Pátek 10 květen 2019
Milí mladí příslušníci eco-HitlerJugend   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 12:52:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Milí mladí příslušníci eko-HitlerJugend, před svojí další demonstrací byste měli – vy sami nebo vaši zákonní zástupci – zvážit, zda nenavštívit psychiatra. Vaše nová ikona, váš vzor, vaše inspirace – je prostě a jednoduše nervově labilní, duševně nemocná osoba, která skálopevně věří naprostým bludům (které jí zřejmě nakukala jednak její matka a jednak všudypřítomná multikulti propaganda zaměřená na vymývání mozků všech jedinců se slabou vlastní vůlí, málo samostatných jedinců). Chcete důkaz, že Greta a její matka jsou duševně nemocné?

Greta prý POUHÝM OKEM VIDÍ MOLEKULY KYSLÍČNÍKU UHLIČITÉHO VE VZDUCHU, VIDÍ POUHÝM OKEM, JAK VE VZDUCHU STÁLE A RYCHLE PŘIBÝVAJÍ TYTO MOLEKULY KYSLIČNÍKU UHLIČITÉHO! Kvůli tomuto pohledu pak má prý deprese.

Tvrdí to matka „svaté Grety“, která s ní společně napsala knihu o svatém boji proti viditelně přibývajícím molekulám CO2 ve vzduchu. https://www.afrinik.com/my-daughter-can-see-co2-with-the-naked-eye/

Milí mladí nadějní eko-svazáci, také vidíte ty molekuly CO2 pouhým okem? Jestli ano, jste na dobré cestě stát se opravdovým top-aktivistou v neo-Sturmabteilungu. Pokud ne, vyčkejte. S dostatečnou dávkou davového šílenství ve vašem okolí, s dostatečnou mírou stádního chování

( https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1dn%C3%AD_chov%C3%A1n%C3%AD ),

s dostatečnou agitací a všudypřítomnou mozek vymývající propagandou eko odnože multikulti ideologie se i vám jistě tyto příznaky dostaví. Časem i vy osobně uvidíte molekuly CO2 ve vzduchu pouhým okem. No fakt! ;-)

V uvedené knize pak matka nebohé psychicky labilní a nemocné Graty také uvádí, že když byla Greta jako malé dítě vystavena vlivu mozek vymývající alarmistické eko-propagandy, tak i díky svým dispozicím (duševní porucha), propadla její labilní a nemocná psychika depresím, přestávala jíst, bramborové noky jí museli na talíři přepočítat, aby jich nebylo ani o jeden víc, než stačí k přežití zřejmě, sníst třetinu banánu trvalo Grétě hodinu, zřejmě protože měla výčitky svědomí. V jedenácti pak propadla depresím. Matka, místo aby jí vzala k odbornému lékaři, jí zřejmě dále utvrzovala v eko pomatenosti a nakonec z ní vytvořila ikonu alarmistického eko-šílenství.

(Greta trpí duševními poruchami - Aspergerův syndrom a ADHD
https://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom a https://cs.wikipedia.org/wiki/ADHD)

Takže v jedenácti propadla depresím, mimochodem. Hm. To se může překrývat spíše s přibýváním hormonů, resp. se změnami hormonální rovnováhy právě v tomto věku, než s přibýváním molekul kysličníku uhličitého ve vzduchu, ale což. Když má někdo duševní poruchu a navíc také ambiciózní, duševně nemocnou, leč svéprávnosti nezbavenou matku, když navíc žije v éře multikulturního šílenství, které zahrnuje i šílenství „globální oteplení nás všechny zabije“, a když díky tomu je čím dál víc uznáván jako „génius“, „ikona“, „vzor“, není divu, že své duševní chorobě a bludům s ní spojeným propadne naplno.

Například takový Al Gore už v roce 2000 přesně věděl, že probíhá naprosto nezvratné tání ledovců v takovém rozsahu, že nejpozději roku 2010 bude celá Florida zatopena vodou oceánu. Mesiášský komplex – jak nalézt smysl vlastního života, sebou samým vnímaného jako nicotného, a přitom nemuset dělat nic namáhavého, nic smysluplného, nic přínosného. Dokonce ani na sobě samém nemusí osoba s mesiášským komplexem pracovat – nemusí chodit do školy a učit se, jak vlastní prací a vlastní technickou invencí zlepšit věci, například.

Adolf to měl také tak. ;-)

To není o rozdílném názoru na složité téma klimatu, to je o duševní poruše – u Grety, její matky a všech těch „studentů“, kteří jim naletěli, chodí demonstrovat, aby se vyrovnali duševně nemocným osobám, všech těch, kteří se nechali zlákat a svést duševně nemocnými „mesiáškami“.

Mesiášský komplex. https://cs.wikipedia.org/wiki/Spasitelsk%C3%BD_komplex

Spasitelský komplex (také nazývaný mesiášský komplex nebo spasitelský syndrom) je stav mysli, při kterém se osoba domnívá, že jejím osudem či určením je zachraňovat a zachránit. Varianta názvu odkazuje k osobě mesiáše, což je židovský a křesťanský termín pro spasitele. Nejedná se o zvláštní psychiatrickou diagnózu či duševní poruchu, Diagnostický a statistický manuál mentálních poruch[1] ani Mezinárodní klasifikace nemocí[2] takovou samostatnou diagnózu neobsahuje, spasitelský syndrom se však může objevit jako součást psychotických onemocnění[2] apod.
Konec citace

Mesiášský komplex se objevuje jako součást psychotických onemocnění:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Psych%C3%B3za

Psychóza je závažný duševní stav, který lze definovat jako neschopnost chovat se a jednat v souladu s okolnostmi. Je to vlastně disociace mezi vnímáním, chováním a prožíváním. Mění se vztah nemocného k realitě.

