Pondělí 20 květen 2019
Oběsit je ho třeba!   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 14:28:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Koho? No přece poslance Ondráčka. Tak my – myslím vláda a většina našich demokratických politických stran děláme vše možné, abychom podpořili vládu v Kyjevě, a on rozvratník mizerná si dovolí navštívit odpadlickou Doněckou lidovou republiku, správně a navíc v nedělních událostech ČT označenou za republiku samozvanou, kterýžto termín, jen tak mimochodem, sedí skutečně jak zadek děcka na nočníku. Protože představte si, že oni sami obyvatelé toho regionu, obývaného prý převážně Rusy, si po Majdanu, jak z Kyjeva hned po Majdanu slyšeli, že od teďka mají s ruštinou smyčec a všechny úřední listiny budou muset psát ukrajinsky, kterou neovládají, a že jejich děcka se budou muset odnaučit ruštinu a od začátku šprtat ukrajinštinu, kterou slyšeli maximálně jen občas v televizi, se prostě jednoduše a stručně samozvali na Doněckou lidovou republiku a na vládu v Kyjevě vyplázli jazyk. No a teď si tam žvaní po rusky dál, jako by se nechumelilo.

Ježíšmáriajosef, jako kdyby v 21. století mateřský jazyk ještě někomu cosi říkal. Či jako by si lidé nějaké oblasti mohli jen tak halabala říct, kde chtějí žít, či jakým jazykem mají mluvit, nebo jak se má jejich země jmenovat, a nečekali na to, až jim to řekne někdo právoplatný. Já nevím nejspíš nějaká nadnárodní organizace, třeba Evropská unie, nebo NATO. Protože kam bychom došli, kdyby si takovéto záležitosti zařizovali lidé jen tak sami mezi sebou, někde se sešli a řekli si, zeptáme se lidí, co by chtěli či jak by se chtěli jmenovat, a podle toho budeme robit.

Jistě, dovedu si živě představit, jak v tomhle místě tohoto mého pojednání vyskočí všichni čeští tlučhubové a mudrlanti a začnou řvát, jako by je na nože brali, že přece takhle proběhl i ukrajinský Majdan, takže co to tady blekotám za nesmysly. Ale tady pozor, protože srovnávat Majdan s Doněckem nelze. Majdan totiž byl, dřív než začal na Náměstí nezávislosti čili na Majdanu nezaležnosti burácet, zodpovědně ze zahraničí připraven a naplánován, a ze stejných míst též finančně řádně zadotován. Jen třeba z USA dostali organizátoři Majdanu - a to jen do jeho začátku - pět miliard dolarů, bez kterých by Majdan zůstal jen snem, to bychom si všichni měli zapsat za uši.

Za ně se denodenní manifestace na Majdanu od 21. listopadu 2013 až do jeho vítězství 21. dubna 2014 organizovaly a za ně se též kupovaly koláčky, které sama náměstkyně ministra zahraničí USA Viktoria Nulandová na Majdanu protestujícím rozdávala, zatímco její podřízení a přidružení přátelští Ukrajinci zas obdarovávali tytéž pelmeňemi a zdarma rozlévanou vodkou. A též náši velcí krajané, politik Schwarzenberg a politik a hudebník Kocáb – kromě jiných a dalších samozřejmě - do téhle kyjevské pohody na Majdanu přispěli buď přednáškou či zpěvem a svým dílem se tak za nás za všechny Čechy přičinili o to, jak se dnes lidem na Ukrajině žije.

Tohle tedy jen jako hrubý nástin rozdílu mezi Majdanem a Doněckem, který si dřív, než se do Doněcka na svou – jak říká - neoficiální a soukromou návštěvu vydal, měl poslanec Zdeněk Ondráček setsakra dobře rozmyslit.

Neudělal to, bude za to pykat a zaslouží popravu. A to poprávu.

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„EU je stále v krizovém stavu.“ Rakouský kancléř zkritizoval EU. Česká média mlčí   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 10:47:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V poslední době se EU stále nachází v krizovém stavu, proto potřebuje novou smlouvu místo Lisabonské smlouvy, která nedokáže řešit současné výzvy, napsal kancléř Rakouska Sebastian Kurz pro německé noviny Frankfurter Allgemeine.

Říká, že je nezbytné podniknout kroky proti zemím, které ohrožují finanční stabilitu unie a také je potřeba zakročit proti zemím, jež porušují základní demokratické principy. Kurz kromě toho navrhl snížit počet evropských komisařů a likvidovat obrovské množství nařízení EU, které již nejsou aktuální.

Evropská unie je obrovským úspěchem 20. století, píše rakouský kancléř, ovšem grandióznost myšlenky je srovnatelná s krizemi, jimiž prochází: finančními krizemi, migrační krizí, klimatickou krizí. Jak říká Kurz, EU se téměř pořád nachází v krizové situaci.

Podle názoru rakouského kancléře není nynější základ Evropské unie – Lisabonská smlouva – schopna dát adekvátní odpověď na probíhající krize, jelikož sama tato smlouva byla vytvořena v krizových letech. Z toho důvody jsou nadcházející evropské volby dobrou příležitostí pro to, aby bylo možné reflektovat minulé nedostatky a vytvořit pro Evropskou unii nový základ.

Kurz zmínil, že současná situace, kdy některé země šetří, aby mohly provést nezbytné reformy, zatímco jiné země dělají dluhy a doufají v pomoc Bruselu, není přípustná. Nová evropská smlouva musí počítat s kárnými opatřeními proti těmto zemím – až do zavedení sankcí.

Kromě toho lídr Rakouska zdůraznil nezbytnost ve zvýšení zabezpečení vnějších hranic EU: všichni přicházející migranti musejí být zaregistrováni a nelegální migrace se musí zastavit. Kurz píše, že se nesmí připustit opakování chaosu z roku 2015.

Rakouský kancléř s lítostí zmiňuje, že v poslední době se v unii objevily případy porušování základních demokratických principů a právního státu. Chce, aby nová smlouva měla právní následky pro země, které nesdílejí základní hodnoty EU.

Kromě jiného Kurz navrhl konkrétní změny. Jednou z nich je zastavení neustálých přejezdů Evropského parlamentu mezi Bruselem a Štrasburkem, dalším z nich je snížení počtu evropských komisařů. Politik také navrhl anulovat okolo 1000 předpisů EU, které již nejsou aktuální.

Kurz zmínil důležitost toho, aby Evropa současně podporovala svoji globální konkurenceschopnost a přitom se starala o zachování okolního přírodního prostředí. Vyjádřil přesvědčení v tom, že to je skutečně možné. Klíčem k řešení tohoto dilema, podle jeho názoru, jsou inovace: Evropa musí masově zavádět obnovitelné zdroje energie a ekologicky čisté dopravní prostředky.

„Naším starším generacím se podařilo znovu vybudovat Evropu po druhé světové válce, přežít studenou válku a vytvořit největší mírový projekt v historii. Když budeme chtít, tak i my můžeme dosáhnout toho, aby v Evropě vládl pořádek, a ne nesmyslná pravidla,“ dodal Kurz.

Zdroj: Frankfurter Allgemeine, Sputniknews


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBruselská zpátečka a války Putina   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 10:40:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Západní média dnes (19.5.2019) píší o politickém zemětřesení v Rakousku. Vzniklo po zveřejnění v SZ a Der Spiegel neprověřeného produktu, pramene a objednavatele videa, a ne prověřené identity ruské dámy s údajnými miliardami. Autoři v českých médiích se t.č. věnují Ukrajinským hrátkám s čertem (Jaroslav Bašta), přání Ať žije EU, ale za své (Petr Havlíček) a doporučením, že Lidé zabývající se klimatem by měli začít u americké ambasády v Praze (Zdeněk Zbořil). Britský Guardian si dělá starosti o EU, nepřímo i o království. Prý většina Evropanů si myslí, že EU se rozpadne do 20 let. Nesdělil nám, kolik Britů myslí, že se království rozpadne a případně kdy. Osobně předpokládám, že tomu nebude brzo. Královská rodina patří do skupiny vyvolených – nevolených. Ta působí ve stínu, raději ve tmě. Za to na osvětlené scéně působí Steve Banon. Ten slibuje transformovat Brusel do Stalingradu, což by mohlo usnadnit návrat do, nebo vyloučení Ruské federace z PACE (Parliamentary Assembly of the Council of Europe). Tím nenechává Steve Bannon v klidu Guardian, ani Galského kohouta. Ten kokrhá s pomocí Le Monde, jaké by byly hrozné následky z vyloučení Ruska z PACE. To vše týden před volbami do EP. Jak myslí Evropa dokumentuje příspěvek v Odbory Info (17.5 - Jan Vosáhlo). Neměl být nikým ignorován. Protože i v předvečer inaugurace nového prezidenta – komika na Ukrajině se sufluje a radí. Dokonce generálem Naev. Ten má chuť dobýt Donbas za den. A právník prezidenta Trumpa, Rudolf Giuliani (1944) radí na dálku, co nejdříve se zbavit nepřátel USA, kteří se uhnízdili v jeho blízkosti. Jinak…

Zatím jsem nezahlédl nic, co by stálo za komentář, a co má přímý vztah k možnému vítězství prezidenta Putina v Helsinkách. Tam se 17. května bojovalo bez něj, a současně o něho a o Ruskou federaci. Nebudu předbíhat konečnému výsledku boje ve formě řešení členství RF v PACE, ale mám pocit, že tak nebo tak, prezident Putin již zvítězil. Jak je to možné?

Díky své taktice a Bruselské zpátečce. Tu se snažily nedovolit zařadit Baltické státy, Gruzie a Ukrajina s pomocí Polska a samozřejmě Velké Británie. Hrozilo konečné rozloučení RF s EU, které není, a nebude v představitelné budoucnosti v zájmu SRN a oslabené Francie. Proto ta zpátečka. Zpomalila mimo jiné odchod RF z PACE na vlastní žádost a tím prodloužila život této organizaci.

Kromě toho bruselská zpátečka zpomalí rychlost americké rusofobie na společné sankční cestě s EU, i když to není zcela jisté. Proč? Obnovení plného členství, práv RF a nutné reorganizace PACE (včetně vyloučení možnosti diskriminace známé z minulosti) totiž umožňuje interpretaci ve smyslu přiznání Krymu a zvětšení rozkolu v EU.

Možná i proto se objevil ve Washingtonu první republikán se zájmem o impeachment prezidenta Trumpa. Ten by měl ztížit letní setkání volněji se cítícího prezidenta Trumpa s koncentrovaným prezidentem Putinem. Na Ukrajině totiž dojde s pravděpodobností hraničící s jistotou na lámání ukrajinského chleba. Proč? Mimo jiné i proto, že v případě nevyloučení RF z PACE dostane tzv. ukrajinská otázka zcela jinou barvu formou možnosti přiznání Luhanské a Doněcké národní republiky Ruskou federací. Její protivníci budou v takovém případě vnímáni jako hlupáci. A kdo chce být hlupákem, když proti hlouposti není léku? O významu RF a Turecka v kontextu PACE nebudu dnes psát. Bez nich by PACE vypadala jako rozšířený EP. Ten bude mít po volbách příští víkend víc než dost práce sám se sebou.

A to nehledě na podporu, kterou nabídlo politické zemětřesení v Rakousku. Na druhé straně bruselská zpátečka a vítězství prezidenta Putina v Helsinkách dovolují tvrdit minimálně tři základní věci: 1) právo občanů RF obrátit se k evropským institucím zůstane platné (a ruští neoliberálové a demokrati mohou být spokojeni), 2) znajícím vztahu EU – RF výhra potvrdí, že evropské elity si konečně začali uvědomovat, že bez Ruské federace sami, nebo s pomocí USA nikam nedojdou, kromě do propasti. 3) Německý pragmatismus a politika na principu Wandel durch Handel (změna s pomocí obchodu) se prosadily.

Zatím co PACE bude formulovat své rozhodnutí a ruská banka připravovat převod 60 milionů Euro na splacení dluhu PACE, prezidenti Putin a Trump budou muset pokračovat ještě intenzivněji ve válkách na domácích a zahraničních frontách. Protože je těch válek mnoho, zmíním se o několika náhodně vybraných. Nejprve a krátce o Trumpových. K těm vážným počítám šest: 1) USA – ČLR (zatím obchodní a vědecko-technologickou). 2) USA – Venezuela. 3) USA – Irán, Irák, Sýrie a kdo ví kde ještě na Blízkém východě. 4) USA – Severní Korea, kde se zatím se válčí jenom v kancelářích MO a Pentagonu. 5) USA – EU. Elity dostaly čas na zotavení hlav a myšlení během letní dovolené. Na podzim budou muset na americký koberec. 6) Válka prezidenta Trumpa se svými občany. Není mu co závidět.

Nezávidím ani prezidentu Putinovi. Válka v Sýrii jen tak brzo neskončí. Podobně se mi jeví i situace ve Venezuele. Válka v plánovacích kancelářích MO RF ohledně Iránu, Libye nemůže být u konce. Opravdu totiž ještě nezačala. Všichni účastníci se bojí být prvními, kdo vystřelí. Sankční válka s USA a EU neskončí, ani kdyby RF začala být zítra aktivní v PACE a slibovala hory doly. A válka na domácích frontách neutichá, zdá se dokonce, že eskaluje.

Bezpečnostní orgán FSB se zmítá v turbulencích pomocí zatčených důstojníků s miliardami nakradených rublů, USD a Euro. Velký průmysl a bankovnictví jsou na tom podobně. Zmítání obohacuje odchod výkonných manažerů a ředitelů do zahraničí v naději na azyl. Byrokracie a interní sabotáž dělají své s národními projekty, včetně reformy zpracování odpadů, filmové produkce a nesmyslné účasti v Eurovisi. Na tomto pozadí se tvoří a na podhoubí roste nová fronta nespokojených se současnou vládou. Tentokrát v Yekaterinburgu.

Po vzoru majdanových technologií, při pomoci ruských médií řízených prozápadními řediteli a manažery, amerického hnízda v podobě Jelcinova centra, které stálo desetkrát více milionů než Kremelský dvorec, a konzulátu USA, známého svými nestandartními aktivitami, mladiství z rodu Navalný & Co, vše ve stejných bundách, se tentokrát rozhodli k protestu s rituálem s krví. Zatím s divadelní. Netrpělivě čekají na výstřel, aby tekla opravdová krev. Takové nespokojené mladistvé, kteří nevědí, co opravdu potřebují, chtějí nebo si přejí, nebylo vidět v Moskvě, v St. Petersburgu, Kyjevě, ani v Erewanu. Jak se časy mění!

V protestech v St. Petersburgu se jednalo o předání Chrámu svatého Izáka církvi! V Yekaterinburgu se jedná o stavbu chrámu. Ten se zneuctívá, aniž by byl položen jeho základní kámen. Vše je potřeba dělat včas. Čas je drahý, nedá se koupit, a neoliberálům mizí jako pára nad hrncem. Přesto se nabízejí vážné otázky na adresu vlády a také Kremlu. Dovoluji si uvést pouze tři z bezpočetných. Proč nezasahují bezpečnostní orgány? Proč státní moc (vláda) dovoluje pokračovat v životě bez jakékoliv ideologie nebo národní myšlenky a kulturní politiky v regionu s velkým počtem mladých dělnického původu, v době fake news, známých manipulačních metod, zneužívání a přepisování historie? Proč protesty zbytku podporovatelů 90 let plánované s rituálem a lidskou krví právě s Yekaterinburgu?

Znám toto uralské město a mnohé jeho obyvatele celá desetiletí a docela dobře. Především z pracovních pobytů na univerzitách, konferencích a přednáškách. Vím z osobní zkušenosti, co se nelíbí médiím. V daném případě mám na mysli mé nezveřejněné interview v minulém roce. V něm jsem diplomaticky, ale jasně kritizoval dění v současné ruské společnosti, nastínil nezbytné změny a zákazem zveřejnění interview jsem způsobil reportérovi bolení hlavy a dal důvod odejít z redakce. Věděl proč. Jinak bychom nezůstali přáteli. Zapomněl jsem totiž v interview dodat to, co nemohu: Přání pohřbu suverénní Ruské federace.

Chci věřit, že alespoň Kreml ví, co dělá, když vláda nekoná. Mé vysvětlení situace zní jako fantazie: Nechat sebrat všechny zbytky podporovatelů a propagandistů 90 let v lokalitě za Uralem. V případě rituálu s opravdovou krví, křížem, lidskou obětí a povelem k pohřebnímu pochodu s rakví suverénní Ruské federace, nechat všechny účastníky protestu bez rozdílu a soudů odejít na onen svět. I demokracie a lidská práva mají své hranice. EU to dokazuje.

Z onoho světa se dívá na dění ve své rodné zemi mnich Abel, občanským jménem Vasil Vasiljev (1757 – 1841). Proslavil se předpověďmi. Uvedu pouze tři: O smrti a příčinách všech vůdců, začínajíc Jekaterinou II a konče Nikolajem II. Předpověděl zachvácení Moskvy a požár v Moskvě. Za to byl odsouzen, aby po naplnění předpovědi (14. 9. 1812) po deseti letech ve vězení mohl být zproštěn a oslavován. Traduje se, že mnich Abel předpověděl záchranu Ruska vůdcem, jehož jméno bude začínat písmenem V. Má to být třetí vůdce v historii. Dva vůdci se jménem začínajícím na V již byli. Každý čtenář si může najít a prověřit jména vůdců, které mám na mysli. Jako třetí se nabízí Vladimír Putin. Vůdce, vedoucí války veřejné a neveřejné. Věří, ne ale slepě, protože ví, že: Každé absolutní vítězství je ihned následováno soumrakem bohů, ve kterém se samo pojetí vítězství rozplyne v okamžiku jeho dosažení…Věda je nemožná bez víry. (Norbert Wiener, 1894 – 1964, matematik, označovaný za zakladatele kybernetiky. Větu použil ve své knize Kybernetika aneb Řízení a sdělování u organismů a strojů. Souhlasu netřeba.

Jan Campbell
19.05.2019

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech!   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 06:32:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skandál v Berlíně: Německé úřady nechtěně přiznaly, že 30% uprchlických migrantů přichází do Německa ne po zemi, ale přilétají v letadlech! Oficiální dotaz poslance AfD na německé úřady odhalil, že program na tichý import migrantů do Německa podléhá vysokému stupni státního utajení! Většina dat o migraci podléhá v Německu od roku 2017 utajení, na veřejnost se dostala pouze podivná informace o letadlech! Migranti z letadel vůbec neprochází letištními terminály, poslanec AfD zjistil další děsivé souvislosti!

V pátek na SVCS jsem shodou okolností hovořil o tom, že v ČR jsou vydávány desítky tisíc pobytových víz cizincům a nikomu nemůže uniknout fakt, že v českých městech a nákupních centrech se objevuje rok od roku více Arabů a muslimů. V pořadu jsem zdůraznil, že vláda se nikdy nebude občanů ptát na souhlas s migrací, nebo co si myslí o migrantech a azylantech. Migranti se prostě nasunou do země potichu, Arabové dostanou pobytová víza a tím je to dané. A pokud si myslíte, že toto tvrzení je přehnané, nadnesené, nereálné a dezinformační, tak raději nepokračujte ve čtení tohoto článku, ať se vám nezbourá vzdušný zámek představ o zodpovědných vládách evropských zemích. Co se tedy vlastně stalo?

Celé to začalo naprosto nevinně. Německý poslanec za AfD Leif-Erik Holm si chtěl udělat jasno, kolik migrantů a azylantů přichází do Německa v poslední době a kolik peněz tito migranti dostávají na sociálních dávkách, na podpoře pro nastávající matky, podpory na dítě, podpory na vzdělání, podpory na bydlení, zkrátka veškeré nárokové tituly sociální péče, které jsou migrantům v Německu dostupné a mohou v úhrnu, podle velikosti rodiny a případ od případu, dosahovat až 4,500 EUR měsíčně, protože do této sumy se započítávají i jednorázové příspěvky rozpočítané do jednotlivých měsíců v průměru za rok. Když se tedy poslanec AfD obrátil na německé ministerstvo vnitra, očekával na základě zákona o svobodném přístupu k informacím nějaký seznam. Jenže, to se pořádně zmýlil.

Až dosud se mělo za to, že migranti do Německa přichází přes české a polské hranice. Poslanec AfD však úplnou náhodou odhalil tajný program na import migrantů

Ministerstvo vnitra mu totiž oznámilo, že veškerá statistika o migrantech a azylantech podléhá v Německu od roku 2017 stupni vysokého utajení a informace nelze publikovat. To bylo už minulý rok. Po více jak jednom roce se ale dočkal. Protože Leif-Erik Holm má bezpečnostní prověrku, ministerstvo mu poskytlo požadované informace, ovšem s upozorněním, že je nesmí publikovat a nesmí o nich mluvit. Poslanec AfD si však všiml jedné zajímavosti v dokumentech, a to díky německé preciznosti úřadů.

V jednotlivých utajených dokumentech jsou uvedeny žádosti migrantů o přidělení sociální péče a dávek sociální podpory, ovšem v jednotlivých kolonkách jako místa podání žádostí nejsou uvedena uprchlická a notoricky známá místa v Německu, kde jsou azylová centra, ze kterých migranti žádají o dávky poté, co je přivezou policisté z hranic s Polskem a Českou republikou, ale jsou tam uvedeny kódy a zkratky letišť v Německu, zejména Frankfurt nad Mohanem a Kolín nad Rýnem. A poslanci za AfD to nelezlo do hlavy, co to má znamenat. Takže se obrátil opět na německé ministerstvo vnitra s dotazem, aby mu ministerstvo poskytlo seznamy a statistiky cest a způsobů, jakými migranti přichází do Německa.

Podle německého ministerstva vnitra za rok 2017 přišlo na 30% migrantů do země letecky

Ministerstvo vnitra mu ovšem tato čísla odmítlo poskytnout, že podléhají vyššímu stupni prověření, než má poslanec, ovšem vnitro mu před několika dny v odpovědi prozradilo údaj, který sice není prý utajený, ale je možná o to více šokující. Německé ministerstvo vnitra mu totiž sdělilo, že v roce 2017 přišlo do Německa cca. 30% azylantů letecky, a z toho důvodu jsou v utajovaných materiálech u jednotlivých žádostí migrantů o dávky uvedeny jako místa podání žádosti jednotlivé adresy, které odpovídají letištím v Německu!

Kauzy si už všiml i americký server Infowars. A teď pozor, ať to s vámi nepraští: V roce 2017 bylo podle německých médií na základě ověřitelných informací uděleno v Německu 186,644 azylů jednotlivým migrantům. A protože ministerstvo vnitra sdělilo Leif-Erik Holmovi, že do Německa v roce 2017 se dostalo 30% azylantů přes německá letiště, tak je vymalováno! To znamená, že cca. 60,000 migrantů bylo jen za rok 2017 dopraveno do Německa letecky v rámci tajných černých operací německé vlády!

A tato informace spustila v Berlíně obrovský skandál, který se německá média snaží už několik dní ututlat a utajit, německé televize mlčí, podnět pro ustanovení vyšetřovací komise v Bundestagu byl smeten ze stolu a německý poslanec tak de facto úplnou náhodou odhalil tajný program německé vlády na tichou leteckou dopravu migrantů do Německa, bez vědomí německých občanů, a to pomocí leteckých mostů.

Na německé alternativě se velmi dlouho mluví o svědeckých výpovědích o nočních spojích, které v noci přistávají ve Frankfurtu a v Kolíně, ale nerolují na letištní ploše k terminálům, ale odjíždějí z plochy do odstavných hangárů i s cestujícími na palubě. Tyto informace dosud působily jako konspirační teorie, ale ve chvíli, kdy německé vnitro se prokecne a uvede poslancovi informaci, že 30% žadatelů o azyl přilétává v letadlech, naprosto mění veškeré představy o tom, co všechno si německá vláda dovolí k občanům.

Kde a odkud se berou Arabové ve velkých i menších českých městech v poslední době?

A já se vás zeptám, opět řečnicky: Vy opravdu pořád nevíte a netušíte, odkud se berou v České republice migranti v českých městech, v nákupních centrech a v hypermarketech? Opravdu stále nevíte, kde se berou Arabové na vlakových nádražích a ve vlacích v ČR? Opravdu vám to pořád nedochází, jak je možné, že v ČR je ve velkých městech více a více Arabů, ale přitom v českých médiích nikdo o žádné nové migrační vlně neinformuje?

Já doufám, že si z mého pátečního pořadu vezmete ponaučení a pochopíte, že na nasunování migrantů nemají a nebudou mít občané žádný vliv, ani v Německu, ani v Česku, ani jejich poslanci v Evropské unii, protože vlády obou zemí nepotřebují souhlasy svých občanů k importu migrantů. Oni si to udělají bez vás. A jen hlupák si může myslet, že migrace se zastaví z Evropského parlamentu. Tu lze zastavit jen z domova, zevnitř národních států! Protože tento skandál z Německa nemá s Evropskou unií naprosto nic společného. To je rozhodnutí Berlína a německé vlády, že si bude vozit Araby a muslimy do Německa. A je to rozhodnutí české vlády, že bude vydávat víza arabským přistěhovalcům do ČR.

Nebo vy si snad myslíte, že ti Arabové v Teplicích nebo v Brně se objevili na příkaz Evropské unie nebo nějakých kvót? Pobytová, podnikatelská a studijní víza jim snad poskytla Evropská komise bez souhlasu a proti vůli české vlády? Ne, to přece není pravda! Je to jedině a pouze česká vláda, která uděluje víza Arabům z arabských zemí jako je Katar, Saúdská Arábie a Spojené Arabské Emiráty.

A je to německá vláda, která platí tajné noční letecké spoje a přiváží si do Německa migranty a nasunuje je do Německa mimo regulérní procesní postup imigračního procesu na terminálech letišť. Migranti jsou podle informací zaváženi v letadlech do hangárů a odtamtud v autobusech a dodávkách rozváženi do azylových center v celém Německu. A probíhá to na příkaz německé vlády, v utajení před občany. Evropská unie v tom vůbec nehraje roli.

Volte si do Evropského parlamentu koho chcete, my si nasuneme do vašich zemí také tolik migrantů, kolik chceme

Za několik dní budou volby do Evropské unie, ve kterých je občanům lháno hned dvakrát. První lež pochází od manistreamových stran, že voliči těchto stran musí zachránit EU před populisty. Druhá lež přichází od některých alternativních stran, že voliči musí jít k volbám do EU a zabránit migraci. Po přečtení tohoto mého článku už minimálně těm bystřejším vám dojde, že lžou obě strany.

Evropskou unii není třeba zachraňovat před populismem, protože samotná EU stojí před brutální reformou podle dohod a smlouvy z Aachenu, a taková Evropa se změní k nepoznání. A není ani potřeba bránit přijetí migračních kvót v EU, protože jednotlivé země EU už spustili realizaci tajných black-op programů na nasunování Arabů a muslimů do evropských zemí bez souhlasu vlastního obyvatelstva. Volby do EU jsou tak de facto placebem pro naivní voliče, že poslanci, které do EU parlamentu zvolí, budou mít vliv na zastavení migrace. Ne, nebudou.

Jak by mohli mít poslanci německé AfD v Evropském parlamentu vliv na zastavení migrace do Německa, když německá vláda tajně letadly vozí desítky tisíc migrantů do Německa? Už chápete, proč Evropská komise nenávidí Viktora Orbána, jeho vládu a maďarské voliče, kteří volí Fidesz? Protože Orbánova vláda blokuje nejen tu hromadnou a očividnou migraci, kterou jsme viděli v roce 2015 v podobě migrační vlny, ale blokuje i tu utajenou migraci pomocí leteckých importů migrantů, tajně, bez vědomí občanů.

Proto se ani Viktor Orbán neúčastní akcí protimigračních evropských stran, proto ani neposílá své politiky na demonstrace a setkání v evropských zemích, protože není debil a ví, že volby do EU nebudou mít na zastavení migrace žádný vliv, protože nasunování migrantů běží na plné obrátky v rámci tajných vládních programů. Německo vozí desítky tisíc migrantů nočními letadly do Německa, Česká republika vydává ročně desítky tisíc pobytových víz. A to bez ohledu na Evropskou unii nebo evropský parlament.

Volba do EU parlamentu je volbou do Říšského sněmu. Víte, jak máte volit?

Víte, co to znamená? Volby do EU jsou od začátku až do konce podvod na voliče a podvod na vlastence a odpůrce migrace. Je úplně jedno, kdo vyhraje volby do EU, na migraci v našich zemích to nebude mít naprosto, ale naprosto žádný vliv. Jediný vliv bude mít, pokud se v evropských zemích podaří hungarizace politických národních procesů. Změna vládních reprezentací jednotlivých zemí zevnitř. To je hlavní bojový úkol pravé alternativy.

Je obrovská škoda, jak málo lidí přišlo ke komunálním a senátním volbám v ČR, zatímco k volbám do EU se dělá monstr-kampaň, jako kdyby šlo o život. To je tak fatální nepochopení řídících procesů, že je mi z toho na zvracení. Až půjdete k volbám do EU, přistupujte k nim jako k volbám do Říšského sněmu. Prosadit a změnit nepůjde nic, ale je potřeba, aby byl ve sněmu hlas našeho národa slyšet! Doufám, že víte, koho máte volit. Národ! Ne reformu!

Záznam pátečního pořadu, mj. o procesech nasunování migrantů do zemí EU bez vědomí občanů


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/skandal-v-berline-nemecke-urady-nechtene-priznaly-ze-30-uprchlickych-migrantu-prichazi-do-nemecka-ne-po-zemi-ale-priletaji-v-letadlech-oficialni-dotaz-poslance-afd-na-nemecke-urady/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBude Rosí v Newsroomu řvát, jak demokraté z ODS podřezávají prezidenta Zemana, nebo to Čt utne a státní zástupce nebude rušit?   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 06:17:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Děda, který se zděšením pozoroval co se děje v Německu a Francii, chtěl (pravda nevhodně) upozornit na děsivé problémy německých a francouzských, potažmo britských policistů. Dostal pět let natvrdo.

Zde člen ODS otevřeně vyhrožuje prezidentu republiky vraždou, protože chce víc penízků vymáčknout z daní nás, občanů, a pan prezident podepsal zákon, že by se to alespoň mělo přibrzdit.

Restituce (náhrady) dostaly církve, co dokonce ani neexistovaly. Zločin všech zločinů. A jejich přibrždění tohoto skutečného extremistu rozzuřilo. Výhrůžky, pane Fialo z ODS, to nebyl úlet, jako jste chtěl trest pro opilého člena SPD. Tento extremista z ODS OPAKOVANĚ vyhrožoval prezidentu Zemanovi!

Kdyby toto vyslovil proti Romům či Izraelcům, už by byl v klepetech. A zde státní zástupci mlčí jako hrob?

Krásná ukázka, jak policie a Jourová pronásledují se státními zástupci obyčejné lidi na sociálních sítích, zde předseda ODS otevřeně vyhrožuje prezidentovi republiky zabitím a...?
Kdo je Ing. Martin Lang?

Autorsky a organizačně jsem se podílel na projektech s hodnotou přesahující několik miliard Kč. V současné době jsem ředitelem společnosti LG Systems mezi jejíž zákazníky patří společnosti Carrier, Internorm, Veolia, Inogy a další.

Mezi mé hlavní vize patří zvyšování kvality úředníků města, elektronizace státní správy, soustavné vzdělávání úředníků a příslušníků městské policie, striktní dodržování zákonů, neustálé zvyšování míry investic městské rozpočtu především do oblasti školství a životního prostředí, zdravotnictví, projekt smart city obsahující plně automatickou městskou dopravu.

Zajímavý úhybný manévr učinil pseudodemokratický politolog z leknutí a celostátní předseda ODS Fiala: my máme mechanismy...

Ne, nemáte, policie už stejně jako u dědy měla zvonit u předsedy ODS Langa, zatknout a vyšetřovat! Nic víc, nic míň!

FOTO: Předseda ODS v Jesenici u Prahy a zastupitel Martin Lang

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2494-bude-rosi-v-newsroomu-rvat-jak-demokrate-z-ods-podrezavaji-prezidenta-zemana-nebo-to-ct-utne-a-statni-zastupce-nebude-rusit
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDánský politik zatčen kvůli údajnému sdílení videa, na němž džihádisté řežou hlavy dvěma skandinávským turistkám   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 06:07:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve středu ráno byl zatčen kandidát Nové konzervativní strany Dánska, Jeppe Juhl. V reakci na obvinění ze strany policie Juhl pronesl, že „kritici islámu musejí být patrně zničeni“.

Kodaňská policie zatkla celkem tři osoby, které údajně sdílely video z Maroka, na němž džihádisté zabíjejí své oběti. Předtím bylo oznámeno, že se 5. června v Dánsku budou konat všeobecné volby.

V Dánsku v současnosti vládne jednoznačně protiislámská nálada. Jedny z největších dánských novin, Ekstra Bladet, uskutečnily neoficiální volební anketu a ukázalo se, že strana Rasmuse Paludana dosáhla 24 %; nejvyššího skóre ze všech politických stran.

Dánský právník a politik Paludan svoji stranu Tvrdá linie (Stram Kurs) založil v roce 2017. Strana je známa nekompromisním postojem vůči islámu a imigraci z nezápadních zemí. Paludan proti oběma těmto jevům otevřeně vystupuje.

Vedle Juhla byl zatčen i 67letý blogger Snaphan. Z domova jej odvedlo v poutech šest policistů. Důvod byl stejný: údajné sdílení videa, na němž muslimové v Maroku uřezávali hlavy dvěma skandinávským dívkám.

Juhl uvedl, že video nikdy neviděl, natož aby je sdílel, a že jeho zatčení souvisí hlavně s jeho spoluprací s webem NewsPeek před minimálně dvěma lety. V březnu 2017 Juhl dostal cenu od antiimigrační asociace Dansk Kulturs za svou zpravodajskou práci pro server 24NYT, ale v dubnu ho propustili za „zavádějící“ žurnalistiku.

„Mohu potvrdit, že dnes v 7:15 ráno jsem byl zatčen a předveden k výslechu na policejní stanici v Bellahøj,“ uvedl Jeppe Juhl.

Podle svých slov byl obviněn podle paragrafu 264d trestního zákoníku vzhledem ke své zodpovědnosti za příslušný web. Video, jehož sdílení popírá, zobrazuje uřezávání hlav dvěma dívkám dánské a norské státní příslušnosti v prosinci minulého roku.

„Za web Newspeek už dva roky nenesu žádnou odpovědnost. Video jsem nikdy neviděl a ani ve snu bych neuvažoval o jeho sdílení,“ prohlásil Juhl.

Řekl, že ti čtyři policisté, kteří ho zatkli, prohledali mu byt a zabavili počítač, byli „nesmírně přátelští a profesionální“, ale že „za tím musí být politický motiv“.

„Kritici islámu musejí být patrně před volbami zlikvidováni,“ dodal.

„Bylo proti mně vzneseno obvinění z něčeho dost podobného tomu, co prý udělala Jaleh Tavakoli (íránsko-dánská žena, která přišla o opatrovnictví svých adoptivních dětí). Muselo to být navázané na něco, co mělo vazby ještě dál a co bylo nějak spojeno s tím zmíněným videem.“

Juhl poznamenal, že paragraf 264d trestního zákoníku je dokonale racionální, ale toto jeho konkrétní užití „je naprosto nepřiměřené a signalizuje politickou paniku“.

Nasadili mu pouta a odvezli ho na bellahøjskou policejní stanici, kde mu vzali tkaničky do bot a pásek, a zamkli ho v cele o ploše 9 čtverečních metrů. „Pak mi odebrali vzorek DNA, otisky prstů a zase mě zamkli. Potom byl výslech a podepsal jsem protokol. Všichni policisté se chovali slušně a profesionálně a já jsem se pokoušel o totéž. Neměl jsem jim co říct. Jde o dění ve vyšších patrech systému, kde asi někomu trochu povolily nervy.“

Juhl měl na tento víkend v Oslu domluvenou schůzku se Stevem Bannonem. Podle dánského historika Larse Hedegaarda, zakladatele Mezinárodní společnosti pro svobodu tisku (Free Press Society) je hon na kritiky islámu v plném proudu.

Dalším obviněným ve věci šíření videa zobrazujícího krvavou scénu je Steen Raaschou, editor zpravodajského serveru Snaphanen.dk, jenž byl také ve středu zatčen.

„Zveřejnil jsem dost rozmazaný screenshot té vraždy. Pak jsem přidal odkaz na stránky, kde byl link přímo na to video. Moc jsem o tom tehdy nepřemýšlel. Neměl jsem v úmyslu se někoho dotknout, na druhé straně jsem se domníval, že není nic špatného na tom, když lidé uvidí, co se vlastně skutečně stalo,“ uvedl.

Kodaňská policie oznámila, že při „akci koordinované ve spolupráci s policií středního a západního Sjællandu“ ve středu zatkla tři osoby a že „důrazně doporučuje nesdílet takováto videa. Je to trestný čin, který se může velmi nepříznivě odrazit na obětech a přeživších“.

Marie Krarup, členka dánského parlamentu za Dánskou lidovou stranu, poznamenala na Facebooku, že „ta obvinění vypadají naprosto šíleně“ a dodala: „Skutečně je přiměřené, aby policie používala své zdroje takovýmto způsobem? A jak můžeme hovořit o islámských rituálních vraždách, když ani nebudeme vědět, jak probíhají?“

Danish politician arrested for allegedly sharing jihadist killing video vyšel 10. května 2019 na katehon.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/05/7913-dansky-politik-zatcen-kvuli-udajnemu-sdileni-videa-na-nemz-dzihadiste-rezou-hlavy-dvema-skandinavskym-turistkam.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJako za Hitlera! Bránil civilisty před nacisty a byl za to sviní v taláru odsouzen   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 06:01:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
PARDUBICE | Český voják Erik Eštu souzený za terorismus kvůli účasti v bojích na straně Doněcké lidové republiky dostal podmíněný tříletý trest a trest ztráty vojenské hodnosti. Dnes o tom podle ČTK rozhodl pardubický soud. Česká justice se vrátila do dob Protektorátu Čechy a Morava, jelikož bránit civilista na Donbasu před kyjevskými nacisty je terorismus…

Podmíněný tříletý trest s odkladem na čtyři roky dostal Erik Eštu za to, že se v roce 2015 na Ukrajině podle obžaloby zapojil do bojových akcí na straně Doněcké lidové republiky.

Po návratu domů vstoupil Eštu do české armády, kde vojákům své zážitky vyprávěl a na sociální síť umisťoval fotografie, na kterých pózuje se zbraněmi. „Také jde o to, že voják nosil uniformu Republikánské gardy separatistického státu, držel stráž v zákopech, účastnil se ostřelování a mohl způsobit vojákům nebo civilistům zranění či smrt,“ lže obžaloba jako za Hitlera.

Státní zástupce tak požadoval nepodmíněný trest tři až čtyři roky (oproti kladeným 12 až 20 let) ve věznici s ostrahou a ztrátu vojenské hodnosti. Podle něj byla naplněna skutková podstata teroristického útoku ve stádiu pokusu: „Terorismus je jednou z nejhorších forem mezinárodního zločinu, je hrozbou pro demokracii,“ řekl státní zástupce, který dokázal, že je jen zločinec a lidská špína nehodna ničeho.

U soudu Erik Eštu své příběhy zpochybnil a obvinění z terorismu odmítl. Uvedl, že vše zveličoval a bojů se neúčastnil. „Třikrát bych si rozmyslel tam cestovat, kdybych tušil, že mě osud zavede do soudní síně,“ konstatoval ve své závěrečné řeči Eštu.

Obhájce Ivan Chytil řekl, že obviněného chování nebylo správné, ale nebylo nezákonné, nejednalo se o trestný čin. Obžaloba je podle něj mimo realitu: „On tam nejel nelegálně, pořídil si vízum. Nic netajil. Je to obyčejný kluk, který se všude fotí, nešel tam bojovat. Za to ho chceme soudit?“ řekl Chytil. Vítejte v zemi, kde soudí hovada! Svini v taláru zastřelit?

Ferdinand Pištora

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=222889
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVoltaire o politických zlodějích. Buďte ve volbách obezřetní ...   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 05:57:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak tak sleduji naše veřejnoprávní předvolební panoptikum několika desítek zoufalců či komiků, kterých je tolik jen proto, aby se mezi nimi takový Tomio Okamura, nebo dr. Vítová z Aliance národních sil, a také třeba Petr Hannig, záměrně ztratili, napadá mě, že bych vám měl dát jednu skvělou předvolební radu, kterou napsal už hodně dávno Francois-Marie Arouet, známější pod pseudonymem Voltaire.

VOLTAIROVA PŘEDVOLEBNÍ RADA - Že byl Voltaire (1694 – 1778) velikán ducha, filosof a mistr psaného slova, si většinou pamatujeme už ze škamen střední školy. Ale že uměl společnost rozebírat až tak dokonale, a že zároveň uměl předvídat až tak pronikavě, to člověku dojde ve chvíli, kdy se vrátí k jeho slavným citátům. A zanechal jich nám úctyhodnou řádku. Můj letitý kamarád z Kanady, žurnalista Petr Adler, s nímž diskutuji o všem možném a v posledních dnech hlavně o nastávajících eurovolbách, mi poslal jeden Voltairův výrok, který vystihuje přesně naši současnou situaci, ačkoli od jeho napsání uplynulo už téměř tři sta let.

Překládám ten text z angličtiny s vědomím, že někde jistě existuje přesnější překlad z francouzského originálu, ale protože jde především o podstatu věci, nemělo by to vadit. Francois-Marie Arouet, pozoruhodný muž, který si říkal Voltaire, a jehož mnohé postřehy a

soudy zůstaly doslova a do písmene nesmrtelné, prohlásil také toto:

„V životě potkáte dva druhy zlodějů. Obyčejného, běžného zloděje, který vám ukradne peníze, vaši náprsní tašku, hodinky, vašeho koně, atd. Druhým typem je politický zloděj. Ten vás připraví o vaši budoucnost, o vaše sny, o vaše znalosti, ukradne vám váš výdělek, vaše vzdělání, vaše zdraví, zbaví vás síly a energie, a nakonec i vašeho úsměvu. Velký rozdíl mezi těmito dvěma druhy zlodějů spočívá v tom, že obyčejný zloděj si vybírá vás, aby vás připravil o to, co vám patří, zatímco politického zloděje, který vás pak připraví o všechnu vaši životní perspektivu, si vybíráte vy sami. Další velký rozdíl (a nikoli poslední) mezi nimi je ten, že běžný zloděj je obvykle policií stíhán, zatímco politický zloděj je obyčejně policií chráněn.“

Buďte proto při vašich volbách velice, ale velice vybíraví, dodává můj starý dobrý přítel Petr Adler přes celý Atlantik, který je prozatím stále ještě po okraj plný dostatečně slané vody.

Váš Pavel Chrastina

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimové se pokusili zavraždit britského vlastence Tommyho Robinsona! Byl pobodán pákistánským muslimem   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 05:54:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Blogerka žijící v Anglií Janina informuje aktuálně informuje o pokusu zavraždit Tommyho Robinsona: "Tommy Robinson byl pred cca hodinou pobodan v Oldhamu pri svem shromazdeni muslimskym / pakistanskym gangem."

BBC již zveřejnila tvrzení policie, že o žádný pokus zavraždit Tommyho Robinsona nešlo. Vše je prý vymyšlené. Jenže dá se ještě věřit BBC a britské policií, které byly již opakovaně usvědčeny z lhaní a manipulovaní s fakty ve prospěch muslimů??!

Zjišťujeme podrobnosti.

Video z místa ukazuje Angličany a muslimské přistěhovalce. Muslimští přistěhovalci dávají jasně najevo, že Anglie je již jejich zemí a Angličané se musejí islámu podřídit.

Na video to bohužel není, ale podle svěectví v diskuzi na internetu na začátku celého střetu britská policie nechala muslimy házet na Tommyho Robinskona kameny. Už kamenuji pod ochranou britské policie ...

Na videu je možné slyšet i z dálky od muslimského shromáždění, jak řvou na Angličany přes policejní kordón Alláhu akbar! Alláhu akbar!


Zdroj: eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNedaleko americké ambasády v Bagdádu došlo k silným výbuchům   
Pridal tk Pondělí 20 květen 2019 - 05:49:38 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V neděli údajně došlo k silným výbuchům v Zelené zóně v iráckém hlavním městě, kde se nachází americké velvyslanectví.

Televize Sky News Arabia s odvoláním na vlastní zdroje informovala, že v blízkosti amerického velvyslanectví explodovaly rakety. Irácké úřady událost zatím nepotvrdily.

O explozích informovala i agentura Reuters, která cituje dva diplomatické zdroje v Bagdádu, jež zaslechly výbuchy poblíž přísně hlídané Zelené zóny, kde se nacházejí vládní budovy a zahraniční ambasády. Později uvedla, že rakety dopadly na území uvnitř Zelené zóny. Další média tvrdí, že po explozích se rozezněly poplašné sirény.

Při incidentu údajně nebyl nikdo zraněn.

Zprávy o výbuchu přišly několik dní poté, co americké ministerstvo zahraničí evakuovalo většinu svého personálu z velvyslanectví v Bagdádu a konzulátu v Arbílu. Dále vyzvalo americké občany, aby se vyvarovali návštěvy Iráku. Jako příčinu uvedlo hrozby terorismu, únosu a vojenského konfliktu.

Zdroj: TV Sky News Arabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2485 sec,0.0532 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,882kB