Neděle 26 květen 2019
V pátek 31.5. 2019 nemusí nikdo do práce. Bude vyhlášena generální stávka   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 06:21:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prý 16letá autistická Greta Thunberg.zavelela.

Vážně necháme na našich dětech, aby za nás vybojovaly klimatickou nouzi? Vážně necháme pouze na studentech, aby obětovali vzdělávání a museli místo školy těžce demonstrovat v ulicích?

V pátek 31.5. 2019 uzavřeme nejen školy, ale úřady, soudy, nemocnice, letiště i nádraží, pomůžeme nejen dětem, ale „stav klimatické a environmentální nouze“ zachrání i 16ti letou autistku Gretu Thunberg.

Faktem je, že slavná Greta se obrátila k Bohu, pak se ochladilo a prší. A když půjdeme všichni do generální stávky, byl by v tom čert, aby se klimakterium nebeské neupravilo.

Letošní zima a jaro byly ve velké části centrálních oblastí Spojených států amerických mimořádně bohaté na srážky (ostatně posledních 12 měsíců bylo v USA nejvlhčích od počátku pozorování). V zimě se jednalo o vydatné sněžení, střídané na jaře intenzivními dešti spojenými s prudkým táním sněhu. A co u nás?


Že jsme zaprasili co se dá, o tom není sporu. Člověk se už nemůže napít z potoků, natož rybníků či řek musí znát už i malé děcko. Že sednout si do trávy a bát se injekčních stříkaček, nebo odhozeného harampádí až po pneumatiky také není sporu. Pouze je komické, když po pochodech a urážkách starších generací právě ti mladí, nezkažení, zvednou telefon, zavolají si pro odvoz, či někteří sami sednou do auta a na motorku. Prý vše potřebují, bez mobilu, počítače a všech výdobytků modernosti se neobejdou. Tak ale nejsou ty "klimatické pochody" spíše ulejvárnou, než pocitem vůle za záchranu planety Země?Mimochodem: víme, kolik lvů, medvědů či slonů včetně kanců má být na km2, ale že nás je jak sarančat a kejda po nás stéhá z mrakodrapů, protože se už na planetu Zemi nevejdeme nikdo neřeší. Pokud nežádáme Pentagon, aby vytvořil humanitární bombardování. Tak jak je to s tou záchranou lidstva?

Lidí na km2

Macao (Čína) 19 443
Monako 17 667
Tchaj-wan 645
Čína 141
Belgie 365
Německo 230
Česko 133
Rusko 8
Švédsko 23
Finsko 18
Kanada 4


To se to té Švédce Gretě vykládá o ekologii, když v severských státech skoro nikdo nebydlí a na ekologii nemusí dávat žádné peníze. Ale všichni přes nás jezdí, nebo na jih létají. Mohou jít příkladem a přes naše území mohou chodit ekologicky pěšky bez mobilu a fast foodů s přepálenými oleji.

Vážně to někdo z nich udělá?

P.S. Samozřejmě se žádná generální stávka nekoná, aby si to někdo nevzal vážně.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2503-v-patek-31-5-2019-nemusi-nikdo-do-prace-bude-vyhlasena-generalni-stavka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Nizozemsku nečekaně uvedli, že za katastrofou Boeingu 777 let MH17, může být Ukrajina   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 06:07:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
…..pomalu, ale jistě, se vítr obrací a začínají mnozí otáčet. Lež není možné do nekonečna pod velkou tíhou důkazů opakovat….

Thierry Baudet, člen evropského parlamentu, vůdce fóra pro demokracii euroskeptické strany Nizozemska, veřejně prohlásil, že Kyjev by mohl být vinen smrtí cestujících při sestřelení Boeingu MH17 nad Donbasem 07.07.2014 uvedl nizozemský televizní kanál NL Times

Během televizních debat s předsedou vlády Nizozemského Království Markem Ruttem, politik nečekaně prohlásil, že zpráva mezinárodního týmu pro vyšetřování havárie tohoto stroje vyvolává značné pochybnosti.

„Ukrajina je jedním z pachatelů tohoto útoku,“ řekl Baudet.

Vůdce strany „Fóra pro demokracii“ dodal, že rozsudek v případě MH17 by měli být právoplatní soudci a nikoliv nějací úředníci, kteří obviňují Rusko bez jakýchkoliv důkazů.

Kráceno ze zdroje: https://rusvesna.su/news/1558724199

tm dodává: několik dní po katastrofě jsme předložili na jiném webu nejen důkazy, ale také důvody, proč atentát na letadlo byl proveden na pokyn DEEP STATE přes „P-REZIDENTA“ POROŠENKA, kterému také amíci slibovali „hory doly“ a nedodrželi v podstatě ke konci časů nic. Má nyní na krku několik trestních oznámení a je na něho vystaven zatykač. Pravda se dostává na povrch a právě POROŠENKO hrál v této hře rozhodující roli, kdy bylo letadlo záměrně z vyšší letové hladiny, kvůli sestřelu, donuceno klesat do hladiny nižší, na jeho příkaz…..

Podobně v budoucnu bude řešena situace za vlastizradu i s jinými politiky jak v ČR, tak na Slovensku. Tak to se máme na co těšit. Skrýt se nebudou moci nikde….

Tomáš Marný

Zdroj: Tadesco
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVÍTE, PROČ JÍT K VOLBÁM DO EU PARLAMENTU?   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 06:01:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské tajné služby ovládly centrálu Evropské Unie a reklamami na Facebooku řídí všechny ty desetitisíce úředníků Brusele, zkorumpované přemrštěnými platy a bruselským jidášským grošem koupené k vlastizradě. Úředníci z Brusele tak na pokyn Putina připravili předvolební agitátorské akce, aby nas…li co nejvíce voličů, kteří ještě mají všech pět pohromadě.

Voličů, kteří mají všech pět pohromadě zatím není až tak málo. V postokomunistických zemích má všech pět pohromadě poměrně hodně lidí, protože jsou imunizováni vůči vymývání mozků bolševickou propagandou, tou staro-bolševickou před rokem 1989 i tou ne-bolševickou. Neo-bolševická propaganda a vymývání mozků zintenzivnily zejména v posledních letech snah o Vítězný Multikulti Únor ze strany neo-marxistických fanatiků a extrémistů ovládajících a kontrolujících média, univerzity, zejména různé zbytečné obory (humanitní studia, genderová studia, katedry multikulti propagandy cudně přejmenované na „politologie“ a další), ale ovládající i politické strany a struktury státní moci, včetně skryté státní moci (deep state).

V západních zemích, jejichž občané až donedávna nikdy nezažili roky trvající lhaní a podvádění médií, všech novinářů, lhaní, zkorumpovat a prostituování pro potěchu moci/mocných ze strany všech těch „svědomí národa“, v západních zemích, jejichž občané si nevypěstovali imunitu vůči propagandě, v západních zemích, jejichž občané vstoupili do éry neo-bolševického vymývání mozků, manipulace a propagandy jako Didus ineptus do setkání s námořníky, v těchto zemích je pomálu lidí, kteří mají všech pět pohromadě. Pozitivní je, že i na „vyspělém“ iracionálním a sebevražedném, neo-marxistickém Západě přibývá lidí, co zčínají používat vlastní mozek. Zejména dnes, po letech intenzivního lhaní ohledně mírumilovnosti islámu, pokornosti, tichosti a vděčnosti nelegálních krimigrantů, ehm „uprchlíků“ (sakra, nedovolme znásilňování jazyka a netolerujme nazývání nelegálních migrantů slovem „uprchlík“; to je jako nazývat bytového zloděje úklidovou službou nebo jako vraha nazývat zdravotnickým personálem). Roky bezostyšných a od začátku jasných lží o univerzitním vzdělání negramotných somálských pasáků a koz a nigerijských obchodníků s drogami pomohly probudit samostatné myšlení a vždy potřebný skepticismus u stále rostoucího počtu lidí i na Západě.

Pozn.: Mimochodem, skepticismus, pochybování o tom, co člověk slyší nebo čte, je jednou ze základních podmínek pozitivního rozvoje lidské společnosti. Kdyby Einstein nepochyboval, nebyla by teorie relativity, ani jaderná energie, ani lety do vesmíru. Pokud není pochybnosti, není zlepšení. Pokud není zlepšení, není progres. Pokud není progres, je nutně úpadek. Srovnejte schopnost samostatného rozvoje již od začátku novověku pochybující (a otázky kladoucí a odpovědi hledající) evropské civilizace například ve srovnání s nepochybující a nezpochybňující civilizací islámskou, která by bez vnějšího progresu (přineseného právě evropskou, nebo euro-atlantickou civilizací) zůstala i dnes zoufale hluboko v minulosti a to technologicky, ekonomicky, společensky, kulturně, vědecky.

Euro-aparátčíci, zřejmě na pokyn Putina, před těmito volbami financují různé propagandistické akce. U nás celebrity neo-bolševismu v show businessu dokonce natočily různá agitační videa a rozhlasové reklamy. Jakoby neutrální, ale celkovým vyzněním i některými konkrétními texty zřetelně eurohujerské a protinárodní agitace. Shlédnout je mlžete zde https://www.tentokratbuduvolit.eu/

Nejvíce mne zaujal pan Hřebejk, který vyzývá k neúčasti na volbách lidi s jiným názorem, než je jeho eurohujeristický multikulti neo-bolševismus. A pokud to nevyjde, tak možná zase vynadá občanům této země do hnědých a rudých prasat. Mimochodem, nemáte někdo video tohoto pověstného prohlášení neo-soudruha Hřebejka? Ze záhadných důvodů úplně zmizelo z internetu, jistě zcela „demograticky“ a v souladu se svobodou slova, občanskými právy a svobodami. Pokud to video někdo máte, pošlete, prosím, na michal.brand7©seznam.cz Byla by jistě škoda, kdyby moudrá slova vzdělané a slušné „elity“ snad nějak zmizela v zapomnění, ne?

Je až komické, jaký obrat může nabrat něčí osobnostní vývoj. Jakou krutou až fraškovitou ironii někdy osud předvede. V roce 1989 byl Jan Hřebejk jedním z protagonistů revoluce proti staro-bolševické totalitní moci, dnes by si na povel z Brusele snad navlékl i euro-uniformu lidových multikulti milicí a šel mlátit „pravicové extrémisty“ a jiná „rudá a hnědá prasata“. Od mladého bojovníka proti totalitě k neo-bolševickému Miroslavu Štěpánovi č. 2.

Mezi agitátory za účast těch správných voličů ve volbách a za hlasování ve volbách tím správným způsobem je také Radek Banga. Ještě lepší než jeho video-agitka je jeho rozhlasový příspěvek, kde říká něco jako že když do tý Evropy zvolíme ty zástupce tak v tý Evropě pro to Česko něco dokážou. Pozitivní je, že tento slušný chlapec tentokrát nevolí svůj obvyklý slovník ve stylu:

Zajímalo by mě fakt hodně,kotě co to tady na mě zkoušíš.
Říkáš že to není jenom k sexu a přitom mu věrně sloužíš.

Kdykoly řekneš slovo sex tak ti zrovna piča mezi nohama se ti zatopí. Kdykoly podíváš se na mě svojím pohledem uhejbáš a zavíráš oči. (Hej tak co to na mě zkoušíš) Představuješ si jak mi ho kouříš. (Tak co to na mě zkoušíš) Vým dobře po čem toužíš. Pořádně tvrdýho ptáka v ruce mít a dívat si mi přitom do očí. Nezdržovat se, chvíli svádět, přirazit tě ke zdi a strčit čtyři prsty do píči. Chceš mít koule, chceš to ze zadu, si horká jako mama,chceš víc. Přitvrdit, zachovat žádáš a ve finále prosit boha ať peklo skončí. (Hej tak co to na mě zkoušíš) Představuješ si jak mi ho kouříš. (Tak co to na mě zkoušíš) Vým dobře po čem toužíš.

