2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Věra Jourová z pozice viceprezidentky Evropské komise zaútočila na Elona Muska

Věra Jourová z pozice viceprezidentky Evropské komise zaútočila na Elona Muska, že prý nechává na platformě X volný průchod ruským dezinformacím a zrušil cenzorský kodex uplatňovaný předchozím vedením Twitteru! Zazněla výhrůžka, že komise bude Muska sledovat, co dělá! Brusel je kvůli slovenským volbám v nejvyšší pohotovosti a slovenská média zaplavují prefabrikované průzkumy úmyslně vynechávající voliče ve věku nad 65 let! Dovolí Američané změnu režimu na Slovensku?

Viceprezidentka Evropské komise pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová (Hnutí ANO) vystoupila v úterý v Bruselu na tiskové konferenci a varovala amerického miliardáře Elona Muska, že jeho sociální síť Twitter, kterou přejmenoval na platformu X, neplní cenzurní kodex Evropské unie a platforma je tak největším zdrojem chybných zpráv a dezinformací.

Jourová varovala Elona Muska, že v EU platí od 25. srpna tohoto roku drakonický umlčovací zákon DSA – Digital Services Act. Zákon nařizuje velmi velkým platformám s počtem aktivních uživatelů nad 10 000 000 registrovaných uživatelů, aby zavedly reportovací a odstraňovací mechanismus na odstraňování jakýchkoliv příspěvků, které orgány 27 zemí Evropské unie označí za nebezpečné, závadné, nepravdivé nebo zavádějící.

 

 

Evropská unie tento zákon přijala v rámci přípravy na novou vlnu pandemie v Evropské unii, která se chystá po skončení války na Ukrajině. V současné době se sice zákon používá na odstraňování nepohodlných příspěvků o Ukrajině, ale primárně jde o nástroj určený k umlčení antivaxerů, kteří se ukázali jako velice nebezpečná armáda, která narušuje agendu farmaceutických firem a globalistů na zavedení systému Total Control v populaci. Jakmile přijde nová pandemie, na sociálních sítích nenajdete ani jeden jediný příspěvek z alternativy, všechno bude smazáno dříve, než si to kdo přečte. Zůstanou dostupné pouze statusy oficiálních autorit a tiskových orgánů farmaceutických firem. Nic jiného nebude dovoleno.

Americká doktrína: Kdo není s námi, je proti nám!

Dnes už to prakticky funguje na většině sociálních sítích, ale s výjimkou Twitteru, resp. platformy X. Elon Musk totiž po převzetí Twitteru zrušil tzv. cenzorský kodex, a právě to včera kritizovala Věra Jourová. Kodex v podstatě znamenal, že cokoliv se farmaceutickým firmám nelíbilo, to bylo smazáno. Cokoliv se nelíbilo americké vládě, to bylo smazáno. Věra Jourová se etablovala jako cenzorka Evropské unie, jako vrchní mazatelka statusů a postů.

Zákon DSA [1] je její dítě a je tragikomicky absurdní,  že cenzurní zákon přichází ze země Václava Havla, který v roce 1990 o cenzuře prohlásil, že tam, kde komunistům chyběli argumenty, tam je nahrazovali cenzurou. Co by asi tak řekl dnes? Volnomyšlenkáři jsou dnes v obrovském ohrožení, protože kdokoliv projeví jiný názor, dostane nebezpečnou nálepku proruského trolla nebo dokonce agenta.

Elon Musk

Všechno to, co se děje v Evropě, je důsledkem tradiční americké zahraniční doktríny, která se řídí jediným pravidlem, že kdo není s námi, je proti nám. Proto dnes není dovolen v Evropě jiný názor. Jakmile má někdo jiný názor, je zahájen a poté ukončen. To je status fašizace. Když nejsi s námi, jsi proti nám. Je marné vaše vysvětlování, že je to nesmysl, že nejste proti nikomu, že prostě jen máte jiný názor než americká státní moc. Ale to nikoho nezajímá. Ty máš jiný názor, odlišný názor na válku na Ukrajině, odlišný názor na očkování proti Covidu, odlišný názor na přijímání migrantů, a proto jsi proti nám!

Evropská unie se bojí možnosti orbanizace Slovenska po volbách

A když jsi proti nám, tak to znamená, že jsi s nepřítelem, s Ruskem, s Čínou, s kýmkoliv jiným, kdo je také proti nám. A proto tě musíme zahájit a ukončit! A jak je vidět, Jourová si posvítila na Elona Muska a není daleko okamžik, že EU zakáže provoz Twitteru na území Evropské unie. Podle mého názoru počkají do voleb nového prezidenta v USA, a pokud to vyhraje Trump, tak Twitter v Evropě skončí. Na platformě Twitter/X je opravdu obsah, který dávno už jinde nenajdete na tzv. velkých soc-netech a Evropská unie nenechá Muska, aby jim rozvracel volnomyšlenkářstvím jejich Eurosojuz.

Robert Fico ve Velkém Krtíši při rozhovoru s migranty

Aktivace Jourové právě v této době není náhodná. Celý Brusel je doslova na nohách kvůli situaci před volbami na Slovensku. Země pod Tatrami by mohla v EU spustit lavinový efekt pádu pro-válečných a pro-ukrajinských vlád, přičemž by Slovensko prošlo s velkou pravděpodobností procesem politické orbanizace, což by Evropská unie nevydýchala.

Právě proto jsou slovenská média zaplavována tzv. prefabrikovanými průzkumy veřejného mínění, které záměrně vynechávají [2] z průzkumů důchodce nad 65 let věku a tím znevýhodňují SMER Roberta Fica, a to s jasným cílem – Vyvolat ve voličích Roberta Fica skepsi, že volby nevyhraje, a tím pádem zůstanou doma a k volbám nepůjdou. Prefabrikace volebních průzkumů je jedním z nejpokročilejších nástrojů CiPSO operací, které mají obrovskou účinnost.

Prefabrikace volebních průzkumů jako neuvěřitelně mocný prostředek CiPSO operací na manipulování voleb a Fiala zešílel a nakoupí na dluh 24 poruchových stíhaček F-35 za 150 miliard korun

Pokud zaplavíte média prefabrikovanými průzkumy a tyto průzkumy nejsou jednorázové, ale opravdu trvalé a zahlcují média několik měsíců, veřejnost tyto průzkumy přijme za své a opravdu výsledek voleb se paradoxně potom podobá zmanipulované prefabrikaci. Jak je to možné? Je to psychologický jev tzv. davo-elitářského řízení popsaný v knihách psychologie. Nikdo z lidí v davu nechce být outsider. Když tedy davu předložíte prefabrikát, že nějaká marginální progresivní strana má 17% namísto reálných 6,4%, tak to veřejnost přijme za reálný fakt a dojde k zajímavé reakci.

Tímhle se chlubí fialový hňup na sociálních sítích

Část lidí, která by nikdy marginální stranu nevolila, ji začne volit, protože lidé chtějí, aby jejich hlas šel k vítězi. A část voličů opoziční strany, proti které je prefabrikace vystavěna, dojde k přesvědčení, že je to špatné a nemá cenu jít k volbám, protože se tu objevila nějaká silná strana, která válcuje průzkumy. Všechna slovenská média hlavního proudu přitom kopírují americká média v roce 2020. Všichni jsou proti Ficovi!

Toto spojení slovenských mainstreamových médií proti šéfovi SMERu je doslova okopírováno z USA. Celá mediální fronta má společného nepřítele. Pokaždé, když se média spojí proti nějakému kandidátovi, je to proces řízený ze zahraničí, zejména z Londýna a z USA. Totéž jsme viděli v ČR, když se všechna média spojila proti Andreji Babišovi, aby nevyhrál parlamentní volby a poté ani prezidentské. Do čela vlády se dostala pro-americká vláda Petra Fialy a prezidentem se stal pro-americký generál Petr Pavel. A právě dnes ve středu vláda Petra Fialy odsouhlasila [3] nákup amerických poruchových a dnes již zastaralých stíhaček F-35.

Ukradli volby Trumpovi. Ukradnou je i Ficovi?

Ty vyjdou českou státní kasu v první fázi na 150 miliard korun, ale potom později, včetně provozních nákladů, na půl bilionu korun a ČR ta letadla obdrží až v roce 2035, tedy za 12 let. Myslíte si, že Američané dovolí na Slovensku změnu režimu? Všechno, co teď vidíme, je doslova kopírování manipulace veřejného mínění jako před volbami amerického prezidenta. Média v USA dementnímu staříkovi Bidenovi prefabrikovaly průzkumy a nakonec při volební noci Trumpovi ukradli volby. V několika klíčových státech se zastavilo v noci sčítání hlasů a když se druhý den ráno začalo znovu sčítat, najednou se Bidenovi objevilo jen v Pensylvánii naráz nových 600 000 hlasů z korespondenčních lístků. Podobně v Michiganu a v dalších státech.

Takhle ukradli Trumpovi volby v klíčových státech. Zastavení sčítání hlasů během volební noci a potom ráno skok v počtech hlasů pro Bidena

Slovensko má na svém území americké základny a sousedí přímo s Ukrajinou. Pro Američany je to strategická země a udělají všechno proto, aby Roberta Fica odstavili. Není zatím jasné, jak to udělají. Na Slovensku se nepoužívají ani sčítací mašiny Dominion, ani korespondenční hlasování en mass, ale vzhledem k tomu, jak obrovskou kampaň proti Ficovi rozjela slovenská média, nedivil bych se, kdyby došlo k indukci aktivit lidí přímo u voleb, že budou sabotovat hlasy pro SMER, nezapočítávat je apod. Přesně to probíhalo v USA ve volebních místnostech, kde členky sčítacích komisi vypisovaly volební lístky pro Bidena a vytahovaly štosy volebních lístků s Bidenem z tašek.

-VK- Šéfredaktor AE News

 

 

 

 

 

Sdílet: