2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Profesor objevil, že covidové vakcíny byly kontaminovány miliardami kousků cizorodé DNA

Expert na genomiku rakoviny Dr. Phillip Buckhaults nedávno vypověděl v Senátu Jižní Karolíny o zjištěné kontaminaci DNA v mRNA vakcínách proti Covid-19 od společnosti Pfizer.

V každé dávce vakcíny Pfizeru se podle něj nacházejí odhadem stovky miliard kousků plazmidové DNA. Tyto kousky DNA jsou zabaleny v lipidových nanočásticích, v podstatě jde o syntetický virus, který je dodáván buňkám očkovaných lidí.

Dr. Phillip Buckhaults je profesorem na Univerzitě v Jižní Karolíně . Má doktorát z biochemie a molekulární biologie a vede výzkum genomiky rakoviny. To znamená, že on a jeho tým jsou specialisté na odhalování cizích kousků DNA na místech, kde by se neměli nacházet.

Dne 12. září 2023 vypověděl před parlamentním výborem pro lékařské záležitosti Senátu Jižní Karolíny vytvořeném pro záležitosti Ministerstva zdravotnictví a kontroly životního prostředí .

„Vakcína od Pfizeru je kontaminována DNA z plazmidů. Není to jen mRNA, má v sobě i kousky DNA,“ řekl Prof. Buckhaults.

Jeho kolega, který měl na starosti očkovací program v Columbii v Jižní Karolíně, si nechal všechny lahvičky Pfizeru, které obsahovaly zbytky vakcín ze dvou použitých šarží. Z těchto zbytků profesor Buckhaults sekvenoval veškerou DNA, která byla v lahvičkách.

„Vidím, co je ve vakcínách a je překvapující, že je tam vůbec nějaká DNA. Je možné zjistit, co to je a jak se to tam dostalo, a jsem poněkud znepokojen možnými důsledky z hlediska lidského zdraví i biologie,“ řekl.

„Tato DNA může způsobovat vzácné, ale vážné vedlejší účinky, jako například úmrtí na srdeční zástavu. Uvedená DNA se může a pravděpodobně i bude integrovat do genomové DNA lidských buněk, které byly transfekovány směsí vakcíny.

Takové věci běžně děláme v laboratoři, kdy kousky DNA zaobalíme do lipidového komplexu, podobně jako je tomu u vakcíny Pfizer, nalijeme to do buněk a hodně z toho se přepíše do buněčné DNA, což znamená, že se tato vložená DNA stane trvalou součástí buněk.

Není to jen dočasná záležitost. Odteď je v této buňce a bude iv každém její potomstvo a to navždy… Takže, proto jsem trochu znepokojen, že tato DNA je ve vakcíně. Je to odlišné od RNA, protože to může být trvalé.“

Na základě solidní teorie a praxe molekulární biologie je teoretická, ale odůvodněná obava, že tato cizorodá DNA může způsobit trvalý autoimunitní útok na postiženou tkáň.

„Existuje také velmi reálné teoretické riziko budoucí rakoviny u některých lidí. V závislosti na tom, kde v genomu bude tento kousek DNA slušet, může dojít k narušení supresoru (potiskovatele) nádoru nebo se aktivuje onkogen,“ dodal profesor.

“Myslím, že to nebude příliš časté, ale riziko není nulové.”

„DNA je dlouhověká,“ vysvětlil profesor Buckhaults. „S čím jste se narodili, s tím i zemřete a předáte to svým dětem. DNA má trvanlivost sto tisíc let… Takže změny v DNA zde zůstanou velmi dlouho.“

Jak se cizorodá DNA dostala do covidových vakcín

Profesor Buckhaults vysvětlil, že ve vakcínách Pfizer je extrémně mnoho kousků cizorodé DNA. Přestože některé mají délku 5 000 či 500 párů bází, většina kusů má kolem 100 párů bází. To je ale irelevantní, protože pravděpodobnost integrace kousku DNA do lidského genomu nesouvisí s jeho velikostí.

