Pátek 17 květen 2019
Steve Bannon je nepřítel Spojených států   
Pridal tk Pátek 17 květen 2019 - 05:20:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý strategický poradce amerického prezidenta Steve Bannon v minulosti při mnoha příležitostech obvinil Čínu. Bannon nedávno napsal dlouhý článek a obvinil ze šesti aspektů Čínu, domnívá se, že "Čína se stala největším nepřítelem Spojených států."

Například Bannon obvinil Čínu z toho, že se zapojila do „ekonomického boje" s průmyslovými demokraciemi. Ale čínská iniciativa Pásmo a Stezka vybudovala největší platformu pro sdílení na světě a stala se nejpopulárnějším veřejným produktem na světě.

Čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) opakovaně a veřejně uvedl, že bez ohledu na to, jaký krok je učiněn, Čína nikdy nebude usilovat o hegemonii a nikdy se nebude rozšiřovat. Koncept „společenství lidského osudu", který předložil prezident Xi Jinping, vyjadřuje postoj Číny ke všem zemím: společná bezpečnost, společné správy věcí veřejných, společná účast a společné sdílení úspěchů. Tento koncept je obtížný nebo záměrně neochotný pro americké politiky, kteří sledují politiku „Spojené státy jsou vždy na prvním místě".

Právě teď, nové pravé křídlo, které drží hru "nulového součtu" ve Spojených státech a staré myšlení o mocenské politice, je skutečným nepřítelem Spojených států.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHuawei: Americké omezení pro Huawei neudělají USA bezpečnější   
Pridal tk Pátek 17 květen 2019 - 05:17:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vláda 15. května vydala omezený obchodní dekret vůči Huawei a další společnosti. Huawei v reakci na to uvedl, že americké omezení pro Huawei neudělají USA bezpečnější ani silnější, jen to vede k tomu, že Spojené státy zaostaly za ostatními zeměmi při výstavbě sítí 5G.

Americký prezident Trump téhož dne podepsal administrativní dekret nazvaný „Zajištění bezpečnosti informačních a komunikačních technologií a služebních dodavatelských řetězců" a oznámil vstup do tzv. „Národního nouzového stavu", aby zakázal tzv. „transakce, které mohou představovat rizika pro národní bezpečnost" v oblasti informací a komunikace.

Huawei včera v prohlášení sdělila, že je lídrem v oblasti 5G a je ochotna komunikovat s vládou USA o zajištění bezpečnosti produktů. Pokud Spojené státy omezí Huawei, bude je to jen nutit, aby používaly nekvalitní a drahé alternativní vybavení, a nakonec poškozovaly zájmy amerických podniků a spotřebitelů. Nepřiměřené omezení mohou rovněž porušit práva společnosti Huawei a způsobit další závažné právní problémy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1637 sec,0.0589 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,393kB