Sobota 25 květen 2019
Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů!   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 06:04:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů! Ostatní velké strany nám ukradly téma o zastavení nelegální migrace, postěžoval si holandskému tisku. Volby vyhrály pro-evropské a pro-integrační strany, které chtějí připojit Holandsko k projektu Aachenské smlouvy o evropské federaci! Odpor proti nelegálním migrantům je v EU definitivně mrtvé téma, migrace už probíhá zásadně legálně, řízeně, vízově a především tajně!

V Holandsku skončily včera večer evropské volby a už dnes se dostaly na veřejnost tzv. exit polls, což jsou vysoce přesné odhady, kdy se průzkumové agentury ptají jednotlivých lidí, kteří odcházejí z volebních místností, koho volili. Tyto exit polls mají extrémně nízkou míru odchylky a chybovosti a o to větším šokem je, jak volby v Holandsku dopadly. Podle těchto informací získala strana PVV Geerta Wilderse pouze 4,1% hlasů a samotný předseda strany už poskytl holandským médiím komentář, že ostatní velké holandské strany ukradly jeho straně protimigrační téma, protože odpor proti nelegální migraci si dali do volebního programu všechny velké holandské mainstreamové strany. Tím Wildersova PVV ztratila téma a možnost vymezení se proti velkým stranám. Musíme tady varovat, že to samé dělají i politické strany v ČR.

Babišovo Hnutí ANO se v poslední době staví do role největšího odpůrce migrace, ale přitom europoslanci za Hnutí ANO tvrdě hlasovali v EU parlamentu pro migrační zákony a pro-migrační usnesení. Zatímco Andrej Babiš se bije do prsou, že on zastavuje migraci do ČR, v zákulisí ministerstvo vnitra vydává stovky tisíc víz a pobytových poukazů pro cizince, a to nejen z Ukrajiny, jak se neustále opakuje, ale především z arabských zemí. A když se v EU hlasuje o paktech, tak europoslanci za Hnutí ANO hlasují pro tyto migrační pakty a usnesení.

Největší chybou pro alternativní strany v těchto volbách bude téma “nelegální migrace”

Neustále to opakuji pořád dokola, že snažit se dnes zastavit nelegální migraci v EU je stejné, jako se snažit vlámat do otevřených dveří. Je to naprosté nošení dříví do lesa, protože o zastavení nelegální migrace usiluje celá Evropská unie, a to včetně německé vládní CDU Angely Merkelové, kde to mají přímo ve volebním programu, že CDU prosazuje okamžité zastavení nelegální migrace. Všechny velké strany prosazují zastavení nelegální migrace, chápete to? Procesy nasunování migrantů dnes v roce 2019 probíhají jinak než v roce 2015 během migrační vlny. Dnes se migrace realizuje tajně, pomocí udělování pobytových, studentských, léčebných a podnikatelských víz. Arabové obsazují země EU legálně s veškerými vízy a potvrzeními. Nelezou přes drátěný plot, ale přilétají letadly do země, tajně, v noci, s doklady od hostitelské země už dopředu v ruce. Migrační kvóty jsou mrtvé téma!

Všechny velké strany pochopily, že původní kalergiovský koncept zaplavení Evropy migranty a urychlením genocidy bílé populace prostě nevyšel. Vznikl obrovský odpor, který ohrozil fungování globálních struktur celé EU a dokonce i takových zemí, jako je Velká Británie. Takže bylo rozhodnuto, že migrace bude pomalejší a především bude utajená. Nasunování migrantů bude probíhat letecky , zájezdovými autobusy a minibusy. Transfery probíhají legálně, s dopředu udělenými doklady, vízy, pobytovými povoleními. Migranti tak vůbec nejsou migranti, ale vízoví návštěvníci s povoleními k pobytu. Nikdo z nich tak není vedený jako uprchlík a azylant. Všechno je naprosto legální, protože stát může vydávat víza a povolení k pobytu komu chce, může si to řídit a manažovat sám, nevznikají uprchlické tábory, nepořádají se demonstrace.

Migrace do zemí EU probíhá na plné obrátky, jenom o ní nevíte a neslyšíte z televize, je totiž legální a řízená

Celý proces je naprosto utajený a legalizovaný. Poznáte to až ve chvíli, kdy ve městě v supermarketu najednou pravidelně začnete potkávat muslimské, arabské a černošské zákazníky, jednotlivce, anebo celé kompletní rodiny. A pozor, netýká se to jen velkých měst, ale i měst o střední a menší s velikosti okolo 5 až 10 tisíc obyvatel. V těchto lokalitách jsou migranti ubytováni a systém je nastaven tak, aby nebyli na jednom místě, aby nevznikala ghetta. Takže do jednoho městečka je nasunuto maximálně několik rodin a víc ne, protože je snaha nevytvářet ghetta a s ním spojený odpor místního obyvatelstva. Proto si všimněte kolem sebe, kolik černochů a Arabů už je v ČR a vidíte je v nákupních centrech, na pumpách, na ulicích.