„Vaše riziko modifikace genomu je jen funkcí počtu částic,“ řekl profesor.

„Všechny tyto malé kousky DNA, které jsou ve vakcíně, poskytují mnoho možností pro modifikaci buněk očkovaného člověka. Kousky jsou velmi malé, protože během procesu výroby vakcíny se je pokusili rozseknout – ale ve skutečnosti jen zvýšily riziko modifikace lidského genomu.“

Tým profesora Buckhaultse vzal všechny tyto malé kousky DNA a „slepil je dohromady“, aby se pokusil zjistit jejich zdroj.

Po složení 100 000 kousků DNA se jim podařilo určit, že pocházejí z plasmidů (což jsou cirkulární DNA molekuly v bakteriích a mikroskopických organismech), které lze koupit online od Agilentu. Jedná se o kalifornskou společnost působící v oblasti biologických věd, která byla založena v roce 1999 jako dcera společnosti Hewlett Packard.

„Je zřejmé, že Pfizer vzal tyto plasmidy a poté do nich naklonovaly RNA hrotového proteinu. Jedná se o proces, pomocí kterého vytvoříte spoustu kopií mRNA… Potom vezmete tuto mRNA a smícháte ji s činidlem pro transfekci lipidových nanočástic. No a teď máte mRNA vakcínu.

Avšak nepodařilo se jim dostat cizorodou DNA ven dříve, než to udělali… Vyvinuli sice určité úsilí, aby ji rozsekali na kousky, avšak všechny tyto malé kousky DNA byly zabaleny spolu s mRNA. To, co se ve skutečnosti stalo, je jasné z forenzní analýzy sekvenování DNA,“ řekl profesor Buckhaults.

Profesor dále vysvětlil, že tento proces není stejný jako proces, který byl použit v úvodních vakcínách k získání schválení pro jejich nouzové použití.

V šaržích použitých na klinické testy ještě před spuštěním hromadných očkovacích kampaní tedy nebyla žádná cizorodá DNA. Problém s kontaminací DNA nastal teprve tehdy, když Pfizer po získání schválení své vakcíny masově zvýšil výrobu na miliardy dávek pro veřejnost.

„Můžeme kvantifikovat, kolik této DNA je ve vakcíně… Odhaduji, že v každé byly asi dvě miliardy kopií jednoho kusu plazmidu, který hledáme… Pokud vidíte dvě miliardy kopií z jednoho kusu, pak máte pravděpodobně asi 200 různých kusů této plazmidové DNA v každé dávce vakcíny,“ řekl profesor Buckhaults.

Dohromady stovky miliard kousků plazmidové DNA jsou zapouzdřeny v lipidových nanočásticích, takže vše je připraveno k jejich dodání do buněk.

„To je špatný nápad,“ řekl profesor. „DNA je v podstatě zabalena v syntetickém viru, který je schopen proniknout přes buněčné membrány a vložit svůj obsah do jader buněk.“

Doporučil, aby se očkovaní lidé otestovali, zda byla plazmidová DNA integrována do jejich genomů. Toto poškození lze dokázat. Při jiných poškozeních způsobených vakcínami je možné mít pochybnosti ohledně časové souvislosti, avšak při plazmidové DNA umíte poškození dokázat s jistotou.

„Tuhle věc umíte dokázat, protože zanechává stopu. Pokud tu stopu naleznete v kmenových buňkách poškozených lidí, je to stejné, jako kdybyste našli určitý typ olova u někoho, kdo je nyní mrtvý. Potom bude docela rozumné předpokládat, že právě to způsobilo smrt,“ řekl profesor.

Závěr

Úplné svědectví profesora Buckhaultse pro parlamentní výbor Senátu Jižní Karolíny si můžete prohlédnout ve videu níže.

Dr. Jessica Roseová poskytla několik dalších myšlenek o jeho svědectví v článku na Substacku, který si můžete přečíst na tomto odkazu .

Zdroj: expose-news.com

Sdílet: