Pondělí 27 květen 2019
Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu!   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 06:28:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu! Hynek Blaško z osmého místa přeskočil ostatní kandidáty a do EU parlamentu usedne spolu s Ivanem Davidem! Skutečným vítězem evropských voleb se stala Babišova a Macronova reformní frakce ALDE, bez které Lidovci a Socialisté v EU parlamentu nesestaví většinu! Ve Velké Británii vyhráli zastánci setrvání země v EU, což je další šok pro Londýn! Evropu čeká 2. Reformace podle smlouvy z Aachenu!

Skončily volby do Evropského parlamentu a krátce po 23. hodině v neděli večer byly oznámeny výsledky voleb v České republice. Vyhrálo hnutí ANO, které získalo lehce přes 21% hlasů voličů a za Hnutím ANO je opět hluboká díra o velikosti cca. 7% odstupu, kde následují další politické strany. Přestože proti Andreji Babišovi byly organizovány mohutné demonstrace v Praze s účastí přes 50,000 lidí, na výsledek voleb to opět nemělo vliv.

Jak už jsem předpovídal ve svém pořadu na Svobodném vysílači CS počátkem března, účast u voleb se opravdu pohybovala ve mnou předpovězeném intervalu 27% až 30%, konkrétně v ČR byla účast 28,7% a použitý předpovědní algoritmus, který používám, se zdá být opravdu velice přesný. Matematický model spočítal administrátor, takže mu děkuji. Pokud jste poslouchali můj pořad, tak si jistě i pamatujete další informace, o kterých je potřeba v této souvislosti znovu mluvit.

Jménem redakce Aeronetu bych chtěl poděkovat všem čtenářům, že vyslyšeli moji výzvu z tohoto článku zde https://aeronet.cz/news/video-skandal-v-spd-pouhe-2-dny-pred-volbami-kandidat-do-eu-robert-vasicek-se-na-uniklem-videu-modli-v-mesite-na-gibraltaru-predcita-z-koranu-a-omlouva-islamsky-stat-a-taliban/ , kde jsem požádal obrovskou rodinu našich českých a slovenských čtenářů, kterých je už téměř 3,5 milionu měsíčně a chodí si k nám číst ze 43 zemí světa, aby kroužkovali pana generála Hynka Blaško, protože se nám podařilo prakticky nemožné, díky Vašim kroužkům přeskočil pan generál úplně všechny ostatní kandidáty SPD, včetně samotného lídra kandidátky, a právě spolu s ním, tedy s Ivanem Davidem, usedne do Evropského parlamentu.

Výsledek voleb do EU v ČR

ANO – 21,2 % – 6 mandátů
ODS – 14,5 % – 4 mandáty
Piráti – 14 % – 3 mandáty
STAN a TOP 09 – 11,7 % – 3 mandáty
SPD – 9,1 % – 2 mandáty
KDU-ČSL – 7,2 % – 2 mandáty
KSČM – 6,9 % – 1 mandát

Pan generál byl zvolen přesto, že byl svojí stranou umístěn až na osmé a prakticky nevolitelné místo kandidátky, ale díky preferenčním hlasům přeskočil všechny ostatní kandidáty. Celkově pan generál Hynek Blaško získal jako čtvrtý ve volbách nejvíce preferenčních hlasů v ČR. Jeho vymezení se proti NATO sehrálo hlavní a klíčovou roli v jeho zvolení a znovu se ukazuje, že je nejvyšší čas, aby SPD jako celek přehodnotila svůj postoj k NATO.

Téměř 200 tisíc lidí sdílelo naši výzvu ke kroužkování generála

Naši výzvu ke kroužkování pana generála sdílelo kombinovaně v emailech a na sociálních platformách přes 180,000 lidí v ČR mezi sebou, je to čerstvá informace ze statistického pluginu od administrátora, takže to potvrzuje, že rodina čtenářů Aeronetu se znovu aktivizovala stejně jako po naší výzvě k podpoře a volbě pana prezidenta Miloše Zemena. Tehdy ovšem naši výzvu sdílelo přes 520,000 lidí kombinovaně v emailech a na sociálních platformách. Přesto ale děkujeme všem, kteří u voleb kroužkovali pana generála, pokud tedy se rozhodli volit SPD. Naše redakce nepodpořila žádný politický subjekt před volbami, protože chceme zůstat jako nepartajní server. Jednotlivé kádry však je potřeba podpořit a Hynek Blaško jako generál s ostrými postoji proti NATO je kádrem, který zasluhuje podporu.

Dalším povzbuzením je, že se do EU parlamentu nedostaly některé osoby z kandidátky SPD na vyšších místech, což by mělo být varování pro předsednictvo SPD, aby už nikdy nezkoušelo na voliče takové tahy, jako dosazovat na kandidátku zednáře, sběratele placených funkcí nebo obdivovatele islámu. Doufám, že teď jasně předsednictvo SPD pochopí náš vzkaz, že voliči SPD chtějí kandidáty, kteří jsou ostře proti NATO a ostře proti Evropské unii.

Právě tací kandidáti dostávají podporu od alternativy a od voličů. Jsme v redakci opravdu spokojeni a moc rádi, že se za SPD nedostali do EU parlamentu ty figury, které považujeme za naprostou facku vlastencům. Další pozitivní zprávou je, že se do EU parlamentu nedostal Jaromír Štětina, který nekandidoval za TOP 09, ale kandidoval za vlastní hnutí Evropa společně. Vypadnutí Štětiny z EU parlamentu je důvodem pro oslavu.