Rozdíl mezi psychózou a neurózou spočívá v tom, že v psychóze postiženému chybí nadhled (svým bludům bezmezně věří), zatímco neurotický pacient si je změn ve vnímání vědom (a tyto vjemy je schopen alespoň částečně zpochybnit). Konec citace

Mesiášský komplex, boj za nějaké veliké dobro, za Veliké Dobro, pak duševně nevyrovnanému, slabému jedinci s nedostatečně pevným ukotvením ve světě, s nedostatečným sebevědomím (ať již přiznaným nebo maskovaným), s vnímáním sebe sama jako málo cenného, tak takovým jedincům dává boj za velké Dobro snadnou a lacinou možnost náhle sebe vnímat jako Velikána. Snadná a laciná možnost pro Gretu i demonstranty-záškoláky.

Bez úsilí, bez snahy, bez práce na sobě samém nebo na čemkoli jiném pozitivním. A proto láká boj za Veliké Dobro davy – davy slabých jednotlivců, kteří sami sebe vnímají jako málo hodnotné a dodávají si (zdánlivé) hodnoty demonstrováním (posedáváním a žvaněním) za bludy jedné pomatené osoby, která trpí depresemi z toho, že vidí molekuly jednotlivých plynů ve vzduchu a dokáže je navíc od sebe navzájem rozeznat a všechny spočítat.

Mimochodem, Veliké Dobro navíc musí být vymyšlené, nerealizovatelné, nehmatatelné – něco jako boj za nastolení komunismu. Nejde to realizovat, proto také to nikdy nelze skončit.

Protože bez toho boje za Veliké Dobro – za dosažení komunismu, za tisíciletou Říši, za snížení počtu molekul CO2, které vidí Greta ve vzduchu – bez nikdy nekončícího boje nemá totiž žádný smysl existence takto duševně postižených, slabých jedinců, kteří si jinak nedokážou vnitřně vážit sami sebe. (Boj proti neexistujícímu globálnímu oteplení zaviněnému člověkem je téměř ideální, stejně jako třeba boj proti neexistující xenofobii nikdy nelze skončit ba ani měřit výsledky boje proti něčemu neexistujícímu, zato lze halasně klást ultimáta a všem ostatním - kromě sebe samotného - rozdávat rozkazy a úkoly.) Jakékoli ukončení boje za Velké Dobro je pro ně Konec Světa. Jako když Magda Goebbelsová otrávila své děti a pak se nechala zastřelit vlastním manželem, když bylo jasné, že boj za národní socialismus je definitivně u konce. https://cs.wikipedia.org/wiki/Magda_Goebbelsov%C3%A1

Když sleduji Gretu, tu vlastně ubohou a nešťastnou duševně nemocnou dívku, a všechny ty davy lidí, kteří ji aplaudují, tleskají a přidávají se k jejímu „boji za Velké Dobro“, je mi jich všech vlastně líto.

A zároveň je naprosto neuvěřitelné pozorovat takřka v přímém přenosu takový jev pro psychiatrii téměř nevídaný. Nikdy bych nevěřil, že duševní nemoc může být přenosná. Navíc na dálku. To je fakt něco!
https://worldwar2database.com/gallery/wwii0265

Adolf Hitler na posledním známé fotografii vyznamenává bojovníky:

Filmové ztvárnění, film Der Untergang:
Před desítkami let mohla Greta také nalézt „smysl života“, velký, „Veliký Smysl Života“ – jako její předchůdkyně, která ani nemusela nutně být duševně nemocná, jen zmanipulovaná, stejně jako dnešní eko-hitler-mládežníci:Autor: Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDo Kataru přiletěl americký B-52 k odstrašování Íránu   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 12:44:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Centrální velení VLS USA oznámilo přílet na leteckou základnu v Kataru bombardéru B-52 v rámci rozvinutí operativní skupiny bombardérů na Blízkém východě s cílem ochrany amerických zájmů v tomto regionu.

„Bombardér B-52 Stratofortress, který odletěl z letecké základny Barksdale v Los Angeles, přiletěl na leteckou základnu Al-Udeid v Kataru 9. května 2019,“ uvádí se ve zprávě na oficiálním webu velení.

Podle zprávy „patří tento letoun do operativní skupiny bombardérů rozvinuté v pásmu odpovědnosti Centrálního velení USA pro ochranu amerických sil a zájmů v regionu“.

USA hovořily již dříve o rostoucí hrozbě ze strany Íránu a poslaly do tohoto regionu útočnou skupinu lodí a strategické bombardéry.

K eskalaci dochází na pozadí prohlášení íránských úřadů o záměru „zastavit plnění některých závazků“ v rámci dohody o jaderném programu. Íránský prezident Hasan Rúhání tento týden prohlásil, že dává evropským zemím 60 dnů na jednání. Příslušná informace byla sdělena Velké Británii, Francii, Německu, Číně a Rusku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mxk8
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA zadržely loď KLDR kvůli podezření z narušení sankčního režimu   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 12:39:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy zadržely loď KLDR na základě obvinění z porušování sankcí proti Pchjongjangu. Informovala o tom americké ministerstvo spravedlnosti.

Ministerstvo uvedlo, že loď Wise Honest byla použita k přepravě uhlí z KLDR. Nicméně dodávky uhlí z KLDR podléhají sankcím OSN a USA.

Uvádí se, že se jedná o první případ, kdy Spojené státy zadržely severokorejskou loď kvůli porušení sankcí. Ve zprávě se také píše, že americké banky neúmyslně porušily sankce, když financovaly opravu lodi.

Žaloba o konfiskaci lodi byla podána u Federálního soudu v Manhattanu. Loď byla zadržena na americkém území, ministerstvo však neuvádí, kde přesně k tomu mělo dojít.

