5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Paul Craig Roberts: Příliš mnoho let lží – od Mossadegh do 11. září

Washington je ve válce 12 let. Odborníci jako Joseph Stiglitz a Linda Bilmes tvrdí, že tyto války stály Američany asi 6 bilionů dolarů, což je dost na to, aby sociální zabezpečení a zdravotní péče fungovaly hladce po celá desetiletí. Vše, co se za 12 let války ukazuje, jsou tučná bankovní konta na straně obranného průmyslu a řada zdevastovaných zemí s miliony mrtvých a vysídlených lidí, které nikdy nezvedly ruku proti Spojeným státům americkým.

Náklady amerických vojáků a daňových poplatníků jsou extrémní. Ministr pro záležitosti veteránů Erik Shinseki v listopadu 2009 oznámil, že „od roku 2001 spáchalo sebevraždu více veteránů, než kolik jsme jich ztratili na bojištích v Iráku a Afghánistánu.“ Mnoho tisíc našich vojáků přišlo o končetiny nebo utrpělo vážné poranění mozku. Na válečné akademii námořní pěchoty Jim Lacey spočítal, že roční náklady na válku v Afghánistánu jsou 1,5 miliardy dolarů na člena al-Káidy v Afghánistánu. Mnoho amerických a koaličních vojáků zaplatilo svými životy za každého zabitého člena al-Káidy. Neexistuje žádný výpočet, podle kterého by válka kdy dávala smysl.

Washingtonské války zničily příznivý obraz Spojených států budovaný v průběhu desetiletí studené války. Spojené státy americké, které již nejsou nadějí lidstva, jsou nyní považovány za hrozbu, jejíž vládě nelze věřit.

Války, které zničily dobrou pověst Ameriky, jsou důsledky 11. září. Neokonzervativci, kteří obhajují americkou nadvládu nad světem, volali po „novém Pearl Harboru“, který by jim dal příležitost vést dobyvačné války. Jejich plán na dobytí Blízkého východu jako počáteční cíl byl stanoven v neokonzervativním „Projektu pro nové americké století.“ Jasně to vysvětlil editor Norman Podhoretz a mnoho dalších neokonzervativců.

Argument neokonzervativců se scvrkává na tvrzení, že historie si pro budoucnost vybrala „demokratický kapitalismus“, nikoli Karla Marxe. Aby Spojené státy americké dostály volání historie, musely posílit svou armádu a zavést americkou cestu po celém světě.

Jinými slovy, jak napsal Claes Ryn, američtí neokonzervativci jsou „noví jakobíni“, což je odkaz na Francouzskou revoluci z roku 1789, jejímž cílem bylo svrhnout aristokratickou Evropu a nahradit ji „svobodou, rovností, bratrstvím.“ Místo toho přineslo Evropě čtvrtinu století válek, smrti a ničení.

Ideologie jsou nebezpečné, protože jsou imunní vůči faktům. Nyní, když ve Spojených státech amerických již nevládne ústava, ale zběsilá ideologie, která dala vzniknout policejnímu státu, který je rozsáhlejší než komunistické východní Německo, a bojovnému státu, který útočí na suverénní země pouze na základě výmyslů. Lžeme, zbývá nám ironie, že Rusko a Čína jsou považovány za omezení, která mohou Washingtonu zabránit, aby světu způsobil smrt a zkázu. 

Dva vyděděné státy 20. století se staly nadějí lidstva 21. století!

Jak dokazují Oliver Stone a Peter Kuznick ve své knize The Untold History of the United States, americká vláda si svou pověst nikdy nezískala. Washington velmi úspěšně maskoval své zločiny moralistickým jazykem a držel je v tajnosti. Pravda vyjde najevo až desítky let po událostech. 

Například 19. srpna 1953 byla demokraticky zvolená vláda Íránu svržena převratem iniciovaným vládou Spojených států amerických. Dokumenty CIA odtajněné šedesát let po události podrobně popisují, jak tajná operace CIA svrhla demokratickou vládu a vnutila íránskému lidu washingtonskou loutku.

Odtajněné dokumenty to nemohly vyjádřit jasněji: „Vojenský převrat, který svrhl Mossadegha a jeho kabinet Národní fronty, byl proveden pod vedením CIA jako součást zahraniční politiky Spojených států amerických, koncipovaný a schválený nejvyšší úrovně vlády Spojených států“.

Ve 21. století se Washington pokouší zopakovat svůj čin svržení íránské vlády v roce 1953, tentokrát s vykonstruovanou Washingtonem sponzorovanou „Zelenou revolucí“. Pokud se to nepodaří, Washington se uchýlí k vojenské akci.

