Sobota 18 květen 2019
INTERNÍ PRACOVNÍK BÍLÉHO DOMU: Válka s Íránem, kterou Trump plánuje, má začít na podzim 2019   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 07:30:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak uvedl zdroj pracující v Bílém domě, prezident Donald Trump a jeho vnitřní kruh plánují rozsáhlou invazi do Íránu.

Plán zahrnuje pozemní invazi a využití taktických jaderných zbraní v rámci vojenské akce, která je plánována na podzim 2019. Írán bude podle zdroje „vymazán z mapy“ a válečné úsilí by mělo stát „dva a půl krát více, než válka v Iráku“.

Válku budou podporovat zpravodajské sdělovací prostředky a Trump s ní bude zcela souhlasit. Předtím dojde k „předpokládané operaci pod falešnou vlajkou, za níž bude svalena vina na Írán, pravděpodobně to bude něco, co se týká lodí v Hormuzském průlivu“. Akce pod falešnou vlajkou je „nedílnou součástí plánu“, neboť Írán nemá údajně žádné přání ani úmysl zahájit válku, jak uvedl informátor.

Válečné plány udržují zaměstnance Bílého domu „v nervózním vzrušení“, váleční jestřábi, jako např. John Bolton, pracují na „posledních úpravách“ ohledně plánovaného útoku. Prezident Trump zpočátku projevoval odpor vůči tomuto plánu, ale po čase naskočil na palubu s nadšením, neboť je přesvědčen o tom, že Írán představuje „existenční hrozbu pro Izrael“, a z toho důvodu je požadována válka kvůli „jeho odstranění“.

Byly zveřejněny další podrobnosti, včetně:

- K odstranění íránské armády bude použito 100 taktických atomových bomb.
- Při invazi bude použito 120 000 pozemních jednotek USA.
- Francie, Velká Británie, Kanada, Saúdská Arábie a Izrael by se měly přidat ke „koalici“ a válku podpořit.
- V průběhu minulého roku se v rámci příprav zvýšily snahy agentů CIA a kontrarozvědky.
- Probíhá příprava „operace pod falešnou vlajkou“, která má být použita před zahájením války s Íránem.
- Bílý dům se svými protějšky z Izraele připravují propagandu.
- Izrael toto úsilí podpoří, Benjamin Netanjahu se prý během nedávné schůzky s Johnem Boltonem „smál od ucha k uchu“.
- Existují obavy, že by Trumpova „základna“ mohla vzdorovat nebo kritizovat toto úsilí, takže jsou vynakládány další propagandistické snahy, které mají „posílit podporu“ této války.
- Očekávané ztráty se pohybují v rozmezí 1,2 - 2 miliony Íránců a 5 000 amerických vojáků.

Kvůli úzkému vztahu prezidenta Trumpa s Jaredem Kushnerem byl do válečného úsilí vložen smysl pro „věcný význam“, kterým je naplnění „židovského proroctví“ v kruzích Bílého domu. Mnoho lidí v Bílém domě věří, že Jared Kushner je „Mesiáš“, neboli židovský „Mashiach“, který nemůže získat svůj “trůn”, dokud nebude zcela zničen Írán.

Zdroj z Bílého domu je vysoce postavený představitel, který měl v minulosti pravdu ohledně mnoha jiných věcí, a jeho identita byla ověřena.

WHITE HOUSE INSIDER: War with Iran planned by Trump, to occur in the Fall of 2019 vyšel 18. dubna 2019 na israeltodaynews.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/05/7911-valka-s-iranem-kterou-trump-planuje-ma-zacit-na-podzim-2019.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVálka mezi SPD a KSČM o stejné voliče?   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 07:26:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče? Tomio Okamura převzal článek z Aeronetu a použil informace do svých volebních novin jako munici proti KSČM, Kateřina Konečná na SPD podává žalobu! Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti ČR a proti zákazu dvojí kvality potravin. Ivan David zřejmě nečte Aeronet, protože i o tom jsme psali! Národní zájmy Francie jsou ostře proti národním zájmům České republiky, hlasování o dvojí kvalitě potravin to natvrdo potvrdilo!

Mezi SPD a KSČM se týden před volbami do Evropského parlamentu rozhořela válka. Vedení KSČM na dnešek svolalo tiskovou konferenci, kde europoslankyně Kateřina Konečná za přítomnosti předsedy Vojtěcha Filipa oznámila, že podává trestní oznámení na SPD za šíření pomluvy s cílem ovlivnit volby. O co se jedná? Tomio Okamura a jeho SPD totiž zaplatilo výtisk stranických novin s názvem “Na vlastní oči” v nákladu 3 miliony výtisků, kde se mj. píše o komunistické europoslankyni Kateřině Konečné jako zástupci ČR v Evropském parlamentu, který hlasuje pro migraci a pro přijímání uprchlíků. SPD se opírá o článek a informace, které publikovala redakce Aeronetu dne 1. dubna tohoto roku a rozhodně se nejednalo o aprílový článek. Upozornili jsme v článku na to, že Kateřina Konečná a Jiří Maštálka z KSČM hlasovali pro Usnesení EP o základních právech lidí afrického původu v Evropě.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/336838983

Hlasování je zdokladováno v hlasovací svodce Evropského parlamentu a oba poslanci KSČM opravdu hlasovali pro tento nebezpečný dokument, který je sice nezávazný, ale jeho obsahová náplň může být použita v pozdější době jako argument pro prosazování směrnic Evropské komise, které se na tato usnesení EP obvykle zpětně odvolávají. Problém je v tom, že v novinách SPD je namísto tohoto faktického konstatování uvedeno obvinění, že Kateřina Konečná hlasovala pro podporu uprchlických kvót. To je ovšem lež, nic takového v usnesení B8-0212/2019 uvedeno není.

Zvednout ruku pro dokument o Afričanech se nevyplácí

Nachází se tam spousta potenciálně nebezpečných věcí pro občanské svobody v ČR, cenzura názorů a výroků proti migraci, financování programů integrace na lidi afrického původu v Evropě, ale v dokumentu nikde není nic o migračních kvótách, toho se usnesení vůbec netýká. Chápu tedy, že se Kateřina Konečná cítí překroucenými informacemi v Okamurových novinách poškozena, i když hlasování paní europoslankyně pro toto usnesení je skandální i bez těch kvót. Kdyby hlasovala proti usnesení jako Jiří Payne, mohlo to být bez problémů.

Jenže tahle válka mezi SPD a KSČM pouhých 7 dní před volbami má i další rozměry, které jsou možná ještě trapnější a děsivější. V televizní debatě na ČT 24 se do konfliktu dostali Ivan David jako lídr kandidátky SPD do EU parlamentu a právě Kateřina Konečná z KSČM jako jednička komunistů do eurovoleb. V diskusi došlo i na další článek z Aeronetu. V článku jsme informovali o tom, že poslankyně Mylène Troszczynski z frakce Marine Le Pen hlasovala ve Výboru pro vnitřní trh EU proti zákonu o zákazu dvojí kvality potravin v EU, jehož předkladatelem byla eurokomisařka Eva Jourová.

Drtivá většina europoslanců od Marine Le Pen hlasovala proti zákazu dvojí kvality potravin, to je tvrdá realita pro SPD, nedá se svítit!

Tento výbor tedy vydal doporučení a stanovisko pro plénum Evropského parlamentu, které nakonec v hlasování zákaz dvojí kvality potravin zamítlo. A poslanci EU parlamentu od Marine Le Pen se zachovali stejně jako jejich zástupkyně ve výboru pro vnitřní trh. Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti zákazu dvojí kvality potravin, čímž odsoudili české občany k tomu, že dál budou jít odpadky dovážené do ČR z Francie a dalších zemí, avšak vydávané za stejnou jakost jako na západě.

Ivan David v televizním studiu toto vůbec nepobral a tvrdil, že Marine Le Pen popřela, že by její poslanci v EU parlamentu nějak takto hlasovali. Nevím přesně, kde a od koho slyšel, že Marine Le Pen něco popřela, když hlasovací svodky z Evropského parlamentu jsou veřejně k dispozici a nelze to nijak okecat a vymluvit se z toho. Pravda je prostě taková, že Francie je jedním z největších agrokulturních exportérů na světě, nejen v Evropě, a francouzské zemědělství potřebuje odbyt. A netýká se to jen prvotřídních potravin, ale i druhojakostní produkce, která při výrobě vzniká a nelze se jí vyhnout. Dalším problémem je i snížené spotřebitelské vědomí zákazníků ve Střední a Východní Evropě.