Na reakci Kima se čeká.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mxee

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRabín v izraelské vojenské akademii na skryté kameře přednáší kadetům Talmud o nadřazenosti židovské rasy, eugenické koncepty genetické podřadnosti Arabů a nevěřících...   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 11:36:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rabín v izraelské vojenské akademii na skryté kameře přednáší kadetům Talmud o nadřazenosti židovské rasy, eugenické koncepty genetické podřadnosti Arabů a nevěřících, jejichž jedinou záchranou je role otroků pro Židy! Druhý rabín kadetům chválil Hitlera, že to byl nejsprávnější člověk, který kdy žil, pouze měl tu smůlu, že stál v dějinách na špatné straně ne-Židů!

Izraelem otřásá neuvěřitelný skandál, který samozřejmě česká média tutlají a zamlčují. Dvojice rabínů v židovské osadě Eli na Západním břehu Jordánu, se postarala o největší rozruch za několik posledních dekád. V osadě Eli je totiž vojenská přípravná akademie B’nei David (Synové Davidovi) izraelské armády IDF, kde povolanci armády jsou ještě před odvodem připravování pro tzv. ideologickou průpravu, aby mohli vykonávat službu ochrany země. Tyto tzv. pre-military kempy mají obdobu v organizaci Svazarm, která fungovala v ČSSR na stejném principu a připravovala mládež, která bude brzy povolána k odvodu, na zacházení se zbraněmi, technikou, řízení aut a motocyklů atd. Jediný rozdíl byl v tom, že Svazarm neměl žádný náboženský obsah a týkal se čistě ideové výchovy k socialismu a technologické znalosti.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/335170830

*České titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.


Nicméně izraelské přípravné akademie (tzv. vojenské ješivy) jsou úplně odlišné. Mladí lidé se v nich totiž obvykle poprvé v životě, pokud tedy nepocházejí z ortodoxních rodin, setkávají s Talmudem a myšlenkami Sionismu. Do těchto kempů se nikdy žádný novinář nedostane a není možné se účastnit přednášek rabínů. Jenže v pondělí tento týden došlo k nevídané věci. Jeden z kadetů leaknul z mobilního telefonu skrytou nahrávku ředitele této instituce, rabína Eliezera Kashtela, který je na videu zachycen v okamžiku, kdy kadetům vykládá Talmud, konkrétně nadřazenost a vyvolenost židovské rasy. Podle Kashtela jsou Arabové podřadná rasa, která chce být v roli otroků pod vládou Židů, protože Arabové po genetické stránce mají vadný a poškozený genetický materiál. Je to podrasa, která si neumí vládnout a nic neumí.

Podle rabína jsou Židé nadřazená rasa Arabům a všem nežidovským národům na světě

Když rabín Kashtiel hovoří o tom, že Arabové si neumí vládnout, okamžitě se člověku vybaví jiná země než Palestina, kde je také národ, který si neumí vládnout, kde také musí místo gójů a nevěřících na všech úrovních státu vládnout Židé a jejich úslužníci a zasvěcenci. Jenže kterou zemi teď asi tak mám na mysli, že? Česko? Ukrajinu? Anebo to sedí dokonce i na Rusko a USA? Na tyhle otázky si odpovězte sami, ale rabín Kashtiel podává výklad z Talmudu naprosto přesný. Podle Kashtiela nechce Arab nic jiného než roli otroka, protože taková role pro něho bude počátkem nového života.

Rabín dále navozuje řeč i o tzv. poškozeném genomu nejen Arabů, ale všech ne-židovských národů. Židovská rasa je nejúspěšnější na celém světě pokračuje dále rabín, o tom prý není pochyb a všechny národy budou Źidům za otroky. Na utajené nahrávce tak rabín Kashtiel odhaluje pravdivost Protokolů sionských mudrců, což není nic jiného, než dokument zkompilovaný z jednotlivých kapitol Talmudu. Židé mezi svými vkládají myšlenky Talmudu do hlav branců a budoucích izraelských vojáků, ze kterých potom vyrůstají sionisté. Protože hlavním pilířem sionismu je Talmud, který je založený na eugenickém principu genetické nadřazenosti židovské rasy. Pokud jste v šoku, že něco takového ze svých úst vypouští rabín Kashtiel, tak to jste ještě neslyšeli všechno.

Rabín chválí Adolfa Hitlera, jako nejsprávnějšího člověka, který kdy žil, ale postavil se na špatnou stranu

Další rabín Giora Redler v té samé akademii byl natočen během přednášky o Adolfu Hitlerovi. Pokud čekáte, že na něj plival, že to byl organizátor holokaustu, tak jste na omylu. Rabín totiž na nahrávce Adolfa Hitlera chvílí, že to byl nejsprávnější člověk všech dob, a měl pravdu úplně ve všem, co říkal a dělal, jediný problém však prý byl v tom, že stál na špatné straně světových dějin, že nestál na straně Židů a jejich sionistického plánu na židovskou světovládu, nikoliv tu německou, kterou plánoval Adolf Hitler.

Pokud jste v šoku, tak zřejmě jste nováčci v problematice sionismu a představujete si Židy jako nějaké ubožáky, které je potřeba chránit, protože jim každý ubližuje, každý by je neustále holokaustoval, každý je antisemita, ale oni jsou svatí a za nic nemůžou. Kdokoliv varuje před světovým sionismem a Talmudem, je prý antisemita. A najednou slyšíte od dvou rabínů vojenské přípravky v Izraeli, jak ze svých úst vypouštějí slova jako ti největší náckové a rasisti, kterým široko daleko není obdoby.