Vítězem voleb v EU je frakce ALDE, do které patří nejen Emmanuel Macron, ale i Andrej Babiš

Jenže, tady v tomto okamžiku radost končí a už to bude jenom smutné. V evropském parlamentu mohutně posílila frakce ALDE, do které patří hnutí En Marché Emmanuela Macrona a Babišovo Hnutí ANO. Jak už jsem na SVCS taktéž předpověděl, nakonec opravdu zvítězila Lidová frakce, na druhém místě v EU parlamentu jsou Socialisté. Jenže obě frakce ztratily v EU parlamentu většinu, zatímco ALDE posílila. Je to přesně ten výsledek, se kterým globalisté počítali. Právě Emmanuel Macron a jeho ALDE bude nezbytným partnerem Lidovců a Socialistů k vytvoření parlamentní koalice a většiny. A právě proto byla podepsána Aachenská smluva, jejímž cílem je reforma Evropské unie.

Hlavním tahounem federalizace EU je přitom Paříž a Emmanuel Macron, nikoliv Berlín. A protože Lidovecká (resp. CDU a hlavně německá) frakce v EU parlamentu oslabila, bude to právě ALDE frakce, která bude určovat stabilitu parlamentní koalice. A to znamená, že Evropa se bude nově řídit federalizačními myšlenkami z Paříže. I když je tady varianta, spojení Lidovců a Socialistů s frakcí Marine Le Pen, která chce také reformovat EU. Ale tuto variantu považuji za velmi málo pravděpodobnou. To je zatím záložní varianta pro Berlín pro případ, že by Emmanuel Macron toho požadoval moc od Berlína.

Greta Thunberg pomohla mobilizovat voliče Zelených v celé Evropě, Zelení obrovsky posílili

Jenže, daleko horší zprávou je posilování Zelených. A to v celé Evropě. To šílenství s postiženou švédskou dívkou Gretou Thunberg, která v pátek nechodí do školy a demonstruje před parlamentem proti změnám klimatu, našlo svoji odezvu u evropských voleb v zemích na západ od bývalé Železné opony. Tento proces naštěstí zatím nedorazil do ČR a dalších zemí na východě, ale na západě se ukazuje, že Zelení se dostávají k moci na základě hlasů od nové generace, která je zblbnutá klimatickými aktivisty, které ztělesňuje právě Greta Thunberg, která trpí Aspergerovým syndromem.

Ale to zjevně nijak nebrání v tom, aby místo školy profesionálně jezdila po světě a razila klima-agendu, jako třeba na Ekonomickém fóru v Mnichově. Pokud chcete moji prognózu, tenhle trend s určitým zpožděním dorazí za pár let i do ČR. Už to ale nebude o broucích a biomase, ale bude to zakazování aut se spalovacími motory, bude to znárodňování studní a vodních zdrojů, bude to o zavádění ekologických daní pro ty, kdo budou doma topit dřevem a uhlím, namísto plynem nebo fotovoltaikou.

Dalším šokem je necelých 12% hlasů pro jinak mrtvou stranu TOP09 a Hnutí STAN. Toto sdružení, které by mělo dopadnout stejně jako ČSSD, která nepřekročila v těchto volbách 5% hranici, se v evropských volbách podařilo přitáhnout tisíce eurohujerů, což je opravdu nebezpečný signál do budoucna, protože se ukazuje, že když jde o Evropskou unii a její ochranu, tak tyto strany umí k volbám vyhnat své skalní voliče. Čtvrteční demonstrace proti Andreji Babišovi v Praze ukázala, že pokud jde o evropskou agitku, obě strany na ní mohou pohodlně stavět. I když se jedná o koalici dvou stran a potenciál samostatných subjektů by asi dopadl jinak, je naprosto zjevné, že evropské volby jsou pro tyto strany úplně nejvíc.

Ve Velké Británii nastal další šok po rezignaci Theresy May, ve volbách do EU zvítězili zastánci Remain a setrvání Británie v EU

Pokud posloucháte mé pořady na SVCS, tak vlastně volby pro vás nejsou překvapením, volby dopadly přesně podle zadání globalistů, kde díky Emmanuelu Macronovi posílí ALDE v Evropském parlamentu o 32 křesel a dohromady bude mít ALDE v projekci cca. 101 křesel a bude třetí nejsilnější stranou. Marine Le Pen zvítězila ve Francii s náskokem pár procent na Emmanuela Macrona, ale frakce ENF/S ve spojení s frakcí EFDD dohromady blokační třetinu, o které se vášnivě mluvilo před volbami, ani náhodou nesloží , což bylo snad každému jasné i před volbami, kdo tedy byl ochotný používat logiku a ne fantasmagorie. I proto bylo a je správné podporovat pouze jedince a kádry v EU parlamentu, aby v tomto říšském sněmu dávali nahlas najevo své postoje proti EU a také proti NATO. Více však nečekejte, protože chystaná reforma proběhne v dikci Lidovců, Socialistů a frakce ALDE. Pro alternativu tam nebude prostor, kromě plenárních cirkusových vystoupení blahé paměti Nigela Farage.

EU čeká 2. Evropská reformace

A pokud jde o Velkou Británii, tam to dopadlo velmi špatně pro zastánce Brexitu. Nigel Farage a jeho nová strana Pro Brexit sice vyhrála se ziskem přes 30%, ale Labouristická strana a pro-evropská Liberální strana, která spadá do frakce ALDE, získaly dohromady s ostatními subjekty více hlasů pro Remain, než pro Brexit. Očekávalo se, že Nigel Farage převálcuje volby, ale to se nestalo a v Londýně tak posílí tlaky na politické špičky k vyhlášení nového referenda o Brexitu. Nemá smysl popisovat výsledky voleb ve všech 28 zemích Evropské unie, tím hlavním vzkazem je, že vítězem Evropských voleb je Babišova a Macronova frakce ALDE, která bude hlavním nástrojem něčeho, čemu již pracovně říkám “2. Evropská reformace”.

Ta první byla náboženská v 16. století, tahle bude politicko-demografická. A bude to největší reformace ve světových dějinách. Ne nadarmo byl zakládající dokument této reformace podepsán v Aaachenu, kde je v katedrále hrob Karla I. Velikého, původního držitele Svatého grálu. Nenajdete v Evropě větší okultní místo pro globalisty, než je Aachen (česky Cáchy). Tyto procesy jsou před námi a Evropské volby přivedou do parlamentu nové Svědky reformace z Aaachenu. Vítězem voleb je nejen Babiš, ale i jeho ALDE a Rothschildův emisar Emmanuel Macron. Právě proto je pouze volba generála v době války s globalisty jediným řešením. Jsme moc rádi, že v této válce jste s námi. Děkujeme!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/volici-spd-vyslyseli-vyzvu-aeronetu-a-prokrouzkovali-anti-nato-generala-do-evropskeho-parlamentu-hynek-blasko-z-osmeho-mista-preskocil-ostatni-kandidaty-a-do-eu-parlamentu-usedne-spolu-s-davidem/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBREXIT: NESNADNÝ, LEČ NUTNÝ ODCHOD Z EUROTITANIKU   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:58:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Média nás krmí řečmi, jakou katastrofou je Brexit a že by to měl být odstrašující příklad pro ostatní státy EU. Občas mám z médií pocit, jako by se Británie hned po Brexitu měla propadnout do hlubin moře. Ale jak je to doopravdy?

Představme si následující situaci:

Píše se rok 1912, Titanik před chvílí narazil do ledovce a je jasné, že míří ke dnu. Skupinka cestujících pod vedením jisté ženy se proto rozhodne pro nalodění do záchranného člunu. Jakmile však spustí člun na hladinu a chtějí se odpoutat od Titaniku, začnou se dít věci.

Kapitán Titaniku a jeho pomocníci se totiž rozhodnou udržet všechny cestující na palubě a zabránit té skupince, aby se zachránila. Nejprve to zkoušejí pouze řečmi o tom, jak je ten záchranný člun malý, vratký a nepohodlný a že by bylo lepší se nalodit zpět na Titanik, který má přeci tak hezkou rozměrnou palubu. Když to nezabírá, přejdou na těžší kalibr: Snaží se člun rozkývat tak, aby se na něm nikdo neudržel, a vyhrožují, že pokud se posádka člunu nenalodí zpět, začnou po nich střílet. Ačkoliv se osazenstvo člunu chce co nejrychleji odtrhnout a dostat se z dosahu, jejich velitelka se jen zmateně rozhlíží a jedná s kapitánem Titaniku tak neohrabaně, až to budí dojem, že vlastně ani nechce, aby se její společníci zachránili.

Zdá se vám tento příběh přitažený za vlasy? Přitom se to právě děje. Toto podobenství totiž velmi názorně ukazuje, co se děje s Británií a jejím odchodem z EU.

Poté, co si Britové zvolili v referendu krev, pot, slzy a naději na svobodu, se toho kmotři zalekli a dali si za cíl Brexitu zabránit – a to různými prostředky, včetně přímých výhružek. A z chování samotné Mayové se navíc zdá, že je na jejich straně a že se snaží Brexitu zabránit. Mayová totiž vyjednává tak neohrabaně (každý průměrně zdatný politik by to zvládl lépe než ona), až je téměř jisté, že to dělá schválně. Jaké zklamání pro ty, kdo čekali novou Margaret Thatcherovou a místo toho se dočkali Marie Kabrhelové…

Mimochodem, neohrabanosti Mayové teď kmotři a jimi řízená média využívají i k tomu, aby nás odradili od CZexitu. Zveličují každý drobný nedostatek, který se objeví (či spíše který kmotři záměrně vytvoří) v souvislosti s Brexitem. Pokud se mám vrátit k tomu podobenství, tak pořád zdůrazňují, jak je ten záchranný člun malý, vratký a daleko méně pohodlný než Titanik.

O to více bychom si měli uvědomit jednu základní věc: Ač se ten člun zdá být vratký, je jedinou cestou zpět na bezpečnou pevninu. Protože kdo zůstane na EuroTitaniku, půjde nemilosrdně ke dnu. A navíc – ten záchranný člun bude na dostřel posádky Titaniku jen chvíli. Jakmile se vyhne střelám a vzdálí se, tak zamíří do bezpečí.

A pokud se Britové zbaví neschopné Mayové a zvolí někoho, kdo dotáhne Brexit do konce, tak sami uvidíme, že se ty černé scénáře pro Británii nenaplnily a že se při CZexitu není čeho bát.

Jan Sedláček

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/brexit-nesnadny-lec-nutny-odchod-z-eurotitaniku/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOTEVŘENÝ DOPIS PREZIDENTOVI ČESKÉ REPUBLIKY, ČESKÉ VLÁDĚ, PARLAMENTU A SENÁTU   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:55:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení představitelé českého národa,

USA i Evropská unie investují v posledních letech miliardy dolarů a eur do výzkumu lidského mozku. Výsledky tohoto výzkumu už teď pomáhají tisícům postižených lidí na světě. Pokud ale nevzniknou zákony, které by zakazovaly použití technologií dálkového ovládání činnosti lidského mozku, fyzickým i právnickým osobám a státním organizacím, přestane být za několik let pravdou, že Česká republika je demokratickým státem.

Díky výzkumu mozku jsou dnes přesně známa místa v mozku, která řídí činnost různých tělěsných orgánů i kde se odehrávají vyšší mozkové činnosti jako jsou myšlenky nebo řeč. Známy jsou i frekvence vysílaní nervových impulsů, které různým činnostem v lidském mozku odpovídají. Lidský mozek totiž, podobně jako počítače, funguje digitálně, protože informace uvnitř mozku se přenášejí počtem a frekvencí nervových vzruchů. O to snadněji si mozek „rozumí“ s počítačovými technologiemi.

Už v roce 2006 vložili vědci do mozku muže, který úplně ochrnul, implantát, který přenášel činnost jeho mozku do různých přístrojů a umožňoval mu tak otevírat e-mail, ovládat televizi a robotickou paži. Stejnou metodou dokázali ochrnutí lidé i hledat na internetu, hrát počítačové hry https://www.nytimes.com/2011/09/18/magazine/the-cyborg-in-us-all.html?pagewanted=all nebo řídit své pojízdné vozíky.

Začátkem loňského roku byl zveřejněn pokus kanadských vědců, kteří naučili počítač proměňovat záznam elektromagnetických vln, vycházejících z mozku člověka, který vnímal tvář jiného člověka, v podobiznu člověka, jehož tvář tento člověk vnímal http://www.foxnews.com/tech/2018/02/26/this-literally-reads-your-mind-to-re-create-images-faces-see.html. Stejně tak už vědci vyvinuli systém, který přenáší záznamy kamery, umístěné na brýlích slepých lidí, kterým přestala fungovat sítnice, prostřednictvím elektromagnetických vln do elektrod, umístěných na sítnici a vrací jim tak alespoň částečně schopnost vidět http://www.businessinsider.com/scientists-put-a-bionic-eye-to-the-test-and-it-helped-blind-people-see-again-2015-7.

Pokud jde o sledování myšlenkových procesů, byl vyvinut přístroj, který dokáže analyzovat mozkové vlny a nacházet v nich souhlásky a samohlásky a potom přenášet naše takto odhalené myšlenky na displej. Přesnost tohoto přístroje zatím dosáhla 90% https://www.researchsnipers.com/device-that-translates-your-thoughts-in-to-words-will-be-in-smarhttps://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3497935/ .

Každý snadno podlehne svodu, že by místo vyklepávání textu na klávesnici nebo vyhledávání pomocí myši, mohl jeho počítač nebo mobilní telefon reagovat přímo na dění v jeho mozku a zapisovat jeho myšlenky přímo do dokumentů nebo provádět operace, které ho zrovna napadly. Společnosti Apple a Samsung ve skutečnosti už mají prototypy elektroencefalografických zařízení, které je možné si nasadit na hlavu a které jsou schopné předávat do jimi vyvíjených nových typů chytrých telefonů elektromagnetické vlny, vycházející z mozku. Nové chytré telefony je dokáží analyzovat, vyčíst z nich záměry jejich majitelů a provést příslušné operacehttps://lsspjournal.springeropen.com/articles/10.1186/s40504-017-0050-1.

Podobně jako v případě zrakového vnímání je možné, při znalosti algorytmů mozkového zpracování slov, vygenerovat a přenést do mozku prostřednictvím s mozkem propojeného počítače, připojeného k internetu nebo prostřednictvím chytrého telefonu, připojeného k mobilní síti slova převedená do ultrazvuku, která mozek vnímá, ale člověk si je neuvědomuje, a vytvářet tak u lidí falešné vědomí tím, že do jejich mozků uloží myšlenky, které tam budou fungovat, jako by byly jejich.

Lidé, jejichž mozky budou propojeny prostřednictvím počítačů nebo mobilních telefonů s celosvětovými komunikačními sítěmi, tak zpřístupní své mozky hackerům a nebo také tajným službám, které budou schopné generovat v myslích občanů myšlenky nebo city, které budou vyhovovat potřebám jejich vlád.

V loňském roce byl na Světové ekonomické fórum v Davosu přizván i historik Juval Noah Harari, který ve své přednášce varoval před vznikem nové totality, založené na ovládání lidských mozků, ke které by mohlo dojít už v příští generaci. „Jakmile jsou [elitám] známé algorytmy [elektrických signálů v mozku], které nám rozumí lépe než my sami, budou moci předpovědět mé touhy, manipulovat mé city a dokonce rozhodovat místo mě. A když nebudeme dost opatrní, může být výsledkem nástup digitálních diktatur. Ve 21. století můžeme být zotročeni digitálními diktaturami“ řekl Harari http://www.ynharari.com/wef2018. Podobně se v dubnu na konferenci v Las Vegas vyjádřila badatelka stanfordské univerzity v oboru neurologie a šéfka výzkumu firmy Dolby Labs, Poppy Crumová. Řekla: „Vaše přístroje budou o vás vědět víc, než vy sami. Myslím, že je třeba, abychom se zamysleli nad tím, jak [tato data] budou použita“ http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5611645/Future-devices-let-companies-scan-body-detect-mood-health.html .

Jakkoli je dosažení dokonalosti v komunikaci mezi mozkem a počítačem nebo mobilním telefonem otázkou jen ještě několika let, vlády zatím nevyvíjejí žádné úsilí k vytvoření zákonů, které by chránily svobodu lidského myšlení před útoky z vnějšího prostředí. V dubnu roku 2017 zveřejnili vědec v oboru neuroetiky z university v Basileji Marcello Ienca a právník se zaměřením na lidská práva z univerzity v Zurichu Roberto Andorno v odborném časopise Life Sciences, Society and Policy (Vědy o životě, společnost a politika) článek „Na cestě k novým lidským právům ve věku neurovědy a neurotechnologie“https://lsspjournal.springeropen.com/articles/10.1186/s40504-017-0050-1, ve kterém vyzývali, aby byly zahájeny práce na zákonech, které by chránily lidské právo na svobodu a další lidská práva před zneužitím technologií, které otevírají přístup do lidského mozku.

V článku psali: "lidská mysl je... posledním útočištěm osobní svobody a sebeurčení" a "v současné doběžádná právní nebo technická záruka nechrání mozková data před stejným dolováním dat a metodami pronikání do soukromí, jaká se používají u jiných druhů informací". Ze světových médií se ale o jejich výzvě zmínil jen britský deník Guardianhttps://www.theguardian.com/science/2017/apr/26/new-human-rights-to-protect-against-mind-hacking-and-brain-data-theft-proposed?CMP=share_btn_fb . Zdá se, že v současném demokratickém světě neexistuje politická vůle, která by chtěla dálkovému ovládání lidských mozků zabránit, přestože taková perspektiva zpochybňuje základní principy demokracie.

V letech 2016 a 2017 přesvědčovalo 10 evropských organizací Evropskou komisi a Evropský parlament, aby, vzhledem k tomu, že k dálkovému ovládání lidských mozků je možné použít i pulsované mikrovlny, což je už desítky let utajováno, začaly na těchto zákonech pracovat už teď https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Mojmir-Babacek-Polsky-ministr-pripustil-existenci-zbrani-pusobicich-na-psychiku-Mohou-je-vyrobit-i-teroriste-430682 (mimochodem vědci se kloní k názoru, že poškození mozků amerických a kanadských diplomatů na vyslanectvích na Kubě a v Číně mohlo být způsobeno jedině pulsovanými mikrovlnamihttps://www.lidovky.cz/svet/pri-utocich-na-diplomaty-na-kube-byly-pouzity-mikrovlnne-zbrane-tvrdi-vedci.A180903_151438_ln_zahranici_mha; že byly na americké diplomaty použity utajované mikrovlnné zbraně nedávno uvedla i americká televizní stanice CBS News https://www.cbsnews.com/news/brain-trauma-suffered-by-u-s-diplomats-abroad-could-be-work-of-hostile-foreign-government-60-minutes/http://download.cbsnews.com/media/mpx/2019/03/05/1452095043710/0317_60_Full_1806123_740.mp4).

Evropsky parlament i Evropská komise odpověděli na žádost o vytvoření zákonů, chránících svobodu myšlení tim, že se vymluvily na to, že tyto zákony musí být, kvůli principu subsidiarity, vypracovávány v jednotlivých členských státech Evropské unie zvlášť.

Žádáme Vás proto, aby byly v České republice vytvořeny zákony, které by pod přísnými tresty zakazovaly zásahy vnějších energií do činnosti nervových systémů obyvatel České republiky. Tyto zákony by měly ustavit i týmy, s účastí představitelů lidskoprávních organizací, které by měly příslušné technické vybavení k tomu, aby mohly dohlížet na jejich dodržování. Jinak hrozí nebezpečí, že se v České republice vyvine státní zřízení, které bude sice pro veřejnost předstírat, že hájí lidská práva, ale ve skutečnosti je bude potlačovat utajenými prostředky dálkového působení na lidskou nervovou soustavu. V České republice žije v současné době asi 30 lidí, kteří tvrdí, že jsou na nich zkoušeny zbraně, založené na působení pulsovaných mikrovln na lidský organismus, nervovou soustavu a mozek a nemají žádný prostředek, jak by mohli dokázat, že k takovým útokům dochází a žádat potrestání viníků. Současný rychlý vývoj vědy může otevřít i nové fyzikální prostředky k takovým útokům, než jsou pulsované mikrovlny nebo připojení mozku k mobilním sitím a Internetu. Je nejvyšší čas, aby byly vytvořeny zákony, které by bránily lidský mozek, lidskou nervovou soustavu a lidský organismus před škodlivými elektromagnetickými vlnami a útoky na svobodu myšlení a rozhodování.

Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimské Rohingy z Barmy u nás prezentují jako mírumilovné chudáčky, ale ti ve skutečnosti vraždí a násilím nutí ke konverzi k islámu   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:52:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rohingove z jineho pohledu. Amnesty Int. potvrdila, ze v roce 2017 se dopustili minimalne jednoho masakru na nekolika desitkach hinduistu a krome toho opakovane unaseli zeny a deti a nutili je konvertovat k islamu.

Pro nas muze byt zajimave, ze v prvnim verejnem prohlaseni, ve kterem se v roce 1948 muslimove z tehdejsi Barmy oznacili za Rohingy, se take nazvali "Sudetskými Němci indického subkontinentu."

Autor: Martin Gust

Zdroj: opindia.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKvětnové střípky   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:42:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od 1. května 2019, počátkem 1. roku nové éry Reiwa, je symbolem státu a jednoty lidu Japonska, podle ústavy z roku 1947 - Japonské země (日本国, Nipponkoku), de iure konstituční monarchie založené na parlamentarismu, 126. císař Naruhito (1960). Císař s titulem Tenno ((天皇) s významem nebeský kníže, je současně veleknězem (hlavou) šintoistického původního japonského státního náboženství.

Prezident Trump, který po 15 hodinovém letu přistál v sobotu v Tokio bude prvním zahraničním hostem, který bude v pondělí přijat a večeřet s novým císařem Naruhito a císařovnou Masako. Nevím, zda účastníkům večeře protokol dovolí komunikaci v angličtině. Císařský pár totiž studoval na Harvardu a setkání lze označit jako více méně ceremoniální. Ceremoniální hodnotu bude mít také nedělní golf, návštěva sumo turnaje a privátní večeře. Tím to ale skončí. Proč?

Zřejmě nebudou vyřešeny obchodní otázky ve vztahu USA – Japonsko. To však neznamená, že nebudou na stole. Císařův otec Akihito (1933) totiž během oslav svého 30 letého vládnutí začátkem 2019 podpořil globalizaci, sdělil světu a narýsoval cestu svému synovi: Svět se stal více globalizovaným, tak si myslím, že i my se teď musíme stát více otevřenými vnějšímu světu (překlad autora). Zmiňuji se o citátu odstoupeného císaře Akihita, protože jeho obsah je více než podobný citátům čínského prezidenta Si Ťin-pchinga. Ten se nechal v roce 2018 slyšet: Uzavírání se do sebe a odmítání spolupráce – to není správná volba. ČLR nebude zavírat dveře před vnějším světem, naopak, otevře je ještě více….Chceme totiž dosáhnout, aby plody rozvoje se staly společným vlastnictvím. Oba citáty jsou v protikladu s politikou USA a konáním prezidenta Trumpa. Takže: bude veselo při večeři, po golfu a po odletu. Během následných obchodních jednání již ne. Podobně tomu v EU po letní dovolené. Proč?

Ve světě totiž roste nestabilita. A s ní nedůvěra k americkému dolaru, jedním z hlavních prostředků k rozmístění peněz. USA jako emitent USD mohou kdykoli zmrazit aktiva jakéhokoli státu. EZB o něčem podobném nemůže ani snít. Zkušenosti s USA nabízí historie. Zmíním se o dvou aktuálních případech: Kazachstán a Venezuela.

30. října 2017 se rozhodla Bank of New York Mellon zmrazit 22,6 miliard USD patřících Národní bance Kazachstánu. Jednalo se o pohledávku moldavského oligarchy Anatolie Stati. Podle Reuters měl Kazachstán k 30. Září 2017 v USA aktiva v hodnotě 60, 528 miliard USD. Nevím a nechci ani vědět, co vše musel bývalý prezident dělat a slibovat v USA proto, aby mu bylo slíbeno, že peníze budou uvolněny. Pokud vím, dodnes tomu tak není.

Začátkem dubna 2019 se rozhodla Venezuela prodat část svých zlatých zásob. Jedná se o cca 30 tun. Kdyby Venezuela udělala totéž, co udělal Kazachstán, měli bychom ve Venezuele co dělat s jiným režimem. A tím jsem opět u trojice: USA, ČLR a Ruská federace. Nevím přesně, kolik tun zlata vlastní USA, nevím kolik zlata nakoupila ČLR v minulém roce. Vím ale, že RF v roce 2018 koupila min. 274 tun zlata. Vím také, že USA se rozhodly používat USD jako dvojsečnou zbraň proti všem skutečným a domnělým protivníkům. Hrozby zmražení bankovních účtů a aktiv jsou na denním programu. Vím také, že zlato je historicky spojováno s bezpečným azylem i v době, jako té dnešní: na venek ani válka, ani mír, ani stabilita. Proto si dovoluji dodat, že zlato má v sobě ještě další hodnotu a roli: apokalyptickou. Ta se projeví v okamžik změny finančního systému. Tomuto okamžiku se přibližujeme. Kdy přijde, nemohou laikové předpovědět, ani prognostikovat. My si ten okamžik můžeme pouze představit. Všechny měny totiž představují více méně důvěru v papír, který nese jméno státu, kterému věříme. Jeví se mi dnes, že důvěra k USA neroste ani v EU. Proto zlato nakupují mnohé centrální banky světa. Proto bychom si měli uvědomit, že se jedná a o přípravu na ještě větší nestabilitu geopolitické situace. Ta se doposud vždy transformovala do války. Nedej Bůh, aby se opakoval skandál spojený s prodejem falešného zlata, jako tomu bylo začátkem léta 2011. Skandálu předcházel prodej zlata v listopadu 2010. Ministerstvo financí USA prodalo falešné zlato ČLR. Vláda ČLR na to přišla s pomocí speciální analýzy. Nevím, kdo bude dalším kupcem amerického zlata a zda má speciální laboratoř, nevím…Vím za to, že předevčírem stála unce zlata 1290 USD. A nevím, co bude stát unce lidského kompostu za měsíc. Ano. Čtete správně – lidského kompostu.

Washington se totiž stane prvním státem USA s legalizovaným lidským kompostem. V souladu s novým zákonem, podepsaným gubernátorem Jay Inslee v úterý tohoto týdne, budou mít občané možnost se po smrti nechat tradičně pohřbít, nebo zpopelnit, ale i kompostovat. Tím se budou transformovat do půdy pro kytky, zeleninu nebo stromy. To vše prý kvůli hrozícímu nedostatku pozemků pro hřbitovy, nedostatku podnikatelských idejí, samozřejmě i kvůli ekologii. Lidský kompost prý bude snižovat emise karbonu! První obchodní společnost nabízející tuto novou službu již existuje: Recompose. Její ředitelka, paní Katrina Spade, ji představila Agence France-Presse a pochlubila se výhledy na zisk při současné ochraně přírody. V EU je to Švédsko, které dovoluje lidský kompost, v UK je dovolena biodegradabilní rakev. Kdy bude následovat ČR, nevím. Jako věkem a zkušeností podmíněný cynik si mohu představit, že kompostování mrtvol se stane rozšířeným způsobem zahlazování stop v případné větší války, nejenom na území Evropy. Tato představa zapadá do výsledku průzkumu prestižního think tanku European Council on Foreign Relations (ECFR).