Češi budou díky eurposlancům Marine Le Pen nadále konzumovat odpadky z Francie vydávané a cenově prodávané za 1. jakost

Dokud budou lidé mít nízké čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem, nebudou moci kupovat kvalitní zboží, protože do té doby budou neustále preferovat cenu nad kvalitou. Tomu se prostě nedá vyhnout. Dá se ovšem vyhnout tomu, aby za jakostní špičkové zboží bylo vydáváno něco, co má jiný obsah a jiné složení než na západě, aniž by to zákazník tušil.

Standardem dvojí kvality jsou francouzské jogurty a sýry. Na východní trhy míří mléčné výrobky s nižším obsahem smetany a mléčného tuku, větší obsah vody a konzervantů. Výrobce přitom jogurty prodává za stejnou, nebo dokonce i větší cenu, než za kolik se prodává vyšší jakost ve Francii. Je to prostě neuvěřitelné chucpe, ale funguje to už 30 let od pádu Železné opony. Francie tak zaplavuje východní země v Evropě druhou jakostí a poslanci Marine Le Pen tuto praktiku francouzských řetězců chrání a brání.

Problémem SPD i KSČM je něco úplně jiného. Obě dvě strany usilují o stejné voliče, s důrazem na ochranu pracující rodiny, dělnické profese, důchodce, národní zájmy. Pokud vynecháme ideově-ideologické obrysy obou stran, kde najdeme rozdíly, tak v samotném principu obě strany usilují o stejný elektorát. Koho tedy volit? Pokud chápete procesy řízení, tak víte, že největší hrozbou pro Českou republiku je členství v NATO.

A odpor proti NATO deklarují komunisté, i když někdy velmi podivně a mohli by na Babišovu vládu tvrdě udeřit, aby stáhla české vojáky z žoldáckých misí v cizině. Na straně druhé se ale zdá, že KSČM vůbec nijak nevadí členství v EU. V tomto ohledu by člověk spíše volil SPD, jenže ani SPD už nechce apriori z EU vystupovat, ale usiluje o reformu EU zevnitř. To je naprosté chucpe, protože EU je nereformovatelná organizace. Je to stejné, jako kdybyste chtěli reformovat mafii nebo Kantonskou brigádu čínských triád.

Volby do EU jsou o reformě sionistické mafie, pokud tedy věříte, že mafiánský projekt lze reformovat. Mezitím rodina v ČR umírá a děti jsou přešívány na “multigender” na těle i na duši

Evropské volby jsou určeny pro ty z vás, kdo usilujete o evropskou integraci a federalizaci na nějaký z možných způsobů, který prosazuje buď Angela Merkel a Emanuel Macron (Aachenská smlouva), nebo Marine Le Pen, která prosazuje návrat k modelu před a okolo Maastrichtu, kdy Evropa fungovala jako dnes, ale národní státy si ponechávaly více pravomocí a měly právo veta. Ani takový model však v EU nebude připuštěn, protože cílem architektů EU je likvidace národních států a je jim jedno, jakými cestami k tomu dojde, jestli v Bruselu v podobě eurofederace, anebo formou reforem a deforem, které se pokusí evropského Frankensteina transmutovat do jiné, vlídnější a pro oko gojíma přijatelnější bestie.

Záchrana národa je možná jen z vnitřního kruhu rodiny, a ta je na tom opravdu špatně. Nikdo z SPD se nezajímá o resort školství v ČR, kde globalisté mění celou národní generaci za našimi zády. Nezajímá se o to ani KSČM. Co je zajímavé, to byl Václav Klaus mladší, který tvrdě šil a vrtal do neziskovek a jejich akcí na školách. A tak přišel jeho vyhazov z ODS, když se jedním slovem otřel o židy. A tím je to dané.

Je opravdu absurdní, když SPD útočí na Kateřinu Konečnou za její hlas pro usnesení a právech lidí afrického původu, když největší spojenec SPD na evropské scéně, frakce Marine Le Pen, hlasuje v EU parlamentu proti návrhu české eurokomisařky na zákaz dvojí kvality potravin. Jeden z mála rozumných návrhů od Jourové a potopí ho svými hlasy europoslanci Marine Le Pen. To je prostě chucpe, to se nedá jinak nazvat. Evropu nepůjde zachránit, když budoucí voliče, dnešní naše děti, vychová místo českých rodin světová globalizace a neziskovky na školách. Volby za týden moje slova potvrdí, ale obávám se, že to bude trvat mnohem déle, než lidem dojde, co se to vlastně okolo nich děje. Pokud volíte do EU, volte rebely a lidi formátu Nigela Farage, ne reformátory nereformovatelného, protože to jsou chucpaři na tupé góje bez zástěrek a čepečků.