Podle serveru Times of Israel rabín Redler dále řekl, že pluralismus a vláda více národů nad světem je tou skutečnou genocidou, která je páchána proti vyvolenému židovskému lidu, nikoli tzv. finální řešení židovské otázky z dob nacistického Německa. „Skutečný holocaust nebyl, když vraždili Židy, to není ono. Všechny tyto výmluvy – že to bylo ideologické nebo systematické – jsou nesmysly,“ řekl podle listu Redler. “Humanismus a světská kultura, která věří v člověka, to je holokaust!”. Více podrobností o tomto skandálu se dočtete na izraelském serveru zde: https://www.timesofisrael.com/embracing-racism-rabbis-at-pre-army-yeshiva-laud-hitler-urge-enslaving-arabs/

Izraelská vláda se od výroků distancovala, akademie však spadá pod izraelskou armádu a ta mlčí, kampus je klíčovou součástí armády pro přípravu branců

V izraelských médiích to samozřejmě vyvolalo poplach, izraelská vláda vyzvala k ukončení financování kempu B’nei David, ale stejné výzvy byly už v minulosti a akademii nikdy o financování nepřišla, protože tyto ideologické kempy jsou základem výchovy izraelských vojáků k myšlenkám světového sionismu. Právě proto rabíni se zaměřením na výklad Talmudu působí v těchto akademiích a neznalý člověk, když potom slyší tyto rabíny mluvit, tak je v šoku, protože slyší de facto rasismus nejtvrdšího zrna, který jako by byl okopírován z příruček a manuálů nacistického Německa.

Tomuto se právě říká kaleh, tedy židovský podvod na góje. Židé sebe vykreslují jako oběti, ale v zákulisí vychovávají své vojáky k nacisticky profilovanému sionismu za použití Talmudu. Přímo od rabína slyšíte upřímná slova o ne-Židech, že mají roli otroků. Arabové chtějí roli otroků, protože si neumí vládnout. A kolik zemí si neumí vládnout na světě? Koho mají jiné země za premiéry a prezidenty? Kdo všechno se klaní Židům? Dokážete ty zástupy politiků v jarmulkách a zástěrách spočítat?

A jak se vám líbí, když slyšíte od rabínů v Izraeli, jak se dívají na ne-židovské národy v roli otroků pro Židy? Jak se to potom slučuje s výkřiky českých politiků “Jsem Žid!”anebo s neustálou snahou ochraňovat židy a Židy, a to dokonce i na alternativě? Video, které jsem otitulkoval v úvodu článku, je pěkným důkazem toho, jak se na nás dívají sionisté. Na podřadné rasy a národy, jejichž jedinou záchranou je zotročení pro práci pro světové sionisty.

Není divu, že rabín Giora Redler oceňuje Adolfa Hitlera, protože on přece prosazoval to samé. Totální nasazení v Německu a otrocká práce ostatních ras a národů během války pro budování Německé říše a pro potřeby Árijské rasy. Češi si neumí vládnout, říkalo se tehdy a říká se i dnes mezi lidmi. A totéž vidíme na Ukrajině. Lidu to nevadí, že otročí v montovnách za čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem. Lidé otročí.

Světový sionismus pracuje skrytě a vychovává kádry pro světovou vládu sionistů nad všemi národy. Není to hoax, je to součást konceptu Talmudu, který rabíni nyní odhalili

Nikomu nevadí, že lidé nemají kde bydlet, že byty v ČR už i v menších městech jsou předražené kvůli spekulacím. Nikomu nevadí, že banky vyvádějí zisky do ciziny. A totéž dělají řetězce s potravinami. A totéž ty zmíněné montovny. Lidé myslí jako otroci, a tak žijí jako otroci a umírají jako otroci. A kde jste proboha viděli, aby si otroci sami vládli? To jste někde viděli? Proto se nemůžete divit, že ve všech úrovních řízení států v Evropě, v Rusku i v USA, ale i v Číně, jsou Židé, anebo pro změnu židé. To záleží na tom, jestli daná země je pod vlivem Domu Židů (Yehuda), anebo Domu Sion (světových sionistů). Liší se jen v tom, co plánují udělat s Jeruzalémem. Jedni z něho chtějí udělat nový Babylon a hlavní město světa, druzí ho chtějí zničit, aby se naplnilo proroctví Talmudu, přesně to proroctví o světové vládě a zotročení národů.

Můžete lidem říkat nahoru a dolu, že Protokoly sionských mudrců jsou odvozeny z Talmudu, ale neuvěří tomu, neuvěří tomu a neuvěří tomu, dokud jim sionista nezaplaví zemi migranty, dokud mu ten migrant neznásilní dceru, dokud mu nezbourá a nezapálí kostel, který potom přestaví na mešitu, dokud mu nezakáže vepřové a alkohol, dokud mu neobsadí jeho vlastní dům a nevyžene ho.

A i potom bude tupý gój nadávat na muslimy, ne na židy, i když veškeré neziskovky, veškerou migraci, veškeré lodičky na moři, veškerá média propagující tuto migraci, veškeré noviny a televize hájící migraci, veškeré zákony proti rasismu na ochranu migrace a veškeré školství prosazující multikulti financují právě a pouze židovské banky a organizace napojené na Dům Sion. A tupý gój i potom bude křičet, že nechce NE-legální migraci muslimů. Ach jo. Tolik tuposti žádný národ neunese, obávám se. Takovým národům asi opravdu nepřísluší svoboda, ale pouze role otroků. Navždy! Protože takovým národům není pomoci. Takže, až bude někdo říkat, že jste antisemita, pusťte mu video nahoře. Ať se poučí.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-rabin-v-izraelske-vojenske-akademii-na-skryte-kamere-prednasi-kadetum-talmud-o-nadrazenosti-zidovske-rasy-eugenicke-koncepty-geneticke-podradnosti-arabu-a-nevericich-jejichz-jedinou-zachranou/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPropaganda   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 05:10:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kapičky pravdy – průvodce pro přátele dobou zmatení pojmů

S experty na odhalování propagandy se v tomto čase roztrhl bezedný pytel plný ubohostí a naprostých pitomostí. Náhoda? Začátkem května 2019 jsem se zájmem sledoval vystoupení hlav nejpomazanějších – Hamáčka, Jourové a Koudelky. Úplně mě dojalo varování těchto nadšených rusofobů, že Rusko zcela jistě zasáhne do našich eurovoleb, je jen otázkou kdy a jak. Sice žádného ruského agenta ani hackera neulovili, nejspíš ani nespatřili, ale oni to prostě vědí. Tak neochvějnou víru by jim mohla závidět i nejedna sekta. Za jejich péči o mé politické zdraví jim opravdu děkuji a těším se na další varování, třeba před invazí Marťanů.

V této chvíli si dovolím přerušit tok myšlenek jen krátkou poznámkou. V mládí jsem vyrůstal v dosti proamerickém, protiruském a protikomunistickém prostředí, prázdné žvásty tehdejší propagandy mě přiváděly k zuřivosti. Dovolím si proto konstatovat, že rozhodně nejsem rusofil ani Putinův agent. A že mohu s čistým svědomím prohlásit, že proti tomu, co páchá propaganda dnešní, byla ta totalitní z osmdesátých let jen nesmělou milostnou předehrou.

Důkazů a faktů v tažení proti ruské propagandě dnes zjevně netřeba, neboť hlavy pomazané vidí a slyší mnohem lépe, než my ostatní. Jen mi vrtá hlavou, proč při takových výjimečných schopnostech jaksi neregistrují řádění nositelů jiné zahraniční propagandy, v tomto případě extrémně protiruské. Vždyť její agenti a nádeníci pomocí médií, nelegální cenzury, šikany ve školách, dokonce i trestáním nezávislých názorů devastují nejen svobodu slova, ale i myšlení celého národa v měřítku vpravdě mamutím! Ačkoli tito sedmilháři zacházejí s pravdou jak medvěd s mikroskopem, jejich kolosální protiruská a proválečná propaganda bystrozraku našich expertů na odhalování cizí propagandy z nepochopitelných důvodů stále uniká.

Matně si vybavuji, že po minulých volbách, kdosi zapochyboval o jejich férovosti, prý že byly „cinknuté“ již předem prostřednictvím virů skrytých ve sčítacích programech, jinak by se prý do parlamentu EU nemohlo dostat tolik zrádců národa. Díky médiím jsme však byli příslušnými experty ujištěni, že to je nemožné. A uvěřili jsme. Jak je tedy možné, že nyní je všechno jinak? Copak byla elektronická ochrana voleb zrušena, aby do nich mohl zasáhnout kdejaký ruský hecker okresního formátu? Anebo je všechno jinak?

Leč ponechme filosofování a vraťme se k faktům. Směle se domnívám, že si jisté porovnání propagandy za socialismu a dnes mohu dovolit, neboť jsem zažil obé a stařecká demence se mi stále taktně vyhýbá. Nuže, mé nepochybně „konspirační“ postřehy jsou následující:

Propaganda za socialismu nás zahlcovala práznými hesly, nutila na schůze a pomlouvala imperialismus (neměli jsme ani tušení, kolik pravdy v tom bylo). Nicméně jako nedotknutelné kameny civilizace ctila a nikdy si netroufla cenzurovat, zpolitizovat či jakkoliv zneuživat tyto pilíře:

◾národní kořeny – nejednou nás otravovalo memorování národních písní, básní, pořekadel, tradic, výuka historie s akcentováním slovanské sounáležitosti, opěvování národního dědictví na všech frontách (hudba, literatura, obrazy, sochy, architektura a mnoho dalších) ...
◾křesťanské hodnoty – jak rádi jsme naslouchali pohádkám a pověstem utvrzujícím nás ve víře, že dobro vždy zvítězí nad zlem, pravda nad lží, čestnost nad křiváctvím; do našich duší se tak ukládala úcta k hodnotám prověřeným generacemi našich předků, probouzelo se a a posilovalo naše svědomí ...
◾etické principy – výchovně vzdělávací systém učil společenskému chování, vedl k respektu ke starším, k autoritám, ke státním symbolům (vlajce, hymně aj.) a (nejen) na pořekadlech učil obecným zákonitostem života. Facku od učitele jsme doma tajili, abychom nedostali nářez navíc ...
◾tradiční rodina – byla chráněna, dostávalo se jí finanční i hmotné podpory v řadě oblastí; rodinná výchova rozvíjela úctu k rodičům a k opačnému pohlaví, posilovala přirozenou roli muže a ženy, vedla k odpovědnosti, k respektu k zákonům života ...
◾význam práce – pracovat bylo povinností (bez práce nejsou koláče), poctivá práce (vč. manuální) byla ctěna, řemesla vzkvétala, v mnoha oborech jsme se blížili světové špičce, tradiční výroba byla chráněna a podporována …
◾sociální jistoty – ani ve snu nás tehdy nenapadlo, že bychom neměli peníze na jídlo, vodu, energii, že bychom nesehnali práci nebo museli dřít jako otroci za minimální mzdu, že bychom neměli střechu nad hlavou, nemohli s rodinou každoročně na dovolenou, neměli na dopravu, museli platit za školství či zdravotnictví, byli zničeni exekutory; žebráky a bezdomovce jsme vůbec neznali … Ale tehdejší „propaganda“ nás před tím vším, co bylo v zájpadním kapitalismu běžné, už tenkrát varovala.

Pravda, neměli jsme propagátory LGBT, problémy s feministkami, uprchlíky, rasami atd., ale nějak nám to nechybělo, přesněji – nikomu nevadili, nikoho to nezajímalo. V obchodech chyběly západní potraviny v luxusních obalech, avšak ty naše byly mnohem zdravější. Sporty a nejrůznější druhy tvořivosti byly dostupné každému. Soudy neřešily pitomosti, politické a mafiánské pletichy, ani exekuce, netrestaly za názory, ale za zločiny a činy vlastizrádné. Ano, kradlo se, ale jen v rozsahu, který nikoho vážněji neohrožoval, neexistovaly ekonomické tunely, církevní restituce, ani vykrádání republiky strategickými investory. Administrativa neměla počítače, a přesto byla jen chudým odvarem té dnešní. Banky a spořitelny nevyvážely stamiliardy za hranice, ale pomáhaly za hubičku financovat dlouhodobý rozvoj každému, nenaháněly své klienty do sítí exekutorů. Voda a energie byly za pár šupů. Ano, na západní hranici byly ostnaté dráty, vojenská služba byla povinná, ale úroveň bezpečnosti byla pro dnešní rodiče strachující se o své děti na každém kroku téměř nepředstavitelná. Tehdejší propaganda o takových a dalších souvisejících problémech opravdu nemluvila, ale ne proto, že by je utajovala, ale prostě proto, že nebyly podstatné.

Propaganda dnešní všechny hodnotové pilíře, které i pro tzv. totalitní propagandu byly nedotknutelné (viz výše), cílevědomě bourá, aby po nich zůstal jen chaos, národní vykořenění, etický úpadek a mravní nihilismus. Odpůrci takovéto kolosální devastace jsou zasypáváni nálepkami končícími na -ismus, -fob, -fil a dalšími, jsou dohonestováni a šikanováni.

Novými „hodnotovými“ pilíři soudobé propagandy se stala nenávist k vlasti, devastace klasické rodiny, zneuctění tradičních hodnot, padělání historie, rozbíjení společnosti chamtivost, bezohlednost, lež, nenávist, kariérismus, bezbřehý egoismus, nespravedlnost a příprava na válku s Ruskem. Díky této propagandě ztrácíme národní i lidskou identitu. V tomto anti-civilizačním mlýnu jsou drceny naše kořeny i základní lidský kompas – svědomí.

Zavládla cenzura, šmírování a udavačství, za které by se nejedna totalita zastyděla. Pravda, cenzura má už jiný název – boj proti dezinformacím, ale ve skutečnosti jde o potírání nepohodlných postojů a vymývání mozků novodobou superpropagandou. Šíření zpráv a názorů, které se liší od oficiálně schválených, může být hodnoceno jako trestný čin.

Která z obou propagand je nebezpečnější, ponechám na úvaze čtenáře. Stejně jako posouzení toho, jakou z nás musejí mít Rusové hrůzu, když před sebe položí mapu světa a podívají se, jaký gigant ČR je (nedivím se pak, že volby v ČR považují za základní otázku jejich další existence a že do jejich ovlivnění zapojují celou armádu agentů, dokonce zcela neviditelných).

Na závěr jen malé přátelské oslovení těch, kteří na všechny, kdož nesdílejí jejich vidění světa, tak nepřátelsky řvou:

Milí devastátoři hodnot, věřte nám, že nenávistí lásku vybojovat nelze, stejně jako tmou není možné osvítit vůbec nic, dokonce ani mysl. Až plně pochopíte, čemu dnes sloužíte, budete zděšeni. Až porozumíte, že to, co vlastenci a ochránci hodnot činí dnes, dělají jen proto, abyste vy zítra mohli žít lépe, neděkujte jim, jen své osvícení předávejte dál. Nezapomínejte, že vy dnes přebíráte odpovědnost za to, jak s naší modrou planetou plující nekonečným vesmírem lidstvo naloží. A tím i za to, jak ona naloží s námi. Neboť zákony Všehomíra žádnou propagandou znásilnit nelze!

Jsem už, přátelé, unaven z těch věčných útoků a podpásovek médií, politických neziskovek a lidí, kteří dělají ostudu naší justici. Mám již dosti všech těch vln nenávisti zcela prostých jakékoliv argumentace. Proto je tato kapitolka nejspíše poslední, kterou posílám všem, kteří pravdu hledat nepřestali. A rád jim, budou-li o to stát, pošlu tohoto Průvodce dobou zmatení pojmů celého.

S úctou a pokorou k Pravdě a Dobru

Oldřich Lukáš

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtevřený dopis členům Senátu Parlamentu České republiky   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 04:58:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážené senátorky, vážení senátoři,

v pátek 10. května se má v Senátu konat rokování o petici scénáristy (a nově zvoleného senátora) Davida Smoljaka, režiséra Martina Vadase, novináře Tomáše Klvani a dalších pod názvem „Braňme média veřejné služby!“ (tisk č. 283), v níž se praví: „Vadí nám stupňující se útoky některých našich ústavních činitelů a jejich příznivců na novináře v České republice. Jsme znechuceni z představ, že média veřejné služby mají sloužit k upevňování jejich moci. Jsme rozhořčeni snahami tato média ovládnout nebo umlčet!“ To jsou vážná slova, avšak ještě vážnější je fakt, že nejsou ničím doložena.

Petice je stará zhruba rok, vznikla už na jaře loňského roku. Petiční výbor zorganizoval velice hustou síť podpisových míst po celé republice, využíval mnoha spolupracovníků. Petice za několik měsíců
získala cca 16 tisíc signatářů.

Když nyní média zveřejnila, že se jí bude Senát vážně zabývat, podnítila Asociace nezávislých médií iniciativu, z níž vzešla petice jiná, která zásadně zpochybňuje dikci a obsah té prve uvedené. Tato petice je v příloze. Vyjadřujeme v ní přesvědčení, že prve uvedená petice obsahuje nepravdy, že veřejnoprávní média u nás požívají naprostou svobodu a rozhodně nejsou ohrožena ze strany vás, ústavních činitelů, natož abyste jich užívali k „upevňování vlastní moci“.

Připomínáme rovněž znění §2 zákona č. 483/1991 Sb., který definuje obsah a smysl veřejné služby v médiích a konstatujeme, že tento zákon je ze strany médií veřejné služby dlouhodobě porušován a neplněn. Petice je ZDE: https://www.petice24.com/vrate_veejnopravni_media_jejich_koncesionam

V nedávné minulosti opakovaně lidé, kteří jsou autory vámi projednávané petice, předkládali legislativní návrhy na změny zákonů o ČT a ČR v tom smyslu, že by rady, jež na tato média dohlížejí, nebyly v Parlamentu voleny z nominantů z celé široké občanské společnosti, nýbrž delegovány jen z vybraných organizací, namnoze obsahem související s mediální prací, např. FITES, ARAS, Syndikát novinářů atd. Jaký konkrétnější důkaz naprostého konfliktu zájmů bychom ještě potřebovali?

Za pouhý týden od vzniku naší petice (bez jakýchkoli pomáhajících institucí a pracovníků), jen na internetových adresách k tomu určených (zejména www.petice24.com ) se k petici připojilo (k dnešnímu dni) cca 2.5 tisíce signatářů. Považujeme to za jasný projev toho, že občané mají na funkci a její plnění v médiích veřejné služby podstatně odlišný názor než svrchu uvedení organizátoři, nadto z velké části existenčně napojeni na Českou televizi nebo Český rozhlas, takže jejich osobní úsilí lze opět důvodně považovat za kolizi zájmu. V případě naší petice nic takového neexistuje. Všichni, její autoři i signatáři, stojíme mimo ČT a ČRo, nemáme na jejich činnosti žádný jiný než občanský – koncesionářský zájem. Proto také naše petice nese v záhlaví větu Vraťtme veřejnoprávní média jejich koncesionářům!

Proto vás, vážené senátorky a vážení senátoři, žádáme, abyste petici pánů Smoljaka a spol. odložili jako nedůvodnou, kolizní a zmatečnou. Myslíme, že jsme dostatečně doložili, že neodpovídá realitě, ale pouze partikulárním zájmům jejích předkladatelů.

V Praze dne 9. 5. 2019

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií (ANM)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMetody diskreditačních kampaní proti opozičnímu hnutí SPD Tomia Okamury. Aneb jak současný režim využívá zkušeností KGB a CIA   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 04:49:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Míli čtenáři, v rámci naší snahy bojovat proti cenzuře a diskreditaci vlasteneckého odporu proti multikulturní a neomarxistickému režimu v Bruselu (a jeho poskokům v České republice) zveřejňujeme krátkou analýzu metod diskreditací využívaných KGB, StB, CIA či MOSADEM a nejspíše dnes i českou kontrarozvědku BIS. Jen kdysi byli cílem takových to diskreditací opoziční aktivisté proti komunistickému režimu a dnes jsou cílem vlastenci odmítající multikulturalismus, islamizaci a neomarxismus. Autorem analýzy je Lukáš Lhoťan.

Milí čtenáři, nebudu vás zatěžovat rozborem vývoje diskreditačních kampaní využívaných jak komunistickými tajnými službami, tak tajnými službami západu vůči jejich protivníkům. Jen bych dodal, že po roce 1989 česká kontrarozvědka BIS (Bezpečnostní informační služba) nechala ve svých řadách spoustu agentu bývalé StB, kteří prošli prověrkami a přísahali soužít novému režimu stejně oddaně, jako tomu komunistickému. Zároveň se vedení BIS samozvolilo do pozice jediných skutečných ochránců liberálního, multikulturního a neomarxistického režimu v České republice, což je dobře vidět v aktivitách namířených ze strany vedení BIS proti demokraticky zvolený politikům a to hlavně prezidentovi Miloši Zemanovi, který sice podle ústavy je nejvyšším šéfem BIS, ale ve skutečnosti se BIS chová jako by tomu tak nebylo a vede proti Zemanovi, ale i všem odpůrcům multikulturalismu, islamizace a neomarxismu) masivní kampaň.

Česká kontrarozvědka BIS vede kampaň proti demokratický zvoleným politikům

Nemusíte prezidenta Zemana milovat, můžete být i jeho odpůrci, ale j třeba si uvědomit,že pokud státní služba vede dlouhodobě kampaň a aktivity namířené proti demokratický zvolenému vedení státu, tak pak to ukazuje, že nerespektuje demokracií a jde ji jen o zájmy těch, kdož tuto službu ovládají. A to je podstatné si uvědomit ve vztahu k diskreditačním kampaním namířeným proti hnutí SPD ze strany bezpečnostních složek České republiky.

Zpráva o extremismu

V současnosti jsou bezpečnostní složky České republiky (hlavně BIS a ministerstvo vnitra) ovládány neomarxisty a socialisty. Proto například ministerstvo vnitra vydává politicky účelovou zprávu o extremismu které má diskreditovat politické protivníky ČSSD. Kdo by snad nevěděl, tak ministerstvo vnitra vede šéf ČSSD Hamáček. Kdo by snad chtěl hned začít s kecy o konspiracích, tak prosím, aby se čtenář zamyslel nad prostým faktem. Podle poslední zprávy o extremismu ministerstva vnitra je politické hnutí SPD šiřitelem nenávisti. Pokud by tomu ovšem tak bylo, proč není SPD zakázána? Protože šíření nenávisti je v ČR trestné. Jistě, prostým úvodem je fakt, že toto tvrzení je právně nepodložené a u soudu neobstojí, proto si ČSSD provádí skrze ministerstvo vnitra svou agendu a vede diskreditační kampaň proti svému politickému konkurentovi SPD Tomia Okamury.

Dalším příkladem metod odrazování voličů od podpory opozičních stran a politiků je metoda diskreditace. Zde má česká kontrarozvědka mnoho zkušenosti díky přechodů bývalých pracovníku StB, kteří byli vyškolení v sovětské KGB, a kteří poté získali další zkušenosti od americké CIA.

Touto metodou je vysílání agentů-provokatéru či směřování aktivních idiotu do struktur opozice. Takový agent provokatér si ani nemusí být vědom, že je řízen a směrován agenty bezpečnostních služeb stávajícího režimu. Příkladem je hajlující muž z demonstrace na Václavském náměstí z 25 dubna 2019.