Na otázku o budoucnosti evropské integrace je ve 14 z 28 členských států možné vyvodit, že existuje riziko poslední možnosti volit poslance EP. Šťastni ti, kteří byli v těchto dnech zvoleni. Slušná penze a smrt je nemine. 58% Francouzů, Italů, Poláků a Rumunů se domnívá, že Evropská unie v dnešní podobě nepřežije následujících 20 let. V Německu je takového názoru 50% a v Nizozemí 52%. Pouze ve Španělsku jsou lidé s obavami o budoucnost EU v menšině: 40% obyvatel. 36% Francouzů, 35% Čechů a 31% Slováků v průzkumu říká, že dominujícím pocitem v jejich životě je strach. Ještě více je šokující, že do Evropy se vrací obava z války. Bojí se jí 38% Nizozemců, 35% Francouzů a Rakušanů, 33% Poláků či 27% Němců, a to navzdory tomu, že EU je představována jako mírový projekt. To se také před několika dny snažil vysvětlovat i český premiér Babiš.

Politicky korektně zapomněl na válku na Balkáně, na účast vojsk členských států EU ve válkách v Afganistánu, Iráku, Libyi a jinde. Neřekl nic o možnosti kompostování lidských mrtvol ve, a po válce, ani po volbách. V Langley to asi také nevědí. Přesto nevylučuji, že projekt lidského kompostu bude mít podporu v Bruselu. Především po dnešním nočním oznámení výsledků voleb. Jak to bude s podporou institutu Sinoskop, který se má podle slov iniciátora rozběhnout k 1.6.2019, nevím. Nevím také, zda z pana Hamáčka nebude ždímačka, nebo lámačka. Zdá se mi ale, že je lepší umřít ze smíchu, než ze strachu. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
26.05.2019.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecko je podezříváno z toho, že zaslalo zbraně protivníkům Ruska a Sýrie   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:33:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecko zvýšilo dodávky zbraní syrským povstalcům v Idlibu, aby jim pomohlo odrazit útok vedený syrskými vládními vojsky s pomocí Ruska. Uvádí to Reuters s odkazem na zdroje v povstaleckých skupinách.

Uvádí se, že takové rozhodnutí přijala Ankara po neúspěšném pokusu přesvědčit Moskvu zastavit eskalaci, aby byl zastaven proud uprchlíků do republiky. Turecká strana je připravena zachovat si svůj vliv v severozápadní části Sýrie a posílit svou přítomnost na vojenských základnách, které byly vytvořeny v rámci dohody s Ruskem o zóně deeskalace, řekl agenturní zdroj.

V únoru turecký prezident Recep Tayyip Erdogan hovořil o tom, že Ankara pomáhá předcházet útokům bojovníků na ruskou základnu Hmímím v Sýrii. Předtím na MZV RF uvedli, že Moskva nedovolí, aby v Sýrii zůstala „rezervace terorismu“ na místě zón deeskalace. Na ministerstvu uvedli, že demilitarizovaná zóna v Idlibu, za niž odpovídá i Turecko, zatím nezačala plnohodnotně fungovat.

Minulý týden ruské středisko pro usmíření znepřátelených stran uvedlo, že syrská armáda jednostranně zastavila palbu v Idlibu. Bojovníci však i nadále ostřelují pozice vládních vojsk a civilistů v provinciích Hamá, Latákie a Aleppo. Uvádí se, že od 18. května bylo zaznamenáno celkem třináct útoků.

Ruská operace v Sýrii

Rusko zahájilo vojenskou operaci na podzim roku 2015, a to na žádost syrského prezidenta Bašára Asada. Ruský prezident Vladimir Putin nařídil, že na jaře příštího roku, po úspěšném splnění úkolů, má dojít ke stažení hlavní části vojsk.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m6gp

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická zahraniční politika ztratila kontrolu   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:28:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Profesor americké námořní vojenské akademie Tom Nichols nedávno publikoval článek v novinách "USA Today", ve kterém analyzoval diplomatickou situaci Spojených států v posledním období, a dospěl k závěru, že zahraniční politika USA ztratila kontrolu. V nedávných zahraničních záležitostech USA se všude objevili John Bolton, který je asistent prezidenta Spojených států pro záležitosti národní bezpečnosti. Americká diplomacie pod vedením Boltona je jako divoký kůň, který je mimo kontrolu.

Když sloužil jako stálý zástupce Spojených států při OSN, jako reprezentant amerických jestřábů si Bolton kdysi řekl: „Spojené státy nechají OSN, aby hrála svou úlohu jen tehdy, když je to zapotřebí. To je přesně to, co by mělo být. Jediný problém je v našem národním zájmu". Kromě toho mnohokrát uvedl, že podnikne vojenskou akci proti Severní Koreji a Íránu.

Po vstupu do funkce asistenta prezidenta Spojených států pro záležitosti národní bezpečnosti Bolton vyhlásil, že „čínské rakety ohrožují Rusko." V důsledku toho ruská strana odpověděla, že Spojené státy a NATO, nikoli Čína, představují hrozbu pro národní zájmy Ruska.