Pokud je 60 let doba, která musí uplynout, než bude možné ověřit zločiny Washingtonu, pak vláda Spojených států přizná pravdu o 11. září 2001 11. září 2061. V roce 2013, na toto 12. výročí 11. září, nám zbývá jen 48 let, než Washington přizná pravdu. Členové Hnutí pravdy 11. září bohužel nebudou naživu, aby dosáhli své spokojenosti!

Ale stejně jako se po desetiletí ví, že Washington svrhl Mossadegh, už víme, že oficiální příběh o 11. září je nesmysl. 

Neexistují žádné důkazy, které by podpořily vládní příběh o 11. září. Komise 9/11 byla politická skupina vedená neokonzervativním úředníkem Bílého domu. Členové komise seděli, poslouchali příběh vlády a zapisovali si ho. Nebylo provedeno žádné vyšetřování jakéhokoli druhu. Jeden člen komise odstoupil s tím, že věc je u konce. Po zveřejnění zprávy sepsal místopředseda Komise a právní poradce knihy, v nichž se od zprávy distancoval. Komise pro 11. září byla „ustavena tak, aby selhala,“ napsali. 

Zobrazení strukturálního kolapsu Dvojčat od NIST (National Institute of Standards and Technology) je počítačová simulace založená na předpokladech vybraných k dosažení požadovaného výsledku. NIST odmítá vydat své smyšlené vysvětlení pro expertní vyšetřování. Vysvětlení NIST strukturálního kolapsu věží neobstojí při zkoumání.

Existuje mnoho organizací pravdy o 11. září, které se skládají ze stavebních architektů, stavebních inženýrů, fyziků, chemiků a nanochemiků, vojenských a civilních pilotů, hasičů a záchranných složek, bývalých vládních úředníků a rodin postižených 11. zářím. Důkazy, které shromáždili, přebíjí žalostnou oficiální zprávu.

Bylo jasně prokázáno, že budova World Trade Center 7 se zřítila volným pádem, čehož lze dosáhnout pouze řízenou demolicí, která odstraní veškerý odpor vůči padajícím částem budovy. NIST tuto skutečnost potvrdil, ale svůj příběh nezměnil.

Jinými slovy, v dnešní Americe má oficiální popírání stále přednost před vědou a nezpochybnitelnými fakty.

Při tomto 12. výročí události pod falešnou vlajkou nemusím citovat hromady dokumentace, která přesvědčivě dokazuje, že oficiální příběh je lež. Můžete si je přečíst sami. Lze je najít na internetu. Můžete si přečíst, co říkají architekti a inženýři. Můžete si přečíst zprávy vědců. Můžete slyšet, co říkají záchranáři, kteří byli ve věžích WTC. O pilotech se můžete dočíst, že manévry, které mělo letadlo, které údajně narazilo do Pentagonu provést, byly nad jejich schopnosti a rozhodně je neprováděli nezkušení piloti. 

Můžete si přečíst mnoho knih Davida Griffina. Můžete se podívat na film produkovaný Richardem Gagem a architekty a inženýry za pravdu o 11. září. Můžete si přečíst 9/11 Toronto Report o mezinárodních slyšeních konaných 9/11.

Ve skutečnosti nepotřebujete odborné důkazy, abyste věděli, že příběh vlády Spojených států je špatný. V předchozích sloupcích jsem tvrdil, že kdyby pár mladých Saúdských Arabů, údajných únosců z 11. září, bylo schopno převzít kontrolu nejen nad CIA a FBI, ale všech 16 zpravodajských služeb Spojených států, bez podpory jakékoli vlády nebo zpravodajská agentura, zpravodajské agentury spojenců Washingtonu z NATO a izraelského Mossadu, Národní bezpečnostní rada, NORAD, Sbor náčelníků štábů, řízení letového provozu a letištní bezpečnost čtyřikrát během hodiny téhož rána, Bílý dům, Kongres a média vyzvala k vyšetření toho, jak se to stalo, národní bezpečnostní systém mohl tak úplně selhat. 

Místo toho se prezident Spojených států amerických a všechny vládní agentury zuřivě postavily proti jakémukoli vyšetřování. Teprve po roce požadavků a rostoucího tlaku rodin z 11. září byla vytvořena Komise pro 11. září, aby záležitost pohřbila.

Ani jeden člověk ve vládě nenesl odpovědnost za ohromující selhání. Národní bezpečnostní systém byl poražen několika potrhlými muslimy řezači krabic a nemocným starým mužem, který zemřel na selhání ledvin v jeskyni v Afghánistánu a bez hlavy.

Naprostý nedostatek vládních výzev k vyšetření události, která představuje největší ostudu „velmoci“ ve světových dějinách, je všeobecným, nedobrovolným přiznáním, že 11. září je událost pod falešnou vlajkou. Vláda nechtěla žádné vyšetřování, protože vládní příběh neobstojí při kontrole.