Záznam pořadu


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/valka-mezi-spd-a-kscm-o-stejne-volice-tomio-okamura-prevzal-clanek-z-aeronetu-a-pouzil-informace-do-svych-volebnich-novin-jako-munici-proti-kscm-katerina-konecna-na-spd-podava-zalobu/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNigel Farage: Drtivý proslov v Evropském parlamentu na podporu Viktora Orbána   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:54:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pane Orbáne, díky Bohu, že existuje aspoň jeden evropský vůdce, připravený se postavit za své principy, svůj národ, svou kulturu a svůj lid.

Čelíte tak drastické šikaně. Díky Bohu, že tu jste.

A jsem si jistý, že Maďarům jistého věku, se vybavuje mnoho temných vzpomínek.

To je soudní fraška.

Banda politických ne-entit tu zvedá prst a křičí, vyžívá se ve své odpolední nenávisti a hlavní žalobce? Komisař, který pochází z nevolené vlády!

On má tu drzost, poučovat Vás o demokracii!

Vy nevíte, o čem mluvíte!

Fakt, že jste obdržel 50% hlasů ve své zemi a že nikdo nevolil Timmermanse a nemůže ho odstranit, ho zjevně minul.

Tady, pane Orbáne, se děje to, že oni jen zmodernizovali Brežněvovu doktrínu o omezené suverenitě.

Nemá smysl předstírat, že v této Unii jste nezávislí, nemá smysl předstírat, že rozhodujete o vlastní zemi.

A Článek 7, je nová metoda tohoto procesu.

Chtějí Vás připravit o hlasovací práva. Chtějí Vám přestat poskytovat evropskou podporu. A to vše proto, že Vy máte troufalost, postavit se Georgi Sorosovi.

Člověku, který utratil 15 miliard po celém světě, aby se pokusil podlomit národní státy a zbavil se tradičních forem demokracie.

V Maďarsku samozřejmě utrácí peníze, aby podporoval ilegální migraci do Vaší země.

A Vy jste se celkem oprávněně proti tomu postavili a zamezili tomu.

Kéž bychom všichni udělali to samé.

Pane Orbáne, Vy stále tvrdíte, že chcete zůstat členy Evropské unie.

Ale dnes neurazili jen Vaší zemi. I Vás dnes urazili. Nastal čas být logičtější.

Připojte se ke klubu Brexit, bude se Vám to líbit.


Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/nigel-farage-drtivy-proslov-v-evropskem-parlamentu-na-podporu-viktora-orbana/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVadný kus - Pavel Novotný   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:45:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To mi umožňuje vejít do generálního štábu naprostých lidských hovad, jimiž jejich čtenáři jsou, tam se vykálet uprostřed a odejít středem.

Hovada, pohrdám vámi – vzkazuje vám Pavel Novotný a vysvětluje nám jak jsou Parlamentní listy shitový web

Spratkova citace:

„To, co mi tento shitový web umožňuje, považuji za neuvěřitelné. Oni přistupují na to, že ve chvíli, kdy jim dám rozhovor, nezmění mi ani písmenko. To mi umožňuje vejít do generálního štábu naprostých lidských hovad, jimiž jejich čtenáři jsou, tam se vykálet uprostřed a odejít středem. To je v celoevropském mediálním kontextu tak unikátní záležitost, že ji pokaždé rád využiji. Příště klidně zopakuji, že Okamurovi a poslanci Volnému pomočím hrob, ale nebudu už vulgární. Nebo se o to aspoň budu snažit. Jsem tedy strašně zvědav, jak to při příštím rozhovoru pro Parlamentní listy udělám, abych mohl všem jejich čtenářům do jednoho říct, že jsou politováníhodná hovada, kterými pohrdám tak, že se to nedá srovnat ani se Spartou Praha nebo s brokolicí.“

Už jsem toho o tomto zmetkovi napsala víc než dost, proto jsem teď použila jen tuhle citaci v které nás informuje jaké jsme hovada kterými pohrdá. Já jsem totiž moc ráda na straně těch, kterými on pohrdá, protože jinak bych byla stejný zmetek jako Novotných spratek.

Proč teda píšu?

Protože je docela srandovní že pohrdá milióny lidí. Klidně může. Mně přijde daleko zábavnější, že všechny ty milióny pohrdají zmetkem jménem Pavel Novotný. Prostě je to vadný výrobní kus a jako na takový se něj dívejte, ale jinak na něj kašlete:-))

Milena Doušková
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov řekl, jak Rusko odpoví na odstoupení USA od smlouvy INF   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:42:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko nebude vytvářet a umísťovat rakety středního a krátkého doletu v těch oblastech, kde se neobjeví analogické americké systémy, řekl ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov.

„Co se týče následků odstoupení USA od Smlouvy o raketách středního a krátkého doletu, prezident Putin velmi jasně vytýčil naše stanovisko – budeme jednat zrcadlově. Nyní USA pozastavily svou účast (ve smlouvě – pozn. red.) a oznámily odstoupení, což trvá podle smlouvy šest měsíců. Druhého srpna tohoto roku už nebudou USA stranou, pozastavující plnění svých závazků vyplývajících z této smlouvy, ale budou nezúčastněnou stranou, čímž přestane smlouva existovat. Ale prezident (Putin) také řekl, že se budeme zabývat těmito projekty, pokud se USA budou chovat takovým způsobem, a ony se tak chovají. Nebudeme však vytvářet a nasazovat rakety středního a krátkého doletu v těch regionech, kde se neobjeví analogické systémy americké výroby,“ řekl Lavrov novinářům.

„Nikdo nechce v Evropě opakování situace, která byla důvodem podepsání příslušné smlouvy. Zdůrazňuji ještě jednou, že jsme připraveni nenasazovat nic z této kategorie zbraní v těch regionech, kde se neobjeví systémy americké výroby,“ uvedl ruský ministr.

Zdůraznil také, že se na území pěti evropských států nacházejí americké jaderné zbraně a „v rámci společné jaderné činnosti NATO je prováděn výcvik vojáků nejaderných států k zacházení s jadernými zbraněmi“.

„Je to přímé a nejhrubší porušování smlouvy o nešíření těchto zbraní, na což vždy upozorňujeme,“ dodal Lavrov.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m276

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSrbský ministr obrany upozornil EU a NATO na provokace Kosova   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:37:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nároky vedení samozvané Kosovské republiky na území Středního Srbska jsou provokace, které mohou vést ke konfliktu, řekl srbský ministr obrany Aleksandar Vulin.

Předseda parlamentu samozvané republiky a bývalý šéf zpravodajské služby Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) Kadri Veseli minulý čtvrtek uvedl, že Niš, jižní hlavní město Srbska, bylo dříve (v minulých stoletích – pozn. red.) osídleno Albánci, kteří byli Srby později vyhnáni. Požadoval také zřízení tribunálu pro soud za „srbské zločiny“.

„Musím upozornit Evropu, EU i NATO a obzvláště KFOR (mezinárodní síly pod záštitou NATO v Kosovu), že je pro nás absolutně nepřijatelné řinčení zbraní a je rovněž nepřijatelné, že někdo jako tento neodsouzený válečný zločinec Kadri Veseli hovoří o Niši jako o ,albánském městě’, hovoří o městech, která oni obsadí, a přivolává tím válku a neštěstí,“ říká ministr obrany Vulin.

„Nemůžeme připustit, aby neodsouzení teroristé, kteří se vyhýbají trestu, rozpoutali konflikty na Balkáně. Odpovědnost už neleží na nás Srbech a Srbsku. Leží na EU, NATO, na celém světě a spočívá v tom, aby byl zastaven projekt ,Velké Albánie’. Je to upozornění, které už nesmíme ignorovat,“ zdůraznil srbský ministr obrany.

Kosovský prezident Hashim Thaçi a jeho vlivný strýc Azem Sulja, premiér Ramuš Haradinaj, viceprezident Fatmir Limaj, předseda parlamentu Kadri Veseli, poslanec a premiérův bratr Daut Haradinaj, stejně jako mnoho jiných členů koalice, která zvítězila v kosovských parlamentních volbách v roce 2017, jsou veteráni UÇK a jsou považováni za pravděpodobné obviněné Zvláštní mezinárodní prokuraturou v Haagu.

V roce 1999 ozbrojená konfrontace albánských separatistů z Kosovské osvobozenecké armády a srbské armády a policie vedla k bombardování Jugoslávie (v té době se skládala ze Srbska a Černé Hory) silami NATO. Kosovské albánské struktury v Prištině v únoru 2008 jednostranně vyhlásily nezávislost na Srbsku. Samozvaná republika není uznávána Srbskem, Ruskem, Čínou, Izraelem, Íránem, Španělskem, Řeckem a řadou dalších států.

Zdroj: https://sptnkne.ws/m274
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStephen Roach: Spojené státy přijaly falešný příběh o Číně, „považování Číny za obětního beránka" se stalo dohodou obou politických stran   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:19:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stephen Roach, vysoký výzkumník Institutu pro globální záležitosti Jackson při Univerzitě Yale nedávno ve svém článku poukázal na to, že současné americké politické kruhy přijaly falešný příběh o Číně, obviňují Čínu ze všech věcí, které obtěžují Spojené státy.

Portál Project Syndicate 26. dubna uveřejnil tento článek s názvem „Chybný příběh o Číně ve Spojených státech". Podle článku, americká Republikánská strana a Demokratická strana mimořádně dosáhly dohody v klíčové otázce, tj. obviňují Čínu ze všech věcí, které obtěžují Spojené státy. A tvrdohlavě považují Čínu za hrozbu proti „Americkému snu", což způsobuje vážné následky. Už to vyvolalo odvetné zvýšení celních tarifů, bezpečnostní hrozbu, která se neustále zhoršuje, varování ohledně nové Studené války, i pověst, že mezi Spojenými státy a Čínou dojde k vojenskému konfliktu. Ve skutečnosti současné věrohodné důkazy dokazují, že nedůvěryhodné Spojené státy jsou obtěžovány makroekonomickou nerovnováhou, kterou způsobily vlastně samy. Obávají se, že se nemohou již udržet v pozici světového lídra, proto přijaly falešný příběh o Číně.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHuawei odtajnil nejnovější 5G mobilní telefon pro Velkou Británii   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:18:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vzhledem k tomu, že se britští telekomunikační operátoři připravují na spuštění 5G síťových služeb v některých regionech, čínská společnost Huawei 16. května odtajnila v Londýně verzi mobilních telefonů Mate20 X 5G. Očekává se, že telefon vstoupí na trh ve Velké Británii v červnu tohoto roku.

Verze telefonu Mate 20 X 5G je vybavena prvním 7-nano 5G čipem. Tento čip je znám jako nejsilnější z Huawei.

Podle zprávy společnost Huaiwei začne přijímat rezervace na zmíněné 5G mobilní telefony na konci května, a začne telefony prodávat v červnu.

Marketingový ředitel společnosti Huawei pro západní Evropu Andrew Garrihy na tiskové knferenci sdělil, že společnost investovala spoustu zdrojů a energie na vybudování 5G plánů vhodných pro různá zařízení, sítě a čipové sady, aby zajistila, že přinesou spotřebitelům lepší a bezproblémovější zážitek 5G.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína a Rusko jednaly o multilaterálních záležitostech   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:16:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 16. května asistent čínského ministra zahraničí Zhang Jun (Čang Ťün) v Moskvě jednal s náměstkem ruského ministra zahraničí Sergeyem Vershininem o multilaterálních záležitostech. Obě strany si do hloubky vyměnily názory na čínsko-ruské strategické koordinace v multilaterálním rámci, na globální řízení, na mezinárodní a regionální žhavé otázky, na spolupráci mezi členskými zeměmi BRICS a dosáhly širokého konsenzu.

Pan Zhang Jun (Čang Ťün) uvedl, že pod strategickým vedením čínského prezidenta Xi Jinpinga (Si Ťin-pching) a ruského prezidenta Vladimíru Putina čínsko-ruské bilaterální vztahy zaznamenávají silný trend rozvoje a rozvoj bilaterálních vztahů se nachází v nejlepším období v historii. Obě strany by měly správně praktikovat shody dosažené hlavami obou zemí a prohloubit strategickou spolupráci mezi oběma stranami v multilaterálním rámci, musí důkladně chránit základní zájmy obou zemí, také se musí zasloužit o nové přínosy ohledně zachování světového míru a o podporu společného rozvoje.

Zhang Jun prohlásil, že unilateralismus se již po celém světě stal zdrojem nestabilních a nejistých problémů, které ovlivňují světovou ekonomiku, ovlivňují mezinárodní řád a sedí na dně mezinárodní morálky. Mezinárodní společenství si stále více uvědomuje nebezpečí unilateralismu, Čína je ochotna pokračovat v práci s Ruskem, chce prosazovat zásady, chce se odvážit bojovat a pevně podporovat multilateralismus, hodlá chránit svobodný a otevřený nediskriminační mnohostranný obchodní systém, jehož jádro je v OSN, chce chránit mezinárodní řád založený na mezinárodním právu a hodlá také bránit mezinárodní spravedlnost.

Sergey Vershinin uvedl, že se ruská strana domnívá, že jednostrannost je nepřijatelná v rozporu s cíli a zásadami Charty OSN. Ruská strana je ochotna posílit koordinaci a spolupráci s Čínou na všech úrovních, chce podporovat multilateralismus, chce chránit postavení OSN a Rady bezpečnosti a hodlá hájit základní normy mezinárodního práva a mezinárodních vztahů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFinian Cunningham: Svět ztrácí v USA důvěru   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 06:15:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Říct, že USA provádějí „zahraniční politiku“ je zřejmý nesmysl. Americká politika není totiž ničím jiným, než na nižší obrátky seřízeným válečným stavem, zamířeným na celou planetu Zemi. A americká „zahraniční politika“ není ničím víc, než neustále běžícím programem psychologických operací.
Důležitým prvkem tohoto kolosálního znetvoření politiky jsou tzv. americká média, která hrají rozhodující roli jak v zastírání, tak v propagování těchto psychologických operací.

Pohlédněme třeba na to, jak se v průběhu posledního roku Amerika chovala ke svým nepřátelům, soupeřům a třeba i ke svým „spojencům“. To chování je chováním hegemona, který absolutně nesnáší nesouhlas. Ultimáta, ekonomické sankce, vojenská zastrašování a hrozby, včetně hrozeb totálního zničení, to všechno jsou formy agrese či na nižší obrátky seřízeného válečného stavu, který se ovšem v případě Iránu či Venezuely již podobá válečnému stavu hnaného do obrátek téměř válečných.

Domnívat se, že tento vývoj je vlastní až vládě Trumpově, by ovšem bylo omylem. Americká zahraniční politika měla vždy k agresi blízko, a to už od 2. světové války. Ale teprve od vlády Bushe ml. degeneruje do permanentního stavu studené agrese, často doprovázeného válkami horkými. Ovšem pravdou též je, že za Trumpa pronikla agresivita do každého aspektu polititky – a to bez výjimky.

Výsledný dojem je tedy takový, že pro USA už diplomacie a zahraniční politika přestaly existovat. Jde v podstatě jen o požadavky vítěze, podpírané latentními a někdy až nelatentními, čili zcela otevřenými hrozbami vojenského zničení. Takže řečeno co nejstručněji: USA se chovají jako typická fašistická mocnost. A žádnými karnýry, volánkami či kosmetikou se nesnaží tuto děsivou pravdu zakrýt. Z globální tváře Země vystoupil zkrátka obyčejný fašismus. Jeho manýry a činy jsou svévolným popřením Charty OSN a jde o zločiny válečné, jak byly definovány a stanoveny soudem s válečnými zločinci v Norimberku. Ale patří zřejmě k nejvýznamnější „výjimečnosti“ Spojených států, že se trestu za páchání těchto zločinů až dosud vyhnuly..

Kolaps amerického impéria je na pořadu dne už delší dobu. A jeho genocidní zločinné války, probíhající v posledních osmi dekádách po celém světě, dokazují jeho světovládnou fašistickou povahu, stejně jako jeho imperiální korporátní ekonomika se stále zvyšující se rychlostí sklouzává do úpadku téměř morbidního.

A tak se posledním útočištěm, k němuž se americké impérium v zoufalství obrací, je jeho neutuchající agrese proti zbytku Světa.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: google - P.C.Roberts - Bolton and Pompeo are destroying....
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3080 sec,0.0677 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,124kB