Pod vzestupem ekonomické globalizace a sociálního informování prošla mezinárodní mocenská struktura a globální řád v posledních třech desetiletích významnými úpravami. Země rozvíjejícího se trhu se staly hlavním motorem světového hospodářského růstu. V tomto kontextu světový politický řád, který Spojené státy vytvořily po druhé světové válce, prochází výzvami a úpravami, protože globální ekonomická situace se dramaticky mění. Skutečností v dnešním světě je, že éra americké hegemonie umírá.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIndický prezident jmenoval Naréndru Módího premiérem   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:26:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Indický prezident Rám Náth Kóvind 25. května oficiálně jmenoval Naréndru Módího premiérem a současně ho pověřil návrhem členů nového kabinetu federální vlády a stanovením konkrétního termínu pro inauguraci.

Naréndra Módí poté pronesl projev pro veřejnost, ve kterém uvedl, že zahájí své druhé období ve funkci premiéra, a ujistil občany, že nová vláda bude usilovat o realizaci snů všech lidí.

24. května byly zveřejněny výsledky nedávných voleb do dolní sněmovny indického parlamentu. Vládnoucí Indická lidová strana (BJ) získala ve sněmovně 303 míst, čímž zvítězila ve volbách. Největší opoziční strana Indický národní kongres získala pouze 52 míst, proto bude Naréndra Módí pokračovat ve funkci premiéra.

Naréndra Módí poprvé nastoupil do funkce premiéra v květnu roku 2014, poté, co dovedl Indickou lidovou stranu k vítězství ve volbách do dolní sněmovny parlamentu, ve kterých získala více než polovinu křesel.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChris Floyd: Amerika mezi dvěma póly zoufalství   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 05:25:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak se zeměkoule točí mezi dvěma póly nabitými zemským magnetizmem, kmitá náš názor na dnešní Ameriku mezi dvěma póly nabitými zoufalstvím. Když zaujmete pozici na pólu jednom, možná tam spatříte sama sebe vykřikujícího, že ještě nikdy nebylo tak zle, jak je dnes.

Ale když se přemístíte na pól protilehlý, můžete tam znou zastihnout sebe sama, tentokrát však přesvědčeného o tom, že dnešek není vlastně ničím jiným, než pokračováním toho, co zde už bylo - čili hrůz a pekel, které vás provázely celý váš život: válek, lži, zvěrstev, komplotů, nespravedlnosti, terorizmu, korupce i měst v ohni. Cožpak nestálo tohle všechno v pozadí vašeho života, ať už je vám dvacet nebo osmdesát? A je možné, že vás při takovýchto úvahách napadne i častečně uklidňující myšlenka: Že totiž to, co vidíte dnes, není ve skutečnosti znásilněním dosavadní normy národního života (či všelidských záležitostí vůbec), ale že to jen hypertrofovalo v důsledku pokročilejších technologií a v zásadě se to tedy od nejzákladnějšího minulého neliší. Takže je možná pravda, co už kdosi řekl: Nic nového pod sluncem.
Ale pak usednete k počítači a hledíte na tweet, který tam vyvěsil člen nejváženější instituce v zemi – senátu. Senátor za stát Florida Marco Rubio tam vedle svého textu, bouřícího proti současné vládě Venezuely, umístil dvě fotografie. Na jedné je usmívající se někdejší libyjský vůdce Kaddáfi – a hned vedle ní fotografie jeho ubitého těla.

V tu chvíli strnete. Je to nepochybné. Jde o vzkaz amerického politika venezuelskému prezidentu Madurovi: Pamatuj, že tohle čeká každého politického vůdce, který neudělá to, co my chceme!

Šok, který v ten okamžik pocítíte, je jako úder do tváře. A dokonce i v čase vlády Trumpovy administrativy se vám zdá, že tohle se už ocitá za hranici. Že tohle už je rozdíl kvalitativní, zavádějící nás do dosud nezpamovaných vod, nacházejících se daleko od břehů minulosti.

Avšak náhle jste zase zpět na pólu opačném. A to když si vzpomenete na další postavu velitelských výšin naší společnosti. Na Hillary Clintonovou. Jak si coby úřadující ministryně po téže vraždě Kaddáfího v televizní debatě takto radostně zajásala: „Přišli jsme, viděli jsme, už nežije, ha, ha, ha“.
Vzpomenete si v tu chvíli i na to, jak v průběhu své prezidentské kampaně slibovala, že totálně vyhladí 70 milionů lidí v Iránu, jestliže tato země, která nikdy nevlastnila nukleární zbraně a nemá je dodnes, zaútočí nukleárně na Izrael, který těch zbraní má víc než dvě stovky. A možná se vám při vzpomínce na tuhle absurditu vybaví i obraz Madeline Allbrightové, hájící usmrcení půl milionu nevinných dětí, které zemřely v důsledku sankcí, uvalených i na ně jejím tehdejším šéfem Billem Clintonem. Což vás zavede ještě dál do minulosti, až k hromadné vraždě v My Lai – a v tom okamžiku se vám vyjeví, že to, co sledujte dnes, není žádným úletem, ale že jde o
p o k r a č o v á n í. Ano pravda, zrychlené, ale jinak je to totéž zpráchnivělé dřevo potápějící se lodi, jen v ještě pokročilejším stádiu zkázy.
Avšak útesy, na které jsme hnáni, jsou tytéž, ke kterým směřujeme už dlouhou, předlouhou dobu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google - P.C.Roberts - Guest Contributions - Chris Floyd reminds us of Evils...

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2968 sec,0.0545 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,856kB