Vláda se mohla spolehnout na mediální megakorporace, v jejichž rukou zkorumpovaný Clintonův režim soustředil média ve Spojených státech amerických. Tím, že média podporovala příběh vlády spíše než aby jej vyšetřovala, nechala většinu Američanů, kteří podlehli společenským tlakům, bez jakékoli podpory jejich pochybností. Americké ministerstvo propagandy fakticky potvrdilo falešný příběh vlády.

Dokonce i každodenní zkušenosti Američanů vyvracejí vládní příběh. Vezměte si například samočisticí trouby. Kolik amerických domů má jeden? 30 milionů? Máte? 

Víte, jaké teploty dosahují samočisticí trouby? Samočistící proces trvá několik hodin při 900 stupních Fahrenheita nebo 482 stupních Celsia. Roztaje se vaše samočistící trouba při 482 stupních Celsia? Ne, neroztéká se. Změkne velmi tenký ocelový plech a vaše trouba se zhroutí? Ne, není tomu tak.

Mějte to na paměti, když čtete toto: Podle testů provedených NIST pouze 2 % oceli WTC testované NIST dosáhlo teplot až 250 °C, což je přibližně polovina teploty, kterou dosahuje vaše samočistící trouba. Myslíte si, že tak nízké teploty v tak malých oblastech věží WTC způsobily, že masivní, tlusté ocelové sloupy ve věžích zeslábly a způsobily kolaps budov? Pokud tomu věříte, vysvětlete, proč vaše samočistící trouba nezměkne a nespadne.

Část E.5 shrnutí této zprávy NIST uvádí: „Byla vyvinuta metoda, která využívá barevné trhliny pozorované pod mikroskopem k určení, zda ocelové nosníky byly vystaveny teplotám přesahujícím 250 °C. Bylo prozkoumáno více než 170 zón… Pouze tři zóny přinesly pozitivní výsledek, což naznačuje, že ocel a nátěr mohly dosáhnout teplot nad 250° Analýzy mikrostruktur oceli neprokázaly, že by těchto teplot bylo dosaženo po významnou dobu byly vystaveny na více než 600 °C.” 

Část 3.6 zprávy NIST uvádí: “NIST se domnívá, že tato sbírka oceli z věží WTC je pro účely vyšetřování dostatečná.”

Jak se tyto pravdy dostaly ven? Vysvětluji to tak, že vědci NIST, pobouřeni hrozbou pro jejich zaměstnání a jejich budoucí vyhlídky na nalezení zaměstnání, a jako vtip tváří v tvář příkazu k vytvoření falešné zprávy, odhalili vynucený podvod vložením informací, které nerozuměly jejich političtí patroni. Jasným citováním skutečných teplot vědci NIST začlenili lež do vynucené zprávy.

Teplota tání oceli se pohybuje kolem 1 500° Celsia. Ocel může podléhat při nižších teplotách, ale vědci NIST uvedli, že jen malá část oceli byla dokonce vystavena teplotám nižším než teploty v samočisticí troubě u vás doma.

Pokud o tom potřebujete více přemýšlet, kupte si výtisk The Making of the Atomic Bomb od Richarda Rhodese. Podívejte se na tramvaj na fotografii 108. Titulek zní: „Hirošimská ohnivá koule okamžitě způsobila, že povrchové teploty v okruhu jedné míle od hypocentra překročily 1000 stupňů Fahrenheita (500 °C).“ Je tramvaj roztavenou hroudou oceli? Ne, je konstrukčně neporušená, ale černá od vypálené barvy.

Washington by chtěl, abyste věřili, že ocel, která přežila atomovou bombu nedotčená, se roztaví při nižších teplotách v důsledku krátkodobých izolovaných kancelářských požárů. Co si myslíš o vládě, která si myslí, že jsi tak hloupý?

Kdo by podporoval vládu, která lže pokaždé, když otevře ústa?

Tři budovy WTC, které byly zničeny, byly navrženy jako masivní chladiče. Pochybuji, že omezené, krátkodobé, nijak zvlášť horké požáry v budovách zahřály masivní ocelové konstrukce byť jen vlažně. 

Dále se ani jeden ocelový sloup neroztavil nebo nedeformoval v důsledku únavy materiálu. Pilíře byly odděleny na konkrétní dlouhé kusy pomocí extrémně vysokých teplotních výbušných náloží, které k nim byly připevněny. 

Při tomto 12. výročí 11. září se sami sebe zeptejte, zda opravdu chcete věřit tomu, že teploty poloviční oproti teplotě vaší samočistící trouby způsobily, že se tři masivní ocelové konstrukce rozpadly v prach.

Pak se zeptejte sami sebe, proč si vaše vláda myslí, že jste tak úplně hloupí, že věříte pohádce podobné té, kterou vám vaše vláda vyprávěla o 11. září.

 

 

 

 

Sdílet: