jedou informace od svědků o děsivém průběhu. Pokud máte slabší žaludek, přeskočte následující 2 odstavce a nečtěte je.

Nečíst následující 2 odstavce, pokud nemáte silný žaludek

Útočník podle svědků zaútočil tak, že strčil velkou silou ženu do zad, ta spadla na koleje, ale stihla se postavit na nohy a odskočila od čela vlaku. Ten ji sice zachytil bokem šípového čela, ale protože vlak již ve stanici jel relativně pomalu, žena byla odhozena bokem mimo vlak a podle informací přežila. Útočník však ještě po ní shodil do kolejiště i jejího syna. Žena jej nestihla zvednout z kolejiště a vlak před jejíma očima dítě přejel, tělíčko zůstalo podle svědkyně zaklesnuté a namotané pod podvozkem prvního vozu vlaku.

Podle svých svědeckých slov z toho začala zvracet a nebyla sama. Žena v kolejišti začala hystericky křičet a naříkat, smrt syna viděla na vlastní oči. Útočník se podle svědků pokusil shodit do kolejiště ještě i další ženu, která se ovšem útočníkovi ubránila a nenechala se do kolejiště shodit. Útočník poté začal utíkat a chtěl z nádraží uprchnout. Média mainstreamu přinesla informaci, že dítě zemřelo po převozu do nemocnice, což je ale podle svědků na Twitteru lež a dezinformace, za kterou stojí vnitro Horsta Seehofera. Tělo chlapce bylo totiž namotáno pod podvozkem prvního vozu až do večera.

Hon na nádraží na migranta, z Němců létala slova jako z největších rasistů, jako už Německo dávno nepamatuje

Chytání pachatele na nádraží si zaslouží extra pozornost. Skupina přibližně deseti německých mužů zahodila tašky a bágly na nástupišti a začali útočníka honit a křičeli: “Chyťte ho, chyťte toho negra! Shodil dítě pod vlak! Chyťte ho!” a nakonec ho dostihli ve vestibulu nádraží nedaleko východu ven na Mannheimer Straße. Video svědka z mobilu zachytilo, jak ho Němci povalili na zem a celkem 5 mužů na něm sedělo, aby jim neutekl.

Vyřvával na zemi cosi rodným jazykem. Facebook ovšem video odstranil rychleji, než jsem ho stihl stáhnout a zálohovat, ale předpokládám, že někdo video má a objeví se brzy na internetu. Podle způsobu útoku, kdy muž shodil do kolejiště ženu a dítě, a navíc chtěl shodit i další ženu, to jednoznačně ukazuje na teroristický útok sympatizanta Islámského státu a jednalo se o typický útok na měkký cíl (soft target), tedy útok na kafírské (tzn. bílé a bezvěrecké) ženy a děti.

Jedná se přitom již o druhý útok tohoto typu v Německu za posledních 9 dní, protože ve městě Voerde na severu Německa před 9 dny zaútočil kosovský Albánec, který shodil do kolejiště ženu (34) pod vlak a ta přišla o život. Útočník je rovněž ve vazbě a policie mu v krvi prý našla kokain, ovšem na sociálních sítích se uvádí, že i tento útočník útočil jménem Islámského státu, ale Seehoferovo ministerstvo vnitra z něho chce udělat konzumenta drog, aby si německá společnost myslela, že útočil pod vlivem drog a nikoliv jménem Islámského státu. Migranti představují v Evropě skrytou armádu, která je připravena vraždit a útočit na měkké cíle, které se nebudou bránit, především na ženy a děti. Horst Seehofer kvůli dnešní události ukončil dovolenou a vrací se do Berlína k zasedání bezpečnostní rady státu.

České vnitro má místo islamistů největší obavy z české alternativy, že informuje o událostech a o migraci do ČR pomocí udělování desítek tisíc víz, a to nejen pro Ukrajince, ale i pro černochy a Araby

V této souvislosti velikou hrozbu představuje současné vedení českého ministerstva vnitra, kde Jan Hamáček podle našeho názoru redakce podceňuje hrozby a bezpečnostní situaci v České republice, která je už nejen tranzitní zemí pro arabské a muslimské migranty, ale dokonce už i cílovou destinací, což naše redakce neustále a pozorně sleduje a zpravodajsky to pokrýváme články o osidlování České republiky arabskými migranty, kteří od ministerstva vnitra dostávají pobytová víza. Už zdaleka nejde jen o Teplice a Brno, jako dvě hlavní místa, kde vyrůstají mohutná muslimská a potenciálně i džihádistická ghetta, ale jedná se už i o menší města, kde se objevují arabské rodiny v autech s českými poznávacími značkami.

Ruská armáda zachránila Sýrii před Islámským státem, ale tato organizace, která vznikla jako úderný projekt Johna McCaina a americké CIA v letech 2011 až 2013 v Sýrii, zdaleka není u konce své činnosti a pouze se přesunuje ze Sýrie a z Iráku do Evropy, a to nejen sem do Německa. Džihádisté se budou snažit o získání Schengenských víz, především podnikatelských víz, dále studijních, ale i víz za účelem léčby a lázeňství.

Islamisté mají neomezené finanční prostředky a není pro ně problém koupit si kuvajtská, katarská, nebo saúdskoarabská víza a dostanou se do ČR jako podnikatelé a investoři. Lidé jsou v ČR vyděšeni, kolik Arabů a černochů vidí najednou v ČR v nákupních centrech. Tyto procesy je třeba zastavit, okamžitě je třeba ukončit vydávání českých víz Arabům a Afričanům, protože nepřiváží do ČR peníze a dolary, ale přiváží především islám, svoji kulturu a někteří z nich i džihád, který má a bude mít mnoho podob.

Když si ministr vnitra ČR dělá fotky s šéfem islámského centra Alfirdaus, kroutí nad tím hlavou i bezpečnostní experti v Izraeli

Je alarmující, když se český ministr vnitra fotí s Araby místní pražské muslimské obce v islámském centru Alfirdaus, tyto fotografie si potom žijí svým vlastním životem na islámských webech teroristů, kteří potom spatřují ministra vnitra jako svoji spojku v ČR, protože tyto fotografie jsou potom šířeny dál do arabského světa a arabského internetu, a jsou interpretovány Araby jinak, než je interpretujeme my jako Češi. Jistě třeba víte, že ortodoxní Židé “Charedim” se odmítají fotit, protože věří, že fotografie krade duši. Je to možná úsměvné, ale je to prostě jiná kultura a jiný mrav.

Jenže stejně tak to platí v islámu, že fotografie vysokého ministra s představitelem muslimské obce je vykládána Araby jinak, než bychom si to vykládali my jako Češi, že o nic nejde, prostě fotka a nic víc. Fotit se s předáky muslimských obcí je ale pro politiky vysoce nebezpečné a ochota ČSSD vycházet Arabům vstříc v ČR je velmi nebezpečná cesta. Dokonce i izraelský Mossad varuje před focením se představiteli muslimských obcí v Evropě, protože takové fotky i v Izraeli jsou považovány za bezpečnostní riziko.

Teroristický útok ve Frankfurtu je tak dalším budíčkem a alarmem i pro Českou republiku, protože džihádisté nepotřebují zbraně, nepotřebují ani nože, nepotřebují ani nákladní auta, stačí jim prostě holé ruce, kterými někoho strčí pod vlak. Vezměte si třeba pražské metro, které představuje jedno z nejnebezpečnějších míst v ČR.

Měkké cíle jsou i v ČR, pražské metro je doslova magnet a nikdo zatím neuvažuje o vybudování plexiskel na nástupištích. Místo toho vnitro řeší alter weby a předsudečnou nenávist…

Zatímco v Japonsku a také v Číně jsou nástupiště v metru oddělena od kolejí plexisklem a dveřmi, které se otevírají až po přistavení a zastavení vlaku, pražské metro nemá nástupiště nijak zabezpečena. Bezpečnostním opatřením je třeba zvětšení odstupu od kolejiště před příjezdem vlaku alespoň na 3 metry od okraje peronu. Německé vnitro maže ze sociálních sítí celý dnešní den nejen videa, ale dokonce maže celé účty uživatelů Facebooku a Twitteru. Německé vnitro se tak snaží blokovat předsudečnou nenávist, kterou z německého zákona okopírovalo české vnitro Jana Hamáčka.

Takovýchto útočníků může být v celé Evropě mnoho a sami vidíte, že černí migranti z Afriky nepřináší do Evropy lásku, pravdu, vzdělání a pracovitost, ale pouze tyranii, exploitaci sociálního systému a dokonce terorismus. Přestože žádná migrační vlna už neexistuje v roce 2019, Arabů a černochů v ČR každým rokem záhadně přibývá, a to na základě udělování víz ministerstvem vnitra. Je pouze otázkou času, kdy se události z Německa překopírují i do ČR. Tlačte na politiky, aby přestali s rozdáváním víz! Ten Eritrejec tady v Německu má totiž také pobytové vízum, které mu udělil Horst Seehofer a německé vnitro. Je to stejný proces. Autogenocida naší vlastní rasy prosazovaná našimi vlastními politiky.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/predsudecna-nenavist-v-praxi-eritrejec-shodil-ve-frankfurtu-na-nadrazi-pod-vlak-matku-s-ditetem-dalsi-zena-se-mu-ubranila-nemci-utocnika-honili-po-nadrazi-s-vykriky-chytte-ho-chytte-toho-negra/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTyranie nejistoty   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:34:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Varování: Následující text obsahuje narativy, které vyvolávají v pražské a brněnské kavárně výbuchy vzteku

Jiří Sagan sedí ve vězení za to, že se do kamionu, který řídil, vloupala skupina migrantů. Kdyby je byl zpozoroval a zabránil jim v tom, nejspíš by byl ve vězení také – za rasově motivované násilí nebo něco podobného.

Zkuste si ale představit úplně jinak. Řidič by své auto nacpal migranty, vyvěsil na něj nápis „migrace je právo,“ násilím by prorazil hraniční závoru a poranil při tom nějaké celníky.

Jeho potrestání by vůbec nepřicházelo v úvahu. To není nadsázka. Jeho potrestání by opravdu nepřicházelo v úvahu. Nanejvýš tak pokuta, kterou by za něj zaplatila nějaká multikulturní nadace.

Možná to měl Jiří Sagan zkusit aspoň o obhajoby. Místo prokazování neviny mohl jeho právní zástupce pronést ohnivý projev o globálních klimatických změnách, humanismu, zločinech kolonialismu a morální povinnosti pomáhat. Mohl se hrdě přihlásit k pašování migrantů a slíbit, že to co nejdřív udělá znova. Pomohlo by to? Možná ano. S jistotou by mohl počítat se získáním ceny Nadace Charty 77a nějakého čestného doktorátu.

Základní princip v pozadí říká, že se změnila povaha právního systému, ve kterém žijeme. Nejde o prokazování, kdo se čeho dopustil či nedopustil. Nejde ani prokazování úmyslu. Jde o to, že zákony přestaly být uplatňovány a smyslem soudu je rozhodnout, zda pro dotyčného zákony platí nebo nikoliv. Pokud neplatí, soudce snadno najde nějaký důvod. Rozhořčení nad zahraniční politikou omlouvá podpálení synagogy. Užívání marihuany v minulosti omlouvá vraždu spáchanou v naprosto příčetném stavu. Přítomnost migrantů na palubě omlouvá útok proti italskému přístavu.

Rozhořčení nad zahraniční politikou omlouvá podpálení synagogy. Užívání marihuany v minulosti omlouvá vraždu spáchanou v naprosto příčetném stavu.

Rozhodnutí o uplatnění či neuplatnění zákona přitom není jen čistě na soudci. Jde o kolektivní rozhodnutí komunity aktivistů a médií. Nikdo v něm nemá jistou pozici. Každý aktivista může být obviněn, že je ve skutečnosti zpátečnický.

Každé médium může být obviněno, že je ve skutečnosti populistické. Ani džihádisté nemají vždy jistotu, že se vyhnou potrestání.

Třeba již zmíněný Jiří Sagan to mohl zkusit, ale výsledek by byl nejistý. Je to muž, běloch, nevychloubá se žádnými sexuálními výstřednostmi… možná by zabralo, kdyby se během procesu přihlásil k zoofilii a stěžoval si, že bez svého oblíbeného zvířátka trpí psychickou nepohodou. Stačilo by to?

Nemuselo by se jednat o romskou řidičku? Obešel by se bez zapojení specializované neziskovky? Ve skutečnosti odpovědi neznáme. Hranice platnosti zákonů jsou nejisté a v každém konkrétním případě musí být nalézány.

Vedle toho existují celé sektory práva, kde je to při starém. Když něco ukradnu své sousedce, budou policie a soudy postupovat běžným tradičním způsobem. Ale můžeme očekávat, že se takové oblasti budou zmenšovat.

K tomu hlavnímu průlomu už totiž došlo. To si uvědomíme, když si připomeneme, že soudní rozsudek není určen jen stranám.

Každý soudní rozsudek je určen i celé veřejnosti – aby každý mohl vidět, že právo nadále funguje a že je vymáháno. Aby byl právní systém pro každého průzračný a předvídatelný. Aby každý věděl: Když se dopustím tohoto, budu potrestán přibližně takto. Když se stanu obětí určitého trestného činu, budou represivní orgány postupovat tak a tak.

Nikdy v žádném systému to nefungovalo dokonale. A vždy existovalo i nepřiznané pravidlo, že bohatí lidé nebo komunističtí funkcionáři nejspíš ujdou potrestání, i když se něčeho dopustí. Bylo to ale pokládáno za okrajovou poruchu a vedly se diskuze o tom, jak ji řešit. Proto se s tím dalo žít.

Každý soudní rozsudek je určen i celé veřejnosti – aby každý mohl vidět, že právo nadále funguje a že je vymáháno. Aby byl právní systém pro každého průzračný a předvídatelný.

Začne-li ale stát okázale a hrdě uplatňovat pravidlo, že zákony někdy platí a někdy ne, systém se hroutí.

V rámci komunistické vlády jsme mohli rozlišovat dva základní právní režimy.

V některých obdobích tomu bylo tak, že pokud si nevolník odpustil hlasité komentáře k vedoucí úloze komunistické strany nebo historickému významu V.I. Lenina, mohl počítat s tím, že bude ponechán na pokoji. V jiných obdobích ale mohl být kdokoliv obviněn, že je imperialistický špion, což obnášelo popravu nebo mnohaletý žalář. Nikdo si nemohl být jist. Ani nejvyšší funkcionář strany, ani poslední pomocník z vesnického statku. Systém byl absolutně nepředvídatelným.

A nejde jen o trestné činy. Stejný princip aplikují i technologické korporace, které při blokování uživatelů nebo vyhazování z práce nemají žádná pevná pravidla. Každý může být v příští minutě obviněn a rovnou i potrestán – od poslední slečny na recepci po člena představenstva. Co je ještě nenávistné a co už ne? Kdo se dopouští sexismu a kdo je zcela korektní? Žádná objektivní hranice neexistuje.

Každý může být v příští minutě obviněn a rovnou i potrestán – od poslední slečny na recepci po člena představenstva.

„V systému založeném na vládě zákona může každý občan vždy jednoznačně určit, jestli porušuje nebo neporušuje zákon. Systém, který lidem takovou možnost nedává, se nazývá tyranií“, tvrdí Charles Murray. A má pravdu.

PhDr. Petr Hampl, Ph. D.

Článek vyšel na stránkách Petra Hampla.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEritrejec kulturně obohatil matku s dítětem, když je strčil pod vlak, policie zkoumá motiv   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:29:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německo: Osmiletý chlapec v pondělí zemřel na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, když jej a jeho matkou zřejmě cizí muž shodil na koleje před jedoucí vysokorychlostní vlak ICE. S odvoláním na policii o tom informovala agentura DPA. Podezřelého 40letého Eritrejce policisté zadrželi a nyní se snaží zjistit, jaký měl k činu motiv. Podle prvotních úředních informací se oběti a pachatel patrně neznali. Ministr vnitra Horst Seehofer kvůli případu přerušil dovolenou.
______
Jsem moc rád, že pan ministr přerušil dovolenou. Představuji si pana ministra jak sedí ve své pracovně, hlavu v dlaních a pláče. Hned je mi tak nějak lépe u srdce. Jeho přítomnost obrovsky pomůže. A jen doufám, že se brzy na tu svou zaslouženou dovolenou vrátí. Já myslím, že teď už jen stačí se semknout a bude zase dobře.

P.S. V Lidovkách, odkud článek čerpám, zapomněli dát diskuzi. Jistě šlo jen o administrativní přehlédnutí.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTommy Robinson musí zmizet   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:20:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V květnu 2018 stanulo před soudem kolem dvacítky pákistánských muslimů, kteří roky znásilňovali desítky nezletilých britských dětí v Huddersfieldu. Tommy si dovolil číst veřejně informace publikované na webu BBC. Zákon však stanoví, že použít všechny informace veřejně dostupné, nemůže být vykládáno jako porušení zákona.

Jeho velká vina spočívá v tom, že měl Tommy odvahu zeptat po procesu pedofilních násilníků, kteří zneužité bílé britské dívky prodávaly na sex se zeptat jaký mají pocit ze svého odsouzení. To ale podle soudu neměl dělat, protože tím vyvolal v těch nepochopených chudáčcích prý úzkost a asi se mohli cítit nepříjemně. Stejnou otázku Tommymu položila BBC po vynesení verdiktu, že je vinen, a to je tedy známka dvojího metru.

Já bych se jich zeptala jednodušeji. Jaké jste měli pocity při znásilňování dětí. To ve vás úzkost ze špatnosti nevyvolávalo? U nás je pedofilie trestná. Pokud se vám to zdá divné, protože u vás je to normální, tak se seberte a běžte tam, odkud jste sem přišli.

Citace – Pro nezávislou americkou televizi InfoWars Tommy řekl:

„Určitě jdu do vězení, na 100 %… Vím, že to zní hloupě, ale tato země potřebuje revoluci. Pošlete mne do vězení, nechte mne tam zabít a já budu jen litovat, že tady nebudu, abych viděl, jak Británie povstane. V žádném případě mne neuvidíte žebrat, aby mne neposlali do kriminálu. Nikdy se neomluvím, nic jsem nespáchal. Klidně mne pošlete do nejhorší prdele plné muslimů, pak sledujte, co se tady stane. Posledně desetitisíce lidí na celém světě pochodovaly ulicemi na protest proti mému nezákonnému uvěznění. Naštvaní. Britská veřejnost potřebuje vidět, jak moc špatná situace tady panuje a můj případ jim pomůže otevřít oči.“

Těmto pedofilním násilnickým Pákistáncům soudní náklady zaplatí daňoví poplatníci, než 28 miliónů korun. Soudce tyhle násilníky pustil na kauci. Tento stejný soudce nechal Tommyho Robinsona sebrat z ulice a po několika hodinách poslat rovnou za mříže. Co je na tom nejhorší? Soud měl k dispozici neprůstřelné důkazy a více než tucet očitých svědků. Všechno jim bylo jedno. Tommy byl odsouzen již předem. Pákistánce čekala deportace z Británie, ale kdy se tak stane, to neví asi nikdo. Zatím jsou stále v Británii.

Strašné podmínky, kterým Tommy čelil ve vězení

Tommy si už jedno vězení prošel a spíš to vypadalo na úmyslné strčení Tommyho do šíleného vězení plného muslimských kriminálníků. Dva měsíce držen na samotce, protože jinak hrozilo jeho zabití. Bál se jíst přinesené jídlo, tak za ty dva měsíce zhubl 18 kilo. Celu měl proti mešitě, takže musel mít okna zavřená. Plivali na něj, házeli stolici a hrozili mu smrtí, hrozili smrtí jeho rodině. Ven se dostal na konci července na kauci.

Kam ho asi pošlou tentokrát. Jsem si jistá, že podmínky budou výstražné a ještě horší než minule. Pro mne je Tommy Robinson politický vězeň, člověk, kterého se potřebují zbavit a já věřím, že jeho oběť není zbytečná a že takových lidí bude geometricky narůstat a nezastraší nás nic. Pokud ano, nezasloužíme si nic jiného než to, co nám EU chystá.

Milena Doušková

Autoři citací: www.jitkamoody.com

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/tommy-robinson-musi-zmizet

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPlatí nová obdoba římského hesla, že co je povoleno eurofilovi a sluníčkářovi, není povoleno Rusovi… "Liberální demokrat" Macron smí nechat mlátit demonstranty, a Putin nesmí?   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:11:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Opět se nám ukazuje dvojí metr Evropské unie a sluníčkářů v praxi. Zásah moskevské policie proti demonstrantům, protestujícím proti vyřazení některých kandidátů z komunálních voleb, vyvolal kritiku Evropské unie i českého ministerstva zahraničí. Platí nová obdoba římského hesla, že co je povoleno eurofilovi a sluníčkářovi, není povoleno Rusovi… "Liberální demokrat" Macron smí nechat mlátit demonstranty, a Putin nesmí? Mlácení lidí je samozřejmě odsouzeníhodné, ale ať se každému měří stejně.

„Toto zatýkání a neúměrné použití síly proti pokojným protestujícím zase znovu podrývá základní svobody vyjadřování, sdružování a shromažďování,“ uvedla mluvčí úřadu šéfky diplomacie EU Frederiky Mogheriniové. K Evropské unii se přidalo i české Ministerstvo zahraničí. V neděli odpoledne na svém Twitteru upozornilo, že i v Rusku má být zaručena svoboda shromažďování a možnost vyjádřit vlastní názor.

To je všechno hezké, ale proč Evropská unie a české ministerstvo zahraničí neodsoudily, když španělská vláda brutálně zasáhla proti pokojným demonstracím v Katalánsku? Proč Evropská unie a ministerstvo zahraničí Tomáše Petříčka neodsoudily brutální zásah Macronova režimu ve Francii proti Žlutým vestám, při nichž bylo mnoho lidí těžce zraněno a mají trvalé následky jako vystřelené oči a podobně? Proč se stejným důrazem nevystoupí Evropská unie a české ministerstvo zahraničí proti tomu, že ukrajinská vláda oslavuje fašistické banderovské masové vrahy?

Nepřipadá Vám takové odsouzení Ruska ze strany Evropské unie a ministrem Petříčkem z ČSSD řízeným ministerstvem zahraničí pokrytecké?

Autor: Radim Fiala

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMiliónové škody: Imigranti falšují nároky na dávky   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:07:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rakouský Spolkový kriminální úřad v Salcburku odhalil několik desítek podvodů v pobírání nejrůznějších sociálních dávek.

Největšími podvodníky jsou imigranti, kteří působí systému největší finanční škody. Jedna turecká rodina se vydávala za Syřany, mozí sociálové si žijí v zahraničí, jiní mají vysoké příjmy z trestné činnosti, a jeden irácký sociál zas byl přistižen v luxusním mercedesu a navíc je podezřelý z krádeží.

Zdroj: https://kurier.at/chronik/oesterreich/eine-million-euro-schaden-durch-sozialbetrug-in-salzburg/400561913

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřechodný proces v Německu je příliš dlouhý – země by si měla pospíšit s výměnou moci   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 04:02:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes, když je ve světě složitá doba, mělo by Německo rychleji změnit vládu, píše Süddeutsche Zeitung. Současné vládě chybí jednota, a proto Německo ztrácí vliv v Evropě a začíná pociťovat ekonomické problémy. Noviny uvádějí, že nikdo na světě nebude čekat na Německo, a proto je třeba přechodný proces od Merkelové k něčemu novému urychlit.

Rok 2013 byl vrcholem kariéry Angely Merkelové, píše Süddeutsche Zeitung: její koalice měla sebevědomou většinu, německá ekonomika vzkvétala a táhla za sebou celou Evropu, nezaměstnanost byla nízká. Zdálo se, že to tak bude pokračovat.
V roce 2019 je však Německo na křižovatce, konstatují noviny.

Merkelová stále zastává funkci kancléřky a koalice CDU a sociálních demokratů je stále u moci, ale již nemá dřívější podporu. Země sleduje zdraví kancléřky, kariéru Annegret Krampové-Karrenbauerové a pokusy sociálních demokratů udržet se nad vodou. Do odchodu Merkelové je však ještě daleko: další parlamentní volby se budou konat za 800 dní. Zároveň vládní koalice nadále prohlašuje, že je lepší, aby Merkelová zůstala ve funkci kancléřky až do konce svého funkčního období, což je za současných podmínek velmi zvláštní, domnívá se Süddeutsche Zeitung.

Teď, když ve světě začala neklidná doba, má smysl provádět organizovaný přechod moci, píší noviny. Pro takový krok existují minimálně dva hlavní důvody: za prvé vládní koalice nemůže dosáhnout jednoty v mnoha otázkách zahraniční politiky, kvůli nimž SRN ztrácí vliv na mezinárodní scéně. Za druhé, německá ekonomika začíná slábnout. Obchodní klima se zhoršuje, obchody jsou mařeny, velké podniky mají problémy: Německo již není hybnou silou Evropy, ale naopak, nyní zpomaluje rozvoj kontinentu.

Přičemž sama vládnoucí koalice ignoruje příčiny ekonomického útlumu a obviňuje ze všeho politiku Donalda Trumpa. „Jakmile skončí obchodní válka, všechno se zlepší“ - to je její motto.
Podle Süddeutsche Zeitung vláda postrádá odhodlání posílit ekonomiku, zvýšit vládní výdaje a investovat do slibných průmyslových odvětví. Německo proto potřebuje vládu, která bude myslet globálně a udělá vše pro zachování ekonomické síly Německa.

Angelé Merkelové trvá příliš dlouho, než určí svého nástupce - ale může Německo tak dlouho čekat? Zároveň evropské vedení přechází na Emmanuela Macrona: vypracoval plán evropského rozvoje, provedl reformy ve své zemi a nebojí se upřesnit rámec toho, co je dovoleno Donaldu Trumpovi. Merkelová se zároveň jeví jako kancléřka „dosluhující“ poslední funkční období se slabou vládnoucí koalicí.

Přechodný proces od Merkelové k něčemu novému trvá velmi dlouho, konstatuje Süddeutsche Zeitung. Nikdo na světě však nebude na Německo čekat: hrozba recese, která visí nad zemí, je jasným signálem, že proces změny moci musí být urychlen.

Zdroj: Süddeutsche Zeitung

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRůzné strany znovu zdůraznily, že pevně ochrání a splní všestrannou dohodu o íránské nukleární otázce   
Pridal tk Úterý 30 červenec 2019 - 03:53:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 28. července se v rakouském hlavním městě Vídni konalo zvláštní zasedání jménem Společný komplexní akční plán (JCPOA), na kterém různé strany projednaly příslušné situace ohledně splnění všestranné dohody. Zasedání se zúčastnila čínská delegace pod vedením vedoucího oddělení kontroly zbraní Čínského ministerstva zahraničí Fu Conga (Fu Cchung).

Fu Cong se vyslovil v tom smyslu, že zajištění úplného a účinného provádění všestranné dohody je požadavkem v rezoluci Rady bezpečnosti OSN, i jediným realistickým a efektivním způsobem řešení íránské nukleární otázky. Čínská strana doufá, že různé strany musí zachovávat klid a trpělivost, setrvat na řešení neshod v rámci JCPOA, musí podporovat zmírnění současné napjaté situace. Současně je třeba skutečně převést odpovědnost za sebe, zajistit rovnováhu mezi právy a povinnostmi, zvlášť v rámci íránských ekonomických výhod.

Fu Cong zdůraznil, že v současné době situace ohledně íránské nukleární otázky je napjatá. Kořenem je americká politika a její extrémní tlak na Irán. Čínská strana rozhodně protestovala proti americké sankci proti čínské společnosti Zhuhai Zhenrong (Ču-chaj Čen-žung) a jejímu řediteli, požádala JCPOA, aby ochránila právo všech stran na normální energetickou spolupráci s Íránem. Čínská strana dále pevně ochrání a splní všestrannou dohodu a ochrání vlastní legitimní zájmy.

Na zasedání různé strany znovu zdůraznily, že je třeba v rámci JCOPA řešit příslušné otázky, zajistit úplné a účinné provádění dohody. Různé strany jsou rozhodně proti tomu, aby Spojené státy překážely v provádění dohod jinými zeměmi. Současně slíbily podniknout opatření na snížení vlivů amerických jednostranných sankcí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2588 sec,0.0572 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,840kB