refrén:

Chceš prcat, prcat, prcat..
Jenom pro to přicházíš.
Chceš prcat, prcat, prcat..
Celou dobu o tom víš.
Chceš prcat, prcat, prcat..
Marně se tomu bráníš,
nakonec mě stejně vykouříš.

https://textypisni.koule.cz/gipsy/nezarazeno/chces-prcat

Mimochodem, je zvláštní, že některé texty písní slušného chlapce Radka Bangy zmizely z webů jako karaoke.cz a dalších, kde ještě vloni byly k nalezení. Nechápu proč. Takové intelektuální veledílo slušného a vzdělaného bojovníka za morálku!

Ostatně, možná, že ten text je vůbec nejlepším popisem toho, v jaké pozici jsou čeští eurohujeři ve vztahu k bruselské neo-totalitní moci – „marně se tomu bráníš, nakonec mě stejně vykouříš“. To jen abychom si uvědomili, jaké místo je pro nás v EU vyhrazeno.

Pozn.: jestli snad některý z webů, kterým tento svůj článek pošlu, odmítne tento článek publikovat, ihned se obrátím na Romea a Šabatovou, protože to bude dyškrymance kvůli tomu, že cituji z textů význačného romského umělce, humanisty a morální kapacity Radka Bangy.

Ale teď vážně. Asi nejubožejší je video Ondřeje Gregora Brzobohatého. (Ondřej „gregor“ Brozbohatý – krucinál, ten by se před 70 lety nechal přejmenovat na „Vladimír Iljič Gottwald Brzobohatý“ a za deset let se odstěhuje do Německa, kde se nechá přejmenovat na „Ondřej Mohamed Jusuf bin Brozhobaty“). Ve své agitce nám sděluje:

„Češi jsou upachtěnej národ, plnej homofóbních zbabělců. který se před každým problémem jen schovávaj a nemaj koule na to, ho řešit.“

„Tak přesně tohle nechci, aby si o nás myslel zbytek Evropy.“Je až neuvěřitelné, jak mimo jsou někteří příslušníci kavárny. On se veřejně doznává ke své malosti, ke svému ubožáctví, ke svému lokajskému, otrockému charakteru – pro něj je nejdůležitější, co si „o nás“ (o něm) bude myslet „zbytek Evropy“. Jak řekl další kavárník, režisér Menzl – Češi jsou národ lokajů a služek. Zejména příslušníci „elity“, multikulti neo-soudruzi z pražské kavárny – ti především. Lokajové a služky, kteří nahlédli špehýrkou do panského salónku, a proto si otvírají hubu na samostatného a svobodného pracujícího sedláka.

Proč tedy jít k volbám? Protože rozhodujete o tom, jakým směrem se bude ubírat Evropa a v jakém prostředí bude naše země, naše vlast žít. Anebo umírat pozvolnou smrtí multikulturalismem, masovou migrací a islamizací.

Protože to má smysl. Každý boj má smysl, každá malá rána zasazená neo-bolševické multikulti totalitní moci je cenná a významná. I ta sebemenší pozitivní aktivita má smysl proto, že se stává součástí mnohem většího pohybu, pohybu směrem k destrukci na Západě tiše vybudované, soft-zločinnou mocí vládnoucí a naštěstí postupné erozi (jako vše) podléhající neo-totalitní moci. Snad ta eroze bude dost rychlá. Pomozte jí svým hlasem!

Každá pozitivní aktivita, každý hlas samostatně uvažujícího občana ve volbách (i jinde) je dalším, cenným prvkem eroze bruselské multikulti neo-totality, neo-totality kavárenskou „elitou“ a jejím charakteristickým lokajským ubožáctvím a služkovskou malostí obdivované a opěvované, jako nohy pána, ke které se chtějí přilísat. Ale my nemusíme!Autor: Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSyrská armáda zničila u provincie Hamá raketomety teroristů   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 05:49:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrská armáda odpověděla dělostřeleckou palbou na ostřelování teroristů, čímž zničila jejich raketomety na severu provincie Hamá. Sputniku to prozradil zdroj obeznámený se situací na místě.

„Nyní zde probíhá poziční válka. Teroristé denně bombardují syrské město Al-Suqaylabiyah a okolní oblasti. Téměř každý druhý den jsou pohřbíváni civilisté, kteří se stali oběťmi ostřelování. Armáda reaguje na ostřelování palbou. Dnes byly zničeny raketomety ozbrojenců,“ řekl zdroj.

Podle zdroje teroristé soustředí své síly v okolí syrského města Kafr Nabúda. Armáda rovněž posiluje své pozice a připravuje se na možné nové útoky teroristů.

Teroristé během posledních několika dnů učinili na severu provincie Hamá více než tři pokusy o likvidaci vládních sil. Během útoků teroristé používali tanky, obrněná vozidla a raketomety. Všechny útoky se armádě podařilo úspěšně odrazit. Bylo při nich zlikvidováno velké množství militantů a také vojenské techniky.

V poslední době jsou častější také útoky teroristů na ruskou leteckou základnu Hmímím v Sýrii. Již v dubnu se teroristé pokusili základnu ostřelovat celkem dvanáctkrát a k několika útokům došlo i v květnu. Naposledy se tak stalo ve čtvrtek 23. května, kdy teroristé vypustili čtyři rakety. Všechny střely byly včas zachyceny prostředky protivzdušné obrany a zneškodněny, raketomet byl zničen.

Ve stejný den dva drony teroristů shodily bomby na elektrárnu Zara, která leží severozápadně od provincie Hamá. Na Ministerstvu obrany RF poznamenali, že elektrárna byla lehce poškozena. Při incidentu však nebyl nikdo zraněn ani usmrcen. Uvádí se, že jeden dron byl syrskými vojsky sestřelen.

V okolí syrského města Kafr Nabúda v provincii Hamá od 22. května pokračují kruté boje. Teroristé se snaží obsadit město, přičemž ale již ztratili dva tanky, tři raketomety a přes 140 bojovníků.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m5NJ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerická zahraniční politika ztratila kontrolu   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 05:46:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Profesor americké námořní vojenské akademie Tom Nichols nedávno publikoval článek v novinách "USA Today", ve kterém analyzoval diplomatickou situaci Spojených států v posledním období, a dospěl k závěru, že zahraniční politika USA ztratila kontrolu. V nedávných zahraničních záležitostech USA se všude objevili John Bolton, který je asistent prezidenta Spojených států pro záležitosti národní bezpečnosti. Americká diplomacie pod vedením Boltona je jako divoký kůň, který je mimo kontrolu.

Když sloužil jako stálý zástupce Spojených států při OSN, jako reprezentant amerických jestřábů si Bolton kdysi řekl: „Spojené státy nechají OSN, aby hrála svou úlohu jen tehdy, když je to zapotřebí. To je přesně to, co by mělo být. Jediný problém je v našem národním zájmu". Kromě toho mnohokrát uvedl, že podnikne vojenskou akci proti Severní Koreji a Íránu.

Po vstupu do funkce asistenta prezidenta Spojených států pro záležitosti národní bezpečnosti Bolton vyhlásil, že „čínské rakety ohrožují Rusko." V důsledku toho ruská strana odpověděla, že Spojené státy a NATO, nikoli Čína, představují hrozbu pro národní zájmy Ruska.

Pod vzestupem ekonomické globalizace a sociálního informování prošla mezinárodní mocenská struktura a globální řád v posledních třech desetiletích významnými úpravami. Země rozvíjejícího se trhu se staly hlavním motorem světového hospodářského růstu. V tomto kontextu světový politický řád, který Spojené státy vytvořily po druhé světové válce, prochází výzvami a úpravami, protože globální ekonomická situace se dramaticky mění. Skutečností v dnešním světě je, že éra americké hegemonie umírá.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚředníci americké vlády a učenci věří, že Čína a Spojené státy mají široké možnosti pro spolupráci   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 05:45:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od 22. do 24. května místního času proběhlo ve městě Lexington v americkém státě Kentucky 5. fórum guvernérů států USA a čínských provincií. Úředníci americké vlády a učenci věří, že Čína a Spojené státy mají potenciál pro spolupráci v mnoha oblastech, jako je elektronický obchod a výstavba infrastruktury, a obě strany by měly aktivně rozšiřovat kanály pro výměnu a spolupráci.

Náměstek amerického ministra obchodu pro záležitosti Číny a Mongolska Alan Turley řekl, že rychlost a rozsah rozvoje elektronického obchodu v Číně je impozantní, Spojené státy a Čína mají velký potenciál pro spolupráci v přeshraničním sektoru elektronického obchodu. Čína má obrovskou přeshraniční spotřebitelskou skupinu a americké společnosti by se měly chopit příležitosti, kterou představuje tento obrovský spotřebitelský trh v Číně.

Předseda americko-čínského obchodního výboru Craig Allen se domnívá, že Čína se stala vedoucí silou v oblasti elektronického obchodu, mnoho amerických společností také studuje některé modely rozvoje čínského elektronického obchodu.

Zástupce amerického ministerstva dopravy Dan Debono, který je zodpovědný především za řízení infrastruktury, řekl, že USA vítají investice Číny do infrastruktury v USA.

5. fóra guvernérů států USA a čínských provincií se ve městě Lexington v americkém státě Kentucky zúčastnilo asi 400 hostů z politických a obchodních kruhů Číny a Spojených států, kteří provedli důkladnou výměnu ohledně témat jako jsou čínsko-americké hospodářské a obchodní vztahy, vzdělávání a kultura, pokročilá výroba, výstavba infrastruktury, investice a elektronický a přeshraniční obchod. Zástupci obou stran současně podepsali sérii dokumentů o spolupráci. Účastníci věří, že svolání tohoto fóra pozitivně přispělo k posílení místní spolupráce mezi Čínou a Spojenými státy a k prohloubení čínsko-amerického přátelství.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponValné shromáždění OSN vydalo výsledný dokument 2. fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci Pásma a stezky jako oficiální dokument OSN   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 05:44:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Valné shromáždění OSN vydalo 24. května výsledný dokument 2. fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci Pásma a stezky, včetně projevu čínského prezidenta Xi Jinpinga (Si Ťin-pching) ze slavnostního zahájení 2. fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci Pásma a stezky a Společného prohlášení z jednání u kulatého stolu, jako oficiální dokument Valného shromáždění OSN.

Od 25. do 27. dubna proběhl v Pekingu 2. summit fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci iniciativy Pásmo a stezka. Tématem 2. summitu fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci iniciativy Pásmo a stezka bylo Společné budování Pásma a stezky a vytvoření lepší budoucnosti. Jednání u kulatého stolu se zúčastnilo 38 vůdců různých zemí a generální tajemník OSN a také generální ředitelka Mezinárodního měnového fondu. Fóra se zúčastnilo přes 6 tisíc zahraničních hostů ze 150 zemí a 92 mezinárodních organizací.

Stálý zástupce Číny v OSN Ma Zhaoxu (Ma Čao-sü) zaslal po summitu dopis generálnímu tajemníkovi OSN Antóniu Guterresovi s žádostí o vydání výsledného dokumentu 2. fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci Pásma a stezky, včetně projevu čínského prezidenta Xi Jinpinga ze slavnostního zahájení 2. fóra pro mezinárodní spolupráci v rámci Pásma a stezky a Společného prohlášení z jednání u kulatého stolu, jako oficiálního dokumentu Valného shromáždění OSN.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2382 sec,0.0635 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,068kB