Odkud myslíte, že se berou restaurace s kebabem? Proč jich je neustále více a více? Od kdy je v Česku v kurzu turecká kuchyně s halal jídly? S islámem přichází kebab, je to takové přirovnání a identifikační znak, který je dobře známý tady z Německa. Migrace je základní nástrojem nasunování Nového světového řádu a elity se tohoto nástroje nevzdají, pouze ho zakryjí a schovají, aby ten nástroj nebyl na očích a nevznikaly proti němu demonstrace, alternativní strany a nedocházelo kvůli tomu k bourání globalistických konceptů. Nicméně ten nástroj pracuje dál a je používán, ovšem nevidíte ho a nemáte ho na očích. Migranti už nejsou migranti, jsou to vážení turisté s pobytovými vízy a veškerými povoleními.

Alternativa nějak přehlédla malý detail, že globalisté v poslední době přijímají pakty a deklarace proti “nelegální” migraci úplně stejně, jako proti ní bojují alternativní partaje

A teď mi řekněte, proč alternativní strany a jejich politici pořad dokola opakují, že chtějí zastavit nelegální migraci, když na nelegální migraci už globalisté dávno nehrají? Naopak, proti nelegální migraci byly přijaty dokonce deklarace, tzv. Marakéšská deklarace. Byly dokonce přijaty pakty, o uprchlících a o migraci. A všude v těch dokumentech se hovoří o čem? Vy to nevíte? No přece o zastavení nelegální migrace a naopak o jejím legalizování a řízení. A co je to, když česká vláda vydává víza a pobytové povolenky migrantům? No to je přece proces řízení migrace. Ve chvíli, kdy migranti lezou přes ploty bez papíru, je to nelegální migrace. Když jim české vnitro u nich doma na letišti udělí papíry a víza, už to není neřízená migrace, ale kompletně řízená, manažovatelná.

Proto je třeba si uvědomit, že alternativní strany zapomínají, že volby do EU jsou odvedením pozornosti od toho, co probíhá s migrací doma. Je potřeba ochránit rodinu, je třeba brutálně odříznout neziskový sektor a globalizační fondy od systému školství, je potřeba zahájit v jednotlivých zemích proces hungarizace, odstraňování lidí z těch míst státní moci a justice, kteří pomáhají řídit procesy migrace ze svých míst a tím ohrožují národní zájmy. Pokud alternativa bude naivně křičet, že nechce nelegální migraci, stane se nedůvěryhodnou před vlastními voliči. O nelegální migraci to už dávno totiž není!

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/eurovolby-v-holandsku-skoncily-pro-geerta-wilderse-katastrofalne-exit-polls-ukazuji-ze-jeho-strana-ziska-jen-zhruba-4-hlasu-ostatni-velke-strany-nam-ukradly-tema-o-zastaveni-nelegalni-migrace/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNení Reprezentant jako „reprezentant“   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:48:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Není reprezentant jako reprezentant. Teď nechci porovnávat úroveň jednotlivých hokejistů z našeho národního mužstva ani rozdílný přístup našich sportovců v jednotlivých odvětvích, vč. těch, které ještě včera „nám svět záviděl“, jak jim motali hlavy naši sportovní komentátoři a novináři, zatímco teď je „ticho po pěšině“. Reprezentanty jsou totiž i lidé v dalších odvětvích mimo sport, jako je kultura či politika.

Pojďme si proto srovnat např. některé naše sportovce – reprezentanty s reprezentanty v oblasti politiky. Ti posledně jmenovaní si totiž o to přímo říkají. Srovnejme si např. některé naše reprezentanty v oblasti sportu, jako jsou Jaromír Jágr či Pavel Nedvěd, kteří nejen na sobě dlouhodobě tvrdě pracovali, aby dosáhli skutečně světové špičky, s našimi reprezentanty v oblasti politiky, např. s našimi reprezentanty v Evropském parlamentu či v našem Parlamentu apod..

Je to vůbec možné srovnání? Srovnáváme totiž jedny, kteří nás proslavili v zahraničí, což je o to významnější, že po rozpadu Československa nás dnes v zahraničí mnohdy již ani neznají, naše výrobky v zahraničí zmizely, neboť od nás k lidem v zahraničí přicházejí vesměs již jen výrobky cizích značek, byť vyráběných našimi pracovníky (což v zahraničí často nikdo ani netuší), a že v dalších odvětvích již dávno žádné vavříny nesklízíme. Kolonie totiž žádné nedostávají.

Srovnáváme je s našimi politickými reprezentanty, z nichž část nás v zahraničí pomlouvá, žaluje na nás, jiní (podstatná část euposlanců) dokonce v Evropské parlamentě hlasuje pro naše potrestání, že se laxně stavíme k zavezení naší země migranty dle plánů světových globalistů prosazovaných jejich nástrojem, kterým je právě Evropská unie. Opravdu „reprezentanti“ jak se patří. Srovnáváme tedy Reprezentanty s „reprezentanty“. Přitom pouze rozdílná velikost prvního písmene nemůže ten propastný rozdíl vyjádřit.

Zbývá již pouze položit si otázku, koho z nás tito „reprezentanti“ ve skutečnosti vůbec reprezentují a kdo z nás jim to umožnil. Ať již volbou či především neúčastí ve volbách. A nejde zdaleka jen o to, že na svoji řádnou a důstojnou reprezentaci nejsou vesměs vůbec připraveni (na rozdíl od těch skutečných Reprezentantů), neboť k takové reprezentaci kromě odbornosti a zkušeností postrádají i něco, čemu se vždy říkalo morálně volní vlastnosti. Tedy chuť bojovat za naši zem, řádně ji reprezentovat, a to bez ohledu na jejich osobní pohodlí. Schopnost pohybu houpacího koně takovou kvalifikací rozhodně není. Kdybych to měl převést třeba do roviny fotbalu, tak tito naši političtí reprezentanti nejen, že za naši zem často nechtějí „kopat“, ač za ni reprezentovat vyjeli do zahraničí či za to pobírají peníze z našich daní doma, jde o to, že neumějí často ani kopnout do míče.

A právě tito často naprostí neumětelové oplývající sebevědomím, jejichž jedinou kvalifikací je často funkce, kterou získali slabou účastí voličů ve volbách či zmanipulováním části voličů mainstreamem, dnes jdou tak daleko, že kritizují naše Reprezentanty za to, že i po skončení své vrcholové sportovní kariéry reprezentují nadále naši vlast, je-li to zapotřebí a je-li k tomu příležitost. Tito „reprezentanti“ tak na sebe zbytečně upozornili. Hloupost a nesoudnost některých lidí u nás, kteří se těmito „reprezentanty“ nechají manipulovat, je pak do nebe volající. Když nás někdo zvenčí pozoruje, musí si říci, co jsme to za pronárod.

Tohle totiž jinde ve světě nespatříte. Krom toho to nesvědčí ani o náležitém sportovním duchu některých lidí u nás v širším slova smyslu a o smyslu pro fair-play. A pokud jde o ty naše „reprezentanty“, nastává první z příležitostí podívat se na ně pod drobnohledem a posoudit, zda jsou k reprezentaci naši země vůbec způsobilí.

A bude to brzy, již tento pátek a sobotu….

Jaroslav Tichý

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVlivná zahraniční média viní českou političku z nezájmu Evropanů o volby do Evropského parlamentu   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:32:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Portál Politico přinesl seznam evropských politiků, kteří, podle jeho názoru, mohou za neúspěch voleb do Evropského parlamentu. Je mezi nimi i jedna Češka.

Češi jsou rekordmany, co se týče nezájmu o volby do Evropského parlamentu. Při posledních volbách nezájem občanů České republiky překonali jen naši sousedé na Slovensku, kde byla účast ještě nižší.

Prestiži voleb ale podle serveru nepomáhají ani sami politici, a to nehledě na to, že Evropská unie utrácí desítky milionů euro na to, aby přesvědčila voliče účastnit se tohoto svátku demokracie.

Politico poukazuje na fakt, že nehledě na utracené prostředky, existuje velké množství lidí, jež mají problémy dosáhnout na materiály předvolebních kampaní či dostavit se do volebních místností.

Mnozí kandidáti na posty do Evropského parlamentu vědí, že budou zvoleni, proto nic nedělají pro svoji kampaň a tím snižují prestiž těchto voleb, myslí si portál a upozorňuje na to, že hlavní kandidáti na post prezidenta Evropské komise se účastní koňských závodů, než aby se snažili získat hlasy svých potenciálních voličů. Portál následně uvedl seznam 12 lidí, kteří jsou odpovědní za nezájem o volby do Evropského parlamentu.

Jednou z těchto osob je i česká eurokomisařka Věra Jourová. Viní ji z toho, že pro volby udělala velmi málo.

„Nedoporučila, aby se použily místní dotace pro renovaci volebních místností, aby byly přístupné i pro invalidy, ani nepracovala na to, aby zajistila předvolební materiály ve slepeckém písmu,“ píše Politico.

Dále ji viní z toho, že nic neudělala pro to, aby 17 milionů Evropanů, kteří žijí v jiné zemi EU, mohli volit.

„Jourová je Češka: A co třeba podpora či varování sousednímu Slovensku, aby zvýšilo volební účast ze skličujících 13 % v roce 2014? Ne. Slováci stále nemohou volit poštou, ani online, ani na slovenských ambasádách. Jourová mohla udělat hodně věcí k tomu, aby zlepšila Evropské volby. Ale neudělala,“ říká portál.

Kromě Jourové se v seznamu nalézá i například německá kancléřka Angela Merkelová, která „stěží pohnula brvou během doby před volbami“, francouzský prezident Emmanuel Macron, Theresa Mayová, již portál viní z vytváření dodatečné byrokracie, či dánský premiér Mark Rutte. Ten si vysloužil cejch „zabijáka volební účasti“. V seznamu se, překvapivě, nalézá i zakladatel populární sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg.

„Zakladatel Facebooku vytvořil široce používanou platformu, která dělá z dezinformací zbraně a staví překážky do cesty politickým stranám a evropským institucím,“ píše o Zuckerbergovi Politico.

Věra Jourová je česká eurokomisařka od listopadu roku 2014 v komisi vedené Jeanem-Claudem Junckerem. Je odpovědná za ochranu spotřebitelů, spravedlnost a rovnost pohlaví. Na post eurokomisařky kandidovala za hnutí ANO premiéra Andreje Babiše.

Zdroj: Politico, Sputnik


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTím, že USA vpadly do Iráku, nepřinesly demokracii, ale genocidu křesťanů   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:27:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký televizní kanál se věnuje následkům americko-iráckému konfliktu a v této souvislosti udělal rozhovor s předsedkyní Rady pomoci iráckým křesťanům Julianou Teimuraziovou, která připomněla, že v době invaze USA do blízkovýchodního státu tam pobývalo 1,5 milionu křesťanů, o 16 let později jich zbylo pouze 200 tisíc.

Na úvod rozhovoru poznamenává se, že miliony křesťanů po celém světě žijí ve strachu z genocidy. Mnoho z nich bylo zabito vládami, které mají spojenecké vztahy se Spojenými státy.

Uvádí se, že Američanům podávali invazi USA do Iráku jako šanci přinést na Blízký východ demokracii, svobodu a pluralitu. Ale starověké komunitě iráckých křesťanů, v té chvíli velké a prosperující, to přineslo smrt a pronásledování. Dnes z irácké křesťanské komunity zůstala jen malá část toho, čím byla v roce 2003.

Juliana Teimuraziová potvrdila, že dnes v Iráku žije pouze 200 tisíc křesťanů z asyrské, chaldejské a syrské církve místo původního milionu a půl v roce 2003.

„Mnozí z nich jsou traumatizováni tím, co prožili, mnozí ztratili všechno - myslím příjmy, domy… Jejich kostely jsou zničeny. A mnozí z nich ztrácejí naději, protože jejich komunity se nedokáží chránit. Jsou zcela závislí na vůli regionální vlády Kurdistánu nebo irácké vlády. A my víme <…>, že teď vliv Íránu rychle roste po celé Ninevské pláni,“ okomentovala situaci aktivistka.

Když se jednalo o problému promlčení vymírání křesťanského společenství v Iráku, Teimuraziová uznala, že se také snaží být politicky korektními, neprojevují odvahu tváří v tvář tomuto problému. Podotkla, že to, co se od roku 2003 a 2004 děje není samo o sobě nové a že křesťanská komunita na Blízkém východě to zažívá už 14 nebo 15 století. A teď to zašlo ještě dále kvůli tomu, že krutosti IS jsou viditelné pro všechny na sociálních sítích. Dodala, že sociální sítě se tak staly skutečně nebezpečným nástrojem pro radikály, kteří je chtějí používat.

Aktivistka také poznamenala, že ve skutečnosti genocida není jen prolití krve, ale je to zničení irácké komunity a historie, která začala dokonce tisíce let před křesťanstvím. Uvedla, že dnes se můžou spoléhat jen na sebe a velmi malá pomoc pochází z USA. Navíc svět zavře oči před tím, co se děje, stejně jako církev a další vlády.

Pak přišla řada na projednání situace v Sýrii, kde Teimuraziová upozornila, že během pouhých několika let zbývá jen 450 tisíc ze 1,7 milionu syrských křesťanů. Syrská komunita je rozdělena. Někteří jsou pro Asada, někteří jsou proti.

Podle Teimuraziová ve skutečnosti křesťané na Blízkém východě hledají způsob, jak obnovit svůj život a žít v míru, protože v různých částech světa pronásledování vypadá různě. Někde s pomocí sociálních sítí provokují radikální islamisty, někde země exportuje terorismus, například Írán.

Na závěr aktivistka uvedla, že Spojené státy americké by měly myslet na osud blízkovýchodních křesťanů a starat se o ně, poněvadž jsou spojenci USA.

Spojené státy a jejich spojenci podnikli invazi do Iráku v roce 2003, aby svrhly diktaturu Saddáma Husajna. Vojenské operace proti irácké armádě začaly 20. března a skončily 9. dubna, kdy americká vojska obsadila hlavní město Iráku, Bagdád. 1. května americký prezident George W. Bush oznámil konec aktivních nepřátelských akcí. Operace proběhla na základě rezolucí Rady bezpečnosti OSN č. 687 a č. 1441 [11] bez dodatečného povolení OSN.

Zdroj: TV Fox News, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGuvernéři amerických států kritizovali fakt, že obchodní politika Bílého domu poškozuje ekonomiku USA, podpořili upevnění spolupráce s Čínou   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:22:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od 22. do 24. května místního času se ve městě Lexingtonu v americkém státě Kentucky konalo 5. fórum guvernérů států USA a čínských provincií. Guvernér amerického státu Kentucky Matt Bevin a náměstek guvernéra amerického státu Washington Cyrus Habib v interview kritizovali nejistotu způsobenou obchodní politikou americké vlády, že ničí americkou ekonomiku a uvedli, že budou povzbuzovat více států USA k posílení spolupráce s Čínou.

Guvernér státu Kentucky Matt Bevin uvedl, že politická nejistota v současném kontextu způsobila americkým společnostem potíže s investicemi, poukázal na to, že separace ekonomiky Číny a americké ekonomiky je nemožná a nereálná, ekonomiky Číny a Spojených států jsou vzájemně závislé a nemohou být od sebe odděleny.

Ve státě Washington se nacházejí některé velké podniky, například Boeing, Amazon, Starbucks, a Microsoft, je tam také hojnost zemědělských produktů a mořských plodů, proto stát Washington je stále velkým obchodním partnerem pro Čínu. Náměstek guvernéra státu Washigtonu Cyrus Habib také sdělil, že nejistota ovlivňuje provoz podniků ve státě Washington. Dodal, že více vlád států USA by se mělo dozvědět důležitost rozvoje obchodních vztahů s Čínou pro rozvoj místní ekonomiky. Bude podporovat další státy svými zkušenostmi, aby upevnily vztahy s Čínou. Náměstek guvernéra Habib sdělil, že na fóru měl plodný dialog s čínskými partnery, a dále posílil stávající spolupráci mezi oběma stranami.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuský prezident Putin udělil Medaili přátelství čínskému velvyslanci v Rusku Li Huiovi   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:21:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
23. května proběhlo v Kremlu slavnostní udílení Medailí přátelství Ruska. Ruský prezident Vladimir Putin udělil Medaili přátelství čínskému velvyslanci v Rusku Li Huiovi (Li Chuej). Slavnosti se zúčastnilo více než 100 lidí, včetně zástupců ruské vlády, parlamentu a osobností ze všech oblastí.

Li Hui řekl, že je udělením Medaile přátelství poctěn. V posledních letech vedou ruský prezident Vladimir Putin a čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) neustálý rozvoj komplexního strategického partnerství Číny a Ruska po cestě podpory spolupráce v různých oblastech mezi oběma zeměmi. Li Hui poděkoval kolegům z různých oddělení ruské vlády za spolupráci s Čínou a za úsilí o dokončení mise svěřené hlavami obou států. Li Hui dále uvedl, že Medaile přátelství není jen jeho osobní pocta, ale také odráží přátelství ruského lidu k Číňanům. Samozřejmě tato čest patří také všem čínským kolegům v diplomatické službě v Rusku. „V budoucnu budu i nadále spolupracovat se svými kolegy v Rusku na plné realizaci konsenzu, kterého dosáhli vedoucí představitelé obou zemí, a vynaložím veškeré úsilí na podporu důkladného rozvoje komplexního strategického partnerství spolupráce mezi oběma zeměmi," řekl Li Hui.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2405 sec,0.0791 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,759kB