Příklad diskreditace z demonstrace 25 dubna 2019

Když probíhala demonstrace SPD na Václavském náměstí dne 25 dubna 2019, tak začala media informovat o tom, že se demonstrace zúčastnil i hajlující muž ve vojenské uniformě (viz níže uvedená fotografie). Cílem médií nejspíše bylo vykreslit SPD jako fašistické hnutí podporované noenacisty. Bohužel nemám k dispozici techniku a finance českých bezpečnostních složek a tak nedokáži vyšetřit, jestli vyfocený muž byl agent-provokatér vyslaný českými bezpečnostními službami na demonstraci SPD nebo šlo pouze o aktivního blbce, který se rozhodl přijít vyjádřit svůj názor.

Mohu pouze říci, že tato metoda diskreditace byla a je velice oblíbená jak u KGB (a její nástupkyní FSB), tak u americké CIA a izraelského MOSADU. Pochybuji tedy, že by ji nevyužila i česká BIS. Vysílání agentu-provokatérů a skrze ně diskreditování opozice proti režimu je běžná praxe a cílem je ovlivnit voliče, či obyvatelstvo, aby nepodporovali opozici. V našem případě SPD Tomia Okamury. Příště zase popíši další metody manipulací, které využívá současný multikulturní a neomarxistický režim k diskreditování opozice proti němu.

Závěrem bych jen rád dodal, že nejsem žádný fanatik do Tomia Okamury a sám ho za některé věci kritizují, nejsme ani člen SPD, ale rozhodně se mi nelíbí, když sledují jak současný režim v České republice využívá vůči opozici bolševických metod diskreditace.

Znáte identitu provokatéra? Napište nám na info©eurabia.cz

Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMuslimský uprchlík má v Německu tři ženy a 13 dětí, nepracuje a žije ze sociálních dávek a německé úřady mu ještě podkuřují   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 04:44:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Západ nám ujíždí přátelé. Muslimský imigrant/uprchlík Abboud Sweid má v Německu 3 ženy a 12 dětí. Teď čeká celá tato rodina dítě číslo 13 a proto nemůže ani otec rodiny pracovat a celá rodina žije z německých sociálních dávek.

A protože vládnoucí německé elity takové lidí podporují a obdivují, tak změnily zákony tak, aby i muslimové mající dvě a více manželek vzatých dle islámského práva (protože německé zákony to ještě neumožňují) mohli získat německé občanství.

Zdroj: Bild.de

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBývalý polský prezident: Je jednodušší zlikvidovat EU a začít znovu   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 04:32:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V posledních několika letech se Evropská unie potýkala s celou řadou problémů, které se zejména týkaly brexitu a uprchlíků. A právě to vyvolalo rozdíly mezi členskými státy EU v tom, jak by měly být tyto naléhavé otázky řešeny.

EU je snazší zlikvidovat a znovu vytvořit, než aby pokračovala ve svém rozvoji v současné podobě. Takový názor vyjádřil bývalý prezident Polska Lech Wałęsa v rozhovoru pro švédský deník Aftonbladet. Podle politika EU v rozvoji překáží různé směry rozvoje jejích členských zemí.

„Evropská unie vznikla za zcela odlišných podmínek, než jsou ty, které nyní existují. Už dávno jsem varoval Německo a Francii, že nebudou moci zachránit unii, pokud členské státy v různých směrech zajdou tak daleko,“ řekl.

Kromě toho navrhl všem členským zemím, aby znovu podaly žádost o členství v EU, a aby zároveň schválily seznam deseti povinností, které by musely splnit, a deseti práv, které by na oplátku obdržely.

„Někdy musí vývoj učinit velký krok, aby mohl dále pokračovat. Jako tehdy, když jsme v krátké době přešli z komunismu na demokracii. Nyní musíme opět udělat tak velký skok,“ cituje deník jeho slova.

Co se týče nadcházejících voleb do Evropského parlamentu, které mají proběhnout koncem tohoto měsíce, Wałęsa přiznal, že si ještě nevybral kandidáta.

„Nevím, koho budu volit, ale volit budu, protože musím. Zvolím tu nejméně škodlivou variantu,“ řekl v rozhovoru exprezident.

Jeho poznámky se objevily na pozadí spekulací o hrozícím rozpadu EU, která je v současné době oslabena rostoucím napětím v rámci bloku, které souvisí s řadou otázek.

Jedním z hlavních bodů neshod, který staví Německo a Francii proti čtyřem Visegrádským zemím východní Evropy, je přerozdělování migrantů. Polsko, Slovensko, Česká republika a Maďarsko nejsou totiž ochotné splnit požadavky na kvóty a přijmout určitý počet uprchlíků v probíhající migrační krizi, která v EU přetrvává již od roku 2015.

Zdroj: Aftonbladet, SputnikSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMacron: Pokud Írán odstoupí z jaderné dohody, odpovědnost padne na USA   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 04:28:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve středu dal Teherán Evropě 60 dní na to, aby zajistila zájmy Íránu v souladu s jadernou dohodou. V opačném případě od ní odstoupí.

Francouzský prezident Emmanuel Macron ve čtvrtek prohlásil, že Washington ponese odpovědnost v případě, že Teherán odstoupí od jaderné dohody z roku 2015.

„Za prvé, Írán od dohody neodstoupil. Za druhé, pokud Írán z dohody odstoupí, budou za to odpovědné Spojené státy. Nebudeme míchat role a říkat, že to jsou Evropané,“ prohlásil Macron na tiskové konferenci po neformálním setkání v rumunském městě Sibiu.

Již dříve, konkrétně ve čtvrtek, ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že musí být ukončeny veškeré aktivity, které brání politické a ekonomické spolupráci třetích zemí s Íránem. Šéfka evropské diplomacie Federica Mogheriniová zase uvedla, že se Evropská unie i nadále drží jaderné dohody s Íránem, pokud ji dodržuje Írán a Mezinárodní agentura pro atomovou energii.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mwWZ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2345 sec,0.0546 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,887kB